Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – decembar 2018.
Pozorišni repertoari - decembar 2018: Poslednja šansa - Akademija 28
Pozorišni repertoari - decembar 2018: Poslednja šansa - Akademija 28

Pozorišni repertoari – decembar 2018.

Poslednje nedelje 2018. – i poslednji ovogodišnji pozorišni repertoari. Decembar je, po tradiciji, rezervisan za dečje novogodišnje predstave (*NG). Pogledajte…

U beogradskim pozorištima očekuje vas i nekoliko premijera ovog meseca. Srećna nova pozorišna godina!

Pozorišni repertoari – decembar 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Atelje 212

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar Ateljea 212 pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 1. decembar (20.00) Klošmerl
Sreda, 5. decembar (20.00) Vrela pisma – Teatar „Glas“, Moskva
Petak, 7. decembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Subota, 8. decembar (20.00) Eling
Nedelja, 9. decembar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Animals – Kruševačko pozorište
Utorak, 11. decembar (20.00) Roman o Londonu
Sreda, 12. decembar (20.00) Ničiji sin
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Crna kutija
Petak, 14. decembar (20.00) Ekvus
Subota, 15. decembar (20.00) Ekvus
Nedelja, 16. decembar (20.00) Palilulski roman
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Roman o Londonu
Utorak, 18. decembar (20.00) Slikarke – NP Niš
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Ničiji sin
Subota, 22. decembar (20.00) Ekvus
Nedelja, 23. decembar (20.00) Transilvanija
Ponedeljak, 24. decembar (20.00) Klošmerl
Utorak, 25. decembar (20.00) Crna kutija

Nova scena
Nedelja, 2. decembar (20.30) Utopljena duša
Ponedeljak, 3. decembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 4. decembar (20.30) Slučaj: Rupa
Četvrtak, 6. decembar (20.30) Igra parova
Subota, 8. decembar (20.30) Neispričano
Ponedeljak, 10. decembar (20.30) Derviš i smrt
Utorak, 11. decembar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Četvrtak, 13. decembar (20.30) Utopljena duša
Petak, 14. decembar (20.30) Utopljena duša
Subota, 15. decembar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Nedelja, 16. decembar (20.30) Draga Jelena
Ponedeljak, 17. decembar (20.30) Mleko
Utorak, 18. decembar (20.30) Utopljena duša
Petak, 21. decembar (20.30) Na tragu
Subota, 22. decembar (20.30) Moj deda je aut
Nedelja, 23. decembar (20.30) Jazavac pred sudom
Četvrtak, 27. decembar (20.30) Moje dete
Petak, 28. decembar (20.30) Neispričano
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 4. decembar (20.00) 3 lica ogledala – Omen teatar
Petak, 7. decembar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra – Hop.La
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Nora – lutkina kuća – Kazalište Hotel Bulić
Petak, 14. decembar (20.00) Epske igrice: Ženidba Dušanova
Subota, 15. decembar (20.00) San letnje noći
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Severoistok
Utorak, 18. decembar (20.00) Prostor za revoluciju
Subota, 22. decembar (20.00) Carevo novo odelo – premijera
Nedelja, 23. decembar (11.00) Carevo novo odelo
Ponedeljak, 24. decembar (11.00) Carevo novo odelo
Utorak, 25. decembar (11.00) Carevo novo odelo
Utorak, 25. decembar (20.00) Telo pamti – Hleb teatar
Sreda, 26. decembar (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Petak 28. decembar (20.00) Jami distrikt
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Subota, 1. decembar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 2. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Sreda, 5. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 6. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 7. decembar (19.30) Korešpodencija
Subota, 8. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Nedelja, 9. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 10. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 13. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Subota, 15. decembar (19.30) Suze su OK
Nedelja, 16. decembar (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 17. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Utorak, 18. decembar (19.30) Pasivno pušenje
Četvrtak, 20. decembar (19.30) Ljubav u Savamali
Petak, 21. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Subota, 22. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Nedelja, 23. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 24. decembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 25. decembar (19.30) Kumovi
Sreda, 26. decembar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 27. decembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 28. decembar (19.30) Veče sa Matijom – rasprodato *NG

