Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (25. novembar – 1. decembar 2021)
Bioskopski repertoari (25. novembar - 1. decembar 2021): Gučijevi
Bioskopski repertoari (25. novembar - 1. decembar 2021): Gučijevi

Bioskopski repertoari (25. novembar – 1. decembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 25. novembra do 1. decembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Preuzmite program 27. Festivala autorskog filma. (71 downloads) … ili pogledajte program po bioskopskima salama: Kombank dvorana, Dom omladine Beograda, UK „Stari grad / Parobrod“, Dvorana KCB, Fontana, Kinoteka, Art bioskop Kolarac, DKSG, CK „Vlada Divljan“ i Cinegrand BIG Rakovica.

Najava:
27. Festival autorskog filma

Bioskopski repertoari od 25. novembra do 1. decembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 25. novembar 2021.
Gučijevi… 14.30, 18.30, 19.30, 20.00, 21.30
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 13.40
Večni… 15.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.30
Božiji čovek… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 15.30, 18.30, 20.00, 21.30
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Kralj Ričard: Prednost u igri… 14.45
Večni… 15.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.15
Božiji čovek… 17.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

27. Festival autorskog filma
Otvaranje: The French Dispatch… 19.30
Petrov u gripu… 21.30

Subota, 27. novembar
Gučijevi… 15.15, 20.00, 21.20
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.15
Božiji čovek… 17.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.30 12.30, 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40

27. Festival autorskog filma
Šta vidimo kada gledamo u nebo?… 14.30
Vetar će nas odneti… 17.00
Izvan ovog sveta… 17.00
U potrazi za Venerom… 19.00
Kelti… 19.30
Benedeta… 21.30

Nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 15.15, 20.00
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Božiji čovek… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40

27. Festival autorskog filma
Svi na brod… 14.30
Opuštanje pesnica… 17.00
Perje… 17.00
Bratstvo… 19.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 19.30
Jagnje… 21.00
Deset u pola… 21.30
Pećina… 21.30

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 15.15, 20.00, 21.20
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Božiji čovek… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

27. Festival autorskog filma
Baksuzni seks ili luda pornografija… 12.00
Dnevnici Atsugva… 14.30
Veliko kretanje… 17.00
Severni pol + Zemlja toplih voda… 19.00
Kupe br. 6… 19.30
Osveta je moja, svi ostali plaćaju kešom… 21.00
Elegija lovora… 21.30

Utorak, 30. novembar
Gučijevi… 15.15, 20.00, 21.20
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Božiji čovek… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

27. Festival autorskog filma
Pećina… 12.00
Kupe br. 6… 14.30
Hodočasnici… 17.00
Leto na Korzici… 19.00
Konačna sloboda… 19.30
Sveti duh… 21.00
Memorija… 21.30

Sreda, 1. decembar
Gučijevi… 15.15, 20.00, 21.20
Alin… 20.20
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.40
Nebesa… 18.15, 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

27. Festival autorskog filma
Memorija… 12.00
Petrov u gripu… 14.30
107 majki… 17.00
Soy Libre… 19.00
Ahedino koleno… 19.30
Ludi bog… 21.00
Grobnica za kapetana Volkonogova… 21.30

Četvrtak, 2. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Ahedino koleno… 12.00
Benedeta… 14.30
Inventar… 17.00
Odraz… 19.00
Povezi me… 19.30
After Blue (Nečisti raj)… 21.00

Petak, 3. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Priča o Ha… 12.00
ŽŽŽ – Žurnal o Želimiru Žilniku… 19.30
Povezi me… 20.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 25. novembar – sreda, 1. decembar
Nebesa… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 25. novembar
Enkanto (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Gučijevi… 21.00

Petak, 26. novembar
Enkanto (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Gučijevi… 21.00

Subota, 27. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30
Enkanto (sinhronizovano)… 13.30
Večni… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30
Gučijevi… 21.00

Nedelja, 28. novembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30
Enkanto (sinhronizovano)… 13.30
Gučijevi… 21.00

27. Festival autorskog filma
Grobnica za kapetana Volkonogova… 15.00
Ahedino koleno… 17.15
107 majki… 19.00

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 21.15

27. Festival autorskog filma
Inventar… 15.00
The French Dispatch… 17.00
107 majki… 19.00

Utorak, 30. novembar
Gučijevi… 21.30

27. Festival autorskog filma
Kelti… 15.00
Petrov u gripu… 17.00
Izvan ovog sveta… 19.30

Sreda, 1. decembar
Gučijevi… 21.00

27. Festival autorskog filma
Perje… 15.00
Jagnje… 17.00
Opuštanje pesnica… 19.00

Četvrtak, 2. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Veliko kretanje… 15.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.00
Elegija lovora… 19.00

