Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. novembar 2021)
Bioskopski repertoari (4-10. novembar 2021): Južni vetar 2 - Ubrzanje
Bioskopski repertoari (4-10. novembar 2021): Južni vetar 2 - Ubrzanje

Bioskopski repertoari (4-10. novembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 4. do 10. novembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Raspored projekcija u okviru Slobodne zone pogledajte u repertoarima sledećih bioskopa: Kombank dvorana, Fontana, Dom omladine Beograda, Dvorana KCB, Art bioskop Kolarac, Kinoteka i Cine Grand BIG Rakovica.

Bioskopski repertoari od 4. do 10. novembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 4. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 16.00, 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.30

Slobodna zona – svečano otvaranje
Drumski trkač: film o Entoniju Bordejnu… 19.00

Petak, 5. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 14.00, 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.40

Slobodna zona
Zabavi je došao kraj… 17.00
Lucu… 19.00
Leto soula… 21.00

Subota, 6. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 14.00, 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.30, 12.20, 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.50, 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 10.15, 12.30, 14.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00

Slobodna zona
Šper ide u Holivud… 17.00
Begunac… 19.00
Hrabrost… 21.00

Nedelja, 7. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 13.15, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 14.00, 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.30, 11.20, 12.20, 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.50, 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 10.15, 12.30, 14.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.00

Slobodna zona
Mala mama… 17.00
Najlepši dečak na svetu… 19.00
Najgora osoba na svetu… 21.00

Ponedeljak, 8. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 14.40

Slobodna zona
Bez kajanja… 17.00
Balada o beloj kravi… 19.00
Murina… 21.00

Utorak, 9. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 14.40

Slobodna zona
Slušajte pažljivo!… 17.00
Radiograf jedne porodice… 19.00
Ja sam Greta… 21.00

Sreda, 10. novembar 2021.
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.20
Rogovi… 22.30
Demoni… 22.40
Dina… 21.30
Božiji čovek… 19.15
Poslednji dvoboj… 16.45
Venom 2… 15.20
Nije vreme za umiranje… 17.20
Toma… 16.15, 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 14.40 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 4. novembar – sreda, 10. novembar
Božiji čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 4. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.30
Toma… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Slobodna zona
Slušajte pažljivo!… 15.00
Ja sam Greta… 17.00
Bez kajanja… 19.00

Subota, 6. novembar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 13.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Slobodna zona
Ja nikada ne plačem… 15.00
Najgora osoba na svetu… 17.00
Lucu… 19.00

Nedelja, 7. novembar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 13.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Slobodna zona
Snežni leopard… 15.00
Balada o beloj kravi… 17.00
Begunac… 19.00

Ponedeljak, 8. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Slobodna zona
Prve 54 godine: Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju… 15.00
Najlepši dečak na svetu… 17.00
Sveta Emi… 19.00

Utorak, 9. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Slobodna zona
Zabavi je došao kraj… 15.00
Mala mama… 17.00
Radiograf jedne porodice… 19.00

Sreda, 10. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.30
Toma.. 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. novembar
Konačni izveštaj… 19.00
Tereza 37… 21.00

Petak, 5. novembar
Slobodna zona
Ja sam Greta… 10.30
Plesač sa Kube… 13.30
Snežni leopard… 16.00
Izgubljeno ostrvo… 18.30
Balada o beloj kravi… 21.00

Subota, 6. novembar
Slobodna zona
Zabavi je došao kraj… 10.30
Kratki filmovi – srednjoškolske projekcije… 13.30
Lucu… 16.00
Zlato Johanesburga… 18.30
Mala mama… 21.00

Nedelja, 7. novembar
Slobodna zona
Prve 54 godine: Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju… 10.30
Kratki filmovi – srednjoškolske projekcije… 13.30
Dovedite svoju brigadu… 16.00
Mi nismo pokrenuli vatru… 19.00
Čekaj me… 19.20
Povratak u Rems… 21.00

Ponedeljak, 8. novembar
Slobodna zona
Kolaži o laži… 10.30
Kratki filmovi – srednjoškolske projekcije… 13.30
Starac i roda, priča o Malenoj i Klepetanu… 16.00
Radiograf jedne porodice… 18.30
Šper ide u Holivud… 21.00

