Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (10-16. jun 2021)
Bioskopski repertoari (10-16. jun 2021): Paklene ulice 9
Bioskopski repertoari (10-16. jun 2021): Paklene ulice 9

Bioskopski repertoari (10-16. jun 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 10. do 16. juna 2021. godine. Tu je Festival nitratnog filma, Dok’n’Ritam, novi ali i stari filmovi!

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 10. do 16. juna 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 10. jun 2021. / petak, 11. jun 2021.
Paklene ulice 9… 15.30, 17.15, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00
Veze… 18.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.40, 20.20, 22.30
Najduža noć… 22.40
Zlica… 14.45, 17.00, 19.30, 21.20
Tiho mesto 2… 21.45
Živ čovek… 19.45
Oaza… 18.50
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 17.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 12. jun 2021.
Paklene ulice 9… 14.15, 15.30, 17.15, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00
Veze… 18.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.40, 20.20, 22.30
Najduža noć… 22.40
Zlica… 14.45, 17.00, 19.30, 21.20
Tiho mesto 2… 21.45
Živ čovek… 19.45
Oaza… 18.50
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 13.00, 17.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.30, 14.00, 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.00, 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.15
Duša (sinhronizovano)… 11.20

Nedelja, 13. jun 2021.
Paklene ulice 9… 15.30, 17.15, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00
Veze… 18.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.20, 22.30
Najduža noć… 22.40
Zlica… 14.45, 17.00, 19.30
Tiho mesto 2… 21.45
Živ čovek… 19.45
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 13.00, 17.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.30, 14.00, 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.00, 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.15
Duša (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 14. jun 2021. / utorak, 15. jun 2021. / sreda, 16. jun 2021.
Paklene ulice 9… 15.30, 17.15, 18.30, 20.00, 21.00, 22.00
Veze… 18.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.40, 20.20, 22.30
Najduža noć… 22.40
Zlica… 14.45, 17.00, 19.30, 21.20
Tiho mesto 2… 21.45
Živ čovek… 19.45
Oaza… 18.50
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 17.45
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.15

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 10. jun – sreda, 16. jun
Veze… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 10. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 11. jun / subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Kruds – Novo doba (sinhronizovano) 3D… 13.30
Veze… 15.30
Zlica… 17.30
Paklene ulice 9… 20.00

Ponedeljak, 14. jun – četvrtak, 17. jun
Nema najavljenih projekcija

Tamna bajka
Tamna bajka

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 10. jun – sreda, 16. jun
Veze… 18.00
Tamna bajka… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 10. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 19.30
Godzila protiv Konga… 18.10 3D
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Lihvar… 20.15
Niko… 22.10
Oni koji mi žele smrt… 22.50
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 18.45, 19.45, 21.10, 22.20
Tamna bajka… 16.30
Tiho mesto 2… 16.15, 18.15, 20.30, 22.30
Veze… 20.50
Zlica… 16.45, 19.15, 20.40, 21.45
Živ čovek… 16.40

Petak, 11. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 21.30
Godzila protiv Konga… 18.10 3D
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Lihvar… 20.15
Mortal Kombat… 18.30
Niko… 22.10
Oni koji mi žele smrt… 22.50
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 18.45, 19.45, 21.10, 22.20
Tamna bajka… 16.30
Tiho mesto 2… 16.15, 18.15, 20.30, 22.30
Veze… 20.50
Zlica… 16.45, 19.15, 20.40, 21.45
Živ čovek… 16.40

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 21.30
Duša (sinhronizovano)… 14.00
Godzila protiv Konga… 15.45, 18.10 3D
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Lihvar… 20.15
Mortal Kombat… 18.30
Niko… 22.10
Oni koji mi žele smrt… 23.00
Paklene ulice 9… 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 18.45, 19.45, 21.10, 22.20
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 16.10
Tamna bajka… 16.30
Tiho mesto 2… 16.15, 18.15, 20.30, 22.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.45
Veze… 20.50
Zlica… 14.15, 16.45, 19.15, 20.45, 21.45
Živ čovek… 15.40

