Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (11-17. jul 2019)
Bioskopski repertoari (11-17. jul 2019): Kralj lavova
Bioskopski repertoari (11-17. jul 2019): Kralj lavova

Bioskopski repertoari (11-17. jul 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 11. do 17. jula 2019. Bez obzira na varljivo leto, i ove nedelje u Beogradu pregršt besplatnih projekcija.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 11. do 17. jula 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Letnji bioskop na otvorenom

Plato ispred Hrama Svetog Save i Pedagoški muzej
Do petka, 2. avgusta
Besplatne filmske projekcije i kreativne radionice
********************************************

Rakovičko leto 2019

Filmski program – plato kod Mek Donaldsa; za dž na otvorenom
Subota, 13. jul (20.00) Taksi bluz
Subota, 20. jul (20.00) Balkanska međa
Subota, 27. jul (20.00) After parti
Subota, 3. avgust (20.00) Kralj Petar Prvi
Subota, 10. avgust (20.00) Zaspanka za vojnike
Subota, 17. avgust (20.00) Neprijatelj
Subota, 24. avgust (20.00) Mali Buda
********************************************

Ambasada Japana

Ulica Trešnjinog cveta 13
Sreda, 24. jul (14.00) Pop In Q
Japanski anime film sa titlovima na srpskom jeziku
Zainteresovani za projekciju mogu da se prijave isključivo mejlom na culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).

Žanr: animacija, avantura, fantazija
Reditelj: Mijahara Naoki
Godina: 2016; trajanje: 95 minuta
Priča prati pet mladih devojaka koje se suočavaju sa globalnom krizom. U trećoj godini srednje škole Isumi u okeanu pronalazi „čudan objekat“. Pošto ga podigne, susreće se sa čudnim bićem koje se zove Pokon. Pokon joj govori da je svet koji ona zna u opasnosti…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 11. jul / petak, 12. jul / utorak, 16. jul
Ortaci na točkovima… 18.00, 20.10, 22.15
Plen… 20.40, 22.40
U ratu… 16.15
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 15.00, 17.30, 20.00
Anabel 3:  Povratak kući… 19.30
Anabel 3:  Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 16.30
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.45
Aladin (titlovano)… 17.00
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 14.40
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Ortaci na točkovima… 18.00, 20.10, 22.15
Plen… 20.40, 22.40
U ratu… 16.15
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3:  Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 16.30
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.45
Aladin (titlovano)… 17.00
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 10.00, 14.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 10.30, 13.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.15

Ponedeljak, 15. jul
Ortaci na točkovima… 18.00, 20.00, 22.40
Plen… 20.40, 22.40
U ratu… 16.15
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 15.00, 17.30
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.15
Juče… 16.30
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.45
Aladin (titlovano)… 17.00
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 14.40
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15

Sreda, 17. jul
Kralj lavova (sinhonizovano)… 19.00
Kralj lavova 3D (sinhonizovano)… 18.00 – premijera
Kralj lavova (titlovano)… 19.30
Kralj lavova 3D (titlovano)… 20.20
Ortaci na točkovima… 16.50, 21.20
Plen… 20.40, 22.40
U ratu… 16.15
Spajdermen: Daleko od kuće… 17.00, 21.50
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 19.45
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.40
X-Men: Mračni feniks 3D… 22.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.45
Aladin (titlovano)… 17.15
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.10
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 13.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 15.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 11. jul – sreda, 17. jul
U ratu… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 11. jul / petak, 12. jul
Jaovo putovanje… 15.00
Ortaci na točkovima… 17.00
Plen… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.00
Ortaci na točkovima… 17.00
Plen… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00

Ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul / sreda, 17. jul
Jaovo putovanje… 15.00
Ortaci na točkovima… 17.00
Plen… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 11. jul – sreda, 17. jul
Juče… 19.00
U ratu… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 11. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.05 2D, 20.00 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.20 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D

Petak, 12. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.15 2D, 20.10 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Aladin (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.30 2D, 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 13.20 2D, 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 12.45 2D, 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.15 2D, 20.10 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.35 2D, 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.30 3D, 13.45 2D, 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.10 2D, 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.15 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 14.45 2D, 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 2D“
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 12.10 3D, 13.10 2D, 14.20 3D, 15.10 2D, 16.20 3D

Ponedeljak, 15. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.15 2D, 20.10 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D

Utorak, 16. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.15 2D, 20.10 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 20.00 3D, 21.20 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D

Sreda, 17. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak kući… 15.30 2D, 17.40 2D, 22.20 2D
Anđeo čuvar… 17.00 2D
Ana… 19.30 2D, 21.50 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D
Jaovo putovanje… 21.40 2D
Juče… 19.00 2D
Keva… 17.45 2D
Kralj lavova… 18.30 3D, 20.00 titl. 3D – premijera
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 22.10 3D
Originalni francuski žigolo… 17.50 2D, 19.45 2D
Ortaci na točkovima… 16.45 2D, 18.15 2D, 20.10 2D, 22.05 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.20 2D
Otrovna ruža… 20.15 2D, 22.15 2D
Plen… 15.00 2D, 18.40 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 18.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.00 2D, 17.30 3D, 19.50 3D, 21.00 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 11. jul / petak, 12. jul
Otrovna ruža… 18.40, 22.30
Ortaci na točkovima… 20.30, 22.20
Plen… 22.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 15.15, 17.40, 20.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.20, 20.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Otrovna ruža… 18.40, 22.30
Ortaci na točkovima… 20.30, 22.20
Plen… 22.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 13.00, 15.15, 17.40, 20.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.20, 20.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 14.30, 16.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 12.00, 14.00

Ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul
Otrovna ruža… 18.40, 22.30
Ortaci na točkovima… 20.30, 22.20
Plen… 22.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 15.15, 17.40, 20.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.20, 20.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 17. jul
Kralj lavova 3D (titlovano)… 20.15
Kralj lavova (titlovano)… 20.30
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 18.00 – premijera
Kralj lavova (sinhronizovano)… 18.30
Ortaci na točkovima… 16.30, 18.00, 22.40
Plen… 22.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 19.45
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.30
Anabel 3: Povratak kući… 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 11. jul / petak, 12. jul
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.45
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 22.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.20
Ortaci na točkovima… 20.10, 22.10
Aladin (sinhronizovano)… 16.10
Plen… 18.40, 20.40
U ratu… 22.30
Originalni francuski žigolo… 17.20
Otrovna ruža… 19.40, 21.40

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.45
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 22.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 14.10, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Ortaci na točkovima… 20.10, 22.10
Aladin (sinhronizovano)… 13.45, 16.10
Plen… 18.40, 20.40
U ratu… 22.30
Originalni francuski žigolo… 17.20
Otrovna ruža… 19.40, 21.40
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.15, 15.00

Ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.45
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 22.00
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.20
Ortaci na točkovima… 20.10, 22.10
Aladin (sinhronizovano)… 16.10
Plen… 18.40, 20.40
U ratu… 22.30
Originalni francuski žigolo… 17.20
Otrovna ruža… 19.40, 21.40

Sreda, 17. jul
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 18.00 – premijera
Kralj lavova 3D (titlovan)… 20.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 19.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 17.45
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.15, 19.45
Ortaci na točkovima… 22.10
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.45
Anabel 3: Povratak kući… 21.40
Aladin (sinhronizovano)… 16.10
Plen… 18.40, 20.40
U ratu… 22.30
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.20
Originalni francuski žigolo… 17.20
Otrovna ruža… 19.40, 21.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 11. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 22.30 MX4D 2D
Ana… 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 18.10 2D
Ortaci na točkovima… 18.10 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 18.15 MX4D 2D, 22.00 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.45 MX4D 3D, 16.45 3D, 17.45 2D, 19.15 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.50 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.15 3D

Petak, 12. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.10 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 22.30 MX4D 2D
Ana… 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D
Ortaci na točkovima… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 18.15 MX4D 2D, 20.30 2D, 21.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.45 MX4D 3D, 16.45 3D, 17.45 2D, 19.15 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.50 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.15 3D

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Aladin (sinhronizovano)… 12.30 2D, 13.15 MX4D 3D, 15.10 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 22.30 MX4D 2D
Ana… 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D
Ortaci na točkovima… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 18.15 MX4D 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 11.15 2D, 13.45 3D, 15.45 MX4D 3D, 16.45 3D, 17.45 2D, 19.15 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.50 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 14.40 2D, 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 12.50 2D, 16.15 3D

Ponedeljak, 15. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.10 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 22.30 MX4D 2D
Ana… 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 18.10 2D
Ortaci na točkovima… 17.40 2D, 19.40 2D, 22.25 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 18.15 MX4D 2D, 21.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.45 MX4D 3D, 16.45 3D, 17.45 2D, 19.15 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.50 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.15 3D

Utorak, 16. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.10 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 22.30 MX4D 2D
Ana… 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D
Ortaci na točkovima… 17.40 2D, 19.40 2D, 21.40 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 18.15 MX4D 2D, 20.30 2D, 21.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.45 MX4D 3D, 16.45 3D, 17.45 2D, 19.15 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.50 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.15 3D

Sreda, 17. jul
Kralj lavova… 18.00 3D, 18.15 MX4D 3D, 20.15 titl. 3D – premijera
Aladin (sinhronizovano)… 15.20 3D
Anabel 3: Povratak kući… 19.50 2D, 23.00 MX4D 2D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D
Ortaci na točkovima… 18.05 2D, 22.30 2D
Otrovna ruža… 18.00 2D, 22.00 2D
Plen… 16.20 MX4D 2D, 20.30 2D, 22.20 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.30 3D, 19.00 3D, 20.00 2D, 20.30 MX4D 3D, 21.40 3D 22.40 2D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.55 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.15 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 11. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 2D, 18.00 3D, 19.50 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25 2D
Juče… 17.15 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 21.30 2D
Originalni francuski žigolo… 19.30 2D
Ortaci na točkovima… 17.50 2D, 20.00 2D, 22.00 2D
Otrovna ruža… 15.50 2D, 20.30 2D
Plen… 19.00 2D, 20.50 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.10 3D, 21.15 2D, 22.40 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.50 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.45 3D

Petak, 12. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 2D, 18.00 3D, 19.50 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25 2D
Juče… 17.15 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 21.30 2D
Originalni francuski žigolo… 19.30 2D
Ortaci na točkovima… 18.20 2D, 20.15 2D, 22.10 2D
Otrovna ruža… 16.25 2D, 20.30 2D
Plen… 19.00 2D, 20.50 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.50 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.45 3D

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Aladin (sinhronizovano)… 11.10 2D, 13.00 3D, 15.30 2D, 18.00 3D, 19.50 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25 2D
Godzila 2… 11.50 2D
Juče… 17.15 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 21.30 2D
Originalni francuski žigolo… 19.30 2D
Ortaci na točkovima… 18.20 2D, 20.15 2D, 22.10 2D
Otrovna ruža… 16.25 2D, 20.30 2D
Plen… 19.00 2D, 20.50 2D, 22.40 2D“
Prevaranti… 14.30 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.30 3D, 13.45 2D, 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 11.40 2D, 13.30 2D, 15.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.20 2D, 12.10 3D, 13.10 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.50 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.20 2D, 14.15 3D, 16.00 2D, 17.45 3D

Ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 2D, 18.00 3D, 19.50 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25 2D
Juče… 17.15 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 21.30 2D
Originalni francuski žigolo… 19.30 2D
Ortaci na točkovima… 18.20 2D, 20.15 2D, 22.10 2D
Otrovna ruža… 16.25 2D, 20.30 2D
Plen… 19.00 2D, 20.50 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.50 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.45 3D

