Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. maj 2019)
Bioskopski repertoari (9-15. maj 2019): Ružnjići
Bioskopski repertoari (9-15. maj 2019): Ružnjići

Bioskopski repertoari (9-15. maj 2019)

Novi bioskopski repertoari važe od 9. do 15. maja 2019. Pored novih filmova i festivala BELDOCS, premijerno će biti prikazan dokumentarac „Nebeska tema“.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. maja 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Muzej savremene umetnosti

Ušće 10
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Meteori / Meteors je selekcija hibridnih, igrano-dokumentarnih i arthaus filmova, započeta prošle godine u MSU kao jedna od novih selekcija BELDOCS festivala. Ideja je da publici približi drugačija shvatanja o filmu, raznolike načine produkcije i nastanka audio vizuelnih dela. Program je nastao po uzoru na kolaboracije između stranih muzeja i velikih svetskih festivala.

Filmske projekcije su besplatne, a broj mesta je ograničen.

Četvrtak, 9. maj (17.00)
Film iznenadjenja, 12 min
a sada, konačno! – Ben Rivers, UK, 38 min

Petak, 10. maj (17.00)
Još se snima – Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Lebanon, Syria, France, Qatar, Germany, 2018, 120 min

Subota, 11. maj (17.00)
Kada je prošle godine prošao voz – Huang Pang-Chuan, France, 2018, 17 min
Senka boga – Bernhard Hetzenaur, Austria 2018, 20 min
Sinovi smo tvog stijenja – Ivan Salatić, Montenegro, 2018, 33 min
Guljabani – Gurcan Keltek – Turkey, Netherlands, 2018, 35 min

Nedelja, 12. maj (17.00)
Izumiranje – Salome Lamas, Portugal, 2018, 85 min

Ponedeljak, 13. maj (16.00)
Dva pogubljena Maršala – Radu Jude, Romania 2018, 10 min
Kralj Sunce – Albert Serra, Spain, 62 min

Utorak, 14. maj (14.00)
Heimat je prostor u vremenu – Thomas Heise, Austria 2019, 218 min

Sreda, 15. maj (17.00)
Polje – Tiago Hespanha, Portugal, 2018, 100 min
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. maj
Linija života… 14.30
Uteja – 22. jul… 15.00
Zavedi me ako možeš… 22.30
Osvetnici: Kraj igre 3D… 13.40, 22.20
Balkanska međa… 14.00, 22.10
Ružnjići (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 10. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Petak, 10. maj
Beldocs: Nek mi je Bog u pomoći… 17.00
Beldocs: Sada se nešto polako menja… 19.00
Beldocs: Doel… 21.00
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 18.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20, 20.30, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.10, 15.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 11. maj
Beldocs: U kadru / Kartum ofsajd… 17.00
Beldocs: Bostofrio – gde nebo dodiruje zemlju… 19.00
Beldocs: Stapanje vremena… 21.00
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 12.00, 18.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20, 20.30, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 10.30, 12.20, 14.10
Manu munja (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.30
Park čudesa 3D (sinhronozovano)… 10.40
Dambo (sinhronizovano)… 12.20
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40

Nedelja, 12. maj
Beldocs: Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova… 17.00
Beldocs: Taurunum Boy… 19.00
Beldocs: Dobrodošli u Sodomu… 21.00
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 12.00, 18.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 13.20, 15.20, 20.30, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 12.20, 14.10
Manu munja (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.30
Park čudesa 3D (sinhronozovano)… 10.40
Dambo (sinhronizovano)… 12.20
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40

Ponedeljak, 13. maj
Beldocs: Deca proleća… 17.00
Beldocs: Nekome svome / Centar… 19.00
Beldocs: Lapü… 21.00
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 16.40, 20.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20, 18.40, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 20.30, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.10, 15.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40

Utorak, 14. maj
Beldocs: Kameni govornici… 17.00
Beldocs: To sam što jesam – Gipsy Mafia… 19.00
Beldocs: Kraj radnog vremena… 21.00
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 18.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20, 20.30, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.10, 15.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40