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 19.30
Žena koja obećava… 21.30
Godzila protiv Konga… 18.10 3D
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Lihvar… 20.15
Mortal Kombat… 18.30
Niko… 22.10
Oni koji mi žele smrt… 22.50
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 18.45, 19.45, 21.10, 22.20
Tamna bajka… 16.30
Tiho mesto 2… 16.15, 18.15, 20.30, 22.30
Veze… 20.50
Zlica… 16.45, 19.15, 20.40, 21.45
Živ čovek… 16.40

Sreda, 16. jun
Nema najavljenih projekcija

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 20.10, 22.30
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 18.15
Tiho mesto 2… 20.30

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.00, 13.30 3D, 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 20.10, 22.30
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 18.15
Tiho mesto 2… 20.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.00 3D
Duša (sinhronizovano)… 12.15 3D

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00, 20.10, 22.30
Paklene ulice 9… 17.30, 20.00, 22.25
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 18.15
Tiho mesto 2… 20.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 19.00
Oaza… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Najduža noć… 18.10
Kako dalje… 16.10
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 17.30, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 15.40 3D

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 19.00
Oaza… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Najduža noć… 18.10
Kako dalje… 16.10
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 17.30, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.30, 14.40 3D, 15.30, 16.30 3D
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.10, 13.40 3D, 14.10, 15.40 3D
Duša (sinhronizovano)… 12.30, 14.30

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Paklene ulice 9… 17.50, 20.40
Put svile: Tamna strana mreže… 21.50
Veze… 19.00
Oaza… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 20.30
Najduža noć… 18.10
Kako dalje… 16.10
Zlica… 19.30
Tiho mesto 2… 17.30, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D
Živ čovek… 20.00
Dani gneva… 21.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 15.40 3D 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.
https://youtu.be/ePo0G5EMh_I

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 10. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 17.00, 17.30 MX4D, 18.30, 19.45, 20.15 MX4D, 21.15, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15, 19.30, 21.45, 23.00 MX4D
Tiho mesto 2… 20.00, 22.15
Zlica… 19.00, 21.30

Petak, 11. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 17.00, 17.30 MX4D, 18.30, 19.45, 20.15 MX4D, 21.15, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15, 19.30, 21.45, 23.00 MX4D
Tiho mesto 2… 20.00, 22.15
Zlica… 19.00, 21.30

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00, 13.30 MX4D 3D, 14.00 3D, 15.00, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 12.45, 14.15, 15.45, 17.00, 17.30 MX4D, 18.30, 19.45, 20.15 MX4D, 21.15, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15, 19.30, 21.45, 23.00 MX4D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.30, 14.45
Tiho mesto 2… 20.00, 22.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.15
Zlica… 19.00, 21.30

Ponedeljak, 14. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 17.00, 17.30 MX4D, 18.30, 19.45, 20.15 MX4D, 21.15, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15, 19.30, 21.45, 23.00 MX4D
Tiho mesto 2… 20.00, 22.15
Zlica… 19.00, 21.30 

 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
VI međunarodni festival muzičkog dokumentarnog filma – Dok’n’Ritam

Ponedeljak, 21. jun – subota, 26. jun
Minari… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 12. jun
Dok Cinema Masters: Želimir Žilnik
Letnji bioskop Doma omladine Beograda: Projekcije filmova doajena domaće kinematografije Želimira Žilnika
Gost: Želimir Žilnik, reditelj

Ustanak u Jasku… 20.00
18’, crno-beli & kolor, Jugoslavija, 1973.
Scenario i režija: Želimir Žilnik
Snimatelj: Milivoje Milivojević
Montaža: Kaća Stojanović
Stanovnici sela Jazak, na Fruškoj gori, pokazuju kako su izvodili ilegalne akcije protiv okupatora tokom Drugog svetskog rata. Govore o dramatičnim događajima, pomaganju i skrivanju partizana i odlasku mlađih seljana u partizanske jedinice, u Bosnu. Slušamo sećanja na okupatorska hapšenja, proganjanja i mučenja. U poslednjoj četvrtini filma, učesnici govore o događajima iz jeseni 1944. godine, kada je selo oslobođeno i kada su Rusi prošli kroz njihov kraj. Sećaju se radosti i velike nade zbog dolaska slobode i socijalizma.

Stara škola kapitalizma
Stara škola kapitalizma

Subota, 19. jun
Dok Cinema Masters: Želimir Žilnik
Letnji bioskop Doma omladine Beograda: Projekcije filmova doajena domaće kinematografije Želimira Žilnika
Gost: Želimir Žilnik, reditelj

Stara škola kapitalizma… 20.00
122’, Srbija, 2009.
Scenario i režija: Želimir Žilnik
Kamera: Miodrag Milošević
Montaža: Vuk Vukmirović
Producent: Sarita Matijević, za Playground produkciju (Novi Sad)
Učestvuju: Živojin Popgligorin, Robert Paroci, Zoran Paroški, Lazar Stojanović, Branimir Stojanović, Ernest Larsen, Tomislav Milankov, Dragan Siriški, Slobodan Đorić, Joca Šokarda, Svetozar Srdanov, Maja Krek, Ratibor Tribunac, Tadej Kurepa, Vladimir Marković, Tamara Miladinović, Leon Šurbanović, Rade Ćurčin
„Stara škola kapitalizma“ je smeštena u sred talasa radničkih protesta koji se šire Srbijom. Revoltirani radnici provaljuju kapije fabrike u kojoj su radili i s razočarenjem otkrivaju pustoš koju su za sobom ostavili novi vlasnici. Sukobljavanja koja slede, među kojima se desi i okršaj između radnika u opremi za američki fudbal i gazde i njegovog obezbeđenja u pancirima, ne dovode do razrešenja. Grupa mladih anarhista, u znak solidarnosti kidnapuje gazde i uzima ih kao taoce. Zastupnik ruskih tajkuna, broker s Volstrita i dolazak potpredsednika SAD-a Bajdena u posetu Beogradu – neočekivano zapliću sled događaja, vodeći priču do šokantnog završetka. Film beleži sve kompleksniji, a opet i krajnje živopisan pregled sadašnjeg vremena i društvenih previranja pod razarajućim uticajima domaćeg i stranog kapitala. 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 10. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.15, 18.15 3D
Lihvar… 20.15
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.45, 19.45, 21.30, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 15.45, 18.00, 20.00, 22.20
Tamna bajka… 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.30, 20.30, 22.45
Zlica… 17.30, 19.30, 20.45, 22.00

Petak, 11. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.15, 18.15 3D
Lihvar… 20.15
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.45, 19.45, 21.30, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 15.45, 18.00, 20.00, 22.20
Tamna bajka… 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.30, 20.30, 22.45
Zlica… 17.30, 19.30, 20.45, 22.00

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.15 3D, 13.15, 14.15 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.15, 18.15 3D
Lihvar… 20.15
Paklene ulice 9… 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.45, 19.45, 21.30, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 15.45, 18.00, 20.00, 22.20
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.45, 15.00
Tamna bajka… 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.30, 20.30, 22.45
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.00
Zlica… 17.30, 19.30, 20.45, 22.00

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.15, 18.15 3D
Lihvar… 20.15
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00, 18.45, 19.45, 21.30, 22.30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 15.45, 18.00, 20.00, 22.20
Tamna bajka… 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.30, 20.30, 22.45
Zlica… 17.30, 19.30, 20.45, 22.00

Sreda, 16. jun
Nema najavljenih projekcija

https://youtu.be/FAwUoNWKNOk

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Paklene ulice 9… 17.10, 19.00 4DX, 19.50, 21.40 4DX, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 19.10, 21.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.55 4DX, 18.20, 20.25, 22.35
Najduža noć… 18.15
Zlica… 19.30, 21.55
Tiho mesto 2… 20.10, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.20
Oni koji mi žele smrt… 17.40
Dani gneva… 20.00, 22.10
Godzila protiv Konga… 18.05

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Paklene ulice 9… 14.15 4DX, 17.10, 19.00 4DX, 19.50, 21.40 4DX, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 19.10, 21.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.55 4DX, 18.20, 20.25, 22.35
Najduža noć… 18.15
Zlica… 13.40, 19.30, 21.55
Tiho mesto 2… 20.10, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.40, 13.30, 14.30 3D, 15.20, 16.15 3D, 17.20
Oni koji mi žele smrt… 17.40
Dani gneva… 16.05, 20.00, 22.10
Godzila protiv Konga… 18.05
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.10, 13.20, 15.30
Duša (sinhronizovano)… 11.10, 13.10, 15.10
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.15, 11.55 4DX, 14.00, 16.25
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.45, 12.50

