Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (1-7. jul 2021)
Bioskopski repertoari (1-7. jul 2021): Zec Petar - Skok u avanturu
Bioskopski repertoari (1-7. jul 2021): Zec Petar - Skok u avanturu

Bioskopski repertoari (1-7. jul 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 1. do 7. jula 2021. godine. Pored kultnih filmova u Kinoteci, otkrijte i nova filmska dela u begu sa vrelog asfalta.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 1. do 7. jula 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kulturno leto na Vračaru

Mitićeva rupa, Trg Slavija
Subota, 3. jul – nedelja, 18. jul 2021.
Open Air Cinema + drugi besplatni programi

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 1. jul 2021. / petak, 2. jul 2021.
Fatalna… 20.00, 22.10
Pročišćenje: Zauvek… 19.00, 22.20
Neprilagođeni… 21.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.15
Paklene ulice 9… 19.30
Zlica… 15.40, 18.15, 20.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00

Subota, 3. jul 2021. / nedelja, 4. jul 2021.
Fatalna… 20.00, 22.10
Pročišćenje: Zauvek… 19.00, 22.20
Neprilagođeni… 21.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.15
Paklene ulice 9… 19.30
Zlica… 15.40, 18.15, 20.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.45
Kruds: Novo doba 3D (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 5. jul 2021. / utorak, 6. jul 2021. / sreda, 7. jul 2021.
Fatalna… 20.00, 22.10
Pročišćenje: Zauvek… 19.00, 22.20
Neprilagođeni… 21.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.15
Paklene ulice 9… 19.30
Zlica… 15.40, 18.15, 20.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 1. jul – sreda, 7. jul
Repertoar nije objavljen

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 1. jul
Nema najavljenih projekcija

Petak, 2. jul – utorak, 6. jul
Repertoar nije objavljen

Sreda, 7. jul / četvrtak, 8. jul
Nema najavljenih projekcija

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 1. jul – sreda, 7. jul
Neće biti redovnih projekcija zbog Oktobarskog salona

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Crna Gora – Podeljena zemlja… 18.30
Fatalna… 18.40, 20.40, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.45 3D
Lihvar… 21.40
Luka (sinhronizovano)… 16.10, 17.15 3D
Neprilagođeni… 16.30, 20.30, 22.30
Paklene ulice 9… 16.00, 18.45, 20.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.20, 19.30, 21.45
Pročišćenje zauvek… 15.45, 19.15, 21.15, 22.20
Put svile: Tamna strana mreže… 17.45, 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 17.30, 19.50, 22.10
Tiho mesto 2… 19.40
Ukleta kuća… 20.50, 22.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 18.00, 21.00

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Crna Gora – Podeljena zemlja… 18.30
Fatalna… 18.40, 20.40, 22.45
Godzila protiv Konga… 14.50 3D
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.15, 12.45 3D, 14.45, 16.45 3D
Lihvar… 21.40
Luka (sinhronizovano)… 12.10, 13.15 3D, 14.10, 15.15 3D, 16.10, 17.15 3D
Neprilagođeni… 16.30, 20.30, 22.30
Paklene ulice 9… 16.00, 18.45, 20.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.20, 19.30, 21.45
Pročišćenje zauvek… 15.45, 19.15, 21.15, 22.20
Put svile: Tamna strana mreže… 17.45, 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 15.10, 17.30, 19.50, 22.10
Tiho mesto 2… 19.40
Ukleta kuća… 20.50, 22.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 12.20, 13.00, 13.40, 14.20, 15.00, 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 18.00, 21.00

Ponedeljak, 5. jul
Crna Gora – Podeljena zemlja… 18.30
Fatalna… 18.40, 20.40, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.45 3D
Luka (sinhronizovano)… 16.10, 17.15 3D
Neprilagođeni… 16.30, 20.30, 22.30
Paklene ulice 9… 16.00, 18.45, 20.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.20, 19.30, 21.45
Pročišćenje zauvek… 15.45, 19.15, 21.15, 22.20
Put svile: Tamna strana mreže… 17.45, 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 17.30, 19.50, 22.10
Tiho mesto 2… 19.40
Ukleta kuća… 20.50, 22.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 18.00, 21.00

Utorak, 6. jul
Crna Gora – Podeljena zemlja… 18.30
Fatalna… 18.40, 20.40, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.45 3D
Lihvar… 21.40
Luka (sinhronizovano)… 16.10, 17.15 3D
Neprilagođeni… 16.30, 20.30, 22.30
Paklene ulice 9… 16.00, 18.45, 20.15, 21.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.20, 19.30, 21.45
Pročišćenje zauvek… 15.45, 19.15, 21.15, 22.20
Put svile: Tamna strana mreže… 17.45, 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 17.30, 19.50, 22.10
Tiho mesto 2… 19.40
Ukleta kuća… 20.50, 22.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 18.00, 21.00

Sreda, 7. jul
Nema najavljenih projekcija

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Neprilagođeni… 18.15
Luka (sinhronizovano)… 16.15 3D
Pročišćenje zauvek… 22.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 20.00, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00, 16.30, 18.00, 18.30

