Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – oktobar 2018.
Pozorišni repertoari - oktobar 2018: SKC - jednočinke nagrađenih studenata
Pozorišni repertoari - oktobar 2018: SKC - jednočinke nagrađenih studenata

Pozorišni repertoari – oktobar 2018.

Ovo su pozorišni repertoari za oktobar 2018. godine. Prvog dana oktobra i zvanično počinje nova sezona a tokom ovog meseca publiku očekuje nekoliko premijera.

Pozorišni repertoari – oktobar 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Atelje 212

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar Ateljea 212 pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Ničiji sin – premijera
Petak, 5. oktobar (20.00) Ničiji sin
Nedelja, 7. oktobar (20.00) Crna kutija
Ponedeljak, 8. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Sreda, 10. oktobar (20.00) Zojkin stan
Petak, 12. oktobar (20.00) Eling
Subota, 13. oktobar (20.00) Klošmerl
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Sabirni centar – NP RS i NP Prijedor
Ponedeljak, 15. oktobar (20.00) Iz života insekata
Sreda, 17. oktobar (20.00) Terorizam
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Crna kutija
Petak, 19. oktobar (20.00) Ničiji sin
Subota, 20. oktobar (20.00) Poslednji rok
Nedelja, 21. oktobar (20.00) Klošmerl
Ponedeljak, 22. oktobar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Subota, 27. oktobar (20.00) Roman o Londonu – premijera
Ponedeljak, 29. oktobar (20.00) Roman o Londonu
Sreda, 31. oktobar (20.00) Poslednji rok

Nova scena
Petak, 5. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 6. oktobar (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 7. oktobar (20.30) Na tragu
Ponedeljak, 8. oktobar (20.30) Igra parova
Utorak, 9. oktobar (20.30) Moj deda je aut
Petak, 12. oktobar (20.30) Rulet-ples
Subota, 13. oktobar (20.30) Slučaj: Rupa
Nedelja, 14. oktobar (20.30) Trpele
Utorak, 16. oktobar (20.30) Jazavac pred sudom
Četvrtak, 18. oktobar (20.30) Na tragu
Subota, 20. oktobar (20.30) Mleko
Sreda, 24. oktobar (20.30) Jazavac pred sudom
Petak, 26. oktobar (20.30) Neugodnost
Nedelja, 28. oktobar (20.30) Utopljena duša
Utorak, 30. oktobar (20.30) Utopljena duša
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Ponedeljak, 8. oktobar (18.00 i 20.00) Epske igrice: Ženidba Dušanova – premijera
Petak, 12. oktobar (20.00) San letnje noći – premijera
Sreda, 17. oktobar (20.00) Dani Smiljane Mandukić
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Ponedeljak, 8. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 11. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 13. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 15. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Utorak, 16. oktobar (19.30) Ustav Republike Hrvatske – Satiričko kazalište Kerempuh, Zagreb
Sreda, 17. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 18. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 19. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 20. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Ponedeljak, 22. oktobar (19.30) Kumovi
Utorak, 23. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 25. oktobar (19.30) Veče glomazne poezije
Petak, 26. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 27. oktobar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 28. oktobar (19.30) Korešpodencija
Ponedeljak, 29. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 31. oktobar (19.30) Korešpodencija

Nova scena
Petak, 12. oktobar (20.00) Voz
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Gozba
Petak, 19. oktobar (20.00) Suze su OK
Subota, 20. oktobar (20.00) Voz
Utorak, 23. oktobar (20.00) Generalna proba samoubistva
Četvrtak, 25. oktobar (20.00) Boing-boing
Petak, 26. oktobar (20.00) Voz
Nedelja, 28. oktobar (20.00) Čorba od kanarinca
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar JDP-a pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Utorak, 2. oktobar (10.30) Knjiga o džungli
Sreda, 3. oktobar (10.30) Knjiga o džungli
Četvrtak, 4. oktobar (10.30) Mala škola rokenrola
Petak, 5. oktobar (10.30) Pinokio
Subota, 6. oktobar (17.00) Noć u Merlinovom zamku
Nedelja, 7. oktobar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 9. oktobar (10.30) Mačak u čizmama
Sreda, 10. oktobar (10.30) Čudne ljubavi
Četvrtak, 11. oktobar (10.30) Karlson s krova
Petak, 12. oktobar (10.30) Mobi Dik
Subota, 13. oktobar (17.00) Mobi Dik
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 16. oktobar (13.00) Strašne priče braće Grim
Sreda, 17. oktobar (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Subota, 20. oktobar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Knjiga lutanja
Četvrtak, 25. oktobar (10.30) Kameni cvet
Subota, 27. oktobar (17.00) Bura
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Pinokio

