Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. oktobar 2020)
Bioskopski repertoari: Trolovi - Svetska turneja
Bioskopski repertoari: Trolovi - Svetska turneja

Bioskopski repertoari (1-7. oktobar 2020)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 1. do 7. oktobra 2020. Jesenji dani idealni su za bioskop, mada i dalje nema uobičajene gužve zbog virusa korona.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. oktobra 2020. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 1. oktobar 2020. / petak, 2. oktobar 2020.
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 15.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.20, 19.40, 22.00
Pinokio… 15.40, 20.40
After: Posle sudara… 17.10, 19.20
Rat sa dekom… 18.40
Mulan… 15.00, 19.00, 21.30
Mulan 3D… 18.00, 20.20
Novi mutanti… 16.40
Tenet… 16.10, 20.00, 21.20

Kombank dvorana: Porodični vikend

Subota, 3. oktobar 2020. / nedelja, 4. oktobar 2020.
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00, 12.40, 14.00, 16.00, 18.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 11.20, 13.20, 14.40, 15.20, 17.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.20, 19.40, 22.00
Pinokio… 15.40, 20.40
After: Posle sudara… 19.20
Rat sa dekom… 18.40
Mulan… 15.00, 19.00, 21.30
Mulan 3D… 12.40, 18.00, 20.20
Novi mutanti… 16.40
Tenet… 20.00, 21.20
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Napred (sinhronizovano)… 11.40, 13.40

Ponedeljak, 5. oktobar 2020. / utorak, 6. oktobar 2020. / sreda, 7. oktobar 2020.
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 15.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.20, 19.40, 22.00
Pinokio… 15.40, 20.40
After: Posle sudara… 17.10, 19.20
Rat sa dekom… 18.40
Mulan… 15.00, 19.00, 21.30
Mulan 3D… 18.00, 20.20
Novi mutanti… 16.40
Tenet… 16.10, 20.00, 21.20
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. oktobar 2020. – sreda, 7. oktobar 2020.
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 1. oktobar – sreda, 7. oktobar
Sumrak u bečkom haustoru… 17.00
Otac… 19.00
Istina… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
10 dana bez mame… 18.15
After: Posle sudara… 15.10, 17.30, 19.00, 20.00, 21.15
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20, 21.50
Loši momci zauvek… 22.15
Mulan… 16.10 3D, 18.30, 19.45 3D, 21.00, 22.10
Napred (sinhronizovano)… 15.45
Nevidljivi čovek… 15.30, 21.20
Novi mutanti… 17.10
Pinokio… 18.10
Rat s dekom… 19.10, 20.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 17.15, 18.40, 20.15, 21.40
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi – Svetska turneja… 19.30
Van kontrole… 20.30, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 21.30
Zov divljine… 15.05

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
10 dana bez mame… 18.15
After: Posle sudara… 15.10, 17.30, 19.00, 20.00, 21.15
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20, 21.50
Loši momci zauvek… 22.15
Mulan… 13.45, 16.10 3D, 18.30, 19.45 3D, 21.00, 22.10
Napred (sinhronizovano)… 13.30 3D, 15.45
Nevidljivi čovek… 15.30, 21.20
Novi mutanti… 17.10
Pinokio… 18.10
Rat s dekom… 19.10, 20.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.45
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 11.50
Tenet… 17.15, 18.40, 20.15, 21.40
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi – Svetska turneja… 19.30
Van kontrole… 20.30, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 21.30
Zov divljine… 15.05

Ponedeljak, 5. oktobar / utorak, 6. oktobar
10 dana bez mame… 18.15
After: Posle sudara… 15.10, 17.30, 19.00, 20.00, 21.15
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20, 21.50
Loši momci zauvek… 22.15
Mulan… 16.10 3D, 18.30, 19.45 3D, 21.00, 22.10
Napred (sinhronizovano)… 15.45
Nevidljivi čovek… 15.30, 21.20
Novi mutanti… 17.10
Pinokio… 18.10
Rat s dekom… 19.10, 20.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 17.15, 18.40, 20.15, 21.40
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi – Svetska turneja… 19.30
Van kontrole… 20.30, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 21.30
Zov divljine… 15.05

Sreda, 7. oktobar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar

Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 21.45
Mulan 3D… 19.30
Mulan… 15.15
After: Posle sudara… 17.30, 20.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00, 22.30
Tenet… 22.25

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 21.45
Mulan 3D… 19.30
Mulan… 15.15
After: Posle sudara… 17.30, 20.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00, 22.30
Tenet… 22.25
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.40
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.10

