Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (6-12. decembar 2018)
Bioskopski repertoari (6-12. decembar 2018): Smrtonosne mašine
Bioskopski repertoari (6-12. decembar 2018): Smrtonosne mašine

Bioskopski repertoari (6-12. decembar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 6. do 12. decembra 2018. Novi filmovi, DSF, Merlinka, Alternative, Festival meta filma… ali, to nije sve…

Bioskopski repertoari od 6. do 12. decembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Četvrtak, 6. decembar – utorak, 11. decembar
Kralj Petar Prvi… 20.00
Cena ulaznice: 300 RSD
********************************************

SKC Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 6. decembar
Zlogonje… 18.00
Kralj Petar Prvi… 20.00

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Zlogonje… 16.00
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.30
Cena ulaznice: 250 RSD
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.30, 20.20, 21.00
Smrtonosne mašine… 18.20
Smrtonosne mašine 3D… 19.40
Priviđenje… 15.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 15.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 17.40
Krid 2… 22.45
Robin Hud: Početak… 22.10
Udovice… 20.45
Boemska rapsodija… 18.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 8. decembar
Kralj Petar Prvi… 13.00, 14.40, 15.30, 17.00, 18.00, 19.00, 19.30, 20.20, 21.00, 21.30
Smrtonosne mašine… 18.20
Smrtonosne mašine 3D… 19.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 15.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 11.40, 13.15, 17.40
Krid 2… 22.45
Robin Hud: Početak… 22.10
Udovice… 20.45
Boemska rapsodija… 18.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 15.15, 16.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.40, 14.30, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 11.00, 12.30

Nedelja, 9. decembar
Kralj Petar Prvi… 13.00, 14.40, 15.30, 17.00, 18.00, 19.30, 20.20, 21.00
Smrtonosne mašine… 18.20
Smrtonosne mašine 3D… 19.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 15.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 11.40, 17.40
Krid 2… 22.45
Robin Hud: Početak… 22.10
Udovice… 20.45
Boemska rapsodija… 18.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 16.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.40, 14.30
Grinč (sinhronizovano)… 11.00, 12.30

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.30, 20.20, 21.00
Smrtonosne mašine… 18.20
Smrtonosne mašine 3D… 19.40
Priviđenje… 15.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 15.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 17.40
Krid 2… 22.45
Robin Hud: Početak… 22.10
Udovice… 20.45
Boemska rapsodija… 18.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. decembar – sreda, 12. decembar
Kralj Petar Prvi… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.00
Teret… 19.00
Kralj Petar Prvi… 21.00

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.00
Teret… 19.00
Kralj Petar Prvi… 21.00

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.00
Teret… 19.00
Kralj Petar Prvi… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. decembar – utorak, 11. decembar
Wongar… 17.00
Teret… 19.00
Pod drvetom… 21.00

Sreda, 12. decembar
Pod drvetom… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 6. decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30
Kralj Petar Prvi… 15.00, 17.30, 18.45, 19.50, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Smrtonosne mašine… 16.00, 21.00
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.40
Južni vetar… 15.15, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Krid 2… 19.30, 22.00
Lovac ubica… 22.10
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Udovice… 19.40
Zaspanka za vojnike… 17.00
Zvezda je rođena… 16.05
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20, 16.00, 17.10, 18.00
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 7. decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30
Kralj Petar Prvi… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Smrtonosne mašine… 16.00, 20.00, 21.00, 22.20
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.40
Južni vetar… 15.15, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Krid 2… 19.30, 22.00
Lovac ubica… 22.10
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Udovice… 19.40
Zaspanka za vojnike… 17.00
Zvezda je rođena… 16.05
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20, 16.00, 17.10, 18.00
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 8.decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.25, 13.25, 14.35, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30
Burn The Stage – The Movie… 19.00
Kralj Petar Prvi… 12.30, 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.10, 14.20, 16.20, 18.20
Smrtonosne mašine… 16.00, 21.00
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.20, 18.40, 21.20
Južni vetar… 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 21.25, 22.45
Krid 2… 19.30, 22.00
Lovac ubica… 22.10
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Udovice… 19.40
Zaspanka za vojnike… 17.00
Zvezda je rođena… 16.05
Fantastično putovanje u Oz 3D… 13.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.20, 13.30, 14.10, 15.20, 16.00, 17.10, 18.00
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.25

