Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (5-11. mart 2020)
Bioskopski repertoari (5-11. mart 2020): Hotel Beograd
Bioskopski repertoari (5-11. mart 2020): Hotel Beograd

Bioskopski repertoari (5-11. mart 2020)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 5. do 11. marta 2020. Planirajte šta ćete da gledate na 48. FEST-u: više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 5. do 11. marta 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 5. mart
Otac… 16.40, 20.00
Nevidljivi čovek… 19.00
Ričard Džuel… 21.30
21. most… 22.20
Zov divljine… 15.00, 19.40
Gospoda… 21.40
Parazit… 17.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Napred (sinhronizovano)… 16.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 18.00

Petak, 6. mart
Otac… 16.40, 20.00
Nevidljivi čovek… 19.00
Ričard Džuel… 21.30
21. most… 22.20
Zov divljine… 19.40
Gospoda… 21.40
Parazit… 17.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 17.40

Subota, 7. mart
Otac… 16.40, 20.00
Nevidljivi čovek… 19.00
Ričard Džuel… 21.30
21. most… 22.20
Zov divljine… 19.40
Gospoda… 21.40
Parazit… 17.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.40, 14.40
Napred (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.40
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.10

Nedelja, 8. mart
Otac… 16.40, 20.00
Nevidljivi čovek… 19.00, 21.50
Ričard Džuel… 21.30
21. most… 22.20
Ljubav na mrežama… 17.30 – premijera
Zov divljine… 15.00, 17.00, 19.10
Gospoda… 19.30
Parazit… 21.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.40, 13.30, 14.40
Napred (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 12.40, 15.30
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.10

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart
Otac… 16.40, 18.40, 20.00
Nevidljivi čovek… 19.00, 21.40
Ričard Džuel… 16.10, 21.30
21. most… 22.20
Ljubav na mrežama… 18.10
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Gospoda… 20.10
Parazit… 21.00
Bela vrana… 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Napred (sinhronizovano)… 16.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 14.10

Sreda, 11. mart
Otac… 16.40, 18.40, 21.00
Nevidljivi čovek… 19.00, 21.40
Ričard Džuel… 21.30
21. most… 22.20
Ljubav na mrežama… 18.10
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Gospoda… 20.10
Parazit… 16.10
Bela vrana… 22.30
Dnevnik Diane Budisavljević… 16.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.40
Napred (sinhronizovano)… 16.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 14.10

Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 5. mart – sreda, 11. mart
Mali Džo… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 9. mart
PostFESTum – FEST na bis
Mater… 15.00
Patrole… 17.00
Bela kao sneg… 19.00
Tajni agent… 21.00

Utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Mali Džo… 17.00
Zov divljine… 19.00
Otac… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU

Ponedeljak, 9. mart
PostFESTum – FEST na bis
Glas… 12.00
Vrba… 14.30
Gloria Mundi… 17.00
Ema… 19.30
Ukradeni život… 22.00

Utorak, 10. mart – utorak, 17. mart
Ljubav na mrežama… 17.00
Uprkos magli… 19.00
Otac… 21.00

Sreda, 18. mart
Ljubav na mrežama… 17.00
Otac… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU

Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart
Otac… 16.40, 19.00
Nevidljivi čovek… 15.25, 19.15, 21.40
21 most… 18.10, 20.10, 22.10
Ričard Džuel… 17.05, 19.40, 22.15
Napred (sinhronizovano)… 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D
Napred (titlovano)… 19.00
K’o šef… 15.10, 19.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.20
Zov divljine… 16.30, 20.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.40
Marica i Ivica… 21.00, 22.50
Led 2… 21.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 17.50
Ostrvo fantazija… 18.30, 22.40
Ptice grabljivice… 22.45
Gospoda… 20.20, 22.35
Frka (sinhronizovano)… 16.20 3D
Parazit… 14.55, 21.20
Sluga… 18.20, 20.30

