Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (14-20. oktobar 2021)
Bioskopski repertoari, 14-20. oktobar 2021: Poslednji dvoboj
Bioskopski repertoari, 14-20. oktobar 2021: Poslednji dvoboj

Bioskopski repertoari (14-20. oktobar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 14. do 20. oktobra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 14. do 20. oktobra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 14. oktobar 2021.
Božiji čovek… 20.00
Poslednji dvoboj… 16.00, 19.00
Poslednji dvoboj, Atmos… 22.30
Venom 2… 21.40
Venom 2 3D, Atmos… 15.40, 20.30
Noć veštica ubija… 17.20
Nije vreme za umiranje, Atmos… 17.30
Nije vreme za umiranje… 22.00
Nije vreme za umiranje 3D… 18.40
Pucnji u Marseju… 14.20
Toma… 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 16.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10

Petak, 15. oktobar 2021.
Božiji čovek… 16.20, 20.30
Poslednji dvoboj… 16.00, 19.00
Poslednji dvoboj, Atmos… 21.50
Venom 2… 18.30, 21.40
Venom 2 3D, Atmos… 15.10, 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje, Atmos… 17.00
Nije vreme za umiranje… 22.00
Nije vreme za umiranje 3D… 18.40
Pucnji u Marseju… 14.20
Toma… 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 16.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.50
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.10

Subota, 16. oktobar 2021. / nedelja, 17. oktobar 2021.
Božiji čovek… 16.20, 20.30
Poslednji dvoboj… 13.45, 17.00, 21.50
Poslednji dvoboj, Atmos… 19.00
Venom 2… 18.30, 20.00
Venom 2 3D, Atmos… 12.00, 14.00, 22.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje, Atmos… 16.00
Nije vreme za umiranje… 21.40
Nije vreme za umiranje 3D… 18.40
Pucnji u Marseju… 15.20
Toma… 13.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 16.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.30, 12.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50, 14.10
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 13.00
Luka (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 18. oktobar 2021.
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 17.00, 21.50
Poslednji dvoboj, Atmos… 19.00
Venom 2… 18.30, 19.40
Venom 2 3D, Atmos… 14.00, 22.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje, Atmos… 16.00
Nije vreme za umiranje… 21.00
Nije vreme za umiranje 3D… 18.00
Pucnji u Marseju… 15.20
Toma… 13.30, 16.30, 18.15, 19.30, 21.15, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 16.40

Kids Fest 2021.
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 9.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 10.00
Luka (sinhronizovano) 3D… 11.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano) 3D… 12.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 13.30
Duša (sinhronizovano) 3D… 14.00
Avantura u džungli… 15.30
Neli Rep – Agent za čudovišta… 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.30
Glavni heroj… 17.00

Utorak, 19. oktobar 2021.
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 17.00, 21.50
Poslednji dvoboj, Atmos… 19.00
Venom 2… 18.30, 19.40
Venom 2 3D, Atmos… 14.00, 22.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje, Atmos… 16.00
Nije vreme za umiranje… 21.00
Nije vreme za umiranje 3D… 18.00
Pucnji u Marseju… 15.45
Toma… 13.30, 16.30, 18.15, 19.30, 21.15, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.00

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 9.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.00
Duša (sinhronizovano) 3D… 11.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Ptice Amerike… 13.30
Bertov dnevnik… 14.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano) 3D… 15.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 16.30
Prizori iz života džukca… 17.00

Sreda, 20. oktobar 2021.
Dina… 19.00 – pretpremijera
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 17.00, 21.50
Poslednji dvoboj, Atmos… 19.00
Venom 2… 18.30, 22.20
Venom 2 3D, Atmos… 22.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje, Atmos… 16.00
Nije vreme za umiranje… 21.00
Nije vreme za umiranje 3D… 18.00
Pucnji u Marseju… 15.45
Toma… 14.30, 17.30, 19.30, 20.30, 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 15.00

Kids Fest 2021.
Duša (sinhronizovano) 3D… 9.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.00
Prizori iz života džukca… 11.30
Bertov dnevnik… 12.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.30
Neli Rep – Agent za čudovišta… 14.00
Ptice Amerike… 15.30
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Avantura u džungli… 17.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 14. oktobar – sreda, 20. oktobar
Božiji čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 14. oktobar – utorak, 19. oktobar
Nigde posebno… 19.00
Pucnji u Marseju… 21.00

