Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. jul – 4. avgust 2021)
Bioskopski repertoari (29. jul - 4. avgust 2021): Putnici
Bioskopski repertoari (29. jul - 4. avgust 2021): Putnici

Bioskopski repertoari (29. jul – 4. avgust 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 29. jula do 4. avgusta 2021. godine. Vrelo je u Beogradu ali tu su novi filmovi i letnji program u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 29. jula do 4. avgusta 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 29. jul 2021. / petak, 30. jul 2021.
Avantura u džungli… 14.40, 17.20, 20.00
Avantura u džungli 3D… 18.40, 21.20
Stari… 19.00, 21.10
Putnici… 20.20, 22.30
Senka špijuna… 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Crna Udovica… 16.00
Crna Udovica 3D… 19.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 15.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.00

Subota, 31. jul 2021. / nedelja, 1. avgust 2021.
Avantura u džungli… 14.40, 17.20, 20.00
Avantura u džungli 3D… 13.20, 18.40, 21.20
Stari… 19.00, 21.10
Putnici… 20.20, 22.30
Senka špijuna… 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 10.50, 13.10, 15.30, 18.00
Crna Udovica… 16.00
Crna Udovica 3D… 19.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 13.00
Luka (sinhronizovano)… 15.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.20, 17.00

Ponedeljak, 2. avgust 2021. / utorak, 3. avgust 2021. / sreda, 4. avgust 2021.
Avantura u džungli… 14.40, 17.20, 20.00
Avantura u džungli 3D… 18.40, 21.20
Stari… 19.00, 21.10
Putnici… 20.20, 22.30
Senka špijuna… 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Crna Udovica… 16.00
Crna Udovica 3D… 19.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 15.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. jul – subota, 31. jul
Pavaroti… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Neće biti redovnih projekcija zbog Oktobarskog salona

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli… 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 16.30 3D, 19.10, 20.40 3D, 21.45
Dani gneva… 20.15, 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.40
Ledeni put… 20.30
Luka (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00, 18.50
Paklene ulice 9… 19.30, 22.15
Pokajnik… 22.10
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.40
Senka špijuna… 15.30
Spirala straha… 17.45, 22.40
Stari… 17.40, 19.50, 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.50, 16.40, 18.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45
Zlica… 16.50

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 12.30 3D, 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 13.50, 16.30 3D, 19.10, 20.40 3D, 21.45
Dani gneva… 20.15, 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 13.40, 15.40
Ledeni put… 20.30
Luka (sinhronizovano)… 12.15, 14.15 3D, 16.15, 18.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.00, 13.20, 15.10, 17.00, 18.50
Paklene ulice 9… 19.30, 22.15
Pokajnik… 22.10
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.40
Senka špijuna… 15.30
Spirala straha… 17.45, 22.40
Stari… 17.40, 19.50, 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 12.00, 14.20, 15.50, 16.40, 18.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Zlica… 16.50

Ponedeljak, 2. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 3. avgust
Avantura u džungli… 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 16.30 3D, 19.10, 20.40 3D, 21.45
Dani gneva… 20.15, 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.40
Ledeni put… 20.30
Luka (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00, 18.50
Paklene ulice 9… 19.30, 22.15
Pokajnik… 22.10
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.40
Senka špijuna… 15.30
Spirala straha… 17.45, 22.40
Stari… 17.40, 19.50, 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.50, 16.40, 18.10
Svemirski basket (titlovano)… 19.00, 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45
Zlica… 16.50

Sreda, 4. avgust
Avantura u džungli… 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Blackpink – The Movie… 19.00
Crna Udovica… 16.30 3D, 19.10, 20.40 3D, 21.45
Dani gneva… 20.15, 22.35
G.I. Joe – Zmijske oči… 19.40
Kruds – Novo doba (sinhronizovano)… 15.40
Ledeni put… 20.30
Luka (sinhronizovano)… 16.15, 18.15 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00, 18.50
Paklene ulice 9… 19.30, 22.15
Pokajnik… 22.10
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 18.40
Senka špijuna… 15.30
Spirala straha… 17.45, 22.40
Stari… 17.40, 19.50, 22.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 15.50, 16.40, 18.10
Svemirski basket (titlovano)… 21.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45
Zlica… 16.50