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Neprilagođeni… 18.15
Luka (sinhronizovano)… 12.15 3D, 16.15 3D
Pročišćenje zauvek… 22.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 20.00, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 16.00, 16.30, 18.00, 18.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 14.15 3D

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Neprilagođeni… 18.15
Luka (sinhronizovano)… 16.15 3D
Pročišćenje zauvek… 22.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.10, 22.10
Paklene ulice 9… 20.00, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00, 16.30, 18.00, 18.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Pročišćenje zauvek… 19.30, 21.30
Fatalna… 20.00, 22.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.30, 20.40
Uzvišenje… 19.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.30
Luka (sinhronizovan)… 15.30, 17.30
Paklene ulice 9… 20.30
Veze… 17.10
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.00
Zlica… 18.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 16.00
Živ čovek… 18.10

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Pročišćenje zauvek… 19.30, 21.30
Fatalna… 20.00, 22.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.30, 20.40
Uzvišenje… 19.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Luka (sinhronizovan)… 13.30, 15.30, 17.30
Paklene ulice 9… 20.30
Veze… 17.10
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.00
Zlica… 18.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 14.00, 16.00
Živ čovek…18.10

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Pročišćenje zauvek… 19.30, 21.30
Fatalna… 20.00, 22.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.30, 20.40
Uzvišenje… 19.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.30
Luka (sinhronizovan)… 15.30, 17.30
Paklene ulice 9… 20.30
Veze… 17.10
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.00
Zlica… 18.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovan) 3D… 16.00
Živ čovek… 18.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Fatalna… 20.30, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Neprilagođeni… 20.45, 22.40
Paklene ulice 9… 19.30 MX4D, 21.00, 22.15 MX4D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 18.10, 20.15
Put svile: Tamna strana mreže… 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 19.15, 21.40
Ukleta kuća… 22.20
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30 MX4D, 16.00, 17.00, 17.30 MX4D, 19.00
Zlica… 18.00

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 20.30, 22.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.40, 13.45 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.15 3D, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D
Neprilagođeni… 20.45, 22.40
Paklene ulice 9… 19.30 MX4D, 21.00, 22.15 MX4D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 18.10, 20.15
Put svile: Tamna strana mreže… 16.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.50
Telohranitelj mafijaševe žene… 19.15, 21.40
Ukleta kuća… 22.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 MX4D, 12.00, 13.00, 13.30 MX4D, 14.00, 15.00, 15.30 MX4D, 16.00, 17.00, 17.30 MX4D, 19.00
Zlica… 18.00

Ponedeljak, 5. jul
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Fatalna… 20.30, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Neprilagođeni… 20.45, 22.40
Paklene ulice 9… 19.30 MX4D, 21.00, 22.15 MX4D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 18.10, 20.15
Put svile: Tamna strana mreže… 16.10
Telohranitelj mafijaševe žene… 19.15, 21.40
Ukleta kuća… 22.20
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30 MX4D, 16.00, 17.00, 17.30 MX4D, 19.00
Zlica… 18.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 14. jul
Film o muzici / Film kao muzika… 21.00
Biseri iz arhive Akademskog kino kluba / Akademskog filmskog centra DKSG

Petak, 16. jul
Filmski program: 1971. godina u roku – Crveno… 20.30 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Fatalna… 19.10, 21.20, 22.40
Luka (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Neprilagođeni… 18.00, 20.00
Paklene ulice 9… 19.30, 21.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.20, 21.40
Pročišćenje zauvek… 17.10, 19.45, 21.50
Put svile: Tamna strana mreže… 15.45, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15, 22.30
Ukleta kuća… 20.45, 22.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 16.45

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 19.10, 21.20, 22.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.15, 13.15 3D,15.15
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Neprilagođeni… 18.00, 20.00
Paklene ulice 9… 19.30, 21.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.20, 21.40
Pročišćenje zauvek… 17.10, 19.45, 21.50
Put svile: Tamna strana mreže… 15.45, 22.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15, 22.30
Ukleta kuća… 20.45, 22.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 12.20, 13.00, 13.40, 14.20, 15.00, 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 16.45

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul
Fatalna… 19.10, 21.20, 22.40
Luka (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Neprilagođeni… 18.00,20.00
Paklene ulice 9… 19.30, 21.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.20, 21.40
Pročišćenje zauvek… 17.10, 19.45, 21.50
Put svile: Tamna strana mreže… 15.45, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.15, 22.30
Ukleta kuća… 20.45, 22.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00
Zlica… 16.45

Sreda, 7. jul
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 1. jul
Fatalna… 17.55, 20.00, 21.55
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 11.55 4DX, 13.00, 15.00, 16.55, 17.20 4DX, 18.40
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.35
Neprilagođeni… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45, 20.55
Paklene ulice 9… 14.30 4DX, 17.00, 19.10 4DX, 19.50, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.10, 17.05
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.25, 22.00 4DX
Najduža noć… 16.55
Zlica… 18.50
Tiho mesto 2… 22.15, 00.10
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.10, 14.55, 16.40
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.00, 12.55, 15.00
Dani gneva… 21.15
Duša (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.05, 13.00, 15.00

