Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (23-29. decembar 2021)
Bioskopski repertoari (23-29. decembar 2021): Matriks - Uskrsnuća
Bioskopski repertoari (23-29. decembar 2021): Matriks - Uskrsnuća

Bioskopski repertoari (23-29. decembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 23. do 29. decembra 2021. godine. Tu su premijere, revije i festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 23. do 29. decembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 23. decembar 2021. – četvrtak, 6. januar 2022.
Sala srpskog filma

Ciklus kratkometražnih filmova… 15.00
Okupirani bioskop (osim 26. decembra: Slatko od ništa)… 16.45
Slučaj Makavejev ili proces u bioskopskoj sali… 18.20

Četvrtak, 23. decembar 2021. / petak, 24. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 17.20
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.40
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.50
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 25. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 18.00, 21.00
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 17.20, 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 13.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 10.20, 12.30, 13.30, 15.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.40, 16.50
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.40, 12.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.15, 15.00

Nedelja, 26. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 17.20
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 13.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 10.20, 12.30, 14.40
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 11.30, 16.50
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.40, 12.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.15, 15.00

Ponedeljak, 27. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 18.00, 21.00
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 17.20, 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.50
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00

Utorak, 28. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 17.20
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.40
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.50
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 29. decembar 2021.
Matriks – Uskrsnuća… 14.30, 18.00, 21.00
Matriks – Uskrsnuća Atmos… 19.30, 22.20
Memorija… 22.30
Spajdermen: Put bez povratka… 17.20, 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.15
The French Dispatch… 19.45
Kelti… 21.40
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 20.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.50
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 23. decembar – sreda, 29. decembar
Trijumf… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Nije loše biti čovek… 18.00
Matriks – Uskrsnuća… 20.30

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Nije loše biti čovek… 18.00
Matriks – Uskrsnuća… 20.30

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Nije loše biti čovek… 18.00
Matriks – Uskrsnuća… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar / subota, 25. decembar
Rampart… 19.00
Srećna Nova, Jivu… 21.00

Nedelja, 26. decembar – četvrtak, 30. decembar
Memorija… 18.00
Trijumf… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 23. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 20.20, 21.00, 21.50, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.45 3D, 19.15 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.10
Ove godine Božić otpada… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30, 16.40 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.30 3D

Petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.45 3D, 17.00, 18.10 3D, 19.15 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Deset u pola… 22.30
Dina… 18.45
The French Dispatch… 16.00
Gučijevi… 20.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Nije loše biti čovek… 20.20
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 16.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.10 3D, 19.10, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D

Subota, 25. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 11.50, 13.50, 14.50, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.20 3D, 13.40, 14.40 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Božiji čovek… 15.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Deset u pola… 19.25
Dina… 18.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.15, 16.30 3D
Gučijevi… 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.30
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 17.30
Pogrešno skretanje… 21.20
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D

Nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 11.50, 13.50, 14.50, 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.20 3D, 13.40, 14.40 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30, 13.20
Deset u pola… 15.15
Dina… 18.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.15, 16.30 3D
Gučijevi… 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.45
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.30
Nije loše biti čovek… 19.40
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 21.50
Pogrešno skretanje… 17.20
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D

Ponedeljak, 27. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Deset u pola… 15.30
Dina… 18.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.30
Gučijevi… 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 22.40
Pogrešno skretanje… 17.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D

Utorak, 28. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Deset u pola… 15.35
Dina… 18.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.30
Gučijevi… 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Nije loše biti čovek… 19.45
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 22.10
Pogrešno skretanje… 17.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D

Sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.40, 17.40, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Deset u pola… 15.30
Dina… 18.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.30
Gučijevi… 20.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Nije loše biti čovek… 19.45
Nije vreme za umiranje… 21.40
Ove godine Božić otpada… 22.10
Pogrešno skretanje… 17.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 3D, 17.10, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00, 22.00 3D 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Memorija… 22.15
Matriks – Uskrsnuća…19.45, 22.30
Nije loše biti čovek… 17.45
Gučijevi… 19.30