Nova scena
Sreda, 5. decembar (20.00) Voz
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Lutka – Putujući teatar Vihor
Subota, 8. decembar (20.00) Gozba
Nedelja, 9. decembar (20.00) Voz
Sreda, 12. decembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 16. decembar (20.00) Voz
Utorak, 18. decembar (20.00) Večera budala
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Boing-boing
Petak, 21. decembar (20.00) Savršen kroj
Subota, 22. decembar (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 23. decembar (20.00) Večera budala
Četvrtak, 27. decembar (20.00) Bajka o pozorištu
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar JDP-a pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 1. decembar (17.00) Aska i vuk
Nedelja, 2. decembar (12.00) Mala škola rokenrola
Sreda, 5. decembar (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 6. decembar (10.30) Mali kaplar
Petak, 7. decembar (10.00 i 11.30) Karlson s krova
Subota, 8. decembar (17.00) Car je go!
Nedelja, 9. decembar (12.00) Knjiga o džungli
Utorak, 11. decembar (10.30) Kameni cvet
Sreda, 12. decembar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Četvrtak, 13. decembar (10.00 i 11.30) Cirkus Mario & Neta
Petak, 14. decembar (10.00 i 11.30) Mobi Dik
Subota, 15. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG
Nedelja, 16. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG
Subota, 22. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG
Nedelja, 23. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG
Subota, 29. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG
Nedelja, 30. decembar (u više termina) Novogodišnja knjiga o džungli *NG

Večernja / Tinejdž scena
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Veliki odmor
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Subota, 1. decembar (19.30) Pepeljuga
Nedelja, 2. decembar (19.30) Ožalošćena porodica
Ponedeljak, 3. decembar (19.30) Velika drama
Utorak, 4. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Četvrtak, 6. decembar (19.30) Kraljica Margo
Petak, 7. decembar (19.30) Rodoljupci
Subota, 8. decembar (19.00) Otelo
Nedelja, 9. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 10. decembar (21.00) Dama s kamelijama
Četvrtak, 13. decembar (18.00) Duga božićna večera
Petak, 14. decembar (19.30) Marija Stjuart
Subota, 15. decembar (19.00) Karmen
Nedelja, 16. decembar (19.30) Ožalošćena porodica
Ponedeljak, 17. decembar (19.00) Ričard Treći
Utorak, 18. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Četvrtak, 20. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 21. decembar (19.30) Henri Šesti
Subota, 22. decembar (19.30) Slepi miš
Nedelja, 23. decembar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 24. decembar (19.30) Kopelija
Utorak, 25. decembar (19.30) Dama s kamelijama
Sreda, 26. decembar (19.30) Toska
Četvrtak, 27. decembar (19.30) Seviljski berberin
Petak, 28. decembar (19.30) Derviš i smrt
Subota, 29. decembar (19.30) Figarova ženidba

Petak, 4. januar 2019. (19.30) Put u Damask
Subota, 5. januar (19.30) Seviljski berberin

Nedelja, 13. januar (20.00) Novogodišnji gala koncert *NG

Scena „Raša Plaović“
Subota, 1. decembar (20.30) Ženidba
Nedelja, 2. decembar (20.30) Frenki i Džoni
Ponedeljak, 3. decembar (20.30) Mali bračni zločini
Sreda, 5. decembar (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Operski studio „Borislav Popović“
Petak, 7. decembar (20.30) Solunci govore – povodom 30 godina od prvog izvođenja
Subota, 8. decembar (19.00) Festival mladih talenata
Nedelja, 9. decembar (19.00) Festival mladih talenata
Ponedeljak, 10. decembar (20.30) Bela kafa
Utorak, 11. decembar (20.30) Sirano
Sreda, 12. decembar (20.30) Elektra
Četvrtak, 13. decembar (20.30) Laža i paralaža
Petak, 14. decembar (20.30) Balkanski špijun
Subota, 15. decembar (20.30) Bolivud
Nedelja, 16. decembar (20.30) Ženidba
Ponedeljak, 17. decembar (20.30) Devedesete
Utorak, 18. decembar (20.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 20. decembar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Petak, 21. decembar (20.30) Kovači
Subota, 22. decembar (12.00) Dobri čovek – Teatar „Balkan novi pokret“
Subota, 22. decembar (20.30) Ženski orkestar
Nedelja, 23. decembar (20.30) Moje nagrade
Ponedeljak, 24. decembar (20.30) Carstvo mraka
Utorak, 25. decembar (20.30) Dom Bernarde Albe
Sreda, 26. decembar (20.00) Novogodišnji koncert: Operski studio „Borislav Popović“ *NG
Četvrtak, 27. decembar (20.30) Sumnjivo lice
Petak, 28. decembar (20.30) Bizarno
Subota, 29. decembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Nedelja, 30. decembar (20.30) Solunci govore
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Ponedeljak, 3. decembar (20.00) 60 godina Dadova: Neolit – mlađe kameno doba
Utorak, 4. decembar (20.00) 60 godina Dadova: Mini rok scena
Sreda, 5. decembar (20.00) Branko Marušić Čutura: Pola veka i decenija iz druge polovine rokenrola
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Stilske igre
Petak, 7. decembar (20.00) Stilske igre
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Romeo i Julija
Utorak, 11. decembar (20.00) Romeo i Julija
Sreda, 12. decembar (20.00) Ne oklevaj, improvizuj
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Romeo i Julija
Petak, 14. decembar (20.00) Škola
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Projekcija filma „Dovlatov“ i druženje sa glumcem Milanom Marićem
Utorak, 18. decembar (20.00) Parče noći
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Art
Petak, 21. decembar (20.00) Ledeni svitac – monodrama
Ponedeljak, 24. decembar (20.00) 60 godina Dadova: Projekcija filma „Dadov“
Utorak, 25. decembar (20.00) Talas
Sreda, 26. decembar (20.00) Talas
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 1. decembar (17.00) Beogradska mumija
Nedelja, 2. decembar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 2. decembar (17.00) Lazina rođendanska žurka
Subota, 8. decembar (17.00) Začarani Deda Mraz – premijera *NG
Nedelja, 9. decembar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 9. decembar (17.00) Ivica i Marica
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036

