Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. septembar 2019)
Bioskopski repertoari (5-11. septembar 2019): Umetnost vožnje po kiši
Bioskopski repertoari (5-11. septembar 2019): Umetnost vožnje po kiši

Bioskopski repertoari (5-11. septembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 5. do 11. septembra 2019. Počela je nova školska godina, a očekuje nas burna filmska sezona u bioskopima.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 5. do 11. septembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13
Petak, 13. septembar (14.00) Pisma Hibakuša
Dokumentarni film na engleskom jeziku
Zainteresovani mogu da se prijave isključivo putem mejla: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen)
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 5. septembar (20:00)
Specijalno Horor veče
Veče je posvećeno ljubiteljima horora, ali i svima koji željno isčekuju nastavak „horor avanture „To“ (It) iz 2017. godine. Sve posetioce horor tematske večeri očekuju i pokloni iznenađenja. Karte su u prodaji na blagajni Kombank dvorane.

Četvrtak, 5. septembar
To: Drugo poglavlje… 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 17.10, 19.20, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00, 19.30, 22.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.40
Kralj lavova (titlovano)… 19.40
Pad anđela… 21.40
Delirijum tremens… 17.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 6. septembar
To: Drugo poglavlje… 16.20, 19.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 17.10, 19.20, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00, 19.30, 20.00, 22.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.40
Kralj lavova (titlovano)… 19.40
Pad anđela… 21.40
Delirijum tremens… 17.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 15.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
To: Drugo poglavlje… 16.20, 19.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 17.10, 19.20, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00, 19.30, 20.00, 22.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.40, 16.40
Kralj lavova (titlovano)… 19.40
Pad anđela… 21.40
Delirijum tremens… 17.30
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 13.30, 16.00 – premijera
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 10.40, 11.30, 14.30, 15.20, 16.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.40
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.50, 15.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
To: Drugo poglavlje… 16.20, 19.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 17.10, 19.20, 22.00
Bilo jednom u Holivudu… 18.00, 19.30, 22.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.40
Kralj lavova (titlovano)… 19.40
Pad anđela… 21.40
Delirijum tremens… 17.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 14.30, 15.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 5. septembar – sreda, 11. septembar
Bela vrana… 20:00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
To: Drugo poglavlje… 20.30

Petak, 6. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 17.30
To: Drugo poglavlje… 20.30

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 10.30
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 14.00
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
To: Drugo poglavlje… 20.30

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
To: Drugo poglavlje… 20.30
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 5. septembar – sreda, 11. septembar
Bela vrana… 18.30
Delirijum tremens… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. septembar
Aladin (titlovano)… 15.10
Anabel 3 – Povratak kući… 22.35
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Delirijum tremens… 20.35
Jezive priče iz mraka… 20.40, 22.50
Kraljice zločina… 22.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.10 titl, 20.20 3D titl.
Navijačice… 18.40
Njen miris… 20.05, 22.40
Pad anđela… 17.40, 20.00, 22.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 19.40, 22.15
Spajdermen – Daleko od kuće… 15.05, 17.35 3D
To: Drugo poglavlje… 14.50, 15.50, 17.20, 19.00, 20.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.30, 21.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.50, 17.50 3D

Petak, 6. septembar
Aladin (titlovano)… 15.10
Anabel 3 – Povratak kući… 22.35
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Delirijum tremens… 20.35
Jezive priče iz mraka… 20.40, 22.50
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.10 titl, 20.20 3D titl.
Navijačice… 18.40
Njen miris… 17.45, 22.45
Pad anđela… 17.40, 20.00, 22.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 19.40, 22.15
Spajdermen – Daleko od kuće… 15.05
To: Drugo poglavlje… 14.50, 15.50, 17.20, 19.00, 20.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.30, 21.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.50, 17.50 3D

Subota, 7. septembar
Met na bis: Aida… 18.00
Aladin (titlovano)… 12.40 3D sinh, 15.10
Anabel 3 – Povratak kući… 21.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Bilo jednom u Holivudu… 12.00, 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Delirijum tremens… 20.35
Jezive priče iz mraka… 20.40, 22.50
Kraljice zločina… 22.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.10, 13.20 3D, 14.30, 15.40 3D, 16.50, 19.10 titl.
Navijačice… 18.40
Njen miris… 20.05, 22.40
Pad anđela… 17.40, 20.00, 22.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 19.40, 22.15
Spajdermen – Daleko od kuće… 12.35 3D, 15.05, 17.35 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 12.20 3D
To: Drugo poglavlje… 12.40, 14.10, 15.50, 17.20, 19.00, 20.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.30, 21.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.10 3D, 13.10, 15.00, 16.00 3D, 16.50, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.00 3D – premijera