Utorak, 9. novembar
Slobodna zona
Srednjoškolske projekcije: Stop! Zemlja… 13.30
Sveta Emi… 16.00
Alef… 18.30
Slučaj: Ti… 21.00

Sreda, 10. novembar
Slobodna zona na bis… (biće naknadno objavljeno)

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 17.50, 20.15, 22.35
Gradonačelnik… 19.10
Božiji čovek… 17.30, 19.45
Demoni… 15.00, 22.00
Dina… 16.00 3D, 19.00, 21.00 3D, 22.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.40
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nije vreme za umiranje… 15.15, 18.20, 21.30 3D
Noć veštica ubija… 15.30, 19.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.15 (titl)
Poslednji dvoboj… 21.45
Rogovi… 17.00, 21.10
Toma… 16.25, 19.20, 22.10
Venom 2… 16.30 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40

Subota, 6. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 17.50, 20.15, 22.35
Gradonačelnik… 19.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00
Božiji čovek… 17.30, 19.45
Demoni… 15.00, 22.00
Dina… 12.00 3D, 13.00, 16.00 3D, 19.00, 21.00 3D, 22.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 13.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.30, 14.40 3D
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.15 3D
Nije vreme za umiranje… 15.15, 18.20, 21.30 3D
Noć veštica ubija… 15.30, 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.30, 13.20, 15.15, 17.15, 19.15 Titl
Poslednji dvoboj… 21.45
Rogovi… 17.00, 21.10
Toma… 13.30, 16.25, 19.20, 22.10
Venom 2… 14.30 3D, 16.30 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40 2D

Nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 17.50, 20.15, 22.35
Gradonačelnik… 19.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00
Božiji čovek… 17.30, 19.45
Demoni… 15.00, 22.00
Dina… 12.00 3D, 13.00, 16.00 3D, 19.00, 21.00 3D, 22.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.40
Luka (sinhronizovano)… 13.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.00, 12.15 3D
Nije vreme za umiranje… 15.15, 18.20, 21.30 3D
Noć veštica ubija… 15.30, 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.30, 13.20, 15.15, 17.15, 19.15 (titl)
Poslednji dvoboj… 21.45
Rogovi… 17.00, 21.10
Direktan prenos: Spartacus – Bolshoi 2021… 16.00
Toma… 13.30, 16.25, 19.20, 22.10
Venom 2… 14.30 3D, 16.30 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40 2D

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 17.50, 20.15, 22.35
Gradonačelnik… 19.10
Božiji čovek… 17.30, 19.45
Demoni… 15.00, 22.00
Dina… 16.00 3D, 19.00, 21.00 3D, 22.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.40
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.10
Nije vreme za umiranje… 15.15, 18.20, 21.30 3D
Noć veštica ubija… 15.30, 19.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.15 (titl)
Poslednji dvoboj… 21.45
Rogovi… 17.00, 21.10
Toma… 16.25, 19.20, 22.10
Venom 2… 16.30 3D, 18.30, 20.30 3D, 22.40 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Dina 3D… 22.15
Venom 2 3D… 17.45, 20.15
Toma… 14.35, 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20

Subota, 6. novembar / nedelja, 7. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.00, 15.30
Dina 3D… 22.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.35, 13.05
Venom 2 3D… 17.45, 20.15
Toma… 14.35, 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 11.45, 13.30

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Dina 3D… 22.15
Venom 2 3D… 17.45, 20.15
Toma… 14.35, 17.00, 19.30, 22.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 14.30, 17.45, 20.00, 22.20

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.10, 20.30, 21.40
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Rogovi… 22.00
Dina… 21.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20
Venom 2… 19.30
Božiji čovek… 17.50
Nije vreme za umiranje… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.30
Toma… 15.40, 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 6.novembar / nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.10, 20.30, 21.40
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.40, 13.10, 15.10, 17.10
Rogovi… 22.00
Dina… 21.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 12.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Venom 2… 19.30
Božiji čovek… 17.50
Nije vreme za umiranje… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.30
Toma… 15.40, 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.30, 18.00, 19.10, 20.30, 21.40
Prošle noći u Sohou… 20.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Rogovi… 22.00
Dina… 21.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.20
Venom 2… 19.30
Božiji čovek… 17.50
Nije vreme za umiranje… 21.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.30
Toma… 15.40, 18.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 16.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.15, 16.30, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Prošle noći u Sohou… 16.00, 21.20
Dina… 17.00 MX4D 3D, 18.45, 21.45 3D
Nije vreme za umiranje… 18.15, 22.00 MX4D 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 19.30
Venom 2… 15.00 MX4D 3D, 16.45, 20.00 MX4D 3D, 22.20 3D