Sreda, 20. oktobar
Pucnji u Marseju… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 14. oktobar
After: Posle pada… 18.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Božiji čovek… 19.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00, 17.10 3D
Nije vreme za umiranje… 15.00, 15.50 3D, 18.10, 19.10 3D, 21.15, 21.30, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00
Poslednji dvoboj… 15.20, 19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20
Toma… 16.00, 17.00, 17.50, 18.50, 19.50, 21.00, 21.40, 22.40
Venom 2… 15.40 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Petak, 15. oktobar
After: Posle pada… 18.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.10
Božiji čovek… 19.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00, 17.10 3D
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Nije vreme za umiranje… 15.00, 15.50 3D, 18.10, 19.10 3D, 21.15, 21.30, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00
Poslednji dvoboj… 15.20, 19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20
Toma… 16.00, 17.00, 17.50, 18.50, 19.50, 21.00, 21.40, 22.40
Venom 2… 15.40 3D, 16.50, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Subota, 16. oktobar
After: Posle pada… 18.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Božiji čovek… 19.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Glavni heroj… 14.10
Luka (sinhronizovano)… 13.50
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.50, 14.10 3D, 15.00, 17.10 3D
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.10
Nije vreme za umiranje … 15.00,16.00 3D, 18.10, 19.10 3D, 21.15, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Poslednji dvoboj… 15.20,19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20
Toma… 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50
Venom 2… 12.45 3D, 13.45, 14.45 3D, 15.45, 16.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Nedelja, 17. oktobar
After: Posle pada… 18.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Božiji čovek… 19.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Luka (sinhronizovano)… 13.50
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.50, 14.10 3D, 15.00, 17.10 3D
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.10
Nije vreme za umiranje … 15.00,16.00 3D, 18.10, 19.10 3D, 21.15, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.10
Poslednji dvoboj… 15.20,19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 16.20
Toma… 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50
Venom 2… 12.45 3D, 13.45, 14.45 3D, 15.45, 16.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Ponedeljak, 18. oktobar
Božiji čovek… 17.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Nije vreme za umiranje… 15.40 3D,18.10, 19.10 3D, 21.15, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Poslednji dvoboj… 19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.20
Toma… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50
Venom 2… 15.45, 16.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Duša (sinhronizovano)… 16.00 3D
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 18.00
Avantura u džungli… 19.00

Utorak, 19. oktobar
Božiji čovek… 17.15
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 20.15
Nije vreme za umiranje… 15.40 3D,18.10, 19.10 3D, 21.15, 22.15 3D
Noć veštica ubija… 16.30, 20.35, 22.45
Poslednji dvoboj… 19.30, 22.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.20
Toma… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50
Venom 2… 15.45, 16.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Luka (sinhronizovano)… 16.00 3D
Neli Rep – Agent za čudovišta… 17.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 18.00 3D
Glavni heroj… 19.00

Sreda 20. oktobar
Dina… 19.00 3D – pretpremijera
Božiji čovek… 19.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.40, 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Nije vreme za umiranje… 15.00, 15.40 3D,18.10, 19.10 3D, 21.15, 22.10 3D
Noć veštica ubija… 15.10, 20.20, 23.00
Poslednji dvoboj… 16.25, 19.30, 22.20
Toma… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50, 22.50
Venom 2… 15.45, 16.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.50
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 17.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Venom 2… 16.30
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Poslednji dvoboj… 22.15
Nije vreme za umiranje 3D… 19.00

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Venom 2… 16.30
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 15.30
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Poslednji dvoboj… 22.15
Nije vreme za umiranje 3D… 19.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.45, 13.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano) 3D… 11.30
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 18. oktobar / utorak, 19. oktobar / sreda, 20. oktobar
Venom 2… 16.30
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Poslednji dvoboj… 22.15
Nije vreme za umiranje 3D… 19.00 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Venom 2… 22.00
Poslednji dvoboj… 18.30, 21.20
Noć veštica ubija… 19.30, 21.50
Božiji čovek… 17.30
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.20, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Toma… 16.00, 19.00, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Nečista krv – Greh predaka… 15.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Venom 2… 22.00
Poslednji dvoboj… 18.30, 21.20
Noć veštica ubija… 19.30, 21.50
Božiji čovek… 17.30
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.20, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 13.20, 15.10
Toma… 16.00, 19.00, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 12.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.10
Nečista krv – Greh predaka… 15.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 16.10

Ponedeljak, 18. oktobar
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Venom 2… 22.00
Poslednji dvoboj… 18.30, 21.20
Noć veštica ubija… 19.30, 21.50
Božiji čovek… 17.30
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.20, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Toma… 16.00, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10