Nedelja, 8. septembar
Aladin (titlovano)… 12.40 3D sinh, 15.10
Anabel 3 – Povratak kući… 22.35
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Bilo jednom u Holivudu… 12.00, 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Delirijum tremens… 20.35
Jezive priče iz mraka… 20.40, 22.50
Kraljice zločina… 22.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.10, 13.20 3D, 14.30, 15.40 3D, 16.50, 19.10 titl, 20.20 titl.
Navijačice… 18.40
Njen miris… 20.05, 22.40
Pad anđela… 17.40, 20.00, 22.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 19.40, 22.15
Spajdermen – Daleko od kuće… 12.35 3D, 15.05, 17.35 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 12.20 3D
To: Drugo poglavlje… 12.40, 14.10, 15.50, 17.20, 19.00, 20.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.30, 21.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.10 3D, 13.10, 15.00, 16.00 3D, 16.50, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.00 3D

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
Aladin (titlovano)… 15.10
Anabel 3 – Povratak kući… 22.35
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Delirijum tremens… 20.35
Jezive priče iz mraka… 20.40, 22.50
Kraljice zločina… 22.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.10 titl, 20.20 3D titl.
Navijačice… 18.40
Njen miris… 20.05, 22.40
Pad anđela… 17.40, 20.00, 22.20
Paklene ulice – Hobs i Šo… 19.40, 22.15
Spajdermen – Daleko od kuće… 15.05, 17.35 3D
To: Drugo poglavlje… 15.50, 17.20, 19.00, 20.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.30, 21.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.50, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.20 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. septembar / petak, 6. septembar
To: Drugo poglavlje… 19.00, 22.00
Njen miris… 22.30
Delirijum tremens… 20.15
Umetnost vožnje po kiši… 22.45
Bilo jednom u Holivudu… 20.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 17.45
Kralj lavova (titlovano)… 18.05
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
To: Drugo poglavlje… 19.00, 22.00
Njen miris… 22.30
Delirijum tremens… 20.15
Umetnost vožnje po kiši… 22.45
Bilo jednom u Holivudu… 20.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 11.30, 17.45
Kralj lavova (sinhronizovano)… 13.00
Kralj lavova (titlovano)… 18.05
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.10, 18.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 16.00

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
To: Drugo poglavlje… 19.00, 22.00
Njen miris… 22.30
Delirijum tremens… 20.15
Umetnost vožnje po kiši… 22.45
Bilo jednom u Holivudu… 20.00
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 17.45
Kralj lavova (titlovano)… 18.05
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. septembar / petak, 6. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.10
To: Drugo poglavlje… 18.00, 20.00, 21.10
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 22.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Delirijum tremens… 18.20, 20.30
Pad anđela… 22.40
Paklene ulice: Hobs i Šo… 17.10
Umetnost vožnje po kiši… 19.40
Njen miris… 21.45

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.10, 13.10, 15.10
To: Drugo poglavlje… 18.00, 20.00, 21.10
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 22.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
Delirijum tremens… 18.20, 20.30
Pad anđela… 22.40
Paklene ulice: Hobs i Šo… 17.10
Umetnost vožnje po kiši… 19.40
Njen miris… 21.45

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.10
To: Drugo poglavlje… 18.00, 20.00, 21.10
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 16.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.00, 22.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Delirijum tremens… 18.20, 20.30
Pad anđela… 22.40
Paklene ulice: Hobs i Šo… 17.10
Umetnost vožnje po kiši… 19.40
Njen miris… 21.45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.50, 22.00
Delirijum tremens… 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.30, 17.10 3D, 19.15 titl.
Navijačice… 22.50
Njen miris… 20.00, 22.40
Pad anđela… 19.40, 22.40
To: Drugo poglavlje… 16.40, 19.00, 19.30, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 17.45
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50, 16.00 3D, 17.50 3D

