Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. septembar 2021)
Bioskopski repertoari (2-8. septembar 2021): Šeng-Či i legenda o deset prstenova
Bioskopski repertoari (2-8. septembar 2021): Šeng-Či i legenda o deset prstenova

Bioskopski repertoari (2-8. septembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 2. do 8. septembra 2021. Školska godina je počela, jesen je na pragu, ali tu su novi filmovi i filmske premijere.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 2. do 8. septembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

BELDOCS 2021

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije, Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Dom omladine Beograda, Jugoslovenska kinoteka (Uzun Mirkova), Kulturni centar Beograda, Muzej savremene umetnosti Beograd, Terasa – Art bioskop Kolarac
Četvrtak, 9. septembar – četvrtak, 16. septembar
Program je objavljen na ovom linku, za svaku lokaciju posebno.
Uskoro ćemo objaviti program u PDF formatu

Manakova kuća

Ugao Gavrila Principa i Kraljevića Marka
Petak, 10. septembar / subota, 11. septembar
Manakovo kulturno leto 2021 – filmske projekcije 

Rakovičko leto 2021

Plato kod „Mekdonaldsa“, Vidikovac
Petak, 3. septembar / subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Filmske projekcije na otvorenom

Amfiteatar ispred Muzeja Jugoslavije

Mihaila Mike Jankovića 6
BELDOCS 2021
Četvrtak, 9. septembar
Svečano otvaranje festivala
Fejt i Branko… 20.00

Petak, 10. septembar
Sent Kler Cemin, Psiha… 20.00
Ptica (ili – Klovn Marti)… 21.30

Subota, 11. septembar
Pejzaži otpora… 20.00
Maks Rihter: San… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Koreni… 20.00
Svi ćemo umreti… 22.00
U međuvremenu, na zemlji… 22.25

Ponedeljak, 13. septembar
Dida… 20.00
Slikar i lopov… 22.00

Utorak, 14. septembar
Zemlja… 20.00
Prokop… 21.20
Poslednje utočište… 22.00

Sreda, 15. septembar
Telenovela sivo u koloru… 20.00
Posedim i poćutim ni o čemu… 21.05
Autoportret… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Draga deco budućnosti… 20.00

Muzej savremene umetnosti Beograd

Ušće 10
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Video dnevnici Nelsona Salivana… 17.00

Subota, 11. septembar
Naše ludilo… 17.00

Nedelja, 12. septembar
Spoljašnja buka… 17.00
Reka teče, zaokreće, briše, zamenjuje… 18.30

Ponedeljak, 13. septembar
Finfine u procepu… 17.00

Sreda, 15. septembar
Glavati dečak, šamani i samuraji… 17.00

Četvrtak, 16. septembar
Puška i torba… 17.00

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 2. septembar 2021.
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 17.20, 20.00, 22.30
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.30, 21.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 16.10, 17.00, 19.20, 21.00
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 18.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00
Glavni heroj… 18.10, 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Luka (sinhronizovano)… 14.40

Petak, 3. septembar 2021.
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30, 20.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 17.20, 22.10
Zloćudno… 18.20, 20.00
Minamata… 19.20, 21.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00
Glavni heroj… 18.10, 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Luka (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 4. septembar 2021. / nedelja, 5. septembar 2021.
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30, 18.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 19.30, 22.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.20, 21.00
Nečista krv – Greh predaka… 12.00. 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Kendimen… 21.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00
Glavni heroj… 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10, 18.20 – premijera
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 10.50, 13.00, 15.10, 17.20 – premijera
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 10.40, 15.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 17.00
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.40

Ponedeljak, 6. septembar 2021.
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30, 18.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 19.30, 22.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.20, 21.00
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.00
Glavni heroj… 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 18.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.10, 17.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.00
Luka (sinhronizovano)… 14.40

Utorak, 7. septembar 2021.
Skok… 20.00 – premijera
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30, 18.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 19.30, 22.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 16.10
Glavni heroj… 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 18.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.10, 17.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40

