Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (10-16. januar 2019)
Bioskopski repertoari (10-16. januar 2019): Taksi bluz
Bioskopski repertoari (10-16. januar 2019): Taksi bluz

Bioskopski repertoari (10-16. januar 2019)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 10. do 16. januara 2019. Tu je nekoliko novih filmova, stari filmovi u Kinoteci ali i premijera domaćeg filma!

Bioskopski repertoari od 10. do 16. januara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 10. januar
Džulijet… 20.00, 20.10, 22.15
Kralj lopova… 16.15, 22.40
Teret… 21.00
Akvamen… 19.40
Akvamen 3D… 17.20, 22.00
Drugi čin… 19.00
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 20.30
Boemska rapsodija… 17.45, 20.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 16.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 14.20, 18.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 17.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15

Petak, 11. januar / ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Džulijet… 18.45, 20.00, 22.15
Kralj lopova… 20.40, 22.40
Teret… 21.00
Akvamen… 19.40
Akvamen 3D… 17.20, 22.00
Drugi čin… 19.00
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 20.30
Boemska rapsodija… 17.45, 20.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 16.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 14.20, 16.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 17.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 14.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Džulijet… 18.45, 20.00, 22.15
Kralj lopova… 20.40, 22.40
Teret… 21.00
Akvamen… 19.40
Akvamen 3D… 17.20, 22.00
Drugi čin… 19.00
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 20.30
Boemska rapsodija… 17.45, 20.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.30, 12.40, 16.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.20, 16.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 10.45, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.50, 17.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.00, 14.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 13.00, 14.00, 15.45
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.15
Grinč (sinhronizovano)… 11.45
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 10. januar – sreda, 16. januar
Džulijet… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar
Kralj Petar Prvi… 16.40
Akvamen 3D… 18.45
Džulijet… 21.10

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.00
Kralj Petar Prvi… 16.40
Akvamen 3D… 18.45
Džulijet… 21.10

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Kralj Petar Prvi… 16.40
Akvamen 3D… 18.45
Džulijet… 21.10
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 10. januar
Revija „Najgledaniji filmovi 2018“

Petak, 11. januar
Filmski maraton i dodela Nagrade „Nebojša Popović“… 12.00 – 23.00

Subota, 12. januar – sreda, 16. januar
Radionica… 17.00
Godina majmuna… 19.00
Farenhajt 11/9… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar / ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.20
Kralj lopova… 17.40, 20.10, 22.20
Džulijet… 19.50, 21.55
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 20.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen… 18.30, 21.15
Akvamen 3D… 17.15, 20.00, 22.45
Bamblbi… 16.00
Bamblbi 3D… 21.20
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.05
Južni vetar… 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.10
Krid 2… 19.40, 22.10
Robin Hud – Početak… 22.45
Smrtonosne mašine 3D… 15.20
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.50
Spajdermen – Novi svet (titlovano)… 19.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 12. januar
Metropoliten opera: Adrijana Lekuvrer… 18.55 – prenos uživo
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30, 18.20
Kralj lopova… 17.40, 20.10, 22.20
Džulijet… 19.50, 21.55
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 20.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.35, 13.25, 15.15
Akvamen… 14.30, 19.00, 21.15
Akvamen 3D… 12.30, 17.15, 20.00, 22.45
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.05
Bamblbi… 16.00
Bamblbi 3D… 23.00
Južni vetar… 12.00, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 13.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.10
Krid 2… 19.40, 22.10
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.10
Robin Hud – Početak… 22.45
Smrtonosne mašine 3D… 15.20
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 14.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.50
Spajdermen – Novi svet (titlovano)… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 14.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.10, 15.50

