Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. oktobar 2020)
Bioskopski repertoari: Izvanredan život Dejvida Koperfilda
Bioskopski repertoari: Izvanredan život Dejvida Koperfilda

Bioskopski repertoari (8-14. oktobar 2020)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 8. do 14. oktobra 2020. Ove nedelje, pored novih filmova i klasika u Kinoteci, predstavljamo i online festivale.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. oktobra 2020. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 8. oktobar 2020.

Veče za dame - Nezavisne

Naime, inspirisani filmskim ostvarenjem koji opisuje važan događaj u istoriji borbe za ženska prava, ove oktobarske večeri, pre početka filma „Nezavisne“, biće upriličen NESVAKIDAŠNJI MODNI DOGAĐAJ u kome će „zajedničkim snagama“ pistom prošetati manekenke i plus sajz modeli.

Glavni cilj „mini modne manifestacije“ je naglašavanje važnosti poruke da žene ne treba vrednovati isključivo po izgledu i proporcijama, kao što je to rađeno na izboru za mis sveta 1970. godine u Londonu. Dame koje će prošetati pistom poslaće važnu poruku solidarnosti, razumevanja i zajedništva u borbi koja se tiče ne samo žena, već društva u celini.

Pre događaja, posetioci će moći da uživaju u koktel partiju, uz poštovanje svih epidemioloških mera.

Nezavisne… 17.30, 20.00, 22.10
Telo Hristovo… 20.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.40
Pinokio… 16.10, 18.20
After: Posle sudara… 17.00
Rat sa dekom… 16.20
Mulan… 17.40, 21.20
Mulan 3D… 15.10, 19.00
Tenet… 18.40, 20.20, 21.30
Novi mutanti… 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.20
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.20

Petak, 9. oktobar 2020.
Lui Lack, tú no tienes la culpa… 20.00 – premijera
Nezavisne… 19.40, 21.50
Telo Hristovo… 20.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.20
Pinokio… 14.40, 18.20
After: Posle sudara… 17.00
Rat sa dekom… 16.20
Mulan… 17.20, 21.20
Mulan 3D… 14.00, 19.00
Tenet… 17.20, 21.00
Novi mutanti… 15.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar 2020.
Nezavisne… 19.40, 21.50
Telo Hristovo… 20.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.20
Pinokio… 14.40, 18.20
After: Posle sudara… 17.00
Rat sa dekom… 16.20
Mulan… 11.40, 17.20, 21.20
Mulan 3D… 14.00, 19.00
Tenet… 17.20, 20.00
Novi mutanti… 15.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.30, 12.00, 12.30, 14.00, 18.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 16.00
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 13.20

Ponedeljak, 12. oktobar 2020.
Nezavisne… 19.40, 21.50
Telo Hristovo… 20.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.20
Pinokio… 14.40, 18.20
After: Posle sudara… 17.00
Rat sa dekom… 16.20
Mulan… 17.20, 21.20
Mulan 3D… 14.00, 19.00
Tenet… 17.20, 20.00
Novi mutanti… 15.20
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00

Utorak, 13. oktobar 2020. / sreda, 14. oktobar 2020.
Nezavisne… 17.30, 19.40, 21.50
Telo Hristovo… 20.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.00
Pinokio… 18.20
After: Posle sudara… 17.00
Rat sa dekom… 16.20
Mulan… 18.00, 20.20
Mulan 3D… 15.10, 21.20
Tenet… 18.40, 20.00, 21.30
Novi mutanti… 16.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 18.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. oktobar 2020. – sreda, 14. oktobar 2020.
Nezavisne… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00
Pinokio… 16.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.00
Telo Hristovo… 21.00

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar 2020.
Mulan 3D… 13.00
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00
Pinokio… 16.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.00
Telo Hristovo… 21.00

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Trolovi: Svetska turneja 3D (sinhronizovano)… 15.00
Pinokio… 16.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.00
Telo Hristovo… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 8. oktobar – sreda, 14. oktobar
Istina… 17.00
Otac… 19.00
Telo Hristovo… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. oktobar
Nezavisne… 16.30, 20.00, 21.15
10 dana bez mame… 18.30
After: Posle sudara… 15.15, 17.30, 19.00, 21.20, 22.25
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20
Loši momci zauvek… 22.40
Mulan… 16.10 3D, 18.40, 20.00 3D, 21.00, 22.10 3D
Napred (sinhronizovano)… 15.45 3D
Nevidljivi čovek… 18.50, 21.30
Novi mutanti… 17.20
Pinokio… 18.00
Rat s dekom… 19.10, 20.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 17.15, 20.15, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja (titlovano)… 19.30
Van kontrole… 20.45, 22.45
Veličanstveni gubitnici… 21.50
Zov divljine… 15.10

