Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. april 2021)
Bioskopski repertoari, 1-7. april 2021: Pogrešan korak
Bioskopski repertoari, 1-7. april 2021: Pogrešan korak

Bioskopski repertoari (1-7. april 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 1. do 7. aprila 2021. Filmska ponuda je sve bolja: stari filmovi u Kinoteci, novi u bioskopima, ali i online.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. aprila 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 1. april 2021. / petak, 2. april 2021.
Stela… 17.20
Posednik… 16.20, 19.00
Pogrešan korak… 16.50, 19.10
Godzila protiv Konga… 16.40
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.40
Jedini izlaz… 17.00, 18.50
Duša (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 15.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 3. april 2021. / nedelja, 4. april 2021.
Stela… 11.20, 13.20, 17.20
Posednik… 16.20, 19.00
Pogrešan korak… 16.50, 19.10
Godzila protiv Konga… 12.00, 16.40
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.40
Jedini izlaz… 17.00, 18.50
Duša (sinhronizovano)… 10.30, 13.30, 14.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 13.00, 15.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.30

Ponedeljak, 5. april 2021. / utorak, 6. april 2021. / sreda, 7. april 2021.
Stela… 17.20
Posednik… 16.20, 19.00
Pogrešan korak… 16.50, 19.10
Godzila protiv Konga… 16.40
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.40
Jedini izlaz… 17.00, 18.50
Duša (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 15.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.00
Bezrepi Pele (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. april – sreda, 14. april
Stela… 18.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. april
Nema najavljenih projekcija

Petak, 2. april
Stela… 15.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 17.00
Godzila protiv Konga 3D… 19.00

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.00
Stela… 15.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 17.00
Godzila protiv Konga 3D… 19.00

Ponedeljak, 5. april
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. april
Stela… 15.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 17.00
Godzila protiv Konga 3D… 19.00

Sreda, 7. april
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 1. april – sreda, 7. april
U slavu kraljici… 17.00
Pad kralja… 18.30
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Duša (sinhronizovano)… 15.20, 16.20 3D, 17.30, 18.30 3D
Godzila protiv Konga… 15.00, 15.45 3D, 16.30, 17.15 3D, 18.00, 18.45 3D
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 15.30, 16.40, 17.45, 18.50
Lovac na čudovišta… 16.00
Male stvari… 16.45
Nevidljivi čovek… 18.15
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Posednik… 19.00
Stela… 15.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.00, 17.00

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Duša (sinhronizovano)… 11.00, 11.45 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.20, 16.20 3D, 17.30, 18.30 3D
Godzila protiv Konga… 12.00, 12.45 3D, 13.30, 14.15 3D, 15.00, 15.45 3D, 16.30, 17.15 3D, 18.00, 18.45 3D
Grinč (sinhronizovano)… 12.30
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 14.25, 15.30, 16.40, 17.45, 18.50
Lovac na čudovišta… 16.00
Male stvari… 16.45
Nevidljivi čovek… 18.15
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Posednik… 19.00
Stela… 11.20, 13.10, 15.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.10, 13.20, 15.00, 17.00

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april
Duša (sinhronizovano)… 15.20, 16.20 3D, 17.30, 18.30 3D
Godzila protiv Konga… 15.00, 15.45 3D, 16.30, 17.15 3D, 18.00, 18.45 3D
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 15.30, 16.40, 17.45, 18.50
Lovac na čudovišta… 16.00
Male stvari… 16.45
Nevidljivi čovek… 18.15
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Posednik… 19.00
Stela… 15.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.00, 17.00

Sreda, 7. april
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Pogrešan korak… 17.15
Posednik… 19.10
Stela… 15.10
Godzila protiv Konga… 17.00 3D, 19.00 3D
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 17.10, 19.15
Duša (sinhronizovano)… 15.00 3D