Nedelja, 13. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30, 18.20
Kralj lopova… 17.40, 20.10, 22.20
Džulijet… 19.50, 21.55
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 20.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.35, 13.25, 15.15
Akvamen… 14.30, 18.30, 21.15
Akvamen 3D… 12.30, 17.15, 20.00, 22.45
Drugi čin… 19.45, 21.50
Bamblbi… 16.00
Bamblbi 3D… 21.20
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.05
Južni vetar… 12.00, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 13.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 15.10
Krid 2… 19.40, 22.10
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Robin Hud – Početak… 22.45
Smrtonosne mašine 3D… 15.20
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 14.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.50
Spajdermen – Novi svet (titlovano)… 19.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.10
Grinč (sinhronizovano)… 14.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.10, 15.50

Sreda, 16. januar
Taksi bluz… 21.00 – premijera
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.20
Kralj lopova… 17.40, 20.10, 22.20
Džulijet… 19.50, 21.55
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 20.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.10, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen… 19.00, 21.15
Akvamen 3D… 17.15, 20.00, 22.45
Drugi čin… 19.45, 21.55
Južni vetar… 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.30, 22.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.05
Krid 2… 19.40, 22.10
Bamblbi… 16.00
Bamblbi 3D… 21.45
Robin Hud – Početak… 22.45
Smrtonosne mašine 3D… 15.20
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Kralj lopova… 22.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Akvamen 3D… 21.30
Južni vetar… 20.00, 22.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.30, 18.15
Kralj lopova… 22.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Akvamen 3D… 21.30
Južni vetar… 20.00, 22.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Kralj lopova… 22.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 18.00, 20.15
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Akvamen 3D… 21.30
Južni vetar… 20.00, 22.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Kralj lopova… 19.20, 22.00
Boemska rapsodija… 21.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.30, 17.10
Kralj Petar Prvi… 18.50, 21.10
Grinč (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Džulijet… 20.00

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.45, 18.00
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 13.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Kralj lopova… 19.20, 22.00
Boemska rapsodija… 21.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 13.50, 15.30, 17.10
Kralj Petar Prvi… 18.50, 21.10
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.00, 14.45
Grinč (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Džulijet… 20.00

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Kralj lopova… 19.20, 22.00
Boemska rapsodija… 21.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.30, 17.10
Kralj Petar Prvi… 18.50, 21.10
Grinč (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Džulijet… 20.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar / ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.30, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.10
Kralj lopova… 20.00, 22.10
Džulijet… 18.45, 22.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D MX4D (sinhronizovano)… 17.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.00
Akvamen… 21.30
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Akvamen 3D MX4D… 19.45, 22.30
Bamblbi 3D MX4D… 15.15
Drugi čin… 20.45
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 10.50, 14.30, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.40, 16.20, 18.10
Kralj lopova… 20.00, 22.10
Džulijet… 18.45, 22.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.20, 16.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.45, 18.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D MX4D (sinhronizovano)… 17.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.10, 13.00, 15.00
Akvamen… 21.30
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Akvamen 3D MX4D… 19.45, 22.30
Bamblbi 3D MX4D… 15.15
Drugi čin… 20.45
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Spajdermen – Novi svet 3D MX4D (sinhronizovano)… 12.50
Grinč (sinhronizovano)… 13.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.20
Grinč 3D MX4D (sinhronizovano)… 11.00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Kralj Petar Prvi… 18.00 i 20.15
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar / ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.40, 16.50, 17.30
Kralj lopova… 17.40, 20.00, 22.10
Džulijet… 20.30, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Akvamen… 18.15, 21.00
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Bamblbi… 18.10
Bamblbi 3D… 21.30
Boemska rapsodija… 18.50
Drugi čin… 20.15, 22.20
Južni vetar… 19.20, 21.50
Kralj Petar Prvi… 18.50, 21.20
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.45
Grinč (sinhronizovano)… 16.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 18.20

