Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (6-12. februar 2020)
Bioskopski repertoari (6-12. februar 2020): Zviždači
Bioskopski repertoari (6-12. februar 2020): Zviždači

Bioskopski repertoari (6-12. februar 2020)

Bioskopski repertoari važe od 6. do 12. februara 2020. Pored novih filmova u bioskopima će biti priređeni posebni (porodični) programi za zimski raspust.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 6. do 12. februara 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Goethe-Institut Beograd

Knez Mihailova 50
Petak, 7. februar 2020. (19.00) Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 6. februar 2020. / petak, 7. februar 2020.
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.40
Težina lanaca 3… 19.30
Grudi… 18..45
Asimetrija… 17.00
Male žene… 16.10, 19.40
Gospoda… 19.00, 22.20
Sluga… 17.20, 22.00
Ajvar… 17.40
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 15.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.20
Frka (sinhronizovano)… 14.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.00

Subota, 8. februar 2020.
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.40
Težina lanaca 3… 19.30
Grudi… 18..45
Asimetrija… 17.00
Male žene… 16.10, 19.40
Gospoda… 19.00, 22.20
1917… 18.00
Sluga… 16.30, 20.20, 22.30
Ajvar… 17.20
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.20
Frka (sinhronizovano)… 10.30, 14.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.40, 14.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.00

Nedelja, 9. februar 2020.
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.40
Težina lanaca 3… 19.30
Grudi… 18..45
Asimetrija… 17.00
Male žene… 16.10, 19.40
Gospoda… 19.00, 22.20
Sluga… 17.20, 22.00
Ajvar… 17.40
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.20
Frka (sinhronizovano)… 10.30, 14.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 10.40, 14.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 10. februar 2020. / utorak, 11. februar 2020. / sreda, 12. februar 2020.
Ptice grabljivice i fantastična emancipacija Harli Kvin… 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.40
Težina lanaca 3… 19.30
Grudi… 18..45
Asimetrija… 17.00
Male žene… 17.00, 19.40
Gospoda… 19.00, 22.20
1917… 18.00
Sluga… 16.30, 20.20, 22.30
Ajvar… 17.20
Parazit… 21.20
Dulitl (sinhronizovano)… 15.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 13.20
Frka (sinhronizovano)… 14.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.30
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.20
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. februar – sreda, 12. februar
Pavaroti… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. februar / petak, 7. februar
Frka (sinhronizovano)… 13.00
Zviždači… 15.00
Sluga… 17.00
Grudi… 19.00
Ptice grabljivice… 21.00

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Misija Arktik (sinhronizovano)… 11.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00
Frka (sinhronizovano)… 15.00
Sluga… 17.00
Grudi… 19.00
Ptice grabljivice… 21.00

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Frka (sinhronizovano)… 13.00
Zviždači… 15.00
Sluga… 17.00
Grudi… 19.00
Ptice grabljivice… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. februar / petak, 7. februar
Grudi… 17.00
Asimetrija… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00

Subota, 8. februar
Grudi… 17.00
Asimetrija… 19.00
Moj jutarnji smeh… 21.00
Ovog vikenda navršava se dve godine od kako Nebojša Glogovac više nije sa nama. U znak poštovanja i sećanja ekipa filma „Moj jutarnji smeh“ ovu projekciju posvećuje ovom glumcu. Posle projekcije, publika će moći da pogleda i deo snimljenog materijala sa Nebojšom Glogovcem koji se nije našao u finalnoj verziji filma. Projekciji će prisustvovati glumačka i autorska ekipa filma.

Nedelja, 9. februar
Zemlja meda… 17.00, 19.00, 21.00
Projekcije povodom dodele Oskara u znak makedonskog dokumentarca koji je ušao u istoriju kao prvi film nominovan za Oskara i za najbolji strani film i za dokumentarac.

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Grudi… 17.00
Asimetrija… 19.00
Zemlja meda… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Festival porodičnog filma – Porodični dani
Do 9. februara u svim Cineplexx bioskopima održaće se Porodični dani kako bi dečiji raspust bio ispunjen kvalitetnim sadržajem, zabavom i najpropraćenijim animiranim filmovima iz prethodne godine. U trajanju od devet dana na u Cinepelxx bioskopima će biti prikazano 20 naslova iz prethodne godine, među kojima su „Dambo“, „Kralj lavova“, „Zaleđeno kraljevstvo 2“, „Tajne avanture kućnih ljubimaca“, „Angry Birds“ i mnogi drugi. Na programu će biti animirani i igrani filmovi, kao i 3D avanture u sinhronizovanoj i titlovanoj verziji. U okviru repertoara uvršćeni su raznovrsni naslovi prilagođeni kako za najmlađe, tako i za malo stariju publiku.

Četvrtak, 6. februar
Grudi… 17.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 17.20
1917… 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Asimetrija… 22.20
Dambo (sinhronizovano)… 16.00 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.25, 15.00, 18.00
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.40, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15, 17.40 3D
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grdana – Gospodarica zla… 18.15 3D
Jadnici… 21.55
Kletva… 15.25
Kralj lavova… 19.00 titl. 3D
Loši momci zauvek… 16.30, 20.10, 22.30
Male žene… 15.20, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 13.20
Okretaj zavrtnja… 17.55, 22.50
Parazit… 22.10
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.00 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00 3D
Pravo na prigovor… 20.00, 22.40
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.15 3D, 17.00 3D
Sluga… 20.40, 21.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 15.10 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.00 3D
Težina lanaca 3… 19.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.10 3D

Petak, 7. februar
Grudi… 17.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 17.20
1917… 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Aladin… 19.10
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Asimetrija… 22.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.50, 17.00 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.45, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15, 17.40 3D
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Jadnici… 21.55
Kletva… 15.20
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.50 3D
Loši momci zauvek… 18.00, 20.25, 22.50
Male žene… 17.10, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10
Okretaj zavrtnja… 18.45, 22.25
Parazit… 20.45
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00, 12.40
Playmobil… 16.00
Pravo na prigovor… 19.50, 22.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.15 3D
Sluga… 20.10, 21.50
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.00 3D
Težina lanaca 3… 19.30
Velika avantura (sinhronizovano)… 13.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 15.00 3D

Subota, 8. februar
Grudi… 17.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 17.20
1917… 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D
Asimetrija… 22.20
Dambo (sinhronizovano)… 15.00 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.50, 16.00 3D, 17.00 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.45, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15, 17.40 3D
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Jadnici… 21.55
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.00
Kletva… 15.20
Kralj lavova… 19.25 titl. 3D
Loši momci zauvek… 18.00, 20.25, 22.50
Male žene… 17.10, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10
Okretaj zavrtnja… 18.45, 22.45
Parazit… 20.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.40, 13.00
Pokemon detektiv Pikaču… 17.15 3D
Pravo na prigovor… 19.50, 22.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.15 3D
Sluga… 20.35, 21.50
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.00 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.00
Težina lanaca 3… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00 3D

Nedelja, 9. februar
Grudi… 17.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 17.20
1917… 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 3D
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 16.00
Asimetrija… 22.20
Dambo (sinhronizovano)… 17.15 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.50, 17.00 3D, 19.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.45, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grdana: Gospodarica zla… 18.00 titl. 3D
Jadnici… 21.55
Kletva… 15.20
Loši momci zauvek… 18.00, 20.25, 22.50
Male žene… 17.10, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10
Okretaj zavrtnja… 19.35, 22.45
Parazit… 21.10
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.40
Playmobil… 12.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00
Pravo na prigovor… 19.50, 22.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00, 13.15 3D
Sluga… 20.35, 21.50
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.00 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.00 3D
Težina lanaca 3… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.00 3D, 15.00 3D
Zviždači… 17.20

