Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. novembar 2018)
Bioskopski repertoari (1-7. novembar 2018): Zaspanka za vojnike
Bioskopski repertoari (1-7. novembar 2018): Zaspanka za vojnike

Bioskopski repertoari (1-7. novembar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 1. do 7. novembra 2018. godine. Pored novih filmova, premijera i revija u Kinoteci za nedelju dana očekuje nas i festival Slobodna zona 2018.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. novembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Ilegalni bioskop

Magacin u Kraljevića Marka 4
Sreda, 7. novembar (20.30) Projekcija filma „Kapo“
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24
Utorak, 6, 13, 20. i 27. novembar (20.30) Projekcije filmova
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 1. novembar
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30
Zaspanka za vojnike… 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.10
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.00, 19.00, 19.30, 21.30, 22.00
Noć veštica… 22.20
Fantastično putovanje u OZ 3D (sinhronizovano)… 14.15

Petak, 2. novembar
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 21.00, 22.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 14.00
Južni vetar… 14.30, 15.50, 16.30, 17.00, 18.10, 19.00, 19.30, 20.40, 21.30
Noć veštica… 22.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 3. novembar
Boemska rapsodija… 17.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00
Zaspanka za vojnike… 13.00, 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 10.20, 12.10, 14.00
Južni vetar… 12.00, 14.30, 15.50, 16.30, 17.00, 18.10, 19.00, 19.30, 20.40, 21.30
Noć veštica… 22.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.15
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 10.40
Zlogonje… 11.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.30, 12.15

Nedelja, 4. novembar
Boemska rapsodija… 17.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00, 22.30
Zaspanka za vojnike… 13.00, 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 10.20, 12.10, 14.00
Južni vetar… 12.00, 14.30, 15.00, 15.50, 16.30, 17.00, 18.10, 19.00, 19.30, 20.40, 21.30
Noć veštica… 22.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.15
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 10.40
Zlogonje… 11.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 13.15
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00, 22.30
Zaspanka za vojnike… 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 14.00
Južni vetar… 14.30, 15.00, 15.50, 16.30, 17.00, 17.30, 18.10, 19.00, 19.30, 20.40, 21.30
Noć veštica… 22.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.15

Sreda, 7. novembar
Slobodna zona – otvaranje: Leto… 20.00
Banditi u potrazi za mamom… 19.00 – premijera
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 21.00
Zaspanka za vojnike… 14.20, 15.20, 17.40, 20.10
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 14.00
Južni vetar… 14.30, 15.50, 16.30, 17.00, 18.10, 19.30, 20.40, 21.15, 22.00
Noć veštica… 16.20
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. novembar – sreda, 7. novembar
Poslednji portret… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. novembar / petak, 2. novembar
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnike… 19.00

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Brzi Brzić (sinhonizovano)… 11.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.00
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnike… 19.00

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnike… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 1. novembar – sreda, 7. novembar
Marija Kalas… 17.00
Groznica Ferante… 19.00
Boemska rapsodija… 21.00

Uskoro:
8-13. novembar… Slobodna zona 2018
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. novembar
Boemska rapsodija… 16.50, 19.30, 21.00, 22.10
Policajac iz Belvila… 17.40, 19.50, 22.00
Zaspanka za vojnike… 15.15, 17.15, 19.45, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.50
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.20
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Milja 22… 22.50
Noć veštica… 16.40, 18.50, 20.40, 22.45
Opatica iz pakla… 16.45
Venom… 19.20
Venom 3D… 17.05, 21.40
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00

Petak, 2. novembar / ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar
Boemska rapsodija… 16.50, 19.30, 21.00, 22.10
Policajac iz Belvila… 17.40, 19.50, 22.00
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.50
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.20
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Milja 22… 22.50
Noć veštica… 16.40, 18.50, 20.40, 22.45
Opatica iz pakla… 16.45
Teška vremena u El Rojalu… 20.10
Venom… 19.20
Venom 3D… 17.05, 21.40
Zaspanka za vojnike… 15.15, 17.15, 19.45, 22.15
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Boemska rapsodija… 14.15, 16.50, 19.30, 21.00, 22.10
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.20, 13.00, 14.20, 15.10, 16.20, 17.00, 18.20
Policajac iz Belvila… 17.40, 19.50, 22.00
Zaspanka za vojnike… 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.50
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 13.40, 15.40
Južni vetar… 12.30, 13.50, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Milja 22… 22.50
Noć veštica… 16.40, 18.50, 20.40, 22.45
Opatica iz pakla… 16.45
Teška vremena u El Rojalu… 20.10
Venom… 14.50, 19.20
Venom 3D… 17.05, 21.40
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 14.35

