Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (18-24. oktobar 2018)
Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018): Južni vetar
Bioskopski repertoari (11-17. oktobar 2018): Južni vetar

Bioskopski repertoari (18-24. oktobar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 18. do 24. oktobra 2018. godine. U toku je Kids Fest, a očekuju nas i dve premijere – prvo domaćeg filma „Južni vetar“ a onda i horora „Noć veštica“.

Bioskopski repertoari od 18. do 24. oktobra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 18. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 19.30, 21.20
Venom… 22.00
Venom 3D… 17.20, 19.00, 20.00
Kuća magičnog sata… 15.20
Zlogonje… 18.20
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Kids Fest 2018… 9.30, 10.00, 11.30, 12.00, 13.30, 14.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30

Petak, 19. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 19.30, 21.20
Venom… 22.00
Venom 3D… 17.20, 19.00, 20.00
Kuća magičnog sata… 15.20
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Kids Fest 2018… 9.30, 10.00, 11.30, 12.00, 13.30, 14.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00

Subota, 20. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Zvezda je rođena… 19.30, 21.20
Venom… 22.00
Venom 3D… 19.00
Kuća magičnog sata… 13.20, 15.20
Zlogonje… 11.15, 13.15, 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.20
Kids Fest 2018… 9.30, 10.00, 11.30, 12.00, 13.30, 14.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00

Nedelja, 21. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 19.30, 21.20
Venom… 22.00
Venom 3D… 17.20, 19.00, 20.00
Kuća magičnog sata… 13.20, 15.20
Zlogonje… 11.15, 13.15, 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Kids Fest 2018… 9.30, 10.00, 11.30, 12.00, 13.30, 14.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00

Ponedeljak, 22. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 17.15, 19.45
Venom… 21.20
Venom 3D… 17.20, 19.00
Kuća magičnog sata… 15.20
Zlogonje… 15.30, 16.30
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 14.30

Utorak, 23. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 17.15, 19.45
Venom… 21.20
Venom 3D… 17.20
Kuća magičnog sata… 15.20
Zlogonje… 15.30, 16.30, 19.30
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 14.30

Sreda, 24. oktobar
Zoi… 19.20
Milja 22… 20.30, 22.20
Teška vremena u El Rojalu… 18.20, 21.00
Prvi čovek na Mesecu… 21.45
Park užasa… 22.15
Zvezda je rođena… 17.15, 19.45
Venom… 21.20
Venom 3D… 17.20, 19.00
Kuća magičnog sata… 15.20
Zlogonje… 15.30, 16.30
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 14.40, 16.40, 18.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kondorito 3D (sinhronizovano)… 14.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 18. oktobar – sreda, 24. oktobar
Zoi… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 18. oktobar
Kids Fest 2018… 10.30, 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Zoi… 19.20
Milja 22… 21.20

Petak, 19. oktobar
Kids Fest 2018… 10.30, 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Zoi… 19.10
Milja 22… 21.20

Subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Kids Fest 2018… 10.30, 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Zoi… 19.00
Milja 22… 21.00

Nedelja, 21. oktobar
Kids Fest 2018… 10.30, 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Zoi… 19.10
Milja 22… 21.00

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Zoi… 17.00
Milja 22… 19.00
Venom 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 18. oktobar
Marija Kalas… 17.00
Posle ljubavi… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Petak, 19. oktobar
Specijalna projekcija: Kraljevski krojač (Južna Koreja, 2014)… 17.00
Posle ljubavi… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Subota, 20. oktobar
Premijera: Groznica Ferante… 18.00, 20.00
Panel diskusija o filmu „Groznica Ferante“… 19.20

Nedelja, 21. oktobar / ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar
Marija Kalas… 17.00
Groznica Ferante… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00
Sreda, 24. oktobar
Filmski program 57. Oktobarskog salona… 17.00-18.30
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Rape, 17’
– Joko Ono i Džon Lenon / Yoko Ono & John Lennon, Fly, 25’
– Bjarn Melgor / Bjarne Melgaard, Let Your Mind Be Your Bed, 20’
– Jasmina Cibic / Jasmina Cibic, Nada / Nada (Act I), 10’56’’, Nada / Nada (Act II), 13’01’’, Nada / Nada (Act III – The Exibition), 17’14’’

Redovan repertoar
Groznica Ferante… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Najavljujemo:
8-13. novembar… Slobodna zona
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 18. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14.50, 16.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 14.55, 16.10, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 22.45
Park užasa… 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 19.05, 21.20
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30
Kids Fest 2018… 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30

Petak, 19. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14.50, 16.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 14.55, 16.10, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 20.45, 22.40
Park užasa… 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 19.05, 21.20
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30
Kids Fest 2018… 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30

Subota, 20. oktobar
Metropoliten opera: Samson i Dalila… 18.55
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 16.00, 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.00, 14.00, 14.50, 16.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.00, 12.45, 14.05, 14.50, 16.10, 16.55
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.30, 13.20, 14.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 20.45, 22.40
Park užasa… 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 21.30
Venom 3D… 13.15, 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 12.15, 14.15
Kids Fest 2018… 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30

