Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. januar 2020)
Bioskopski repertoari (2-8. januar 2020): Zaboravljeni Božić
Bioskopski repertoari (2-8. januar 2020): Zaboravljeni Božić

Bioskopski repertoari (2-8. januar 2020)

Ovo su novi bioskopski repertoari za početak nove 2020. godine. Gledajte nove filmove, najbolje 2019, ali i dobre, stare filmove u Kinoteci.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 2. do 8. januara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 2. januar 2020. / petak, 3. januar 2020. / subota, 4. januar 2020. / nedelja, 5. januar 2020.
Kletva… 20.20, 22.20
Cats… 21.15
Sluga… 19.15
One su bombe… 19.40
Izdajnik… 21.50
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 22.15
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15
4 ruže… 21.30
Parazit… 18.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Zaboravljeni Božić… 13.00, 15.20, 17.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 15.15
Playmobil (sinhronizovano)… 13.20

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Ponedeljak, 6. januar 2020.
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 14.45
Ajvar… 15.15
Zaboravljeni Božić… 13.00, 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.15
Playmobil (sinhronizovano)… 13.20

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.

Utorak, 7. januar 2020.
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 14.45
Ajvar… 15.15
Zaboravljeni Božić… 13.00, 15.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.15
Playmobil (sinhronizovano)… 13.20

Sreda, 8. januar 2020.
Kletva… 20.20, 22.20
Cats… 21.15
Sluga… 19.15
One su bombe… 19.40
Izdajnik… 21.50
Star Wars – Uspon Skajvokera… 19.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 16.30, 22.15
Ajvar… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.15
4 ruže… 21.30
Parazit… 18.40
Dnevnik Diane Budisavljević… 14.45
Zaboravljeni Božić… 15.20, 17.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15

Filmski matine – filmovi za dž za bake i deke sa unucima – kliknite OVDE.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. januar – nedelja, 5. januar
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 6. januar / utorak, 7. januar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 8. januar
Izdajnik… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 2. januar – ponedeljak, 6. januar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.00
Zaboravljeni Božić… 15.00
Sluga… 17.00
Ajvar… 19.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 21.00

Utorak, 7. januar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 8. januar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 13.00
Zaboravljeni Božić… 15.00
Sluga… 17.00
Ajvar… 19.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 2. januar – petak, 10. januar
Najgledaniji filmovi u DKC-u tokom 2019. godine
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Kletva… 15.30, 17.50, 20.40, 22.35
Zaboravljeni Božić… 12.20, 13.50, 15.20, 16.50
One su bombe… 19.30, 21.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.30 3D, 14.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
4 ruže… 20.10, 22.10
Ajvar… 19.45, 21.45
Cats… 15.50, 18.20, 20.30
Crni Božić… 15.10
Džoker… 19.00
Džumandži: Sledeći nivo… 12.35 3D, 15.00, 17.25 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.40 3D
Nož u leđa… 21.20
Odbrojavanje… 22.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.35, 13.05, 14.35
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00 3D
Prošlog Božića… 18.00
Realna priča… 17.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 11.45 3D, 13.15, 14.30 3D, 16.00, 17.15 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.30, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 12.45 3D, 13.45, 14.50 3D, 15.45, 16.55 3D

Ponedeljak, 6. januar
Sluga… 15.45
Kletva… 16.10
Zaboravljeni Božić… 12.15, 14.00
One su bombe… 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D
4 ruže… 13.45
Ajvar… 16.00
Cats… 15.50
Crni Božić… 15.10
Džumandži: Sledeći nivo… 12.35 3D, 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.40 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.35, 13.05, 14.35
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00 3D
Realna priča… 17.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 11.45 3D, 13.15, 14.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.50, 12.45 3D, 14.50 3D