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.00
Memorija… 22.15
Matriks – Uskrsnuća…19.45, 22.30
Nije loše biti čovek… 17.45
Gučijevi… 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 13.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.30, 20.00, 22.40
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.00
Memorija… 22.15
Matriks – Uskrsnuća…19.45, 22.30
Nije loše biti čovek… 17.45
Gučijevi… 19.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Matrix – Uskrsnuća… 17.40, 20.30, 21.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano) 3D… 15.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.50
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 17.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.20
Svinja… 22.00
Nije loše biti čovek… 19.30
Spenser… 17.50
The French Dispatch… 20.00
Gučijevi… 18.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.40

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Matrix – Uskrsnuća… 17.40, 20.30, 21.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 13.00, 15.50
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 17.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.45, 14.30, 16.20
Svinja… 22.00
Nije loše biti čovek… 19.30
Spenser… 17.50
The French Dispatch… 20.00
Gučijevi… 18.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.40

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matrix – Uskrsnuća… 17.40, 20.30, 21.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano) 3D… 15.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.50
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 17.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.20
Svinja… 22.00
Nije loše biti čovek… 19.30
Spenser… 17.50
The French Dispatch… 20.00
Gučijevi… 18.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.40 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 23. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00 MX4D, 17.00, 20.00, 20.50 MX4D, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 16.50, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.40
Gučijevi… 20.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D

Petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00 MX4D, 16.30, 19.20, 20.50 MX4D, 22.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.00, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.40
Gučijevi… 20.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15
Nije loše biti čovek… 19.10
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 13.30, 15.00 MX4D, 16.30, 19.20, 20.50 MX4D, 22.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.00, 13.30 3D, 15.20, 17.00, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.40, 15.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 13.10, 15.40 3D
Gučijevi… 20.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.10
Nije loše biti čovek… 19.10
Spajdermen: Put bez povratka… 12.00 MX4D 3D, 12.30, 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D

Ponedeljak, 27. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00 MX4D, 16.30, 19.20, 20.50 MX4D, 22.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.00, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15
Nije loše biti čovek… 19.10
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D

Utorak, 28. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00 MX4D, 16.30, 19.20, 20.50 MX4D, 22.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.00, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.40
Gučijevi… 20.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15
Nije loše biti čovek… 19.10
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D

Sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.00 MX4D, 16.30, 19.20, 20.50 MX4D, 22.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.00, 17.50 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15
Nije loše biti čovek… 19.10
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 17.30, 18.00 MX4D 3D, 18.30 3D, 20.20, 21.30 3D 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 23. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 15.50 3D, 16.45, 18.15 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Gučijevi… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.45
Nije loše biti čovek… 17.40
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 17.10, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30 3D, 22.30 3D

Petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 15.50 3D, 16.45, 18.15 3D, 19.20 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.25
Gučijevi… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.45
Nije loše biti čovek… 17.15
Ove godine Božić otpada… 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 17.10, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30 3D, 22.30 3D

Subota, 26. decembar / nedelja, 27. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 12.00, 14.00,15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.15, 13.30 3D, 14.30, 15.45 3D, 16.45, 18.15 3D, 19.20 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30, 15.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.50, 16.15 3D
Gučijevi… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.45
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.15
Nije loše biti čovek… 17.10
Ove godine Božić otpada… 21.45
Pogrešno skretanje… 17.20
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00, 12.40 3D, 13.40, 15.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30 3D, 22.30 3D

Ponedeljak, 27. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 15.50 3D, 16.45, 18.15 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Gučijevi… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.45
Nije loše biti čovek… 17.15
Ove godine Božić otpada… 22.20
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 17.10, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30 3D, 22.30 3D

Utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 22.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 15.50 3D, 16.45, 18.15 3D, 19.20 Titl
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.20
Gučijevi… 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.45
Nije loše biti čovek… 17.15
Ove godine Božić otpada… 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 17.10, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30 3D, 22.30 3D 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 17.00, 18.15, 19.45, 22.30
Matriks – Uskrsnuća 4DX… 15.30, 21.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.55, 16.10 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 16.30 3D, 18.15 4DX 3D, 19.15, 21.15, 2.00 3D
Ove godine Božić otpada… 18.10, 20.00
Svinja… 22.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.20
Spenser… 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 17.45
Nije loše biti čovek… 20.15
Gučijevi… 21.40
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50

Subota, 25. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 17.00, 18.15, 19.45, 22.30
Matriks – Uskrsnuća 4DX… 15.30, 21.00
Pevajmo 2 (titlovano)… 18.10
Ove godine Božić otpada… 18.10, 20.00
Svinja… 22.15
Spenser… 19.30
Nije loše biti čovek… 20.15
Gučijevi… 21.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.30 3D, 11.55, 12.50, 14.05 3D, 14.55, 16.10 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.45 4DX 3D, 13.45, 16.30 3D, 18.15 4DX 3D, 19.15, 21.15. 22.00 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.50, 16.20
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.05, 17.45
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00. 12.35, 16.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.10
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.45

Nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 17.00, 18.15, 19.45, 22.30
Matriks – Uskrsnuća 4DX… 15.30, 21.00
Pevajmo 2 (titlovano)… 18.10
Ove godine Božić otpada… 18.10, 20.00
Svinja… 22.15
Spenser… 19.30
Nije loše biti čovek… 20.15
Gučijevi… 21.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.30 3D, 11.55, 12.45 4DX 3D, 12.50, 14.05 3D, 14.55, 16.10 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 13.45, 16.30 3D, 18.15 4DX 3D, 19.15, 21.15, 22.00 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.50, 16.20
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.05, 17.45
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00, 12.35, 16.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.10
Ainbo: Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 17.00, 18.15, 19.45, 22.30
Matriks – Uskrsnuća 4DX… 15.30, 21.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.55, 16.10 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 16.30 3D, 18.15 4DX 3D, 19.15, 21.15, 2.00 3D
Ove godine Božić otpada… 18.10, 20.00
Svinja… 22.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.20
Spenser… 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 17.45
Nije loše biti čovek… 20.15
Gučijevi… 21.40
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.50 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 23. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.40 Dolby Atmos, 18.00, 20.00 Dolby Atmos, 21.00, 22.50 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.00 3D, 17.00, 17.45, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 20.45, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.00
Nije loše biti čovek… 20.15
Ove godine Božić otpada… 21.30
Pogrešno skretanje… 19.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 Dolby Atmos 3D, 17.30, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.30, 22.00 Dolby Atmos 3D

Petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.30 Dolby Atmos, 18.00, 19.30 Dolby Atmos, 21.00, 22.30 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.00 3D, 17.00, 17.45, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 20.45, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.00
Nije loše biti čovek… 20.00
Ove godine Božić otpada… 21.30
Pogrešno skretanje… 19.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 Dolby Atmos 3D, 17.30, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.30, 22.00 Dolby Atmos 3D

Subota, 25. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 12.10, 13.10, 15.00, 16.30 Dolby Atmos, 18.00, 19.30 Dolby Atmos, 21.00, 22.30 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.00 3D, 13.00, 14.15 3D, 15.15, 16.00 3D, 17.00, 17.45, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.45, 13.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 15.30
Gučijevi… 20.45, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 12.30
Nije loše biti čovek… 20.00
Ove godine Božić otpada… 21.30
Pogrešno skretanje… 19.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Spajdermen: Put bez povratka… 11.15, 13.20 Dolby Atmos 3D, 14.05, 16.10 Dolby Atmos 3D, 17.30, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.30, 22.00 Dolby Atmos 3D

Nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 12.10, 13.10, 15.00, 16.30 Dolby Atmos, 18.00, 19.30 Dolby Atmos, 21.00, 22.30 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.00 3D, 13.00, 14.15 3D, 15.15, 16.00 3D, 16.35, 17.00, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.45, 13.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 15.30
Gučijevi… 20.45, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.45
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 12.30
Nije loše biti čovek… 20.00
Ove godine Božić otpada… 21.30
Pogrešno skretanje… 17.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Spajdermen: Put bez povratka… 11.15, 13.20 Dolby Atmos 3D, 14.05, 16.10 Dolby Atmos 3D, 17.30, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.30, 22.00 Dolby Atmos 3D

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.30 Dolby Atmos, 18.00, 19.30 Dolby Atmos, 21.00, 22.30 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.00 3D, 17.00, 18.20 3D, 19.15 (titl)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 20.45, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.00
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Ove godine Božić otpada… 21.30
Pogrešno skretanje… 19.45
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 16.10 Dolby Atmos 3D, 17.30, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.30, 22.00 Dolby Atmos 3D 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Petak, 24. decembar – nedelja, 26. decembar
Festival studentskog filma

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Festival podvodnog filma
Više informacija na OVOM LINKU