Sreda, 17. jul
Kralj lavova… 18.00 3D, 20.00 titl. 3D – premijera
Aladin (sinhronizovano)… 15.20 2D, 17.50 3D, 19.50 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25 2D
Juče… 17.15 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 21.30 2D
Originalni francuski žigolo… 19.30 2D
Ortaci na točkovima… 19.00 2D, 22.45 2D
Otrovna ruža… 15.50 2D, 20.30 2D
Plen… 20.50 2D, 22.40 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.15 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.20 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.50 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.45 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jul 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – besplatne projekcije
Kulturno leto na Paliluli 2019 – filmovi
Petak, 12. jul (21.00) Kapetan
Petak, 19. jul (21.00) Zaljubljen u moju ženu
Petak, 26. jul (21.00) Legenda o Konkubini
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 11. jul / petak, 12. jul / ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul
Ortaci na točkovima… 18.20, 20.20, 22.20
Plen… 18.00, 21.00
U ratu… 17.20
Otrovna ruža… 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00,18.45, 21.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Originalni francuski žigolo… 19.10
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.45
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 15.50
X-Men: Mračni feniks 3D… 17.00
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.20
Aladin (titlovano)… 16.15
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.40
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Delfin Berni (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
Ortaci na točkovima… 18.20, 20.20, 22.20
Plen… 18.00, 21.00
U ratu… 17.20
Otrovna ruža… 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00,18.45, 21.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Originalni francuski žigolo… 19.10
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.45
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 15.50
X-Men: Mračni feniks 3D… 17.00
Aladin (sinhronizovano)… 12.00
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.20
Aladin (titlovano)… 16.15
Tabaluga (sinhronizovano)… 10.00, 11.45, 13.30, 15.15
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 10.10, 12.50, 16.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 10.30, 14.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 12.15, 15.40
Delfin Berni (sinhronizovano)… 11.30, 14.20

Sreda, 17. jul
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 18.00 – premijera
Kralj lavova (sinhronizovano)… 19.00
Kralj lavova (titlovano)… 19.30
Kralj lavova 3D (titlovano)… 22.00
Ortaci na točkovima… 20.20, 22.20
Plen… 18.00, 21.00
U ratu… 17.20
Otrovna ruža… 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00,21.15
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 22.30
Originalni francuski žigolo… 19.10
Anabel 3: Povratak kući… 21.45, 22.45
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 15.50
X-Men: Mračni feniks 3D… 17.00
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.20
Aladin (titlovano)… 16.40
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.20
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Delfin Berni (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Četvrtak, 18. jul (19.00)
Beldocs čitaonica: Ruski detlić
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Do srede, 11. septembra 2019.
Filmstreet 2019 – ceo program
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 11. jul (21.15) Grey Gardens
Petak, 12. jul (21.15) The Marriage of Maria Braun
Subota, 13. jul (21.15) Eros
Nedelja, 14. jul (21.15) Crimes and Misdemeanors
Sreda, 17. jul (21.15) Heavy Metal
Četvrtak, 18. jul (21.15) Paris is Burning
Petak, 19. jul (21.15) Splendor in the Grass
Subota, 20. jul (21.15) The Mask
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 11. jul
U ratu… 18.30 – premijera
Džimi Hendriks: Sve je na mojoj strani… 20.30

Petak, 12. jul / subota, 13. jul / nedelja, 14. jul
U ratu… 18.30
Džimi Hendriks: Sve je na mojoj strani… 20.30

Ponedeljak, 15. jul / utorak, 16. jul / sreda, 17. jul
U ratu… 19.00
Džimi Hendriks: Sve je uz mene… 21.00

Četvrtak, 18. jul – nedelja, 21. jul
Projekat Kolibri… 19.00
Čarobne noći… 21.00
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 13. jul / nedelja, 14. jul

Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.00
Anabel 3: Povratak kući… 20.30
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 19. jul / subota, 20. jul
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 19.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.