Sreda, 8. septembar 2021.
Veče Arete Frenklin + Respect… 20.00 – koncert i premijera
Šeng-Či i legenda o deset prstenova…15.30, 18.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D (atmos)… 21.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 16.10
Glavni heroj… 20.45
Avantura u džungli… 16.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 18.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 14.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. septembar – sreda, 8. septembar
Minamata… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 2. septembar – četvrtak, 9. septembar
Minamata… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Put heroja do trećeg pola… 17.00
U potrazi za konjima… 19.00
Srednja zemlja… 21.30
Mali mesec… 22.30

Subota, 11. septembar
Nemi glas… 17.00
Holgut… 19.00
Ono što ne smemo da radimo… 21.30
Još malo do nove godine… 22.45

Nedelja, 12. septembar
Nešto prelepo što preostane… 17.00
Dan današnji… 19.00
Ski… 21.30

Ponedeljak, 13. septembar
Autoportret… 17.00
Džungla… 19.00
To sam ja… 21.30

Utorak, 14. septembar
Prva žena… 17.00
Ova kiša će zauvek padati… 19.00
Naša zemlja, naš oltar… 21.30

Sreda, 15. septembar
Pomirenje… 17.00
U plitkoj vodi… 19.00
Belosvetski otpad… 19.10
Helikonija… 21.30
Plavi dah… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Leteti, venuti… 17.00
Moljac… 17.20
U mojoj sobi… 18.10
Veštičji kotao… 19.00
Drama devojka… 21.30
Pričest moje rođake Andree… 23.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Avantura u džungli… 17.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.45, 18.40, 20.40, 22.30
Glavni heroj 3D… 20.00
Glavni heroj… 22.15
Haos koji hoda… 20.30, 22.40
Kendimen… 15.45, 20.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.00
Zloćudno… 17.45, 19.50, 22.00
Minamata… 19.30, 21.45
Nečista krv – Greh predaka… 16.10, 17.20, 18.15, 19.25, 20.20, 21.30, 22.25
Odred otpisanih: Nova Misija… 21.10
Paklene ulice 9… 17.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Plaćenica… 19.00
Sećanja… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.50, 19.30, 22.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.20, 21.00
Velika bela ajkula… 16.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.45, 14.00, 16.15, 18.30 – premijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.45, 15.00, 17.15 – premijera
Avantura u džungli… 17.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.30, 17.30
Crna udovica… 14.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.45, 18.40, 20.40, 22.30
Glavni heroj 3D… 20.00
Glavni heroj … 22.15
Haos koji hoda… 20.30, 22.40
Kendimen… 15.45, 20.10
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.45, 17.00
Luka (sinhronizovano)… 14.45
Zloćudno… 17.45, 19.50, 22.00
Minamata… 19.30, 21.45
Nečista krv – Greh predaka… 11.50, 14.00, 16.10, 18.15, 19.25, 20.20, 21.30, 22.25
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.10
Odred otpisanih: Nova Misija… 21.10
Paklene ulice 9… 13.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.00
Plaćenica… 19.00
Sećanja… 22.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 12.00, 17.10, 19.45, 22.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.35, 18.20, 21.00
Svemirski basket… 12.00
Velika bela ajkula… 16.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 12.30, 16.00
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00, 17.15
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.15, 18.30
Avantura u džungli… 17.40
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.45, 18.40, 20.40, 22.30
Glavni heroj 3D… 20.00
Glavni heroj… 22.15
Haos koji hoda… 20.30, 22.40
Kendimen… 15.45, 20.10
Luka (sinhronizovano) 3D… 17.00
Zloćudno… 17.45, 19.50, 22.00
Minamata… 19.30, 21.45
Nečista krv – Greh predaka… 16.10, 18.15, 19.25, 20.20, 21.30, 22.25
Odred otpisanih: Nova Misija… 21.10
Paklene ulice 9… 17.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Plaćenica… 19.00
Sećanja… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 16.50, 19.30, 22.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.20, 21.00
Velika bela ajkula… 16.00
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 16.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Zloćudno… 21.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.30, 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.15, 20.15
Nečista krv – Greh predaka… 18.00. 20.00, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Minamata… 22.15
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 16.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30 – premijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 – premijera
Zloćudno… 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.15, 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 20.15
Nečista krv – Greh predaka… 17.30. 20.00, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Minamata… 22.15
Zec Petar – Skok u avanturu (sinhronizovano)… 14.15
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Zloćudno… 21.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 18.15, 19.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.30. 20.00, 22.00
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.30
Minamata… 22.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30, 19.40
Zloćudno… 18.30, 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.50, 17.50, 20.00
Kendimen… 19.20
Plaćenica… 21.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano) 3D… 15.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano)… 15.40, 16.30
Stilvoter… 20.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.40

