Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. jul 2018)
Bioskopski repertoari (5-11. jul 2018): Antmen i Osa
Bioskopski repertoari (5-11. jul 2018): Antmen i Osa

Bioskopski repertoari (5-11. jul 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 5. do 11. jula 2018. Pored novih filmova, počinje „Leto u Kinoteci“ a tu je i ciklus filmova iz 1968. u Domu kulture „Studentski grad“…

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 5. do 11. jula 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13, Novi Beograd
Sreda, 11. jul (14.00) Rimske terme
Thermae Romae (Japan, 2012; 108 min)
Žanr: komedija, NF
Reditelj: Takeući Hideki
Ulaz je besplatan, ali je obavezna prijava putem e-mail-a: culture@s1.mofa.go.jp
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa… 16.20
Antmen i Osa 3D… 12.20, 20.00, 22.20
Hotel Artemis… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 19:30
Ti juriš!… 20.45
Doba sutrašnjice… 22:30
Voleti Eskobara… 18.40, 21:00
Ljubav na točkovima… 17.20
Moj lažni muž… 17.00
Oušnovih 8… 18:30, 20:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 16.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:20, 17:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 14:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14:40
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 15:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:20

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Antmen i Osa… 16.20
Antmen i Osa 3D… 12.20, 20.00, 22.20
Hotel Artemis… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 19:30
Ti juriš!… 20.45
Doba sutrašnjice… 22:30
Voleti Eskobara… 18.40, 21:00
Ljubav na točkovima… 17.20
Moj lažni muž… 17.00
Oušnovih 8… 18:30, 20:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 16.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:40, 13:00, 15:20, 17:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 11:40, 14:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 10:30, 13:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14:40
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 10:20, 12:00, 15:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 11:20, 15:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 5. jul – sreda, 11. jul
Doba sutrašnjice… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul
Ti juriš!… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Antmen i Osa 3D… 21.00

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Ti juriš!… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Antmen i Osa 3D… 21.00

Ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Ti juriš!… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Antmen i Osa 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 5. jul – sreda, 11. jul
Fantastična žena… 17.00
Voljeni Pablo… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. jul
Antmen i Osa… 15:20, 19:30, 21:20
Antmen i Osa 3D… 17:40, 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 16:00, 18:00, 20:10
Zaljubljen u moju ženu… 16:15, 21:45
Deadpool 2… 21:50
Grejs Džons… 20:30
Leo da Vinči: Misija Mona Liza (sinhronizovano)… 18:00
Ljubav na točkovima… 15:10
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
Raspeće… 22:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:45, 19:15
Ti juriš!… 17:30, 19:45, 22:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:15

Petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa… 15:20, 19:00, 21:20
Antmen i Osa 3D… 17:40, 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 16:00, 18:00, 20:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:10, 21:25
Deadpool 2… 21:30
Klub zadovoljnih žena… 15:00
Ljubav na točkovima… 15:10
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
Raspeće… 22:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:45, 19:15
Ti juriš!… 17:30, 19:30, 22:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:15

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Antmen i Osa… 15:20, 19:00, 21:20
Antmen i Osa 3D… 13:00, 17:40, 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 16:00, 18:00, 20:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:10, 21:25
Deadpool 2… 21:30
Klub zadovoljnih žena… 15:00
Ljubav na točkovima… 15:10
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:15, 14:45, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:45, 16:15, 18:45
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
Raspeće… 22:45
Solo – Star Wars priča 3D… 12:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:15, 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:45, 19:15
Ti juriš!… 17:30, 19:30, 22:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:15
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:05
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Zaljubljen u moju ženu… 18.15
Hotel Artemis… 22.30
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.10
Oušnovih 8… 20.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Antmen i Osa… 13.15
Zaljubljen u moju ženu… 18.15
Hotel Artemis… 22.30
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.10
Oušnovih 8… 20.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.45, 18.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Zaljubljen u moju ženu… 18.15
Hotel Artemis… 22.30
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.10
Oušnovih 8… 20.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Antmen i Osa 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Antmen i Osa… 21.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 19.00
Oušnovih 8… 19.30
Hotel Artemis… 22.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Zaljubljen u moju ženu… 17.15, 19.15
Ti juriš!… 21.00
Ljubav na točkovima… 16.00
Voleti Eskobara… 20.00, 22.40

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.10, 14.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 14.30, 15.10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Antmen i Osa 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Antmen i Osa… 21.30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 19.00
Oušnovih 8… 19.30
Hotel Artemis… 22.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 15.30
Zaljubljen u moju ženu… 17.15, 19.15
Ti juriš!… 21.00
Ljubav na točkovima… 16.00
Voleti Eskobara… 20.00, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. jul
Antmen i Osa… 16:25, 18:50
Antmen i Osa 3D… 20:00, 20:30
Hotel Artemis… 20:15, 22:10
Ljubav na točkovima… 21:20, 22:50
Moj lažni muž… 17:15
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:30, 22:20
Oušnovih 8… 19:30, 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:10
Ti juriš!… 20:40, 22:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:45, 18:30

Petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa… 17:00, 19:20
Antmen i Osa 3D… 20:30, 21:40
Hotel Artemis… 20:15, 22:10
Ljubav na točkovima… 22:50
Moj lažni muž… 17:15
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18:00
Oušnovih 8… 19:30, 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:10
Ti juriš!… 20:40, 22:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:45, 18:30

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Antmen i Osa… 12:20, 17:00, 19:20
Antmen i Osa 3D… 14:40, 20:30, 21:40
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 12:40
Hotel Artemis… 20:15, 22:10
Ljubav na točkovima… 22:50
Moj lažni muž… 17:15
Nasleđeno zlo… 14:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11:45, 14:10, 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:30, 18:00
Oušnovih 8… 19:30, 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:10, 18:10
Ti juriš!… 20:40, 22:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:45, 18:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:50, 14:50
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:25
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 8. jul – petak, 13. jul
Obeležavanje 1968. – filmski program „Odjeci“
Domaći filmovi
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 5. jul – nedelja, 8. jul

Filmske projekcije u okviru konvencije Japanizam 2018.

Ponedeljak, 9. jul
SOFEST plus
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. jul
Antmen i Osa… 17:40, 19:20
Antmen i Osa 3D… 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 20:40, 22:35
Zaljubljen u moju ženu… 15:35, 17:35
Deadpool 2… 15:50
Ljubav na točkovima… 21:45
Moj lažni muž… 22:00
Nasleđeno zlo… 18:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:40, 18:05
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:35
Oušnovih 8… 20:30, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:00
Ti juriš!… 18:00, 20:00
Voleti Eskobara… 21:30

Petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa… 17:00, 20:20
Antmen i Osa 3D… 19:20, 21:40
Hotel Artemis… 20:40, 22:35
Zaljubljen u moju ženu… 16:40, 18:35
Deadpool 2… 15:50
Ljubav na točkovima… 22:45
Moj lažni muž… 22:00
Nasleđeno zlo… 18:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:40, 18:05
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:35
Oušnovih 8… 20:30, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:00
Ti juriš!… 18:00, 20:00
Voleti Eskobara… 21:30

Subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Antmen i Osa… 12:20, 17:00, 20:20
Antmen i Osa 3D… 14:40, 19:20, 21:40
Hotel Artemis… 20:40, 22:35
Zaljubljen u moju ženu… 16:40, 18:35
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:45
Deadpool 2… 15:50
Ljubav na točkovima… 22:45
Moj lažni muž… 22:00
Nasleđeno zlo… 18:10
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:15, 15:40, 18:05
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:45, 14:10, 16:35
Oušnovih 8… 20:30, 22:40
Solo – Star Wars priča… 14:05
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:30
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 19:00
Ti juriš!… 18:00, 20:00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:00
Voleti Eskobara… 21:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:05
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jul 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 5. jul
Panama… 19.00
Ubistvo svetog jelena… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul / ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 21:00, 22:45
Zaljubljen u moju ženu… 20:20
Doba sutrašnjice… 18:00
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:20, 21:40
Ljubav na točkovima… 16:00
Deadpool 2… 21:20
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 22:00
Oušnovih 8… 18:20, 21:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:20, 19:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:20, 13:00, 14:00, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:40, 16:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 15:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:20, 15:40

Subota, 7. jul
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 21:00, 22:45
Zaljubljen u moju ženu… 20:20
Doba sutrašnjice… 18:00
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:20, 21:40
Ljubav na točkovima… 16:00
Deadpool 2… 21:20
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 22:00
Oušnovih 8… 18:20, 21:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:20, 19:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:40, 12:20, 13:00, 14:00, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 11:40, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:40, 16:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 10:30, 14:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 10:30, 12:00, 15:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:20, 14:20, 15:40

Nedelja, 8. jul
FIFA 2018 turnir… 12:00
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 21:00, 22:45
Zaljubljen u moju ženu… 20:20
Doba sutrašnjice… 18:00
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:20, 21:40
Ljubav na točkovima… 16:00
Deadpool 2… 21:20
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 22:00
Oušnovih 8… 21:30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:20, 19:00
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10:40, 13:00, 14:00, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 11:40, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:40
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 10:30, 12:00, 15:00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:20, 14:20, 15:40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 5. jul (21.15) FAME is Dead – Long Live FAME
Petak, 6. jul (21.15) Sex, Lies and Videotape
Petak, 6. jul (23.59) Battle Royale
Subota, 7. jul (21.15) The Disaster Artist
Utorak, 10. jul (21.15) Devojka iz fabrike
Sreda, 11. jul (21.15) Do poslednjeg daha
Četvrtak, 12. jul (21.15) Sjaj u travi
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 5. jul / petak, 6. jul / subota, 7. jul / nedelja, 8. jul
Jedna vrsta porodice… 18.30
Divlje priče… 20.30

Ponedeljak, 9. jul / utorak, 10. jul / sreda, 11. jul
S ljubavlju, Vinsent: Misterija Van Goga… 18.30
Neka svetlost uđe… 20.30

Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul / subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Jedna vrsta porodice… 18.30
Divlje priče… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *