Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (21-27. oktobar 2021)
Bioskopski repertoari (21-27. oktobar 2021): Dina
Bioskopski repertoari (21-27. oktobar 2021): Dina

Bioskopski repertoari (21-27. oktobar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 21. do 27. oktobra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 21. do 27. oktobra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 21. oktobar 2021.
Dina… 16.00, 20.30
Dina 3D… 21.20
Vampir… 19.00
Tereza 37… 15.00
Božiji čovek… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 19.20
Venom 2… 18.30
Venom 2 3D… 22.15
Nije vreme za umiranje… 21.50
Pucnji u Marseju… 14.45
Toma… 13.30, 16.30, 18.00, 21.00, 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 9.30, 14.00, 17.00

Kids Fest 2021.
Prizori iz života džukca (sinhronizovano)… 10.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 11.30
Neli Rep – agent za čudovišta… 12.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 13.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Bertov dnevnik…16.30

Petak, 22. oktobar 2021.
Dina… 16.00, 20.30
Dina 3D… 19.00, 22.00
Vampir… 21.50
Tereza 37… 15.00
Božiji čovek… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 19.20
Venom 2… 18.30
Venom 2 3D… 22.15
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pucnji u Marseju… 14.45
Toma… 13.30, 16.30, 19.30, 21.00, 22.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.00, 17.00

Kids Fest 2021.
Luka 3D (sinhronizovano)… 9.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 13.30
Magični ključ… 14.00
Neli Rep – agent za čudovišta… 15.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tvigson i morsko čudovište… 16.30

Subota, 23. oktobar 2021.
Dina… 16.00, 20.30
Dina 3D… 19.00, 22.00
Vampir… 21.50
Tereza 37… 15.00
Božiji čovek… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 19.20
Venom 2… 18.30
Venom 2 3D… 22.15
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pucnji u Marseju… 14.45
Toma… 13.30, 16.30, 19.30, 21.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.40, 12.00, 12.50, 17.00

Kids Fest 2021.
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 9.30
Luka 3D (sinhronizovano)… 10.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 13.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 14.00
Avantura u džungli… 15.30
Magični ključ… 16.00
Prizori iz života džukca (sinhronizovano)… 16.30

Nedelja, 24. oktobar 2021.
Dina… 16.00, 20.30
Dina 3D… 19.00, 22.00
Vampir… 21.50
Tereza 37… 15.00
Božiji čovek… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 19.20
Venom 2… 18.30
Venom 2 3D… 22.15
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pucnji u Marseju… 14.45
Toma… 13.30, 16.30, 19.30, 21.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.00, 10.40, 12.50, 17.00

Kids Fest 2021.
Duša 3D (sinhronizovano)… 9.30
Magični ključ… 11.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.00
Prizori iz života džukca (sinhronizovano)… 13.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 14.00
Ptice Amerike… 15.30, 16.30
Neli Rep – agent za čudovišta… 16.00

Ponedeljak, 25. oktobar 2021. / utorak, 26. oktobar 2021. / sreda, 27. oktobar 2021.
Dina… 16.00, 20.30
Dina 3D… 19.00, 21.50
Vampir… 22.00
Tereza 37… 15.00
Božiji čovek… 17.30, 19.40
Poslednji dvoboj… 19.20
Venom 2… 18.30
Venom 2 3D… 22.15
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pucnji u Marseju… 14.45
Toma… 15.00, 16.30, 19.30, 21.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 16.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. oktobar – sreda, 27. oktobar
Božiji čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 21. oktobar
Kids Fest 2021.
Ptice Amerike… 12.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 14.00

Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Dina… 20.00

Petak, 22. oktobar
Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Neli Rep – agent za čudovišta… 13.30

Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Dina… 20.00

Subota, 23. oktobar
Kids Fest 2021.
Ptice Amerike… 11.00
Magični ključ… 12.30
Bertov dnevnik… 13.30

Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Dina… 20.00

Nedelja, 24. oktobar
Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 11.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.30
Neli Rep – agent za čudovišta… 13.30

Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Dina… 20.00

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 25. oktobar / sreda, 27. oktobar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Dina… 20.00

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. oktobar – sreda, 27. oktobar
Konačni izveštaj… 19.00
Tereza 37… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 21. oktobar
Vampir… 20.20
After: Posle pada… 22.25
Božiji čovek… 20.10,
Dina… 15.30 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00 3D
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 18.00 3D
Nije vreme za umiranje… 15.50, 19.00 3D, 22.05
Noć veštica ubija … 15.20, 20.30
Poslednji dvoboj… 17.30, 22.40
Toma… 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.15, 18.15 3D, 19.15, 20.15 3D, 21.15, 22.15 3D
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 17.10

Kids Fest 2021.
Čarolija meseca… 16.00
Luka (sinhronizovano)… 18.00 3D
Duša (sinhronizovano)… 19.00 3D

Petak, 22. oktobar
Vampir… 20.20
After: Posle pada… 22.25
Božiji čovek… 20.10
Dina… 15.30 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 18.00 3D
Nije vreme za umiranje… 15.40, 19.00 3D, 22.05
Noć veštica ubija… 15.20, 20.30
Poslednji dvoboj… 17.30, 22.40
Toma… 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.15, 18.15 3D, 19.15, 20.15 3D, 21.15, 22.15 3D

Kids Fest 2021.
Duša (sinhronizovano)… 15.00 3D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 16.00 3D
Neli Rep – Agent za čudovišta… 17.10
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 18.15
Avantura u džungli… 19.05

Subota, 23. oktobar
NY MET: Fire Shut Up in My Bones… 18.55 – prenos uživo
Vampir… 21.05
After: Posle pada… 22.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10
Božiji čovek… 20.20
Dina… 12.30, 15.30 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.45, 14.45 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20, 13.30 3D, 15.00 3D, 16.10, 17.10 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30
Nije vreme za umiranje… 12.45 3D, 15.50, 19.00 3D, 22.05
Noć veštica ubija … 15.20, 20.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.15
Poslednji dvoboj… 17.30, 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.30
Toma… 12.00, 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 12.15, 14.15 3D, 16.15, 18.15 3D, 19.15, 20.15 3D, 21.20, 22.15 3D
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.00

Kids Fest 2021.
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Luka (sinhronizovano)… 12.20, 17.10 3D
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 12.45 3D
Bertov dnevnik… 16.00
Glavni heroj… 18.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 19.05

Nedelja, 24. oktobar
Vampir… 20.45
After: Posle pada… 22.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10
Božiji čovek… 20.10
Dina… 12.30, 15.30 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 22.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.45, 14.45 3D
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20, 12.00 3D, 13.30 3D, 15.40, 18.00 3D
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 11.30
Nije vreme za umiranje… 12.45 3D, 15.50, 19.00 3D, 22.05
Noć veštica ubija… 15.20, 20.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.15
Poslednji dvoboj… 17.30, 22.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.30
Toma… 12.00, 15.00, 16.00, 17.50,18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 12.15, 14.15 3D, 16.15, 18.15 3D, 19.15, 20.15 3D, 21.15, 22.15 3D

Kids Fest 2021.
Luka (sinhronizovano)… 12.20, 15.00 3D
Moje slatko čudovište (sinhronizovano… 13.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 14.10
Ptice Amerike… 16.00
Duša (sinhronizovano)… 17.00 3D
Avantura u džungli… 18.00
Glavni heroj… 19.10

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Vampir… 20.20
After: Posle pada… 18.20
Božiji čovek… 19.30
Dina… 15.30 3D, 17.00, 18.30 3D, 20.00, 21.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 21.00, 22.50
Mafijaški sveci Njuarka… 21.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.10, 17.20 3D
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.30, 18.45 3D
Nije vreme za umiranje… 15.50, 19.00 3D, 22.05
Noć veštica ubija… 15.20, 20.30, 22.20
Poslednji dvoboj… 17.30, 22.40
Toma… 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.15, 18.15 3D, 19.15, 20.15 3D, 21.15, 22.15 3D 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 21. oktobar / petak, 22. oktobar
Dina 3D… 19.00, 21.45
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15

Subota, 23. oktobar / nedelja, 24. oktobar
Dina 3D… 19.00, 21.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.30, 14.00
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.00, 15.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Dina 3D… 19.00, 21.45
Venom 2 3D… 17.45, 20.15, 22.00
Toma… 14.45, 17.15, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 19.45
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 14.50, 17.40, 20.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 15.20

Kids Fest 2021.
Duša 3D (sinhronizovano)… 12.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Bertov dnevnik… 15.00

Petak, 22. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 17.30
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 14.50, 17.40, 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 15.20

Kids Fest 2021.
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Ptice Amerike… 15.00

Subota, 23. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.00, 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 17.30
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 14.50, 17.40, 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 13.40, 15.20

Kids Fest 2021.
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00

Nedelja, 24. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 12.50, 14.00, 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 17.30
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 14.50, 17.40, 20.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 13.40, 15.20

Kids Fest 2021.
Duša 3D (sinhronizovano)… 12.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00

Ponedeljak, 25. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 17.30
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 17.40, 20.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 15.20

Utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Dina… 18.20, 21.15
Vampir… 22.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Venom 2… 17.10, 19.00
Poslednji dvoboj… 19.10
Noć veštica ubija… 21.50
Božiji čovek… 17.30
Nije vreme za umiranje… 21.00
Toma… 15.10, 18.00, 20.45
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Patrolne šape – Film (sinhronizovan)… 15.20

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 21. oktobar
Dina… 16.00, 17.30 MX4D 3D, 19.00 3D, 22.00, 22.30 MX4D 3D
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.30
Nije vreme za umiranje… 15.00, 18.10, 21.15
Noć veštica ubija… 22.35
Toma… 16.40, 19.30, 22.20
Venom 2… 15.30 MX4D 3D, 17.45, 19.45 3D, 20.30 MX4D 3D, 21.45

Kids Fest 2021.
Bertov dnevnik… 15.00
Avantura u džungli… 17.00

Petak, 22. oktobar
Dina… 16.00, 17.30 MX4D 3D, 19.00 3D, 22.00, 22.30 MX4D 3D
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 15.00, 18.10, 21.15
Noć veštica ubija… 19.30
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.40, 19.30, 22.20
Venom 2… 15.30 MX4D 3D, 17.45, 19.45 3D, 20.30 MX4D 3D, 21.45

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.30
Ptice Amerike… 17.10

Subota, 23. oktobar
Dina… 12.00, 16.00, 17.30 MX4D 3D, 19.00 3D, 22.00, 22.30 MX4D 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 13.00 3D, 13.45 3D
Nije vreme za umiranje… 12.20 MX4D 3D, 15.00, 18.10, 21.15
Noć veštica ubija… 19.30
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 11.00, 13.50, 16.40, 19.30, 22.20
Venom 2… 15.30 MX4D 3D, 17.45, 19.45 3D, 20.30 MX4D 3D, 21.45

Kids Fest 2021.
Luka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 13.30
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00
Bertov dnevnik… 15.30
Glavni heroj… 17.00

Nedelja, 24. oktobar
Dina… 12.00, 16.00, 17.30 MX4D 3D, 19.00 3D, 22.00, 22.30 MX4D 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 13.45 3D
Nije vreme za umiranje… 12.20 MX4D 3D, 15.00, 18.10, 21.15
Noć veštica ubija… 19.30
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 11.00, 13.50, 16.40, 19.30, 22.20
Venom 2… 15.30 MX4D 3D, 17.45, 19.45 3D, 20.30 MX4D 3D, 21.45

Kids Fest 2021.
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 11.30
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.55
Prizori iz života džukca… 15.10
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.40, 15.30
Avantura u džungli… 17.00