Nedelja, 21. oktobar
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 15.30, 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.00, 14.00, 14.50, 16.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.00, 12.50, 14.05, 14.55, 16.10, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.30, 13.20, 14.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 20.45, 22.40
Park užasa… 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 19.05, 21.20
Venom 3D… 13.15, 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30
Stopalići 2D/3D (titlovano)… 12.15, 14.15
Kids Fest 2018… 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30

Ponedeljak, 22. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 14.55, 16.10, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 20.45, 22.40
Park užasa… 16.40, 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 17.20, 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 19.05, 21.20
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zlogonje… 15.10, 18.55
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30

Utorak, 23. oktobar
Južni vetar… 21.00 – premijera
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.45, 16.40
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 22.00
Park užasa… 16.40, 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 17.20, 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 18.45
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zlogonje… 18.00
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30

Sreda, 24. oktobar
Noć veštica… 20.15 – premijera
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Milja 22… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.30, 21.40
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 14.55, 16.10, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.20, 20.20, 22.10
Kuća magičnog sata… 16.15
Opatica iz pakla… 20.45, 22.40
Park užasa… 16.40, 18.40, 22.50
Pepermint… 17.40, 22.00
Prvi čovek na Mesecu… 17.20, 20.10
Slatka mala tajna… 15.20, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.15, 21.00
Venom… 15.30, 19.05, 21.20
Venom 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Večernja škola… 20.40, 22.50
Zlogonje… 15.10, 18.55
Zvezda je rođena… 16.10, 18.50, 21.30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 18. oktobar / petak, 19. oktobar / subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Milja 22… 22.20
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Park užasa… 22.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.45
Venom 3D… 18.00, 20.15, 22.25
Zvezda je rođena… 17.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.00
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.15
Kids Fest 2018… 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Milja 22… 22.20
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Park užasa… 22.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.45
Venom 3D… 18.00, 20.15, 22.25
Zvezda je rođena… 17.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.00
Zlogonje… 15.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 18. oktobar / petak, 19. oktobar
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.10
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.15
Zvezda je rođena… 18.30
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20
Zoi… 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Milja 22… 20.30, 22.20
Kids Fest 2018… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

Subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 13.15
Tajne avanture mačaka (sinhronizovano)… 14.15
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.30, 21.15
Zvezda je rođena… 19.00
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20
Zoi… 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Milja 22… 20.30, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 13.30
Kids Fest 2018… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Venom 3D… 15.20, 17.40, 20.00, 22.30
Venom… 21.10
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 16.30
Teška vremena u El Rojalu… 19.30, 22.15
Zvezda je rođena… 18.30
Poslednji portret… 15.40
Zlogonje… 17.20
Prvi čovek na Mesecu… 19.20
Zoi… 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.15
Milja 22… 20.30, 22.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 18. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.20, 18.15
Milja 22… 20.20, 22.10
Zoi… 18.00, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.45
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.00
Park užasa… 21.50
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom… 17.30
Venom 3D… 19.45, 22.00
Zvezda je rođena… 19.30
Kids Fest… 15.00, 16.00, 17.00

Petak, 19. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.20, 17.00, 18.15
Milja 22… 20.20, 22.10
Zoi… 18.00, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.45
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.00
Park užasa… 21.50
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom… 17.30
Venom 3D… 19.45, 22.00
Zvezda je rođena… 19.30
Kids Fest… 15.00, 16.00, 17.00

Subota, 20. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.00, 14.30, 16.20, 18.15
Milja 22… 20.20, 22.10
Zoi… 18.00, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 15.45
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 20.00
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16.00
Park užasa… 21.50
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom… 17.30
Venom 3D… 19.45, 22.00
Zvezda je rođena… 19.30
Kids Fest… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

Nedelja, 21. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.00, 14.30, 16.20, 18.15
Milja 22… 20.20, 22.10
Zoi… 18.00, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 15.45
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.25
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 20.00
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16.00
Park užasa… 21.50
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom… 17.30
Venom 3D… 19.45, 22.00
Zvezda je rođena… 19.30

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Milja 22… 20.20, 22.10
Zoi… 18.00, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Prvi čovek na Mesecu… 21.40
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15.30
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.00
Park užasa… 21.50
Teška vremena u El Rojalu… 19.00
Venom… 17.30
Venom 3D… 19.45, 22.00
Zvezda je rođena… 19.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 19. oktobar / subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Godina majmuna… 18.00 i 20.00

Petak, 26. oktobar / subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Vernost… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 18. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.00, 16.15
Milja 22… 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.20, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 16.50, 17.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 19.30, 21.30
Kuća magičnog sata… 17.00
Opatica iz pakla… 18.20
Park užasa… 22.45
Pepermint… 20.15
Prvi čovek na Mesecu… 20.10
Teška vremena u El Rojalu… 21.45
Venom… 16.45, 19.00, 21.15
Venom 3D… 20.00, 22.15
Zlogonje… 15.15
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Kids Fest 2018… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00