Sreda, 7. oktobar
Ono što nas ne ubije… 20.00 – premijera
Boemska rapsodija… 16.50, 19.30, 21.00, 22.10
Policajac iz Belvila… 17.40, 19.50, 22.00
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.50
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.20
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.10, 20.30, 21.30, 22.40, 23.00
Milja 22… 22.50
Noć veštica… 16.40, 18.50, 20.40, 22.45
Opatica iz pakla… 16.45
Teška vremena u El Rojalu… 20.10
Venom… 19.20
Venom 3D… 17.05, 21.40
Zaspanka za vojnike… 15.15, 17.15, 19.00, 22.20
Zvezda je rođena… 18.45, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. novembar / petak, 2. novembar
Južni vetar… 15.00, 17.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Boemska rapsodija… 20.15, 22.30

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.15, 16.00
Boemska rapsodija… 20.15
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.00
Noć veštica… 22.30

Ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar / sreda, 7. novembar
Južni vetar… 15.00, 17.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.15
Zaspanka za vojnike… 18.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Boemska rapsodija… 20.15
Noć veštica… 22.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. novembar / petak, 2. novembar
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano) 3D… 15.20
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Policajac iz Belvila… 22.30
Zlogonje… 16.20
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15
Zvezda je rođena… 17.00
Noć veštica… 19.40, 21.50

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano) 3D… 13.20, 15.20
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano)… 14.20
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Policajac iz Belvila… 22.30
Zlogonje… 16.20
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
Zvezda je rođena… 17.00
Noć veštica… 19.40, 21.50

Ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar / sreda, 7. novembar
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano) 3D… 15.20
Južni vetar… 17.20, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.00
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.15
Policajac iz Belvila… 22.30
Zlogonje… 16.20
Boemska rapsodija… 18.20, 21.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15
Zvezda je rođena… 17.00
Noć veštica… 19.40, 21.50
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
** Venom 4D… 19.00, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 20.00, 21.45
Policajac iz Belvila… 22.35
Zaspanka za vojnike… 18.20, 19.20
Fantastično putovanje u OZ 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Južni vetar… 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 15.40

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra
** 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra

Petak, 2. novembar / ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar / sreda, 7. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
** Venom 4D… 19.00, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.10, 21.45
Policajac iz Belvila… 22.20
Zaspanka za vojnike… 18.20, 20.00
Fantastično putovanje u OZ 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.00
Južni vetar… 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 15.40

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra
** 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
* Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 4D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
** Venom 4D… 19.00, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.10, 21.45
Fantastično putovanje u OZ 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 18.00
Policajac iz Belvila… 22.20
Zaspanka za vojnike… 18.20, 20.00
Južni vetar… 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 15.40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.50, 13.50
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.10, 13.30, 14.20

* 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra
** 4D format samo za članove Cineplexx bonus kluba od 1. do 14. novembra
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 2. novembar
Poseban tretman… 20.00

Utorak, 6. novembar
Prenos Lige šampiona – Letnja scena… 20.00

Četvrtak, 8. novembar
Pod drvetom… 18.00
Krivica… 19.00

Petak, 9. novembar
Zarobljena… 18.00
Putinovi svedoci… 20.00

Subota, 10. novembar
Okupacija 1968… 18.00
Plivati sa muškarcima… 20.00

Nedelja, 11. novembar
Srbenka… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 12. novembar
Kapetan… 18.00
Utoja 22. juli… 20.00

Utorak, 13. novembar
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu… 19.00

Sreda, 14. novembar
AFC – O!PLA festival: fokus na Poljsku… 20.00

Petak, 16. novembar – četvrtak, 22. novembar
Tranzit… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 26. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma – repriza
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 8. novembar – ponedeljak, 12. novembar