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Dina… 16.00, 17.30 MX4D 3D, 19.00 3D, 22.00, 22.30 MX4D 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10, 17.20 3D
Nije vreme za umiranje… 15.00, 18.10, 21.15
Noć veštica ubija… 19.30
Poslednji dvoboj… 21.40
Toma… 16.40, 19.30, 22.20
Venom 2… 15.30 MX4D 3D, 17.45, 19.45 3D, 20.30 MX4D 3D, 21.45 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 21. oktobar / petak, 22. oktobar / subota, 23. oktobar
Nigde posebno… 19.00

Utorak, 26. oktobar
Marko Jakasović: Arhitektura Novog Beograda na filmu

Četvrtak, 28. oktobar / petak, 29. oktobar / subota, 30. oktobar
Božji čovek… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 21. oktobar
DOK Cinema DOB: Slatko od ništa… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Boris Mitić, scenarista, reditelj i producent filma
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 21. oktobar
Vampir… 18.30
Božiji čovek… 20.30
Dina… 15.10 3D, 17.45 3D, 19.00, 20.45 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 15.50, 16.50 3D
Nije vreme za umiranje… 16.00, 19.15, 21.15 3D
Noć veštica ubija… 22.30
Poslednji dvoboj… 22.40
Toma… 16.40, 18.10, 19.30, 21.00, 22.20
Venom 2… 16.40, 18.40 3D, 20.40 3D, 22.50

Kids Fest 2021.
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Prizori iz života džukca… 16.00
Glavni heroj… 18.00

Petak, 22. oktobar
Božiji čovek… 20.30
Dina… 15.10 3D, 17.45 3D, 19.15, 20.50 3D, 22.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 16.20 3D, 19.00
Nije vreme za umiranje… 15.50, 19.00, 20.40 3D
Noć veštica ubija… 22.10
Poslednji dvoboj… 22.40
Toma… 16.40, 18.10, 19.30, 21.10, 22.20
Venom 2… 16.40, 18.30 3D, 21.00 3D, 23.00

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Duša 3D (sinhronizovano)… 16.00
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 17.00
Avantura u džungli… 18.10

Subota, 23. oktobar
Vampir… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10
Božiji čovek… 20.30
Dina… 12.10, 15.10 3D, 17.45 3D, 19.00, 20.45 3D, 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.10, 14.00 3D, 14.10 3D, 15.20, 16.20 3D
Nije vreme za umiranje… 16.00, 19.15, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 19.45, 22.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.10
Poslednji dvoboj… 22.40
Toma… 13.45, 16.40, 18.10, 19.30, 21.00, 22.20
Venom 2… 12.40, 14.40 3D, 16.40, 18.40 3D, 20.40 3D, 22.50

Kids Fest 2021.
Duša 3D (sinhronizovano)… 12.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Prizori iz života džukca… 16.10
Luka 3D (sinhronizovano)… 17.00
Ptice Amerike… 18.00

Nedelja, 24. oktobar
Vampir… 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10
Božiji čovek… 20.30
Dina… 12.10, 15.10 3D, 17.45 3D, 19.00, 20.45 3D, 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.10, 14.10 3D, 15.20, 16.20 3D, 16.50 3D
Nije vreme za umiranje… 16.00, 19.15, 20.40 3D
Noć veštica ubija… 22.30
Poslednji dvoboj… 22.40
Toma… 13.45, 16.40, 18.10, 19.30, 21.00, 22.20
Venom 2… 12.40, 14.40 3D, 16.40, 18.40 3D, 20.40 3D, 22.50

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 14.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Bertov dnevnik… 16.00
Glavni heroj… 18.00

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Vampir… 18.30
Božiji čovek… 20.30
Dina… 15.10 3D, 16.00, 17.45 3D, 19.00, 20.45 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 15.50, 16.50 3D
Nije vreme za umiranje… 16.00, 19.15, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 19.45, 22.30
Poslednji dvoboj… 22.40
Toma… 16.40, 18.10, 19.30, 21.00, 22.20
Venom 2… 15.30 3D, 16.40, 18.40 3D, 20.40 3D, 22.50 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 21. oktobar
Dina… 18.00 4DX 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.30
Venom 2… 16.00 4DX 3D, 17.00 3D, 18.00, 20.10
Poslednji dvoboj… 16.20
Božiji čovek… 18.10
Noć veštica ubija… 22.00
Nije vreme za umiranje… 19.15, 22.25
Toma… 19.45, 21.15, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.30

Petak, 22. oktobar
Dina… 18.00 4DX 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00, 20.10, 21.00 4DX 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.30
Venom 2… 16.00 4DX 3D, 17.00 3D, 18.00, 19.15
Poslednji dvoboj… 16.20
Božiji čovek… 18.00
Nije vreme za umiranje… 21.15
Toma… 19.45, 21.15, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.20

Subota, 23. oktobar / nedelja, 24. oktobar
Dina… 15.15, 18.00 4DX 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 3D, 13.10, 13.40 3D, 15.20, 15.50 3D, 17.30
Venom 2… 12.00 4DX 3D, 14.00 4DX 3D, 16.00 4DX 3D, 17.00 3D, 18.00, 20.10
Poslednji dvoboj… 16.20
Božiji čovek… 18.10
Noć veštica ubija… 22.00
Nije vreme za umiranje… 19.15, 22.25
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00
Toma… 14.15, 19.45, 21.15, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 16.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00, 12.35
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 14.10
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Dina… 18.00 4DX 3D, 18.15, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50 3D, 17.30
Venom 2… 16.00 4DX 3D, 17.00 3D, 18.00, 20.10
Poslednji dvoboj… 16.20
Božiji čovek… 18.10
Noć veštica ubija… 22.00
Nije vreme za umiranje… 19.15, 22.25
Toma… 19.45, 21.15, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.30

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 21. oktobar
Vampir… 15.30
Božiji čovek… 19.30
Dina… 16.00 3D, 18.00, 19.10 3D, 21.00, 22.10 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 19.00, 21.40
Noć veštica ubija… 20.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 22.30
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Kids Fest 2021.
Bertov dnevnik… 15.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 17.00
Glavni heroj… 18.00

Petak, 22. oktobar
Vampir… 22.20
Božiji čovek… 19.30
Dina… 16.00 3D, 18.00, 19.00 3D, 21.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 17.00, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 19.10, 21.45
Noć veštica ubija… 20.15
Poslednji dvoboj… 22.25
Toma… 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 22.30
Venom 2… 16.20 Dolby Atmos 3D, 17.20, 18.30 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Avantura u džungli… 18.00

Subota, 23. oktobar
Vampir… 21.40
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.45
Božiji čovek… 19.30
Dina… 13.00 3D, 14.30,16.00 3D, 18.00, 19.00 3D, 21.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10 3D, 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 18.40, 21.45
Noć veštica ubija… 20.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 12.10, 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 22.30
Venom 2… 12.30, 14.30 Dolby Atmos 3D, 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Kids Fest 2021.
Luka (sinhronizovano)… 11.00, 14.05
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Ptice Amerike… 18.00

Nedelja, 24. oktobar
Vampir… 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.45
Božiji čovek… 19.30
Dina… 13.00 3D, 14.30,16.00 3D, 18.00, 19.00 3D, 21.00, 22.00 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 16.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.10 3D, 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 18.40, 21.45
Noć veštica ubija… 20.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 12.10, 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 22.30
Venom 2… 12.30, 14.30 Dolby Atmos 3D, 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Kids Fest 2021.
Luka (sinhronizovano)… 11.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Duša (sinhronizovano)… 15.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 17.00
Glavni heroj… 18.00

Ponedeljak, 18. oktobar
Vampir… 22.35
Dina… 15.00, 16.00 3D, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30,18.40, 21.45
Noć veštica ubija… 16.10, 20.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 21.30
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Utorak, 19. oktobar
Vampir… 21.40
Božiji čovek… 19.30
Dina… 15.00, 16.00 3D, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30,18.40, 21.45
Noć veštica ubija… 16.10, 20.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 21.30
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40

Sreda, 20. oktobar
Vampir… 21.40
Božiji čovek… 19.30
Dina… 15.00, 16.00 3D, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30 3D
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
Nije vreme za umiranje… 15.30,18.40, 21.45
Noć veštica ubija… 16.10, 20.10
Poslednji dvoboj… 22.20
Toma… 15.00, 17.50, 19.40, 20.40, 21.30
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.40 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 21. oktobar
Vampir… 22.25
Božiji čovek… 20.15
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.20, 19.00 IMAX 3D, 20.20, 22.00 IMAX 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.00, 16.40 3D, 18.15
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 18.40,21.50 3D
Noć veštica ubija… 20.25, 22.35
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Poslednji dvoboj… 21.30
Toma… 15.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 Dolby Atmos 3D

Kids Fest 2021.
Bertov dnevnik… 15.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 17.00 3D
Glavni heroj… 18.00

Petak, 22. oktobar
Vampir… 22.30
Božiji čovek… 20.45
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.20, 19.00 IMAX 3D, 20.00, 20.20, 22.00 IMAX 3D,
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 17.10 3D, 17.55
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 18.40, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 16.40, 23.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Poslednji dvoboj… 21.30
Toma… 15.00, 17.50,18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D

Kids Fest 2021.
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Avantura u džungli… 18.00

Subota, 23. oktobar
Vampir… 22.10
Božiji čovek… 19.45
Dina… 13.00 IMAX 3D, 14.20, 16.00 IMAX 3D, 17.20, 19.00 IMAX 3D, 20.20, 22.00 IMAX 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.20, 14.30 3D, 16.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 14.00, 16.10, 18.15
Nije vreme za umiranje… 12.15, 15.30 3D, 18.40, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 20.25, 22.35
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.10
Poslednji dvoboj… 21.30
Toma… 12.00, 15.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 12.30 Dolby Atmos 3D, 14.30 Dolby Atmos 3D, 16.30 Dolby Atmos 3D, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 Dolby Atmos 3D

Kids Fest 2021.
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.00
Luka (sinhronizovano)… 14.10
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 17.00
Ptice Amerike… 18.00

Nedelja, 24. oktobar
Vampir… 22.35
Božiji čovek… 18.15, 20.25
Dina… 13.00 IMAX 3D, 14.00, 16.00 IMAX 3D, 17.00, 19.00 IMAX 3D, 20.00, 22.00 IMAX 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.30 3D, 16.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45, 13.00 3D, 14.00, 16.10
Nije vreme za umiranje… 12.15, 15.30 3D, 18.40, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 20.15, 22.25
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40, 16.10
Poslednji dvoboj… 21.30
Toma… 12.00, 15.00, 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 12.30 Dolby Atmos 3D, 14.30 Dolby Atmos 3D, 16.30 Dolby Atmos 3D, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 Dolby Atmos 3D

Kids Fest 2021.
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Raja i poslednji zmaj (sinhronizovano)… 13.55
Duša (sinhronizovano)… 15.05 3D
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 17.15
Glavni heroj… 18.00

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar /sreda, 27. oktobar
Vampir… 20.20
Božiji čovek… 18.00
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.20, 19.00 IMAX 3D, 20.20, 22.00 IMAX 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.10, 18.15
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 18.40, 21.30 3D, 22.15
Noć veštica ubija… 20.10, 22.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.00
Poslednji dvoboj… 21.50
Toma… 17.50, 18.50, 20.40, 21.40
Venom 2… 16.30 Dolby Atmos 3D, 17.30, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30, 20.30 Dolby Atmos 3D
22.30 Dolby Atmos 3D 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 21. oktobar
Beskućnik dendi… 18.00
Pucnji u Marseju… 20.00

Petak, 22. oktobar
Mare… 20.00

Subota, 23. oktobar / nedelja, 24. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Mare… 20.00

Ponedeljak, 25. oktobar – četvrtak, 28. oktobar
Mare… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 21. oktobar / petak, 22. oktobar / subota, 23. oktobar
Treći festival angažovanog etnografskog filma „Vizantrop“