Kids Fest 2021
Duša (sinhronizovano) 3D… 12.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Neli Rep: Agent za čudovišta (sinhronizovano) 14.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00

Utorak, 19. oktobar
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Venom 2… 22.00
Poslednji dvoboj… 18.30, 21.20
Noć veštica ubija… 19.30, 21.50
Božiji čovek… 17.30
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.20, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Toma… 16.00, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10

Kids Fest 2021
Luka (sinhronizovano) 3D… 12.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Bertov dnevnik (sinhronizovano) 14.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 20. oktobar
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Venom 2… 22.00
Poslednji dvoboj… 18.30, 21.20
Noć veštica ubija… 19.30, 21.50
Božiji čovek… 17.30
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.20, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Toma… 16.00, 19.00, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10

Kids Fest 2021
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano) 3D… 12.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano) 14.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 14. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Nije vreme za umiranje… 19.15, 21.10 MX4D 3D, 22.20
Noć veštica ubija… 17.00
Poslednji dvoboj… 16.20, 22.00
Toma… 15.00, 15.50, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 15.00, 16.00 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.00, 19.10 MX4D 3D, 20.00 3D, 22.10

Petak, 15. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 19.15, 21.10 MX4D 3D, 22.20
Noć veštica ubija… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 16.20, 21.50
Toma… 15.00, 15.50, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 15.10 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.00, 19.10 MX4D 3D, 20.10 3D, 22.10

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.40, 14.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00, 11.40 3D, 13.00 MX4D 3D, 13.10, 13.50 3D, 15.20
Nije vreme za umiranje… 19.15, 21.10 MX4D 3D, 22.20
Noć veštica ubija… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 16.20, 21.50
Toma… 12.00, 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 11.00 MX4D 3D, 12.10 3D, 14.10, 15.10 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.10, 19.10 MX4D 3D, 20.10 3D, 22.10
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 18. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Nije vreme za umiranje… 19.15, 21.10 MX4D 3D, 22.20
Noć veštica ubija… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 21.50
Toma… 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 15.10 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.10, 19.10 MX4D 3D, 20.10 3D, 22.10

Kids Fest 2021
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Duša (sinhronizovano)… 15.30 3D
Glavni heroj… 17.00

Utorak, 19. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20
Nije vreme za umiranje… 19.15, 21.10 MX4D 3D, 22.20
Noć veštica ubija… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 21.50
Toma… 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 15.10 MX4D 3D, 16.10 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.10, 19.10 MX4D 3D, 20.10 3D, 22.10

Kids Fest 2021
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 15.30 3D
Neli Rep: Agent za čudovišta… 17.00

Sreda, 20. oktobar
Dina… 19.00 3D – pretpremijera
Nije vreme za umiranje… 19.30, 21.10 MX4D 3D, 22.00
Noć veštica ubija… 16.45, 22.40
Poslednji dvoboj… 16.30
Toma… 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 15.10 MX4D 3D, 17.10 MX4D 3D, 18.10, 19.10 MX4D 3D, 20.10 3D, 22.10

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.30 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar / subota, 16. oktobar
Skok… 19.00

Sreda, 20. oktobar
Vladimir Šojat: Ideologija filmskog pejzaža… 19.00
Predavanje uz filmsku projekciju

Četvrtak, 21. oktobar / petak, 22. oktobar / subota, 23. oktobar
Nigde posebno… 19.00

Utorak, 26. oktobar
Marko Jakasović: Arhitektura Novog Beograda na filmu

Četvrtak, 28. oktobar / petak, 29. oktobar / subota, 30. oktobar
Božji čovek… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 14. oktobar
DOK Cinema DOB: Jugoslavija, kako je ideologija pokretala naše kolektivno telo… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Učestvuje: Marta Popivoda, rediteljka, scenaristkinja i producentkinja
Moderatorka: Jovana Nikolić

Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Pucnji u Marseju… 20.00 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Božiji čovek… 16.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.40 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.10, 18.40 3D, 20.20
Noć veštica ubija… 15.00, 19.20
Poslednji dvoboj… 16.20, 21.30
Toma… 16.00, 17.00, 17.50, 20.00, 20.50, 21.50, 22.40
Venom 2… 15.45 3D, 18.00 3D, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00 3D, 22.00 3D, 23.00 3D

