Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. januar 2019)
Bioskopski repertoari, 17-23. januar 2019: Taksi bluz
Bioskopski repertoari, 17-23. januar 2019: Taksi bluz

Bioskopski repertoari (17-23. januar 2019)

Ovo su bioskopski repertoari za narednih sedam dana, od 17. do 23. januara 2019. Pored nove domaće hit komedije „Taksi bluz“ gledaćemo još nekoliko novih naslova.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. januara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Taksi bluz… 15.30, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Glas… 19.30, 21.50
Svi znaju… 16.15, 22.15
Drugarčina… 17.10, 21.15
Džulijet… 16.30
Kralj lopova… 14.20
Akvamen… 18.40
Akvamen 3D… 21.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.45
Boemska rapsodija… 18.15, 20.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.50

Subota, 19. januar
Taksi bluz… 13.40, 15.30, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Glas… 19.30, 21.50
Svi znaju… 22.15
Drugarčina… 17.10
Akvamen… 15.40
Akvamen 3D… 21.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.45
Boemska rapsodija… 18.15, 20.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.45, 14.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.15, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.20, 14.50
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 14.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30

Nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 13.40, 15.30, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Glas… 19.30, 21.50
Svi znaju… 16.15, 22.15
Drugarčina… 17.10, 21.15
Džulijet… 16.30
Kralj lopova… 14.20
Akvamen… 18.40
Akvamen 3D… 21.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.45
Boemska rapsodija… 18.15, 20.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.45, 14.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.40, 15.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.20, 14.50
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 12.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 15.30, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00
Glas… 19.30, 21.50
Svi znaju… 16.15, 22.15
Drugarčina… 17.10, 21.15
Džulijet… 16.30
Kralj lopova… 14.20
Akvamen… 18.40
Akvamen 3D… 21.00
Kralj Petar Prvi… 17.20, 19.45
Boemska rapsodija… 18.15, 20.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.50
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. januar – sreda, 23. januar
Svi znaju… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Svi znaju… 16.45
Drugarčina… 19.00
Taksi bluz… 21.10

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.00
Svi znaju… 16.45
Drugarčina… 19.00
Taksi bluz… 21.10

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Svi znaju… 16.45
Drugarčina… 19.00
Taksi bluz… 21.10
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. januar – sreda, 23. januar
Radionica… 17.00
Godina majmuna… 19.00
Farenhajt 11/9… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar / ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Svi znaju… 19.00, 21.35
Glas… 17.20, 19.50, 22.20
Drugarčina… 17.10, 19.45, 22.40
Kralj lopova… 20.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.50, 16.25
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 15.20, 17.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 15.05, 17.05
Krid 2… 22.10
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 12.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano) 3D… 14.15
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 14.50
Bamblbi 3D… 16.15
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Drugi čin… 18.15, 20.30
Akvamen… 16.45
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.10
Južni vetar… 18.40, 21.10
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.50

Subota, 19. januar
Taksi bluz… 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Svi znaju… 19.00, 21.30
Glas… 17.20, 19.50, 22.20
Drugarčina… 17.10, 19.45, 22.40
Kralj lopova… 20.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.45, 14.35, 16.25
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.50, 14.05, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 12.50, 15.05, 17.05
Džulijet… 18.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije… 12.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.30
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 14.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 12.10
Krid 2… 22.10
Bamblbi 3D… 16.15
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Drugi čin… 18.15, 20.30
Akvamen… 16.45
Akvamen 3D… 13.55, 19.30, 22.15
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano)… 13.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 11.30, 15.10
Južni vetar… 18.40, 21.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.50

Nedelja, 20. januar
Boljšoj balet: Bajadera… 16.00
Taksi bluz… 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Svi znaju… 19.00, 21.35
Glas… 17.20, 19.50, 22.20
Drugarčina… 17.10, 19.45, 22.40
Kralj lopova… 20.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.45, 14.35, 16.25
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 11.40, 13.30, 15.20, 17.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.50, 14.05, 16.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 12.50, 15.05, 17.05
Drugi čin… 18.15, 20.30
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.30
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 14.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 11.30
Krid 2… 22.10
Bamblbi 3D… 16.15
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Drugi čin… 18.15, 20.30
Akvamen… 13.15
Akvamen 3D… 19.30, 22.15
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 12.45
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano)… 13.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 11.30, 15.10
Južni vetar… 18.40, 21.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 14.30
Kralj Petar Prvi… 19.20, 21.50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Glas… 21.30
Drugarčina… 19.30
Kralj lopova… 22.30
Kralj Petar Prvi… 17.45
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 20.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Glas… 21.30
Drugarčina… 19.20
Kralj lopova… 22.30
Kralj Petar Prvi… 17.45
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 20.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.15
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 13.45, 15.15

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Glas… 21.30
Drugarčina… 19.20
Kralj lopova… 22.30
Kralj Petar Prvi… 17.45
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 20.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 19.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.45, 16.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Drugarčina… 18.45
Akvamen… 21.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.20
Kralj Petar Prvi… 17.00
Svi znaju… 19.30
Kralj lopova… 22.00

