Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (3-9. jun 2021)
Bioskopski repertoari (3-9. jun 2021): Mainstream
Bioskopski repertoari (3-9. jun 2021): Mainstream

Bioskopski repertoari (3-9. jun 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 3. do 9. juna 2021. godine. Tu je Festival nitratnog filma, Dok’n’Ritam, online Španski metar, novi ali i stari filmovi!

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 3 do 9. juna 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 3. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.20, 17.15, 19.30, 21.45
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 17.40, 22.15
Zlica… 15.40, 18.30, 19.45, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 4. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.20, 17.50, 20.00, 22.10
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 17.40, 22.00
Zlica… 15.40, 18.30, 19.30, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 16.00
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 5. jun 2021. / nedelja, 6. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 13.30, 16.20, 17.50, 20.00, 22.10
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 17.40, 22.15
Zlica… 13.40, 15.40, 18.30, 19.30, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 14.00, 16.00
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.30
Duša (sinhronizovano)… 10.30, 12.30

Ponedeljak, 7. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.20, 17.50, 20.00, 22.10
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 20.30
Zlica… 15.40, 18.30, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 16.00
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30

Utorak, 8. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.20, 17.50, 20.00, 22.10
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 22.00
Zlica… 15.40, 18.30, 19.30, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 16.00
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30

Sreda, 9. jun 2021.
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.20, 17.50, 20.00, 22.10
Mainstream… 20.40
Kako dalje… 18.20
Najduža noć… 17.40, 22.00
Zlica… 15.40, 18.30, 19.30, 21.00
Tiho mesto 2… 20.20, 22.20
Živ čovek… 18.40
Lihvar… 16.40
Oaza… 19.00
Dani gneva… 21.30
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 16.00
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.30

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 3. jun – sreda, 9. jun
Mainstream… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 3. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 4. jun
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.00
Zlica… 17.30
Kako dalje… 20.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 13.30
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.30
Zlica… 17.30
Kako dalje… 20.00

Ponedeljak, 7. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 8. jun
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 15.30
Zlica… 17.30
Kako dalje… 20.00

Sreda, 9. jun / četvrtak, 10. jun
Nema najavljenih projekcija

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 3. jun – subota, 5. jun
Kako dalje… 18.00
Živ čovek… 20.00

Nedelja, 6. jun
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun
Kako dalje… 18.00
Živ čovek… 20.00

Sreda, 9. jun
Kako dalje… 18.00
Potreba za mržnjom… 20.00
Posle filma – razgovor sa rediteljem Filipom Čolovićem

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 3. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 20.40
Žena koja obećava… 21.00
Do kraja… 17.20
Godzila protiv Konga… 16.40 3D
Kako dalje… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.25, 18.30 3D, 19.20 titl.
Lihvar… 19.00
Mainstream… 21.20
Moja godina sa Selindžerom… 20.15
Mortal Kombat… 19.40
Niko… 22.20
Oni koji mi žele smrt… 22.30

Petak, 4. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 20.40
Žena koja obećava… 21.00
Do kraja… 17.20
Godzila protiv Konga… 17.00 3D
Kako dalje… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.20 titl.
Lihvar… 19.00
Mainstream… 21.20
Moja godina sa Selindžerom… 20.15
Mortal Kombat… 19.40
Niko… 22.20
Oni koji mi žele smrt… 22.30

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 20.40
Žena koja obećava… 21.00
Do kraja… 17.20
Duša (sinhronizovano)… 14.45
Godzila protiv Konga… 15.20, 17.00 3D
Kako dalje… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.20 titl.
Lihvar… 19.00
Mainstream… 21.20
Moja godina sa Selindžerom… 20.15
Mortal Kombat… 19.40
Niko… 22.20
Oni koji mi žele smrt… 22.30