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Pogrešan korak… 17.15
Posednik… 19.10
Stela… 15.10
Godzila protiv Konga… 17.00 3D, 19.00 3D
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Jedini izlaz… 17.10, 19.15
Duša (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.10, 13.00 3D, 15.00 3D
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Pogrešan korak… 17.15
Posednik… 19.10
Stela… 15.10
Godzila protiv Konga… 17.00 3D, 19.00 3D
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 15.15
Jedini izlaz… 17.10, 19.15
Duša (sinhronizovano)… 15.00 3D
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Stela… 14.20
Posednik… 18.50
Izgubljeni na horizontu… 19.20
Pogrešan korak… 17.10, 19.10
Duša (sinhronizovano)… 13.30, 14.00 3D, 15.30
Klopa, piće i drugari… 17.30
Male stvari… 16.20
Godzila protiv Konga… 15.00, 16.00 3D, 18.30 3D
Jedini izlaz… 16.30, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Stela… 12.20, 14.20
Posednik… 18.50
Izgubljeni na horizontu… 19.20
Pogrešan korak… 17.10, 19.10
Duša (sinhronizovano)… 12.10 3D, 13.30, 14.00 3D, 15.30
Klopa, piće i drugari… 17.30
Male stvari… 16.20
Godzila protiv Konga… 15.00, 16.00 3D, 18.30 3D
Jedini izlaz… 16.30, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Stela… 14.20
Posednik… 18.50
Izgubljeni na horizontu… 19.20
Pogrešan korak… 17.10, 19.10
Duša (sinhronizovano)… 13.30, 14.00 3D, 15.30
Klopa, piće i drugari… 17.30
Male stvari… 16.20
Godzila protiv Konga… 15.00, 16.00 3D, 18.30 3D
Jedini izlaz… 16.30, 19.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.30
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 13.10
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Pogrešan korak… 18.30
Godzila protiv Konga… 15.00 3D, 16.00, 16.30 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.15,18.45 MX4D 3D
Duša (sinhronizovano)… 15.15, 17.30 3D
Jedini izlaz… 18.00
Stela… 15.45
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Pogrešan korak… 18.30
Stela… 11.30, 14.10, 16.00
Godzila protiv Konga… 13.45, 15.00 3D, 16.00, 16.30 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.15, 18.45 MX4D 3D
Duša (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.10 3D, 14.20 MX4D 3D, 15.20, 17.30 3D
Jedini izlaz… 18.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.45, 12.15 MX4D, 12.45, 14.00, 16.15

Ponedeljak, 5. april
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. april / sreda, 7. april
Pogrešan korak… 18.30
Godzila protiv Konga… 15.00 3D, 16.00, 16.30 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.15,18.45 MX4D 3D
Duša (sinhronizovano)… 15.15, 17.30 3D
Jedini izlaz… 18.00
Stela… 15.45
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april / subota, 3. april
DNK… 18.00

Ponedeljak, 5. april – subota, 10. april
Ema… 18.00

Utorak, 13. april
Kvadrikula: Štrajk… 18.00
Režija: S. M. Ejzenštajn, SSSR, 1924, 79’

Sreda, 14. april
Kvadrikula: Oktobar (Deset dana koji su potresli svet)… 18.00
Režija: S. M. Ejzenštajn, SSSR, 1927, 104’

Četvrtak, 15. april
Kvadrikula: Generalna linija (Staro i novo)… 18.00
Režija: S. M. Ejzenštajn, SSSR, 1929, 124’

Sreda, 21. april – subota, 24. april
Superdeep… 18.00

Četvrtak, 29. april
Kvadrikula: Micićev kofer
Režija: Sloban Simojlović, Srbija, 2010, 72′
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 19. april – nedelja, 25. april
67. Martovski festival
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Pogrešan korak… 17.15, 19.00
Posednik… 17.30
Stela… 15.20
Duša (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45, 18.00 3D
Godzila protiv Konga… 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 16.00, 18.30
Lovac na čudovišta… 15.10
Male stvari… 18.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Pogrešan korak… 17.15, 19.00
Posednik… 17.30
Stela… 11.20, 13.20, 15.20
Duša (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.15, 13.30 3D, 14.30, 15.45 3D, 16.45, 18.00 3D
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.00
Godzila protiv Konga… 12.00 3D, 13.10, 14.15 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 16.00, 18.30
Lovac na čudovišta… 15.15
Male stvari… 18.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 14.00, 16.10