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli… 17.00 3D, 19.30 3D, 20.15, 22.00 3D
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 17.45
Stari… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.10 3D
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00
Crna Udovica… 17.30 3D

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 17.00 3D, 19.30 3D, 20.15, 22.00 3D
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 17.45
Stari… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 12.10 3D, 14.10 3D, 16.10 3D
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.00
Crna Udovica… 17.30 3D

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust / sreda, 4. avgust
Avantura u džungli… 17.00 3D, 19.30 3D, 20.15, 22.00 3D
Svemirski basket (titlovano)… 20.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 17.45
Stari… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.10 3D
Telohranitelj mafijaševe žene… 22.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.00
Crna Udovica… 17.30 3D

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli 3D… 15.40, 17.50, 20.15
Avantura u džungli… 19.00, 21.30
Stari… 18.20, 20.30
Dnevnik iz Gvantanama… 19.30
Putnici… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.40
Senka špijuna… 21.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.20
Crna Udovica… 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli 3D… 13.00, 15.40, 17.50, 20.15
Avantura u džungli… 19.00, 21.30
Stari… 18.20, 20.30
Dnevnik iz Gvantanama… 19.30
Putnici… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.05, 13.45, 15.30, 17.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.40
Senka špijuna… 21.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Crna Udovica… 17.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.20
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.20, 15.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust / sreda, 4. avgust
Avantura u džungli 3D… 15.40, 17.50, 20.15
Avantura u džungli… 19.00, 21.30
Stari… 18.20, 20.30
Dnevnik iz Gvantanama… 19.30
Putnici… 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.40
Senka špijuna… 21.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.20
Crna Udovica… 17.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 16.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. jul
Avantura u džungli… 16.15 3D, 17.30 MX4D 3D, 18.45, 20.00 MX4D 3D, 21.15 3D
Crna Udovica… 18.40 3D, 21.15, 22.30 MX4D 3D
Dani gneva… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 22.15
Luka (sinhronizovano)… 16.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Senka špijuna… 18.50
Stari… 18.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.05
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30 MX4D, 16.15

Petak, 30. jul
Avantura u džungli… 16.15 3D, 17.30 MX4D 3D, 18.45, 20.00 MX4D 3D, 21.15 3D
Crna Udovica… 18.40 3D, 21.15, 22.30 MX4D 3D
Dani gneva… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Senka špijuna… 18.50
Stari… 18.10, 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.05
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30 MX4D, 16.15

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 11.15 3D, 13.00 MX4D 3D, 13.45, 16.15 3D, 17.30 MX4D 3D, 18.45, 20.00 MX4D 3D, 21.15 3D
Crna Udovica… 18.40 3D, 21.15, 22.30 MX4D 3D
Dani gneva… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.45, 16.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10
Senka špijuna… 18.50
Stari… 18.10, 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.05
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 12.15, 14.15, 15.30 MX4D, 16.15

Ponedeljak, 2. avgust
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 3. avgust / sreda, 4. avgust
Avantura u džungli… 16.15 3D, 17.30 MX4D 3D, 18.45, 20.00 MX4D 3D, 21.15 3D
Crna Udovica… 18.40 3D, 21.15, 22.30 MX4D 3D
Dani gneva… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 22.30
Luka (sinhronizovano)… 16.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Senka špijuna… 18.50
Stari… 18.10, 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Telohranitelj mafijaševe žene… 21.05
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.30 MX4D, 16.15 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli… 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 16.25, 19.00 3D, 21.35
Dani gneva… 19.45
Fatalna… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 21.05
Ledeni put… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 15.55, 17.50 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Paklene ulice 9… 20.50
Pokajnik… 17.20
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 15.05
Senka špijuna… 18.50
Spirala straha… 21.45
Stari… 18.40, 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 12.30, 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 11.15, 13.50 3D, 16.25, 19.00 3D, 21.35
Dani gneva… 19.45
Fatalna… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 21.05
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 14.20
Ledeni put… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D, 15.55, 17.50 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.00
Paklene ulice 9… 20.50
Pokajnik… 17.20
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 15.05
Senka špijuna… 18.50
Spirala straha… 21.45
Stari… 18.40, 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust
Avantura u džungli… 15.00 3D, 16.15, 17.30 3D, 18.45, 20.00 3D, 21.15, 22.30 3D
Crna Udovica… 16.25, 19.00 3D, 21.35
Dani gneva… 19.45
Fatalna… 22.40
G. J. Joe – Zmijske Oči… 21.05
Ledeni put… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 15.55, 17.50 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Paklene ulice 9… 20.50
Pokajnik… 17.20
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 15.05
Senka špijuna… 18.50
Spirala straha… 21.45
Stari… 18.40, 22.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.20
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45