Sreda, 15. maj
Linija života… 19.40
Uteja – 22. jul… 17.20, 19.20
Suton… 17.50
Zavedi me ako možeš… 21.20
Osvetnici: Kraj igre… 16.40, 20.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20, 18.40, 22.00
Balkanska međa… 17.00, 20.30, 21.40
Šavovi… 16.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.10, 14.50
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. maj – sreda, 15. maj
Suton… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Četvrtak, 9. maj
Uteja: 22. juli… 14.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Čekajući Barselonu… 19.00
Beldocs: Geto Balboa… 21.00

Petak, 10. maj
Uteja: 22. juli… 14.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal… 19.00
Beldocs: Kamora… 21.00

Subota, 11. maj
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.00
Manu munja (sinhronizovano)… 12.30
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.30
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Valden… 19.00
Beldocs: RBG… 21.00

Nedelja, 12. maj
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.00
Manu munja (sinhronizovano)… 12.30
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.30
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Suđenje Ratku Mladiću… 19.00
Beldocs: Nerešeni slučaj Hamaršeld… 21.00

Ponedeljak, 13. maj
Uteja: 22. juli… 14.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Dobrodošli u Sodom… 19.00
Beldocs: Taurunum Boy… 21.00

Utorak, 14. maj
Uteja: 22. juli… 14.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Beldocs: Centar… 19.00
Beldocs: Dečak rata… 21.00

Sreda, 15. maj
Uteja: 22. juli… 14.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00 i 19.15
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Zbog tehničkih razloga bioskopska sala Dvorane Kulturnog centra Beograda neće raditi do daljnjeg.
Ulaznice koje su kupljene unapred, mogu se refundirati na blagajni DKC-a, od ponedeljka, 6. maja, svakog dana od 16.00 do 21.00.

Četvrtak, 23. maj – ponedeljak, 27. maj
12. Španski metar
Najavu i program pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Četvrtak, 9. maj
Beldocs: Posao u Rusiji… 21.00 2D
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 22.20 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Linija života… 19.00 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.25 2D, 16.10 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 9.35 2D, 22.00 2D

Petak, 10. maj
Beldocs: Nerešeni slučaj Hamaršeld… 21.00 2D
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.25 2D, 16.10 2D, 17.30 2D
Na crnoj listi… 19.00 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D

Subota, 11. maj
Beldocs: Pogranična ograda… 19.00 2D
Beldocs: Kamora… 21.00 2D
Met opera 2019: Razgovori karmelićanki… 18.00
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.00 3D, 14.00 2D, 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.10 2D, 14.05 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 22.25 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D
Kapetan Marvel… 12.05 3D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.50 2D, 16.30 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.10 3D, 13.45 3D, 14.30 2D, 15.30 3D, 17.15 3D, 19.00 3D, 20.05 2D, 20.45 3D, 21.35 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.00 3D, 13.45 2D, 14.45 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 12.40 2D, 14.30 2D, 15.40 2D, 17.15 2D, 18.20 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.30 2D, 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D

Nedelja, 12. maj
Beldocs: Okrug Hejl, ovog jutra, ove večeri… 19.00 2D
Beldocs: Osećaj Arvoa Parta… 21.00 2D
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.00 3D, 14.00 2D, 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.10 2D, 14.05 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 22.25 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D,
Kapetan Marvel… 12.05 3D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.50 2D, 15.40 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.10 3D, 13.45 3D, 14.30 2D, 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.00 3D, 13.45 2D, 14.45 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 12.40 2D, 14.30 2D, 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.30 2D, 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D

Ponedeljak, 13. maj
Beldocs: Džon Mekinro: U carstvu savršenstva… 19.00 2D
Beldocs: Los reyes… 21.00 2D
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.45 (titl) 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 22.30 2D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.25 2D, 16.10 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 18.00 2D, 22.30 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D

Utorak, 14. maj
Beldocs: RBG… 19.00 2D
Beldocs: Splav… 21.00 2D
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 22.50 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.25 2D, 16.10 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D

Sreda, 15. maj
After… 17.30 2D, 19.40 2D
Balkanska međa… 19.20 2D, 21.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.00 (titl) 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.50 2D, 21.30 2D
Hotel Mumbaj… 18.15 2D
Krajnje poremećen… 20.45 2D, 22.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.25 2D, 16.10 2D, 17.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.15 3D, 18.00 2D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.45 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30 2D, 16.30 3D
Profesor i ludak… 18.20 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 20.50 2D, 22.45 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.20 2D, 17.15 2D, 18.10 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.20 2D
Šazam!… 16.15 3D
Uništiteljka… 19.00 2D, 22.05 2D
Uteja: 22. jul… 20.40 2D, 22.40 2D
Zavedi me ako možeš… 17.10 2D, 19.35 2D, 22.00 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Četvrtak, 9. maj
Beldocs: RBG… 19.00
Beldocs: Splav… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.45
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 17.15

Petak, 10. maj
Beldocs: Linija života… 19.00
Beldocs: Papa Franja – čovek od reči… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.45
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 17.15

Uskoro ćemo objaviti redovan repertoar i za ostale dane
Subota, 11. maj
Beldocs: Đavo i otac Amort… 19.00
Beldocs: Slobodan i sam… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.15
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 13.30, 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15, 17.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.15

Nedelja, 12. maj
Beldocs: Kralj… 19.00
Beldocs: I dalje snimamo… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.15
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 13.30, 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15, 17.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 13. maj
Beldocs: Bird on a wire: Leonard Cohen… 19.00
Beldocs: Konor Mekgregor: Ozloglašeni… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.15
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 17.15

Utorak, 14. maj
Beldocs: Nerešeni slučaj Hamaršeld… 18.30
Beldocs: Zdravo, A.I… 21.00
Zavedi me ako možeš… 17.15
Krajnje poremećen… 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 17.15

Sreda, 15. maj
Zavedi me ako možeš… 17.15, 21.15
Krajnje poremećen… 19.00, 22.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 18.00, 21.15
Balkanska međa… 19.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.30
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.15
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.15
Manu munja (sinhronizovano)… 17.05
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. maj / petak, 10. maj
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.30, 20.00, 21.10
Osvetnici: Kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.15
Uteja: 22. jul… 17.00
Groblje kućnih ljubimaca… 19.10
Dambo (sinhronizovano)… 16.50
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.45
After… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30, 22.30
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45, 22.00

Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.30, 20.00, 21.10
Osvetnici: Kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.00, 14.50
Uteja: 22. jul… 17.00
Groblje kućnih ljubimaca… 19.10
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo (sinhronizovano)… 16.50
Ružnjići (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
After… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30, 22.30
Manu munja (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45, 22.00

Ponedeljak, 13. maj / utorak, 14. maj / petak, 15. maj
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.30, 20.00, 21.10
Osvetnici: Kraj igre… 19.00, 22.20
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.15
Uteja: 22. jul… 17.00
Groblje kućnih ljubimaca… 19.10
Dambo (sinhronizovano)… 16.50
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.45
After… 18.30
Krajnje poremećen… 20.30, 22.30
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30
Balkanska međa… 17.10
Zavedi me ako možeš… 19.45, 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. maj / petak, 10. maj / ponedeljak, 13. maj / utorak, 14. maj / sreda, 15. maj
After… 18.40 2D
Balkanska međa… 20.45 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.35 2D, 17.45 3D
Manu Munja (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.50 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.00 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.30 2D, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.40 2D, 17.25 3D
Profesor i ludak… 21.15 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.00 2D, 17.45 2D
Uništiteljka… 22.50 2D
Uteja: 22. jul… 19.15 2D
Zavedi me ako možeš… 20.00 2D, 22.25 2D

Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
After… 18.40 2D
Balkanska međa… 20.45 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.10 2D, 13.20 3D, 15.35 2D, 17.45 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 11.00 2D, 13.00 2D, 15.00 2D, 16.50 2D
Osvetnici: Kraj igre… 11.30 MX4D 3D, 13.35 2D, 15.00 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.30 2D, 20.30 3D, 22.00 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.45 2D, 13.45 3D, 15.40 2D, 17.25 3D
Profesor i ludak… 21.15 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 12.10 2D, 14.00 2D, 15.50 2D, 17.40 2D
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.40 2D
Uništiteljka… 22.50 2D
Uteja: 22. jul… 19.15 2D
Zavedi me ako možeš… 20.00 2D, 22.25 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 10. maj / subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Reži… 19.00 i 21.00

Petak, 17. maj / subota, 18. maj / nedelja, 19. maj
Koja je ovo država… 19.00 i 21.00

Subota, 25. maj / nedelja, 26. maj
Voljeni… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj

12. BELDOCS

Četvrtak, 9. maj
Brus Li i odmetnik… 12.00
Papa Franja: Čovek od reči… 16.00
Suđenje Ratku Mladiću… 18.00
Slobodan i sam… 20.00
Nerešeni slučaj Hamaršeld… 22.00

Petak, 10. maj
U raskoraku… 12.00
Fridkin bez cenzure… 16.00
Još jedan dan života… 18.00
U raskoraku… 20.00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni… 22.00

Subota, 11. maj
RBG… 16.00
Okrug Hejl ovog jutra, ove večeri… 18.00
Los Reyes… 20.00
Kralj… 22.00

Nedelja, 12. maj
Splav… 16.00
Bird on a Wire: Leonard Cohen… 18.00
Proces… 20.15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva… 22.15

Ponedeljak, 13. maj
Rekonstrukcija Uteje… 12.00
Od Tbilisija do Tenesija / Jednom Aurora… 16.00
Ostrvo s blagom… 18.00
Đavo i otac Amort… 20.00
Zdravo, A. I… 22.00

Utorak, 14. maj
Transnistra… 12.00
Poslednji mužjak na svetu… 16.00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal… 18.00
Upoznati Gorbačova… 20.00
Kamora… 22.00

Utorak, 14. maj (19.00) Moj film je bolji od tvog #31
Tema: Animirani film
Ulaz slobodan!

Subota, 18. maj / nedelja, 19. maj / ponedeljak, 20. maj
12. Španski metar
Najavu i program pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. maj / petak, 10. maj / ponedeljak, 13. maj / utorak, 14. maj / sreda, 15. maj

After… 17.15 2D, 19.20 2D
Balkanska međa… 16.30 2D, 19.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.45 2D, 18.00 3D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.30 2D, 21.45 2D
Krajnje poremećen… 22.00 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.40 2D
Osvetnici: Kraj igre… 15.30 3D, 17.45 2D, 19.00 3D, 20.15 3D, 21.15 2D, 22.20 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.30 2D, 17.30 3D
Profesor i ludak… 19.20 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 2D, 18.00 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.50 2D
Uništiteljka… 21.30 2D
Uteja: 22. jul… 20.30 2D, 22.30 2D
Zavedi me ako možeš… 20.00 2D, 22.30 2D

Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
After… 17.15 2D, 19.20 2D
Balkanska međa… 16.30 2D, 19.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.15 2D, 13.30 3D, 15.45 2D, 18.00 3D
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.30 2D
Groblje kućnih ljubimaca… 18.30 2D, 21.45 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.15 3D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 13.35 3D
Krajnje poremećen… 22.00 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 11.00 2D, 13.00 2D, 14.50 2D, 16.40 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.00 3D, 14.20 2D, 15.30 3D, 17.45 2D, 19.00 3D, 20.15 3D, 21.15 2D, 22.20 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.30 2D, 13.30 3D, 15.30 2D, 17.30 3D
Profesor i ludak… 19.20 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.00 2D, 16.00 2D, 18.00 2D
Sadko – avantura pod morem (sinhronizovano)… 11.45 2D, 15.20 2D
Uništiteljka… 21.30 2D
Uteja: 22. jul… 20.30 2D, 22.30 2D
Zavedi me ako možeš… 20.00 2D, 22.30 2D
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za maj 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 9. maj – utorak, 14. maj
12. BELDOCS

Sreda, 15. maj / četvrtak, 16. maj / petak, 17. maj
12. Španski metar
Najavu i program pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 10. maj (20.30) Nebeska tema – premijera
Cena ulaznice: 600 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 13.15

12. BELDOCS
Četvrtak, 9. maj – BELDOCS 2019

Ronjenje – rituali u vodi… 19.00
Kartum ofsajd… 21.00

Petak, 10. maj – BELDOCS 2019
Posao u Rusiji… 19.00
Moja baka sa Marsa… 21.00

Subota, 11. maj – BELDOCS 2019
Manu… 19.00
Još jedan dan života… 21.00

Nedelja, 12. maj – BELDOCS 2019.
RBG… 19.00
Los Reyes… 21.00

Ponedeljak, 13. maj – BELDOCS 2019.
Splav… 19.00
Proces… 21.00

Utorak, 14. maj – BELDOCS
Na crnoj listi… 19.00
Bird on a Wire: Leonard Cohen… 21.00