Utorak, 7. januar / sreda, 8. januar
Sluga… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Kletva… 15.30, 17.50, 20.40, 22.35
Zaboravljeni Božić … 15.20, 16.50
One su bombe… 19.30, 21.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
4 ruže… 20.10, 22.10
Ajvar… 19.45, 21.45
Cats… 15.50, 18.20, 20.30
Crni Božić… 15.10
Džoker… 19.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.00, 17.25 3D, 18.50, 19.50 3D, 21.15, 22.15 3D
Nož u leđa… 21.20
Odbrojavanje… 22.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 14.35
Prošlog Božića… 18.00
Realna priča… 17.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 11.45 3D, 13.15, 14.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.30, 22.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.50 3D, 15.45, 16.55 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
Cats… 17.15
Kletva… 22.30
Sluga… 20.30
One su bombe… 20.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 15.30, 18.00, 22.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 13.00
Ajvar… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 16.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45, 13.15
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)…. 11.30, 14.20, 15.40

Ponedeljak, 6. januar
Cats… 17.15
Kletva… 22.30
Sluga… 20.30
One su bombe… 20.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 15.30, 18.00, 22.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 13.00
Ajvar… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 16.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45, 13.15
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)…. 11.30, 14.20, 15.40

Utorak, 7. januar
Kletva… 22.30
Cats… 17.15
Sluga… 20.30
One su bombe… 20.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 15.30, 18.00, 22.00
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.45
Realna priča… 19.30
Ajvar… 21.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)…. 15.40
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 13.00, 16.00, 19.00, 21.45
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Ajvar… 17.30, 19.30
4 ruže… 21.30
Sluga… 20.15, 22.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Cats… 16.40, 18.50
One su bombe… 21.00
Zaboravljeni Božić… 12.30, 14.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.50
Kletva… 18.00, 22.00
Prošlog Božića… 20.00

Ponedeljak, 6. januar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 13.00, 16.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Ajvar… 17.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Cats… 16.40
Zaboravljeni Božić… 12.30, 14.00
Prošlog Božića… 16.50

Utorak, 7. januar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.00, 19.00, 21.45
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30, 19.30
4 ruže… 21.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Sluga… 20.15, 22.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.15
Cats… 16.40, 18.50
One su bombe… 21.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.50
Kletva… 18.00, 22.00
Prošlog Božića… 20.00

Sreda, 8. januar
Star Wars: Uspon Skajvokera 3D… 16.00, 19.00, 21.45
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)…15.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Ajvar… 17.30, 19.30
4 ruže… 21.30
Sluga… 20.15, 22.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 15.15
Cats… 16.40, 18.50
One su bombe… 21.00
Džumandži: Sledeći nivo… 15.50
Kletva… 18.00, 22.00
Prošlog Božića… 20.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
4 ruže… 22.00
Ajvar… 17.45
Cats… 16.30, 18.40
Džumandži: Sledeći nivo… 15.10 MX4D 3D, 19.05 3D, 21.30
Kletva… 17.35 MX4D, 20.50, 22.45
One su bombe… 19.50
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45, 13.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D, 13.10 MX4D 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 18.00 3D
Sluga… 20.00, 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 21.00 3D, 22.15 MX4D 3D
Zaboravljeni Božić… 14.45, 16.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.10 MX4D 3D, 12.10, 13.20 3D,14.20,17.00 3D

Ponedeljak, 6. januar
Džumandži: Sledeći nivo… 15.30 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D, 13.10 MX4D 3D, 14.00, 16.00
Sluga… 15.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40 3D, 15.10 MX4D 3D
Zaboravljeni Božić… 13.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.10 MX4D 3D, 12.20, 13.20 3D, 14.30

Utorak, 7. januar / sreda, 8. januar
4 ruže… 22.00
Ajvar… 17.45
Cats… 16.30, 18.40
Džumandži: Sledeći nivo… 15.10 MX4D 3D, 19.05 3D, 21.30
Kletva… 17.35 MX4D, 20.50, 22.45,
One su bombe… 19.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 18.00 3D
Sluga… 20.00, 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.30 3D, 18.15, 19.30 MX4D 3D, 21.00 3D, 22.15 MX4D 3D
Zaboravljeni Božić… 14.45, 16.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 17.00 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 15. januar (20.00)
Animirana sreda: Misija Katmandu – Avanture Neli i Sajmona
Festival Balkanima; ulaz je besplatan

Petak, 17. januar / subota, 18. januar / nedelja, 19. januar
Ajvar… 18.00 i 20.00

Petak, 24. januar / subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Sluga… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
Sluga… 18.30, 20.00, 22.10
Zaboravljeni Božić… 11.45, 13.15, 16.40
Kletva… 20.40, 22.35
Cats… 19.20, 22.30
One su bombe… 18.10, 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.40, 21.45
Džumandži: Sledeći nivo… 11.30, 14.00 3D, 16.25, 18.50 3D, 21.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.40
Nož u leđa… 14.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.10, 12.40, 14.10
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.30
Prošlog Božića… 14.30
Realna priča… 17.20
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.15, 15.00 3D, 17.45, 19.00 3D, 20.30, 21.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.25 3D, 15.30, 17.35 3D

Ponedeljak, 6. januar
Sluga… 16.00
Zaboravljeni Božić… 11.45, 13.15
Kletva… 16.25
Cats… 11.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 11.30, 14.00 3D, 15.40
Nož u leđa… 14.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.10, 12.40, 14.10
Prošlog Božića… 13.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.15, 15.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.25 3D, 15.30

Utorak, 7. januar
Sluga… 18.30, 20.00, 22.10
Zaboravljeni Božić… 16.40
Kletva… 20.40, 22.35
Cats… 19.20, 22.30
One su bombe… 18.10, 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.40, 21.45
Džumandži: Sledeći nivo… 16.25, 18.50 3D, 21.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.40
Nož u leđa… 14.45
Prošlog Božića… 14.30
Realna priča… 17.20
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.00 3D, 17.45, 19.00 3D, 20.30, 21.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.35 3D

Sreda, 8. januar
Sluga… 18.30, 20.00, 22.10
Zaboravljeni Božić… 16.40
Kletva… 20.40, 22.35
Cats… 19.20, 22.30
One su bombe… 18.10, 20.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
4 ruže… 21.30
Ajvar… 19.40, 21.45
Džumandži: Sledeći nivo… 16.25, 18.50 3D, 21.15
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.40
Nož u leđa… 14.45
Realna priča… 17.20
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.00 3D, 17.45, 19.00 3D, 20.30, 21.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.35 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za januar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 9. januar / petak, 10. januar

Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 11. januar / nedelja, 12. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 13. januar – petak, 17. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 18. januar / nedelja, 19. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 20. januar – petak, 24. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Subota, 25. januar / nedelja, 26. januar
Zaboravljeni Božić… 11.00
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00

Ponedeljak, 27. januar – petak, 31. januar
Lepo doba… 18.00
Izdajnik… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 2. januar / petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar
Kletva… 18.40, 20.00, 21.50
Cats… 21.10
Sluga… 19.00, 22.00
One su bombe… 21.20
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 15.40, 21.00
Ajvar… 19.20
Džumandži: Sledeći nivo… 14.50, 19.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.20
4 ruže… 20.30
Zaboravljeni Božić… 10.50, 14.20, 16.00, 17.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 13.00, 15.00, 17.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Playmobil (sinhronizovano)… 11.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.40, 16.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 6. januar
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 13.40
Džumandži: Sledeći nivo… 14.50
Zaboravljeni Božić… 10.50, 14.20, 16.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 13.00, 15.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 14.00
Playmobil (sinhronizovano)… 11.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.40
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.20

Utorak, 7. januar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 8. januar
Kletva… 18.40, 20.00, 21.50
Cats… 21.10
Sluga… 19.00, 22.00
One su bombe… 21.20
Star Wars – Uspon Skajvokera… 18.20, 22.30
Star Wars – Uspon Skajvokera 3D… 15.40, 21.00
Ajvar… 19.20
Džumandži: Sledeći nivo… 19.40
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 17.20
4 ruže… 20.30
Zaboravljeni Božić… 16.00, 17.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 2. januar – utorak, 7. januar 2020.
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 8. januar
Neobični… 18.30
Ajvar… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 4. januar
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 18.00

Nedelja, 5. januar
Patrolne šape (sinhronizovano)… 16.00
Cats… 18.00
Sluga… 20.00

Petak, 10. januar
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Petak, 3. januar / subota, 4. januar / nedelja, 5. januar 2020.
Sluga… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.