Večernja / Tinejdž scena
Utorak, 2. oktobar (20.00) Prevaranti
Utorak, 9. oktobar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Bonton
Petak, 12. oktobar (20.00) Bonton
Ponedeljak, 22. oktobar (20.00) Veliki odmor – pretpremijera
Utorak, 23. oktobar (20.00) Veliki odmor – premijera i Dan pozorišta
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Ponedeljak, 8. oktobar (19.30) Karmen – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Četvrtak, 11. oktobar (19.30) Ivanov
Subota, 13. oktobar (19.30) Ivanov
Petak, 19. oktobar (19.30) Travijata – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Sreda, 24. oktobar (19.30) Don Kihot – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Subota, 27. oktobar (19.30) Figarova ženidba – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Nedelja, 28. oktobar (19.30) Hazarski rečnik: Lovci na snove – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Ponedeljak, 29. oktobar (19.30) Seviljski berberin – na sceni Opere i teatra Madlenianum
Sreda, 31. oktobar (19.30) Nacionalni dan Republike Koreje

Scena „Raša Plaović“
Ponedeljak, 1. oktobar (20.30) Balkanski špijunpremijera
Utorak, 2. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 3. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Vozljubljeni učenici – program Zadužbine „Dositej Obradović“
Petak, 5. oktobar (20.30) Knjiga druga
Subota, 6. oktobar (20.30) Ženidba
Nedelja, 7. oktobar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Ponedeljak, 8. oktobar (20.30) Bizarno
Utorak, 9. oktobar (20.30) Bela kafa
Sreda, 10. oktobar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Petak, 12. oktobar (14.00) XXII Festival koreografskih minijatura
Subota, 13. oktobar (20.00) XXII Festival koreografskih minijatura
Nedelja, 14. oktobar (20.30) Elektra
Ponedeljak, 15. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 16. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 17. oktobar (20.30) Sirano
Četvrtak, 18. oktobar (20.30) Moje nagrade
Petak, 19. oktobar (20.30) Pu spas za sve nas
Subota, 20. oktobar (20.30) Naši dani – NP Republike Srpske
Nedelja, 21. oktobar (20.30) Staklena menažerija
Ponedeljak, 22. oktobar (20.30) Dom Bernarde Albe
Utorak, 23. oktobar (20.30) Bela kafa
Sreda, 24. oktobar (20.30) Carstvo mraka
Četvrtak, 25. oktobar (20.30) Kovači
Petak, 26. oktobar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 27. oktobar (20.30) Maslačak i retard
Nedelja, 28. oktobar (20.30) Bolivud
Ponedeljak, 29. oktobar (20.30) Na dnu
Utorak, 30. oktobar (20.30) Zli dusi
Sreda, 31. oktobar (20.30) Devedesete
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Repertor za oktobar još nije objavljen.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Ponedeljak, 8. oktobar (19.30) Karmen
Nedelja, 14. oktobar (19.30) Pajaci
Utorak, 16. oktobar (19.30) Ljubav i moda
Četvrtak, 18. oktobar (19.30) Senka Euridika govori
Petak, 19. oktobar (19.30) Travijata – NP
Nedelja, 21. oktobar (19.30) Umetnička trupa kineske provincije Henan
Utorak, 23. oktobar (19.30) Orfej
Sreda, 24. oktobar (19.30) Don Kihot – NP
Četvrtak, 25. oktobar (19.30) Jadnici
Subota, 27. oktobar (19.30) Figarova ženidba – NP
Nedelja, 28. oktobar (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Ponedeljak, 29. oktobar (19.30) Seviljski berberin – NP