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun
Crna Gora – Podeljena zemlja… 20.40
Žena koja obećava… 21.00
Do kraja… 17.20
Godzila protiv Konga… 17.00 3D
Kako dalje… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.20 titl.
Lihvar… 19.00
Mainstream… 21.20
Moja godina sa Selindžerom… 20.15
Mortal Kombat… 19.40
Niko… 22.20
Oni koji mi žele smrt… 22.30

Sreda, 9. jun
Nema najavljenih projekcija

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Moja godina sa Selindžerom… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.00, 22.00
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 17.30, 20.10, 22.25
Tiho mesto 2… 20.15

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Moja godina sa Selindžerom… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.00, 13.30 3D, 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.00, 22.00
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 17.30, 20.10, 22.25
Tiho mesto 2… 20.15
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.00 3D
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 14.15
Duša (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Moja godina sa Selindžerom… 18.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 20.00, 22.00
Lihvar… 22.30
Zlica… 16.05, 17.30, 20.10, 22.25
Tiho mesto 2… 20.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Mainstream… 18.10
Kako dalje… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 19.40, 22.00
Lihvar… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.40 3D
Tiho mesto 2… 20.10, 22.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.10
Živ čovek… 20.00
Zlica… 17.20, 20.45
Dani gneva… 21.00
Najduža noć… 21.50

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Mainstream… 18.10
Kako dalje… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 19.40, 22.00
Lihvar… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.20, 13.30 3D, 14.40, 15.30 3D, 16.30, 17.40 3D
Tiho mesto 2… 20.10, 22.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.10, 13.00 3D, 14.10, 15.20 3D, 16.10
Živ čovek… 20.00
Zlica… 17.20, 20.45
Dani gneva… 21.00
Najduža noć… 21.50
Duša (sinhronizovano; samo u subotu!)… 12.30, 14.30

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Mainstream… 18.10
Kako dalje… 16.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 18.30, 19.40, 22.00
Lihvar… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.40 3D
Tiho mesto 2… 20.10, 22.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.10
Živ čovek… 20.00
Zlica… 17.20, 20.45
Dani gneva… 21.00
Najduža noć… 21.50

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.
https://youtu.be/ePo0G5EMh_I

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.15 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 20.10
Oni koji mi žele smrt… 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15,19.30,20.15 MX4D ,21.40, 22.30 MX4D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.30
Tiho mesto 2… 18.15 MX4D, 18.45, 20.45, 22.45
Zlica… 17.30, 19.00, 20.00, 21.45
Živ čovek… 22.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 12.15 MX4D 3D, 13.00, 14.00 3D, 14.15 MX4D 3D, 15.00, 16.00 3D, 16.15 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 20.10
Oni koji mi žele smrt… 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 14.45,17.00, 19.15, 20.15 MX4D, 21.30, 22.30 MX4D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.15, 13.45
Tiho mesto 2… 18.15 MX4D, 18.45, 20.45, 22.45
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.45
Zlica… 12.30, 15.00, 16.15, 17.30, 19.00, 20.00, 21.45
Živ čovek… 22.00

Ponedeljak, 7. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.15 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 20.10
Oni koji mi žele smrt… 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15,19.30,20.15 MX4D ,21.40, 22.30 MX4D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.30
Tiho mesto 2… 18.15 MX4D, 18.45, 20.45, 22.45
Zlica… 17.30, 19.00, 20.00, 21.45
Živ čovek… 22.00

Prizivanje zla: Đavo me je naterao. - plakat

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun / subota, 5. jun
Kako biti dobra supruga… 18.00
Lihvar… 20.00

Ponedeljak, 7. jun
Dok’n’Ritam Intro: Svedok jednog vremena… 19.00
In memoriam Đorđe Marjanović
Režija: Igor M. Tokolj
Srbija, 2017; 75 min.