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. ferbuar
Grudi… 18.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 19.10
1917… 16.40, 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Asimetrija… 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30, 14.50 3D, 17.00 3D, 19.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 17.15, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.45, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Jadnici… 21.55
Kletva… 15.20, 17.20
Loši momci zauvek… 18.00, 20.25, 22.50
Male žene… 17.10, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.35
Parazit… 21.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.40
Playmobil… 12.45
Pravo na prigovor… 19.50, 22.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.25, 14.30 3D
Sluga… 17.50, 20.00, 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.00 3D
Težina lanaca 3… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00

Sreda, 12. februar
Grudi… 18.45
Ptice grabljivice… 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40
Zviždači… 19.10
1917… 16.40, 21.00
4 ruže… 21.45
Ajvar… 19.00
Asimetrija… 22.20
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30, 14.50 3D, 17.00 3D, 19.00 titl.
Džumandži: Sledeći nivo… 12.50, 17.15, 19.20 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00 3D, 12.45, 13.40 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.15, 17.40 3D
Gospoda… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Jadnici… 21.55
Kletva… 15.20, 17.20
Loši momci zauvek… 18.00, 20.25, 22.50
Male žene… 17.10, 19.40
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.10
Okretaj zavrtnja… 20.40, 22.35
Parazit… 21.15
Patrolne šape (sinhronizovano)… 12.40
Playmobil… 12.45
Pravo na prigovor… 19.50, 22.30
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.25, 14.30 3D
Sluga… 17.50, 20.00, 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 16.00 3D
Težina lanaca 3… 19.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.00, 15.50 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. februar / petak, 7. februar

Ptice grabljivice… 20.00, 22.25
Grudi… 18.30
Okretaj zavrtnja… 18.40, 22.30
Male žene… 20.10
Gospoda… 22.15
Loši momci zauvek… 18.00
Sluga… 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 14.30, 16.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.45, 17.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.30
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Grudi… 18.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.30, 16.15
Okretaj zavrtnja… 18.40, 22.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.30
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Gospoda… 22.15
Male žene… 20.10
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.45, 17.00
Ptice grabljivice… 20.00, 22.25
Loši momci zauvek… 18.00
Sluga… 20.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.45

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Ptice grabljivice… 20.00, 22.25
Grudi… 18.30
Okretaj zavrtnja… 18.40, 22.30
Male žene… 20.10
Gospoda… 22.15
Loši momci zauvek… 18.00
Sluga… 20.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.30, 16.15
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.45, 17.00
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.30
Dulitl (sinhronizovano)… 13.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. februar / petak, 7. februar
Ptice grabljivice… 16.50, 19.00, 21.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15
Frka (sinhronizovano)… 15.15
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Jadnici… 17.15
Sluga… 19.15, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00
Zviždači… 18.15
Grudi… 20.30
Loši momci zauvek… 22.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
1917… 22.00

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Ptice grabljivice… 16.50, 19.00, 21.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Frka (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Jadnici… 17.15
Sluga… 19.15, 21.30
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.50
Dulitl (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Zviždači… 18.15
Grudi… 20.30
Loši momci zauvek… 22.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
1917… 22.00

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Ptice grabljivice… 16.50, 19.00, 21.10
Frka 3D (sinhronizovano)… 16.15
Frka (sinhronizovano)… 15.15
Gospoda… 18.00, 20.15
Okretaj zavrtnja… 22.30
Jadnici… 17.15
Sluga… 19.15, 21.30
Dulitl (sinhronizovano)… 16.00
Zviždači… 18.15
Grudi… 20.30
Loši momci zauvek… 22.15
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 15.30
Ajvar… 17.30
Male žene… 19.30
1917… 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. februar
Ptice grabljivice… 15.20 MX4D 2D, 17.00, 19.45, 20.10 MX4D 2D, 22.00
Grudi… 21.50
Aladin… 19.00
Angry Birds 2 film (sinhronizovano)… 15.00
Dambo… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 12.30 3D, 13.10, 14.20 3D, 15.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.00
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.10 3D, 17.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.50, 15.40 3D
Pravo na prigovor… 20.45
Gospoda… 17.30, 20.20, 22.40
Male žene… 19.15
Loši momci zauvek… 18.15, 22.15 MX4D 2D
Sluga… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.25

Petak, 7. februar
Ptice grabljivice… 15.20 MX4D 2D, 17.00, 19.45, 20.10 MX4D 2D, 22.00
Grudi… 21.50
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 3D
Angry Birds 2 film (sinhronizovano)… 16.00
Dambo (sinhronizovano)… 17.15 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D
Dulitl… 19.30
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 12.30 3D, 13.10, 14.20 3D, 15.00
Grdana – Gospodarica zla… 18.00 3D
Prodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.45
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00, 16.10 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.50, 15.40 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 14.00 3D
Pravo na prigovor… 20.45
Gospoda… 17.30, 20.20, 22.40
Male žene… 19.15
Loši momci zauvek… 18.15, 22.15 MX4D 2D
Sluga… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.25

Subota, 8. februar
Ptice grabljivice… 15.20 MX4D 2D, 19.45, 20.10 MX4D 2D, 22.00
Grudi… 21.50
Aladin… 19.00
Angry Birds film 2 (sinhronizovano)… 14.00
Dora i izgubljeni zlatni grad (sinhronizovano)… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 12.30 3D, 13.10, 14.20 3D, 15.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.40 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 14.45
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.10 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 12.45 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.50, 15.40 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00 3D
Pravo na prigovor… 20.45
Okretaj zavrtnja… 17.00
Gospoda… 17.30, 20.00, 22.15
Male žene… 19.15
Loši momci zauvek… 18.15, 22.15 MX4D 2D
Sluga… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.25

Nedelja, 9. februar
Ptice grabljivice… 15.20 MX4D 2D, 19.45, 20.10 MX4D 2D, 22.00
Grudi… 21.50
Angry Birds 2 film (sinhronizovano)… 11.00 3D
Dambo (sinhronizovano)… 14.35 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D
Dulitl… 16.00 3D
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 12.30 3D, 13.10, 14.20 3D, 15.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.00
Kralj lavova… 19.00 3D
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Pokemon detektiv Pikaču… 16.50 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 16.10 3D
Spajdermen – Daleko od kuće… 18.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.00
Pravo na prigovor… 20.45
Okretaj zavrtnja… 17.00
Gospoda… 17.30, 20.30, 22.45
Male žene… 19.15
Loši momci zauvek… 18.15, 22.15 MX4D 2D
Sluga… 21.30
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.25

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Ptice grabljivice… 15.20 MX4D 2D, 17.00, 19.30, 20.10 MX4D 2D, 21.40
Grudi… 21.50
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 14.00 3D, 15.00, 15.50 3D, 17.40 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.50, 15.40 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.15, 16.15 3D
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.10
Pravo na prigovor… 20.45
Okretaj zavrtnja… 18.25
Gospoda… 17.30, 19.45, 22.00
Male žene… 19.15
Loši momci zauvek… 18.15, 22.15 MX4D 2D
Sluga… 20.20, 22.30
Džumandži: Sledeći nivo… 13.00 MX4D 3D
Star Wars: Uspon Skajvokera… 17.25
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 6. februar (19.00) Tragovima svedoka
Dokumentarni film o Vasiliju Vitaljeviču i predavanje

Petak, 7. februar / subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Neobični… 18.00
Zviždači… 20.00

Četvrtak, 20. februar (19.00) Do beskraja
+ projekcija dokumentarnog filma „Felini – ja sam rođeni lažov“ Damijana Petigroua

Petak, 21. februar / subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Srećan kao Lazaro… 18.00
Svi znaju… 20.00

Petak, 28. februar / subota, 29. februar / nedelja, 1. mart
Loro (Njihov)… 18.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 29. februar – nedelja, 8. mart 2020.

FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 6. februar
Ptice grabljivice… 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grudi… 18.45, 20.40
Zviždači… 20.15
Aladin… 19.00
Angry Birds 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D
Dambo… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 13.20 3D, 15.10, 17.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.00 3D
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 17.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.00 3D
Velika avantura (sinhronizovano)… 11.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.45, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40
Pravo na prigovor… 21.30
Okretaj zavrtnja… 17.20, 19.15
Gospoda… 19.00, 21.15
Male žene… 17.40
Loši momci zauvek… 18.30, 21.00
1917… 21.10
Sluga… 20.30, 22.40
4 ruže… 22.30
Ajvar… 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40

Petak, 7. februar
Ptice grabljivice… 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.10
Grudi… 18.45, 20.40
Zviždači… 20.15
Aladin (sinhronizovano)… 17.10 3D
Angry Birds 2 (sinhronizovano)… 16.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.00 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.50 3D
Dulitl… 19.00
Frka (sinhronizovano)… 13.20 3D, 15.10, 17.00 3D
Grdana – Gospodarica zla… 18.00 3D
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Playmobil (sinhronizovano)… 13.00
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 12.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.45, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 14.00 3D
Pravo na prigovor… 21.15
Okretaj zavrtnja… 17.20, 19.15
Gospoda… 19.40, 22.00
Male žene… 17.40
Loši momci zauvek… 18.30, 21.00
1917… 21.10
Sluga… 20.30, 22.40
4 ruže… 22.30
Ajvar… 22.15
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40

Subota, 8. februar
Ptice grabljivice… 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grudi… 18.45, 20.40
Zviždači… 20.15
Aladin… 19.00
Angry Birds 2 (sinhronizovano)… 14.00
Dambo (sinhronizovano)… 14.45 3D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 18.00
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 13.20 3D, 15.10, 17.00 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.45 3D
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.00
Patrolne šape (sinhronizovano)… 11.00
Playmobil (sinhronizovano)… 16.00
Velika avantura (sinhronizovano)… 13.00 3D
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.45, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40, 12.00 3D
Pravo na prigovor… 21.30
Okretaj zavrtnja… 17.20, 19.15
Gospoda… 19.00, 21.15
Male žene… 17.40
Loši momci zauvek… 18.30, 21.00
1917… 21.10
Sluga… 20.00, 22.10
4 ruže… 22.30
Ajvar… 22.20
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40

Nedelja, 9. februar
Ptice grabljivice… 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grudi… 18.45, 20.40
Zviždači… 20.15
Angry Birds 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.00 3D, 16.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 13.20 3D, 15.10, 17.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.00
Kralj lavova… 19.05
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Patrolne šape (sinhronizovano)… 13.00
Pokemon detektiv Pikaču … 17.00 3D
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.00 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.45, 15.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.40
Pravo na prigovor… 21.30
Okretaj zavrtnja… 17.20, 19.15
Gospoda… 19.00, 21.15
Male žene… 17.40
Loši momci zauvek… 18.30, 21.00
1917… 21.10
Sluga… 20.30, 22.40
4 ruže… 22.30
Ajvar… 22.10
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Ptice grabljivice… 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Grudi… 18.45, 20.40
Zviždači… 20.15
Dulitl (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.50 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.20, 13.20 3D, 14.10, 15.10, 16.00, 17.00 3D
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.50
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 11.55, 13.50 3D
Pravo na prigovor… 21.20
Okretaj zavrtnja… 17.20, 19.15, 22.35
Gospoda… 17.45, 20.00, 22.15
Male žene… 17.40
Loši momci zauvek… 18.30, 21.00
1917… 19.00
Sluga… 18.20, 20.30, 22.40
4 ruže… 21.10
Ajvar… 21.10
Džumandži: Sledeći nivo… 16.00
Star Wars: Uspon Skajvokera… 14.40
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2020. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 28. februar – nedelja, 8. mart 2020.
FEST 2020 – 48. Međunarodni beogradski filmski festival
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 6
. februar / petak, 7. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 10. februar – petak, 14. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 15. februar / nedelja, 16. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 17. februar – petak, 21. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 22. februar / nedelja, 23. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Ponedeljak, 24. februar – petak, 28. februar
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00