Sreda, 4. avgust
Nema najavljenih projekcija

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Putnici… 19.05, 21.30 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 21.05
Avantura u džungli… 18.15, 19.00 4DX, 20.00 3D, 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 18.00
Stari… 19.30
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.15
Senka špijuna… 19.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 18.05
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.15
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 17.00 4DX, 21.30
Crna udovica… 20.45
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.05
Paklene ulice 9… 21.15
Luka (sinhronizovano)… 17.05
Dani gneva… 22.25

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Putnici… 19.05, 21.30 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 21.05
Avantura u džungli… 11.30 4DX, 13.15, 15.45 3D, 18.15, 19.00 4DX, 20.00 3D, 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.00, 18.00
Stari… 19.15
G.I. Joe – Zmijske oči… 14.30 4DX, 21.15
Senka špijuna… 19.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.00, 11.55, 13.30, 18.05
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 15.55, 20.15
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 17.00 4DX
Crna udovica… 20.45 3D
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.05, 13.05, 15.05, 17.05
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00
Kruds: Novo doba (sinhronizovano)… 14.25
Paklene ulice 9… 16.25, 21.15
Luka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15, 17.15
Dani gneva… 22.25

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust
Putnici… 19.05, 21.30 4DX
Dnevnik iz Gvantanama… 21.05
Avantura u džungli… 18.15, 19.00 4DX, 20.00 3D, 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 18.00
Stari… 19.30
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.15
Senka špijuna… 19.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 18.05
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.15
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 17.00 4DX, 21.30
Crna udovica… 20.45
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.05
Paklene ulice 9… 21.15
Luka (sinhronizovano)… 17.05
Dani gneva… 22.25

Sreda, 4. avgust
Putnici… 17.15 4DX, 19.05
Dnevnik iz Gvantanama… 21.05
Avantura u džungli… 17.30, 20.00 3D, 21.30 4DX, 22.30
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 18.00
Blackpink: The Movie…19.30 4DX, 20.00
Stari… 19.30
G.I. Joe – Zmijske oči… 17.15
Senka špijuna… 19.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 18.05
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.15
Spirala straha: Novo poglavlje Slagalice strave… 21.30
Crna udovica… 22.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 17.05
Paklene ulice 9… 21.15
Luka (sinhronizovano)… 17.05
Dani gneva… 22.25 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli… 15.00 3D, 17.30, 20.00 3D, 21.10, 22.30 3D
Crna Udovica… 18.45, 21.20 3D
Dani gneva… 18.30
G. J. Joe – Zmijske Oči… 20.50
Luka (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Senka špijuna… 16.15
Spirala straha… 22.50
Stari… 19.45, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50, 18.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 12.30, 15.00 3D, 17.30, 20.00 3D, 21.10, 22.30 3D
Crna Udovica… 18.45, 21.20 3D
Dani gneva… 18.30
G. J. Joe – Zmijske Oči… 20.50
Luka (sinhronizovano)… 11.45, 13.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.00
Paklene ulice 9… 13.00
Senka špijuna… 16.15
Spirala straha… 22.50
Stari… 19.45, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.10, 13.30, 15.50, 18.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust
Avantura u džungli… 15.00 3D, 17.30, 20.00 3D, 21.10, 22.30 3D
Crna Udovica… 18.45, 21.20 3D
Dani gneva… 18.30
G. J. Joe – Zmijske Oči… 20.50
Luka (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Senka špijuna… 16.15
Spirala straha… 22.50
Stari… 19.45, 22.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.50, 18.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 20.30
Telohranitelj mafijaševe žene… 18.50
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.45