Petak, 2. jul / subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 17.55, 20.00, 21.55
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 11.55 4DX, 13.00, 15.00, 16.55, 17.20 4DX, 18.40
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.35
Neprilagođeni… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45, 20.55
Paklene ulice 9… 14.30 4DX, 17.00, 19.10 4DX, 19.50, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.10, 17.05
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.25, 22.00 4DX
Najduža noć… 16.55
Zlica… 18.50
Tiho mesto 2… 22.15
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.10, 14.55, 16.40
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.00, 12.55, 15.00
Dani gneva… 21.15
Duša (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.05, 13.00, 15.00

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Fatalna… 17.55, 20.00, 21.55
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.55, 17.20 4DX, 18.40
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.35
Neprilagođeni… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45, 20.55
Paklene ulice 9… 17.00, 19.10 4DX, 19.50, 22.30
Luka (sinhronizovano)… 17.05
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.25, 22.00 4DX
Najduža noć… 16.55
Zlica… 18.50
Tiho mesto 2… 22.15
Dani gneva… 21.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Fatalna… 16.40, 20.45, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.45 3D
Luka (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Neprilagođeni… 20.30, 22.10
Paklene ulice 9… 19.00, 21.50
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 17.45, 19.45, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 21.45
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.00, 22.20
Ukleta kuća… 18.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Zlica… 19.30

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 16.40, 20.45, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.45, 15.45 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Neprilagođeni… 20.30, 22.10
Paklene ulice 9… 19.00, 21.50
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 17.45, 19.45, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 21.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.00, 22.20
Ukleta kuća… 18.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00,
Zlica… 19.30

Ponedeljak, 5. jul
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Fatalna… 16.40, 20.45, 22.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.45 3D
Luka (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Neprilagođeni… 20.30, 22.10
Paklene ulice 9… 19.00, 21.50
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30
Pročišćenje zauvek… 17.45, 19.45, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 21.45
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.00, 22.20
Ukleta kuća… 18.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Zlica… 19.30 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za jul 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Fatalna… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 16.30 3D
Paklene ulice 9… 16.15 IMAX, 19.00 IMAX, 21.45 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30, 17.30, 18.30

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 14.30, 16.30 3D
Paklene ulice 9… 13.15 IMAX, 16.15 IMAX, 19.00 IMAX, 21.45 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 15.30, 17.30, 18.30

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul
Fatalna… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 16.30 3D
Paklene ulice 9… 16.15 IMAX, 19.00 IMAX, 21.45 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Pročišćenje zauvek… 20.30, 22.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30, 17.30, 18.30

Sreda, 7. jul
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 1. jul – sreda, 7. jul
Nema najavljenih projekcija

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Fatalna… 19.00, 21.00
Pročišćenje: Zauvek… 20.00, 22.00
Neprilagođeni… 19.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30, 22.45
Paklene ulice 9… 16.45, 19.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Zlica… 18.15, 20.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Fatalna… 19.00, 21.00
Pročišćenje: Zauvek… 20.00, 22.00
Neprilagođeni… 19.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30, 22.45
Paklene ulice 9… 16.45, 19.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Zlica… 18.15, 20.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 10.45, 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 12.45, 16.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.15
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Fatalna… 19.00, 21.00
Pročišćenje: Zauvek… 20.00, 22.00
Neprilagođeni… 19.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30, 22.45
Paklene ulice 9… 16.45, 19.45, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.30
Zlica… 18.15, 20.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 14.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.15 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi Kolarca
Četvrtak, 1. jul
Kako biti dobra supruga… 21.00

Petak, 2. jul / subota, 3. jul
Moja godina sa Selindžerom… 21.00

Nedelja, 4. jul
Oaza… 21.00ž

Ponedeljak 5. jul / utorak, 6. jul
Još jedna tura… 21.00

Sreda, 7. jul
Lepo doba… 21.00

Četvrtak, 8. jul / petak, 9. jul
Oaza… 21.00

Subota, 10. jul
Nema najavljenih projekcija

Ciklus filmova „Nacionalni kandidati za Oskara“
Nedelja, 11. jul
Još jedna tura… 21.00

Ponedeljak, 12. jul
Šarlatan… 21.00

Utorak, 13. jul
A sutra ceo svet… 21.00

Sreda, 14. jul
Telo Hristovo… 21.00

Četvrtak, 15. jul
Sestrica… 21.00

Petak, 16. jul
Snega više neće biti… 21.00

Subota, 17. jul
Istinske majke… 21.00

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 1. jul / petak, 2. jul
Nema najavljenih projekcija

Subota, 3. jul / nedelja, 4. jul
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 17.00
Neprilagođeni… 19.00
Pročišćenje: Zauvek… 21.00

Ponedeljak, 5. jul / utorak, 6. jul / sreda, 7. jul
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.