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 23. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.00, 17.30, 19.00, 20.00 Dolby Atmos, 21.00 IMAX, 21.50, 22.50 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.40, 17.50 3D, 18.50, 19.30 (titlovano)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Dina… 15.15, 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Gučijevi… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 21.40
Ove godine Božić otpada… 17.25
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00 IMAX 3D, 16.15, 17.10 Dolby Atmos 3D, 18.00 IMAX 3D, 19.15 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.15

Petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.00, 17.30, 19.00, 20.00 Dolby Atmos, 21.00 IMAX, 21.50, 22.50 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.40, 17.50 3D, 18.50, 19.30 (titlovano)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Dina… 15.15, 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Gučijevi… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 21.40
Nije vreme za umiranje… 18.20
Ove godine Božić otpada… 17.25
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00 IMAX 3D, 16.15, 17.10 Dolby Atmos 3D, 18.00 IMAX 3D, 19.15 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.15

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 13.00, 16.00, 17.30, 19.00, 20.00 Dolby Atmos, 21.00 IMAX, 21.50, 22.50 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.15, 13.20 3D, 14.30, 15.35 3D, 16.45, 17.50 3D, 18.50, 19.30 (titlovano)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.40, 16.30
Dina… 13.30, 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.20, 12.45 3D, 15.10
Gučijevi… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.40, 15.25
Nije loše biti čovek… 21.40
Nije vreme za umiranje… 18.20
Ove godine Božić otpada… 17.20
Spajdermen: Put bez povratka… 11.10 Dolby Atmos 3D, 12.00 IMAX 3D, 13.10, 14.15 Dolby Atmos 3D, 15.00 IMAX 3D, 15.00 IMAX 3D, 16.15, 17.10 Dolby Atmos 3D, 18.00 IMAX 3D, 19.15 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.15

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.00, 17.30, 19.00, 20.00 Dolby Atmos, 21.00 IMAX, 21.50, 22.50 Dolby Atmos
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.40, 17.50 3D, 18.50, 19.30 (titlovano)
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Dina… 15.15, 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Gučijevi… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 21.40
Nije vreme za umiranje… 18.20
Ove godine Božić otpada… 17.25
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00 IMAX 3D, 16.15, 17.10 Dolby Atmos 3D, 18.00 IMAX 3D, 19.15 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.15 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Memorija… 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 20.30
Nije loše biti čovek… 20.00
Gučijevi… 22.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40, 17.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Memorija… 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 13.10, 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 20.30
Nije loše biti čovek… 20.00
Gučijevi… 22.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 10.40, 12.50, 15.00, 17.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.10, 18.20
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 16.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.40, 17.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.10, 14.20

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar / sreda, 29. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00, 22.20
Memorija… 21.45
Spajdermen: Put bez povratka… 19.00, 22.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 20.30
Nije loše biti čovek… 20.00
Gučijevi… 22.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.20
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40, 17.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 23. decembar
Breathless… 20.00 – srpski titl

Petak, 24. decembar
THX 1138… 20.00 – srpski titl

Subota, 25. decembar
Scarface… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 26. decembar
Night Is Short, Walk On Girl… 20.00 – engleski titl

Sreda, 29. decembar
The French Connection… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 30. decembar
Santa Sangre… 20.00 – srpski titl

Petak, 31. decembar – utorak, 4. januar
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 23. decembar
Još jedna tura… 18.30
Memorija… 20.30

Petak, 24. decembar
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.30
Memorija… 20.30

Subota, 25. decembar
Božiji čovek… 18.30
Memorija… 20.30

Nedelja, 26. decembar
Oaza… 18.30
Memorija… 20.30

Ponedeljak, 27. decembar
Nečista krv… 18.30
Memorija… 20.30

Utorak, 28. decembar
Nije loše biti čovek… 18.30
Telo Hristovo… 20.30

Sreda, 29. decembar
Kelti… 18.30
Hladni rat… 20.30

Četvrtak, 30. decembar
Noćna smena… 18.30
Dragi drugovi… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 23. decembar / petak, 24. decembar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 25. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 17.00
Matriks – Uskrsnuća… 20.00

Nedelja, 26. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 20.00

Ponedeljak, 27. decembar / utorak, 28. decembar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 29. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 19.00

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 23. decembar – nedelja, 26. decembar
Nedelja savremenog turskog filma 2021.
Informacije i program pogledajte na OVOM LINKU.

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.