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40
Kralj lopova… 17.40, 20.00, 22.10
Džulijet… 20.30, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 17.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.10, 17.00
Akvamen… 18.15, 21.00
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Bamblbi… 18.10
Bamblbi 3D… 21.30
Boemska rapsodija… 18.50
Drugi čin… 20.15, 22.20
Južni vetar… 19.20, 21.50
Kralj Petar Prvi… 18.50, 21.20
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 11.00, 15.50
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.40
Grinč (sinhronizovano)… 12.30, 16.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 16. januar (20.00)
Taksi bluz – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Kino CKVD
Utorak, 15. januar – petak, 18. januar
Kralj Petar Prvi… 18.30 i 21.00

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 17.00
Kralj Petar Prvi… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 21. januar – petak, 25. januar
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 17.00
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 28. januar – četvrtak, 31. januar
Južni vetar… 18.30 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 10. januar / petak, 11. januar
Kralj lopova… 19.00, 21.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 2D/3D (sinhronizovano)… 14.00, 14.50, 15.40, 17.20
Džulijet… 18.20, 20.00, 22.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.30, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
Akvamen 2D/3D… 17.00, 18.45, 19.40, 21.20
Bamblbi 3D… 16.40
Drugi čin… 22.20
Kralj Petar Prvi…18.00, 20.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15
Boemska rapsodija… 20.15

Subota, 12. januar / nedelja, 13. januar
Kralj lopova… 19.00, 21.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 2D/3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 14.50, 15.40, 17.20
Džulijet… 18.20, 20.00, 22.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 14.15, 15.30, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 13.00, 16.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.30, 16.15
Akvamen 2D/3D… 17.00, 18.45, 19.40, 21.20
Bamblbi 3D… 16.40
Drugi čin… 22.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.00
Kralj Petar Prvi…18.00, 20.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 10.00, 11.45, 13.30, 15.15
Boemska rapsodija… 20.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 10.15, 11.15

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar / sreda, 16. januar
Kralj lopova… 19.00, 21.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 2D/3D (sinhronizovano)… 14.00, 14.50, 15.40, 17.20
Džulijet… 18.20, 20.00, 22.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.30, 17.45
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
Akvamen 2D/3D… 17.00, 18.45, 19.40, 21.20
Bamblbi 3D… 16.40
Drugi čin… 22.20
Kralj Petar Prvi…18.00, 20.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15
Boemska rapsodija… 20.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 10. januar – nedelja, 13. januar 2019.
Nema projekcija

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar
Džulijet… 18.30
Na plaži Česil… 20.30

Sreda, 16. januar / četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Na plaži Česil… 16.30
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 19. januar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 20. januar
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 11. januar
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.00
Akvamen 3D… 20.00

Subota, 12. januar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 18.00
Drugi čin… 20.00

Nedelja, 13. januar
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 18.00

Sreda, 16. januar
Petrijin venac – restaurisana verzija… 20.00 (za dž)
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Sreda, 16. januar
Kad narandža u Slance dođe… 20.00
Ovo je film Roberta Petrovića, diplomiranog studenta režije Akademije umetnosti u Beogradu. Radnja filma se dešava u selu Slanci pored Beograda i prati događaje s početka 20. veka. Akteri su momak i devojka čiju idilu prekida Prvi svetski rat. S obzirom na trajanje rata od četiri godine, otac devojke reši da je uda. Ideja za film potekla je od istinitog događaja. Naime, jedan od meštana sela je 1918. godine bio među prvim konjanicima Dunavske divizije koji su ušli u Beograd.
Reditelj i ekipa filma ovom pričom odaju počast svojim precima i borcima za otadžbinu, povodom stogodišnjice od proboja Solunskog fronta. „Kad narandža u Slance dođe“ govori o prijateljstvu i ljubavi, ratu i miru, o vremenu kada se pravila razlika između obraza i đona.
Uloge tumače: Nevena Ignjatović, Nikola Marić i Milan Marić Švaba.
Ulaz na projekciju je besplatan.

Petak, 18. januar – sreda, 23. januar
Taksi bluz… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 300 RSD
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.