Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018)
Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018): Teška vremena u El Rojalu
Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018): Teška vremena u El Rojalu

Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 11. do 17. oktobra 2018. godine. Ove nedelje, pored novih filmova, biće održan GoetheFest, Kids Fest i Dani norveškog filma.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 11. do 17. oktobra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 11. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 17.00, 19.40, 21.40
Prvi čovek na Mesecu… 19.15, 21.45
Park užasa… 17.15, 22.10
Zvezda je rođena… 19.10
Venom… 16.50
Venom 3D… 19.00, 21.20
Kuća magičnog sata… 15.15
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.50, 17.10
Stopalići 3D (titlovano)… 15.05

Petak, 12. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 17.00, 18.00, 20.40, 21.40
Prvi čovek na Mesecu… 15.30, 19.15, 21.45
Park užasa… 17.15, 19.50, 21.50
Zvezda je rođena… 19.10
Venom… 16.50, 22.00
Venom 3D… 19.00, 21.20
Kuća magičnog sata… 15.15
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.10
Zlogonje… 15.00, 17.10
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.50, 18.10, 20.00
Stopalići (titlovano)… 20.45
Stopalići 3D (titlovano)… 19.00
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17.00

Subota, 13. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 18.00, 20.40, 21.40
Prvi čovek na Mesecu… 18.40, 21.30
Park užasa… 17.05, 20.20 22.10
Zvezda je rođena… 17.45, 19.10
Venom… 17.50
Venom 3D… 20.00, 22.00
Kuća magičnog sata… 13.30, 15.10
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 12.45, 16.10
Zlogonje… 10.50, 12.40, 14.20, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 15.40, 17.10
Stopalići (titlovano)… 15.05
Stopalići 3D (titlovano)… 13.05
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.15
Beli očnjak (titlovano)… 11.30

Nedelja, 14. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 18.00, 20.40, 21.40
Prvi čovek na Mesecu… 18.40, 21.30
Park užasa… 17.05, 20.20, 22.10
Zvezda je rođena… 19.10
Venom… 17.50
Venom 3D… 15.40, 20.00, 22.00
Kuća magičnog sata… 13.30, 15.10
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 14.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 12.45, 16.10
Zlogonje… 10.50, 12.40, 14.20, 16.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 18.20, 20.15, 22.15
Stopalići (titlovano)… 13.05, 16.20
Stopalići 3D (titlovano)… 15.05
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.15
Beli očnjak (titlovano)… 11.30

Ponedeljak, 15. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 18.10, 20.00, 21.30
Prvi čovek na Mesecu… 19.15, 21.45
Park užasa… 17.15, 20.45, 22.30
Zvezda je rođena… 18.30, 21.00
Venom… 21.20
Venom 3D… 19.00
Kuća magičnog sata… 15.15
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.15, 16.15, 19.30
Kids Fest 2018… 9.30 – 20.00

Utorak, 16. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 18.10, 20.00, 21.30
Prvi čovek na Mesecu… 19.15, 21.45
Park užasa… 17.15, 20.45, 22.30
Zvezda je rođena… 19.10, 21.40
Venom… 21.20
Venom 3D… 19.00
Kuća magičnog sata… 15.15
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.15
Kids Fest 2018… 9.30 – 20.00

Sreda, 17. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 18.10, 20.00, 21.30
Prvi čovek na Mesecu… 19.15, 21.45
Park užasa… 17.15, 20.45, 22.30
Zvezda je rođena… 18.30, 21.00
Venom… 21.20
Venom 3D… 19.00
Kuća magičnog sata… 15.15
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.15, 16.15, 19.30
Kids Fest 2018… 9.30 – 20.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 11. oktobar – sreda, 17. oktobar
Poslednji portret… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Zlogonje… 15.00
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 17.00
Teška vremena u El Rojalu… 18.30
Venom 3D… 21.00

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 13.00
Stopalići 3D (titlovano)… 15.00
Kuća magičnog sata… 17.00
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom 3D… 21.20

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Kids Fest 2018… 10.30, 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom 3D… 21.20
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 11. oktobar – utorak, 16. oktobar
GoetheFest 2018

Filmski program 57. Oktobarskog salona
Sreda, 17. oktobar (17.00-18.30)
– Elika Hedajat / Elika Hedayat, Tan, 70’
– Romuald Hazume / Romuald Hazoumè, ONG SBOP, 20’