Petak, 6. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.50, 22.00
Delirijum tremens… 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.30, 17.10 3D, 19.15 titl.
Navijačice… 22.50
Njen miris… 20.00, 22.40
Pad anđela… 19.40, 22.40
To: Drugo poglavlje… 16.40, 18.30, 19.30, 21.40
Umetnost vožnje po kiši… 17.45
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50, 16.00 3D, 17.50 3D

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 10.50 3D, 11.30 3D, 12.50 3D, 14.30, 15.20 3D, 16.30, 17.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.50, 22.00
Delirijum tremens… 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 11.00, 12.10 3D, 13.15, 14.50 3D, 15.30, 17.10 3D, 19.15 titl.
Navijačice… 22.50
Njen miris… 20.00, 22.40
Pad anđela… 19.40, 22.40
To: Drugo poglavlje… 16.40, 18.30, 19.30, 21.40
Umetnost vožnje po kiši… 17.45
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.10, 12.20 3D, 13.00, 14.10 3D, 14.50, 16.00 3D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 13.30 3D – premijera

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.50, 22.00
Delirijum tremens… 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.30, 17.10 3D, 19.15 titl.
Navijačice… 22.50
Njen miris… 20.00, 22.40
Pad anđela… 19.40, 22.40
To: Drugo poglavlje… 16.40, 18.30, 19.30, 21.40
Umetnost vožnje po kiši… 17.45
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50, 16.00 3D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.45 3D

Sreda, 11. septembar
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 18.30 3D – premijera
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.20 3D
Bilo jednom u Holivudu… 19.50, 22.00
Delirijum tremens… 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.30, 17.10 3D, 19.15 titl.
Navijačice… 22.50
Njen miris… 20.00, 22.40
Pad anđela… 19.40, 22.40
To: Drugo poglavlje… 16.40, 19.30, 20.40
Umetnost vožnje po kiši… 17.45
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50, 16.00 3D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 14.45 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nedelja, 15. septembar – petak, 20. septembar
Nedelja turskog filma
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.50 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00 2D, 18.00 2D, 21.00 2D
Delirijum tremens… 20.30 2D
Jezive priče iz mraka… 22.40 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 2D, 15.50 3D, 17.00 2D, 18.10 3D, 19.15 titl. 2D
Navijačice… 21.10 2D
Njen miris… 19.40 2D, 22.15 2D
Pad anđela… 20.00 2D, 22.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.30 2D
To: Drugo poglavlje… 17.00 2D, 19.00 2D, 20.15 2D, 22.10 2D
Umetnost vožnje po kiši… 19.00 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.10 3D, 16.50 2D, 17.50 3D

Petak, 6. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.50 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00 2D, 18.00 2D, 21.00 2D
Delirijum tremens… 20.30 2D
Jezive priče iz mraka… 22.40 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 2D, 15.50 3D, 17.00 2D, 18.10 3D, 19.15 titl. 2D
Navijačice… 21.10 2D
Njen miris… 19.40 2D, 22.15 2D
Pad anđela… 20.00 2D, 22.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo… 21.30 2D
To: Drugo poglavlje… 17.00 2D, 18.30 2D, 20.15 2D, 21.40 2D
Umetnost vožnje po kiši… 19.00 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.10 3D, 16.50 2D, 17.50 3D

Subota, 7. septembar
Aladin (sinhronizovano)… 12.30 3D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.10 3D, 15.50 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00 2D, 18.00 2D, 21.00 2D
Delirijum tremens… 20.30 2D
Jezive priče iz mraka… 22.40 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.20 2D, 13.30 3D, 14.40 2D, 15.50 3D, 17.00 2D, 18.10 3D, 19.15 titl. 2D
Navijačice… 21.10 2D
Njen miris… 19.40 2D,22.15 2D
Pad anđela… 20.00 2D, 22.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo … 21.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2(sinhronizovano)… 11.40 3D
To: Drugo poglavlje… 11.00 2D, 13.50 2D, 17.00 2D, 18.30 2D, 20.15 2D, 21.40 2D
Umetnost vožnje po kiši… 19.00 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.10 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 14.50 2D, 16.10 3D, 16.40 2D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.20 3D, 15.10 3D – premijera