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 13.40, 15.50 – premijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30 – premijera
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30, 19.40
Zloćudno… 18.30, 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 17.50, 20.00
Kendimen… 19.20
Plaćenica… 21.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano) 3D… 13.20, 15.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano)… 12.10, 15.40
Stilvoter… 20.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 16.00, 17.40
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.50

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.00, 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.00
Minamata… 17.30, 19.40
Zloćudno… 18.30, 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 17.50, 20.00
Kendimen… 19.20
Plaćenica… 21.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano) 3D… 15.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhrinizovano)… 15.40
Stilvoter… 20.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.40 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Avantura u džungli MX4D 3D… 15.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.50, 20.30
Glavni heroj MX4D 3D… 22.15
Haos koji hoda… 16.10, 18.20
Zloćudno… 19.20, 21.30
Minamata… 22.20
Nečista krv: Greh predaka… 18.00, 20.10, 22. 20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 15.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10, 17.30
Plaćenica… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.10, 19.10 3D, 19.40 MX4D 3D, 20.45, 21.45 3D
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 4. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30, 12.30 3D, 13.10 MX4 3D, 13.45, 14.45 3D, 16.00, 17.00 3D – premijera
Avantura u džungli MX4D 3D… 15.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 12.15, 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.50, 20.30
Glavni heroj MX4D 3D… 22.15
Haos koji hoda… 16.10, 18.20
Luka (sinhronizovano)… 11.50
Zloćudno… 19.20, 21.30
Nečista krv: Greh predaka… 18.00, 20.10, 22. 20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.45, 13.40, 17.30
Plaćenica… 22.25
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.10, 19.10 3D, 19.40 MX4D 3D, 20.45, 21.45 3D
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.50
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.40

Nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30, 12.30, 13.10 MX4 3D, 13.45, 14.45 3D, 16.00
Avantura u džungli MX4D 3D… 15.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 12.15, 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.50, 20.30
Glavni heroj MX4D 3D… 22.15
Haos koji hoda… 16.10, 18.20
Luka (sinhronizovano)… 11.50
Zloćudno… 19.20, 21.30
Minamata… 22.20
Nečista krv: Greh predaka… 18.00, 20.10, 22.20
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 14.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.45, 13.40, 17.30
Plaćenica… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.10, 19.10 3D, 19.40 MX4D 3D, 20.45, 21.45 3D
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.50
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.40

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00
Avantura u džungli MX4D 3D… 15.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10
Escape Room 2: Bez izlaza MX4D… 17.50, 20.30
Glavni heroj MX4D 3D… 22.15
Haos koji hoda… 16.10, 18.20
Zloćudno… 19.20, 21.30
Minamata… 22.20
Nečista krv: Greh predaka… 18.00, 20.10, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.30
Plaćenica… 17.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.10, 19.10 3D, 19.40 MX4D 3D, 20.45, 21.45 3D
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.40 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 2. septembar
Čovek nije tica… 20.00
Režija: Dušan Makavejev
Uloge: Milena dravić, Janez Vrhovec, Eva Ras, Stole Aranđelović
SFRJ, 1956, 81’

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Rat i mir… 17.30
Psihomagija, umetnost koja leči… 20.00
Ne može Dejvidu Arketu niko ništa… 22.00

Subota, 11. septembar
Sava… 18.00
Dejvid Birn: Američka utopija… 20.00
Greška u Matriksu… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Budi voda… 18.00
Rodžer Voters: Mi plus oni… 20.00
Krvav nos, prazni džepovi… 22.00

Ponedeljak, 13. septembar
Moj teča Tudor… 17.30
Pesme represije… 17.50
Lovci na tartufe… 20.00
Svuda samo svetlo… 22.00