********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 1. decembar (12.00) Robin Hud
Sreda, 5. decembar (12.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 6. decembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 7. decembar (12.00) Oliver Tvist
Subota, 8. decembar (12.00) Oliver Tvist
Nedelja, 9. decembar (12.00) Pepeljuga
Ponedeljak, 10. decembar (12.00) Robin Hud
Sreda, 12. decembar (12.00 i 14.00) Aladinova čarobna lampa
Četvrtak, 13. decembar (12.00) Zvezdarski vitez
Petak, 14. decembar (12.00) Zvezdarski vitez
Subota, 15. decembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 16. decembar (12.00) Oliver Tvist
Ponedeljak, 17. decembar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Ponedeljak, 24. decembar (12.00 i 14.00) Snežna kraljica
Utorak, 25. decembar (12.00) Oliver Tvist
Četvrtak, 27. decembar (12.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Petak, 28. decembar (12.00) Robin Hud
Nedelja, 30. decembar (12.00, 15.00, 19.00) Pepeljuga *NG

Večernja scena
Sreda, 5. decembar (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 14. decembar (20.00) 39 stepenika
Subota, 15. decembar (20.00) Pošteni provalnik
Utorak, 18. decembar (20.00) Florentinski šešir
Sreda, 26. decembar (20.00) Florentinski šešir
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Subota, 1. decembar (20.00) Vreme časti i ponosa – 100. izvođenje
Nedelja, 2. decembar (20.00) Cacijev uspomenar
Ponedeljak, 3. decembar (20.00) Zlatna groznica
Utorak, 4. decembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 5. decembar (20.00) Most ljubavi
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Ljubav i padeži
Petak, 7. decembar (20.00) Opasna-ljubavna-igra
Subota, 8. decembar (20.00) Brak & mrak
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Na klupi
Utorak, 11. decembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Sreda, 12. decembar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Svingeri
Petak, 14. decembar (20.00) Lopuže
Subota, 15. decembar (20.00) Kirija
Nedelja, 16. decembar (20.00) Sex Bomb
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Gospodin poslanik
Utorak, 18. decembar (20.00) Koštana
Sreda, 19. decembar (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Brakolomije
Petak, 21. decembar (20.00) Prva parnica – šala u tri čina
Subota, 22. decembar (17.00) Zmaj čeka Novu godinu *NG
Subota, 22. decembar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 23. decembar (17.00) Deda Mraz i njegov pomoćnik *NG
Nedelja, 23. decembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 24. decembar (20.00) Dr Feler
Utorak, 25. decembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Sreda, 26. decembar (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 27. decembar (20.00) Vlast
Petak, 28. decembar (20.00) Most ljubavi
Subota, 29. decembar (20.00) Hor bečkih dečaka
Nedelja, 30. decembar (20.00) Brak & mrak