Nedelja, 9. decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.25, 13.25, 14.35, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30
Kralj Petar Prvi… 12.30, 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.10, 14.20, 16.20, 18.20
Smrtonosne mašine… 16.00, 21.00
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.20, 18.40, 21.20
Južni vetar… 12.45, 15.15, 17.45, 19.00, 20.15, 21.25, 22.45
Krid 2… 19.30, 22.00
Lovac ubica… 22.10
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Udovice… 19.40
Zaspanka za vojnike… 17.00
Zvezda je rođena… 16.05
Fantastično putovanje u Oz 3D… 13.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.20, 13.30, 14.10, 15.20, 16.00, 17.10, 18.00
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.25

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 14.40, 15.40 – pretpremijera
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30
Kralj Petar Prvi… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Smrtonosne mašine… 16.00, 20.00, 21.00, 22.20
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.40
Južni vetar… 15.15, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Krid 2… 19.30, 22.00
Lovac ubica… 22.10
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Udovice… 19.40
Zaspanka za vojnike… 17.00
Zvezda je rođena… 16.05
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.45, 17.10, 18.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15, 22.30
Smrtonosne mašine 3D… 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.20
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Robin Hud – Početak… 19.30
Krid 2… 21.45
Južni vetar… 15.15, 17.30, 20.00, 22.15

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15, 22.30
Smrtonosne mašine 3D… 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.20
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.00
Robin Hud – Početak… 19.30
Krid 2… 21.45
Južni vetar… 15.15, 17.30, 20.00, 22.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15, 22.30
Smrtonosne mašine 3D… 17.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.20
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Robin Hud – Početak… 19.30
Krid 2… 21.45
Južni vetar… 15.15, 17.30, 20.00, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.40
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 18.50, 20.00, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Smrtonosne mašine 3D… 19.30, 22.00
Smrtonosne mašine… 21.15
Asteriks – Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 16.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 19.00
Krid 2… 21.30
Moj briljantni razvod… 15.45
Robin Hud – Početak… 17.40
Boemska rapsodija… 19.45
Priviđenje… 22.15

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.40
Grinč (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 18.50, 20.00, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Smrtonosne mašine 3D… 19.30, 22.00
Smrtonosne mašine… 21.15
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.30
Asteriks – Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 19.00
Krid 2… 21.30
Moj briljantni razvod… 15.45
Robin Hud – Početak… 17.40
Boemska rapsodija… 19.45
Priviđenje… 22.15
Zlogonje… 13.45

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.40
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 18.50, 20.00, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Smrtonosne mašine 3D… 19.30, 22.00
Smrtonosne mašine… 21.15
Asteriks – Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 16.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 19.00
Krid 2… 21.30
Moj briljantni razvod… 15.45
Robin Hud – Početak… 17.40
Boemska rapsodija… 19.45
Priviđenje… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. decembar
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.10, 17.15, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.30, 15.50, 17.40

Petak, 7. decembar
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.35, 16.10, 16.40, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30, 15.50, 17.40

Subota, 8. decembar
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 16.30 – premijera
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 12.30, 14.05, 14.35, 15.25, 16.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00, 13.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D/ MX4D… 13.15, 15.10
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.20, 11.40, 13.10, 13.30, 15.50, 17.40, 18.50
Južni vetar 2D/ MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.50
Robin Hud – Početak… 20.35

Nedelja, 9. decembar
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 12.30, 14.05, 14.35, 16.10, 16.40, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00, 13.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D/ MX4D… 13.15, 15.10
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.20, 11.40, 13.10, 13.30, 15.50, 17.40, 18.50
Južni vetar 2D/ MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.35

Ponedeljak, 10. decembar
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 14.25, 15.25
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.10, 16.40, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.40

Utorak, 11. decembar
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 14.25, 15.25
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.10, 16.40, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.40

Sreda, 12. decembar
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 14.25, 15.25
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 21.20, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 16.10, 16.40, 18.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D / MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 17.45
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.30, 19.45, 22.05
Boemska rapsodija… 18.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 15.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.00, 21.30, 22.15
Krid 2… 22.40
Robin Hud – Početak… 20.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar / subota, 8. decembar
DSF+ u DKSG… 20.00

Sreda, 12. decembar – nedelja, 16. decembar
Festival Alternative Film/Video 2018

Petak, 21. decembar / subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Zaspanka za vojnike… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 6. decembar – nedelja, 9. decembar
10. Merlinka festival