Sreda, 24. oktobar (17.00-18.30)
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Rape, 17’
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Fly, 25’
– Bjarn Melgor / Bjarne Melgaard, Let Your Mind Be Your Bed, 20’
– Jasmina Cibic / Jasmina Cibic, Nada / Nada (Act I), 10’56’’, Nada / Nada (Act II), 13’01’’, Nada / Nada (Act III – The Exibition), 17’14’’

Najavljujemo:
20. oktobar… Ferante dan
8-13. novembar… Slobodna zona
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Park užasa… 18:50, 20:50, 22:50
Prvi čovek na Mesecu… 16:00, 19:20, 22:00
Teška vremena u El Rojalu… 17:00, 19:45, 22:30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:05, 16:10, 17:15, 18:15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18:40, 20:20, 22:10
Kuća magičnog sata… 14:50, 18:20
Opatica iz pakla… 20:40, 22:40
Pepermint… 19:50, 21:55
Predator – Evolucija 3D… 21:50
Sibir… 17:25
Slatka mala tajna… 16:00, 19:30
Venom… 16:45, 19:00, 21:15
Venom 3D… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 20:30, 22:45
Zvezda je rođena… 16:30, 19:10, 21:45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 16:05, 17:00, 18:00
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 14:45

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Park užasa… 18:50, 20:50, 22:50
Prvi čovek na Mesecu… 16:00, 19:20, 22:00
Teška vremena u El Rojalu… 17:00, 19:45, 22:30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 12:00, 13:00, 14:05, 15:05, 16:10, 17:15, 18:15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18:40, 20:20, 22:10
Kuća magičnog sata… 14:50, 18:20
Opatica iz pakla… 20:40, 22:40
Pepermint… 19:50, 21:55
Predator – Evolucija 3D… 21:50
Sibir… 17:25
Slatka mala tajna… 16:00, 19:30
Venom… 16:45, 19:00, 21:15
Venom 3D… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 20:30, 22:45
Zlogonje… 12:10, 14:10
Zvezda je rođena… 16:30, 19:10, 21:45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12:30, 13:30, 14:30,15:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 12:20, 13:20, 14:10, 15:10, 16:05, 17:00, 18:00
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 12:45, 14:45
Tom i Bob 2D/3D (sinhronizovano)… 12:40, 14:20

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Park užasa… 19:40, 21:30, 22:50
Prvi čovek na Mesecu… 16:00, 19:20, 22:00
Teška vremena u El Rojalu… 17:00, 19:45, 22:30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:05, 16:10, 18:15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18:40, 20:20, 22:10
Kuća magičnog sata… 14:50, 18:20
Opatica iz pakla… 20:40, 22:40
Pepermint… 20:35
Predator – Evolucija 3D… 21:50
Sibir… 17:25
Slatka mala tajna… 16:00, 19:30
Venom… 16:45, 19:00, 21:15
Venom 3D… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Večernja škola… 20:30, 22:45
Zvezda je rođena… 16:20, 19:10, 21:45
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 14:40, 17:15
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 14:45
Kids Fest 2018… 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Park užasa… 22.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.00
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.10
Zvezda je rođena… 17.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.00, 18.30, 20.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.10
Zlogonje… 16.00
Hotel Transilvanija 3 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Park užasa… 22.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.00
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.10
Zvezda je rođena… 17.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.00
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.10
Zlogonje… 14.00, 16.00
Hotel Transilvanija 3 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Stopalići 3D (titlovano)… 14. 15
Kuća magičnog sata… 12.15

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Park užasa… 22.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.45, 22.20
Venom 3D… 18.00, 20.15, 22.25
Zvezda je rođena… 17.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.00
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14.15
Hotel Transilvanija 3 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.10
Kids Fest… 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.10
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano) 3D… 15.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 16.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.15
Zvezda je rođena… 18.30
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20, 22.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.15, 18.15
Večernja škola… 20.30
Park užasa… 22.40

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Stopalići 3D (titlovano)… 13.15
Stopalići (titlovano)… 14.15
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.10
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano)… 14.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 13.00, 16.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.15
Zvezda je rođena… 18.30
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20, 22.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.15, 18.15
Večernja škola… 20.30
Park užasa… 22.40

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.10
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.15
Zvezda je rođena… 18.30
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20, 22.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.15, 18.15
Večernja škola… 20.30
Park užasa… 22.40
Kids Fest 2018… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 11. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:20
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 15:50, 17:15, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:00, 16:00, 17:00
Venom… 17:30
Venom 3D… 15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 17:50

Petak, 12. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:00
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 15:50, 17:15, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 17:40
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:00, 15:50, 17:00
Venom 2D/3D… 17:30,15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 21:15