Subota, 5. januar 2019. (20.00) Ježevo veče *NG
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 1. decembar (12.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 2. decembar (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 2. decembar (17.00) Tužni psić
Subota, 8. decembar (12.00) Lepotica i zver
Subota, 8. decembar (17.00) Mesingani konj
Nedelja, 9. decembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 9. decembar (17.00) Pozorište za bebe – Zima – pretpremijera
Ponedeljak, 10. decembar (18.00) Pozorište za bebe – Zima – premijera
Subota, 15. decembar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 15. decembar (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 16. decembar (12.00) Tri praseta
Nedelja, 16. decembar (17.00) Zvezdan

Gostujuće predstave
Četvrtak, 6. decembar (18.00) Nevaljala Pepa Prase
Petak, 7. decembar (18.00) Patrolne šape
Četvrtak, 13. decembar (18.00) Legenda o hrabrosti
Utorak, 18. decembar (20.00) Ramjana – premijera
Petak, 21. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
Subota, 22. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
Utorak, 25. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
Četvrtak, 27. decembar (18.00) Lepotica i zver
Petak, 28. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
Subota, 29. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
Nedelja, 30. decembar (18.00) Tri praseta u novogodišnjoj noći *NG
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Subota, 1. decembar (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 2. decembar (19.30) Fantom iz opere
Sreda, 5. decembar (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 6. decembar (19.30) Neki to vole vruće
Petak, 7. decembar (19.30) Mister Dolar
Subota, 8. decembar (19.30) Inside Out
Nedelja, 9. decembar (19.30) Glavo luda
Utorak, 11. decembar (19.30) Viktor Viktorija
Sreda, 12. decembar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 14. decembar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 15. decembar (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 16. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 18. decembar (19.30) Inside Out
Četvrtak, 20. decembar (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 21. decembar (19.30) Ženidba i udadba
Subota, 22. decembar (19.30) Čikago
Nedelja, 23. decembar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 25. decembar (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 26. decembar (19.30) Producenti
Četvrtak, 27. decembar (19.30) Mamma Mia!
Petak, 28. decembar (19.30) Mister dolar
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz je besplatan na sve predstave
Sreda, 5. decembar (20.30) Dragi tata
Nedelja, 9. decembar (12.00) Alvin i veverice
Nedelja, 9. decembar (20.00) Istočni anđeo
Sreda, 12. decembar (20.00) Crveni šešir
Nedelja, 16. decembar (17.00) Čekajući Deda Mraza – premijera *NG
Nedelja, 16. decembar (20.30) Kišobran za dvoje
Petak, 21. decembar (20.00) Kir Janja
Nedelja, 30. decembar (12.00) Čekajući Deda Mraza *NG
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 28. decembar (20.00) Šuplji kamen

Scena „Kult“
Utorak, 4. decembar (20.00) Pelikan
Petak, 7. decembar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine!
Subota, 8. decembar (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena
Sreda, 12. decembar (20.00) Pu spas za sve nas
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 21. decembar (20.00) … i ostali
Ponedeljak, 24. decembar (20.00) Fotografija 51
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
JČetvrtak, 6. decembar (20.00) Banović Strahinja – NO Priština i Šabačko pozorište
Petak, 7. decembar (20.00) Not The Right Leg – Otvoreno pozorište, Cirkusfera i Tri groša
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Jazavac pred sudom – BDP
Subota, 15. decembar (12.00) Televizijada – Teatar Talija
Nedelja, 16. decembar (12.00) Novogodišnja nostalgija – Teatar Talija *NG
Utorak, 18. decembar (20.00) Bela kafa – Narodno pozorište
Utorak, 25. decembar (17.00) Na temu „Tri sestre“ – studenti FU Priština
Četvrtak, 27. decembar (18.00) Igra, radnja, sukob – studenti FU Priština
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Državni posao
Utorak, 11. decembar (20.30) Hotel 88
Subota, 15. decembar (12.00, 14.30, 17.00) Zvonar Bogorodičine crkve *NG
Subota, 15. decembar (21.00) Stand up: Ničija budala, Darko Mitrović
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Monty Python’s Spamalot
Subota, 22. decembar (19.00) Krcko Oraščić *NG
Nedelja, 23. decembar (12.00, 14.30, 17.00) Krcko Oraščić *NG
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Studio Centar
Ponedeljak, 3. decembar (20.00) Rijaliti škola
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Borilački klub – premijera
Utorak, 11. decembar (20.00) Borilački klub – premijera
Sreda, 12. decembar (20.00) Borilački klub
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Subota, 8. decembar (11.00 i 13.30) Predstava za decu: Tvrdoglavo slonče
Sreda, 12. decembar (17.00 i 19.00) Dar
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Dah teatar: Zagonetka revolucije – premijera
Petak, 21. decembar (20.00) Dah teatar: Zagonetka revolucije
Subota, 22. decembar (17.00) Predstava za decu: Tvrdoglavo slonče
Utorak, 25. decembar (20.00) Laura, molim te – monodrama
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Subota, 1. decembar (20.00) Kara tavan – premijera
Nedelja, 2. decembar (20.00) Idealna polovina
Ponedeljak, 3. decembar (20.00) Ljubav u doba kokaina
Utorak, 4. decembar (20.00) Udaj se muški
Sreda, 5. decembar (20.00) Vernisaž – premijera
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Kopiljaci
Petak, 7. decembar (20.00) Šta me snađe
Subota, 8. decembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 9. decembar (20.00) Reče mi jedan čoek, ćeraćemo se još kad budem mlađi
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Da ti kažem
Utorak, 11. decembar (20.00) Boje šteka
Sreda, 12. decembar (20.00) Ko je ovde idiot
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Priča se po gradu
Petak, 14. decembar (20.00) Veliki talas
Subota, 15. decembar (20.00) Plastika
Nedelja, 16. decembar (20.00) Škola za zaljubljivanje
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) One stvari
Petak, 21. decembar (20.00) Idealna polovina
Subota, 22. decembar (20.00) Poslednja šansa
Utorak, 25. decembar (20.00) Boje šteka
Sreda, 26. decembar (20.00) Samci i samice
Četvrtak, 27. decembar (20.00) Kerovi