Sreda, 15. maj – petak, 17. maj
Pisma iz Venecije… 19.00

Subota, 18. maj / nedelja, 19. maj
Sadko – Avantura pod morem… 13.15
Pisma iz Venecije… 19.00

Ponedeljak, 20. maj – petak, 24. maj
Palilula fest 2019 – besplatne projekcije filmova… 20.00

Subota, 25. maj / nedelja, 26. maj
Sadko – Avantura pod morem… 13.15
Hotel Mumbaj… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 13. maj (20.00) Isoland – kratki dokumentarni film
Sreda, 15. maj (19.00) Kratki filmovi o Crnim panterima + diskusija
Utorak, 21. maj (19.00) Zapatizam i pedagogija oslobođenja; kratki filmovi i predavanje
Petak, 24. maj (19.00) Film „Živeti utopiju“ + razgovor
Sreda, 29. maj (19.00) Film i diskusija: „Digitalni heroji: Priča o Pirate Bay“
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 9. maj / petak, 10. maj / ponedeljak, 13. maj / utorak, 14. maj / sreda, 15. maj
Uteja – 22. jul… 18.45, 20.30
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 21.15
Uništiteljka… 22.20
Zavedi me ako možeš… 19.45, 22.00
Osvetnici: Kraj igre… 15.00, 18.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.40, 20.00, 21.30
After… 17.15, 19.15
Balkanska međa… 19.00, 21.40
Ružnjići (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 18.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 15.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.50
Dambo (sinhronizovano)… 14.40
Dambo 3D (sinhronizovano)… 16.50

Subota, 11. maj / nedelja, 12. maj
Uteja – 22. jul… 18.45, 20.30
Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao… 21.15
Uništiteljka… 22.20
Zavedi me ako možeš… 19.45, 22.00
Osvetnici: Kraj igre… 15.00, 18.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 13.20, 16.40, 20.00, 21.30
After… 17.15, 19.15
Balkanska međa… 19.00, 21.40
Ružnjići (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 13.45, 14.30, 16.15, 18.00
Manu munja (sinhronizovano)… 10.00, 11.45, 13.30, 15.15, 17.00
Sadko – Avantura pod morem (sinhronizovano)… 10.15, 12.00, 15.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 10.45
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.15
Dambo (sinhronizovano)… 14.40
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.50
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 11.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 9. maj – sreda, 15. maj
12. BELDOCS

Četvrtak, 9. maj
<3… 17.00
Zauzimati mesto… 21.00

Petak, 10. maj
Čekajući Barselonu… 16.30
Maj Doris… 18.30
Kartum Ofsajd… 20.30

Subota, 11. maj
Sada se nešto polako menja… 16.30
Fridkin bez cenzure… 18.30
Papa Franja: čovek od reči… 20.30

Nedelja, 12. maj
Zbogom CP… 16.30
Careva ogoljena vojska i dalje maršira… 18.30
Linija života… 20.30

Ponedeljak, 13. maj
Kartoline / Panduri su glumci… 16.30
Statisti, akcija… 18.30
Splav… 20.30

Utorak, 14. maj
Ostrvo s blagom… 16.30
RBG… 18.30
Bird on a Wire: Leonard Koen… 20.30

Sreda, 15. maj
Centar… 16.30
Ronjenje – rituali u vodi… 18.30
Osećaj Arvoa Pärta… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 11. maj

Ružnjići (sinhronizovano)… 16.00
After… 18.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 20.00

Nedelja, 12. maj
Ružnjići (sinhronizovano)… 15.00
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.00, 20.00

Ponedeljak, 13. maj
Hotel Mumbaj.. 18.00, 20.00

Utorak, 14. maj
Bitanga s plaže… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 10. maj
Manu munja (sinhronizovano)… 18.00
Hotel Mumbaj… 20.00

Subota, 11. maj
Manu munja (sinhronizovano)… 18.00
Hotel Mumbaj… 20.00
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.