Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (13-19. februar 2020)
Bioskopski repertoari (13-19. februar 2020): Tomazo
Bioskopski repertoari (13-19. februar 2020): Tomazo

Bioskopski repertoari (13-19. februar 2020)

Novi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 13. do 19. februara 2020. Pored novih filmova, planirajte šta ćete da gledate na predstojećem 48. FEST-u: više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 13. do 19. februara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 13. februar
Ema… 15.20, 20.50
Tomazo… 18.00
Zaposlena… 16.00
Nebeska tema… 20.20
Ederlezi rajzing… 22.30
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 19.30, 22.15
Male žene… 19.00
Gospoda… 20.00, 21.45
1917… 16.40
Sluga… 17.50
Ajvar… 16.20
Parazit… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (titlovano)… 17.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20
Frka (sinhronizovano)… 12.50
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.40
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 13.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00

Petak, 14. februar
Led 2… 15.20, 19.30, 22.00
Ema… 20.50
Tomazo… 18.00
Zaposlena… 16.00
Nebeska tema… 20.20
Ederlezi rajzing… 22.30
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 19.00
Gospoda… 20.00
1917… 16.40
Sluga… 15.20, 19.10
Ajvar… 16.20
Parazit… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film (titlovano)… 17.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20
Frka (sinhronizovano)… 12.50
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 13.20
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. februar
Led 2… 16.40, 19.30, 22.00
Ema… 16.30, 20.50
Tomazo… 18.00
Zaposlena… 16.00
Nebeska tema… 20.20
Ederlezi rajzing… 22.30
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 19.00
Gospoda… 20.00, 21.40
1917… 17.40
Sluga… 17.50
Ajvar… 16.20
Parazit… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.20, 11.30, 13.30, 15.30
Sonikov film (titlovano)… 17.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.20
Frka (sinhronizovano)… 12.50
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.20
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 13.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 12.20

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Led 2… 16.40, 19.30, 22.00
Ema… 16.30, 20.50
Tomazo… 18.00
Zaposlena… 16.00
Nebeska tema… 20.20
Ederlezi rajzing… 22.30
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 19.00
Gospoda… 20.00. 21.40
1917… 17.40
Sluga… 17.50
Ajvar… 16.20
Parazit… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 15.30
Sonikov film (titlovano)… 17.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 13. februar – sreda, 19. februar
Pavaroti… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 13. februar
Tomazo… 15.00
Grudi… 17.00
Moj jutarnji smeh… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.00

Petak, 14. februar
Tomazo… 15.00
Led 2… 17.00
Moj jutarnji smeh… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 13.00
Sonikov film…15.00
Led 2… 17.00
Moj jutarnji smeh… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.00

Ponedeljak, 17. februar / utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Tomazo… 15.00
Led 2… 17.00
Moj jutarnji smeh… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 13. februar – sreda, 19. februar
Asimetrija… 17.00
Zviždači… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 13. februar
Ema… 18.45, 21.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 14.00, 15.15, 17.15, 18.30
Sonikov film (titlovano)… 19.20
Ostrvo fantazija… 14.50, 17.00, 18.00, 20.00, 21.30, 22.45
Tomazo… 18.15
Grudi… 22.35
Ptice grabljivice… 17.20, 19.30, 21.40
1917… 16.00, 21.45
Ajvar… 21.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 19.15, 20.30, 22.15
Dulitl (sinhronizovano)… 12.05 3D, 14.10, 16.10 3D
Dulitl (titlovano)… 18.10
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D
Kletva… 22.45
Loši momci zauvek… 16.15, 20.15
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.10
Okretaj zavrtnja… 16.20, 20.40
Parazit… 20.45
Pravo na prigovor… 15.10
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 18.20, 20.30, 22.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.10 3D
Težina lanaca 3… 16.35
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 14.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2… 12.15, 14.15 3D

Petak, 14. februar
Led 2… 15.00, 17.40, 20.00, 22.20
Ema… 18.45, 21.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.20
Ostrvo fantazija… 14.50, 17.00, 19.15, 21.30
Tomazo… 18.15
Grudi… 22.35
Ptice grabljivice… 17.20, 19.30, 21.40
1917… 21.45
Ajvar… 21.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.10, 22.25
Dulitl (sinhronizovano)… 14.10, 16.10 3D
Dulitl (titlovano)… 18.10
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D
Kletva… 22.45
Loši momci zauvek… 16.15, 20.15
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.45
Okretaj zavrtnja… 16.20, 20.40
Parazit… 21.00
Pravo na prigovor… 15.45
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 18.20, 20.30, 22.40
Težina lanaca 3… 16.35
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 14.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2… 14.15 3D

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. febraur
Led 2… 12.30, 15.00, 17.25, 19.45, 22.10
Ema… 18.45, 21.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.20
Ostrvo fantazija… 14.50, 17.00, 19.15, 21.30
Tomazo… 18.15
Grudi… 22.35
Ptice grabljivice… 17.20, 19.30, 21.40
1917… 21.45
Ajvar… 21.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.10, 22.25
Dulitl (sinhronizovano)… 12.05 3D, 14.10, 16.10 3D
Dulitl (titlovano)… 18.10
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.50 3D, 13.40, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D
Kletva… 22.45
Loši momci zauvek… 16.15, 20.15
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.45
Okretaj zavrtnja… 16.20, 20.40
Parazit… 21.00
Pravo na prigovor… 15.45
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 18.20, 20.30, 22.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.10 3D
Težina lanaca 3… 16.35
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 14.45 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2… 12.15, 14.15 3D

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Led 2… 15.00, 17.25, 19.45, 22.10
Ema… 18.45, 21.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.20
Ostrvo fantazija… 17.00, 19.15, 21.30
Tomazo… 18.15
Grudi… 22.35
Ptice grabljivice… 17.20, 19.30, 21.40
1917… 21.45
Ajvar… 21.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.10, 22.25
Dulitl (sinhronizovano)… 16.10 3D
Dulitl (titlovano)… 18.10
Džumandži: Sledeći nivo… 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.30, 16.30 3D
Kletva… 22.45
Loši momci zauvek… 16.15, 20.15
Male žene… 19.00
Okretaj zavrtnja… 16.20, 20.40
Parazit… 21.00
Pravo na prigovor… 15.45
Sluga… 18.20, 20.30, 22.40
Težina lanaca 3… 16.35
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 13. februar

Ema… 18.00, 20.00
Ostrvo fantazija… 22.15
Ptice grabljivice… 22.25
Okretaj zavrtnja… 18.40
Male žene… 17.45, 20.10
Gospoda… 22.30
Sluga… 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 14.30, 16.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45, 17.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.00

Petak, 14. februar
Ema… 18.00
Led 2… 18.00, 20.00, 22.15
Ostrvo fantazija… 22.30
Ptice grabljivice… 22.25
Male žene… 20.10
Sluga… 17.45, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.05, 12.40
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 16.15
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.30, 16.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.05
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. februar
Led 2… 18.00, 20.15, 22.35
Ema… 18.00
Ostrvo fantazija… 22.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.05, 12.40
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.00
Male žene… 20.10
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.45, 16.15
Ptice grabljivice… 22.25
Sluga… 17.45, 20.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.05
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 12.50, 14.30, 16.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 13. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 17.00
Sluga… 19.00, 21.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Frka (sinhronizovano)… 15.40
Gospoda… 20.15
1917… 22.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.30
Ptice grabljivice… 17.45, 21.45
Ajvar… 19.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Ema… 17.10, 19.30
Tomazo… 22.00

Petak, 14. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 16.00
Led 2… 18.00, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Frka (sinhronizovano)… 15.40
Gospoda… 20.15
1917… 22.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.30
Ptice grabljivice… 17.45, 21.45
Ajvar… 19.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Ema… 17.10, 19.30
Tomazo… 22.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Led 2… 18.00, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Frka (sinhronizovano)… 13.40, 15.40
Sonikov film (titlovano)… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Gospoda… 20.15
1917… 22.30
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.15
Ptice grabljivice… 17.45, 21.45
Ajvar… 19.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Ema… 17.10, 19.30
Tomazo… 22.00

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 16.00
Led 2… 18.00, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15
Frka (sinhronizovano)… 15.40
Sonikov film (titlovano)… 18.15
Gospoda… 20.15
1917… 22.30
Sluga… 19.15
Ostrvo fantazija… 21.15
Ptice grabljivice… 16.45, 21.45
Ajvar… 19.45
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Ema… 17.10, 19.30
Tomazo… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 13. februar
Ema… 15.30, 21.00
Ostrvo fantazija… 16.20, 19.00 MX4D 2D, 20.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 14.45 MX4D 2D, 15.45
Sonikov film (titlovano)… 17.45
Ptice grabljivice… 16.45 MX4D 2D, 18.00, 19.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.40 3D, 17.30 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10 2D 14.15 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.00, 15.00 3D
Pravo na prigovor… 22.00
Gospoda… 19.30, 21.45
Male žene… 16.50
Loši momci zauvek… 18.30, 22.20
Sluga… 20.10, 22.15
Džumandži: Sledeći nivo… 12.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D

Petak, 14. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 22.25
Ema… 19.15
Ostrvo fantazija… 16.20, 19.00 MX4D 2D, 20.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.20, 14.45 MX4D 2D, 15.45
Sonikov film (titlovano)… 17.45
Ptice grabljivice… 16.45 MX4D 2D, 19.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 14.00, 15.40 3D, 17.30 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.15 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.10, 15.00 3D
Pravo na prigovor… 22.00
Gospoda… 19.30, 21.45
Male žene… 16.50
Loši momci zauvek… 18.30
Sluga… 21.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 22.25
Ema… 19.15
Ostrvo fantazija… 16.20, 19.00 MX4D 2D, 20.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 14.45 MX4D 2D, 15.45
Sonikov film (titlovano)… 17.45
Ptice grabljivice… 16.45 MX4D 2D, 19.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.40 3D, 17.30 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10, 14.15 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.00, 15.00 3D
Pravo na prigovor… 22.00
Gospoda… 19.30, 21.45
Male žene… 16.50
Loši momci zauvek… 18.30
Sluga… 21.40
Džumandži: Sledeći nivo… 12.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D

Ponedeljak, 17. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 22.25
Ema… 19.15
Ostrvo fantazija… 16.20, 19.00 MX4D 2D, 20.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 14.45 MX4D 2D, 15.45
Sonikov film (titlovano)… 17.45
Ptice grabljivice… 16.45 MX4D 2D, 19.45
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.40 3D, 17.30 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.10, 14.15 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.00, 15.00 3D
Pravo na prigovor… 22.00
Gospoda… 19.30, 21.45
Male žene… 16.50
Loši momci zauvek… 18.30
Sluga… 21.40
Džumandži: Sledeći nivo… 12.20 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 22.25
Ema… 19.15
Ostrvo fantazija… 16.20, 19.00 MX4D 2D, 21.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.45 MX4D 2D, 15.45
Sonikov film (titlovano)… 17.45
Ptice grabljivice… 16.45 MX4D 2D, 19.45
Frka (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.30 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.00 3D
Pravo na prigovor… 22.00
Gospoda… 19.30, 21.45
Male žene… 16.50
Loši momci zauvek… 18.30
Sluga… 21.40
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 20. februar (19.00) Do beskraja
+ projekcija dokumentarnog filma „Felini – ja sam rođeni lažov“ Damijana Petigroua

Petak, 21. februar / subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Srećan kao Lazaro… 18.00
Svi znaju… 20.00

Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Loro (Njihov)… 18.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 18. februar – nedelja, 23. februar
Moj jutarnji smeh… 20.00
Cena ulaznice: 300 RSD

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart 2020.
FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 13. februar
Ema… 16.45, 19.20
Ostrvo fantazija… 16.00, 18.10, 20.00, 22.20
1917… 13.30, 21.20
4 ruže… 22.15
Ajvar… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.30, 16.40 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.40, 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.30 3D
Gospoda… 20.10, 22.30
Loši momci zauvek… 16.50, 21.00
Male žene… 18.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.50, 13.50
Okretaj zavrtnja… 15.45, 20.20
Pravo na prigovor… 21.45
Ptice grabljivice… 17.50, 19.15, 21.30
Sluga… 19.30,21.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40

Petak, 14. februar
1917… 21.20
4 ruže… 13.40
Ajvar… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 14.30, 16.40 3D
Ema… 16.45, 19.20
Frka (sinhronizovano)… 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 15.10, 17.35,*20.00, 22.25
Loši momci zauvek… 16.50, 21.00
Male žene… 18.45
Okretaj zavrtnja… 15.45
Ostrvo fantazija… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Pravo na prigovor… 21.45
Ptice grabljivice… 19.15, 21.30
Sluga… 19.30, 21.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. februar
1917… 21.20
4 ruže… 13.40
Ajvar… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.30, 16.40 3D
Ema… 16.45, 19.20
Frka (sinhronizovano)… 12.40, 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25
Loši momci zauvek… 16.50, 21.00
Male žene… 18.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.50
Okretaj zavrtnja… 15.45
Ostrvo fantazija… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Pravo na prigovor… 21.45
Ptice grabljivice… 19.15, 21.30
Sluga… 19.30, 21.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10, 14.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40

Utorak, 17. ferbuar / sreda, 18. februar
1917… 21.20
Ajvar… 17.40
Dulitl (sinhronizovano)… 16.40 3D
Ema… 16.45,19.20
Frka (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 15.10, 17.35, 20.00, 22.25
Loši momci zauvek… 16.50, 21.00
Male žene… 18.45
Okretaj zavrtnja… 15.45
Ostrvo fantazija… 16.00, 18.10, 20.20, 22.30
Pravo na prigovor… 21.45
Ptice grabljivice… 19.15, 21.30
Sluga… 19.30, 21.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00, 19.00 titl.
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 13
. februar – petak, 14. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 17. februar – petak, 21. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 24. februar – petak, 28. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 29. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 19. februar (19.00) Ona ja i nas dvoje – dokumentarac Bojana Bojića
Četvrtak, 27. februar (20.00) Free Short Fest
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 13. februar
Ema… 17.40, 20.00
Ostrvo fantazija… 18.40, 22.20
Tomazo… 21.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 16.30, 21.00
Okretaj zavrtnja… 22.40
Gospoda… 19.40
Loši momci zauvek… 17.00, 20.20
1917… 20.45
Sluga… 17.30, 19.20, 21.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.20, 14.20, 15.20, 18.20
Sonikov film (titlovano)… 16.20, 19.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 13.45, 17.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40

Petak, 14. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 21.30
Ema… 20.20
Ostrvo fantazija… 18.40, 22.20
Tomazo… 21.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 16.30, 21.00
Okretaj zavrtnja… 22.40
Gospoda… 19.40
Loši momci zauvek… 17.00
1917… 20.45
Sluga… 17.30, 19.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.20, 14.20, 18.20
Sonikov film (titlovano)… 16.20, 19.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 13.45, 17.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.45
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar / ponedeljak, 17. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 21.30
Ema… 20.20
Ostrvo fantazija… 18.40, 22.20
Tomazo… 21.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 16.30, 21.00
Okretaj zavrtnja… 22.40
Gospoda… 19.40
Loši momci zauvek… 17.00
1917… 20.45
Sluga… 17.30, 19.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 12.20, 13.20, 14.20, 18.20
Sonikov film (titlovano)… 16.20, 19.00
Dulitl (sinhronizovano)… 13.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 10.15, 13.45, 17.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.45
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 12.15
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.30, 14.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 10.40

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Led 2… 15.20, 17.40, 20.00, 21.30
Ema… 20.20
Ostrvo fantazija… 18.40, 22.20
Tomazo… 21.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 16.30, 21.00
Okretaj zavrtnja… 22.40
Gospoda… 19.40
Loši momci zauvek… 17.00
1917… 20.45
Sluga… 17.30, 19.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Sonikov film (titlovano)… 16.20, 19.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 17.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.45
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 13. februar
Tomazo… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Parazit… 20.30

Petak, 14. februar
Tomazo… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Led 2… 20.30

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Tomazo… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Led 2… 20.30

Ponedeljak, 17. februar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 18. februar / sreda, 19. februar
Pavaroti… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Tomazo… 20.30

Četvrtak, 20. februar – nedelja, 23. februar
Tomazo… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Portret dame u vatri… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Sreda, 19. februar (19.30) Savamala
Projekcija Kino kluba Barut
Reč je o jugoslovenskom igranom filmu, čija je radnja smeštena u Beograd, tridesetih godina prošlog veka i prikazuje klasnu borbu i nadolazak fašizma. Film će predstaviti Slobodan Duraković. Nakon filma predviđena je diskusija.
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 14. februar
Frka (sinhronizovano)… 16.00
Pavaroti… 18.00
Led 2… 20.00

Subota, 15. februar
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Ostrvo fantazija… 18.00
Led 2… 20.00

Nedelja, 16. februar
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Sluga… 18.00
Parazit… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.