Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (18-24. novembar 2021)
Bioskopski repertoari (18-24. novembar 2021): Nebesa
Bioskopski repertoari (18-24. novembar 2021): Nebesa

Bioskopski repertoari (18-24. novembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 18. do 24. novembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 18. do 24. novembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 18. novembar 2021.
Nebesa… 17.15, 19.40, 22.10
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Moj sin… 20.20
Crna kutija… 22.15
Večni 3D… 21.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Božiji čovek… 19.00
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.45

Petak, 19. novembar
Nebesa… 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Moj sin… 20.20
Crna kutija… 22.15
Večni… 18.45
Večni 3D… 21.15
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina… 21.50
Božiji čovek… 19.40
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.45

Subota, 20. novembar
Nebesa… 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Crna kutija… 22.40
Večni… 18.45
Večni 3D… 21.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Božiji čovek… 20.20
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.10, 13.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.10

Nedelja, 21. novembar
Nebesa… 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.30
Moj sin… 20.20
Crna kutija… 22.15
Večni… 18.45
Večni 3D… 21.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina… 21.50
Božiji čovek… 14.20, 19.00
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 16.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.15
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.10

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar
Nebesa… 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.30
Moj sin… 20.20
Crna kutija… 22.15
Večni… 18.45
Večni 3D… 21.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina… 21.15
Božiji čovek… 14.20, 19.00
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.45

Sreda, 24. novembar
Nebesa… 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.20, 21.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.30
Crna kutija… 22.40
Večni… 18.45
Večni 3D… 21.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 14.45, 17.15, 19.00, 21.30
Božiji čovek… 14.20, 20.20
Toma… 18.00
Flotel Evropa… 16.00
Ciklus kratkometražnih filmova… 17.30
Od sutra počinjem da… 19.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.45 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 18. novembar – sreda, 24. novembar
Nebesa… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 18. novembar / petak, 19. novembar
Večni… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Nebesa… 21.00

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.30
Večni… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Nebesa… 21.00

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Večni… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Nebesa… 21.00 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 18. novembar – sreda, 24. novembar
Greh… 18.00
Nebesa… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Crna kutija… 18.00, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.40, 19.20, 22.05
Moj sin… 21.45
Božiji čovek… 17.45
Dina… 17.15, 20.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 15.10, 18.20 3D
Noć veštica ubija… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 16.20, 19.20, 22.15
Večni… 15.30 3D, 18.45, 20.15 3D, 21.40
Venom 2… 19.40 3D, 22.30

Petak, 19. novembar
Nebesa… 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Crna kutija… 16.00, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.40, 19.20, 22.05
Moj sin… 21.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.40
Božiji čovek… 17.45
Dina… 17.15, 20.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 15.10, 18.20 3D
Noć veštica ubija… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 16.20, 19.20, 22.15
Večni… 15.30 3D, 18.45, 20.15 3D, 22.10
Venom 2… 18.30 3D, 22.30

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Crna kutija… 16.00, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.40, 19.20, 22.05
Moj sin… 21.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.40
Božiji čovek… 17.45
Dina… 17.15, 20.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 14.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.30, 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.45
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.45, 13.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.10, 14.20 3D
Nije vreme za umiranje… 15.10, 18.20 3D
Noć veštica ubija… 15.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.30, 17.30
Toma… 13.20, 16.20, 19.20, 22.15
Večni… 12.20 3D, 15.30 3D, 18.45, 20.15 3D, 22.10
Venom 2… 18.30 3D, 22.30

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar
Nebesa… 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Crna kutija… 16.00, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.40, 19.20, 22.05
Moj sin… 21.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.40
Božiji čovek… 17.45
Dina… 17.15, 20.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 15.10, 18.20 3D
Noć veštica ubija… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 16.20, 19.20, 22.15
Večni… 15.30 3D, 18.45, 20.15 3D, 22.10
Venom 2… 18.30 3D, 22.30

Sreda, 24. novembar
Gučijevi… 20.00 – premijera
Nebesa… 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Crna kutija… 16.00, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.40, 19.20, 22.05
Moj sin… 21.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.40
Božiji čovek… 17.45
Dina… 17.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.10, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 15.10, 18.20 3D
Noć veštica ubija… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 16.20, 19.20, 22.15
Večni… 15.30 3D, 18.45, 22.10
Venom 2 3D… 18.30 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 18. novembar
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nebesa… 22.05
Venom 2 3D… 17.30
Večni 3D… 14.20, 19.15
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00, 22.20

Petak, 19. novembar
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nebesa… 22.25
Venom 2 3D… 14.20
Večni 3D… 17.30
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00, 22.20

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 14.30
Nebesa… 22.25
Venom 2 3D… 14.20
Večni 3D… 17.30
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00, 22.20
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.05, 12.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.00, 13.30

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nebesa… 22.25
Venom 2 3D… 14.20
Večni 3D… 17.30
Toma… 17.00, 19.30, 22.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00, 22.20

Sreda, 24. novembar
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.00
Nebesa… 20.15, 22.25
Venom 2 3D… 14.20
Večni 3D… 17.30
Toma… 17.00, 19.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00, 22.20

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 18. novembar / petak, 19. novembar
Nebesa… 17.20, 19.40
Crna kutija… 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 21.20
Moj sin… 19.30
Večni… 18.10, 21.10
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 20.30, 21.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.20
Božiji čovek… 17.30
Toma… 19.00

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 17.20, 19.40
Crna kutija… 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 21.20
Moj sin… 19.30
Večni… 18.10, 21.10
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.10, 13.50, 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.50, 14.50, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 20.30, 21.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.20, 13.10, 15.10, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Božiji čovek… 17.30
Toma… 19.00

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 17.20, 19.40
Crna kutija… 22.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 21.20
Moj sin… 19.30
Večni… 18.10, 21.10
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 20.30, 21.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.20
Božiji čovek… 17.30
Toma… 19.00 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 16.50, 19.20, 21.45
Crna kutija… 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.50, 21.20
Dina… 18.00 MX4D 3D, 19.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 19.10 3D, 21.00 MX4D 3D, 22.10
Venom 2… 16.00 MX4D 3D, 17.45

Petak, 19. novembar
Nebesa… 16.50, 19.20, 21.45
Crna kutija… 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.50, 21.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Dina… 17.20, 18.00 MX4D 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 19.10 3D, 21.00 MX4D 3D, 22.10
Venom 2 MX4D 3D… 16.00

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 16.50, 19.20, 21.45
Crna kutija… 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.50, 21.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Dina… 17.20, 18.00 MX4D 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00, 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.45, 15.10
Nije vreme za umiranje… 11.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.20, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 13.00 MX4D 3D, 19.10 3D, 21.00 MX4D 3D, 22.10
Venom 2 MX4D 3D… 11.00, 16.00

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 16.50, 19.20, 21.45
Crna kutija… 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 15.50, 21.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 20.15
Dina… 17.20, 18.00 MX4D 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 19.10 3D, 21.00 MX4D 3D, 22.10
Venom 2 MX4D 3D… 16.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 24. novembar 2021.
Film Katarine Stojković: 64.74… 20.00 – premijera

Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar / subota, 27. novembar
Nebesa… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
DOK Cinema DOB
Četvrtak, 18. novembar
Dragan Wende – West Berlin… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Dragan von Petrović, reditelj i montažer
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan.

Petak, 19. novembar – nedelja, 21. novembar
7. IndieBelgrade – festival američkog nezavisnog filma

Subota, 27. novembar – petak, 3. decembar
27. Festival autorskog filma 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 19.00, 21.30
Crna kutija… 20.00, 22.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 19.10, 21.50
Moj sin… 17.50
Dina… 15.20 3D, 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 15.30 3D, 18.40 3D, 21.40
Venom 2 3D… 22.35

Petak, 19. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 19.00, 21.30
Crna kutija… 20.00, 22.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 19.10, 21.50
Moj sin… 17.50
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.45
Dina… 15.20 3D, 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 15.30 3D, 18.40 3D, 21.40
Venom 2 3D… 22.10

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 19.00, 21.30
Crna kutija… 20.00, 22.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 19.10, 21.50
Moj sin… 17.50
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.45
Dina… 12.20, 15.20 3D, 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 13.15, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.10, 14.10
Nije vreme za umiranje… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 12.30, 15.30 3D, 18.40 3D, 21.40
Venom 2 3D… 22.10