Subota, 6. novembar / nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.45, 15.15, 16.30, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Prošle noći u Sohou… 16.00, 21.20
Dina… 12.00 MX4D 3D, 17.00 MX4D 3D, 18.45, 21.45 3D
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20, 12.20 3D, 13.45
Nije vreme za umiranje… 18.15, 22.00 MX4D 3D
Noć veštica ubija… 14.35
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 17.30
Toma… 19.30
Venom 2… 15.00 MX4D 3D, 16.45, 20.00 MX4D 3D, 22.20 3D

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.15, 16.30, 17.45, 19.00, 20.15, 21.30, 22.45
Prošle noći u Sohou… 16.00, 21.20
Dina… 17.00 MX4D 3D, 18.45, 21.45 3D
Nije vreme za umiranje… 18.15, 22.00 MX4D 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Toma… 19.30
Venom 2… 15.00 MX4D 3D, 16.45, 20.00 MX4D 3D, 22.20 3D 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar / subota, 6. novembar
Tereza 37… 19.00

Ponedeljak, 15. novembar
Ćutanje je zlato – prvi festival nemog filma

Četvrtak, 25. novembar / petak, 26. novembar / subota, 27. novembar
Nebesa… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Slobodna zona
Petak, 5. novembar
Budućnost… 15.30
Begunac… 18.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Subota, 6. novembar
Profesor Bahman i njegovi časovi… 14.00
Između dve zone… 18.00
Najlepši dečak na svetu… 20.00

Nedelja, 7. novembar
Žene zaista plaču… 15.30
Murina… 18.00
Duga resa… 20.00

Ponedeljak, 8. novembar
Ja sam Greta… 15.30
Slušajte pažljivo!… 18.00
Leto soula… 20.00

Utorak, 9. novembar
Plesač sa Kube… 15.30
Svečano zatvaranje: Spenser… 18.00

DOK Cinema DOB
Četvrtak, 18. novembar
Dragan Wende – West Berlin… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Dragan von Petrović, reditelj i montažer
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan. 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00, 22.20
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 18.00
Demoni… 15.50
Dina… 16.45, 19.45, 21.00 3D
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 18.45, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 22.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.10, 19.00
Rogovi… 16.10
Toma… 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 16.40 3D, 20.15 3D, 22.45

Subota, 6. novembar / nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 13.10, 14.30, 15.40, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00, 22.20
Gradonačelnik… 18.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10
Božiji čovek… 18.00
Demoni… 15.50
Dina… 13.45 3D, 16.45, 19.45, 21.00 3D
Luka (sinhronizovano)… 11.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.20, 13.30 3D
Nije vreme za umiranje… 18.45, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 22.15
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.10, 19.00
Rogovi… 16.10
Toma… 12.40, 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 12.30 3D, 14.40, 16.40 3D, 20.15 3D, 22.45

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00, 22.20
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 18.00
Demoni… 15.50
Dina… 16.45, 19.45, 21.00 3D
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje… 18.45, 21.50 3D
Noć veštica ubija… 22.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.10, 19.00
Rogovi… 16.10
Toma… 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 16.40 3D, 20.15 3D, 22.45 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 4. novembar
Južni vetar – Ubrzanje… 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 19.00, 20.00, 20.15, 21.00, 21.30, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Demoni… 19.00
Rogovi… 22.25
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.10
Venom 2… 15.20 4DX 3D, 16.20, 17.20 4DX 3D
Božiji čovek… 18.10
Toma… 17.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.45

Petak, 5. novembar
Južni vetar – Ubrzanje… 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 19.00, 20.00, 21.00, 21.30, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Demoni… 19.00
Rogovi… 22.25
Dina… 19.10 4DX 3D, 21.00, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 18.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.10
Venom 2… 15.20 4DX 3D, 16.20, 17.20 4DX 3D
Nije vreme za umiranje… 19.15
Toma… 16.30, 22.10
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 6. novembar
Južni vetar – Ubrzanje… 12.10, 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 19.00, 20.00, 21.00, 21.30, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Demoni… 19.00
Rogovi… 22.25
Dina… 19.10 4DX 3D, 21.00, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 18.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.55, 13.50, 14.50, 15.40, 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.55, 14.00, 15.10
Venom 2… 13.35 4DX 3D, 15.20 4DX 3D, 16.20, 17.20 4DX 3D
Nije vreme za umiranje… 19.40
Toma… 14.15, 17.00, 22.35
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 13.10, 14.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.45 4DX 3D, 12.40,
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.10

