Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (22-28. jul 2021)
Bioskopski repertoari, 22-28. jul 2021: Avantura u džungli
Bioskopski repertoari, 22-28. jul 2021: Avantura u džungli

Bioskopski repertoari (22-28. jul 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 22. do 28. jula 2021. godine. Sve je više blokbastera pa je sve više i razloga da se posete rashlađene bioskopske sale.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 22. do 28. jula 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Beograd živi – letnji program

Kosančićev venac
Subota, 31. jul
Filmske projekcije na otvorenom

Četvrtak, 22. jul – nedelja, 25. jul
Festival francuskog filma

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 22. jul 2021.
Festival francuskog filma
France… 19.30
O ljudima… 21.30
Profesorka klavira… 18.00

Redovan repertoar
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00
Crna Udovica 3D… 16.20, 21.40
Zlica… 16.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00
Luka (sinhronizovano)… 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.40

Petak, 23. jul 2021.
Festival francuskog filma
Govor… 19.30
Ibrahim… 21.30
Nepoznati kod… 18.00

Redovan repertoar
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00
Crna Udovica 3D… 16.20, 21.40
Zlica… 16.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00
Luka (sinhronizovano)… 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 24. jul 2021.
Festival francuskog filma
Trijumf… 19.30
Dva Alfreda… 21.30
Suđenje Jovanki Orleanki… 18.00

Redovan repertoar
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 10.30, 11.40, 12.50, 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00
Crna Udovica 3D… 16.20, 21.40
Zlica… 16.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Luka (sinhronizovano)… 13.40, 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40

Nedelja, 25. jul 2021.
Festival francuskog filma
Pod zvezdama Pariza… 19.30
Lux Aeterna … 21.30
Novac… 18.00

Redovan repertoar
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 10.30, 11.40, 12.50, 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00
Crna Udovica 3D… 16.20, 21.40
Zlica… 16.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Luka (sinhronizovano)… 13.40, 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.40

Ponedeljak, 26. jul 2021. / utorak, 27. jul 2021.
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00, 21.40
Crna Udovica 3D… 16.20, 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.00
Zlica… 16.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20, 16.00
Luka (sinhronizovano)… 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.40

Sreda, 28. jul 2021.
Avantura u džungli 3D… 20.00 – premijera
G.I. Joe: Zmijske Oči… 19.40, 22.00
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.10, 15.10, 17.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 22.45
Crna Udovica… 19.00, 21.40
Crna Udovica 3D… 16.20, 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.00
Zlica… 16.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.20, 16.00
Luka (sinhronizovano)… 17.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.40 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 22. jul – sreda, 28. jul
Nije objavljen repertoar

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Neće biti redovnih projekcija zbog Oktobarskog salona

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 22. jul
Beži!… 16.20
Crna udovica… 17.30, 20.30
Crna udovica 3D… 16.00, 18.40, 21.30
Dani gneva… 17.00, 19.40
Fatalna… 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.50, 20.15, 22.40
Izgubljeni na horizontu… 16.55
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 16.00
Ledeni put… 19.20
Luka (sinhronizovano)… 15.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.15
Paklene ulice 9… 19.15, 22.00
Pokajnik… 20.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45
Senka špijuna… 20.00, 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 20.50, 22.50
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 16.40, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.20
Tiho mesto 2… 22.15
Ukleta kuća… 21.40
Vremenska petlja… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.30
Zlica… 18.15

Petak, 23. jul
Beži!… 16.20
Crna udovica… 17.30, 20.30
Crna udovica 3D… 16.00, 18.40, 21.30
Dani gneva… 17.00, 19.40
Fatalna… 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.50, 20.15, 22.40
Izgubljeni na horizontu… 16.55
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D
Ledeni put… 19.20
Luka (sinhronizovano)… 15.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.15
Paklene ulice 9… 19.15, 22.00
Pokajnik… 20.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45
Senka špijuna… 20.00, 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 20.50, 22.50
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 16.40, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.20
Tiho mesto 2… 15.45, 22.15
Ukleta kuća… 21.40
Vremenska petlja… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.30
Zlica… 18.15