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Božiji čovek… 16.30
Luka (sinhronizovano)… 13.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.40, 13.40 3D, 14.50, 15.50 3D
Nije vreme za umiranje… 12.20, 15.30 3D, 17.10, 18.40 3D, 20.20, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 15.00, 19.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.40
Poslednji dvoboj… 16.20, 21.30
Toma… 13.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Venom 2… 11.45 3D, 13.45, 15.45 3D, 17.45, 18.45 3D, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Ponedeljak, 18. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.10, 18.40 3D, 20.20, 21.45 3D
Noć veštica ubija… 15.00, 19.45
Poslednji dvoboj… 15.50, 21.50
Toma… 17.00, 18.00, 19.10, 20.10, 21.00, 22.00
Venom 2… 15.40 3D, 17.45, 18.45 3D, 20.45 3D, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 17.00 3D
Ptice Amerike… 18.00

Utorak, 19. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.10, 18.40 3D, 20.20, 21.45 3D
Noć veštica ubija… 15.00, 21.50
Poslednji dvoboj… 20.30
Toma… 17.00, 18.00, 19.10, 20.10, 21.00, 22.00
Venom 2… 16.45 3D, 18.45 3D,19.50, 20.45 3D, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Duša (sinhronizovano)… 15.00 3D
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 17.00 3D
Neli Rep: Agent za čudovišta… 18.00

Sreda, 20. oktobar
Dina… 19.00 3D – pretpremijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.10, 20.20, 22.00 3D
Noć veštica ubija… 15.00, 19.20
Poslednji dvoboj…21.30
Toma… 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 21.50
Venom 2… 15.45 3D, 17.45, 19.45, 20.45 3D, 21.45, 22.45 3D

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Bertov dnevnik… 16.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Avantura u džungli… 18.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Venom 2… 15.40 3D, 16.10, 17.35 3D, 18.35, 19.30 3D, 20.30 3D, 22.30 3D
Poslednji dvoboj… 18.00, 22.20
Božiji čovek… 16.00
Noć veštica ubija… 20.20
Nije vreme za umiranje… 16.20, 19.20, 21.30 3D, 22.25 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00
Toma… 16.00, 17.05, 18.45, 19.45, 20.50, 21.30, 22.20
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 16.25

Subota, 16. oktobar
Venom 2… 13.45 3D, 14.20, 15.40 3D, 16.10, 17.35 3D, 18.35, 19.30 3D, 20.40 3D, 22.30 3D
Poslednji dvoboj… 18.00, 21.00
Božiji čovek… 16.55
Noć veštica ubija… 19.00
Nije vreme za umiranje… 13.20, 16.20, 19.20, 20.50, 21.30 3D, 22.30 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.05, 20.15
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 12.30
Toma… 14.25, 16.00, 17.05, 18.45, 19.45, 21.30, 22.20
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.05, 14.25
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.45
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 3D, 12.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.40, 16.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.25

Nedelja, 17. oktobar
Venom 2… 13.45 3D, 14.20, 15.40 3D, 16.10, 17.35 3D, 18.35, 19.30 3D, 20.30 3D, 22.30 3D
Poslednji dvoboj… 18.00, 22.20
Božiji čovek… 16.00
Noć veštica ubija… 20.20
Nije vreme za umiranje… 13.20, 16.20, 19.20, 20.50, 21.30 3D, 22.25 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 12.30
Toma… 14.25, 16.00, 17.05, 18.45, 19.45, 21.30, 22.20
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.05, 14.25
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.55. 14.00 3D, 14.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 3D, 12.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 11.40, 16.25
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.25

Ponedeljak, 18. oktobar / utorak, 19. oktobar
Venom 2… 15.40 3D, 16.10, 16.25 3D, 17.35 3D, 18.35, 19.30 3D, 20.30 3D, 22.30 3D
Poslednji dvoboj… 18.00, 22.20
Božiji čovek… 16.00
Noć veštica ubija… 16.00, 20.20
Nije vreme za umiranje… 18.00, 21.00, 21.30 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00
Toma… 16.00, 17.05, 18.45, 19.45, 20.50, 21.30, 22.20

Sreda, 20. oktobar
Dina… 19.00 3D, 19.15 4DX 3D, 19.30, 22.15 4DX 3D – pretpremijera
Venom 2… 16.10, 17.15 4DX 3D, 20.50, 22.30 3D, 22.40
Poslednji dvoboj… 18.00, 22.20
Božiji čovek… 16.00
Noć veštica ubija… 16.00, 20.20
Nije vreme za umiranje… 16.30 3D, 18.00, 21.00
Mafijaški sveci Njuarka… 18.00
Toma… 16.00, 18.45, 21.30