Mala scena
Sreda, 3. oktobar (20.00) Žanka
Petak, 5. oktobar (20.00) Halo Beograd
Subota, 6. oktobar (20.00) Mitrovdan
Nedelja, 7. oktobar (20.00) Rahelina kutija
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 6. oktobar (17.00) Beogradska mumija – premijera
Nedelja, 7. oktobar (12.00) Carevo novo odelo
Nedelja, 7. oktobar (17.00) Začarani princ Žabac
Subota, 13. oktobar (17.00) Laza, mamina maza
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Beogradska mumija
Nedelja, 14. oktobar (17.00) Sami u kući
Subota, 20. oktobar (17.00) Konjski zubić u našega cara
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Mačak i petao
Nedelja, 21. oktobar (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 27. oktobar (17.00) Ružno pače
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 28. oktobar (17.00) Pepeljuga
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Petak, 5. oktobar (18.00) Gusarijada
Subota, 6. oktobar (12.00 i 17.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 7. oktobar (12.00 i 17.00) Ivica i Marica
Subota, 13. oktobar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 14. oktobar (12.00 i 17.00) Uspavana lepotica
Petak, 19. oktobar (18.00) Miladinova čarobna lampa
Subota, 20. oktobar (12.00 i 17.00) Miladinova čarobna lampa
Nedelja, 21. oktobar (12.00 i 14.00) Miladinova čarobna lampa
Petak, 26. oktobar (18.00) Miladinova čarobna lampa
Subota, 27. oktobar (12.00 i 17.00) Snežana i sedam patuljaka
Nedelja, 28. oktobar (12.00 i 17.00) Lepotica i Zverko
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 6. oktobar (12.00) Robin Hud – premijera
Nedelja, 7. oktobar (12.00 i 20.00) Robin Hud – premijera
Četvrtak, 11. oktobar (11.00) Aladinova čarobna lampa
Petak, 12. oktobar (12.00) Robin Hud
Subota, 13. oktobar (12.00) Robin Hud
Subota, 20. oktobar (12.00) Oliver Tvist – premijera
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Oliver Tvist – premijera
Ponedeljak, 22. oktobar (20.00) Oliver Tvist – premijera
Sreda, 24. oktobar (12.00) Pepeljuga
Četvrtak, 25. oktobar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Oliver Tvist
Ponedeljak, 29. oktobar (12.00) Oliver Tvist

Večernja scena
Utorak, 9. oktobar (20.00) Florentinski šešir
Četvrtak, 11. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 13. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Nedelja, 28. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 30. oktobar (20.00) Pošteni provalnik
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Ponedeljak, 1. oktobar (20.00) Zakasotina
Utorak, 2. oktobar (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Sreda, 3. oktobar (20.00) Brak & mrak
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Svetozar Treći
Petak, 5. oktobar (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 6. oktobar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Utorak, 9. oktobar (20.00) Dr Feler
Sreda, 10. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Svingeri
Petak, 12. oktobar (20.00) Brakolomije
Subota, 13. oktobar (20.00) Karamazovi
Utorak, 16. oktobar (20.00) Koštana
Sreda, 17. oktobar (20.00) Brak & mrak
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Kirija
Petak, 19. oktobar (20.00) Zlatna groznica
Subota, 20. oktobar (20.00) Lopuže
Nedelja, 21. oktobar (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 22. oktobar (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 23. oktobar (20.00) Love & padeži
Sreda, 24. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 25. oktobar (20.00) Prva parnica
Petak, 26. oktobar (20.00) Cabares cabarei
Subota, 27. oktobar (20.00) Žena bez srca
Nedelja, 28. oktobar (20.00) Svingeri
Ponedeljak, 29. oktobar (20.00) Lov na srne
Utorak, 30. oktobar (20.00) Upoznaj mog tatu
Sreda, 31. oktobar (20.00) Opasna ljubavna igra
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 6. oktobar (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 6. oktobar (17.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 7. oktobar (12.00) Polje puno bisera
Nedelja, 7. oktobar (17.00) Bajke mog detinjstva
Subota, 13. oktobar (12.00) Tri praseta
Subota, 13. oktobar (17.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Sve za ljubav
Nedelja, 14. oktobar (17.00) Palčica
Subota, 20. oktobar (12.00) Zooteka
Subota, 20. oktobar (17.00) Baš čelik
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 21. oktobar (17.00) Devojka cara nadmudrila
Subota, 27. oktobar (12.00) Ružno pače
Subota, 27. oktobar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Bubamarac
Nedelja, 28. oktobar (17.00) Tri praseta