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april
Pogrešan korak… 17.15, 19.00
Posednik… 17.30
Stela… 15.20
Duša (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45, 18.00 3D
Godzila protiv Konga… 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 19.10
Jedini izlaz… 16.00, 18.30
Lovac na čudovišta… 15.10
Male stvari… 18.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.10

Sreda, 7. april
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Izgubljeni na horizontu… 15.45, 17.30, 19.15
Stela… 13.30, 18.00
Godzila protiv Konga… 12.50, 14.55 3D, 15.40 3D, 17.00, 17.45 3D, 18.30, 18.55 3D
Izvrsni Krokodil Dandi… 19.20
Gost… 19.40
Duša (sinhronizovano)… 14.15, 16.30
Senka straha… 14.25
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.05, 13.45, 15.00, 16.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 15.25
Jedini izlaz… 16.00
Male stvari… 17.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.55
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.50

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Izgubljeni na horizontu… 15.45, 17.30, 19.15
Stela… 11.45, 13.30, 18.00
Godzila protiv Konga… 12.50, 14.55 3D, 15.40 3D, 17.00, 17.45 3D, 18.30, 18.55 3D
Izvrsni Krokodil Dandi… 19.20
Gost… 19.40
Duša (sinhronizovano)… 11.55, 14.15, 16.30
Senka straha… 14.25
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.00, 11.50, 13.05, 13.45, 15.00, 16.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 15.25
Jedini izlaz… 16.00
Male stvari… 17.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.55
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.50
Lesi se vraća kući (sinhronizovano)… 11.05
Trolovi: Svetska turneja (sinhronizovano)… 11.30
Frka (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Izgubljeni na horizontu… 15.45, 17.30, 19.15
Stela… 13.30, 18.00
Godzila protiv Konga… 12.50, 14.55 3D, 15.40 3D, 17.00, 17.45 3D, 18.30, 18.55 3D
Izvrsni Krokodil Dandi… 19.20
Gost… 19.40
Duša (sinhronizovano)… 14.15, 16.30
Senka straha… 14.25
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.05, 13.45, 15.00, 16.55, 19.05
Iza zatvorenih vrata… 15.25
Jedini izlaz… 16.00
Male stvari… 17.00
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.55
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 13.50
********************************************

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Duša (sinhronizovano)… 15.15, 17.30 3D
Godzila protiv Konga… 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 18.00
Jedini izlaz… 18.30
Klopa, piće i drugari… 16.00
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Stela… 15.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Duša (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.15, 17.30 3D
Godzila protiv Konga… 12.00 3D, 13.15, 14.15 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 18.00
Jedini izlaz… 18.30
Klopa, piće i drugari… 16.00
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Stela… 11.15, 13.10, 15.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.15

Ponedeljak, 5. april
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. april / sreda, 7. april
Duša (sinhronizovano)… 15.15, 17.30 3D
Godzila protiv Konga… 15.30, 16.30 3D, 17.45, 18.45 3D
Izolovan… 18.00
Jedini izlaz… 18.30
Klopa, piće i drugari… 16.00
Pogrešan korak… 17.00, 19.00
Stela… 15.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.15
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za april 2021. objavili smo na OVOM LINKU.
********************************************

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Duša (sinhronizovano)… 16.15 3D
Godzila protiv Konga… 16.30 IMAX 3D, 17.00 3D, 18.45 IMAX 3D
Jedini izlaz… 18.30
Pogrešan korak… 19.10

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Duša (sinhronizovano)… 12.40 3D, 14.45, 16.15 3D
Godzila protiv Konga… 12.00 IMAX 3D, 13.45, 14.15 IMAX 3D, 16.30 IMAX 3D, 17.00 3D, 18.45 IMAX 3D
Jedini izlaz… 18.30
Pogrešan korak… 19.10

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april
Duša (sinhronizovano)… 16.15 3D
Godzila protiv Konga… 16.30 IMAX 3D, 17.00 3D, 18.45 IMAX 3D
Jedini izlaz… 18.30
Pogrešan korak… 19.10

Sreda, 7. april
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 20. april
Ciklus: Izvođenje poezije na filmu… 19.00
Tema: Stihovi Tomasa Dilana
Predavanje i razgovor sa analizom isečaka iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Stela… 17.00
Posednik… 19.00