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 11:00, 11:40, 13:05, 13:45, 15:10, 15:50, 17:15, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:30
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16:00
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 11:10, 12:00, 13:10, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 11:25, 13:20
Venom 2D/3D… 17:30, 15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 17:50, 21:15

Ponedeljak, 15. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15:50, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 18:30
Venom… 17:30, 15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 21:15
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:15
Kids Fest… 15.00, 16.00, 17.00

Utorak, 16. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:20
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15:50, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:30
Venom… 17:30, 15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 17:50, 21:15
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:15
Kids Fest… 15.00, 16.00, 17.00

Sreda, 17. oktobar
Park užasa… 19:20, 22:40
Prvi čovek na Mesecu… 19:00, 21:45
Teška vremena u El Rojalu… 20:00, 22:30
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:15
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15:50, 17:55
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20:40
Venom… 17:30, 21:00, 17:30, 19:45, 22:00, 15:15, 19:45, 22:00
Zvezda je rođena… 18:00, 21:15
Kids Fest… 15.00, 16.00, 17.00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 11. oktobar (19.00) Dugo putovanje u rat
Stogodišnjica završetka I svetskog rata
Dokumentarni film
r: Miloš Škundrić
Srbija, 2018, 115′
Uz gostovanje reditelja, Miloša Škundrića
Uzbudljiviji od političkog trilera, napetiji od akcionog filma, ovaj istorijski dokumentarac nam, kroz autentične priče iz prošlosti, pomaže da razumemo zašto je Prvi svetski rat počeo. Prvi svetski rat definisao je prethodni vek i živote svih nas. Pitanje ko je i zbog čega započeo ovaj sukob i danas, skoro 100 godina pošto se rat završio, jedno je od glavnih političkih i istorijskih pitanja. Koristeći filmske arhive Velike Britanije, Francuske, Austrije, Rusije, Nemačke i Srbije, oživljavajući fotografije i portrete najznačajnijih istorijskih ličnosti uz pomoć 3D tehnologije, animirajući stare istorijske mape, maestralno gradeći napetost kroz razgovore sa najznačajnijim evropskim istoričarima, film Dugo putovanje u rat stvara utisak da iz minuta u minut prisustvujemo neumoljivom hodu čitavog sveta ka globalnoj katastrofi.

Petak, 12. oktobar / subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Žaba… 18.00 i 20.00

Sreda, 17. oktobar (19.00) Između svetova
Predstavljanje studije mr Dragana Dimčića u izdanju Redakcije filmskog programa DKSG

Petak, 19. oktobar / subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Godina majmuna… 18.00 i 20.00

Petak, 26. oktobar / subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Vernost… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 11. oktobar

Prvi Festival filmova o životinjama „Lajka“
Ekološki i bioetički festival za oslobođenje životinja
Program, koji će obuhvatiti projekcije filmova i razgovore, biće održan u Klubu Doma omladine, a ulaz je slobodan.

Ponedeljak, 15. oktobar (19.00) Kokice terapija #6
Projekcija epizode „Arkangel“ iz serije „Crno ogledalo“ (Black Mirror)
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Park užasa… 18:30, 22:30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:40, 16:50, 17:50
Prvi čovek na Mesecu… 18:45, 21:30
Teška vremena u El Rojalu… 19:15, 22:00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19:45, 21:45
Kuća magičnog sata… 16:40
Opatica iz pakla… 20:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:30, 16:30, 17:30
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 15:15
Tom i Bob 2D/3D (sinhronizovano)… 14:50
Pepermint… 20:15, 22:20
Venom… 19:00, 21:15
Venom 3D… 17:15, 20:00, 22:15
Večernja škola… 18:00
Zlogonje… 16:00
Zvezda je rođena… 19:30, 22:10

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Teška vremena u El Rojalu… 19:15, 22:00
Park užasa… 18:30, 22:30
Prvi čovek na Mesecu… 18:45, 21:30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11:20, 12:30, 13:30, 14:40, 15:40, 16:50, 17:50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19:45, 21:45
Kuća magičnog sata… 14:20, 16:40
Opatica iz pakla… 20:30
Pepermint… 20:15, 22:20
Venom… 19:00, 21:15
Venom 3D… 17:15, 20:00, 22:15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 17:00
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 11:40, 12:30, 143:40, 15:30, 16:30, 17:30
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 11:15, 13:15, 15:15
Tom i Bob 2D/3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:10, 14:50
Večernja škola… 18:00
Zlogonje… 14:00, 16:00
Zvezda je rođena… 19:30, 22:10