Sreda, 4. avgust
Nema najavljenih projekcija 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jul 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Repertoar za avgust 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli IMAX 3D… 19.45, 22.15
Crna Udovica… 17.10 IMAX 3D, 21.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.50
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.00
Spirala straha… 22.30
Stari… 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)…15.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 18.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli IMAX 3D… 14.40, 19.45, 22.15
Crna Udovica… 12.00 IMAX 3D, 17.10 IMAX 3D, 21.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.50
Luka (sinhronizovano)… 14.10
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 12.30, 17.00
Spirala straha… 22.30
Stari… 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 18.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.15, 16.05

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust
Avantura u džungli IMAX 3D… 19.45, 22.15
Crna Udovica… 17.10 IMAX 3D, 21.15
G. J. Joe – Zmijske Oči… 18.50
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.00
Spirala straha… 22.30
Stari… 20.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)…15.30
Svemirski basket: Novo nasleđe (titlovano)… 18.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 4. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 29. jul / petak, 30. jul
Avantura u džungli… 15.00, 18.40, 21.20
Avantura u džungli 3D… 17.30, 20.00
Stari… 19.40, 22.00
Putnici… 19.20, 21.40
G.I. Joe: Zmijske Oči… 22.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 16.00, 18.20
Crna Udovica… 20.40
Crna Udovica 3D… 15.20
Paklene ulice 9… 20.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 16.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 17.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 31. jul / nedelja, 1. avgust
Avantura u džungli… 15.00, 18.40, 21.20
Avantura u džungli 3D… 12.30, 17.30, 20.00
Stari… 19.40, 22.00
Putnici… 19.20, 21.40
G.I. Joe: Zmijske Oči… 22.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.20, 16.00, 18.20
Crna Udovica… 20.40
Crna Udovica 3D… 15.20
Paklene ulice 9… 20.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.40, 12.20, 13.40, 15.40, 16.40, 17.40
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 10.40
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 11.00, 14.00
Luka (sinhronizovano)… 10.20, 13.20, 17.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.20

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust / sreda, 4. avgust
Avantura u džungli… 15.00, 18.40, 21.20
Avantura u džungli 3D… 17.30, 20.00
Stari… 19.40, 22.00
Putnici… 19.20, 21.40
G.I. Joe: Zmijske Oči… 22.40
Senka špijuna… 18.00
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.20, 16.00, 18.20
Crna Udovica… 20.40
Crna Udovica 3D… 15.20
Paklene ulice 9… 20.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.40, 16.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 17.20
Luka 3D (sinhronizovano)… 15.20 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Tokom jula meseca, na Vimeo kanalu Instituta Servantes biće prikazano osam kratkih filmskih priča više autora, vrlo ličnog pogleda i sa posebnim zadatkom. Ovaj ciklus, organizovan u saradnji sa distributerskom kućom Marvin & Wayne, nosi naziv „Ludo te volim“, po istoimenoj, čuvenoj pesmi španskog dua iz sedamdesetih godina prošlog veka, Las Grecas. (Titlovi su na engleskom, portugalskom ili španskom jeziku.)

Filmove gledajte OVDE, a sinopsise pročitajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 29. jul
Alma

Petak, 30. jul – nedelja, 1. avgust
Telo žene bez senke

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Moguće su projekcije od 21.00 u sali u subotu i(li) nedelju

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Nema najavljenih projekcija

Bioskop na terasi Kolarca – nedelja filmskih hitova

Četvrtak, 29. jul
Kapernaum… 21.00

Petak, 30. jul / subota, 31. jul
Divlje priče… 21.00

Nedelja, 1. avgust
Velika lepota… 21.00 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 29. jul
Nema najavljenih projekcija

Petak, 30. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 19.00

Subota, 31. jul
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.00
Svemirski basket (sinhronizovano)… 19.00
Avantura u džungli… 21.00

Nedelja, 1. avgust
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 17.00
Svemirski basket (titlovano)… 19.00
Prizivanje zla – Đavo me je naterao… 21.00

Ponedeljak, 2. avgust / utorak, 3. avgust/ sreda, 4. avgust
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.