dmBio asortiman
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. decembar 2019)
Bioskopski repertoari, 5-11. decembar 2019: Četiri ruže
Bioskopski repertoari, 5-11. decembar 2019: Četiri ruže

Bioskopski repertoari (5-11. decembar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 5. do 11. decembra 2019. Novi filmovi, Merlinka, Alternative… ali, to nije sve!

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 5-11. decembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13
Sreda, 11. decembar 2019. (14.00) Tatina kutija za ručak
Film je obezbeđen u saradnji sa Japanskom fondacijom i titlovan na srpski jezik.
Zainteresovani za projekciju se mogu prijaviti isključivo putem mejla: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen).
U pitanju je filmska adaptacija istinite priče. Tokom tri godine srednje škole, Midori je jela bento ručak koji joj je otac pripremao svakog dana. U svom poslednjem bento ručku u srednjoj školi, Midori pronalazi fotografiju „svog prvog srednjoškolskog benta“, ali i poruku od oca…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 5. decembar 2019.
Prošlog Božića… 20.00, 22.10
4 ruže… 20.30, 22.00
Profesori dileri… 22.30
Nož u leđa… 18.15, 21.10
Parazit… 19.30
Odbrojavanje… 22.40
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.45
Realna priča… 16.30, 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Ekipa… 17.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 17.30

Petak, 6. decembar 2019.
Prošlog Božića… 20.00, 22.00
4 ruže… 20.30, 22.30
Profesori dileri… 22.40
Nož u leđa… 21.10
Parazit… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 22.00
Realna priča… 16.30, 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Ekipa… 17.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 17.30
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 18.00

Subota, 7. decembar 2019.
Prošlog Božića… 19.00, 22.00
4 ruže… 20.30, 22.30
Profesori dileri… 22.40
Nož u leđa… 21.10
Parazit… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.00
Realna priča… 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.45
Ekipa… 17.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 15.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.20
Playmobil (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 13.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.30

Nedelja, 8. decembar 2019.
Prošlog Božića… 18.30, 20.00, 22.00
4 ruže… 20.30, 22.00
Profesori dileri… 22.30
Nož u leđa… 19.00, 21.10
Parazit… 19.30
Odbrojavanje… 22.40
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.30
Realna priča… 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.30
Ekipa… 17.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 15.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.15
Playmobil (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.40, 15.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.50, 14.40, 16.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.40

Ponedeljak, 9. decembar 2019. / utorak, 10. decembar 2019.
Prošlog Božića… 20.00, 22.00
4 ruže… 20.30, 22.30
Profesori dileri… 22.40
Nož u leđa… 17.50, 21.10
Parazit… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 20.45
Realna priča… 16.00, 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.15
Ekipa… 18.30
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 15.20
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 11. decembar 2019.
Ajvar… 20.30 – premijera
Džumandži: Sledeći nivo 3D (atmos)… 19.00
Prošlog Božića… 18.20, 21.30
4 ruže… 20.30, 22.30
Profesori dileri… 22.40
Nož u leđa… 22.00
Parazit… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 21.10
Realna priča… 16.20, 19.15
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.45
Ekipa… 17.15
Bol i slava… 17.20
Džoker… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 15.40
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 14.20, 17.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak,5. decembar – sreda, 11. decembar
Parazit… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
Playmobil (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 17.00
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 11.00, 17.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 13.00
Playmobil (sinhronizovano)… 15.00
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar / sreda, 11. decembar
Playmobil (sinhronizovano)… 15.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 17.00
4 ruže… 19.00
Nož u leđa… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 5. decembar – sreda, 11. decembar
Bol i slava… 17.00 (9. decembra – nema projekcije)
Dnevnik Diane Budisavljević… 19.00
Parazit… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. decembar
Prošlog Božića… 15.30, 17.35, 20.00, 21.45
4 ruže… 15.50, 17.50, 19.40, 22.10
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.20, 20.50, 22.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.45, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.20
Džeksi… 20.40
Realna priča… 18.00, 20.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 22.25
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.45
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Ekipa… 15.45, 19.45, 21.40
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40, 19.00 3D
Džoker… 17.05, 19.50, 22.15

Petak, 6. decembar
Prošlog Božića… 15.30, 17.35, 20.00, 21.45
4 ruže… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.20, 20.50, 22.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.45, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.20
Džeksi… 20.40
Realna priča… 18.00, 20.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 22.25
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Ekipa… 15.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40, 19.00 3D
Džoker… 17.05, 19.50, 22.15

Subota, 7. decembar
Čarobna frula – direktan prenos opere iz Metropolitena… 18.55
Prošlog Božića… 15.30, 17.35, 20.00, 21.45
4 ruže… 12.25, 14.30, 16.30, 18.00, 20.30, 22.30
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.20, 20.55, 22.4
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.35, 14.35 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.45, 18.30 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.20
Džeksi… 20.40
Realna priča… 20.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 22.25
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.40 3D, 12.45, 13.30 3D, 14.40, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 13.10
Ekipa… 15.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00, 14.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40, 19.00 3D
Vojna akademija 5… 14.50
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.45, 13.45 3D
Džoker… 17.05, 19.50, 22.15
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D

Nedelja, 8. decembar
Prošlog Božića… 15.30, 17.35, 20.00, 21.45
4 ruže… 12.25, 14.30, 16.30, 18.00, 20.30, 22.30
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.20, 20.50, 22.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.35, 14.35 3D, 15.40, 16.40 3D, 17.45, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.20
Džeksi… 20.40
Realna priča… 18.00, 20.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 22.25
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.40 3D, 12.45, 13.30 3D, 14.40, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 13.10
Ekipa… 15.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00, 14.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40, 19.00 3D
Vojna akademija 5… 14.50
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.45, 13.45 3D
Džoker… 17.05, 19.50, 22.15

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar
Prošlog Božića… 15.30, 17.35, 20.00, 21.45
4 ruže… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 19.30, 22.00
Odbrojavanje… 15.20, 20.50, 22.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 17.45, 18.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.20
Džeksi… 20.40
Realna priča… 18.00, 20.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 22.25
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Ekipa… 15.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40, 19.00 3D
Džoker… 17.05, 19.50, 22.15

Sreda, 11. decembar
Ajvar… 19.30 – premijera
Džumandži: Sledeći nivo… 19.00 3D – premijera
Prošlog Božića… 15.10, 17.10, 19.50, 21.45
4 ruže… 15.30, 17.30, 20.20, 21.40
Profesori/dileri… 20.10, 22.10
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00, 18.20
Nož u leđa… 17.15, 20.40, 21.50
Odbrojavanje… 15.20, 19.45
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.45, 15.40 3D, 16.50, 17.45 3D
Džeksi… 21.25
Realna priča… 18.00, 22.05
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 15.00, 21.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50, 16.35 3D
Doktor Slip… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.20
Ekipa… 15.50, 21.35
Bol i slava… 17.55
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.30, 18.50 3D
Džoker… 16.40, 19.50, 22.15
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
4 ruže… 21.30
Realna priča… 1815, 20.30, 22.15
Prošlog Božića… 19.30, 22.20
Profesori/dileri… 17.30
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
4 ruže… 21.30
Realna priča… 1815, 20.30, 22.15
Prošlog Božića… 19.30, 22.20
Profesori/dileri… 17.30
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00, 14.15, 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar / sreda, 11. decembar
4 ruže… 21.30
Realna priča… 1815, 20.30, 22.15
Prošlog Božića… 19.30, 22.20
Profesori/dileri… 17.30
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 20.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Realna priča… 19.00, 21.15
Džoker… 19.30
Nož u leđa… 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Profesori/dileri… 18.00
Prošlog Božića… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Bol i slava… 19.45
Odbrojavanje… 22.10

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.20, 15.20, 17.10
Realna priča… 19.00, 21.15
Džoker… 19.30
Nož u leđa… 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Profesori/dileri… 18.00
Prošlog Božića… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Bol i slava… 19.45
Odbrojavanje… 22.10
Fiksizi – Majstorići (sinhronizovano)… 11.00, 13.00

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar / sreda, 11. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
4 ruže… 18.30, 20.30, 22.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Realna priča… 19.00, 21.15
Džoker… 19.30
Nož u leđa… 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Profesori/dileri… 18.00
Prošlog Božića… 20.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10
Bol i slava… 19.45
Odbrojavanje… 22.10
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. decembar
4 ruže… 19.45, 21.45
Profesori/Dileri… 17.20, 19.15
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Prošlog Božića… 20.00, 22.10
Džoker… 21.40
Ekipa… 19.30
Grdana – Gospodarica zla… 19.00 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.05, 21.20 MX4D
Nož u leđa… 21.15
Odbrojavanje… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Realna priča… 20.30, 22.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30 3D, 16.20, 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 18.25