Nedelja, 7. novembar
Južni vetar – Ubrzanje… 12.10, 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 19.00, 19.40, 20.00, 21.00, 21.30, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Demoni… 19.00
Rogovi… 22.25
Dina… 19.10 4DX 3D, 21.00, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 18.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.55, 13.50, 14.50, 15.40, 17.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.55, 14.00, 15.10
Venom 2… 13.35 4DX 3D, 15.20 4DX 3D, 16.20, 17.20 4DX 3D
Toma… 14.15, 17.00, 22.35
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30, 13.10, 14.45
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.10
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.45 4DX 3D, 12.40,
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Južni vetar – Ubrzanje… 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 19.00, 19.40, 20.00, 21.00, 21.30, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Demoni… 19.00
Rogovi… 22.25
Dina… 19.10 4DX 3D, 21.00, 22.00 4DX 3D
Božiji čovek… 18.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.10
Venom 2… 15.20 4DX 3D, 16.20, 17.20 4DX 3D
Toma… 16.30, 22.35
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.45

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 19.45, 22.10
Gradonačelnik… 18.00
Božiji čovek… 19.30
Demoni… 16.00
Dina… 15.30 3D, 18.30 3D, 21.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.45
Nije vreme za umiranje… 18.15, 21.00 Dolby Atmos
Noć veštica ubija… 21.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Rogovi… 22.00
Toma… 16.30, 19.15, 21.30
Venom 2… 17.00, 19.00 Dolby Atmos 3D

Subota, 6. novembar / nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.30, 13.40, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 19.45, 22.10
Gradonačelnik… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.00
Božiji čovek… 19.30
Demoni… 16.00
Dina… 15.30 3D, 18.30 3D, 21.40
Luka (sinhronizovano)… 12.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.30, 15.45
Nije vreme za umiranje… 13.50 Dolby Atmos, 18.15, 21.00 Dolby Atmos
Noć veštica ubija… 21.50
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 14.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.15, 14.20, 15.15, 17.20
Rogovi… 22.00
Toma… 16.30, 19.15, 21.30
Venom 2… 11.50 Dolby Atmos 3D, 17.00, 19.00 Dolby Atmos 3D

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 19.45, 22.10
Gradonačelnik… 18.00
Božiji čovek… 19.30
Demoni… 16.00
Dina… 15.30 3D, 18.30 3D, 21.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.45
Nije vreme za umiranje… 18.15, 21.00 Dolby Atmos
Noć veštica ubija… 21.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Rogovi… 22.00
Toma… 16.30, 19.15, 21.30
Venom 2… 17.00, 19.00 Dolby Atmos 3D 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za novembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 4. novembar / petak, 5. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 17.20
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.30, 19.00 IMAX 3D, 20.30
Nije vreme za umiranje… 18.45 Dolby Atmos 3D, 22.00 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 21.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.15 Titl
Poslednji dvoboj… 21.10
Toma… 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 16.45 Dolby Atmos 3D, 19.30 3D, 21.50 Dolby Atmos 3D

Subota, 6. novembar / nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00, 13.15, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 15.00, 17.20
Demoni… 22.20
Dina… 15.00 IMAX 3D, 16.30, 19.40, 21.00 IMAX 3D
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.10, 14.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 13.50
Nije vreme za umiranje… 13.40 Dolby Atmos 3D, 17.55 IMAX 3D, 18.45 Dolby Atmos 3D
Noć veštica ubija… 16.00, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 13.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.15, 15.15, 17.20, 19.15
Poslednji dvoboj… 21.10
Rogovi… 22.35
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 12.20 IMAX 3D
Toma… 12.40, 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 11.40 Dolby Atmos 3D, 16.45 Dolby Atmos 3D, 19.20 3D, 21.50 Dolby Atmos 3D

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 17.20
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.30, 19.00 IMAX 3D, 20.30
Nije vreme za umiranje… 18.45 Dolby Atmos 3D, 22.00 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 21.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.15 Titl
Poslednji dvoboj… 21.10
Toma… 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 16.45 Dolby Atmos 3D, 19.30 3D, 21.50 Dolby Atmos 3D

Sreda, 10. novembar
Večni… 19.30 IMAX 3D – premijera
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.45, 17.00, 18.15, 19.30, 20.45, 22.00
Prošle noći u Sohou… 20.00
Gradonačelnik… 18.10
Božiji čovek… 17.20
Dina… 16.00 IMAX 3D, 17.30, 20.30
Nije vreme za umiranje… 18.45 Dolby Atmos 3D, 22.30 IMAX 3D
Noć veštica ubija… 21.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15, 17.15, 19.15 Titl
Poslednji dvoboj… 21.10
Toma… 15.30, 18.30, 21.20
Venom 2… 16.45 Dolby Atmos 3D, 19.30 3D, 21.50 Dolby Atmos 3D 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 4. novembar
Mare… 20.00

Petak, 5. novembar – četvrtak, 11. novembar
Nigde posebno… 20.15

Velika sala
Četvrtak, 4. novembar – sreda, 10. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.30, 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 22. novembar – petak, 26. novembar
Festival autorskog filma 2021

Utorak, 30. novembar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 4. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 18.00, 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.30
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.50

Petak, 5. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.00
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.50

Slobodna zona
Begunac… 18.30

Subota, 6. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.00
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.40, 11.45, 12.30, 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 13.40, 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 14.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.10

Slobodna zona
Najgora osoba na svetu… 18.30

Nedelja, 7. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.00
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.40, 11.45, 12.30, 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.30, 13.40, 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 14.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.10

Slobodna zona
Balada o beloj kravi… 18.30

Ponedeljak, 8. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.00
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.50

Slobodna zona
Snežni leopard… 18.30

Utorak, 9. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.00
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.50

Slobodna zona
Leto soula… 18.30

Sreda, 10. novembar
Južni vetar 2: Ubrzanje… 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30
Prošle noći u Sohou… 18.00, 20.10
Rogovi… 22.00
Demoni… 22.20
Dina… 21.30
Dina 3D… 19.00
Božiji čovek… 18.30
Venom… 19.30
Venom 2 3D… 17.00
Toma… 14.20, 20.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 15.50, 17.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.50 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 4. novembar
Beau Travail… 20.00 – engleski titl

Petak, 5. novembar
A Woman Under The Influence… 20.00 – srpski titl

Subota, 6. novembar
Titane… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 7. novembar
Angel’s Egg… 20.00 – engleski titl

Sreda, 10. novembar
Vertigo… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 11. novembar
Hour of The Wolf… 20.00 – engleski titl

Petak, 12. novembar
Naked Lunch… 20.00 – engleski titl

Subota, 13. novembar
Long Day’s Journey Into Night… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 14. novembar
Akira… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 4. novembar
Božiji čovek… 18.30
Minamata… 20.30

Petak, 5. novembar
Deponija + Cunami i trešnjin cvet… 16.00
Prvi sneg… 18.00
Frida + Starac i roda: priča o Malenoj i Klepetanu… 20.30

Subota, 6. novembar
Priča o padu… 16.00
Slobodnim stilom za Montenegro… 18.00
Balada o beloj kravi… 20.30

Nedelja, 7. novembar
Moj tata je hot dog… 16.00
Žica… 18.00
Bez kajanja… 20.30

Ponedeljak, 8. novembar
KPJ i Vukovar: od nastanka do nestanka… 16.00
Slučaj: Ti… 18.00
Društvena higijena… 20.30

Utorak, 9. novembar
Između dve zone… 16.00
Ja nikada ne plačem… 18.00
Budućnost… 20.30

Sreda, 10. novembar – nedelja, 14. novembar
Božiji čovek… 18.30
Minamata… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 4. novembar
Božiji čovek… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Petak, 5. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Subota, 6. novembar
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano) 3D… 16.00
Venom 2… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Nedelja, 7. novembar
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Prošle noći u Sohou… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00

Ponedeljak, 8. novembar / utorak, 9. novembar / sreda, 10. novembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 4. novembar – ponedeljak, 8. novembar
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.00 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.