Dečja scena
Subota, 1. decembar (17.00) Guliverova putovanja
Nedelja, 2. decembar (12.00) Crtani junaci u potrazi za magičnom knjigom – premijera
Subota, 8. decembar (17.00) Mali veliki princ
Nedelja, 9. decembar (12.00) Pinokio

Subota, 15. decembar (17.00) Crvenkapa *NG
Nedelja, 16. decembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans *NG
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2018. je završena.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Utorak, 11. decembar (20.00) Penthaus: Običan čovek – premijera
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 7. decembar (18.00 i 20.30) Labudovo jezero – balet na ledu
Nedelja, 30. decembar (11.00 i 17.00) Uspavana lepotica *NG
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Utorak, 11. decembar (20.00) Prst – Heartefact Fund (HFestival)
Sreda, 12. decembar (20.00) Muškarčine – Reflektor teatar
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Ponedeljak, 3. decembar (20.00) Deset prema jedan
Sreda, 5. decembar (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Sve za tebe ljubavi
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Suze su OK
Sreda, 26. decembar (20.00) Kišobran za dvoje

Scena za mlade
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Muški dnevnik
Petak, 14. decembar (20.00) Pokondirena tikva

Dečja scena
Subota, 1. decembar (12.00) Studenko
Subota, 8. decembar (12.00) Mudro prase
Subota, 15. decembar (12.00) Zekolovko
Subota, 22. decembar (12.00) Novogodišnja zbrka *NG
Subota, 29. decembar (12.00) Novogodišnja peripetija *NG
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Subota, 1. decembar (20.00) Brakolomije
Nedelja, 16. decembar (20.00) Čorba od kanarinca

Dečja scena
Subota, 1. decembar (17.00) Princeza na zrnu graška
Nedelja, 2. decembar (12.00) Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 8. decembar (17.00) Vitez Koja
Nedelja, 9. decembar (12.00) Neobičan superheroj
Subota, 22. decembar (17.00) Babaroge ne postoje *NG
Nedelja, 23. decembar (12.00) Lepotica i zver *NG
Subota, 29. decembar (17.00) Princ žaba *NG
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Nedelja, 2. decembar (20.00) Veče pet komičara
Utorak, 4. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 5. decembar (20.00) Vlatko Štampar
Četvrtak, 6. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 7. decembar (20.00) Dagsson
Nedelja, 9. decembar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Utorak, 11. decembar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 12. decembar (20.00) Žensko veče
Četvrtak, 13. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 16. decembar (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Utorak, 18. decembar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Četvrtak, 20. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 23. decembar (20.00) Nikola Silić – Level Up
Utorak, 25. decembar (20.00) Veče četiri komičara
Sreda, 26. decembar (20.00) Novo veče crnog humora – Bez drame vol. 2
Četvrtak, 27. decembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 30. decembar (20.00) Prednovogodišnji specijal + roast sa komičarima standup.rs *NG
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Ponedeljak, 17. decembar (20.00) Živi su, nije smešno – premijera
Sreda, 26. decembar (12.00) Novogodišnja peripetija *NG
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.