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 14. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Božiji čovek… 18.05
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Nije vreme za umiranje… 15.40 3D, 18.45 3D, 19.40, 21.50 3D, 22.15 Dolby Atmos
Noć veštica ubija… 17.15, 20.15, 22.25
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 16.20, 19.15, 22.10
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 19.50, 22.00, 22.40
Venom 2… 15.30, 16.00 3D, 17.30, 18.00 3D, 19.30, 20.00 3D, 22.50

Petak, 15. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Božiji čovek… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50
Nije vreme za umiranje… 15.40 3D, 18.45 3D, 19.50, 21.50 Dolby Atmos, 22.30 3D
Noć veštica ubija… 17.15, 20.15, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 16.20, 19.15, 22.10
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 19.50, 22.00, 22.50
Venom 2… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.00 3D, 22.55

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.40,14.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.20
Božiji čovek… 18.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Luka (sinhronizovano)… 11.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30, 12.20 3D, 13.40, 15.50
Nije vreme za umiranje… 12.30, 14.20, 15.40 Dolby Atmos, 18.45 Dolby Atmos, 19.50, 21.50 Dolby Atmos, 22.30 3D
Noć veštica ubija… 17.40, 20.15, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.15
Poslednji dvoboj… 16.20, 19.15, 22.10
Toma… 11.10, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 22.50
Venom 2… 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 22.55
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.10

Ponedeljak, 18. oktobar
Božiji čovek… 17.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50
Nije vreme za umiranje… 15.40 Dolby Atmos, 18.45 Dolby Atmos, 19.10, 21.50 Dolby Atmos, 22.35 3D
Noć veštica ubija… 20.15, 22.20
Poslednji dvoboj… 16.20, 19.20, 22.15
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 22.50
Venom 2… 15.20, 16.30 3D, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 22.25

Kids Fest 2021
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Ptice Amerike… 18.00

Utorak, 19. oktobar
Božiji čovek… 17.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50
Nije vreme za umiranje… 15.40 Dolby Atmos, 18.45 Dolby Atmos, 19.50, 21.50 Dolby Atmos, 22.30 3D
Noć veštica ubija… 20.15, 22.20
Poslednji dvoboj… 16.20, 19.15, 22.10,
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00, 22.50
Venom 2… 15.20, 16.30 3D, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 22.55

Kids Fest 2021
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Bertov dnevnik… 17.00
Neli Rep: Agent za čudovišta… 18.00

Sreda, 20. oktobar
Dina… 19.00 3D – pretpremijera
Božiji čovek… 17.20
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50
Nije vreme za umiranje… 15.40 Dolby Atmos, 18.45 Dolby Atmos, 19.50, 21.50 Dolby Atmos, 22.30 3D
Noć veštica ubija… 20.15, 22.20
Poslednji dvoboj… 16.20, 22.10
Toma… 16.00, 17.00, 19.15, 20.00, 22.00, 22.50

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Luka (sinhronizovano)… 17.00 3D
Avantura u džungli… 18.00 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Božiji čovek… 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nije vreme za umiranje… 16.10 IMAX 3D, 17.50, 19.20 IMAX 3D, 21.00, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 15.20, 19.30, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Toma… 15.00, 16.25, 17.30, 19.15, 20.30, 22.05
Venom 2… 15.40, 17.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.45
Božiji čovek… 17.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.20
Nije vreme za umiranje… 11.30, 12.50 IMAX 3D, 14.40, 16.10 IMAX 3D, 17.50, 19.20 IMAX 3D, 21.00, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 19.30, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.00
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Toma… 12.00, 13.30, 14.50, 16.20, 17.40, 19.10, 20.30, 22.00
Venom 2… 13.40 3D, 15.40 3D, 17.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 18. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nije vreme za umiranje… 16.10 IMAX 3D, 17.50, 19.20 IMAX 3D, 21.00, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 19.30, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Toma… 16.20, 17.30, 19.10, 20.30, 22.00
Venom 2… 15.40, 16.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Kids Fest 2021
Luka (sinhronizovano)… 15.00 3D
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Ptice Amerike… 18.00

Utorak, 19. oktobar
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nije vreme za umiranje… 16.10 IMAX 3D, 17.50, 19.20 IMAX 3D, 21.00, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 19.30, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Toma… 16.20, 17.30, 19.10, 20.30, 22.00
Venom 2… 15.40, 16.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Kids Fest 2021
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Neli Rep: Agent za čudovišta… 18.00
Ptice Amerike… 18.00