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Beži!… 16.20
Crna udovica… 14.45, 17.30, 20.30
Crna udovica 3D… 13.30, 16.00, 18.40, 21.30
Dani gneva… 17.00, 19.40
Fatalna… 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.50, 20.15, 22.40
Izgubljeni na horizontu… 16.55
Kruds: Novo doba (sinhronizovano) 3D… 12.30, 15.30
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.30
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Ledeni put… 19.20
Luka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.15, 14.15, 17.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.45,12.45,13.45,15.45
Paklene ulice 9… 19.15, 22.00
Pokajnik… 20.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45
Senka špijuna… 20.00, 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 20.50, 22.50
Svemirski basket… 11.00, 12.00, 13.20, 14.20, 15.40, 16.40, 18.00,
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.20
Tiho mesto 2… 22.15
Ukleta kuća… 21.40
Vremenska petlja… 18.50
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 12.00,13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.30
Zlica… 18.15

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
Beži!… 16.20
Crna udovica… 17.30, 20.30
Crna udovica 3D… 16.00, 18.40, 21.30
Dani gneva… 17.00, 19.40
Fatalna… 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.50, 20.15, 22.40
Izgubljeni na horizontu… 16.55
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 15.30 3D
Ledeni put… 19.20
Luka (sinhronizovano)… 15.15
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.15
Neukrotivi spirit… 15.45
Paklene ulice 9… 19.15, 22.00
Pokajnik… 20.45, 22.45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 17.45
Senka špijuna… 20.00, 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 20.50, 22.50
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.40, 16.40, 18.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.20
Tiho mesto 2… 15.45, 22.15
Ukleta kuća… 21.40
Vremenska petlja… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.30
Zlica… 18.15

Sreda, 28. jul
Nema najavljenih projekcija

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
Repertoar još nije objavljen

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
G. I. Joe – Zmijske Oči… 19.20, 21.40
Senka špijuna… 19.10, 21.30
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.10, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.10
Crna udovica 3D… 18.00, 20.30
Crna udovica… 19.30
Ledeni put… 21.50
Vremenska petlja… 20.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovan)… 15.40, 17.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovan)… 16.10
Telohranitellj mafijaševe žene… 17.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.00
Luka (sinhronizovan)… 15.10

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
G. I. Joe – Zmijske Oči… 19.20, 21.40
Senka špijuna… 19.10, 21.30
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.10, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 12.40, 14.50, 17.10
Crna udovica 3D… 18.00, 20.30
Crna udovica… 19.30
Ledeni put… 21.50
Vremenska petlja… 20.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovan)… 12.10, 13.50, 15.40, 17.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovan)… 12.30, 14.20, 16.10
Telohranitellj mafijaševe žene… 17.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 12.15, 14.10, 16.00

Ponedeljak, 26. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
G. I. Joe – Zmijske Oči… 19.20, 21.40
Senka špijuna… 19.10, 21.30
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.10, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.10
Crna udovica 3D… 18.00, 20.30
Crna udovica… 19.30
Ledeni put… 21.50
Vremenska petlja… 20.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovan)… 15.40, 17.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovan)… 16.10
Telohranitellj mafijaševe žene… 17.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.00

Utorak, 27. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10
G. I. Joe – Zmijske Oči… 19.20, 21.40
Senka špijuna… 19.10, 21.30
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.10, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.10
Crna udovica 3D… 18.00, 20.30
Crna udovica… 19.30
Ledeni put… 21.50
Vremenska petlja… 20.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovan)… 15.40, 17.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovan)… 16.10
Telohranitellj mafijaševe žene… 17.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.00

Sreda, 28. jul
Avantura u džungli… 18.20, 20.40 – premijera
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10
G. I. Joe – Zmijske Oči… 19.20
Senka špijuna… 19.10, 21.30
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.10, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 17.10
Crna udovica 3D… 21.40
Crna udovica… 19.30
Ledeni put… 21.50
Vremenska petlja… 20.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovan)… 15.40, 17.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovan)… 16.10
Telohranitellj mafijaševe žene… 17.00
Luka (sinhronizovan) 3D… 16.00
Luka (sinhronizovan)… 15.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
Beži!… 17.40
Crna udovica MX4D 3D… 17.00, 19.30
Crna udovica 3D… 21.30
Dani gneva… 22.10
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.45, 21.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 16.45
Luka (sinhronizovano)… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.15
Paklene ulice 9… 22.00
Pokajnik… 22.50
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.15
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30
Zec Petar – Skok u avanturu MX4D (sinhronizovano)… 15.00 MX4D
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.15, 18.10