Utorak, 8. jun – petak, 11. jun
VI međunarodni festival muzičkog dokumentarnog filma – Dok’n’Ritam

Ponedeljak, 21. jun – subota, 26. jun
Minari… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Lihvar… 21.30
Mainstream… 20.30
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Oni koji mi žele smrt… 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.15, 17.15, 18.45, 19.30, 21.15, 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.15, 20.00, 22.30
Zlica… 16.45, 18.30, 19.15, 21.00, 22.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Duša (sinhronizovano)… 11.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Lihvar… 21.30
Mainstream… 20.30
Moja godina sa Selindžerom… 19.15
Oni koji mi žele smrt… 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.45, 19.45, 21.15, 22.10
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.45, 12.45
Tiho mesto 2… 14.30, 16.30, 18.15, 20.00, 22.30
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.20
Zlica… 13.15, 14.20, 15.45, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Lihvar… 21.30
Mainstream… 20.30
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Oni koji mi žele smrt… 22.20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.15, 17.15, 18.45, 19.30, 21.15, 22.10
Tiho mesto 2… 16.30, 18.15, 20.00, 22.30
Zlica… 16.45, 18.30, 19.15, 21.00, 22.00

Sreda, 9. jun
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.50, 19.30, 19.55, 22.00
Najduža noć… 19.30, 21.15
Moja godina sa Selindžerom… 19.10
Zlica… 17.15, 19.45
Tiho mesto 2… 17.10, 18.40, 20.30, 21.35, 22.20
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.55
Oni koji mi žele smrt… 19.00
Dani gneva… 17.00, 20.50, 22.10
Lihvar… 21.05
Minari… 17.25
Mortal kombat… 17.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 15.05, 17.50, 19.00, 19.55, 22.00, 22.55
Najduža noć… 19.30, 21.15, 23.00
Moja godina sa Selindžerom… 19.10
Zlica… 12.30, 17.15, 19.45, 22.45
Tiho mesto 2… 17.10, 18.40, 20.30, 21.05, 22.20
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.05, 11.55 3D, 13.00, 13.45 3D, 14.50, 15.30 3D, 16.55
Oni koji mi žele smrt… 19.00
Dani gneva… 17.00, 20.50, 22.10
Lihvar… 21.05
Minari… 17.25
Mortal kombat… 23.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 13.40, 15.45
Godzila protiv Konga… 14.55
Duša (sinhronizovano)… 11.25, 13.25, 15.25
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 14.50, 16.45
Fantastični povratak u Oz (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.50, 19.30, 19.55, 22.00
Najduža noć… 19.30, 21.15
Moja godina sa Selindžerom… 19.10
Zlica… 17.15, 19.45
Tiho mesto 2… 17.10, 18.40, 20.30, 21.35, 22.20
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.55
Oni koji mi žele smrt… 19.00
Dani gneva… 17.00, 20.50, 22.10
Lihvar… 21.05
Minari… 17.25
Mortal kombat… 17.00

Bioskopski repertoari: Kruds - Novo doba

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 3. jun
Godzila protiv Konga… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 22.00
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15, 18.30, 19.30, 20.45, 21.45
Tiho mesto 2… 16.15, 20.15, 21.15, 22.15
Zlica… 16.00, 18.15, 19.15, 21.00

Petak, 4. jun
Godzila protiv Konga… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 22.00
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 18.30, 19.30, 20.45, 21.45
Tiho mesto 2… 16.15, 20.15, 21.15, 22.15
Zlica… 16.45, 18.15, 19.15, 21.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Duša (sinhronizovano)… 13.15
Godzila protiv Konga… 16.45
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 22.00
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.15, 18.30, 19.30, 20.45, 21.45
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.45
Tiho mesto 2… 15.15, 17.30, 20.15, 21.15, 22.15
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.15
Zlica… 14.15, 15.30, 18.15, 19.15, 21.00

Ponedeljak, 7. jun
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Godzila protiv Konga… 16.40
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Lihvar… 22.00
Moja godina sa Selindžerom… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.00, 18.30, 19.30, 20.45, 21.45
Tiho mesto 2… 16.15, 20.15, 21.15, 22.15
Zlica… 16.45, 18.15, 19.15, 21.00

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za jun 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Nedelja, 6. jun – utorak, 15. jun
Festival nitratnog filma 2021