14. Filmski festival Slobodna zona
Cena ulaznice za projekcije od 16.00: 250 dinara.
Cena ulaznice za projekcije od 18.00 i 20.00: 300 dinara.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. novembar / petak, 2. novembar / ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar / sreda, 7. novembar
Boemska rapsodija… 17.20, 20.00, 21.20, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Policajac iz Belvila… 20.20, 22.30
Zaspanka za vojnike… 16.45, 19.15, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19.30
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 15.15
Južni vetar… 16.00, 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.20
Noć veštica… 18.20, 20.30, 22.40
Venom… 22.00
Zvezda je rođena… 19.20
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 16.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D (sinhronizovano)… 15.20
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 17.15

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Boemska rapsodija… 17.20, 20.00, 21.20, 22.40
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19.30
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 12.15, 14.15
Južni vetar… 12.00, 13.30, 14.45, 16.00, 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.20
Noć veštica… 18.20, 20.30, 22.40
Policajac iz Belvila… 20.20, 22.30
Venom… 22.00
Zaspanka za vojnike… 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
Zvezda je rođena… 19.20
Brzi Brzić 2D (sinhronizovano)… 12.10, 16.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.05, 15.10, 17.15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Uskoro ćemo objaviti repertoar za novembar 2018.

Četvrtak, 1. novembar – ponedeljak, 5. novembar
Sećanje na… Milena Dravić (1940-2018)

Četvrtak, 1. novembar – utorak, 6. novembar
Retrospektiva filmova Živojina Pavlovića
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 1. novembar (17.00 i 19.30) Kad narandža u Slance dođe

Subota, 24. novembar – petak, 30. novembar
Festival autorskog filma 2018… 19.00 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 1. novembar
Zaspanka za vojnike… 14.50, 17.00, 19.20
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 20.00, 21.40
Policajac iz Belvila… 15.50
Južni vetar… 17.00, 17.30, 18.00, 19.30, 19.45, 20.30, 21.00, 21.50, 22.30
Noć veštica… 15.20, 17.40, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 14.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 14.00, 15.00

Petak, 2. novembar / ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar / sreda, 7. novembar
Zaspanka za vojnike… 14.50, 17.00, 19.20
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 19.45, 21.40
Policajac iz Belvila… 15.50
Južni vetar… 17.00, 17.30, 18.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.50, 22.30
Noć veštica… 15.20, 17.40, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 16.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 14.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 14.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 14.00, 15.00

Subota, 3. novembar / nedelja, 4. novembar
Zaspanka za vojnike… 14.50, 17.00, 19.20
Boemska rapsodija… 16.00, 18.30, 19.45, 21.40
Južni vetar… 13.00, 17.00, 17.30, 18.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00, 21.50, 22.30
Noć veštica… 15.20, 17.40, 22.15
Zlogonje… 12.00
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 16.20
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 10.00, 14.00, 15.50
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 14.15, 15.00
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.50
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 1. novembar (20.00) Snatch
Petak, 2. novembar (20.00) Amadeus
Petak, 2. novembar (23.59) On The Silver Globe
Subota, 3. novembar (20.00) Sofijin izbor
Subota, 3. novembar (23.59) Hold The Dark
Nedelja, 4. novembar (20.00) V For Vendetta
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Festival muzičkog filma – Paralelne vizije III
Četvrtak, 1. novembar
Buckshot… 18.30
L7 Pretend We’re Dead… 20.30

Petak, 2. novembar
Monochrome… 18.30
Northern Soul… 20.30

Subota, 3. novembar
Big Gold Dream… 18.30
Song Of Sway Lake… 20.30

Nedelja, 4. novembar
You’ll Never Walk Alone… 18.30
Beatles: Made On Merseyside… 20.30

Ponedeljak, 5. novembar / utorak, 6. novembar
The Beatles: Made On Mersyside… 16.30
Jimi Hendrix: All Is By My Side… 18.30
Zaspanka za vojnike… 20.30

Sreda, 7. novembar
Nema projekcija

Slobodna zona 2018
Četvrtak, 8. novembar
Liku, rumunska priča… 17.30
Kapetan… 19.30

Petak, 9. novembar
Porodica… 17.30
Ostrvo gladnih duhova… 19.30

Subota, 10. novembar
Najbolji ortaci… 17.30
Krivica… 19.30

Nedelja, 11. novembar
Sanjati Murakamija… 17.30
Srbenka… 19.30

Ponedeljak, 12. novembar
Bergman – godina života… 17.30
Ubiti Hesusa… 19.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *