Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (3-9. januar 2019)
Bioskopski repertoari: Ralf rastura internet
Bioskopski repertoari: Ralf rastura internet

Bioskopski repertoari (3-9. januar 2019)

Ovo su novi bioskopski repertoari za početak nove 2019. godine. Novih filmskih naslova u narednih sedam dana nema, ali ima već proverenih hitova s kraja prošle godine.

Bioskopski repertoari od 3. do 9. januara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar / utorak, 8. januar
Akvamen… 17.30, 21.00
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.30
Bamblbi 3D… 18.45
Drugi čin… 20.15, 22.15
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30
Boemska rapsodija… 20.00, 21.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.50, 17.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.00, 11.00, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 14.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.45

Nedelja, 6. januar
Kralj Petar Prvi… 15.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.50
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.10
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.00, 11.00, 13.00, 14.45
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 14.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.45
Grinč (sinhronizovano)… 10.45, 13.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 12.30

Ponedeljak, 7. januar
Akvamen… 17.30, 21.00
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.30
Bamblbi 3D… 18.45
Drugi čin… 20.15, 22.15
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30
Boemska rapsodija… 20.00, 21.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.25
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 17.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.45

Sreda, 9. januar
Akvamen… 17.30, 21.00
Akvamen 3D… 19.20, 22.00
Bamblbi… 22.30
Bamblbi 3D… 18.45
Drugi čin… 20.15, 22.15
Kralj Petar Prvi… 15.30, 18.00, 19.00, 20.30
Boemska rapsodija… 20.00, 21.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 17.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.10
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (titlovano)… 17.00
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.45, 16.30, 18.15
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 14.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.45
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 3. januar – sreda, 9. januar
Horizonti… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 3. januar – četvrtak, 10. januar
Revija „Najgledaniji filmovi 2018“
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 3. januar
Akvamen… 13.50, 18.35, 21.20
Akvamen 3D… 11.40, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 20.15, 22.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.30, 15.10
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.20, 17.10
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 11.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 21.30
Kursk – Prokletstvo dubine… 22.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15, 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.30
Robin Hud – Početak… 18.10
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen – Novi svet (originalna verzija)… 19.10

Petak, 4. januar / subota, 5. januar
Akvamen… 13.50, 18.35, 21.20
Akvamen 3D… 11.40, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 20.15, 22.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.30, 15.10
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.20, 17.10
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 11.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 21.30
Kursk – Prokletstvo dubine… 22.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15, 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.30
Robin Hud – Početak… 18.10
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.40, 17.20
Spajdermen – Novi svet (originalna verzija)… 19.10

Nedelja, 6. januar
Akvamen… 14.00
Akvamen 3D… 12.45, 15.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 12.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.05, 13.55
Bamblbi… 15.15
Bamblbi 3D… 16.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Boemska rapsodija… 15.30
Drugi čin… 15.35
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.10
Grinč (sinhronizovano)… 11.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.20
Južni vetar… 12.50, 15.20
Kralj Petar Prvi… 12.15, 14.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 12.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 13.30
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.25, 13.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Smrtonosne mašine 3D… 15.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.40
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 7. januar
Akvamen… 18.35, 21.20
Akvamen 3D… 17.15, 20.00, 22.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 15.10
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.20
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 20.15, 22.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.15, 16.10
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.05
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.10
Južni vetar… 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 21.30
Kursk – Prokletstvo dubine… 22.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.30
Robin Hud – Početak… 18.10
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen – Novi svet (originalna verzija)… 19.10

Utorak, 8. januar
Akvamen… 13.50, 18.35, 21.20
Akvamen 3D… 11.40, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 14.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.20
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 20.15, 22.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.30, 15.10
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.20, 17.10
Južni vetar… 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 11.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 19.40, 21.30
Kursk – Prokletstvo dubine… 22.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.15, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15, 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.30
Robin Hud – Početak… 18.10
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 12.40, 17.20
Spajdermen – Novi svet (originalna verzija)… 19.10

Sreda, 9. januar
Akvamen… 18.35, 21.20
Akvamen 3D… 17.15, 20.00, 22.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.20
Bamblbi… 18.00
Bamblbi 3D… 20.15, 22.30
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 16.10
Boemska rapsodija… 20.45, 22.10
Drugi čin… 19.45, 21.50
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.10
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.10
Južni vetar… 15.20, 17.50, 20.20, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.00, 19.30, 22.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 16.35
Krid 2… 21.30
Kursk – Prokletstvo dubine… 22.45
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.30
Robin Hud – Početak… 18.10
Smrtonosne mašine 3D… 21.40
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen – Novi svet (originalna verzija)… 19.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.00, 15.15, 18.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00
Akvamen 3D… 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Južni vetar… 20.00, 22.15

Nedelja, 6. januar
Naknadno ćemo objaviti repertoar

Ponedeljak, 7. januar
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.15, 18.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Akvamen 3D… 21.30
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Južni vetar… 20.00, 22.15

Utorak, 8. januar / sreda, 9. januar
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.00
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15
Petar Pan i Magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 14.00, 15.15, 18.30
Drugi čin… 19.30
Kralj Petar Prvi… 20.15, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00
Akvamen 3D… 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 12.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Južni vetar… 20.00, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 19.20
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00
Boemska rapsodija… 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 14.15
Grinč (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Drugi čin… 20.00
Na plaži Česil… 22.15

Nedelja, 6. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00
Boemska rapsodija… 17.15
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.15, 15.30
Kralj Petar Prvi… 17.30
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 14.15
Grinč (sinhronizovano)… 16.15
Drugi čin… 18.10

Ponedeljak, 7. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 19.20
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Boemska rapsodija… 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Grinč (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Drugi čin… 20.00
Na plaži Česil… 22.15

Utorak, 8. januar / sreda, 9. januar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15
Akvamen 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 13.30
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (titlovano)… 19.20
Bamblbi 3D… 20.15
Smrtonosne mašine 3D… 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00
Boemska rapsodija… 21.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (titlovano)… 14.15
Grinč (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Drugi čin… 20.00
Na plaži Česil… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 19.30, 19.45, 21.30, 22.15, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.30
Bamblbi 3D/ MX4D… 12.45, 20.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.40
Drugi čin… 18.40, 20.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 10.50, 11.10, 13.00, 14.50, 16.50
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.00
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.30, 14.30, 15.45, 16.45, 17.30, 18.00
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15, 17.45

Nedelja, 6. januar
Akvamen 2D/3D/MX4D… 12.45, 15.00, 15.25
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Bamblbi 3D… 15.50
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 13.15
Drugi čin… 14.45
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 11.25, 14.00
Južni vetar… 15.15
Kralj Petar Prvi… 15.40
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.15, 12.50, 13.30
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 12.50, 13.30
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 7. januar
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.50, 19.35, 19.45, 21.30, 22.20, 22.30
Bamblbi 3D… 20.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.40
Drugi čin… 18.40, 20.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.45, 16.45, 17.30, 18.00
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 17.45

Utorak, 8. januar
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 19.30, 19.45, 21.30, 22.15, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.30
Bamblbi 3D/MX4D… 12.45, 20.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.40
Drugi čin… 18.40, 20.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 10.50, 11.10, 13.00, 14.50, 16.50
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 15.00
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.30, 14.30, 15.45, 16.45, 17.30, 18.00
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 13.20, 15.15, 17.45

Sreda, 9. januar
Akvamen 2D/3D/MX4D… 16.40, 19.30, 19.45, 21.30, 22.15, 22.30
Bamblbi 3D… 20.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.40
Drugi čin… 18.40, 20.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.50, 16.50
Južni vetar… 20.15, 22.45
Kralj Petar Prvi… 19.00, 22.20
Kursk – prokletstvo dubine… 22.50
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 15.00
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.45, 16.45, 17.30, 18.00
Spajdermen – Novi svet 3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.15, 17.45
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 9. januar (20.00)
Alternative Film/Video 2018 na bis: Lista značajnih ostvarenja
Za sve ljubitelje drugačijeg filmskog izraza i za one koji su propustili poslednje veče festivala Alternative Film/Video 2018, biće reprizirani filmovi koje je odabrao međunarodni žiri, koji je radio u sastavu: Gerald Veber (Austrija), Gordana Nikolić (Srbija) i Skot Barli (Velika Britanija), za Listu značajnih ostvarenja festivala.
Lista značajnih ostvarenja:
Imperijalna dolina, Rajan Ermakora, Kanada
Bar na Majorci, Marijan Mejland, Nemačka
Pivot, Maki Satake, Japan
Scipionovi slonovi, David Pantaleon i Pilar Aldea, Španija
druge_slike, Ajris Blauneštajner, Austrija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar
Akvamen 2D/3D… 13.10, 16.30, 19.30, 20.45, 22.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Bamblbi 2D/3D… 16.00, 21.40
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Boemska rapsodija… 21.10
Drugi čin… 19.00, 21.30, 22.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 13.45, 15.45, 17.40
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20, 18.15
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.00, 16.15, 17.30, 18.30
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.15, 19.15

Nedelja, 6. janaur
Akvamen 2D… 13.10
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.10, 12.00, 13.45, 15.30
Bamblbi 2D… 16.00
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 13.45, 15.45
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 14.00
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.15

Ponedeljak, 7. januar
Akvamen 2D/3D… 16.30, 19.30, 20.45, 22.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Bamblbi 2D/3D… 16.00, 19.15, 21.30
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Boemska rapsodija… 21.10
Drugi čin… 19.00, 21.30, 22.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.40
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.20, 18.15
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.30, 18.30
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 19.15

Utorak, 8. januar / sreda, 9. januar
Akvamen 2D/3D… 16.30, 19.30, 20.45, 22.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Bamblbi 2D/3D… 16.00, 19.15, 21.30
Bela i Sebastijan – najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Boemska rapsodija… 21.10
Drugi čin… 19.00, 21.30, 22.30
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.40
Južni vetar… 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 18.30, 21.00
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 16.20, 18.15
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 2D/3D (sinhronizovano)… 16.15, 17.30, 18.30
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (originalna verzija)… 20.15
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 19.15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za januar 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 16. januar (20.00)
Taksi bluz – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 3. januar / petak, 4. januar / subota, 5. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 14.40, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.45, 13.00, 14.30, 16.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 12.45, 14.15, 16.00, 17.45
Akvamen 3D… 19.00, 20.15, 21.30
Akvamen… 17.20, 22.20
Bamblbi 3D… 18.20
Bamblbi… 16.45
Drugi čin… 19.30, 21.45
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15
Kralj Petar Prvi… 18.45, 20.00, 21.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 13.30, 17.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.45, 15.15
Boemska rapsodija… 20.30

Nedelja, 6. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 14.40
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.45, 13.00, 14.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 12.45, 14.15, 16.00
Akvamen 3D… 15.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 13.30
Grinč (sinhronizovano)… 11.45, 15.15

Ponedeljak, 7. januar
Nema projekcija

Utorak, 8. januar / sreda, 9. januar
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 14.40, 18.00
Ralf ruši internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Bela i Sebastijan – Najbolji prijatelji (sinhronizovano)… 10.45, 13.00, 14.30, 16.30
Petar Pan i magična knjiga Nedođije (sinhronizovano)… 10.15, 12.45, 14.15, 16.00, 17.45
Akvamen 3D… 19.00, 20.15, 21.30
Akvamen… 17.20, 22.20
Bamblbi 3D… 18.20
Bamblbi… 16.45
Drugi čin… 19.30, 21.45
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.15
Kralj Petar Prvi… 18.45, 20.00, 21.15
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.30
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 13.30, 17.00
Grinč (sinhronizovano)… 11.45, 15.15
Boemska rapsodija… 20.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 3. januar – nedelja, 13. januar 2019.
Nema projekcija

Ponedeljak, 14. januar / utorak, 15. januar
Džulijet… 18.30
Na plaži Česil… 20.30

Sreda, 16. januar / četvrtak, 17. januar / petak, 18. januar
Na plaži Česil… 16.30
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Subota, 19. januar
Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji… 12.00
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30

Nedelja, 20. januar
Džulijet… 18.30
Svi znaju… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.