Sreda, 20. oktobar
Dina… 19.00 IMAX 3D – pretpremijera
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nije vreme za umiranje… 16.10 IMAX 3D, 17.50, 19.20 IMAX 3D, 21.00, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 19.30, 21.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Toma… 16.20, 17.30, 19.10, 20.30, 22.00
Venom 2… 15.40, 16.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D, 23.00

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano… 15.00
Bertov dnevnik… 17.00
Luka (sinhronizovano… 17.00
Ptice Amerike… 18.00 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 14. oktobar
Pucnji u Marseju… 20.00

Petak, 15. oktobar
Beskućnik dendi… 18.00
Pucnji u Marseju… 20.00

Subota. 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Beskućnik dendi… 18.00
Pucnji u Marseju… 20.00

Ponedeljak, 18. oktobar – četvrtak, 21. oktobar
Beskućnik dendi… 18.00
Pucnji u Marseju… 20.00

Petak, 22. oktobar
Pucnji u Marseju… 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar / subota, 16. oktobar
Projekcija filmske trilogije „U potrazi za glavnom ulicom Amerike“

Sreda, 20. oktobar – subota, 23. oktobar
Treći festival angažovanog etnografskog filma „Vizantrop“

Četvrtak, 28. oktobar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 16.30, 19.30, 22.20
Venom 2… 16.00, 18.45, 21.50
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Noć veštica ubija… 16.40, 22.40
Nije vreme za umiranje… 15.30, 21.30
Nije vreme za umiranje 3D… 18.30
Toma… 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.20, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 16.30, 19.30, 22.20
Venom 2… 16.00, 18.45, 21.50
Venom 2 3D… 14.00, 18.00, 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 15.30, 21.30
Nije vreme za umiranje 3D… 18.30
Toma… 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.20, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.40, 12.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.20, 14.30
Mali šef: Porodični biznis, 3D (sinhronizovano)… 11.10, 13.20, 16.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00
Luka (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 18. oktobar
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Venom 2… 16.00, 18.45, 21.50
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Noć veštica ubija… 16.40, 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 19.30
Toma… 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.20, 22.00

Kids Fest 2021
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 10.30
Duša 3D (sinhronizovano)… 12.00
Bertov dnevnik… 12.30
Neli Rep: Agent za čudovišta… 14.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 14.30
Magični ključ… 15.00
Glavni heroj… 16.00

Utorak, 19. oktobar
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Venom 2… 16.00, 18.45, 21.50
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Noć veštica ubija… 16.40, 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 19.30
Toma… 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.20, 22.00

Kids Fest 2021
Duša 3D (sinhronizovano)… 10.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 10.30
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.00
Ptice Amerike… 12.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 14.00
Ptice Amerike… 14.30
Bertov dnevnik… 15.00
Avantura u džungli… 16.00

Sreda, 20. oktobar
Dina 3D… 19.00 – pretpremijera
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 15.30, 18.30, 21.30
Venom 2… 16.00, 18.45, 21.50
Venom 2 3D… 18.00, 20.00
Noć veštica ubija… 16.40, 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 19.30
Toma… 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.20, 22.00

Kids Fest 2021
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 12.30
Neli Rep: Agent za čudovišta… 14.00
Bertov dnevnik… 14.30
Ptice Amerike… 15.00
Glavni heroj… 16.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 14. oktobar
The Night of the Hunter… 20.00 – engleski titl

Petak, 15. oktobar
Django, 1966… 20.00 – engleski titl

Subota, 16. oktobar
The Handmaiden… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 17. oktobar
Belladonna of Sadness… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 14. oktobar – nedelja, 17. oktobar
Pucnji u Marseju… 18.30
Božiji čovek… 20.30

Ponedeljak, 18. oktobar / utorak, 19. oktobar / sreda, 20. oktobar
Božiji čovek… 18.30
Nigde posebno… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovan repertoar
Četvrtak, 14. oktobar

Venom 2… 18.00
Božiji čovek… 20.00

Petak, 15. oktobar
Toma… 17.00
Poslednji dvoboj… 20.00

Subota, 16. oktobar
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 17.00
Noć veštica ubija… 20.00

Nedelja, 17. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.00
Venom 2… 18.00
Toma… 20.00

Ponedeljak, 18. oktobar
Božiji čovek… 18.00
Noć veštica ubija… 20.00

Utorak, 19. oktobar / sreda, 20. oktobar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 16. oktobar / nedelja, 17. oktobar
Glavni heroj… 18.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.