Utorak, 14. septembar
Neće sve biti u redu… 18.00
Novo jevanđelje… 20.00
Hvala na strpljenju… 22.00
Nemi glas… 22.20

Sreda, 15. septembar
Kako ukrotiti baštu… 18.00
Krtica… 20.00

Četvrtak, 16. septembar
Gradska skupština… 18.00

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 15.10
Zloćudno… 19.45, 22.00
Minamata… 21.40
Nečista krv: Greh predaka… 15.50, 18.00, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30, 20.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.10, 19.15, 21.50
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.00 – premijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30, 14.45 – premijera
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.10, 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 11.00, 19.30
Luka (sinhronizovano)… 11.45
Zloćudno… 19.45, 22.00
Minamata… 21.40
Nečista krv: Greh predaka… 13.40, 15.50, 18.00, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 11.45, 17.10, 19.15, 21.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.30, 20.10
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.00
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 19.30
Zloćudno… 19.45, 22.00
Minamata… 21.40
Nečista krv: Greh predaka… 15.50, 18.00, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 20.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 17.10, 19.15, 21.50
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Zloćudno… 17.05, 20.00, 22.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00 4DX 3D, 17.55 3D, 19.45, 21.35 4DX 3D, 22.20
Haos koji hoda… 19.30 4DX, 20.35
Minamata… 19.10
Plaćenica… 20.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10 3D, 16.55
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.30
Kendimen… 22.25
Sećanja… 17.50, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Velika bela ajkula… 16.00, 18.35
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.15
Glavni heroj… 22.35
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.25

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00 3D, 18.00 – premijera
Zloćudno… 17.05, 20.00, 22.15
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 12.50 3D, 14.30 4DX 3D, 17.00 4DX 3D, 17.55 3D, 19.45, 21.35 4DX 3D, 22.20
Haos koji hoda… 19.30 4DX, 20.35
Minamata… 19.10
Plaćenica… 20.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00 4DX 3D, 11.05 3D, 11.45, 12.45 4DX 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.10, 16.10 3D, 16.55
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.30
Kendimen… 22.25
Sećanja… 17.50, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10, 12.50, 14.30, 16.10, 17.50
Velika bela ajkula… 16.00, 18.35
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.15
Glavni heroj… 22.35
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.10
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.50, 14.10, 16.25
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.15
Luka (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.00 3D
Zloćudno… 17.05, 20.00, 22.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00 4DX 3D, 17.55 3D, 19.45, 21.35 4DX 3D, 22.20
Haos koji hoda… 18.00, 19.30 4DX, 20.35
Minamata… 19.10
Plaćenica… 20.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.10 3D, 16.55
Nečista krv – Greh predaka… 18.40, 20.30
Kendimen… 22.25
Sećanja… 17.50, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Velika bela ajkula… 16.00, 18.35
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.15
Glavni heroj… 22.35
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.25 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 19.30
Luka (sinhronizovano)… 15.10
Zloćudno… 19.45, 22.00
Minamata… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.50, 18.00, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30, 17.10 3D, 19.15 3D, 20.10, 21.50 3D
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.30, 13.45 3D, 14.45, 16.00 3D
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 13.10, 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 11.00, 19.30
Luka (sinhronizovano)… 11.45
Zloćudno… 19.45, 20.00
Minamata… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 13.40, 15.50, 18.00, 20.00, 22. 10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 11.45 3D, 14.30, 17.10 3D, 19.15 3D, 20.10, 21.50 3D
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.00
Avantura u džungli… 18.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 16.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.10, 22.45
Glavni heroj… 17.00
Haos koji hoda… 19.30
Zloćudno… 19.45, 22.00
Minamata… 21.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.50, 18.00, 20.00, 22.10
Odred otpisanih: Nova misija… 21.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 17.30
Plaćenica… 15.20
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.10 3D, 19.15 3D, 20.10, 21.50 3D
Viking Vik i čarobni mač (sinhronizovano)… 15.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Jugoslovenska kinoteka (Uzun Mirkova)
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Ruže. Film-kabare… 18.00
Gde leži Vaš skriveni osmeh?… 20.30
6 bagatela… 22.10
Kraj ljubavne veze… 22.30