Gostujuće predstave
Petak, 5. oktobar (18.00) Leteći Skaj i začarani Rajder
Četvrtak, 11. oktobar (19.30) Baba roge ne postoje – premijera
Petak, 12. oktobar (18.00) Avanture Pepe Prase
Petak, 19. oktobar (20.00) Dani Smilje Mandukić
Petak, 26. oktobar (18.00) Avanture Pipi Duge Čarape
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
NSreda, 10. oktobar (19.30) Glavo luda
Četvrtak, 11. oktobar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 12. oktobar (19.30) Grk Zorba
Subota, 13. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Nedelja, 14. oktobar (19.30) Ženidba i udadba
Sreda, 17. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 18. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 19. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 25. oktobar (19.30) Inside Out
Petak, 26. oktobar (19.30) Inside Out
Subota, 27. oktobar (19.30) Inside Out
Nedelja, 28. oktobar (19.30) Mister Dolar
Utorak, 30. oktobar (19.30) Producenti
Sreda, 31. oktobar (19.30) Čikago
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz je besplatan na sve predstave
Nedelja, 7. oktobar (17.00) Vukašin i Crvenkapa – za decu
Utorak, 9. oktobar (9.00 i 11.15) Lady Macbeth – American drama group Europe
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Velika trka – za decu
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Ženski razgovori
Utorak, 16. oktobar (20.00) Škola za ljubavnike
Sreda, 17. oktobar (20.00) Crko bez njega
Subota, 20. oktobar (12.00) Vitez Koja u velikoj akciji – za decu
Nedelja, 21. oktobar (20.00) Imamo dojavu
Sreda, 24. oktobar (20.00) Ljubav? Ma važi!
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Hogarova misija – za decu
Sreda, 31. oktobar (20.00) Samci i samice
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Šuplji kamen
Petak, 26. oktobar (20.00) Aliza

Scena „Kult“
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Ponedeljak, 15. oktobar (20.00) Fotografija 51
Sreda, 17. oktobar (20.00) Ukalupljivanje
Petak, 19. oktobar (20.00) Iluzije
Subota, 20. oktobar (20.00) Kao da sam te sanjao
Utorak, 23. oktobar (20.00) Pelikan
Sreda, 24. oktobar (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Subota, 27. oktobar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 29. oktobar (20.00) … I ostali
Utorak, 30. oktobar (20.00) Pu spas za sve nas
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 9. oktobar (20.00) Na tragu – BDP
Petak, 12. oktobar (20.00) Bolivud – NP
Utorak, 16. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj – Studenti glume FDU
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Not The Right Leg – premijera
Petak, 19. oktobar (20.00) Not The Right Leg
Utorak, 30. oktobar (20.00) Upakovanje – Otvoreno pozorište i Cirkusfera
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849

********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Studio Centar
Sreda, 3. oktobar (20.00) Rijaliti škola
Utorak, 9. oktobar (20.00) Deca na internetu 2
Sreda, 10. oktobar (20.00) Otuđenje
Ponedeljak, 15. oktobar (20.00) Deca na internetu 2
Utorak, 16. oktobar (20.00) Dnevnik Ane Frank

Studio Centar: Pozorišna jesen za tinejdžere
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Sreda, 3. oktobar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Kerovi
Petak, 5. oktobar (20.00) Boje šteka
Subota, 6. oktobar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Utorak, 9. oktobar (20.00) Plastika
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Šta me snađe
Petak, 12. oktobar (20.00) Ljubav ma važi
Subota, 13. oktobar (20.00) Pre rata
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Samci i samice – premijera
Utorak, 16. oktobar (20.00) Da ti kažem
Sreda, 17. oktobar (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Nemanjići – podela carstva
Petak, 19. oktobar (20.00) Ljubavne igrarije
Subota, 20. oktobar (20.00) Ljubinko i Desanka – premijera
Nedelja, 21. oktobar (20.00) Škola za ljubavnike
Utorak, 23. oktobar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Četvrtak, 25. oktobar (20.00) Idealna polovina – premijera
Subota, 27. oktobar (20.00) Cimet i vanila
Nedelja, 28. oktobar (20.00) Poslednja šansa
Utorak, 30. oktobar (20.00) Udaj se muški
Sreda, 31. oktobar (20.00) Boje šteka

Dečja scena
Subota, 6. oktobar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 7. oktobar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 13. oktobar (17.00) Crvenkapa – premijera
Nedelja, 14. oktobar (12.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Subota, 20. oktobar (17.00) Bez dometa na kraj sveta
Nedelja, 21. oktobar (12.00) Čarobna knjiga
Subota, 27. oktobar (17.00) Šuma čuda
Nedelja, 28. oktobar (12.00) Krcko Oraščić
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2018. je završena.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 5. oktobar (20.00) Zarobljeni momenti – premijera
Subota, 6. oktobar (20.00) Zarobljeni momenti
Utorak, 16. oktobar (20.00) Nigde nikog nemam – Trupa „Tri groša“
Subota, 20. oktobar (20.00) Istrajnost
Petak, 26. oktobar (20.00) Pod mlečnom šumom
Nedelja, 28. oktobar (20.00) Pod mlečnom šumom
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Ponedeljak, 22. oktobar (20.00) Jednočinke studenata dobitnika nagrade „Ohrabrenje“
U okviru revijalnog programa na 22. Festivalu koreografskih manijatura studenti Instituta za umetničku igru, Đurđija Jelenković, apsolvent odseka koreografija i Luka Stojković, student II godine odseka savremena igra, predstaviće svoje koreografije koje su realizovali kao prošlogodišnji dobitnici nagrade „Ohrabrenje“.
Nagrada pruža priliku da dobitnici realizuju produkciju celovečernje, premijerne, savremene plesne predstave, koja će se izvesti na narednom festivalskom izdanju. Nagradu „Ohrabrenje“ dodeljuje Udruženje baletskih umetnika Srbije kao organizator Festivala i posebnu pažnju poklanja domaćim stvaraocima kroz podršku za dalji rad i promociju.