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.00
Stela… 17.00
Posednik… 19.00

Ponedeljak, 5. april – petak, 9. april
Stela… 17.00
Posednik… 19.00

Subota, 10. april / nedelja, 11. april
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 12.00
Stela… 17.00
Posednik… 19.00

Ponedeljak, 12. april – sreda, 14. april
Stela… 17.00
Posednik… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 1. april / petak, 2. april
Stela… 15.15, 17.15
Posednik… 16.40, 19.00
Pogrešan korak… 17.20, 19.10
Godzila protiv Konga… 16.40, 18.50
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.00
Jedini izlaz… 14.40, 18.40
Duša (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 3. april / nedelja, 4. april
Stela… 13.30, 15.15, 17.15
Posednik… 16.40, 19.00
Pogrešan korak… 17.20, 19.10
Godzila protiv Konga… 12.10, 16.40, 18.50
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.00
Jedini izlaz… 14.40, 18.40
Duša (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 10.40, 12.00, 12.40, 14.00, 16.00
Fantastični povratak u OZ 3D (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Stela… 15.15, 17.15
Posednik… 16.40, 19.00
Pogrešan korak… 17.20, 19.10
Godzila protiv Konga… 16.40, 18.50
Godzila protiv Konga 3D… 14.30, 18.00
Jedini izlaz… 14.40, 18.40
Duša (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Duša 3D (sinhronizovano)… 16.20
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
ONLINE PROJEKCIJE na OVOM LINKU
(Titlovi na engleskom, španskom, portugalskom i francuskom jeziku)
Utorak, 6. april / sreda, 7. april / četvrtak, 8. april
Lukas
Karijera Aleksa Montoje obuhvata veliki broj kratkometražnih filmova koji su doživeli neverovatan uspeh, bez sumnje i zbog inspirativnih scenarija i impresivne naracije. Ovaj kratkometražni film predstavlja pravu potvrdu toga. Godine 2019. autor ga je adaptirao u dugometražni film koji, zbog pandemije, još čeka na svoju premijeru. Lukas, srednjoškolac, želi po svaku cenu da impresionira jednu devojku. Njegova velika ideja jeste da kupi motor. Odlučuje da bude model jednom fotografu kojeg je upoznao u teretani. Međutim, stvari nisu uvek tako lepe kako nam se čine na početku…

Petak, 9. april / subota, 10. april / nedelja, 11. april
Skupština
Ovaj film predstavlja prvi dugometražni film Aleksa Montoje: zanimljivu adaptaciju dramskog dela „Ljudi“ Žuli Disle i Haumea Peresa, koji su takođe scenaristi filma. Nastanak skupštinskih grupa posle političkih pokreta nakon 2011. godine, poslužili su autorima da na komičan način prikažu proces odlučivanja i sposobnost dijaloga među ljudskim bićima.

Utorak, 13 april / sreda, 14. april / četvrtak, 15. april
Loš osećaj
Drugi kratkometražni film Belen Masijas pokazuje nenadmašan narativni puls rediteljke koja je od početka kombinovala rad na filmu i televiziji sa svojom veštinom rada sa glumačkom ekipom. Pripoveda priču o letnjem raspustu jedne adolescentkinje, koju glumii Adriana Ugarte (jedna od njenih prvih uloga), koja je u stalnom sukobu sa svojim roditeljima.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 1. april – nedelja, 4. april
U slavu kraljici… 17.00
DNK… 19.00

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Stela… 17.00
Napuljski namesnik… 19.00

Četvrtak, 8. april – nedelja, 11. april
Stela… 17.00
Savršeni neprijatelj… 19.00
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 1. april
Nema najavljenih projekcija

Petak, 2. april
Tom i Džeri (sinhronizovan)… 17.00
Godzila protiv Konga… 19.00 3D

Subota, 3. april
Stela… 17.00
Godzila protiv Konga… 19.00 3D

Nedelja, 4. april
Duša (sinhronizovan)… 17.00
Posednik… 19.00

Ponedeljak, 5. april / utorak, 6. april / sreda, 7. april
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.