Subota, 24. jul
Beži!… 16.45
Crna udovica MX4D 3D … 17.00, 19.30
Crna udovica 3D… 21.30
Dani gneva… 22.10
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.45, 21.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 14.00
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 14.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.30, 17.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 15.45, 17.40
Paklene ulice 9… 22.00
Pokajnik… 22.50
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 12.40, 13.30, 15.00, 16.00, 18.15
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30
Zec Petar – Skok u avanturu MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15, 18.10

Nedelja, 25. jul
Beži!… 19.00
Crna udovica MX4D 3D … 17.00, 19.30
Crna udovica 3D… 21.30
Dani gneva… 22.10
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.45, 21.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 14.00
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 14.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.30, 17.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 15.45, 17.40
Paklene ulice 9… 22.00
Pokajnik… 22.50
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 12.40, 13.30, 15.00, 16.00, 18.15
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30
Zec Petar – Skok u avanturu MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15, 18.10

Ponedeljak, 26. jul
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 27. jul
Beži!… 16.45
Crna udovica MX4D 3D… 17.00, 19.30
Crna udovica 3D… 21.30
Dani gneva… 22.10
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.45, 21.15
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Paklene ulice 9… 22.00
Pokajnik… 22.50
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 19.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.15
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30
Zec Petar – Skok u avanturu MX4D (sinhronizovano)… 15.00 MX4D
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.15, 18.10

Sreda, 28. jul
Avantura u džungli 3D… 19.00 – premijera
Crna udovica MX4D 3D… 17.00, 19.30, 21.30
Dani gneva… 22.10
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.45, 21.15
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.45, 16.45
Pokajnik… 22.50
Senka špijuna… 20.00, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 17.40
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 18.15
Svemirski basket (titlovano)… 19.15
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.30
Zec Petar – Skok u avanturu MX4D (sinhronizovano)… 15.00 MX4D
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.15, 18.10 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
Crna udovica… 15.40 3D, 18.15, 19.45 3D, 21.30
Dani gneva… 20.00
Fatalna… 21.15
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.30, 22.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 16.10
Ledeni put… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 15.45
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.45
Paklene ulice 9… 21.00
Pokajnik… 18.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.30
Senka špijuna… 19.15, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 18.30, 20.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.20
Svemirski basket (titlovano)… 20.45
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Crna udovica… 13.00, 18.15, 21.30
Crna udovica 3D… 15.40, 19.45
Dani gneva… 20.00
Fatalna… 21.15
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.30, 22.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Ledeni put… 22.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 17.45
Luka (sinhronizovano)… 15.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 14.15, 16.10
Paklene ulice 9… 21.00
Pokajnik… 18.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.30
Senka špijuna… 19.15, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 18.30, 20.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.15, 12.20, 13.40, 14.40, 16.00, 17.00, 18.20
Svemirski basket (titlovano)… 20.45
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45
Zec Petar- Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
Crna udovica… 15.40 3D, 18.15, 19.45 3D, 21.30
Dani gneva… 20.00
Fatalna… 21.15
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.30, 22.00
Ledeni put… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 15.45
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.10
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.45
Paklene ulice 9… 21.00
Pokajnik… 18.00, 22.40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 16.30
Senka špijuna… 19.15, 22.20
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave… 18.30, 20.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.00, 17.00, 18.20
Svemirski basket (titlovano)… 20.45
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.45
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30

Sreda, 28. jul
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
G.I. Joe: Zmijske oči… 19.10, 20.10 4DX, 22.30
Senka špijuna… 19.05, 21.30
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.30
Svemirski basket: Novo naslede (titlovano)… 18.10, 20.20
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.40, 20.25, 22.25 4DX
Crna udovica… 17.45 4DX 3D, 19.40, 22.05 REALD 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 22.10
Vremenska petlja… 17.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.20
Fatalna… 22.30
Paklene ulice 9… 17.45, 21.10
Luka (sinhronizovano)… 16.55
Dani gneva… 20.20