Petak, 6. decembar
4 ruže… 20.00, 22.00
Profesori/Dileri… 17.20, 19.15
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Prošlog Božića… 20.15, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 19.30
Grdana – Gospodarica zla… 19.00 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.10, 21.20 MX4D
Nož u leđa… 21.15
Odbrojavanje… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Realna priča… 20.30, 22.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30 3D, 16.20, 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 18.25

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
4 ruže… 20.00, 22.00
Playmobil (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20, 17.30
Profesori/Dileri… 19.30
Prošlog Božića… 20.15, 22.20
Džoker… 21.10
Ekipa… 19.10
Grdana Gospodarica zla (sinhronizovano)… 13.00 3D, 19.00 MX4D titl.3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.10, 21.20 MX4D
Nož u leđa… 21.30
Odbrojavanje… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40 3D, 17.20
Realna priča… 20.30, 22.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30 3D, 12.10, 13.00 MX4D 3D, 13.40 3D, 14.15, 15.00 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.20, 17.00 MX4D 3D, 17.50 3D, 18.25

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar
4 ruže… 20.00, 22.00
Profesori/Dileri… 17.20, 19.15
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Prošlog Božića… 20.15, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 19.30
Grdana – Gospodarica zla… 19.00 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.10, 21.20 MX4D
Nož u leđa… 21.15
Odbrojavanje… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Realna priča… 20.30, 22.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30 3D, 16.20, 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 18.25

Sreda, 11. decembar
Džumandži: Sledeći nivo… 19.00 3D – premijera
4 ruže… 20.00, 22.00
Profesori/Dileri… 17.20, 19.15
Playmobil (sinhronizovano)… 15.20
Prošlog Božića… 20.15, 22.20
Džoker… 21.40
Ekipa… 19.30
Grdana – Gospodarica zla… 19.00 MX4D titl.3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 17.10, 21.20 MX4D
Nož u leđa… 21.15
Odbrojavanje… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Realna priča… 21.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.45, 15.00 MX4D 3D, 15.45 3D, 16.50, 17.00 MX4D 3D, 17.50 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 5. decembar
Festival istorijskog filma
Če Gevara, iza mita… 19.00
Tomos, proizvedeno u Jugoslaviji… 20.00

Petak, 6. decembar / subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 18.00 i 20.00

Sreda, 11. decembar – nedelja, 15. decembar
Festival Alternative Film/Video

Petak, 20. decembar / subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Realna priča… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 5. decembar – nedelja, 8. decembar
11. Merlinka festival

Četvrtak, 12. decembar – nedelja, 15. decembar
5. Festival američkog nezavisnog filma
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
4 ruže… 15.00, 17.00, 19.20, 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Profesori/Dileri… 19.40, 22.20
Prošlog Božića… 17.30, 20.00, 22.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 15.40
Džeksi… 21.40
Džoker… 19.50
Ekipa… 22.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.35, 21.20
Nož u leđa… 19.00, 21.30
Odbrojavanje… 18.30, 20.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.30, 18.15 3D
Realna priča… 20.30, 22.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.20

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
4 ruže… 15.00, 17.00, 19.20, 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45, 17.45
Profesori/Dileri… 19.40,22.20
Prošlog Božića… 17.30, 20.00, 22.00
Bitka za Midvej… 12.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 15.40,
Džeksi… 21.40
Džoker… 19.50
Ekipa… 22.10
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 12.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 13.50, 16.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.30, 14.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 13.20 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.35, 21.20
Nož u leđa… 19.00,21.30
Odbrojavanje… 18.30, 20.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.00, 14.45 3D, 16.30, 18.15 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.20 3D
Realna priča… 20.30,22.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)…. 11.00, 12.00 3D, 13.10, 14.10 3D, 15.15,16.15 3D, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)…. 18.20

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar
4 ruže… 15.00, 17.00, 19.20, 21.50
Playmobil (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Profesori/Dileri… 19.40, 22.20
Prošlog Božića… 17.30, 20.00, 22.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 15.40
Džeksi… 21.40
Džoker… 19.50
Ekipa… 22.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.10 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.30
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.35, 21.20
Nož u leđa… 19.00, 21.30
Odbrojavanje… 18.30, 20.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.30, 18.15 3D
Realna priča… 20.30, 22.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.20

Sreda, 11. decembar
Džumandži: Sledeći nivo… 19.00 3D – premijera
4 ruže… 15.00, 17.00, 19.20, 21.50
Profesori/Dileri… 19.40, 22.20
Dnevnik Diane Budisavljević… 15.40
Džeksi… 21.40
Džoker… 19.50
Ekipa… 22.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.10 3D
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 16.20, 21.20
Nož u leđa… 21.30
Odbrojavanje… 18.30, 20.20
Playmobil (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.30, 18.15 3D
Prošlog Božića… 17.35, 20.00, 22.00
Realna priča… 20.30, 22.25
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15 3D, 17.20
Zaleđeno kraljevstvo 2 (titlovano)… 18.20
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop još nije otvoren.
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar

Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 9. decembar – petak, 13. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 14. decembar / nedelja, 15. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 16. decembar – petak, 20. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 21. decembar / nedelja, 22. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 23. decembar – petak, 27. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 28. decembar / nedelja, 29. decembar
Čuvena invazija medveda na Siciliju (sinhronizovano)… 11.00
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 30. decembar
Profesori / dileri… 18.00
4 ruže… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 20. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00

Petak, 27. decembar
Free Short Friday – studentski filmovi… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
4 ruže… 17.30, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 17.15, 20.00, 22.00
Profesori / dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.15, 21.40
Odbrojavanje… 18.20, 22.50
Džeksi… 16.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30
Realna priča… 16.45, 21.00
Ekipa… 19.00
Parazit… 22.30
Džoker… 20.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Playmobil (sinhronizovano)… 15.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
4 ruže… 17.30, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 17.15, 20.00, 22.20
Profesori / dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.15, 21.40
Odbrojavanje… 18.20, 22.50
Džeksi… 16.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30
Realna priča… 16.45, 21.00
Ekipa… 19.00
Parazit… 22.30
Džoker… 20.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Playmobil (sinhronizovano)… 11.15, 12.20, 13.15, 15.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 13.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 11.45, 15.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.20, 14.20

Ponedeljak, 9. decembar / utorak, 10. decembar
4 ruže… 17.30, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 17.15, 20.00, 22.00
Profesori / dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.15, 21.40
Odbrojavanje… 18.20, 22.50
Džeksi… 16.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30
Realna priča… 16.45, 21.00
Ekipa… 19.00
Parazit… 22.30
Džoker… 20.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Playmobil (sinhronizovano)… 15.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.20

Sreda, 11. decembar
Džumandži: Sledeći nivo 3D… 20.00 – premijera
4 ruže… 17.30, 20.20, 22.20
Prošlog Božića… 17.15, 22.20
Profesori / dileri… 18.40
Nož u leđa… 19.15, 21.40
Odbrojavanje… 18.20, 22.50
Džeksi… 16.20
Le Man ’66: Slavna 24 sata… 19.30
Realna priča… 16.45, 21.00
Ekipa… 19.00
Parazit… 22.30
Džoker… 20.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.30
Playmobil (sinhronizovano)… 15.15
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Zaleđeno kraljevstvo 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 5. decembar
Alis i gradonačelnik… 18.30
Parazit… 20.30

Petak, 6. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Alis i gradonačelnik… 18.30
Parazit… 20.30

Subota, 7. decembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 12.00
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Alis i gradonačelnik… 18.30
Parazit… 20.30

Nedelja, 8. decembar
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.30
Alis i gradonačelnik… 18.30
Parazit… 20.30

Ponedeljak, 9. decembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 16.30
Bol i slava… 18.30
Parazit… 20.30

Utorak, 10. decembar
Parazit… 20.30

Sreda, 11. decembar
Moje neverovatno leto sa Tes… 16.30
Bol i slava… 18.30
Parazit… 20.30

Četvrtak, 12. decembar / petak, 13. decembar / subota, 14. decembar
Festival meta filma
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 5. decembar

Playmobil (sinhronizovano)… 18.00
4 ruže… 20.00

Petak, 6. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 18.00
4 ruže… 20.00

Subota, 7. decembar
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Realna priča… 18.00
4 ruže… 20.00

Nedelja, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (sinhronizovano)… 16.00
4 ruže… 20.00

Ponedeljak, 9. decembar / četvrtak, 12. decembar
Revija dokumentarnog filma… 18.00
U okviru izložbe „Srbija i Srbi na filmu u oslobodilačkim ratovima 1912-1918“
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 5. decembar / petak, 6. decembar
Četiri ruže… 20.30

Subota, 7. decembar / nedelja, 8. decembar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 18.00
Četiri ruže… 20.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.