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 19.00, 21.30
Crna kutija… 20.00, 22.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 19.10, 21.50
Moj sin… 17.50
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.45
Dina… 15.20 3D, 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Nije vreme za umiranje… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Toma… 18.30
Večni… 15.30 3D, 18.40 3D, 21.40
Venom 2 3D… 22.10 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 18. novembar
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.05, 19.45, 22.25
Crna kutija… 19.05
Nebesa… 17.15, 19.30
Božiji čovek… 15.15
Toma… 16.25
Večni… 21.00 4DX 3D, 21.25, 21.55
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.00, 17.35, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Dina… 15.00 4DX 3D, 17.55 4DX 3D, 19.10, 21.50
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.15

Petak, 19. novembar
Isterivači duhova: Nasleđe… 21.25, 18.40 4DX
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.05, 19.45, 22.25
Crna kutija… 19.05
Nebesa… 17.15, 19.30
Božiji čovek… 15.15
Toma… 16.25
Dina… 15.45 4DX 3D, 19.10, 21.50
Večni… 21.00 4DX 3D, 21.55
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.00, 17.35, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.15

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Isterivači duhova: Nasleđe… 21.25, 18.40 4DX
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.05, 19.45, 22.25
Crna kutija… 19.05
Nebesa… 17.15, 19.30
Božiji čovek… 15.15
Toma… 16.25
Dina… 15.45 4DX 3D, 19.10, 21.50
Večni… 12.50 4DX 3D, 21.00 4DX 3D, 21.55
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.00, 16.00, 17.35, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.55, 14.05, 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 14.25
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.00, 13.25
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.15, 12.50
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00 4DX 3D, 12.15

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Isterivači duhova: Nasleđe… 21.25, 18.40 4DX
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.05, 19.45, 22.25
Crna kutija… 19.05
Nebesa… 17.15, 19.30
Božiji čovek… 15.15
Toma… 16.25
Dina… 15.45 4DX 3D, 19.10, 21.50
Večni… 21.00 4DX 3D, 21.55
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.00, 17.35, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 15.45, 17.00, 19.30, 22.10
Crna kutija… 18.15, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30, 21.10
Moj sin… 19.45
Božiji čovek… 17.20
Dina… 20.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 21.30, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.20
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 16.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Toma… 21.20
Večni Dolby Atmos 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 19.15

Petak, 19. novembar
Nebesa… 15.45, 17.00, 19.30, 22.10
Crna kutija… 18.15, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30, 21.10
Moj sin… 19.45
Isterivači duhova: Nasleđe Dolby Atmos… 19.15
Božiji čovek… 17.20
Dina… 20.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.20
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 16.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Toma… 21.20
Večni Dolby Atmos 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 21.40

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 15.45, 17.00, 19.30, 22.10
Crna kutija… 18.15, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 14.15, 18.30, 21.10
Moj sin… 19.45
Isterivači duhova: Nasleđe Dolby Atmos… 19.15
Božiji čovek… 17.20
Dina… 20.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.15, 16.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.30
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 16.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.45, 14.45, 16.45
Toma… 21.20
Večni Dolby Atmos 3D… 13.00, 16.00, 19.00, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 14.10, 21.40

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 15.45, 17.00, 19.30, 22.10
Crna kutija… 18.15, 21.50
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30, 21.10
Moj sin… 19.45
Isterivači duhova: Nasleđe Dolby Atmos… 19.15
Božiji čovek… 17.20
Dina… 20.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 22.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.20
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 16.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Toma… 21.20
Večni Dolby Atmos 3D… 16.00, 19.00, 22.00
Venom 2 Dolby Atmos 3D… 21.40 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Crna kutija… 17.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.20, 19.00, 21.40
Moj sin… 19.30, 22.45
Božiji čovek… 17.20
Dina… 18.00 3D, 18.20 IMAX 3D, 21.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 19.20, 21.50
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 16.00, 19.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.10
Toma… 18.10, 21.00
Večni… 15.15 IMAX 3D, 19.45, 21.20 IMAX 3D
Venom 2… 15.50 3D, 22.20 Dolby Atmos 3D

Petak, 19. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Crna kutija… 17.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.20, 19.00, 21.40
Moj sin… 19.30, 22.45
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.20 IMAX, 20.15 Dolby Atmos
Božiji čovek… 17.20
Dina… 15.20 IMAX 3D, 18.00 3D, 21.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 19.20, 21.50
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 17.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Toma… 18.10, 21.00
Večni… 19.45, 20.45 IMAX 3D
Venom 2… 16.00 3D, 22.40 Dolby Atmos 3D

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Crna kutija… 17.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.20, 19.00, 21.40
Moj sin… 19.30, 22.45
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.20 IMAX, 20.15 Dolby Atmos
Božiji čovek… 17.20
Dina… 15.20 IMAX 3D, 18.00 3D, 21.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 11.45, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.20
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.30
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 11.00, 17.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.00, 16.10
Toma… 18.10, 21.00
Večni… 12.10 IMAX 3D, 14.10 Dolby Atmos 3D, 19.45, 20.45 IMAX 3D
Venom 2… 13.45, 16.00 3D, 22.40 Dolby Atmos 3D

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Crna kutija… 17.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.20, 19.00, 21.40
Moj sin… 19.30, 22.45
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.20 IMAX, 20.15 Dolby Atmos
Božiji čovek… 17.20
Dina… 15.20 IMAX 3D, 18.00 3D, 21.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 19.20, 21.50
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 17.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Toma… 18.10, 21.00
Večni… 19.45, 20.45 IMAX 3D
Venom 2… 16.00 3D, 22.40 Dolby Atmos 3D 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 18. novembar / petak, 19. novembar
Nebesa… 20.15

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Nebesa… 20.15

Ponedeljak, 22. novembar – petak, 26. novembar
Nebesa… 20.15

Subota, 27. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Nebesa… 20.15

Nedelja, 28. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00

Festival autorskog filma
Nedelja, 28. novembar
Konačna sloboda… 19.30

Ponedeljak, 29. novembar
Ahedino koleno… 19.30

Utorak, 30. novembar
Opuštanje pesnica… 19.30

Sreda, 1. decembar
Benedeta… 19.30

Četvrtak, 2. decembar
Dnevnici Atsugva… 19.30

Petak, 3. decembar
107 majki… 19.30

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 22. novembar – petak, 26. novembar
Festival autorskog filma 2021

Utorak, 30. novembar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 18. novembar
Nebesa… 16.45, 19.15, 21.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.10, 21.15
Moj sin… 22.40
Crna kutija… 16.30
Večni… 19.00
Večni 3D… 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 18.45, 20.00, 22.30
Dina 3D… 19.45
Božiji čovek… 17.40
Toma… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20

Petak, 19. novembar
Nebesa… 16.45, 19.15, 21.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.10, 21.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.45
Moj sin… 22.40
Crna kutija… 16.30
Večni… 19.00
Večni 3D… 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina 3D… 19.45
Božiji čovek… 17.40
Toma… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 20. novembar / nedelja, 21. novembar
Nebesa… 16.45, 19.15, 21.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.10, 21.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.45
Moj sin… 22.40
Crna kutija… 16.30
Večni… 19.00
Večni 3D… 13.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina 3D… 19.45
Božiji čovek… 17.40
Toma… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 10.15, 12.15, 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.30, 12.00, 14.00, 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20, 15.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.45, 13.00

Ponedeljak, 22. novembar / utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nebesa… 16.45, 19.15, 21.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.10, 21.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 18.45
Moj sin… 22.40
Crna kutija… 16.30
Večni… 19.00
Večni 3D… 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Dina 3D… 19.45
Božiji čovek… 17.40
Toma… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 18. novembar
Andrei Rublev… 20.00 – engleski titl

Petak, 19. novembar
Angst… 20.00 – srpski titl

Subota, 20. novembar
The Love Witch… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 21. novembar
Kiki’s Delivery Service… 20.00 – srpski titl

Sreda, 24. novembar
The Bridge On The River Kwai… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 25. novembar
Tokyo Story… 20.00 – engleski titl

Petak, 26. novembar
The Fog… 20.00 – srpski titl

Subota, 27. novembar
Eternity And A Day… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 28. novembar
Nausicaä Of The Valley Of The Wind… 20.00 – srpski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 18. novembar – nedelja, 21. novembar
Božiji čovek… 18.30
Nebesa… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 18. novembar
Crna kutija… 18.00
Nebesa.. 20.30

Petak, 19. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Subota, 20. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Moj sin… 18.00
Nebesa.. 20.00

Nedelja, 21. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00
Večni 3D… 20.00

Ponedeljak, 22. novembar
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.00
Nebesa.. 20.30

Utorak, 23. novembar / sreda, 24. novembar
Nema najavljenih projekcija

Četvrtak, 25. novembar
Maske (dokumentarni film)… 18.00

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 18. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Petak, 19. novembar
Patrolne šape (sinhronizovano)… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Subota, 20. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.