Subota, 11. septembar
Bitka za Grenland… 11.00
Duhovi i stene: Mit sa Azora… 12.35
Ja hodam po vodi… 14.00
Bez brige, vrata će se otvoriti… 18.00
Kačalka… 19.20
Ništa ne menjaj… 20.30
Naš čovek… 22.10

Nedelja, 12. septembar
Minamata mandala… 10.00
Tinejdžerske priče iz karantina… 18.00
Iz sadašnjosti… 20.30

Ponedeljak, 13. septembar
Ljubav oko svijeta… 18.00
Molimo vas, ostanite na vezi… 20.30

Utorak, 14. septembar
Gorbačov. Raj… 18.00
Što dalje to bolje… 20.30

Sreda, 15. septembar
Šelaš, moj kraj… 18.00
Ovoliko velikog srca… 20.30

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 2. septembar / petak, 3. septembar
Escape Room 2: Bez izlaza… 20.20
Glavni heroj… 22.10
Zloćudno… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.40, 19.45, 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 16.20, 19.00, 21.40

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 20.20
Glavni heroj… 22.10
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.30 – premijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.20
Zloćudno… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.40, 19.45, 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 16.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 11.10, 13.45, 16.20, 19.00, 21.40

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 20.20
Glavni heroj… 22.10
Zloćudno… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.40, 19.45, 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova IMAX 3D… 16.20, 19.00, 21.40 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
BELDOCS 2021
Petak, 10. septembar
Volim te, nedostaješ mi, nadam se da ću te videti pre nego umrem… 20.00

Subota, 11. septembar
Nema drugog mesta… 20.00

Nedelja, 12. septembar
U međuvremenu, na Zemlji… 20.00

Ponedeljak, 13. septembar
Nešto prelepo što preostane… 20.00

Utorak, 14. septembar
Bitka za Grenland… 20.00

Sreda, 15. septembar
Novo jevanđelje… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija.

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 2. septembar
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.20, 21.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 20.00, 22.40
Zloćudno… 16.10, 20.30, 22.40
Minamata… 19.00
Haos koji hoda… 18.40
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 18.00, 20.15, 22.20
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 18.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.45
Glavni heroj 3D… 21.15
Avantura u džungli… 16.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 16.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 14.40

Petak, 3. septembar
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 21.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.30, 22.10
Zloćudno… 15.40, 20.00, 22.10
Minamata… 19.00
Haos koji hoda… 18.40
Nečista krv – Greh predaka… 16.00, 18.00, 20.15, 22.20
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 17.50
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.45
Glavni heroj 3D… 21.15
Avantura u džungli… 16.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.00
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Luka (sinhronizovano)… 16.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 4. septembar / nedelja, 5. septembar
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 21.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.30, 22.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.00
Haos koji hoda… 18.40
Nečista krv – Greh predaka… 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Kendimen… 21.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.45
Glavni heroj 3D… 21.15
Avantura u džungli… 16.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10, 18.20 – premijera
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 10.50, 13.00, 15.10, 17.20 – premijera
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 10.40, 13.10, 15.00, 16.40
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.20
Luka (sinhronizovano)… 14.40
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.40

Ponedeljak, 6. septembar / utorak, 7. septembar / sreda, 8. septembar
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 17.00, 21.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova 3D… 19.30, 22.10
Zloćudno… 20.30, 22.40
Minamata… 19.00
Haos koji hoda… 18.40
Nečista krv – Greh predaka… 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Kendimen… 21.40
Plaćenica… 17.50
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.45
Glavni heroj 3D… 21.15
Avantura u džungli… 16.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.40
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 18.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.10, 17.20
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Luka (sinhronizovano)… 14.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 2. septembar
Raging Bull… 21.00

Petak, 3. septembar
The Green Knight… 21.00

Subota, 4. septembar
Pusher II… 21.00

Nedelja, 5. septembar
Howl’s Moving Castle… 21.00 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Art fest
Četvrtak, 2. septembar
Otvaranje i Zvanična selekcija (132 min)… 20.30

  • Naod
    32,5, autor: Vesko Butrić, Beograd
    Umetnički portret slikara Naoda Zorića.
  • Maestro
    55,5, autor: Boško Milosavljević, Beograd
    Film o ruskom pozorišnom reditelju Juriju Rakitinu.
  • Bard Lazareva grada
    44’, autori: Stevan Jovičić i Miomir-Miki Stamenković, Beograd
    Priča o kruševačkom pesniku Ljubiši-Bati Đidiću.