Petak, 19. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Milja 22… 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.20, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 16.50, 17.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19.30, 21.30
Kuća magičnog sata… 17.00
Opatica iz pakla… 18.20
Park užasa… 22.30
Pepermint… 20.15
Prvi čovek na Mesecu… 19.50
Teška vremena u El Rojalu… 21.45
Venom… 16.45, 19.00, 21.15
Venom 3D… 20.00, 22.15
Zlogonje… 15.15
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Kids Fest 2018… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00

Subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 16.30, 17.00
Milja 22… 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.20, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.50
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.45, 16.50, 17.50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)- 11.00, 12.15, 14.15, 16.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 19.30, 21.30
Kuća magičnog sata… 17.00
Opatica iz pakla… 18.20
Park užasa… 22.30
Pepermint… 20.15
Prvi čovek na Mesecu… 19.50
Teška vremena u El Rojalu… 21.45
Venom… 16.45, 19.00, 21.15
Venom 3D… 20.00, 22.15
Zlogonje… 15.15
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Kids Fest 2018… 12.00, 12.30, 13.00, 14.00, 14.30, 16.00, 17.00, 18.00

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 17.30
Milja 22… 18.30, 20.30, 22.30
Zoi… 19.20, 22.20
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 14.50
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.40, 15.45, 16.50, 17.50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 19.30, 21.30
Kuća magičnog sata… 17.00
Opatica iz pakla… 18.20
Park užasa… 17.45, 22.30
Pepermint… 20.15
Prvi čovek na Mesecu… 19.45
Teška vremena u El Rojalu… 21.45
Venom… 16.45, 19.00, 21.15
Venom 3D… 15.30, 20.00, 22.15
Zlogonje… 15.00
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repetoar za oktobar 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 23. oktobar (20.00)
Premijera filma „Južni vetar“
Cena ulaznice: 500 RSD

Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 18. oktobar
Milja 22… 16.15, 20.20, 21.50
Prvi čovek na Mesecu… 19.00
Park užasa… 22.20
Venom 3D… 17.50, 20.00, 21.30
Venom… 15.00, 22.10
Zvezda je rođena… 17.10, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.30, 21.00
Kuća magičnog sata… 15.10
Zlogonje… 14.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 15.30, 18.15
Opatica iz pakla… 22.30
Zoi… 19.20
Kids Fest 2018… 10.00, 10.30, 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30, 17.00

Petak, 19. oktobar
Milja 22… 16.15, 20.40, 22.00
Park užasa… 17.40, 22.30
Venom 3D… 18.30, 19.20, 21.20
Venom… 15.40, 22.10
Zvezda je rođena… 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.00, 21.00
Kuća magičnog sata… 15.00
Zlogonje… 14.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 15.30, 18.15, 20.10
Opatica iz pakla… 17.50, 22.30
Zoi… 19.30
Kids Fest 2018… 10.00, 10.30, 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30, 17.00

Subota, 20. oktobar / nedelja, 21. oktobar
Milja 22… 16.15, 20.20, 21.50
Prvi čovek na Mesecu… 19.00
Park užasa… 17.10, 22.20
Venom 3D… 17.50, 20.00, 21.30
Venom… 15.00, 22.10
Zvezda je rođena… 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.30, 21.00
Kuća magičnog sata… 15.00
Zlogonje… 10.20, 12.20, 14.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 15.30, 18.15
Opatica iz pakla… 22.30
Zoi… 19.20
Kids Fest 2018… 10.00, 10.30, 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30, 17.00

Ponedeljak, 22. oktobar / utorak, 23. oktobar / sreda, 24. oktobar
Milja 22… 16.15, 20.20, 21.50
Prvi čovek na Mesecu… 19.00
Park užasa… 22.20
Venom 3D… 17.50, 20.00, 21.30
Venom… 15.00, 22.10
Zvezda je rođena… 17.10, 19.40
Teška vremena u El Rojalu… 18.30, 21.00
Kuća magičnog sata… 17.00
Zlogonje… 14.20, 15.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 15.30, 18.15
Opatica iz pakla… 22.30
Zoi… 19.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 17.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 16.40
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 18. oktobar (20.00) ¡Átame! – na otvorenom!
Petak, 19. oktobar (20.00)
Zelena milja
Subota, 20. oktobar (20.00) Edvard Makazoruki
Nedelja, 21. oktobar (20.00) Tri boje: Crveno
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 18. oktobar / petak, 19. oktobar
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30

Subota, 20. oktobar
Zlogonje… 12.00
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30

Nedelja, 21. oktobar
Poslednji portret… 18.30
Franc… 20.30

Ponedeljak, 22. oktobar – četvrtak, 25. oktobar
Marija Kalas… 16.30
Valdhajmov valcer… 18.30
Nigde… 20.30

Petak, 26. oktobar
Valdhajmov valcer… 18.30
Nigde… 20.30

Subota, 27. okobar
Teslin narod… 18.30
Premijera: Teslin narod… 20.00 (Velika dvorana Kolarca)
Nigde… 20.30

Nedelja, 28. oktobar
Teslin narod… 18.30
Nigde… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.