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Paklene ulice 9… 17.10, 19.00 4DX, 19.50, 21.40 4DX, 22.30
Put svile: Tamna strana mreže… 19.10, 21.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.55 4DX, 18.20, 20.25, 22.35
Najduža noć… 18.15
Zlica… 19.30, 21.55
Tiho mesto 2… 20.10, 22.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.20
Oni koji mi žele smrt… 17.40
Dani gneva… 20.00, 22.10
Godzila protiv Konga… 18.05 

 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 10. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 19.00, 21.30, 22.30
Tiho mesto 2… 16.15, 20.00, 22.00
Zlica… 18.15, 19.45, 21.00

Petak, 11. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 18.30, 19.30, 21.15, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 19.00, 21.30, 22.30
Tiho mesto 2… 16.15, 20.00, 22.00
Zlica… 18.15, 19.45, 21.00

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Duša (sinhronizovano)… 11.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 13.00, 14.00, 15.45, 16.45, 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 19.00, 21.30, 22.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Tiho mesto 2… 16.15, 20.00, 22.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Zlica… 18.15, 19.45, 21.00

Ponedeljak, 14. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Paklene ulice 9… 15.45, 16.45, 18.30, 19.30, 21.15, 22.15
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.30, 19.00, 21.30, 22.30
Tiho mesto 2… 16.15, 20.00, 22.00
Zlica… 18.15, 19.45, 21.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za jun 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Četvrtak, 10. jun – utorak, 15. jun
Festival nitratnog filma 2021

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.15 3D
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00 IMAX, 19.45 IMAX, 21.15, 22.30 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.00, 22.45
Tiho mesto 2… 18.15
Zlica… 20.15

Subota, 12. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.45 3D, 12.45, 14.45 3D
Paklene ulice 9… 12.00 IMAX, 14.45 IMAX, 19.00, 19.45 IMAX, 21.45, 22.30 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.45,17.30 IMAX, 22.45
Tiho mesto 2… 13.45, 18.15
Zlica… 15.45, 20.15

Nedelja, 13. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.30, 14.30 3D
Paklene ulice 9… 12.00 IMAX, 14.45 IMAX, 19.00, 19.45 IMAX, 21.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.00 IMAX, 22.30 IMAX
Tiho mesto 2… 13.45, 18.15
Zlica… 15.45, 20.15

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.15 3D
Paklene ulice 9… 16.00, 17.00 IMAX, 19.45 IMAX, 21.15, 22.30 IMAX
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.00, 22.45
Tiho mesto 2… 18.15
Zlica… 20.15

Sreda, 16. jun
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Ponedeljak, 14. jun – petak, 18. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Veze
Veze

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 10. jun / petak, 11. jun
Paklene ulice 9… 15.30, 17.15, 18.40, 20.00, 21.20, 22.20
Veze… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 19.45, 21.50
Najduža noć… 17.00
Zlica… 14.10, 16.40, 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.40
Dani gneva… 21.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.50, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 14.50
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.20
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Paklene ulice 9… 13.30, 15.30, 17.15, 18.40, 20.00, 21.20, 22.20
Veze… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 19.45, 21.50
Najduža noć… 17.00
Zlica… 14.10, 16.40, 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.40
Dani gneva… 21.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 14.00, 15.50, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.50
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.20, 16.20
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.45, 15.00
Duša (sinhronizovano)… 13.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Paklene ulice 9… 15.30, 17.15, 18.40, 20.00, 21.20, 22.20
Veze… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.40, 19.45, 21.50
Najduža noć… 17.00
Zlica… 14.10, 16.40, 19.30, 22.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.40
Dani gneva… 21.00
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.50, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 14.50
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.20
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 10. jun – nedelja, 13. jun
Veze… 18.30
Minari… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 10. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 11. jun
Tiho mesto 2… 18.00
Zlica… 20.00

Subota, 12. jun
Kruds – Novo doba (sinhronizovano) 3D… 15.00
Mainstream… 17.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.00
Paklene ulice 9… 21.00

Nedelja, 13. jun
Kruds – Novo doba (sinhronizovano) 3D… 15.00
Mainstream… 17.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 19.00
Paklene ulice 9… 21.00

Ponedeljak, 14. jun / utorak, 15. jun / sreda, 16. jun
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.