Petak, 3. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Konačna sloboda… 15.00
Memorija… 17.00
Hodočasnici… 19.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar
Greh… 18.00
Nebesa… 21.00

27. Festival autorskog filma
Subota, 27. novembar
Povezi me… 18.00
Dva sloja asfalta… 21.00

Nedelja, 28. novembar
The French Dispatch… 17.00
Izvan ovog sveta… 19.00
Kelti… 21.00

Ponedeljak, 29. novembar
Petrov u gripu… 16.30
Opuštanje pesnica… 19.00
Perje… 21.00

Utorak, 30. novembar
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.00
Elegija lovora… 19.00
Veliko kretanje… 21.00

Sreda, 1. decembar
Razgovor „Golubović-Marković“… 17.00
Hodočasnici… 19.00
Konačna sloboda… 21.00

Četvrtak, 2. decembar
Kupe br. 6… 17.00
107 majki… 19.00
Grobnica za kapetana Volkonogova… 21.00

Petak, 3. decembar
Ahedino koleno… 17.00
Odraz… 19.00
Inventar… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 25. novembar
Gučijevi… 17.00, 19.00, 20.00, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20, 17.15, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10
Alin… 18.45
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Božiji čovek… 16.25
Crna kutija… 15.40
Dina… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 18.15, 19.30, 20.50, 22.20
Kralj Ričard – Prednost u igri… 17.50
Moj sin… 16.00
Nebesa… 20.15
Nije vreme za umiranje 3D… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 16.15, 19.50, 22.40
Večni… 19.15 3D, 22.15
Venom 2… 18.00 3D, 22.45

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20, 17.15, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10
Alin… 18.45
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Božiji čovek… 16.25
Crna kutija… 15.40
Dina… 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 18.15, 19.30, 20.50, 22.20
Kralj Ričard – Prednost u igri… 17.50
Moj sin… 16.00
Nebesa… 20.00
Nije vreme za umiranje 3D… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 16.15, 19.50, 22.40
Večni… 19.15 3D, 22.15
Venom 2… 18.00 3D, 22.30

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 14.15, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.15, 13.20 3D, 14.20, 15.00 3D, 16.30, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.15, 13.30, 14.45, 17.15, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10
Alin… 18.45
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Božiji čovek… 16.25
Crna kutija… 15.40
Dina… 12.30 3D, 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.20, 14.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.30, 17.00, 18.15, 19.30, 20.50, 22.20
Kralj Ričard – Prednost u igri… 17.50
Moj sin… 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.00
Nebesa… 20.00
Nije vreme za umiranje 3D… 16.00
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.45, 15.45
Toma… 16.15, 19.50, 22.40
Večni… 13.10 3D, 19.15 3D, 22.15
Venom 2… 18.00 3D, 22.30

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20, 17.15, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10
Alin… 18.45
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Božiji čovek… 16.25
Crna kutija… 15.40
Dina… 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 18.15, 19.30, 20.50, 22.20
Kralj Ričard – Prednost u igri… 17.50
Moj sin… 16.00
Nebesa… 20.00
Nije vreme za umiranje 3D… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 16.15, 19.50, 22.40
Večni… 19.15 3D, 22.15
Venom 2… 22.30

Utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.30, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20, 17.15, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10
Alin… 18.45
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Božiji čovek… 16.25
Crna kutija… 15.40
Dina… 21.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 18.15, 19.30, 20.50, 22.20
Kralj Ričard – Prednost u igri… 17.50
Moj sin… 16.00
Nebesa… 20.00
Nije vreme za umiranje 3D… 16.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 16.15, 19.50, 22.40
Večni… 19.15 3D, 22.15
Venom 2… 18.00 3D, 22.30

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Nebesa… 17.30, 22.00
Gučijevi… 19.45, 22.30
Toma… 17.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.30, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.50
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.45, 15.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.30
Nebesa… 17.30, 22.00
Gučijevi… 19.45, 22.30
Toma… 17.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.30, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00

Ponedeljak, 29. novembar / utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Nebesa… 17.30, 22.00
Gučijevi… 19.45, 22.30
Toma… 17.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 19.30, 22.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.45, 20.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20, 18.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Iza rešetaka… 19.40
Nebesa… 20.00
Crna kutija… 21.50
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.00
Moj sin… 22.10
Večni… 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.00, 21.20

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20, 18.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 16.00, 18.00
Iza rešetaka… 19.40
Nebesa… 20.00
Crna kutija… 21.50
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.00
Moj sin… 22.10
Večni… 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.10, 13.40, 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.00, 21.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20

Ponedeljak, 29. novembar / utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20, 18.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Iza rešetaka… 19.40
Nebesa… 20.00
Crna kutija… 21.50
Kralj Ričard: Prednost u igri… 17.00
Moj sin… 22.10
Večni… 21.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.00, 21.20

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 25. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 20.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00, 17.30, 19.45, 21.30 MX4D, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Dina MX4D 3D… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30
Nebesa… 22.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 16.50
Večni… 18.30 MX4D 3D, 22.10

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.45, 20.15, 21.30 MX4D 2D, 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Dina… 15.30 MX4D 3D, 21.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.15
Nebesa… 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 19.00
Večni… 18.30 MX4D 3D, 22.10

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 21.30 MX4D 2D, 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20 MX4D 3D, 11.45, 13.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Dina… 15.30 MX4D 3D, 21.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 13.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.30
Nebesa… 19.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Toma… 19.00
Večni… 18.30 MX4D 3D, 22.10
Venom 2 MX4D 3D… 13.20

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.45, 20.15, 21.30 MX4D 2D, 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Dina MX4D 3D… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.15
Nebesa… 21.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 19.00
Večni MX4D 3D… 18.30

Utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.45, 20.15, 21.30 MX4D 2D, 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 17.45 3D
Dina… 15.30 MX4D 3D, 21.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30, 22.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.15
Nebesa… 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 19.00
Večni… 18.30 MX4D 3D, 22.10

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar / subota, 27. novembar
Nebesa… 19.00

27. Festival autorskog filma
Nedelja, 28. novembar
U potrazi za Venerom… 18.00
Ludi bog… 20.30

Ponedeljak, 29. novembar
Bratstvo… 18.00
Šta vidimo kada gledamo u nebo?… 20.30

Utorak, 30. novembar
Priča o Ha… 18.00

Sreda, 1. decembar
Raseljeni + Rampart… 18.00
Pećina… 20.30

Četvrtak, 2. decembar
Armadila / Sve što dolazi / Nenad / Sestre… 18.00
Kelti… 20.30

Petak, 3. decembar
Severni pol + Zemlja toplih voda… 18.00
Dnevnici Atsugva… 20.30

Subota, 4. decembar
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.00
Konačna sloboda… 20.30 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
27. Festival autorskog filma
Subota, 27. novembar
The French Dispatch… 17.00
Majstori majstori… 19.30
After Blue (Nečisti raj)… 21.30

Nedelja, 28. novembar
Dnevnici Atsugva… 17.00
Tabija… 19.30
Memorija… 21.30

Ponedeljak, 29. novembar
Onoda: 10.000 noći u džungli… 17.00
Gospodin… 20.00
Benedeta… 21.30

Utorak, 30. novembar
Svi na brod!… 17.00
Raseljeni / Rampart… 19.30
Jagnje… 21.30

Sreda, 1. decembar
Šta vidimo kada gledamo u nebo?… 17.00
Armadila / Sve što dolazi / Nenad / Sestre… 19.30
Osveta je moja, svi ostali plaćaju kešom… 21.30

Četvrtak, 2. decembar
Dva sloja asfalta… 17.00
Mesec, 66 pitanja… 19.30
Sveti duh… 21.30

Petak, 3. decembar
Elegija lovora… 17.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 19.30
Kelti… 21.30

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 25. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 20.00, 21.00, 22.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30, 18.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50, 16.50, 19.15, 20.45, 21.45
Iza rešetaka… 20.35, 22.45
Dina… 16.20
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30
Nebesa… 21.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.10
Toma… 17.45
Večni 3D… 19.20

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30, 18.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50, 16.50, 19.15, 20.45, 21.45
Iza rešetaka… 20.35, 22.45
Dina… 16.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30
Nebesa… 21.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.15
Toma… 17.45
Večni 3D… 19.45
Venom 2… 22.50