Subota, 29. februar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 11.00
Asimetrija… 18.00
Sluga… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 7. februar (18.00) Kratki norveški filmovi
Sreda, 19. februar (19.00) Ona ja i nas dvoje – dokumentarac Bojana Bojića
Četvrtak, 27. februar (20.00) Free Short Fest
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 6. februar / petak, 7. februar
Ptice grabljivice… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.30
Grudi… 18.40
Pravo na prigovor… 21.20
Okretaj zavrtnja… 18.30, 22.30
Male žene… 16.00
Gospoda… 19.45, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00, 22.30
1917… 20.20
Sluga… 16.50, 19.20, 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 13.20, 17.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.20
Frka (sinhronizovano)… 16.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Ptice grabljivice… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.30
Grudi… 18.40
Pravo na prigovor… 21.20
Okretaj zavrtnja… 18.30, 22.30
Male žene… 16.00
Gospoda… 19.45, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00, 22.30
1917… 20.20
Sluga… 16.50, 19.20, 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 10.40, 13.20, 17.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Frka (sinhronizovano)… 12.45, 16.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.50, 14.30, 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.40, 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 12.40, 16.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 14.40

Ponedeljak, 10. februar / utorak, 11. februar / sreda, 12. februar
Ptice grabljivice… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Zviždači… 20.30
Grudi… 18.40
Pravo na prigovor… 21.20
Okretaj zavrtnja… 18.30, 22.30
Male žene… 16.00
Gospoda… 19.45, 22.00
Loši momci zauvek… 19.00, 22.30
1917… 20.20
Sluga… 16.50, 19.20, 21.40
Dulitl (sinhronizovano)… 13.20, 17.20
Dulitl 3D (sinhronizovano)… 15.20
Frka (sinhronizovano)… 16.15
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.00
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 13.00
Vreme je za sankanje 3D (sinhronizovano)… 15.00
Misija Arktik (sinhronizovano)… 14.00
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 13.40
Prerušeni špijuni 3D (sinhronizovano)… 16.40
Zaleđeno kraljevstvo 2 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 6. februar
Marija Kalas… 16.30
Pavaroti… 18.30
Lepo doba… 20.30

Petak, 7. februar / subota, 8. februar
Čekajući Oskara
Bol i slava… 14.30
Džudi… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Parazit… 20.30

Nedelja, 9. februar
Pavaroti… 16.30
Džudi… 18.30
Parazit… 20.30

Ponedeljak, 10. februar
Pavaroti… 16.30
Grudi… 18.30
Parazit… 20.30

Utorak, 11. februar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 12. februar
Pavaroti… 16.30
Grudi… 18.30
Parazit… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nedelja, 9. februar 2020. (18.00) The Freshest Kids
Projekcija dokumentarnog filma o brejku
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 6. februar

Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.00
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00
Grudi… 20.00

Petak, 7. februar
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Dulitl (sinhronizovano)… 18.00
Male žene… 20.00

Subota, 8. februar
Frka (sinhronizovano)… 16.00
Ptice grabljivice… 18.00

Nedelja, 9. februar
Frka (sinhronizovano)… 16.00
Težina lanaca 3… 18.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 8. februar / nedelja, 9. februar
Vreme je za sankanje (sinhronizovano)… 18.00
Džoker… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.