Nedelja, 8. septembar
Aladin (sinhronizovano)… 12.30 3D
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 12.00 2D, 14.10 3D, 15.50 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00 2D, 18.00 2D, 21.00 2D
Delirijum tremens… 20.30 2D
Jezive priče iz mraka… 22.40 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.20 2D, 13.30 3D, 14.40 2D, 15.50 3D, 17.00 2D, 18.10 3D, 19.15 titl. 2D
Navijačice… 21.10 2D
Njen miris… 19.40 2D,22.15 2D
Pad anđela… 20.00 2D, 22.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo … 21.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.40 3D
To: Drugo poglavlje… 11.00 2D, 13.50 2D, 17.00 2D, 18.30 2D, 20.15 2D, 21.40 2D
Umetnost vožnje po kiši… 19.00 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.10 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 14.50 2D, 16.10 3D, 16.40 2D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 13.20 3D, 15.10 3D

Ponedeljak, 9. sepetmbar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.50 2D, 17.00 3D, 18.00 2D
Bilo jednom u Holivudu… 15.00 2D, 18.00 2D, 21.00 2D,
Delirijum tremens… 20.30 2D
Jezive priče iz mraka… 22.40 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.45 2D, 15.50 3D, 17.00 2D, 18.10 3D, 19.15 titl.2D
Navijačice… 21.10 2D
Njen miris… 19.40 2D, 22.15 2D
Pad anđela… 20.00 2D, 22.20 2D
Paklene ulice: Hobs i Šo … 21.30 2D
To: Drugo poglavlje…. 17.00 2D, 18.30 2D, 20.15 2D, 21.40 2D
Umetnost vožnje po kiši… 19.00 2D
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.10 3D, 16.40 2D, 17.50 3D
Vilijeva planeta (sinhronizovano)… 15.10 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 2. oktobar (20.30) Vojna akademija 5 – premijera
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – besplatne projekcije
Kulturno leto na Paliluli 2019 – filmovi
Petak, 6. septembar (21.00) Tuđu glavu nosim
Petak, 13. septembar (21.00) Zaslepljeni
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 13. septembar (20.00) Električni orgazam za ljude budućnosti
Dokumentarni film Marije Vukić.
Posle projekcije biće organizovana tribina i koktel.
Ulaz je slobodan, broj mesta ogranićen. Rezervacije putem mail-a: sekretar@ukstarigrad.rs
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 5. septembar
To: Drugo poglavlje… 14.40, 18.00, 19.30, 20.00, 21.10, 22.30
Umetnost vožnje po kiši… 18.10, 20.20
Pad anđela… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.10, 19.00, 22.00
Paklene ulice – Hobs i Šo… 15.00, 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.10
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 17.20, 17.50
Kralj lavova (titlovano)… 19.15
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.20
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.30

Petak, 6. septembar
To: Drugo poglavlje… 12.30, 14.40, 18.00, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.10, 20.20
Pad anđela… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30, 19.30, 22.30
Paklene ulice – Hobs i Šo… 15.00, 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.50, 17.50
Kralj lavova (titlovano)… 19.15
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.40
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.30

Subota, 7. septembar / nedelja, 8. septembar
To: Drugo poglavlje… 12.30, 14.40, 18.00, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.10, 20.20
Pad anđela… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30, 19.30, 22.30
Paklene ulice – Hobs i Šo… 15.00, 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 10.10, 14.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.50, 17.50
Kralj lavova (titlovano)… 19.15
Vilijeva planeta 3D (sinhronizovano)… 10.50, 15.40 – premijera
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.10, 14.40
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 10.10, 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 10.50, 12.10, 16.00, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 12.40, 14.30

Ponedeljak, 9. septembar / utorak, 10. septembar / sreda, 11. septembar
To: Drugo poglavlje… 12.30, 14.40, 18.00, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Umetnost vožnje po kiši… 18.10, 20.20
Pad anđela… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 16.30, 19.30, 22.30
Paklene ulice – Hobs i Šo… 15.00, 21.30
Kralj lavova (sinhronizovano)… 14.40
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 16.50, 17.50
Kralj lavova (titlovano)… 19.15
Velika avantura (sinhronizovano)… 14.40
Velika avantura 3D (sinhronizovano)… 16.20
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Angry Birds Film 2 3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Do srede, 11. septembra 2019.
Filmstreet 2019 – ceo program
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 5. septembar (21.00) Blade Runner
Petak, 6. septembar (21.00) Army Of Shadows
Subota, 7. septembar (21.00) Apocalypse Now
Nedelja, 8. septembar (21.00) Secret And Lies
Sreda, 11. septembar (21.00) The Ascent
Četvrtak, 12. septembar (21.00) Mortal Kombat
Petak, 13. septembar (21.00) Taj mračni predmet želja
Subota, 14. septembar (21.00) A Prayer Before Down
Nedelja, 15. septembar (21.00) Singles
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 5. septembar – nedelja, 8. septembar
Delirijum tremens… 18.30
Električni orgazam za ljude budućnosti… 20.30