Petak, 9. oktobar
Nezavisne… 16.30, 19.00, 21.15
10 dana bez mame… 18.30
After: Posle sudara… 15.15, 17.30, 19.00, 21.20, 22.25
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20
Loši momci zauvek… 22.40
Mulan… 16.10 3D, 18.40, 20.00 3D, 21.00, 22.10 3D
Napred (sinhronizovano)… 15.45 3D
Nevidljivi čovek… 18.50, 21.30
Novi mutanti… 17.20
Pinokio… 18.00
Rat s dekom… 19.10, 20.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 17.15, 20.15, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja (titlovano)… 19.30
Van kontrole… 20.45, 22.45
Veličanstveni gubitnici… 21.50
Zov divljine… 15.10

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Nezavisne… 16.30, 19.00, 21.10
10 dana bez mame… 18.30
After: Posle sudara… 15.15, 17.30, 19.00, 21.20, 22.25
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20
Loši momci zauvek… 22.40
Mulan… 13.45, 16.10 3D, 18.40, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D
Napred (sinhronizovano)… 13.30, 15.45 3D
Nevidljivi čovek… 18.50, 21.30
Novi mutanti… 17.20
Pinokio… 18.00
Rat s dekom… 19.10, 20.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.45
Tenet… 17.15, 20.15, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja (titlovano)… 19.30
Van kontrole… 20.45, 22.45
Veličanstveni gubitnici… 21.50
Zov divljine… 15.10

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar
Nezavisne… 16.30, 19.00, 21.15
10 dana bez mame… 18.30
After: Posle sudara… 15.15, 17.30, 19.00, 21.20, 22.25
Greh… 16.20
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.50, 19.20
Loši momci zauvek… 22.40
Mulan… 16.10 3D, 18.40, 20.00 3D, 21.00, 22.10 3D
Napred (sinhronizovano)… 15.45 3D
Nevidljivi čovek… 18.50, 21.30
Novi mutanti… 17.20
Pinokio… 18.00
Rat s dekom… 19.10, 20.30
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 17.15, 20.15, 21.40
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Trolovi: Svetska turneja (titlovano)… 19.30
Van kontrole… 20.45, 22.45
Veličanstveni gubitnici… 21.50
Zov divljine… 15.10

Sreda, 14. oktobar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 8. oktobar
Nezavisne… 20.30, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Rat s dekom… 20.15
After: Posle sudara… 20.00
Mulan… 15.15, 17.30 3D
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 22.25
Tenet… 22.10

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Nezavisne… 20.30, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 18.00
Rat s dekom… 20.15
After: Posle sudara… 20.00
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.40
Mulan… 15.15, 17.30 3D
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 22.25
Tenet… 22.10

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Nezavisne… 20.30, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Rat s dekom… 20.15
After: Posle sudara… 20.00
Mulan… 15.15, 17.30 3D
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 22.25
Tenet… 22.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.40
Tenet… 17.40, 20.40
Mulan… 15.20 3D,
After: Posle sudara… 17.50, 21.00
Grenland: Poslednje utočište… 20.00, 22.20
Telo Hristovo… 18.40
Tajni vrt… 15.30, 17.30
Nezavisne… 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.00
Antebellum… 18.20, 20.50

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 13.40 3D, 15.40 3D, 16.40
Tenet… 17.40, 20.40
Mulan… 13.00 3D, 15.20 3D,
After: Posle sudara… 17.50, 21.00
Grenland: Poslednje utočište… 20.00, 22.20
Telo Hristovo… 18.40
Tajni vrt… 13.30, 15.30, 17.30
Nezavisne… 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.00
Antebellum… 18.20, 20.50
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 12.20, 14.20

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.40
Tenet… 17.40, 20.40
Mulan… 15.20 3D,
After: Posle sudara… 17.50, 21.00
Grenland: Poslednje utočište… 20.00, 22.20
Telo Hristovo… 18.40
Tajni vrt… 15.30, 17.30
Nezavisne… 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 16.00
Antebellum… 18.20, 20.50
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.50
Mulan… 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Nezavisne… 20.00
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 15.15
Rat s dekom… 15.40, 20.20
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 22.20

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.50
Mulan… 11.45, 12.45 3D, 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Napred (sinhronizovano)… 14.15
Nezavisne… 20.00
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 15.15
Rat s dekom… 15.40, 20.20
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30, 12.30 3D, 13.00 MX4D 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 22.20

Ponedeljak, 12. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
After: Posle sudara… 16.45, 19.30, 21.40
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 17.50
Mulan… 17.00 MX4D 3D, 17.40 3D, 19.15 MX4D 3D, 20.30
Nezavisne… 20.00
Novi mutanti… 22.30
Pinokio… 15.15
Rat s dekom… 15.40, 20.20
Tenet… 19.00, 21.45 MX4D, 22.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Van kontrole… 22.50
Veličanstveni gubitnici… 22.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Subota, 17. oktobar / ponedeljak, 19. oktobar
Telo Hristovo… 19.00

Utorak, 20. oktobar – nedelja, 25. oktobar
Festival Balkanima 2020

Petak, 30. oktobar / subota, 31. oktobar
O beskonačnosti… 19.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 10. oktobar
Plan B – 5. Festival subverzivnog filma
Više na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
10 dana bez mame… 17.15
After: Posle sudara… 19.30, 21.45
Izvanredan život Davida Koperfilda… 18.30
Mulan… 19.00, 20.15 3D, 21.30
Napred (sinhronizovano)… 15.30 3D
Nezavisne… 17.45, 20.00
Novi mutanti… 15.15
Pinokio… 15.45
Rat s dekom… 18.00
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 18.15, 21.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D
Van kontrole… 21.00, 22.40
Veličanstveni gubitnici… 22.15

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
10 dana bez mame… 17.15
After: Posle sudara… 19.30, 21.45
Izvanredan život Davida Koperfilda… 18.30
Mulan… 19.00, 20.15 3D, 21.30
Napred (sinhronizovano)… 13.15 3D, 15.30 3D
Nezavisne… 17.45, 20.00
Novi mutanti… 15.15
Pinokio… 15.45
Rat s dekom… 18.00
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Tenet… 18.15, 21.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D
Van kontrole… 21.00, 22.40
Veličanstveni gubitnici… 22.15

Ponedeljak, 12. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
10 dana bez mame… 17.15
After: Posle sudara… 19.30, 21.45
Izvanredan život Davida Koperfilda… 18.30
Mulan… 19.00, 20.15 3D, 21.30
Napred (sinhronizovano)… 15.30 3D
Nezavisne… 17.45, 20.00
Novi mutanti… 15.15
Pinokio… 15.45
Rat s dekom… 18.00
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 16.30
Tenet… 18.15, 21.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D
Van kontrole… 21.00, 22.40
Veličanstveni gubitnici… 22.15
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica

Četvrtak, 8. oktobar
Antebellum… 17.15, 19.10, 20.00, 22.05
Tajni vrt… 17.10, 19.00
Grenland: Poslednje utočište… 17.40, 19.00, 20.05, 21.20, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.50
After: Posle sudara… 18.00, 20.15
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 17.05
Rat s dekom… 19.20
Van kontrole… 21.20
Mulan… 21.05
Tenet… 21.15
Gospoda… 22.25

Petak, 9. oktobar
Antebellum… 17.15, 19.10, 19.50, 22.05
Tajni vrt… 17.10, 19.00
Grenland: Poslednje utočište… 17.40, 19.00, 20.05, 21.20, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.50
After: Posle sudara… 18.00, 20.15
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 17.05
Rat s dekom… 19.20
Van kontrole… 21.30
Mulan… 21.05
Tenet… 21.15
Gospoda… 22.25

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Antebellum… 17.15, 19.10, 19.50, 22.05
Tajni vrt… 13.15, 17.10, 19.00
Grenland: Poslednje utočište… 13.10, 15.35, 17.40, 19.30, 20.05, 21.55, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.10 3D, 11.50, 13.00 3D, 13.50, 15.45, 17.30 3D, 17.50
After: Posle sudara… 15.40, 18.00, 20.15
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 11.20, 13.15, 15.10, 17.05
Rat s dekom… 13.05, 15.05, 19.20
Van kontrole… 21.30
Mulan… 11.10, 13.25, 15.00, 21.05
Tenet… 21.15
Gospoda… 22.25
Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (sinhronizovano)… 11.30, 15.15
Frka (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Antebellum… 17.15, 19.10, 19.50, 22.05
Tajni vrt… 17.10, 19.00
Grenland: Poslednje utočište… 17.40, 19.00, 20.05, 21.20, 22.30
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 17.00 3D, 17.50
After: Posle sudara… 18.00, 20.15
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 17.05
Rat s dekom… 19.20
Van kontrole… 21.30
Mulan… 21.05
Tenet… 21.15
Gospoda… 22.25
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 8. oktobar
Nezavisne… 20.00, 21.20
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.45
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.15
Mulan… 16.45 3D, 19.00 3D, 20.30
Novi mutanti… 15.45
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 17.30, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.00
Veličanstveni gubitnici… 21.50

Petak, 9. oktobar
Nezavisne… 19.15, 21.20
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.30
Mulan… 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D
Novi mutanti… 15.45
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 17.30, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.00
Veličanstveni gubitnici… 21.45

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Nezavisne… 19.15, 21.20
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.30
Mulan… 13.45, 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D
Napred (sinhronizovano)… 14.30 3D
Novi mutanti… 15.45
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 12.40
Tenet… 17.30, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.00
Veličanstveni gubitnici… 21.45

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar
Nezavisne… 19.15, 21.20
After: Posle sudara… 17.15, 19.30, 21.30
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 20.30
Mulan… 16.45 3D, 19.00, 20.00 3D
Novi mutanti… 15.45
Pinokio… 16.15
Rat s dekom… 18.45
Snežana i 7 patuljaka (sinhronizovano)… 15.15
Tenet… 17.30, 21.00
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Van kontrole… 22.00
Veličanstveni gubitnici… 21.45

Sreda, 14. oktobar
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Na OVOM LINKU objavili smo repertoare za oktobar 2020.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Ponedeljak, 12. oktobar – četvrtak, 15. oktobar
Pinokio… 18.30
Sumrak u bečkom haustoru… 21.00

Petak, 16. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Subota, 17. oktobar / nedelja, 18. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Ponedeljak, 19. oktobar – petak, 23. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Subota, 24. oktobar / nedelja, 25. oktobar
Superheroj Samsam (sinhronizovano)… 11.00
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)

Ponedeljak, 26. oktobar – petak, 30. oktobar
Osinja mreža… 18.30
Jedan sasvim normalan dečko A. S. (25)
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 8. oktobar / petak, 9. oktobar
Nezavisne… 20.00, 22.00
Telo Hristovo… 21.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.20, 17.30 3D, 18.10
Pinokio… 14.40, 18.00
Rat sa dekom… 16.30, 20.40
After: Posle sudara… 17.00, 19.00
Mulan… 17.20, 18.30 3D, 19.40, 21.30 3D
Novi mutanti… 21.50
Tenet… 15.00, 20.20
Napred (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 10. oktobar / nedelja, 11. oktobar
Nezavisne… 20.00, 22.00
Telo Hristovo… 21.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 10.30 3D, 11.00, 11.40 3D, 12.20, 13.00, 13.40 3D, 14.20, 15.40 3D, 16.20, 17.30 3D, 18.10
Pinokio… 14.40, 18.00
Rat sa dekom… 16.30, 20.40
After: Posle sudara… 17.00, 19.00
Mulan… 12.00 3D, 14.15, 17.20, 18.30 3D, 19.40, 21.30 3D
Superjunak Samsam (sinhronizovano)… 12.40
Novi mutanti… 21.50
Tenet… 15.00, 20.20
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20

Ponedeljak, 12. oktobar / utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Nezavisne… 20.00, 22.00
Telo Hristovo… 21.00
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 19.15
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 15.40 3D, 16.20, 17.30 3D, 18.10
Pinokio… 14.40, 18.00
Rat sa dekom… 16.30, 20.40
After: Posle sudara… 17.00, 19.00
Mulan… 17.20, 18.30 3D, 19.40, 21.30 3D
Novi mutanti… 21.50
Tenet… 15.00, 20.20
Napred (sinhronizovano)… 15.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Tokom oktobra 2020.
LGBTI+ filmovi na španskom (online program)
Ovaj program kratkometražnih igranih i dokumentarnih filmova obuhvata različite izraze i prikaze LGBTI zajednice sa jasnom namerom da se ukaže na kreativnost koja je prisutna u predstavljanju njenih pripadnika. Program čine kinematografska dela iz Španije i Kolumbije, kao i jedan dokumentarni film u meksičko-američkoj koprodukciji. Više na ovom linku.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2020. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 8. oktobar (19.00) Mortal Kombat
Petak, 9. oktobar (19.00) Blood Simple
Subota, 10. oktobar (19.00) This is Spinal Tap
Nedelja, 11. oktobar (19.00) Close Encouters of the Third Kind
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 8. oktobar – ponedeljak, 12. oktobar
Telo Hristovo… 18.30
Greh… 20.30

Utorak, 13. oktobar / sreda, 14. oktobar
Izvanredan život Dejvida Koperfilda… 18.30
Nezavisne… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Subota, 10. oktobar (17.00) Gandor i Voćna Nirdala
Diskusija posle projekcije
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 9. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 18.00
Otac… 20.00

Subota, 10. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Tajni vrt… 18.00
Antebellum… 20.00

Nedelja, 11. oktobar
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano) 3D… 16.00
Nezavisne… 18.00
Antebellum… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.