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20 3D, 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 17.30, 18.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 11.45, 13.15, 14.15, 15.50, 16.50, 19.15, 20.45, 21.45
Iza rešetaka… 20.35, 22.45
Dina… 16.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.10, 12.45
Nebesa… 21.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Toma… 17.45
Večni 3D… 14.45, 19.45
Venom 2… 22.50

Ponedeljak, 29. novembar / utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.30, 18.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50, 16.50, 19.15, 20.45, 21.45
Iza rešetaka… 20.35, 22.45
Dina… 16.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.30
Nebesa… 21.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.15
Toma… 17.45
Večni 3D… 19.45
Venom 2… 22.50

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 25. novembar
Iza rešetaka… 20.00, 22.00
Gučijevi… 17.10, 19.30, 22.20
Kralj Ričard: Prednost u igri… 20.55
Crna kutija… 19.30
Nebesa… 21.55
Južni vetar… 15.35, 17.55, 20.15, 22.35
Dina… 18.10
Toma… 15.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 15.00 4DX, 17.20 4DX, 18.30, 19.45 4DX, 20.50
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30
Večni… 15.25, 22.05 4DX 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 17.55
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.20

Petak, 26. novembar
Iza rešetaka… 20.00, 22.00
Gučijevi… 17.10, 19.30, 22.20
Kralj Ričard: Prednost u igri… 20.55
Crna kutija… 19.30
Nebesa… 21.55
Južni vetar… 15.35, 17.55, 20.15, 22.35
Dina… 18.10
Toma… 15.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 15.00 4DX, 17.20 4DX, 18.30, 19.45 4DX, 20.50, 22.05 4DX
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30
Večni… 15.25
Fabrika snova (sinhronizovano)… 17.55
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Iza rešetaka… 20.00, 22.00
Gučijevi… 17.10, 19.30, 22.20
Kralj Ričard: Prednost u igri… 20.55
Crna kutija… 19.30
Nebesa… 21.55
Južni vetar… 15.35, 17.55, 20.15, 22.35
Dina… 18.10
Toma… 15.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 15.00 4DX, 17.20 4DX, 18.30, 19.45 4DX, 20.50
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30
Večni… 12.05 4DX 3D, 15.25, 22.05 4DX 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 14.00, 17.55
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 13.40, 15.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.40
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 29. novembar / utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Iza rešetaka… 20.00, 22.00
Gučijevi… 17.10, 19.30, 22.20
Kralj Ričard: Prednost u igri… 20.55
Crna kutija… 19.30
Nebesa… 21.55
Južni vetar… 15.35, 17.55, 20.15, 22.35
Dina… 18.10
Toma… 15.15
Isterivači duhova: Nasleđe… 15.00 4DX, 17.20 4DX, 18.30, 19.45 4DX, 20.50
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30
Večni… 15.25, 22.05 4DX 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 17.55
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.20

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 25. novembar
Gučijevi… 17.00, 20.00, 20.50, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00, 16.10 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.45 Dolby Atmos, 18.15, 19.15 Dolby Atmos, 21.45 Dolby Atmos
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Alin… 21.30
Crna kutija… 16.00
Dina… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.10, 17.40, 20.10, 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.00
Moj sin… 15.50
Nebesa… 19.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Večni… 16.30, 20.30

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 16.30, 19.30, 20.50, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00, 16.10 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.45 Dolby Atmos, 18.15, 19.15 Dolby Atmos, 21.45 Dolby Atmos
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Alin… 21.30
Crna kutija… 16.00
Dina… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.10, 17.40, 20.10, 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.00
Moj sin… 15.50
Nebesa… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Večni… 17.00, 20.30
Venom 2… 22.25

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 13.30, 16.30, 19.30, 20.50, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.10 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 11.40 Dolby Atmos, 14.10 Dolby Atmos, 16.45 Dolby Atmos, 18.15, 19.15 Dolby Atmos, 21.45 Dolby Atmos
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Alin… 21.30
Crna kutija… 16.00
Dina… 18.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.10, 17.40, 20.10, 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 12.45
Moj sin… 15.50
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.50
Nebesa… 20.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.15 3D, 13.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.25, 13.20, 15.30
Toma… 17.30
Večni… 17.00, 20.30
Venom 2… 22.25

