Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (20-26. decembar 2018)
Bioskopski repertoari (20-26. decembar 2018): Drugi čin
Bioskopski repertoari (20-26. decembar 2018): Drugi čin

Bioskopski repertoari (20-26. decembar 2018)

Poslednjih desetak dana ove godine donose nove filmske hitove a zima kao da zove u tople sale! Bioskopski repertoari važe od 20. do 26. decembra 2018.

Bioskopski repertoari od 20. do 26. decembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

KC Baraka

Četvrtak, 20. decembar – ponedeljak, 24. decembar
5. Filmski festival evropskog filma „Istok-Zapad“
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 20. decembar
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 19.00
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 19.30, 21.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.20
Boemska rapsodija… 16.30, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30

Petak, 21. decembar
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 17.10
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 19.30, 21.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.00
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 22. decembar
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 17.10
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 19.30, 21.50
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji… 11.00, 15.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 13.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 10.00
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.50
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 10.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.45, 14.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.30, 12.15

Nedelja, 23. decembar
YouTube ratovi… 19.30 – premijera
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 17.10
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 10.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 20.00, 22.20
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji… 11.00, 13.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 10.00
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.50
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 10.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.45, 14.30
Grinč (sinhronizovano)… 10.30, 12.15

Ponedeljak, 24. decembar
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 17.10
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 21.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.00
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30

Utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Akvamen… 16.40
Akvamen 3D… 14.00, 19.20, 22.00
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 15.40, 20.20
Srećni princ… 22.30
Horizonti… 17.10
Drugi čin… 18.40, 20.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 22.40
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.30, 21.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.50
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 20. decembar – sreda, 26. decembar
Srećni princ… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Horizonti… 17.00
Kralj Petar Prvi… 19.00
Akvamen 3D… 21.00

Subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Bamblbi 3D… 17.00
Kralj Petar Prvi… 19.00
Akvamen 3D… 21.00

Ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Horizonti… 17.00
Kralj Petar Prvi… 19.00
Akvamen 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 20. decembar
Bergman: Godina života… 17.00
Srećni princ… 19.00
Kapetan… 21.00

Petak, 21. decembar
Bergman: Godina života… 17.00
Izložba „Nebojša Glogovac“ i film „Ustav Republike Hrvatske“… 19.00

Subota, 22. decembar – sreda, 26. decembar
Bergman: Godina života… 17.00
Srećni princ… 19.00
Kapetan… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar / ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Bamblbi 2D/3D… 17.30, 21.00, 15.15, 19.45, 22.10
Drugi čin… 18.00, 20.10, 22.20
Horizonti… 20.30
Akvamen 2D/3D… 15.50, 18.35, 21.20, 17.15, 20.00, 22.45
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 15.20, 17.50, 20.20, 22.30
Kralj Petar Prvi… 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.10
Krid 2… 22.50
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 22.15
Smrtonosne mašine 3D… 21.35
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano / sinhronizovano / original)… 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.10, 17.10

Subota, 22. decembar
Bamblbi 2D/3D… 17.30, 21.00, 13.00, 15.15, 19.45, 22.10
Drugi čin… 18.00, 20.10, 22.20
Horizonti… 20.30
Akvamen 2D/3D… 13.05, 15.50, 18.35, 21.20, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.30
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 14.10, 12.10, 16.10
Krid 2… 19.40, 22.50
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 22.15
Smrtonosne mašine 3D… 21.35
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano / sinhronizovano / original)… 11.40, 12.40, 14.00, 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10

Nedelja, 23. decembar
Boljšoj balet Krcko Oraščić… 16.00
YouTube ratovi… 17.00 – premijera
Bamblbi 2D/3D… 17.30, 21.00, 13.00, 15.15, 19.45, 22.10
Drugi čin… 18.00, 20.10, 22.20
Horizonti… 20.30
Akvamen 2D/3D… 13.05, 15.50, 18.35, 21.20, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.30
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 18.05, 20.25, 22.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 14.10, 12.10, 16.10
Krid 2… 19.40, 22.50
Kursk – prokletstvo dubine… 18.10
Robin Hud – Početak… 22.15
Smrtonosne mašine 3D… 21.35
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano / sinhronizovano / original)… 11.25, 12.40, 13.40, 15.00, 17.20, 18.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Drugi čin… 20.30
Bamblbi 3D… 15.30, 17.30
Kralj Petar Prvi… 17.45, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 18.00
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Drugi čin… 17.45
Bamblbi 3D… 11.15, 13.15, 15.30, 17.30
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 18.00
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Drugi čin… 17.45
Bamblbi 3D… 15.30, 17.30
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 18.00
Akvamen 3D… 19.30, 22.00
Južni vetar… 20.00, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.45, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.20
Bamblbi 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Bamblbi… 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Srećni princ… 16.30
Boemska rapsodija… 18.40
Smrtonosne mašine… 21.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.15
Drugi čin… 20.30
Horizonti… 22.40

Subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 13.00, 14.45
Akvamen 3D… 17.00, 19.45, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.10, 15.20
Bamblbi 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Bamblbi… 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Srećni princ… 16.30
Boemska rapsodija… 18.40
Smrtonosne mašine… 21.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Drugi čin… 20.30
Horizonti… 22.40

Ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.45, 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.20
Bamblbi 3D… 17.45, 20.00, 22.15
Bamblbi… 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.30
Srećni princ… 16.30
Boemska rapsodija… 18.40
Smrtonosne mašine… 21.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.15
Drugi čin… 20.30
Horizonti… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 20. decembar
Bamblbi 2D/3D/MX4D… 17.45, 20.00, 22.40, 17.30
Drugi čin… 18.45, 20.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 21.30, 19.45, 19.30, 22.15
Južni vetar… 19.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.10
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 15.30, 16.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 16.05, 17.10
Smrtonosne mašine MX4D… 22.30

Petak, 21. decembar / ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Bamblbi 2D/3D/MX4D… 17.45, 20.00, 22.40, 17.30
Drugi čin… 18.45, 20.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 21.30, 19.45, 16.45, 19.30, 22.15
Južni vetar… 19.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.10
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 15.30, 16.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.10
Smrtonosne mašine MX4D… 22.30

Subota, 22. decembar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije 2D (sinhronizovano)… 16.00 – premijera
Bamblbi 2D/3D/MX4D… 17.45, 20.00, 22.40, 17.30
Drugi čin… 18.45, 20.50
Akvamen 2D/3D/MX4D… 13.15, 21.30, 19.45, 16.15, 19.40, 22.25
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 12.40
Južni vetar… 19.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 14.30, 11.15
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.15, 15.15, 15.30, 16.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 16.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 10.50, 12.20, 14.25, 17.50
Smrtonosne mašine MX4D… 22.30

Nedelja, 23. decembar
Bamblbi… 17.45, 20.00, 22.40, 17.30
Drugi čin… 18.45, 20.50
Akvamen… 14.00, 21.30, 19.45, 16.45, 19.30, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 12.40
Južni vetar… 19.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva2D/3D… 14.30, 12.00
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 13.15, 15.15, 15.30, 16.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 16.00
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 10.50, 11.30, 13.30, 15.20, 17.10
Smrtonosne mašine MX4D… 22.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 21. decembar / subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Zaspanka za vojnike… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Bamblbi 2D/3D… 15.20, 21.25, 20.00, 22.15
Drugi čin… 15.45, 20.30, 21.45
Akvamen 2D/3D… 15.30, 18.15, 21.00, 16.45, 19.30, 22.20
Boemska rapsodija… 18.50
Južni vetar… 19.00, 21.30
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Kursk – prokletstvo dubine… 22.40
Smrtonosne mašine… 19.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.40, 17.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.15, 17.00, 18.10

Subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Bamblbi 2D/3D… 13.30, 15.20, 21.25, 20.00, 22.15
Drugi čin… 15.45, 20.30, 21.45
Akvamen 2D/3D… 15.30, 18.15, 21.00, 16.45, 19.30, 22.20
Boemska rapsodija… 18.50
Južni vetar… 19.00, 21.30
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Kursk – prokletstvo dubine… 22.40
Smrtonosne mašine… 19.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.20, 16.30, 18.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 12.50, 13.45, 14.40, 15.40, 17.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.15, 14.15, 15.10, 16.15, 17.00, 18.10

Ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Bamblbi 2D/3D… 15.20, 21.25, 20.00, 22.15
Drugi čin… 15.45, 20.30, 21.45
Akvamen 2D/3D… 15.30, 18.15, 21.00, 16.45, 19.30, 22.20
Boemska rapsodija… 18.50
Južni vetar… 19.00, 21.30
Kralj Petar Prvi… 17.50, 20.15
Kursk – prokletstvo dubine… 22.40
Smrtonosne mašine… 19.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.40, 17.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.15, 17.00, 18.10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za decembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 28. decembar (19.00)
Muzički bioskop: Ines Pletikos, projekat „Kako smo ušli u Europu – slučaj SEXA“
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Akvamen 3D… 14.40, 17.20, 20.00
Akvamen… 18.40, 22.00
Bamblbi 3D… 15.40, 18.00, 20.20
Bamblbi… 21.20
Drugi čin… 17.40, 19.00
Horizonti… 16.45
Srećni princ… 22.30
Kursk… 22.40
Kralj Petar Prvi… 15.20, 18.20, 19.40, 20.40
Boemska rapsodija… 21.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Akvamen 3D… 14.40, 17.20, 20.00
Akvamen… 18.40, 22.00
Bamblbi 3D… 15.40, 18.00, 20.20
Bamblbi… 21.20
Drugi čin… 17.40, 19.00
Horizonti… 16.45
Srećni princ… 22.30
Kursk… 22.40
Kralj Petar Prvi… 15.20, 18.20, 19.40, 20.40
Boemska rapsodija… 21.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji… 11.00, 14.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 10.20
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 10.45, 13.00, 16.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.20, 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15

Ponedeljak, 24. decembar / utorak, 25. decembar / sreda, 26. decembar
Akvamen 3D… 14.40, 17.20, 20.00
Akvamen… 18.40, 22.00
Bamblbi 3D… 15.40, 18.00, 20.20
Bamblbi… 21.20
Drugi čin… 17.40, 19.00
Horizonti… 16.45
Srećni princ… 22.30
Kursk… 22.40
Kralj Petar Prvi… 15.20, 18.20, 19.40, 20.40
Boemska rapsodija… 21.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 20. decembar / petak, 21. decembar
Farenhajt 11/9… 16.30
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Subota, 22. decembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 12.00
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Nedelja, 23. decembar
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 22. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 18.00

Nedelja, 23. decembar
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Bamblbi 3D… 18.00
Akvamen 3D… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 29. decembar / nedelja, 30. decembar
Južni vetar… 20.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.