Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (25-31. oktobar 2018)
Bioskopski repertoari (25-31. oktobar 2018): Južni vetar
Bioskopski repertoari (25-31. oktobar 2018): Južni vetar

Bioskopski repertoari (25-31. oktobar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 25. do 31. oktobra 2018. godine. Premijere, festivali, revije, ciklusi u Kinoteci… Filmova koliko ti duša ište i starih i novih…

Bioskopski repertoari od 25. do 31. oktobra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 25. oktobar
Južni vetar… 14.40, 16.00,17.00, 17.40, 18.20, 19.20, 20.00, 20.40, 21.40, 22.20
Noć veštica… 15.50, 18.00, 20.15, 22.30
Aladin 2… 15.10
Milja 22… 14.00
Teška vremena u El Rojalu… 19.30
Zvezda je rođena… 19.00, 21.30
Venom 3D… 17.20, 22.00
Zlogonje… 14.15
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 26. oktobar
Južni vetar… 15.20, 16.00, 17.00, 17.40, 18.20, 19.20, 20.00, 20.40, 21.40, 22.20
Noć veštica… 15.50, 18.00, 20.15, 22.30
Aladin 2… 15.10
Milja 22… 14.00
Teška vremena u El Rojalu… 19.30
Zvezda je rođena… 19.00, 21.30
Venom 3D… 17.20, 22.00
Zlogonje… 14.15
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 27. oktobar
Južni vetar… 13.00, 15.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.20, 20.00, 20.40, 21.40, 22.20
Noć veštica… 15.50, 18.00, 20.15, 22.30
Aladin 2…11.00, 15.10
Teška vremena u El Rojalu… 19.30
Zvezda je rođena… 19.00, 21.30
Venom 3D… 17.10
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.30
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12.00
Moj prijatelj žirafa (sinhronizovano)… 10.00
Mumini i zimske čarolije (sinhronizovano)… 14.00
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 10.30

Nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 13.00, 15.20, 17.40, 18.20, 20.00, 20.40, 22.20
Noć veštica… 15.50, 18.00, 20.15, 22.30
Aladin 2…11.00, 15.10
Teška vremena u El Rojalu… 19.30
Zvezda je rođena… 19.00, 21.30
Venom 3D… 17.10, 22.00
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30
Kondorito: Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.30
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12.00
Moj prijatelj žirafa (sinhronizovano)… 10.00
Mumini i zimske čarolije (sinhronizovano)… 14.00
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.20,17.00, 17.40, 19.20, 20.00, 21.40, 22.20
Noć veštica… 15.50, 18.00, 20.15, 22.30
Aladin 2… 15.10
Milja 22… 14.00
Teška vremena u El Rojalu… 19.30
Zvezda je rođena… 19.00, 21.30
Venom 3D… 17.20, 22.00
Zlogonje… 14.15
Džoni Ingliš ponovo u akciji… 17.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 25. oktobar – sreda, 31. oktobar
Aladin 2… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar
Aladin 2… 15.00
Venom 3D… 17.00
Noć veštica… 19.00
Južni vetar… 21.00

Subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.00
Kondorito: Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 15.00
Venom 3D… 17.00
Noć veštica… 19.00
Južni vetar… 21.00

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Aladin 2… 15.00
Venom 3D… 17.00
Noć veštica… 19.00
Južni vetar… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 25. oktobar – nedelja, 28. oktobar
Marija Kalas… 17.00
Posle ljubavi… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Ponedeljak, 29. oktobar
Marija Kalas… 17.00
Specijalna projekcija: Kraljevski krojač… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Marija Kalas… 17.00
Posle ljubavi… 19.00
Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu… 21.00

Uskoro:
8-13. novembar… Slobodna zona
23. novembar – 1. decembar… Festival autorskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar / ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40, 20.45, 22.35
Kuća magičnog sata… 15.30
Milja 22… 20.40, 22.40
Opatica iz pakla… 18.45
Park užasa… 16.45
Pepermint… 21.45
Prvi čovek na Mesecu… 18.30
Slatka mala tajna… 18.50
Teška vremena u El Rojalu… 17.50, 21.15
Venom… 17.25, 21.10
Venom 3D… 15.05, 19.45, 22.00
Večernja škola… 19.30
Zoi… 16.20
Zvezda je rođena… 18.40, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D/2D (sinhronizovano)… 16.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 15.40, 16.35

Subota, 27. oktobar
Metropoliten opera: Kći zapada… 18.55
Južni vetar… 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 22.45, 23.00
Noć veštica… 13.50, 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40, 20.45, 22.35
Kuća magičnog sata… 15.30
Milja 22… 20.40, 22.40
Opatica iz pakla… 18.45
Park užasa… 16.45
Prvi čovek na Mesecu… 18.30
Teška vremena u El Rojalu… 17.50, 21.15
Venom… 17.25, 21.10
Venom 3D… 12.50, 15.05, 19.45, 22.00
Večernja škola… 18.50
Zoi… 16.20
Zvezda je rođena… 19.30, 22.10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D/2D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.20, 15.10, 17.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.20, 13.35, 14.30, 15.40, 16.35
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.50

Nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 18.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00
Noć veštica… 13.50, 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40, 20.45, 22.35
Kuća magičnog sata… 15.30
Milja 22… 20.40, 22.40
Opatica iz pakla… 18.45
Pepermint… 21.45
Sltaka mala tajna… 18.50
Park užasa… 16.45
Prvi čovek na Mesecu… 18.30
Teška vremena u El Rojalu… 17.50, 21.15
Venom… 17.25, 21.10
Venom 3D… 12.50, 15.05, 19.45, 22.00
Večernja škola… 19.30
Zoi… 16.20
Zvezda je rođena… 18.40, 21.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D/2D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.20, 15.10, 17.00
Tajne avanture mačaka 2D/3D… 12.20, 13.35, 14.30, 15.40, 16.35
Kondorito – Avantura u svemiru 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar
Južni vetar… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Noć veštica… 20.10, 22.30
Venom 3D… 18.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zlogonje… 15.30

Subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Noć veštica… 20.10, 22.30
Venom 3D… 18.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.30, 16.00
Zlogonje… 15.30
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 12.00, 13.00
Aladin 2… 11.30, 14.00

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.00, 17.30, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Noć veštica… 20.10, 22.30
Venom 3D… 18.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zlogonje… 15.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar
Južni vetar… 15.10, 17.30, 20.00, 22.30
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40
Venom 3D… 19.30, 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15, 16.15
Noć veštica… 17.00, 19.15, 21.30
Zlogonje… 16.20
Zvezda je rođena… 18.20
Prvi čovek na Mesecu… 21.00
Aladin 2… 18.15
Milja 22… 20.15
Teška vremena u El Rojalu… 22.15

Subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 15.10, 17.30, 20.00, 22.30
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.20, 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40
Venom 3D… 19.30, 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 13.15, 14.15, 15.15, 16.15
Noć veštica… 17.00, 19.15, 21.30
Zlogonje… 16.20
Zvezda je rođena… 18.20
Prvi čovek na Mesecu… 21.00
Aladin 2… 18.15
Milja 22… 20.15
Teška vremena u El Rojalu… 22.15
Kondorito – Avantura u svemiru (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.10, 17.30, 20.00, 22.30
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.40
Venom 3D… 19.30, 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15, 16.15
Noć veštica… 17.00, 19.15, 21.30
Zlogonje… 16.20
Zvezda je rođena… 18.20
Prvi čovek na Mesecu… 21.00
Aladin 2… 18.15
Milja 22… 20.15
Teška vremena u El Rojalu… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 25. oktobar
Južni vetar… 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.20
Noć veštica… 17.50, 20.30, 22.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.40
Milja 22… 21.45
Venom… 22.15
Venom 3D… 20.00
Zvezda je rođena… 19.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 16.30

Petak, 26. oktobar / ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 17.50, 20.30, 22.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.40
Milja 22… 21.45
Venom… 22.15
Venom 3D… 20.00
Zvezda je rođena… 19.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 15.30, 16.30

Subota, 27. oktobar
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 16.00 – premijera
Južni vetar… 14.30, 15.30, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 17.50, 20.30, 22.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.40
Milja 22… 21.45
Venom… 22.15
Venom 3D… 20.00
Zvezda je rođena… 19.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 17.15
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.10, 14.20, 15.10, 16.30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)…13.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D/2D (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 14.00

Nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00
Noć veštica… 17.50, 20.30, 22.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 18.40
Milja 22… 21.45
Venom… 22.15
Venom 3D… 20.00
Zvezda je rođena… 19.10
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.15, 17.15
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.10, 14.20, 15.10, 16.30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)…13.30
Kondorito – Avantura u svemiru 3D/2D (sinhronizovano)… 11.50, 12.40, 14.00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 26. oktobar / subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Vernost… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 8. novembar – ponedeljak, 12. novembar

14. Filmski festival Slobodna zona
Cena ulaznice za projekcije od 16.00: 250 dinara.
Cena ulaznice za projekcije od 18.00 i 20.00: 300 dinara.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar / ponedeljak, 29. oktobar
Južni vetar… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 15.10, 17.20, 19.30, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji … 20.15, 22.20
Kuća magičnog sata… 17.40
Milja 2… 20.30, 22.40
Opatica iz pakla… 18.30
Venom… 19.00, 21.30
Venom 3D… 19.45, 22.10
Zlogonje… 15.30
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D (sinhronizovano)… 16.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.10

Subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 15.10, 17.20, 19.30, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.15, 22.20
Kuća magičnog sata… 17.40
Milja 22… 20.30, 22.40
Opatica iz pakla… 18.30
Venom… 19.00, 21.30
Venom 3D… 19.45, 22.10
Zlogonje… 15.30
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D/2D (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 13.20, 14.10, 16.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.20, 17.10
Kondorito – Avantura u svemiru 3D/2D (sinhronizovano)… 16.30
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.40, 13.50, 14.50, 16.00, 17.00, 18.10

Utorak, 30. oktobar
Boemska rapsodija … 20.00, 20.10, 20.15 – premijera
Južni vetar… 15.00, 16.45, 17.30, 19.30, 20.15, 21.50, 22.30
Noć veštica… 16.00, 18.10, 22.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.15, 22.20
Milja 22… 18.20, 22.35
Opatica iz pakla… 18.15
Venom… 16.00, 19.00
Venom 3D… 21.10, 22.45
Zlogonje… 16.25
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.10

Sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Noć veštica… 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 20.15, 22.20
Kuća magičnog sata… 17.40
Milja 2… 20.30, 22.40
Opatica iz pakla… 18.30
Venom… 19.00, 21.30
Venom 3D… 19.45, 22.10
Zlogonje… 15.30
Zvezda je rođena… 19.15, 22.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D (sinhronizovano)… 16.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Tajne avanture mačaka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repetoar za oktobar 2018. – kliknite OVDE.

Uskoro ćemo objaviti repertoar za novembar 2018.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 25. oktobar / petak, 26. oktobar / ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. okrobar / sreda, 31. oktobar
Južni vetar… 15.20, 17.40, 18.20, 19.00, 20.00, 20.40, 21.20, 22.20
Noć veštica… 14.00, 16.00,18.10, 20.20, 22.00
Milja 22… 17.00
Venom 3D… 17.30, 19.40
Venom… 22.30
Zvezda je rođena… 21.00
Teška vremena u El Rojalu… 18.30
Zlogonje… 15.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 14.40, 16.40
Aladin 2… 14.20, 16.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 27. oktobar / nedelja, 28. oktobar
Južni vetar… 13.00, 15.20, 17.40, 18.20, 19.00, 20.00, 20.40, 21.20, 22.20
Noć veštica… 16.00, 18.10, 20.20, 22.00
Milja 22… 17.00
Venom 3D… 17.30, 19.40
Venom… 22.30
Zvezda je rođena… 21.00
Teška vremena u El Rojalu… 18.30
Zlogonje… 12.40
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.40
Aladin 2… 12.20, 14.20, 16.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 10.20, 11.40, 13.40, 15.40
Kondorito. Avanture u svemiru 3D (sinhronizovano)… 11.15, 14.40
Hotel Transilvanija 3. Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 10.40
Kids Fest na bis… 10.00, 11.00, 12.00, 12.50, 14.00, 15.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 25. oktobar (20.00) Leon profesionalac
Petak, 26. oktobar (20.00)
 Zelena milja
Petak, 26. oktobar (23.59) Caligula
Subota, 27. oktobar (20.00) Lovac na jelene
Subota, 27. oktobar (23.59) 
It Comes At Night
Nedelja, 28. oktobar (20.00) Tri boje: Crveno
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 25. oktobar
Marija Kalas… 16.30
Valdhajmov valcer… 18.30
Nigde… 20.30

Petak, 26. oktobar
Valdhajmov valcer… 18.30
Nigde… 20.30

Subota, 27. okobar
Marija Kalas… 18.30
Premijera: Teslin narod… 20.00 (Velika dvorana Kolarca)
Teslin narod… 20.30

Nedelja, 28. oktobar
Teslin narod… 18.30
Marija Kalas… 20.30

Ponedeljak, 29. oktobar / utorak, 30. oktobar
Zaljubljen u moju ženu… 16.30
Teslin narod… 18.30
Marija Kalas… 20.30

Festival muzičkog filma – Paralelne vizije III
Sreda, 31. oktobar
Lost In Vagueness… 18.30
Jimi Hendrix: All Is By My Side… 20.30

Četvrtak, 1. novembar
Buckshot… 18.30
L7 Pretend We’re Dead… 20.30

Petak, 2. novembar
Monochrome… 18.30
Northern Soul… 20.30

Subota, 3. novembar
Big Gold Dream… 18.30
Song Of Sway Lake… 20.30

Nedelja, 4. novembar
You’ll Never Walk Alone… 18.30
Beatles: Made On Merseyside… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.