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Park užasa… 18:30, 22:30
Prvi čovek na Mesecu… 18:45, 21:30
Teška vremena u El Rojalu… 19:15, 22:00
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15:40, 16:50, 17:50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19:45, 21:45
Kuća magičnog sata… 16:40
Opatica iz pakla… 20:30
Pepermint… 20:15
Kondorito – Avantura u svemiru 2D/3D (sinhronizovano)… 15:30, 16:30, 17:30
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 15:15
Tom i Bob 2D/3D (sinhronizovano)… 14:50
Venom… 19:00, 21:15
Venom 3D… 17:15, 20:00, 22:15
Večernja škola… 22:20
Zvezda je rođena… 19:30, 22:10
Kids Fest 2018… 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Do subote, 13. oktobra
XXVII Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repetoar za oktobar 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
BOSIFEST 2018

Utorak, 23. oktobar (20.00)
Premijera filma „Južni vetar“
Cena ulaznice: 500 RSD

Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 19:30, 22:00
Park užasa… 18:00, 22:45
Venom 3D… 15:40, 19:10, 20:40
Venom… 17:00, 21:20
Zvezda je rođena… 17:45, 20:20
Teška vremena u El Rojalu… 18:20, 20:00, 21:00
Večernja škola… 17:20
Kuća magičnog sata… 14:45
Zlogonje… 14:30, 16:30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:45, 18:40
Opatica iz pakla… 22:30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Stopalići 3D (titlovano)… 15:20
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! 3D (sinhronizovano)… 15:00

Subota, 13. oktobar / nedelja, 14. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 19:30, 22:00
Park užasa… 18:00, 22:45
Venom 3D… 13:30, 15:40, 19:10, 20:40
Venom… 17:00, 21:20
Zvezda je rođena… 17:45, 20:20
Teška vremena u El Rojalu… 18:20, 20:00, 21:00
Večernja škola… 17:20
Kuća magičnog sata… 14:45
Zlogonje… 10:30, 14:30, 16:30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 12:45, 16:45, 18:40
Opatica iz pakla… 22:30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 10:15, 12:00, 14:00, 16:00
Kondorito: Avanture u svemiru (sinhronizovano)… 11:00, 12:30
Stopalići 3D (titlovano)… 13:20, 15:20
Stopalići (titlovano)… 11:30
Beli očnjak (titlovano)… 11:15
Ringe, ringe, raja (sinhronizovano)… 10:00
Tom i Bob: Misija spasavanja sveta 3D (sinhronizovano)… 11:45
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:00

Ponedeljak, 15. oktobar / utorak, 16. oktobar / sreda, 17. oktobar
Prvi čovek na Mesecu… 19:30, 22:00
Park užasa… 18:00, 22:45
Venom 3D… 15:40, 19:00, 20:40
Venom… 21:20
Zvezda je rođena… 17:45, 20:20
Teška vremena u El Rojalu… 18:20, 20:00, 21:20
Večernja škola… 15:20
Kuća magičnog sata… 14:45
Zlogonje… 15:00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16:45, 18:40
Opatica iz pakla… 22:30
Kids Fest 2018… 10:00, 10:30, 12:00, 12:30, 14:00, 14:30, 16:00, 16:30, 17:00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 11. oktobar (20.00) Malena
Petak, 12. oktobar (20.00) Most na reci Kvaj
Petak, 12. oktobar (23.59) A Prayer Before Dawn
Subota, 13. oktobar (20.00) Osam i po
Subota, 13. oktobar (23.59) The Exorcist
Nedelja, 14. oktobar (20.00) Tri boje: Belo
Utorak, 16. oktobar (20.00) Večni sjaj besprekornog uma
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 11. oktobar / petak, 12. oktobar
Marija Kalas… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Subota, 13. oktobar
Zlogonje… 12.00
Marija Kalas… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Nedelja, 14. oktobar
Evropski dan ART bioskopa
Moj život kao tikvica… 14.30
Demokratija… 16.30
S ljubavlju, Vinsent: Misterija van Goga… 18.30
Franc (projekcija povodom 100-godišnjice kraja Prvog svetskog rata)… 20.30

Ponedeljak, 15. oktobar
Valdhajmov valcer… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Utorak, 16. oktobar
Poslednji portret… 20.30

Sreda, 17. oktobar
Valdhajmov valcer… 18.30
Poslednji portret… 20.30

Četvrtak, 18. oktobar / petak, 19. oktobar
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30

Subota, 20. oktobar
Zlogonje… 12.00
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30

Nedelja, 21. oktobar
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *