Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (24-30. januar 2019)
Bioskopski repertoari (24-30. januar 2019): Povratak Meri Popins
Bioskopski repertoari (24-30. januar 2019): Povratak Meri Popins

Bioskopski repertoari (24-30. januar 2019)

Za ljubitelje filmova – novi bioskopski repertoari za sedam dana – od 24. do 30. januara 2019. Pored novih filmova očekuju nas i najbolji filmovi 2018. godine.

Bioskopski repertoari od 24. do 30. januara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 24. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 15.50
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Best of 2018
Venom… 17.00
Zvezda je rođena… 19.00
Opatica iz pakla… 21.30

Petak, 25. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 17.10, 19.00, 22.10
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Best of 2018
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.00
Crni panter… 19.00
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 21.30

Subota, 26. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 13.30, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.30, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.40, 14.20
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.20

Best of 2018
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje (sinhronizovano)… 13.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.00
Boemska rapsodija… 19.00
Deadpool 2… 21.30

Nedelja, 27. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 13.30, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.30, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.40, 14.20
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.20

Best of 2018
Zec Petar (sinhronizovano)… 11.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje (sinhronizovano)… 13.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.00
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Osvetnici: Rat beskraja… 21.30

Ponedeljak, 28. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Best of 2018
Deadpool 2… 17.00
Osvetnici: Rat beskraja… 19.00
Zvezda je rođena… 21.30

Utorak, 29. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Best of 2018
Venom… 17.00
Boemska rapsodija… 19.00
Crni panter… 21.30

Sreda, 30. januar
Kolet… 18.20, 20.30
Povratak Meri Popins… 14.50, 17.15, 21.00
Krivica… 16.30
Leptir… 22.30
Taksi bluz… 14.30, 16.20, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50
Glas… 22.20
Svi znaju… 22.10
Akvamen 3D… 17.35
Kralj Petar Prvi… 20.10
Boemska rapsodija… 19.40
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.20

Best of 2018
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 17.00
Megalodon: Predator iz dalekih dubina… 19.00
Opatica iz pakla… 21.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 24. januar – sreda, 30. januar
Svi znaju… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Povratak Meri Popins… 16.20
Leptir… 18.40
Taksi bluz… 21.00

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.00
Povratak Meri Popins… 16.20
Leptir… 18.40
Taksi bluz… 21.00

Ponedeljak, 28. januar / utorak, 29. januar / sreda, 30. januar
Povratak Meri Popins… 16.20
Leptir… 18.40
Taksi bluz… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 24. januar – sreda, 30. januar
Kolet… 17.00
Krivica… 19.00
Svi znaju… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Krivica… 20.50, 22.40
Leptir… 17.15, 19.30, 22.05
Povratak Meri Popins… 16.30, 19.00, 21.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Akvamen 2D/3D… 18.35, 21.20
Bamblbi 3D… 16.00
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Drugarčina… 19.40, 22.10
Drugi čin… 20.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 16.50, 21.50
Kralj Petar Prvi… 19.20
Kralj lopova… 18.10
Svi znaju… 18.15, 22.25
Taksi bluz… 15.10, 16.05, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 26. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10, 17.50
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40
Krivica… 20.50, 22.40
Leptir… 17.15, 19.45, 22.20
Povratak Meri Popins… 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Akvamen… 21.45
Akvamen 3D… 20.30
BTS World Tour Love Yourself… 17.00, 17.30, 18.00
Bamblbi 3D… 16.00
Boemska rapsodija… 19.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 13.40, 15.00, 15.50
Drugarčina… 19.40, 22.10
Drugi čin… 20.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 16.50, 21.50
Kralj Petar Prvi… 19.20
Kralj lopova… 18.10
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.00
Svi znaju… 18.15, 22.25
Taksi bluz… 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 16.05, 18.00, 19.15, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.30, 15.50

Nedelja, 27. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10, 17.50
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 12.00, 13.50, 15.40, 17.30
Krivica… 20.50, 22.40
Leptir… 17.15, 19.45, 22.20
Povratak Meri Popins… 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Akvamen… 18.35, 21.20
Bamblbi 3D… 16.00
Boemska rapsodija… 19.10, 21.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 14.05, 15.00, 16.20
Drugarčina… 19.40, 22.10
Drugi čin… 20.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 16.50, 21.50
Kralj Petar Prvi… 19.20
Kralj lopova… 18.10
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 14.00
Svi znaju… 18.15, 22.25
Taksi bluz… 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 16.05,17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 12.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.30, 15.50

Ponedeljak, 28. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.15, 15.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Krivica… 20.50, 22.45
Leptir… 17.15, 20.45, 22.25
Povratak Meri Popins… 16.30, 19.00, 21.30
Akvamen 2D/3D… 18.35, 21.20
Bamblbi 3D… 16.00
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.10, 22.40
Drugi čin… 20.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 21.10
Kralj lopova… 18.10
Svi znaju… 18.15
Taksi bluz… 15.10, 16.05, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.40, 17.20
Grinč (sinhronizovano)… 14.30

Porodični dani
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 15.00
Tajni život mačaka (sinhronizovano) 3D… 16.20
Kristofere Robine, gde si?… 17.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano) 3D… 18.20
Luis i drugari iz Svemira (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano) 3D… 17.40
Kuća magičnog sata… 19.00
Beli očnjak… 15.40

Utorak, 29. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.15, 15.30
Akvamen 2D/3D… 18.35, 21.20
Bamblbi 3D… 16.00
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.10, 22.40
Drugi čin… 20.20
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 21.10
Kralj lopova… 18.10
Krivica… 20.50, 23.00
Leptir… 17.15, 20.25, 22.40
Povratak Meri Popins… 16.30, 19.00, 21.30
Svi znaju… 18.15, 22.25
Taksi bluz… 15.10, 16.05, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.40, 17.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.00

Porodični dani
Koko (sinhronizovano) 3D… 17.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji (sinhronizovano)… 15.40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 18.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.00
Leo da Vinči (sinhronizovano)… 16.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 19.00
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano) 3D… 14.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 17.00

Sreda, 30.januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.15, 15.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.30, 16.10
Krivica… 22.30
Leptir… 17.15, 20.25, 22.25
Povratak Meri Popins… 16.30, 19.00, 21.30
Akvamen 2D/3D- 18.35, 21.20
Bamblbi 3D… 15.45
Boemska rapsodija… 19.10
Drugarčina… 20.15,22.45
Drugi čin… 20.20
Glas… 19.50, 22.20
Južni vetar… 21.45
Kralj Petar Prvi… 21.10
Kralj lopova… 16.20
Svi znaju… 18.15, 22.25
Taksi bluz… 15.10, 16.05, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 18.00
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.00
Grinč (sinhronizovano)… 14.20

Porodični dani
Čarobni princ (sinhronizovano) 3D… 16.20
Pećinci (sinhronizovano)… 15.00
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje (sinhronizovano)… 15.40
Pčelica Maja: Medene igre (sinhronizovano) 3D… 17.00
Patrik… 19.00
Ralf razbija internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano) 3D… 17.40
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.20
Zlogonje… 18.20
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 17.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.45
Leptir… 21.30
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 20.30, 22.00
Kralj lopova… 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 19.20

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Povratak Meri Popins… 14.45, 17.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.45, 15.45
Leptir… 21.30
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 20.30, 22.00
Glas… 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 19.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 28. januar / utorak, 29. januar / sreda, 30. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 17.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.45
Leptir… 21.30
Taksi bluz… 16.00, 18.00, 20.00, 20.30, 22.00
Glas… 22.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.00
Južni vetar… 19.20
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Povratak Meri Popins… 16.30, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Akvamen… 18.30
Leptir… 21.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.20
Kolet… 17.20
Svi znaju… 19.30, 22.00

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 13.50, 15.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Povratak Meri Popins… 14.10, 16.30, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.40, 15.30, 17.00
Akvamen… 18.30
Leptir… 21.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 14.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.20
Kolet… 17.20
Svi znaju… 19.30, 22.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 28. januar / utorak, 29. januar / sreda, 30. januar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15, 21.15, 22.15
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 15.45
Glas… 17.30, 20.00, 22.30
Povratak Meri Popins… 16.30, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Akvamen… 18.30
Leptir… 21.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.20
Kolet… 17.20
Svi znaju… 19.30, 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Povratak Meri Popins 2D / MX4D… 15.00, 17.00, 20.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.00, 17.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 16.00, 17.50
Krivica… 22.45
Leptir… 19.10, 21.45
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D… 14.50, 15.30, 17.40
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Drugarčina… 17.45
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Kralj lopova… 15.20
Svi znaju… 22.30
Taksi bluz… 16.40, 18.30, 19.40, 20.30, 21.30, 22.20

Subota, 26. januar
Povratak Meri Popins 2D / MX4D… 15.00, 17.00, 20.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 17.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.50, 16.00, 17.50
Krivica… 22.45
Leptir… 19.10, 21.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.15, 15.30, 17.40
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.20, 13.10
Akvamen MX4D 3D… 14.15, 19.30
Drugarčina… 17.45
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Kralj lopova… 15.20
Svi znaju… 22.30
Taksi bluz… 16.40, 18.30, 19.40, 20.30, 21.30, 22.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.40

Nedelja, 27. januar
Povratak Meri Popins 2D / MX4D… 15.00, 17.00, 20.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 15.00, 17.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 11.50, 16.00, 17.50
Krivica… 22.45
Leptir… 19.10, 21.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.25
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.45, 12.00, 13.20, 17.55
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.20, 13.10
Akvamen MX4D 3D… 14.15, 19.30
Drugarčina… 17.45
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Kralj lopova… 15.35
Svi znaju… 22.30
Taksi bluz… 16.40, 18.30, 19.40, 20.30, 21.30, 22.20
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 28. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.10, 16.00
Leptir… 19.40, 22.15
Povratak Meri Popins MX4D… 17.00, 17.45, 20.25
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Drugarčina… 22.50
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 14.50
Kralj lopova… 22.45
Taksi bluz… 20.00, 21.00, 21.50, 22.50

Porodični dani
Koko (sinhronizovano) 3D… 17.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji (sinhronizovano)… 15.40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 18.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.00
Leo da Vinči (sinhronizovano)… 16.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 19.00
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano) 3D… 14.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 17.00

Utorak, 29. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.10, 16.00
Leptir… 20.05, 22.40
Povratak Meri Popins MX4D… 17.00, 17.45, 20.25
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 14.50
Kralj lopova… 22.45
Taksi bluz… 14.40, 18.10, 20.00, 21.05, 21.50, 22.55

Porodični dani
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 15.00
Tajni život mačaka (sinhronizovano) 3D… 16.20
Kristofere Robine, gde si?… 17.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano) 3D… 18.20
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D… 17.40
Kuća magičnog sata… 19.00
Beli očnjak… 15.40

Sreda, 30. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.10, 16.00
Leptir… 19.45, 22.20
Povratak Meri Popins MX4D… 17.00, 17.45, 20.25
Akvamen MX4D 3D… 19.30
Drugarčina… 22.50
Glas… 20.15
Glas MX4D 2D… 22.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 14.50
Kralj lopova… 22.45
Taksi bluz… 14.40, 18.10, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50

Porodični dani
Koko (sinhronizovano)… 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 17.00
Ostrvo pasa… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 18.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.40
Tom i Bob: Misija spašavanja sveta (sinhronizovano) 3D… 14.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 16.45, 19.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Krivica… 20.30, 22.30
Leptir… 19.30, 22.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano / titlovano)… 16.00, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Drugarčina… 18.45, 21.15
Akvamen… 18.40
Akvamen 3D… 21.30
Glas… 19.20, 22.00
Južni vetar… 16.10
Kralj lopova… 17.10
Svi znaju… 21.45
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Povratak Meri Popins… 11.45, 14.45, 16.45, 19.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.00, 17.15
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50, 17.40
Krivica… 20.30, 22.30
Leptir… 19.30, 22.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano / titlovano) 2D/3D… 11.15, 13.40, 16.00, 18.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 16.50
Drugarčina… 18.45, 21.15
Akvamen… 18.40
Akvamen 3D… 21.30
Glas… 19.20, 22.00
Južni vetar… 16.10
Kralj lopova… 17.10
Svi znaju… 21.45
Taksi bluz… 12.30, 14.30, 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10

Ponedeljak, 28. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 15.45, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 17.15
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.00, 15.10
Krivica… 20.30
Leptir… 20.05, 22.40
Akvamen 3D… 20.45
Drugarčina… 17.00, 21.00
Glas… 19.25, 22.00
Južni vetar… 16.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano / titlovano) 3D… 18.15
Kralj lopova… 22.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.15
Svi znaju… 21.20
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani
Koko (sinhronizovano) 3D… 17.40
Fantastičan dan na planeti Zemlji (sinhronizovano)… 15.40
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 18.20
Grinč (sinhronizovano) 3D… 15.00
Leo da Vinči (sinhronizovano)… 16.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 19.00
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano) 3D… 14.20
Brzi Brzić (sinhronizovano)… 17.00

Utorak, 29. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 15.45, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 17.15
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.00, 15.10
Krivica… 20.30
Leptir… 20.05, 22.40
Akvamen 3D… 20.45
Drugarčina… 17.00, 21.00
Glas… 19.25, 22.00
Južni vetar… 16.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano / titlovano) 3D… 18.15
Kralj lopova… 22.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.15
Svi znaju… 21.20
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano) 3D… 15.00
Tajni život mačaka (sinhronizovano) 3D… 16.20
Kristofere Robine, gde si?… 17.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano) 3D… 18.20
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D… 17.40
Kuća magičnog sata… 19.00
Beli očnjak… 15.40

Sreda, 30. januar
Povratak Meri Popins… 14.45, 15.45, 18.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 17.15
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 14.00, 15.10
Krivica… 20.30
Leptir… 20.05, 22.40
Akvamen 3D… 20.45
Drugarčina… 17.00, 21.00
Glas… 19.25, 22.00
Južni vetar… 16.10
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano / titlovano) 3D… 18.15
Kralj lopova… 22.20
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 14.15
Svi znaju… 21.20
Taksi bluz… 16.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40

Porodični dani
Koko (sinhronizovano)… 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 17.00
Ostrvo pasa… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 18.20
Zec Petar (sinhronizovano)… 15.40
Tom i Bob: Misija spašavanja sveta (sinhronizovano) 3D… 14.20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Kino CKVD
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 17.00
Svi znaju… 18.30 i 21.00

Ponedeljak, 28. januar – četvrtak, 31. januar
Južni vetar… 18.30 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Taksi bluz… 16.20, 17.00, 18.10, 18.50, 20.00, 20.40, 21.50
Leptir… 16.00, 22.00
Kolet… 21.00
Glas… 19.30, 22.10
Drugarčina… 22.30
Svi znaju… 18.30
Akvamen 3D… 16.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 19.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 14.45
Povratak Meri Popins… 17.20, 19.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 15.35, 17.50
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.30, 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 26. januar / nedelja, 27. januar
Taksi bluz… 13.20, 16.20, 17.00, 18.10, 18.50, 20.00, 20.40, 21.50
Leptir… 16.00, 22.00
Kolet… 21.00
Glas… 19.30, 22.10
Drugarčina… 22.30
Svi znaju… 18.30
Akvamen 3D… 16.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 19.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 14.45
Snežna kraljica: Svet ogledala (sinhronizovano)… 12.15
Povratak Meri Popins… 17.20, 19.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.30, 12.00, 14.00, 15.35, 17.50
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 11.00, 14.30, 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.40, 14.15
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.40
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12..30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.20
Grinč (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 28. januar / utorak, 29. januar / sreda, 30. januar
Taksi bluz… 16.20, 17.00, 18.10, 18.50, 20.00, 20.40, 21.50
Leptir… 16.00, 22.00
Kolet… 21.00
Glas… 19.30, 22.10
Drugarčina… 22.30
Svi znaju… 18.30
Akvamen 3D… 16.30, 21.30
Kralj Petar Prvi… 19.10
Snežna kraljica: Svet ogledala 3D (sinhronizovano)… 14.45
Povratak Meri Popins… 17.20, 19.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.00, 15.35, 17.50
Eliot spasava Božić (sinhronizovano)… 14.30, 15.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 24. januar / petak, 25. januar
Kolet… 16.30 – premijera
Krivica… 18.30 – premijera
Svi znaju… 20.30

Subota, 26. januar
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelj… 16.30
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 27. januar
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Ponedeljak, 28. januar – petak, 1. februar
Kolet… 16.30
Krivica… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 2. februar
Bela i Sebastijan: Najbolji prijatelji… 12.00
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 3. februar
Kolet… 18.30
Svi znaju… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 24. januar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 18.00
Srećni princ… 20.00

Subota, 26. januar
Taksi bluz… 18.00, 20.00

Nedelja, 27. januar
Povratak Meri Popins… 16.00
Taksi bluz… 18.30, 20.30
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.