Ponedeljak, 29. novembar / utorak, 30. novembar / sreda, 1. decembar
Gučijevi… 16.30, 19.30, 20.50, 22.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00, 16.10 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.45 Dolby Atmos, 18.15, 19.15 Dolby Atmos, 21.45 Dolby Atmos
Iza rešetaka… 20.40, 22.50
Alin… 21.30
Crna kutija… 16.00
Dina… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.10, 17.40, 20.10, 22.40
Kralj Ričard – Prednost u igri… 18.00
Moj sin… 15.50
Nebesa… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.30
Večni… 17.00, 20.30
Venom 2… 22.25

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Repertoar za decembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

27. Festival autorskog filma
Uzun Mirkova 1
Nedelja, 28. novembar
Mesec, 66 pitanja… 17.30
Dan četrnaesti… 19.30
Ljudski faktor… 21.30

Ponedeljak, 29. novembar
U potrazi za Venerom… 17.30
Pećina… 19.30
Čuvar brata svog… 21.30

Utorak, 30. novembar
Bratstvo… 17.30
Bengalska varijacija… 19.30
Časovi nemačkog… 21.30

Sreda, 1. decembar
Severni pol + Zemlja toplih voda… 17.30
Kinofondacija… 19.30 (ulaz za dž)
Malo telo… 21.30

Četvrtak, 2. decembar
Raseljeni / Rampart… 17.30
Katarina Zdjelar… 119.30
Prirodno svetlo… 21.30

Petak, 3. decembar
Armadila / Sve što dolazi / Nenad / Sestre… 17.30
Tabija… 19.30
Neprijatelj… 21.30

27. Festival autorskog filma
Kosovska 11
Subota, 27. novembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Viva Maria!… 17.30
Poslednji metro… 20.00

Nedelja, 28. novembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Mlečni put… 17.30
Garderober… 20.00

Ponedeljak, 29. novembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Svlačenje… 17.30
Sve o mojoj majci… 20.00

Utorak, 30. novembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Jedna Svanova ljubav… 17.30
Život je lep… 20.00

Sreda, 1. decembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Ogre… 17.30
Majstor i Margarita… 20.00

Četvrtak, 2. decembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Taj mračni predmet želja… 17.30
Zbogom, moja konkubino… 20.00

Petak, 3. decembar
Promocija knjige „Uliks“ Puriše Đorđevića… 17.30 (ulaz za dž)
Turneja… 20.00

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 25. novembar
Gučijevi… 15.00, 17.00, 20.00, 21.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.40 3D, 18.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20 Dolby Atmos, 17.15 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 19.45 IMAX, 22.15 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.40
Božiji čovek… 18.00
Dina… 19.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 20.45
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Toma… 20.15
Večni… 18.00, 21.00 3D

Petak, 26. novembar
Gučijevi… 15.00, 16.30, 19.30, 21.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.40 3D, 18.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 22.30 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.35
Božiji čovek… 18.00
Crna kutija… 22.40
Dina… 19.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 20.45
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Toma… 20.15
Večni… 18.00, 21.00 3D

Subota, 27. novembar / nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 13.30, 16.30, 19.30, 21.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.40, 13.35 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.40 3D, 18.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 11.00 Dolby Atmos, 12.00, 12.30 IMAX, 13.45 Dolby Atmos, 14.25, 15.00 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 22.30 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.35
Božiji čovek… 18.00
Crna kutija… 22.40
Dina… 11.50 3D, 14.50 3D, 19.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.20, 14.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 20.45
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Toma… 20.15
Večni… 17.50, 21.00 3D

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 15.00, 16.30, 19.30, 21.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.40 3D, 18.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 22.30 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.35
Božiji čovek… 18.00
Crna kutija… 22.40
Dina… 19.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 20.45
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Toma… 20.15
Večni… 18.00, 21.00 3D

Utorak, 30. novembar
Gučijevi… 15.00, 16.30, 19.30, 21.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.40 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 22.30 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.35
Božiji čovek… 18.00
Crna kutija… 22.40
Dina… 19.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 21.50
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Toma… 20.15
Večni… 18.00, 21.00 3D

Sreda, 1. decembar
Gučijevi… 15.00, 16.30, 19.30, 21.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40 3D, 17.40 3D, 18.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 17.30 IMAX, 18.50 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 22.30 IMAX
Alin… 16.50
Iza rešetaka… 19.20, 22.35
Božiji čovek… 18.00
Crna kutija… 22.40
Dina… 19.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.40, 19.10, 21.30
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.00
Nebesa… 20.45
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 21.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Toma… 20.15
Večni… 18.00, 21.00 3D