Petak, 14. decembar / subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Slatko od Ništa… 20.00
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Kralj Petar Prvi… 16.15, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 18.30, 16.30, 20.30
Smrtonosne mašine… 19.00, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.15, 16.15, 18.15
Boemska rapsodija… 19.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.40, 22.15
Južni vetar… 16.45, 19.15, 21.45
Krid 2… 21.40
Lovac ubica… 16.50
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Grinč 2D/3D… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.10, 13.15, 14.15, 15.15, 16.15, 18.15
Kralj Petar Prvi… 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 18.30, 16.30, 20.30
Smrtonosne mašine… 14.15, 19.00, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D/3D… 11.40, 14.10, 19.40, 22.15
Južni vetar… 16.45, 19.15, 21.45
Krid 2… 21.40
Lovac ubica… 16.50
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.40

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.40 – pretpremijera
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D… 14.35, 15.15, 16.15, 18.15
Kralj Petar Prvi… 16.15, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 18.30, 16.35, 20.30
Smrtonosne mašine… 17.15, 19.00, 21.30, 22.30
Boemska rapsodija… 19.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.40, 22.15
Južni vetar… 16.45, 19.15, 21.45
Krid 2… 21.40
Lovac ubica… 16.50
Robin Hud – Početak… 20.20, 22.40
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 15.00, 16.00, 18.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za decembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 7. decembar
Muzički Bioskop: Zoffski Grč… 19.00
dokumentarni / biografski / muzički; 69 min.
„Zoffski Grč“ je dokumentarni film o kontroverznom frontmenu riječke rok grupe Grč. Zoran Štajduhar Zoff poznat je kao „najsuroviji“ među hrvatskim rok pesnicima, a njegov scenski nastup jedinstven je čak i u svetskim razmerama pa često govore da je „nepristupačan grubijan“. Autor filma Zoran Krema otkriva drugu stranu priče…
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar

Filmus – ciklus Mladena Đorđevića… 19.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar
Kralj Petar Prvi… 16.10, 17.00, 18.30, 19.30, 20.00, 21.00, 22.00
Smrtonosne mašine 3D… 18.00, 20.30
Smrtonosne mašine… 16.40
Priviđenje… 13.50
Robin Hud: Početak… 22.25
Krid 2… 22.15
Udovice… 19.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 21.30
Boemska rapsodija… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.45, 16.30, 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 8. decembar / nedelja, 9. decembar
Kralj Petar Prvi… 14.20, 16.10, 17.00, 18.30, 19.30, 20.00, 21.00, 22.00
Smrtonosne mašine 3D… 18.00, 20.30
Smrtonosne mašine… 16.40
Robin Hud: Početak… 22.25
Krid 2… 22.15
Udovice… 19.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 21.30
Boemska rapsodija… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.30, 13.45, 17.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.45, 16.30, 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 14.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 10. decembar / utorak, 11. decembar / sreda, 12. decembar
Kralj Petar Prvi… 16.10, 17.00, 18.30, 19.30, 20.00, 21.00, 22.00
Smrtonosne mašine 3D… 18.00, 20.30
Smrtonosne mašine… 16.40
Priviđenje… 13.50
Robin Hud: Početak… 22.25
Krid 2… 22.15
Udovice… 19.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 21.30
Boemska rapsodija… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.15
Spajdermen: Novi svet (titlovano)… 17.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.45, 16.30, 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 6. novembar
3. Festival meta filma
Pretpostavka nevinosti – Jelena Marković… 18.00
Ne zanima me da li ćemo se upisati u istoriju kao varvari – Radu Jude… 20.30

Petak, 7. decembar
3. Festival meta filma
Kratki filmovi… 16.30
Životinje su sprecijalni efekti – Sandra Jovanovska
Živeti u megabitu – Ane Tasel
Srdohrd – Ester Ivakič
Bioskop za slepe – Nika Koležnik, Sara Sedevčič, Asja Trost
Ringišpil vikend – Ester Ivakič, Teja Miholič

Kratki filmovi… 18.30
Nepoverljivi razgovor – Iva Musović
Porodično okupljanje – Iva Musović
Probudi se – Anja Resman

Siloviti – Mišel Aznavičijus… 20.30

Subota, 8. decembar
3. Festival meta filma
Oni žive – Goran Nikolić… 16.30
Radovi u toku: „Operacija Vazelin“ – Dragan Jovićević i Nikola Ljuca… 18.30
Dodela nagrade „Branko Vučićević“ – projekcija filma nagrađenog autora… 20.30

Nedelja, 9. decembar
Kapetan… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *