Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (20-26. februar 2020)
Bioskopski repertoari (20-26. februar 2020): Zov divljine
Bioskopski repertoari (20-26. februar 2020): Zov divljine

Bioskopski repertoari (20-26. februar 2020)

Novi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 20. do 26. februara 2020. Planirajte šta ćete da gledate na predstojećem 48. FEST-u: više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 20. do 26. februara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 20. februar
Zov divljine (atmos)… 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20
Gospoda… 20.00
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 13.20, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.20

Petak, 21. februar
Zov divljine (atmos)… 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20, 19.20
Gospoda… 20.00, 21.50
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 16.40, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 13.20, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 13.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.20

Subota, 22. februar
Zov divljine (atmos)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20
Gospoda… 20.00
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 10.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.45, 13.20, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.10, 13.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.20

Nedelja, 23. februar
Zov divljine (atmos)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20, 19.20
Gospoda… 20.00, 21.50
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 16.40, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Dulitl (sinhronizovano)… 10.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.45, 13.20, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 15.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.10, 13.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 24. februar
Zov divljine (atmos)… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20
Gospoda… 20.00
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 15.40

Utorak, 25. februar
Zov divljine (atmos)… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20, 19.20
Gospoda… 20.00, 21.50
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 16.40, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 15.40

Sreda, 26. februar
Zov divljine (atmos)… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Marica i Ivica… 21.40
Portret dame u vatri… 18.30
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 16.50
Šavovi… 20.30
Dovlatov… 22.30
Led 2… 20.50
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 22.15
Male žene… 14.20
Gospoda… 20.00
1917… 17.40
Sluga… 18.20
Ajvar… 16.30
Parazit… 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Frka (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 20. februar – sreda, 26. februar
Zviždači… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 20. februar / petak, 21. februar
Zov divljine… 13.00
Led 2… 15.00
Moj jutarnji smeh… 17.00
Zemlja meda… 19.00
Portret dame u vatri… 21.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavanje (sinhronizovano)… 11.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.15
Zov divljine… 14.15
Led 2… 16.15
Moj jutarnji smeh… 18.15
Zemlja meda… 20.00
Portret dame u vatri… 21.30

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Zov divljine… 13.00
Led 2… 15.00
Moj jutarnji smeh… 17.00
Zemlja meda… 19.00
Portret dame u vatri… 21.00

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 20. februar – ponedeljak, 24. februar
Asimetrija… 17.00
Portret dame u vatri… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00

Utorak, 25. februar
Majstori, majstori… 18.00 – specijalna projekcija, ulaz za dž
Razgovor sa rediteljem Goranom Markovićem i otvaranje izložbe… 19.30
Moj jutarnji smeh… 21.00

Sreda, 26. februar / četvrtak, 27. februar
Asimetrija… 17.00
Portret dame u vatri… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00

Petak, 28. februar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 20. februar
Zov divljine… 14.05, 16.00, 18.00, 20.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 12.40, 14.05, 15.35, 16.45
Marica i Ivica… 17.10, 21.00, 22.50
Led 2… 17.00, 19.30, 22.00
Ema… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.15
Ostrvo fantazija… 15.20, 18.20, 20.30, 22.40
Ptice grabljivice… 20.10, 22.20
1917… 21.40
Ajvar… 16.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.05, 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D
Dulitl (titlovano)… 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.50 3D, 14.40, 16.30 3D
Kletva… 22.35
Loši momci zauvek… 16.15, 21.20
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.10
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.10
Parazit… 18.45, 21.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.35 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00, 15.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.15 3D

Petak, 21. februar / subota, 22. februar
Zov divljine… 14.05, 16.00, 18.00, 20.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 12.40, 14.05, 15.35, 16.45
Marica i Ivica… 17.10, 21.00, 22.50
Led 2… 17.00, 19.30, 22.00
Ema… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.15
Ostrvo fantazija… 15.20, 18.20, 20.30, 22.40
Ptice grabljivice… 20.10, 22.20
1917… 21.40
Ajvar… 16.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.05, 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D
Dulitl (titlovano)… 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.50 3D, 14.40, 16.30 3D
Kletva… 22.35
Loši momci zauvek… 16.15, 21.20
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.15
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.10
Parazit… 18.45, 21.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.35 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00, 15.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.15 3D

Nedelja, 22. februar
Boljšoj teatar: Labudovo jezero – direktan prenos baleta… 16.00
Zov divljine… 14.05, 16.00, 18.00, 20.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 12.40, 14.05, 15.35, 16.45
Marica i Ivica… 17.10, 21.00, 22.50
Led 2… 17.00, 19.30, 22.00
Ema… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.20, 13.15, 14.20, 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.15
Ostrvo fantazija… 15.20, 18.20, 20.30, 22.40
Ptice grabljivice… 20.10, 22.20
1917… 21.40
Ajvar… 16.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.05, 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D
Dulitl (titlovano)… 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.50, 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 12.50 3D, 14.40, 16.30 3D
Kletva… 22.35
Loši momci zauvek… 21.20
Male žene… 19.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.15
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.10
Parazit… 18.45, 21.15
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.30 3D
Sluga… 17.30, 19.40, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.35 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00, 15.00 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.15 3D

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Zov divljine… 16.10, 18.10, 20.15
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.35, 16.45
Marica i Ivica… 17.10, 21.00, 22.50
Led 2… 17.00, 19.30, 22.00
Ema… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sonikov film (titlovano)… 19.15
Ostrvo fantazija… 15.20, 18.20, 20.30, 22.40
Ptice grabljivice… 20.10, 22.20
1917… 21.40
Ajvar… 16.20
Gospoda… 15.30, 17.45, 20.05, 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 3D
Dulitl (titlovano)… 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 18.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 15.10, 16.30 3D
Kletva… 22.35
Loši momci zauvek… 16.15, 21.20
Male žene… 19.00
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.10
Parazit… 18.45, 21.15
Sluga… 17.30, 19.40, 21.50

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 20. februar

Zov divljine… 18.10, 20.20, 22.30
Marica i Ivica… 22.25
Led 2… 18.00, 20.10
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.15
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 15.15, 16.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 13.45, 15.45

Petak, 21. februar / subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Zov divljine… 18.10, 20.20, 22.30
Marica i Ivica… 22.25
Led 2… 18.00, 20.10
Ostrvo fantazija… 22.15
Sluga… 17.45, 20.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.15, 16.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 12.00
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 15.15, 16.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 13.45, 15.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 20. februar / petak, 21. februar
Zov divljine… 16.30, 18.30
Led 2… 17.50, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.10
Frka (sinhronizovano)… 15.40
Gospoda… 20.15, 22.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sluga… 19.10
Ostrvo fantazija… 21.20
Ptice grabljivice… 17.30
Ajvar… 19.45
Marica i Ivica… 21.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.30
Portret dame u vatri… 17.00
Ema… 19.30
1917… 22.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Zov divljine… 16.30, 18.30
Led 2… 17.50, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.15, 16.10
Frka (sinhronizovano)… 13.40, 15.40
Gospoda… 20.15, 22.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Sluga… 19.10
Ostrvo fantazija… 21.20
Ptice grabljivice… 17.30
Ajvar… 19.45
Marica i Ivica… 21.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 14.00, 15.30
Portret dame u vatri… 17.00
Ema… 19.30
1917… 22.00

Ponedeljak, 24. febuar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Zov divljine… 16.30, 18.30
Led 2… 17.50, 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.10
Frka (sinhronizovano)… 15.40
Gospoda… 20.15, 22.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Sluga… 19.10
Ostrvo fantazija… 21.20
Ptice grabljivice… 17.30
Ajvar… 19.45
Marica i Ivica… 21.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.30
Portret dame u vatri… 17.00
Ema… 19.30
1917… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 20. februar / petak, 21. februar
Dulitl (sinhronizovano)… 12.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D
Gospoda… 19.30, 22.20
Led 2… 16.15, 20.00
Loši momci zauvek… 21.45
Male žene… 15.30
Marica i Ivica… 14.25, 20.30, 22.30
Ostrvo fantazija… 17.00 MX4D, 18.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.10, 15.00, 16.25, 17.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.40, 13.45 3D
Ptice grabljivice… 21.00
Sluga… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.35 3D
Zov divljine… 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50

Subota, 22. februar
Dulitl (sinhronizovano)… 12.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D
Gospoda… 19.30, 22.20
Led 2… 16.15, 20.00
Loši momci zauvek… 21.45
Marica i Ivica… 14.25, 20.30, 22.30
Ostrvo fantazija… 17.00 MX4D, 18.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.10, 15.00, 16.25, 17.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.40, 13.45 3D
Ptice grabljivice… 21.00
Sluga… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00 – premijera
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.35 3D
Zov divljine… 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50

Nedelja, 23. februar
Dulitl (sinhronizovano)… 12.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 11.50 3D, 13.40, 15.50 3D
Gospoda… 19.30, 22.20
Led 2… 16.15, 20.00
Loši momci zauvek… 21.45
Male žene… 15.30
Marica i Ivica… 14.25, 20.30, 22.30
Ostrvo fantazija… 17.00 MX4D, 18.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.10, 15.00, 16.25, 17.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.40, 13.45 3D
Ptice grabljivice… 21.00
Sluga… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 12.00, 14.00, 15.00 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.35 3D
Zov divljine… 13.00 MX4D, 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Frka (sinhronizovano)… 15.50 3D
Gospoda… 19.30, 22.20
Led 2… 16.15, 20.00
Loši momci zauvek… 21.45
Male žene… 15.30
Marica i Ivica… 20.30, 22.30
Ostrvo fantazija… 17.00 MX4D, 18.45
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00, 16.25, 17.50
Ptice grabljivice… 21.00
Sluga… 18.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00 MX4D, 16.00, 18.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 21.15 MX4D 3D
Zov divljine… 17.40, 19.10 MX4D, 19.45, 21.50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 20. februar (19.00) Do beskraja
+ projekcija dokumentarnog filma „Felini – ja sam rođeni lažov“ Damijana Petigroua

Petak, 21. februar / subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Srećan kao Lazaro… 18.00
Svi znaju… 20.00

Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Loro (Njihov)… 18.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 20. februar – subota, 22. februar
Moj jutarnji smeh… 20.00

Nedelja, 23. februar
Ujed pčele u Velikim Pčelicama… 20.00
Kratki film Marka Đorđevića. Posle projekcije razgovor sa rediteljem i glavnim glumcima, Filipom Đurićem i Ivanom Vuković, uz moderaciju urednika filmskog programa DOB, Dragana Nikolića.
Moj jutarnji smeh… 21.00

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 20. februar
1917… 16.00
4 ruže… 22.50
Ajvar… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.50, 16.00 3D
Ema… 20.45
Frka (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.30, 15.30 3D
Gospoda… 18.30, 19.45, 22.00
Led 2… 17.25, 20.00
Loši momci zauvek… 17.15, 21.10
Male žene… 20.10
Marica i Ivica… 16.40, 20.30, 22.20
Ostrvo fantazija… 18.20, 22.30
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.35, 15.20, 16.00
Pravo na prigovor… 22.00
Ptice grabljivice… 15.30, 17.30
Sluga… 19.40, 21.50
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.45, 14.50, 17.00, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.35 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.50, 13.55 3D
Zov divljine… 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45

Petak, 21. februar / subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
1917… 17.00
4 ruže… 22.50
Ajvar… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.50, 16.00 3D
Ema… 19.20
Frka (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.30, 15.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 17.25, 20.00
Loši momci zauvek… 17.15, 21.10
Male žene… 20.10
Marica i Ivica… 16.30, 20.30, 22.20
Ostrvo fantazija… 18.20, 22.10
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.35, 15.20, 16.00
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 15.30, 17.30, 22.30
Sluga… 19.40, 21.50
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.45, 14.50, 17.00, 19.00 titl.
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.35 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.20, 14.25 3D
Zov divljine… 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 19.45

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar
1917… 17.00
4 ruže… 22.50
Ajvar… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ema… 19.20
Frka (sinhronizovano)… 15.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 17.25, 20.00
Loši momci zauvek… 17.15, 21.10
Male žene… 20.10
Marica i Ivica… 16.30, 20.30, 22.20
Ostrvo fantazija… 18.20, 22.10
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.20, 16.00
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 16.00, 18.10, 22.30
Sluga… 20.20, 22.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 17.00, 19.00 titl.
Zov divljine… 15.20, 17.30, 19.40

Sreda, 26. februar
1917… 17.00
4 ruže… 22.50
Ajvar… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ema… 19.20
Frka (sinhronizovano)… 15.30 3D
Gospoda… 19.45, 22.00
Led 2… 17.25, 20.00
Loši momci zauvek… 17.15
Male žene… 20.10
Marica i Ivica… 16.30, 20.30, 22.20
Ostrvo fantazija… 18.20, 22.10
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.20, 16.00
Pravo na prigovor… 21.50
Ptice grabljivice… 16.00, 18.10, 22.30
Sluga… 20.20, 22.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.50, 19.40 titl.
Zov divljine… 15.20, 17.30
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 20
. februar – petak, 21. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 24. februar – petak, 28. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 29. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 27. februar (20.00) Free Short Fest
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 20. februar / petak, 21. februar
Zov divljine… 14.00, 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20
Marica i Ivica… 16.20, 20.40, 22.20
Portret dame u vatri… 20.15
Led 2… 17.20, 19.45
Ostrvo fantazija… 21.40
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 18.10
Gospoda… 19.30, 22.00
Loši momci zauvek… 22.10
1917… 22.30
Sluga… 17.00, 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40, 16.40, 18.40
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 13.20, 15.40
Frka (sinhronizovano)… 14.00, 17.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Zov divljine… 12.00, 14.00, 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20
Marica i Ivica… 16.20, 20.40, 22.20
Portret dame u vatri… 20.15
Led 2… 17.20, 19.45
Ostrvo fantazija… 21.40
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 18.10
Gospoda… 19.30, 22.00
Loši momci zauvek… 22.10
1917… 22.30
Sluga… 17.00, 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.40, 11.40, 12.40, 14.40, 16.40, 18.40
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 10.20, 11.50, 13.20, 15.40
Frka (sinhronizovano)… 10.30, 14.00, 17.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 15.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.30
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.30

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Zov divljine… 15.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.20
Marica i Ivica… 16.20, 20.40, 22.20
Portret dame u vatri… 20.15
Led 2… 17.20, 19.45
Ostrvo fantazija… 21.40
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 18.10
Gospoda… 19.30, 22.00
Loši momci zauvek… 22.10
1917… 22.30
Sluga… 17.00, 19.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40, 16.40, 18.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.40
Frka (sinhronizovano)… 17.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 15.50
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 14.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 20. februar – nedelja, 23. februar
Tomazo… 16.30
Moj jutarnji smeh… 18.30
Portret dame u vatri… 20.30

Ponedeljak, 24. februar / utorak, 25. februar / sreda, 26. februar
Zemlja meda… 16.30
Pavaroti… 18.30
Portret dame u vatri… 20.30

Četvrtak, 27. februar
Portret dame u vatri… 18.30
Mali Džo… 20.30

Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Pavaroti… 16.30
Portret dame u vatri… 18.30
Mali Džo… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 20. februar

Frka (sinhronizovano)… 16.00
Ptice grabljivice… 18.00
Težina lanaca… 20.00

Petak, 21. februar
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 16.00
Marica i Ivica… 18.00
Ema… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 20. februar / petak, 21. februar
Ema… 20.00

Subota, 22. februar
Frka (sinhronizovano)… 12.00
Marica i Ivica… 20.00

Nedelja, 23. februar
Frka (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 24. februar
Marica i Ivica… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Projekcije filmova povodom 75. godišnjice pobede nad fašizmom
Četvrtak, 20. februar (11.00) Nebeski prikradač (1945)
Utorak, 25. februar (11.00) Pet nevesta (2011)
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.