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Otac… 16.40, 19.00
Nevidljivi čovek… 15.25, 19.15, 21.40
21 most… 18.10, 20.10, 22.10
Ričard Džuel… 17.05, 19.40, 22.15
Napred (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.05, 14.05 3D, 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D
Napred (titlovano)… 19.00
K’o šef… 15.10, 19.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.20, 14.20, 16.20
Zov divljine… 12.15, 16.30, 20.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 12.50, 14.15, 15.40
Marica i Ivica… 21.00, 22.50
Led 2… 21.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 17.50
Ostrvo fantazija… 14.20, 18.30, 22.40
Ptice grabljivice… 22.45
Gospoda… 20.20, 22.35
Dulitl (sinhronizovano)… 12.35, 14.35 3D
Džumandži: Sledeći nivo… 12.30 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.30, 16.20 3D
Parazit… 14.55, 21.20
Sluga… 18.20, 20.30
Star Wars: Uspon Skajvokera… 12.25 3D
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 13.20 3D

Ponedeljak, 9. mart
Otac… 16.40, 19.00, 21.45
Nevidljivi čovek… 15.25, 19.15, 21.40
21 most… 18.10, 20.10, 22.10
Ričard Džuel… 17.05, 19.40, 22.15
Napred (sinhronizovano)… 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D
Napred (titlovano)… 19.00
K’o šef… 15.10, 19.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.20
Zov divljine… 16.30, 18.00, 20.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.40
Marica i Ivica… 21.00, 22.50
Led 2… 20.00, 21.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 17.50
Ostrvo fantazija… 18.30, 22.40
Ptice grabljivice… 22.45
Gospoda… 19.30, 20.20, 22.35
Frka (sinhronizovano)… 16.00 3D
Parazit… 17.00, 21.20
Sluga… 18.20, 20.30, 22.30

Utorak, 10. mart
Hotel Beograd… 21.00, 21.15, 21.30 – premijera
Otac… 16.40, 19.00
Nevidljivi čovek… 15.25, 19.15, 21.40
21 most… 18.10, 20.10, 22.10
Ričard Džuel… 17.05, 19.40, 22.20
Napred (sinhronizovano)… 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D
Napred (titlovano)… 19.00
K’o šef… 15.10, 19.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.20
Zov divljine… 16.30, 18.00, 20.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.40
Marica i Ivica… 21.00
Led 2… 21.35
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 17.50
Ostrvo fantazija… 18.30, 22.40
Ptice grabljivice… 22.45
Gospoda… 20.00, 22.15
Frka (sinhronizovano)… 16.05 3D
Parazit… 16.00, 18.35
Sluga… 18.20, 20.30

Sreda, 11. mart
Otac… 16.40, 19.00, 21.45
Nevidljivi čovek… 15.25, 19.15, 21.40
21 most… 18.10, 20.10, 22.10
Ričard Džuel… 17.05, 19.40, 22.15
Napred (sinhronizovano)… 15.05, 16.10 3D, 17.10, 18.15 3D
Napred (titlovano)… 19.00
K’o šef… 15.10, 19.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.20
Zov divljine… 16.30, 18.00, 20.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.40
Marica i Ivica… 21.00, 22.50
Led 2… 20.00, 21.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 17.50
Ostrvo fantazija… 18.30, 22.40
Ptice grabljivice… 22.45
Gospoda… 19.30, 20.20, 22.35
Frka (sinhronizovano)… 16.00 3D
Parazit… 17.00, 21.20
Sluga… 18.20, 20.30, 22.30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart

Otac.. 17.45, 20.00, 22.15
Nevidljivi čovek… 20.20
Ričard Džuel… 22.30
Zov divljine… 18.05
K’o šef… 21.45
Led 2… 18.00
Sluga… 20.10
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.45
Tajna izgubljenog kovčega (sinhronizovano)… 15.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Otac.. 17.45, 20.00, 22.15
Nevidljivi čovek… 20.20
Ričard Džuel… 22.30
Zov divljine… 18.05
K’o šef… 21.45
Led 2… 18.00
Sluga… 20.10
Napred 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.45, 16.45
Tajna izgubljenog kovčega (sinhronizovano)… 12.00, 15.15, 15.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.15, 16.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.45
Frka 3D (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Otac.. 17.45, 20.00, 22.15
Nevidljivi čovek… 20.20
Ričard Džuel… 22.30
Zov divljine… 18.05
K’o šef… 21.45
Led 2… 18.00
Sluga… 20.10
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.45
Tajna izgubljenog kovčega (sinhronizovano)… 15.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Otac… 18.00, 20.30
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.15
Napred (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Ljubav na mrežama… 18.10
Nevidljivi čovek… 20.10, 22.30
Sluga… 19.15
Gospoda… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Ajvar… 17.40
Led 2… 19.40
21 most… 22.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 15.30
Zov divljine… 17.30
Ričard Džuel… 19.30
Ostrvo fantazija… 22.15

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Otac… 18.00, 20.30
Napred 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Napred (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Ljubav na mrežama… 18.10
Nevidljivi čovek… 20.10, 22.30
Sluga… 19.15
Gospoda… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Ajvar… 17.40
Led 2… 19.40
21 most… 22.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.00, 15.30
Zov divljine… 17.30
Ričard Džuel… 19.30
Ostrvo fantazija… 22.15

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Otac… 18.00, 20.30
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.15
Napred (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Ljubav na mrežama… 18.10
Nevidljivi čovek… 20.10, 22.30
Sluga… 19.15
Gospoda… 21.20
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.45
Ajvar… 17.40
Led 2… 19.40
21 most… 22.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 15.30
Zov divljine… 17.30
Ričard Džuel… 19.30
Ostrvo fantazija… 22.15
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart
Otac… 19.15
Nevidljivi čovek… 15.00, 21.40
21 most… 20.15, 22.15
Ričard Džuel… 20.00
Napred (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10
K’o šef… 20.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.20
Zov divljine… 17.20, 19.30 MX4D 2D
Marica i Ivica… 22.20
Led 2… 17.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.30, 17.30 MX4D 2D
Sonikov film (titlovano)… 18.30
Ostrvo fantazija… 21.30 MX4D 2D
Gospoda… 19.20
Loši momci zauvek… 22.30
Sluga… 21.35

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Otac… 19.15
Nevidljivi čovek… 15.00, 21.40
21 most… 20.15, 22.15
Ričard Džuel… 20.00
Napred (sinhronizovano)… 11.30 MX4D 3D, 11.50 3D, 14.00, 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10
K’o šef… 20.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20
Zov divljine… 13.00, 17.20, 19.30 MX4D 2D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.10, 13.15
Marica i Ivica… 22.20
Led 2… 17.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.30 MX4D 2D, 14.30, 16.30, 17.30 MX4D 2D
Sonikov film (titlovano)… 18.30
Ostrvo fantazija… 21.30 MX4D 2D
Gospoda… 19.20
Frka (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.45
Prerušeni špijuni (sinhronizovano)… 11.00
Loši momci zauvek… 22.30
Sluga… 21.35

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Otac… 19.15
Nevidljivi čovek… 15.00, 21.40
21 most… 20.15, 22.15
Ričard Džuel… 20.00
Napred (sinhronizovano)… 15.05 3D, 15.30 MX4D 3D, 16.05, 17.10 3D, 18.10
K’o šef… 20.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.20
Zov divljine… 17.20, 19.30 MX4D 2D
Marica i Ivica… 22.20
Led 2… 17.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.30, 17.30 MX4D 2D
Sonikov film (titlovano)… 18.30
Ostrvo fantazija… 21.30 MX4D 2D
Gospoda… 19.20
Loši momci zauvek… 22.30
Sluga… 21.35
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
FEST 2020
Četvrtak, 5. mart
Idealni kandidat… 19.00 i 21.00