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.50, 16.05
G.I. Joe: Zmijske oči… 15.15 4DX, 19.10, 20.10 4DX, 22.30
Senka špijuna… 19.05, 21.30
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 13.10, 15.20, 17.30
Svemirski basket: Novo naslede (titlovano)… 13.50, 16.00, 18.10, 20.20
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.40, 20.25, 22.25 4DX
Crna udovica… 12.50 4DX 3D, 14.50, 17.45 4DX 3D, 19.40, 22.05 REALD 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 22.10
Vremenska petlja… 17.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.05, 14.35, 17.20
Fatalna… 22.30
Paklene ulice 9… 17.45, 21.10
Dani gneva… 20.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00 4DX, 11.55, 14.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 11.00
Luka (sinhronizovano)… 11.40, 13.25, 15.10, 16.55
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
G.I. Joe: Zmijske oči… 19.10, 20.10 4DX, 22.30
Senka špijuna… 19.05, 21.30
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.30
Svemirski basket: Novo naslede (titlovano)… 18.10, 20.20
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.40, 20.25, 22.25 4DX
Crna udovica… 17.45 4DX 3D, 19.40, 22.05 REALD 3D
Prizivanje zla: Đavo me je naterao… 22.10
Vremenska petlja… 17.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.20
Fatalna… 22.30
Paklene ulice 9… 17.45, 21.10
Luka (sinhronizovano)… 16.55
Dani gneva… 20.20

Sreda, 28. jul
Avantura u džungli… 18.10 4DX 3D, 19.15 REALD 3D – premijera
G.I. Joe: Zmijske oči… 19.10, 22.20 4DX, 22.30
Senka špijuna… 19.05, 21.30
Svemirski basket: Novo naslede (sinhronizovano)… 17.30
Svemirski basket: Novo naslede (titlovano)… 18.10, 20.20
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 17.20, 21.45, 20.30 4DX
Crna udovica… 19.40, 22.05 REALD 3D
Vremenska petlja… 17.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.20
Fatalna… 22.30
Paklene ulice 9… 17.45, 21.10
Dani gneva… 20.20 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 22. jul
Crna udovica 3D… 18.00, 20.40
Crna udovica… 19.00
Dani gneva… 22.20
G.I. Joe – Zmijske oči… 18.50, 21.15
Luka (sinhronizovano)… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.30
Paklene ulice 9… 21.40
Pokajnik… 22.30
Senka špijuna… 19.30, 21.50
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.15
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 17.40
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.10
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00
Zlica… 15.40

Petak, 23. jul
Crna udovica 3D… 18.00, 20.40
Crna udovica… 19.00
Dani gneva… 22.20
G.I. Joe – Zmijske oči… 18.50, 21.15
Luka (sinhronizovano)… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.30
Paklene ulice 9… 21.40
Pokajnik… 22.30
Senka špijuna… 19.30, 21.50
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.15
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.30, 17.40
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.10
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00
Zlica… 15.40

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Crna udovica 3D… 18.00, 20.40
Crna udovica… 19.00
Dani gneva… 22.20
G.I. Joe – Zmijske oči… 18.50, 21.15
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Luka (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 13.30, 17.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Paklene ulice 9… 21.40
Pokajnik… 22.30
Senka špijuna… 19.30, 21.50
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.15
Svemirski basket (sinhronizovano)… 11.45, 14.10, 15.15, 16.30, 17.40
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.10
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

Ponedeljak, 26. jul
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 27. jul
Crna udovica 3D… 18.00, 20.40
Crna udovica… 19.00
Dani gneva… 22.20
G.I. Joe – Zmijske oči… 18.50, 21.15
Luka (sinhronizovano)… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.30
Paklene ulice 9… 21.40
Pokajnik… 22.30
Senka špijuna… 19.30, 21.50
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.15
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 17.40
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 20.10
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00

Sreda, 28. jul
Avantura u džungli 3D… 19.30 – premijera
Crna udovica 3D… 18.00, 20.40
Crna udovica… 21.40
Dani gneva… 22.20
G.I. Joe – Zmijske oči… 18.50, 21.15
Luka (sinhronizovano)… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 16.15
Pokajnik… 22.30
Senka špijuna… 19.15, 21.50
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 18.15
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.30, 17.40
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jul 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
Crna udovica IMAX 3D… 17.30
Crna udovica 3D… 21.20
G.I. Joe – Zmijske oči IMAX… 15.00, 20.15, 22.40
G.I. Joe – Zmijske oči… 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.45, 17.45
Svemirski basket (titlovano)… 19.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
Crna udovica IMAX 3D… 12.20, 17.30
Crna udovica 3D… 21.20
G.I. Joe – Zmijske oči IMAX… 15.00, 20.15, 22.40
G.I. Joe – Zmijske oči… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.10, 13.45
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 14.15, 16.45, 17.45
Svemirski basket (titlovano)… 19.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.45, 15.45