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar
Nebesa… 20.15

Subota, 27. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Nebesa… 20.15

Nedelja, 28. novembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00

27. Festival autorskog filma
Nedelja, 28. novembar
Konačna sloboda… 19.30

Ponedeljak, 29. novembar
Ahedino koleno… 19.30

Utorak, 30. novembar
Opuštanje pesnica… 19.30

Sreda, 1. decembar
Benedeta… 19.30

Četvrtak, 2. decembar
Dnevnici Atsugva… 19.30

Petak, 3. decembar
107 majki… 19.30

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
27. Festival autorskog filma 2021
Ponedeljak, 29. novembar
Tabija… 20.00

Utorak, 30. novembar
Benedeta… 20.00

Sreda, 1. decembar
Elegija lovora… 20.00

Četvrtak, 2. decembar
Petrov u gripu… 20.00

Petak, 3. decembar
Pećina… 20.00

Ciklus tribina
Utorak, 30. novembar
Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.15, 22.00
Nebesa… 18.45, 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45, 21.10
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40

Subota, 27. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 11.15, 14.15, 22.00
Nebesa… 18.45, 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45, 21.10
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 13.30, 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.15, 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.40

Nedelja, 28. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 11.15, 14.15, 22.00
Nebesa… 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.30, 11.00, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 13.30, 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.15, 14.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.45
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.40

27. Festival autorskog filma
Inventar… 18.30
Povezi me… 21.00

Ponedeljak, 29. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.15, 22.00
Nebesa… 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40

27. Festival autorskog filma
Memorija… 18.30
Kelti… 21.00

Utorak, 30. novembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.15, 22.00
Nebesa… 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40

27. Festival autorskog filma
Osveta je moja, svi ostali plaćaju kešom… 18.30
Ahedino koleno… 21.00

Sreda, 1. decembar
Gučijevi… 15.00, 18.00, 19.30, 21.00, 22.30
Alin… 19.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.15, 22.00
Nebesa… 20.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 16.00
Večni… 16.45
Južni vetar 2: Ubrzanje… 16.30, 19.00, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.40

27. Festival autorskog filma
The French Dispatch… 18.30
Baksuzni seks ili luda pornografija… 21.00

Četvrtak, 2. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Jagnje… 18.30
Konačna sloboda… 21.00

Petak, 3. decembar
Redovni repertoar će biti naknadno objavljen

27. Festival autorskog filma
Benedeta… 18.30
Opuštanje pesnica… 21.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 25. novembar
Tokyo Story… 20.00 – engleski titl

Petak, 26. novembar
The Fog… 20.00 – srpski titl

Subota, 27. novembar
Eternity And A Day… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 28. novembar
Nausicaä Of The Valley Of The Wind… 20.00 – srpski titl

Sreda, 1. decembar
Back To The Future… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 2. decembar
Fahrenheit 451… 20.00 – srpski titl

Petak, 3. decembar
First Blood… 20.00 – srpski titl

Subota, 4. decembar
The Virgin Suicides… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 5. decembar
Memories… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Redovni repertoar
Četvrtak, 25. novembar – nedelja, 28. novembar
Minamata… 18.30
Nebesa… 20.30

27. Festival autorskog filma
Ponedeljak, 29. novembar
Jagnje… 19.30

Utorak, 30. novembar
Povezi me… 19.30

Sreda, 1. decembar
Dnevnici Atsugva… 19.30

Četvrtak, 2. decembar
Memorija… 19.30

Petak, 3. decembar
Petrov u gripu… 19.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 25. novembar
Maske (dokumentarni film)… 18.00
Gučijevi… 20.00

Petak, 26. novembar
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 20.00

Subota, 27. novembar
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00
Gučijevi… 20.00

Nedelja, 28. novembar
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Iza rešetaka… 18.00
Toma… 20.00

27. Festival autorskog filma
Ponedeljak, 29. novembar
The French Dispatch… 20.00

Utorak, 30. novembar
Kelti… 20.00

Sreda, 1. decembar
Baksuzni seks ili luda pornografija… 20.00

Četvrtak, 2. decembar
Benedeta… 20.00 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nedelja, 28. novembar / ponedeljak, 29. novembar
Nebesa… 18.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.