Smrt i devojka – Đurđija Jelenković
Završni rad, smer koreografija, Institut za umetničku igru
Nagrada „Ohrabrenje“ 2017.
Performans, koreografija, režija i izvođenje: Đurđija Jelenković; mentor: doc. Aleksandar Nikolić; video: doc. Nemanja Maraš; komentor: prof. dr. Snežana Arnautović; muzika: Schubert- Death and the Maiden (Arr. By Gustav Mahler

Sve(je)dno – Luka Stojković
Nagrada „Ohrabrenje“ 2017.
učesnici: Anđelija Jovanović, Tijana Koprivica, Vanja Halupa, Andirjana, Cvetičanin, Katarina Ilijašević, Katarina Stojković, Katarina Bućić, Vladimir Đorđević
tekst: Luka Stojković
scenografija i rekvizita: Vladimir Đorđević, Luka Stojković
kostim: Luka Stojković
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9

********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Utorak, 9. oktobar (20.00) Crvena: Samoubistvo nacije
Sreda, 10. oktobar (20.00) Priče iz duše
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Still to Come – a Feminist Pornscape
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 4. oktobar (20.00) Pomahnitali
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Pozovi „M“ radi užitka
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) Čorba od kanarinca
Utorak, 23. oktobar (20.00) Mandarina sve pogadža
Četvrtak, 25. oktobar (20.00) Na klupi
Ponedeljak, 29. oktobar (20.00) Epitaf – premijera

Scena za mlade
Petak, 12. oktobar (20.00) Pokondirena tikva – premijera obnovljene predstave
Utorak, 30. oktobar (20.00) Muški dnevnik

Dečja scena
Subota, 6. oktobar (12.00) Kralj majmun
Subota, 13. oktobar (12.00) Herkules
Subota, 20. oktobar (12.00) Četiri godišnja doba
Subota, 27. oktobar (12.00) Ružičasto slonče i lija
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Festival pobednika festivala 2018
Ponedeljak, 15. oktobar
19.00… Max Metalik, performans
19.30… Otvaranje izložbe festivala: Predrag Ejdus
20.00… Čorba od kanarinca – Zvezdara teatar

Utorak, 16. oktobar
20.00… Mala mađarska pornografija – Novosadsko pozorište

Sreda, 17. oktobar
20.00… Anika i njena vremena – SNP

Četvrtak, 18. oktobar
19.00… Porodična manufaktura – porodica Mihailović
20.00… Suze su OK

Petak, 19. oktobar
20.00… Kainov ožiljak – Šabačko pozorište

Subota, 20. oktobar
19.00… Zrenjanin – NP „Toša Jovanović“
21.00… Da, to su bili dani – kabare
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131

StandUpFest 2018
Ponedeljak, 8. oktobar (20.00) Otvaranje: Stephen K Amos – Bouquets And Brickbats – UK „Vuk Karadžić“
Utorak, 9. oktobar (20.00) Otvoreni mikrofon
Sreda, 10. oktobar (20.00) Novo veče crnog humora – Bez drame 2 – UK „Vuk Karadžić“
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Regionalno veče – Kombank dvorana
Petak, 12. oktobar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim – premijera
Subota, 13. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Zatvaranje: Veče improvizacije
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Petak, 5. oktobar (18.00) Damojed
Ponedeljak, 8. oktobar (18.00 i 19.30) Alisa
Utorak, 9. oktobar (18.00 i 19.30) Alisa
Utorak, 23. oktobar (12.00) Zbrka oko vuka – NP Novi Pazar
Ponedeljak, 29. oktobar (20.00) Dom Bernarde Albe
Utorak, 30. oktobar (20.00) Dom Bernarde Albe
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.