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 3. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.30 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.15 IMAX, 19.30 IMAX, 19.45, 21.45 IMAX
Tiho mesto 2… 18.00, 22.30
Zlica… 20.00, 22.00

Petak, 4. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.15 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.15 IMAX, 18.15 , 20.30 IMAX, 22.45 IMAX
Tiho mesto 2… 18.00, 22.30
Zlica… 20.00, 22.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 12.15, 13.15 3D, 15.15, 17.15 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 12.00 IMAX, 16.15 IMAX, 18.15, 20.30 IMAX, 22.45 IMAX
Tiho mesto 2… 14.15 IMAX, 18.30 IMAX, 20.45, 22.55
Zlica… 15.45, 19.15, 21.45

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 17.15 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.15 IMAX, 18.15 , 20.30 IMAX, 22.45 IMAX
Tiho mesto 2… 18.00, 22.30
Zlica… 20.00, 22.00

Sreda, 9. jun
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 3. jun / petak, 4. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Ponedeljak, 7. jun – petak, 11. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 12. jun / nedelja, 13. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Ponedeljak, 14. jun – petak, 18. jun
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Subota, 19. jun / nedelja, 20. jun
Neverovatna priča o džinovskoj kruški (sinhronizovano)… 12.00
Sve će biti u redu… 17.00
Oaza… 19.00

Neverovatna priča o džinovskoj kruški
Neverovatna priča o džinovskoj kruški

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 3. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.20, 19.30, 21.00, 22.15
Mainstream… 19.10
Kako dalje… 18.00
Najduža noć… 18.50, 22.30
Zlica… 14.30, 17.00, 19.45, 20.40, 21.40
Tiho mesto 2… 16.00, 20.00, 22.00
Živ čovek… 17.20
Dani gneva… 20.20
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 4. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45, 20.00, 21.00, 22.15
Mainstream… 19.10
Kako dalje… 18.00
Najduža noć… 18.50, 22.30
Zlica… 14.30, 17.00, 19.30, 20.40, 22.00
Tiho mesto 2… 16.00, 19.45, 21.40
Živ čovek… 17.20
Dani gneva… 20.20
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 5. jun / nedelja, 6. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 13.30, 17.45, 20.00, 21.00, 22.15
Mainstream… 19.10
Kako dalje… 18.00
Najduža noć… 18.50, 22.30
Zlica… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 20.40, 22.00
Tiho mesto 2… 16.00, 19.45, 21.40
Živ čovek… 17.20
Dani gneva… 20.20
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.20, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40, 16.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Duša (sinhronizovano)… 11.40, 14.00
Tom i Džeri (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45, 20.00, 21.00, 22.15
Mainstream… 19.10
Kako dalje… 18.00
Najduža noć… 18.50, 22.30
Zlica… 14.30, 17.00, 19.30, 20.40, 22.00
Tiho mesto 2… 16.00, 19.45, 21.40
Živ čovek… 17.20
Dani gneva… 20.20
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.20, 18.20
Kruds – Novo doba 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 14.20, 16.40
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.00

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četvrtak, 3. jun – nedelja, 6. jun
Španski metar 2021 

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 3. jun – nedelja, 6. jun
Kako dalje… 18.30
Oaza… 20.30

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Kako dalje… 18.30
Oaza… 20.30

Četvrtak, 10. jun – nedelja, 13. jun
Veze… 18.30
Minari… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Ciklus filmova „Filmski klasici – 55 godina praške škole“
Četvrtak, 3. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 4. jun
Moja godina sa Selindžerom… 18.00
Zlica… 20.00

Subota, 5. jun
Kruds: Nova doba (sinhronizovano) 3D… 17.00
Tiho mesto 2… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.00

Nedelja, 6. jun
Kruds: Nova doba (sinhronizovano) 3D… 17.00
Najduža noć… 19.00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 21.00

Ponedeljak, 7. jun / utorak, 8. jun / sreda, 9. jun
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.