Ponedeljak, 9. septembar
Električni orgazam za ljude budućnosti… 18.30
Delirijum tremens… 20.30

Utorak, 10. septembar
Delirijum tremens… 20.30

Sreda, 11. septembar
Nema najavljenih projekcija

Četvrtak, 12. septembar – nedelja, 15. septembar
Slučaj Makavejev ili Proces u bioskopskoj sali… 18.30
Delirijum tremens… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 5. septembar

Velika avantura (sinhronizovano)… 18.00
To: Drugo poglavlje… 20.00

Subota, 7. septembar
Velika avantura (sinhronizovano)… 16.00
Pad anđela… 18.00
To: Drugo poglavlje… 20.00

Nedelja, 8. septembar
Velika avantura (sinhronizovano)… 16.00
Umetnost vožnje po kiši… 18.00
To: Drugo poglavlje… 20.00

Francuski filmski karavan: L’âge de raison / Doba sazrevanja
Utorak, 10. septembar (18.00) Les Grands Esprits – Veliki umovi
(FRA, 2017, 1h46 min)
Režija: Olivije Ajaš-Vidal
Igraju: Deni Podalides, Abdulaj Dijalo, Tabono Tandija…
Četrdesetogodišnji profesor književnosti Fransoa Fuko radi u pariskoj gimnaziji Anri IV. Splet okolnosti primorao ga je da prihvati premeštaj u predgrađe Pariza, u školu koja ima veoma lošu reputaciju. On očekuje najgore, i to sa punim pravom…

Sreda, 11. septembar (18.00) Wallay – Valej
(FRA, 2016, 1h 24 min)
Režija: Berni Goldblat
Igraju: Makan Natan Dijara, Ibrahim Koma, Amadun Kasoge
Neposlušni trinaestogodišnjak Adi ne sluša svog samohranog oca. Na izdahu svoje snage, ovaj poslednji ga šalje preko leta kod strica u Burkinu Faso. Dečak, naviknut na francuski način života, odlazi na putovanje za vreme raspusta. Moraće da se prilagodi lokalnim običajima i nauči kako se postaje čovek…

Četvrtak, 12. septembar (18.00) Comme un lion – Kao lav
(FRA, 2011, 1h 24 min)
Režija: Samiel Kolarde
Igraju: Mitri Atal, Mark Barbe, Žan-Fransoa Stevenan…
Petnaestogodišnji Mitri živi u jednom selu u Senegalu. Kao i svi njegovi vršnjaci, igra fudbal i sanja o fudbalskim klubovima kao što su Barsi i Čelsi. Kada ga agent regrutacije otkrije, Mitri poveruje u svoju sreću. Međutim kako bi krenuo u napad velikih evropskih klubova, mora da plati određenu sumu. Porodica pomaže i zadužuje se kako bi mu pomogla…

Petak, 13. septembar (18.00) L’Atelier – Radionica
(FRA, 2016, 1h 53min)
Režija: Loran Kante
Igraju: Marina Fois, Matje Luči, Varda Ramah, Isam Talbi
La Sjota, leto 2016. Antoan prihvata da pohađa kurs pisanja gde grupa mladih ljudi ima zadatak da napiše krimi priču uz pomoć Olivije, poznate spisateljice. Međutim, mizantrop Antoan će se vrlo brzo suprotstaviti ostatku grupe i Oliviji, koju mladićevo nasilničko ponašanje istovremeno plaši i privlači…
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 7. septembar
Velika avantura (sinhronizovano)… 18.00
To: Drugo poglavlje… 20.00

Nedelja, 8. septembar
Velika avantura (sinhronizovano)… 18.00
To: Drugo poglavlje… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.