Petak, 3. septembar
Informativni program (111,5 min)… 18.00

  • Romance Andalouse
    12,5’, autor: Vesko Butrić, Beograd
    Film o slikarki Marini Nikićenović.
  • Šajtinac
    48,5, autor: Boško Milosavljević, Beograd
    Portret pisca Uglješe Šajtinca.
  • Slikar i beračice grožđa
    50,5’, autor: Nikola Lorencin, Beograd
    Film o poslednjim danima slikara Save Šumanovića, ispričana kroz pisma majci, njegove služavke.

Zvanična selekcija (109 min)… 20.30

  • U potrazi za mestom
    33’, autor: Miroslav-Bata Petrović, Beograd
    Film o ruskoj slikarki Sofiji Ječini koja živi u Srbiji.
  • Od zrna do slike
    76’, autor: Branko Ištvančić, Zagreb
    Film o bunjevačkim naivnim umetnicama koje svoje slike i predmete prave od slame.

Subota, 4. septembar
Informativni program (106 min)… 18.00

  • Lavirinti Igora Vasiljeva
    106’, autori: Sanja Domazet-Daničić, Andrija Dimitrijević i Miroslav-Bata Petrović, Beograd
    Film o kratkom, ali burnom i vrlo plodnom životu slikara Igora Vasiljeva (1929-1954).

Zvanična selekcija (112,5 min)… 20.30

  • Katarina Ivanović
    28,5’, autori: Snežana Milivojević i Đorđe Šibalin, Budimpešta.
    Priča o prvoj srpskoj slikarki Katarini Ivanović, predstavnici srpskog rokokoa.
  • U Zavičaju posle smrti živeti
    25’, autor: Igor Čolak, Sremska Mitrovica
    Film o životu i umetnosti Lazara Vozarevića, predstavnika srpskog modernog slikarstva druge polovine 20-og veka.
  • Život iza zavese
    62’, autor: Dušan Stojanović, Beograd
    Film o našem velikom glumcu Zoranu Radmiloviću.

Nedelja, 5. septembar
Informativni program (106 min)… 18.00

  • Isidora
    16’, autor: Vesko Butrić, Beograd
    Filma o novosadskoj modernoj umetnici Isidori Dunđerski.
  • 90 godina igre
    90’, autori: Jelena Kojović Tepić i Branko Lazić, Banjaluka
    Film je snimljen povodom jubileja i govori o 90 godina rada banjalučkog Narodnog pozorišta.

Proglašenje nagrađenih i projekcija nagrađenih filmova… 20.30

BELDOCS 2021 (na terasi Kolarca)
Petak, 10. septembar
Nema drugog mesta… 20.00
Muzika stvari… 22.00

Subota, 11. septembar
Sutra nas čeka dug dan… 20.00
Nepoznati Atinjani… 22.00

Nedelja, 12. septembar
Obrad… 20.00
Džemo… 20.15
Četvrti karakter… 22.00

Ponedeljak, 13. septembar
Sigurna životinjska kuća… 20.00
Bela… 22.00

Utorak, 14. septembar
Ćerka Kamore… 20.00
Svuda samo svetlo… 22.00

Sreda, 15. septembar
Gorbačov. Raj… 20.00
Merak… 22.00

Četvrtak, 16. septembar
Krtica… 20.00

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ostavinska galerija
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 2. septembar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 3. septembar
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 18.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 20.00

Subota, 4. septembar
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.00 – premijera
Zloćudno… 19.00
Nečista krv – Greh predaka… 21.00

Nedelja, 5. septembar
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 17.00
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Zloćudno… 21.00

Ponedeljak, 6. septembar – sreda, 8. septembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.