Ponedeljak, 5. oktobar / utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 21.45
Mulan 3D… 19.30
Mulan… 15.15
After: Posle sudara… 17.30, 20.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00, 22.30
Tenet… 22.25
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.15
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Trolovi – Svetska turneja… 18.45
Tenet… 18.15, 21.15
Mulan 3D… 15.40
Mulan… 19.15
After: Posle sudara… 17.50, 20.00
Grenland: Poslednje utočište… 21.00, 22.10
Van kontrole… 21.30
Rat s dekom… 16.30
Pinokio… 17.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.30, 22.00

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 12.15, 14.15, 16.15
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Trolovi – Svetska turneja… 18.45
Tenet… 18.15, 21.15
Mulan 3D… 13.30, 15.40
Mulan… 19.15
After: Posle sudara… 17.50, 20.00
Grenland: Poslednje utočište… 21.00, 22.10
Van kontrole… 21.30
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Rat s dekom… 16.30
Pinokio… 17.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.30, 22.00
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 13.00, 15.00

Ponedeljak, 5. oktobar / utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.15
Trolovi – Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Trolovi – Svetska turneja… 18.45
Tenet… 18.15, 21.15
Mulan 3D… 15.40
Mulan… 19.15
After: Posle sudara… 17.50, 20.00
Grenland: Poslednje utočište… 21.00, 22.10
Van kontrole… 21.30
Rat s dekom… 16.30
Pinokio… 17.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.30, 22.00
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00
Mulan… 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 17.15
Rat s dekom… 15.40, 19.40
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 21.50

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00
Mulan… 11.45, 12.45 3D, 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Napred (sinhronizovano)… 14.15
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 17.15
Rat s dekom… 15.40, 19.40
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15,15.15
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30, 12.30 3D, 13.00 MX4D 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 21.50

Ponedeljak, 5. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.00
Mulan… 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 17.15
Rat s dekom… 15.40, 19.40
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 21.50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 17. oktobar / ponedeljak, 19. oktobar
Telo Hristovo… 19.00

Utorak, 20. oktobar – nedelja, 25. oktobar
Festival Balkanima 2020

Petak, 30. oktobar / subota, 31. oktobar
O beskonačnosti… 19.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 3. oktobar / subota, 10. oktobar

Plan B – 5. Festival subverzivnog filma
Više na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
10 dana bez mame… 15.00
After: Posle sudara… 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.30, 21.10
Mulan… 16.20, 18.45 3D, 20.00, 21.20 3D
Napred (sinhronizovano)… 15.30 3D
Novi mutanti… 22.15
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 17.30, 19.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 16.15, 19.15, 20.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja… 19.00
Van kontrole… 21.00, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 22.00

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
10 dana bez mame… 15.00
After: Posle sudara… 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.30, 21.10
Mulan… 16.20, 18.45 3D, 20.00, 21.20 3D
Napred (sinhronizovano)… 13.15 3D, 15.30 3D
Novi mutanti… 22.15
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 17.30, 19.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.10
Tenet… 16.15, 19.15, 20.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja… 19.00
Van kontrole… 21.00, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 22.00

Ponedeljak, 5. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
10 dana bez mame… 15.00
After: Posle sudara… 15.15, 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.30, 21.10
Mulan… 16.20, 18.45 3D, 20.00, 21.20 3D
Napred (sinhronizovano)… 15.30 3D
Novi mutanti… 22.15
Pinokio… 17.45
Rat s dekom… 17.30, 19.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 16.15, 19.15, 20.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja… 19.00
Van kontrole… 21.00, 22.30
Veličanstveni gubitnici… 22.00
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica

Četvrtak, 1. oktobar / ponedeljak, 5. oktobar / sreda, 7. oktobar
Rat s dekom… 16.55, 18.55
Gospoda… 20.55
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 17.05
Tenet… 19.10, 22.00
Mulan… 17.15, 19.30
Van kontrole… 21.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.25, 17.35
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.55
After: Posle sudara… 18.20, 20.25
Brams: Dečak 2… 22.30
Grenland… 18.00, 19.00, 19.30, 20.20, 21.20, 22.00, 22.40

Petak, 2. oktobar / utorak, 6. oktobar
Rat s dekom… 16.55, 18.55
Nož u leđa… 20.55
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 17.05
Tenet… 19.10, 22.00
Mulan… 17.15, 19.30
Van kontrole… 21.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.25, 17.35
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 16.55
After: Posle sudara… 18.20, 20.25
Brams: Dečak 2… 22.30
Grenland… 18.00, 19.00, 19.30, 20.20, 21.20, 22.00, 22.40

Subota, 3. oktobar
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 12.50
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05, 13.05, 14.45, 17.05
Rat s dekom… 16.55, 18.55
Gospoda… 20.55
After: Posle sudara… 15.00, 18.20, 20.25
Tenet… 19.10, 22.00
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.30
Mulan… 11.10, 13.25, 15.20, 17.15, 19.30
Van kontrole… 21.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 11.30, 11.55, 13.25, 16.25, 17.35
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.55, 16.55
Grenland… 14.05, 15.40, 18.00, 19.00, 19.30, 20.20, 21.20, 22.00, 22.40
Brams: Dečak 2… 22.30

Nedelja, 4. oktobar
Frka (sinhronizovano)… 11.00, 12.50
Rat s dekom… 14.45, 16.55, 18.55
Nož u leđa… 20.55
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.05, 13.05, 17.05
After: Posle sudara… 15.00, 18.20, 20.25
Tenet… 19.10, 22.00
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.30
Mulan… 11.10, 13.25, 15.20, 17.15, 19.30
Van kontrole… 21.45
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 11.30, 11.55, 13.25, 16.25, 17.35
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.55, 16.55
Grenland… 14.05, 15.40, 18.00, 19.00, 19.30, 20.20, 21.20, 22.00, 22.40
Brams: Dečak 2… 22.30
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.15, 20.45
Mulan… 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.20
Novi mutanti… 16.30
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 19.15, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.20
Veličanstveni gubitnici… 22.10

Subota, 4. oktobar / nedelja, 5. oktobar
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.15, 20.45
Mulan… 13.45, 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.20
Napred (sinhronizovano)… 14.30 3D
Novi mutanti… 16.30
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Superjunak SamSam (sinhronizovano)… 12.40
Tenet… 19.15, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.20
Veličanstveni gubitnici… 22.10

Ponedeljak, 5. oktobar / utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.15, 20.45
Mulan… 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.20
Novi mutanti… 16.30
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 19.15, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.20
Veličanstveni gubitnici… 22.10
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za oktobar 2020.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar

Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Ponedeljak, 5. oktobar – petak, 9. oktobar
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Ponedeljak, 12. oktobar – četvrtak, 15. oktobar
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Petak, 16. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Subota, 17. oktobar / nedelja, 18. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Ponedeljak, 19. oktobar – petak, 23. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Subota, 24. oktobar / nedelja, 25. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Ponedeljak, 26. oktobar – petak, 30. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 1. oktobar / petak, 2. oktobar
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.40, 19.20, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40, 16.20 3D, 17.20, 18.20 3D
Pinokio… 14.40, 19.00
Rat sa dekom… 16.00, 21.20
After: Posle sudara… 17.00, 20.20, 22.20
Mulan… 16.30, 18.40 3D, 20.00, 21.00 3D
Novi mutanti… 22.10
Tenet… 18.00, 20.45
Napred (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 3. oktobar / nedelja, 4. oktobar
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.40, 19.20, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.40, 12.20 3D, 13.00, 13.40, 14.20 3D, 15.00, 15.40, 16.20 3D, 17.20, 18.20 3D
Pinokio… 19.00
Rat sa dekom… 16.00, 21.20
After: Posle sudara… 17.00, 20.20, 22.20
Mulan… 12.00 3D, 14.10, 16.30, 18.40 3D, 20.00, 21.00 3D
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.30
Novi mutanti… 22.10
Tenet… 13.10, 18.00, 20.45
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20

Ponedeljak, 5. oktobar / utorak, 6. oktobar / sreda, 7. oktobar
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.40, 19.20, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40, 16.20 3D, 17.20, 18.20 3D
Pinokio… 14.40, 19.00
Rat sa dekom… 16.00, 21.20
After: Posle sudara… 17.00, 20.20, 22.20
Mulan… 16.30, 18.40 3D, 20.00, 21.00 3D
Novi mutanti… 22.10
Tenet… 18.00, 20.45
Napred (sinhronizovano)… 15.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2020. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 1. oktobar (19.00) Mystery Men
Petak, 2. oktobar (19.00) Rebecca
Subota, 3. oktobar (19.00) King of New York
Nedelja, 4. oktobar (19.00) Climax
Četvrtak, 8. oktobar (19.00) Mortal Kombat
Petak, 9. oktobar (19.00) Blood Simple
Subota, 10. oktobar (19.00) This is Spinal Tap
Nedelja, 11. oktobar (19.00) Close Encouters of the Third Kind
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Petak, 2. oktobar – nedelja, 4. oktobar
Jedinstven – Nemanja Radulović… 18.30
Greh… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 2. oktobar

Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 18.00
Grenland… 20.00

Subota, 3. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Rat sa dekom… 18.00
Grenland… 20.00

Nedelja, 4. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.00
After: Posle sudara… 20.00

Utorak, 6. oktobar
Umetnost sećanja… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.