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
Crna udovica IMAX 3D… 17.30
Crna udovica 3D… 21.20
G.I. Joe – Zmijske oči IMAX… 15.00, 20.15, 22.40
G.I. Joe – Zmijske oči… 22.00
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 16.45, 17.45
Svemirski basket (titlovano)… 19.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.45

Sreda, 28. jul
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
G.I. Joe: Zmijske Oči… 17.40, 20.00, 22.20
Senka špijuna… 19.00, 21.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.40
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.00
Crna Udovica… 15.20, 20.20
Crna Udovica 3D… 18.00, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 16.40
Paklene ulice 9… 20.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.40, 15.40
Luka (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 24. jul / nedelja, 25. jul
G.I. Joe: Zmijske Oči… 20.00, 22.20
Senka špijuna… 19.00, 21.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.40, 12.40, 14.00, 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.40
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.00
Crna Udovica… 15.20, 20.20
Crna Udovica 3D… 18.00, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 16.40
Paklene ulice 9… 20.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 10.40, 13.20, 14.40
Luka (sinhronizovano)… 10.50, 14.20, 18.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.20, 16.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.40, 12.40, 13.40, 15.40, 17.40
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
G.I. Joe: Zmijske Oči… 20.00, 22.20
Senka špijuna… 19.00, 21.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.40
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.00
Crna Udovica… 15.20, 20.20
Crna Udovica 3D… 18.00, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 16.40
Paklene ulice 9… 20.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.40
Luka (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 17.40

Sreda, 28. jul
Avantura u džungli 3D… 20.00 – premijera
G.I. Joe: Zmijske Oči… 22.30
Senka špijuna… 19.00, 21.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.00, 16.20, 17.20, 18.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 19.40
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.00
Crna Udovica… 15.20, 20.20
Crna Udovica 3D… 18.00, 22.00
Telohranitelj mafijaševe žene… 16.40
Paklene ulice 9… 20.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.40
Luka (sinhronizovano)… 14.20, 18.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 17.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Tokom jula meseca, na Vimeo kanalu Instituta Servantes biće prikazano osam kratkih filmskih priča više autora, vrlo ličnog pogleda i sa posebnim zadatkom. Ovaj ciklus, organizovan u saradnji sa distributerskom kućom Marvin & Wayne, nosi naziv „Ludo te volim“, po istoimenoj, čuvenoj pesmi španskog dua iz sedamdesetih godina prošlog veka, Las Grecas. (Titlovi su na engleskom, portugalskom ili španskom jeziku.)

Filmove gledajte OVDE, a sinopsise pročitajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 22. jul
Pevanje sa krovova

Petak, 23. jul – nedelja, 25. jul
Snap

Utorak, 27. jul – četvrtak, 29. jul
Alma

Petak, 30. jul – nedelja, 1. avgust
Telo žene bez senke

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Moguće su projekcije od 21.00 u sali u subotu i nedelju 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi Kolarca – ciklus filmova „Nacionalni kandidati za Oskara“
Četvrtak, 22. jul
Moja godina sa Selindžerom… 21.00

Petak, 23. jul / subota, 24. jul
Mračne ulice Menhetna… 21.00

Nedelja, 25. jul
Oaza… 21.00

Bioskop na terasi Kolarca – nedelja filmskih hitova
Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul
Zlo ne postoji… 21.00

Sreda, 28. jul / četvrtak, 29. jul
Kapernaum… 21.00

Petak, 30. jul / subota, 31. jul
Divlje priče… 21.00

Nedelja, 1. avgust
Velika lepota… 21.00 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 22. jul / petak, 23. jul
Nema najavljenih projekcija

Subota, 24. jul
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 19.00
G.I. Joe – Zmijske Oči… 21.00

Nedelja, 25. jul
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.00
Senka špijuna… 19.00
Svemirski basket (titlovano)… 21.00

Ponedeljak, 26. jul / utorak, 27. jul / sreda, 28. jul
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.