Četvrtak, 28. oktobar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 21. oktobar
Dina… 16.30, 20.45
Dina 3D… 19.30, 22.30
Vampir… 22.15
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 19.15
Venom… 18.00
Venom 2 3D… 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.00
Nije vreme za umiranje 3D… 22.00
Toma… 14.45, 17.45, 19.00, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.00, 15.50, 18.20

Kids fest 2021.
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 10.30
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Ptice Amerike… 12.30
Bertov dnevnik… 14.00
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 14.30
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00
Avantura u džungli… 16.00

Petak, 22. oktobar
Dina… 16.30, 20.45
Dina 3D… 19.30, 22.30
Vampir… 22.15
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 19.15
Venom… 18.00
Venom 2 3D… 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.00
Nije vreme za umiranje 3D… 22.00
Toma… 14.45, 17.45, 19.00, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.30, 15.50, 18.20

Kids fest 2021.
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 10.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.00
Ptice Amerike… 14.30
Bertov dnevnik… 15.00
Glavni heroj… 16.00

Subota, 23. oktobar
Dina… 16.30, 20.45
Dina 3D… 19.30, 22.30
Vampir… 22.15
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 19.15
Venom… 12.45, 18.00
Venom 2 3D… 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.00
Nije vreme za umiranje 3D… 22.00
Toma… 13.00, 14.45, 17.45, 19.00, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 14.00, 15.50, 18.20

Kids fest 2021.
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.00, 11.15
Tvigson i morsko čudovište (sinhronizovano)… 10.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00, 12.00
Neli Rep – Agent za čudovišta… 12.30
Bertov dnevnik… 14.30
Ptice Amerike… 15.00
Glavni heroj… 16.00

Nedelja, 24. oktobar
Dina… 16.30, 20.45
Dina 3D… 19.30, 22.30
Vampir… 22.15
Božiji čovek… 20.30
Poslednji dvoboj… 19.15
Venom… 12.45, 18.00
Venom 2 3D… 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.00
Nije vreme za umiranje 3D… 22.00
Toma… 13.00, 14.45, 17.45, 19.00, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 14.00, 15.50, 18.20

Kids fest 2021.
Raja i poslednji zmaj 3D (sinhronizovano)… 10.00, 14.30
Duša 3D (sinhronizovano)… 10.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.15
Luka 3D (sinhronizovano)… 12.00
Bertov dnevnik… 12.30
Neli Rep – Agent za čudovišta… 15.00
Glavni heroj… 16.00

Ponedeljak, 25. oktobar / utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Dina… 16.30, 20.45
Dina 3D… 19.30, 22.30
Vampir… 22.15
Božiji čovek… 16.10, 20.30
Poslednji dvoboj… 19.15
Venom… 18.00
Venom 2 3D… 20.00
Noć veštica ubija… 22.40
Nije vreme za umiranje… 16.00
Nije vreme za umiranje 3D… 22.00
Toma… 14.45, 17.45, 19.00, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.50, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.50, 18.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.20 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 21. oktobar
Jeane Dielman, 23, Quai du Commerce, 1080 Bruxelles… 20.00 – engleski titl

Petak, 22. oktobar
Mishima: A Life in Four Chapters… 20.00

Subota, 23. oktobar
I’m Thinking of Ending Things… 20.00

Nedelja, 24. oktobar
Alice in Wonderland (1951)… 20.00 

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 21. oktobar – nedelja, 24. oktobar
Božiji čovek… 18.30
Tereza 37… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovan repertoar
Četvrtak, 21. oktobar

Nečista krv – Greh predaka… 18.00
Dina 3D… 20.00

Petak, 22. oktobar
Toma… 20.00

Subota, 23 oktobar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 17.00
Dina 3D… 20.00

Nedelja, 24. oktobar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 17.00
Vampir… 19.00

Ponedeljak, 25. oktobar
Božiji čovek… 20.00

Utorak, 26. oktobar / sreda, 27. oktobar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 23. oktobar / nedelja, 24. oktobar
Dina… 17.00
Nije vreme za umiranje.. 20.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.