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 19.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 13.00, 13.50, 14.45, 15.45, 16.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 14.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Drugarčina… 18.45
Akvamen… 21.00
Grinč (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Kralj Petar Prvi… 17.00
Svi znaju… 19.30
Kralj lopova… 22.00

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 19.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.45, 16.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Drugarčina… 18.45
Akvamen… 21.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.20
Kralj Petar Prvi… 17.00
Svi znaju… 19.30
Kralj lopova… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar / ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 17.00, 18.30, 20.00, 21.30, 22.10
Svi znaju… 21.45
Glas 2D / MX4D… 17.00, 20.20, 22.15, 22.50
Drugarčina… 15.20, 19.00
Kralj lopova… 20.40
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 14.50, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 17.45
Drugi čin… 22.50
Akvamen 3D… 17.50
Akvamen MX4D / 3D… 19.30
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.10
Južni vetar… 19.15

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 17.00, 18.30, 20.00, 21.30, 22.10
Svi znaju… 21.45
Glas 2D / MX4D… 17.00, 20.20, 22.15, 22.50
Drugarčina… 15.20, 19.00
Kralj lopova… 20.40
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.30, 15.40, 17.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 12.45, 14.45, 16.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.15, 15.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 13.30, 18.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) MX4D / 3D… 12.00
Drugi čin… 22.45
Akvamen… 12.30
Akvamen 3D… 117.50
Akvamen MX4D / 3D… 14.15, 19.30
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano)… 11.00
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.00
Južni vetar… 19.15
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 13.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Kralj Petar Prvi… 18.00 i 20.15
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar / ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 19,00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40
Svi znaju… 18.45, 21.20
Glas… 17.15, 19.50, 22.20
Drugarčina… 16.15, 19.15, 21.40
Kralj lopova… 20.20
Džulijet… 22.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 15.10, 18.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.15
Drugi čin… 22.45
Akvamen… 17.30
Akvamen 3D… 19.30, 21.15
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano)… 15.20
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 15.45
Južni vetar… 20.15

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19,00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40
Svi znaju… 19.00, 21.35
Glas… 17.15, 19.50, 22.20
Drugarčina… 16.15, 19.15, 21.40
Kralj lopova… 20.20
Džulijet… 22.30
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 17.00
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano) 3D… 11.00, 13.00, 15.10, 18.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.10, 13.30, 15.50
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 12.45, 15.00, 17.15
Drugi čin… 22.45
Akvamen… 17.30
Akvamen 3D… 19.30, 21.15
Kralj Petar Prvi… 17.50
Grinč (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 13.20
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.20
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 13.45
Južni vetar… 20.15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Kino CKVD
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Kralj Petar Prvi… 18.30 i 21.00

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 17.00
Kralj Petar Prvi… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 21. januar – petak, 25. januar
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 17.00
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 28. januar – četvrtak, 31. januar
Južni vetar… 18.30 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Taksi bluz… 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Glas… 16.45, 20.15, 22.35
Svi znaju… 21.50
Drugarčina… 19.15, 21.45
Džulijet… 18.20
Kralj lopova… 17.30
Akvamen 3D… 17.10, 19.45
Akvamen… 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.25
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 19. januar / nedelja, 20. januar
Taksi bluz… 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Glas… 16.45, 20.15, 22.35
Svi znaju… 21.50
Drugarčina… 19.15, 21.45
Džulijet… 18.20
Kralj lopova… 17.30
Akvamen 3D… 17.10, 19.45
Akvamen… 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 10.15, 12.45, 16.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.00, 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.45, 14.00, 16.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.45, 15.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.25
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.45
Grinč (sinhronizovano)… 13.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.30
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.00

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Taksi bluz… 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Glas… 16.45, 20.15, 22.35
Svi znaju… 21.50
Drugarčina… 19.15, 21.45
Džulijet… 18.20
Kralj lopova… 17.30
Akvamen 3D… 17.10, 19.45
Akvamen… 22.20
Kralj Petar Prvi… 19.30
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 16.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.10
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.25
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.45
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Na plaži Česil… 16.30
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 19. januar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 20. januar
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Ponedeljak, 21. januar / utorak, 22. januar / sreda, 23. januar
Džulijet… 16.30
Na plaži Česil… 18.30
Svi znaju… 20.30

Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Kolet… 16.30 – premijera
Krivica… 18.30 – premijera
Svi znaju… 20.30

Subota, 26. januar
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelj… 16.30
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 27. januar
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 17. januar
Taksi bluz… 18.00, 20.00

Subota, 19. januar
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00

Ponedeljak, 21. januar
Iskušenik… 20.00

Utorak, 22. januar
Farenhajt 11/9… 20.00

Sreda, 23. januar
Horizonti… 20.00

Četvrtak, 24. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 18.00
Srećni princ… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 18. januar – sreda, 23. januar
Taksi bluz… 18.00 i 20.00
Cena ulaznice: 300 RSD
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.