Petak, 6. mart
Optužujem… 19.00 i 21.00

Subota, 7. mart
Zlatna rukavica… 19.00 i 21.00

Nedelja, 8. mart
Mladi Ahmed… 19.00
Gloria Mundi… 21.00

Animirana sreda
Sreda, 11. mart
Animanima 2019 – filmovi o kojima se priča… 20.00

Petak, 13. mart / subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Hotel Beograd… 17.00, 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU

Ponedeljak, 9. mart
Projekcije filmova Tadije Čalukovića… 19.00

Ponedeljak, 9. mart
PostFESTum – FEST na bis
Polusestra… 12.30
Lucy in the Sky… 15.00
Bela pobuna… 17.30
Kišni dan u Njujorku… 20.00
Zvanične tajne… 22.30

Sreda, 11. mart
Pretty Strong… 20.00 – premijera filma
Outdoor Collective i Dom omladine Beograda organizuju ovu premijeru. Publika će imati priliku da bude deo priče o osam neustrašivih penjačica i njihovog puta ka vrhu u ovom ekstremnom sportu. Postavljanje „badass“ dama u prvi plan ne znači da se film vrti oko nejednakosti između polova ili seksualizacije žena ili kako je to kada si usred ciklusa na penjalištu. Ovo je film o nekim od najboljih penjača na planeti – neke od dama su već poznate, neke možda ne – ali, tu su da pokidaju teške smerove i pokažu šta ih drži u vrhu sporta.

DOB: Pretty Strong - premijera filma
DOB: Pretty Strong – premijera filma

********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 5. mart
Otac… 19.00, 21.40
Nevidljivi čovek… 17.20, 21.20
21 most… 18.30, 20.20, 22.20
Ričard Džuel… 19.20, 21.50
Napred (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D
Napred (titlovano)… 18.15
K’o šef… 19.45, 22.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.30
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.00
Marica i Ivica… 17.25
Led 2… 19.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 18.20
Ostrvo fantazija… 21.45
Gospoda… 20.30
Ptice grabljivice… 15.10
Frka (sinhronizovano)… 15.30 3D
Loši momci zauvek… 16.00
Sluga… 20.20, 22.30

Petak, 6. mart
Otac… 21.40
Nevidljivi čovek… 18.20, 21.20
21 most… 16.20, 20.20, 22.20
Ričard Džuel… 19.20, 21.50
Napred (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D
Napred (titlovano)… 18.15
K’o šef… 20.45, 22.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.50
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 15.20
Marica i Ivica… 17.25
Led 2… 19.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 18.20
Ostrvo fantazija… 21.45
Gospoda… 20.30
Ptice grabljivice… 16.50
Frka (sinhronizovano)… 15.30 3D
Loši momci zauvek… 22.15
Sluga… 20.25, 22.35

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Otac… 19.00, 21.40
Nevidljivi čovek… 18.20, 21.20
21 most… 16.20, 20.20, 22.20
Ričard Džuel… 19.20, 21.50
Napred (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.45, 13.00 3D, 14.00, 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D
Napred (titlovano)… 18.15
K’o šef… 20.45, 22.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 12.00, 13.10, 14.35, 16.00
Marica i Ivica… 17.25
Led 2… 19.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.50, 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 18.20
Ostrvo fantazija… 21.45
Gospoda… 19.45
Ptice grabljivice… 17.30
Frka (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.50 3D, 15.50 3D
Dulitl (sinhronizovano)… 13.40
Loši momci zauvek… 22.00
Džumandži: Sledeći nivo… 13.25 3D
Sluga… 20.00, 22.10
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.15

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Otac… 19.00, 21.40
Nevidljivi čovek… 18.20, 21.20
21 most… 16.20, 20.20, 22.20
Ričard Džuel… 19.20, 21.50
Napred (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10, 17.15 3D
Napred (titlovano)… 18.15
K’o šef… 20.45, 22.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Zov divljine… 15.40, 17.40, 19.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 16.00
Marica i Ivica… 17.25
Led 2… 19.15
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Sonikov film (titlovano)… 18.20
Ostrvo fantazija… 21.45
Gospoda… 19.45
Ptice grabljivice… 17.30
Frka (sinhronizovano)… 15.50 3D
Loši momci zauvek… 22.00
Sluga… 20.00, 22.10
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za mart 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 5. mart – nedelja, 8. mart 2020.
48. FEST – program smo objavili na OVOM LINKU
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 5
. mart – petak, 6. mart
Sluga… 18.00
Led 2… 20.00

Subota, 7. mart / nedelja, 8. mart
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00
Sluga… 18.00
Led 2… 20.00

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Sluga… 18.00
Led 2… 20.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart / subota, 7. mart
Otac… 20.00

Ponedeljak, 23. mart
Festival dokumentarnog filma Free Short Friday… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 5. mart / petak, 6. mart
Otac… 16.10, 19.40
Nevidljivi čovek… 20.00, 22.00
Ričard Džuel… 20.40, 22.30
21. most… 19.20, 22.20
K’o šef… 18.40
Zov divljine… 16.20, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 17.40
Led 2… 21.20
Gospoda… 20.20
Sluga… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Napred (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 7. mart
Otac… 16.10, 19.40
Nevidljivi čovek… 20.00, 22.00
Ričard Džuel… 20.40, 22.30
21. most… 19.20, 22.20
K’o šef… 18.40
Zov divljine… 16.20, 19.00, 21.00
Marica i Ivica… 17.40
Led 2… 21.20
Gospoda… 20.20
Sluga… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 12.40, 13.20, 15.20, 17.20
Napred (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 14.40
Frka (sinhronizovano)… 10.40, 14.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20

Nedelja, 8. mart
Otac… 16.10, 19.40
Nevidljivi čovek… 20.00, 22.00
Ričard Džuel… 20.40, 22.30
21. most… 19.20, 22.20
K’o šef… 18.40
Zov divljine… 16.20, 19.00, 21.00
Ljubav na mrežama… 17.40
Led 2… 21.20
Gospoda… 20.20
Sluga… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.20, 12.40, 13.20, 15.20, 17.20
Napred (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 14.40
Frka (sinhronizovano)… 10.40, 14.20
Frka 3D (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart / sreda, 11. mart
Otac… 16.10, 19.40
Nevidljivi čovek… 20.00, 22.00
Ričard Džuel… 20.40, 22.30
21. most… 19.20, 22.20
K’o šef… 18.40
Zov divljine… 16.20, 19.00, 21.00
Ljubav na mrežama… 17.40
Led 2… 21.20
Gospoda… 20.20
Sluga… 18.20
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Napred (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Sreda, 11. mart (19.00) Taurunum Boy
Srbija, 2018: 70 minuta
Beldocs čitaonica u BGB
Učestvuju: Jelena Maksimović i Dušan Grubin, reditelji filma i Marko Grba Singh, umetnički direktor Beldocsa
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 5. mart
Pavaroti… 18.30
Otac… 20.30

Petak, 6. mart
Zemlja meda… 16.30
Pavaroti… 18.30
Otac… 20.30

Subota, 7. mart
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.00
Zemlja meda… 16.30
Pavaroti… 18.30
Otac… 20.30

Nedelja, 8. mart – sreda, 11. mart
Uprkos magli… 16.30
Ljubav na mrežama… 18.30
Otac… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 5. mart

Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 18.00
Otac… 20.00

Subota, 7. mart
Napred (sinhronizovano)… 16.00
21 most… 18.00
Ričard Džuel… 20.00

Nedelja, 8. mart
Napred (sinhronizovano)… 16.00
Zov divljine… 18.00
Otac… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Ponedeljak, 9. mart / utorak, 10. mart
Zov divljine… 18.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.