Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (3-9. februar 2022)
Bioskopski repertoari (3-9. februar 2022): Smrt na Nilu
Bioskopski repertoari (3-9. februar 2022): Smrt na Nilu

Bioskopski repertoari (3-9. februar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 3. do 9. februara 2022. Tu su novi filmovi, premijera filma Keneta Brane, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 3. do 9. februara 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 3. februar 2022. / petak, 4. februar 2022.
Mesečev pad… 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 16.40, 19.15
Jagnje… 18.30
Visoka moda… 17.15
Aleja noćnih mora… 19.00, 21.00
Zlatni dečko… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
King’s Man: Početak… 16.20, 20.20
Vrisak… 22.00
Spajdermen: Put bez povratka… 14.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.40
Nije loše biti čovek… 20.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20

Kombank dvorana - porodični vikend, 5. i 6. februar 2022.

Subota, 5. februar 2022. / nedelja, 6. februar 2022.
Mesečev pad… 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 16.40, 19.15
Jagnje… 18.30
Visoka moda… 17.15
Aleja noćnih mora… 21.00
Zlatni dečko… 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
King’s Man: Početak… 20.20
Spajdermen: Put bez povratka… 14.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.40
Nije loše biti čovek… 20.40
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 11.20, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.45
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 10.30, 15.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.45
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Ponedeljak, 7. februar 2022. / utorak, 8. februar 2022.
Mesečev pad… 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 16.40, 19.15
Jagnje… 18.30
Visoka moda… 17.15
Aleja noćnih mora… 19.00, 21.00
Zlatni dečko… 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
King’s Man: Početak… 16.20, 20.20
Vrisak… 22.00
Spajdermen: Put bez povratka… 14.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.40
Nije loše biti čovek… 20.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20

Sreda, 9. februar 2022.
Smrt na Nilu… 19.30 – premijera
Mesečev pad… 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 16.40, 19.15
Jagnje… 18.30
Visoka moda… 17.15
Aleja noćnih mora… 19.00, 21.00
Zlatni dečko… 15.30, 17.30, 21.30
King’s Man: Početak… 16.20, 20.20
Vrisak… 22.00
Spajdermen: Put bez povratka… 14.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.40
Nije loše biti čovek… 20.40
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.20 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 3. februar – sreda, 9. februar
Jazavac pred sudom… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Nije loše biti čovek… 16.00
Jagnje… 18.00
Zlatni dečko… 20.00

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Vuk i lav… 11.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Nije loše biti čovek… 16.00
Jagnje… 18.00
Zlatni dečko… 20.00

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar / sreda, 9. februar
Nije loše biti čovek… 16.00
Jagnje… 18.00
Zlatni dečko… 20.00

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Visoka moda… 18.00
Jagnje… 20.00

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Festival Prehlad… 16.00-20.00
Instagram: @prepad.fest ili @kulturni_centar_beograda
Više na OVOM LINKU.

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar / sreda, 9. februar
Visoka moda… 18.00
Jagnje… 20.00 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Jazavac pred sudom… 20.15, 22.10
Knjiga ljubavi… 15.50, 18.20, 21.00
Mesečev pad… 16.45, 19.20, 22.00
Jagnje… 19.10, 21.20
Aleja noćnih mora… 18.15, 21.30
Božiji čovek… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 20.20
King’s Man – Početak… 19.45, 22.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Matriks – Uskrsnuća… 21.10
Mržnja puna ljubavi… 15.30
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40 3D, 18.45 3D, 21.40
Visoka moda… 17.45
Vrisak… 16.20, 19.00, 21.15
Zlatni dečko… 15.20, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 22.40

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Jazavac pred sudom… 20.15, 22.10
Knjiga ljubavi… 15.50, 18.20, 21.00
Mesečev pad… 16.40, 19.20, 22.00
Jagnje… 19.10, 21.20
Aleja noćnih mora… 18.15, 21.30
Božiji čovek… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.45, 16.00 3D
Gučijevi… 20.20
King’s Man – Početak… 19.45, 22.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
Matriks – Uskrsnuća… 21.10
Mržnja puna ljubavi… 15.30
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.50, 13.50, 15.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.30, 17.00 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.40, 15.40 3D, 18.45 3D, 21.40
Visoka moda… 13.20, 17.45
Vrisak… 14.00, 16.20, 19.00, 21.15
Vuk i lav… 13.15
Zlatni dečko… 14.20, 15.20, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 22.40

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Jazavac pred sudom… 20.15, 22.10
Knjiga ljubavi… 15.50, 18.20, 21.00
Mesečev pad… 16.45, 19.20, 22.00
Jagnje… 19.10, 21.20
Aleja noćnih mora… 18.15, 21.30
Božiji čovek… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 20.20
King’s Man – Početak… 19.45, 22.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Matriks – Uskrsnuća… 21.10
Mržnja puna ljubavi… 15.30
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40 3D, 18.45 3D, 21.40
Visoka moda… 17.45
Vrisak… 16.20, 19.00, 21.15
Zlatni dečko… 15.20, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 22.40

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu… 19.00, 21.30 – premijera
Jazavac pred sudom… 20.15, 22.10
Knjiga ljubavi… 15.50, 18.20, 21.00
Mesečev pad… 16.45, 19.20, 22.00
Jagnje… 19.10, 21.20
Aleja noćnih mora… 18.15
Božiji čovek… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 20.20
King’s Man – Početak… 19.45, 22.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Matriks – Uskrsnuća… 21.10
Mržnja puna ljubavi… 15.30
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 17.00
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40 3D, 18.45 3D, 21.40
Visoka moda… 17.45
Vrisak… 16.20, 21.50
Zlatni dečko… 15.20, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 22.40 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Knjiga ljubavi… 17.30, 19.50
Mesečev pad… 19.45
Visoka moda… 21.45
Jazavac pred sudom… 15.10
Zlatni dečko… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Aleja noćnih mora… 22.15
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Knjiga ljubavi… 17.30, 19.50
Mesečev pad… 19.45
Visoka moda… 21.45
Jazavac pred sudom… 15.10
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.10, 13.40
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.15
Zlatni dečko… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Aleja noćnih mora… 22.15
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.45

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar / sreda, 9. februar
Knjiga ljubavi… 17.30, 19.50
Mesečev pad… 19.45
Visoka moda… 21.45
Jazavac pred sudom… 15.10
Zlatni dečko… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Aleja noćnih mora… 22.15
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.45

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Mesečev pad… 18.00, 20.30
Knjiga ljubavi… 20.10
Jazavac pred sudom… 16.20
Jagnje… 22.00
Visoka moda… 18.10
Aleja noćnih mora… 20.40
Zlatni dečko… 17.50, 19.50, 21.50
King’s Man: Početak… 21.00
Vrisak… 18.40
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.40
Vuk i lav… 16.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.50
Gučijevi… 17.30

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Mesečev pad… 18.00, 20.30
Knjiga ljubavi… 20.10
Jazavac pred sudom… 16.20
Jagnje… 22.00
Visoka moda… 18.10
Aleja noćnih mora… 20.40
Zlatni dečko… 17.50, 19.50, 21.50
King’s Man: Početak… 21.00
Vrisak… 18.40
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40
Vuk i lav… 16.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.50, 14.50
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 13.50, 15.50
Gučijevi… 17.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.40, 14.30

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar / sreda, 9. februar
Mesečev pad… 18.00, 20.30
Knjiga ljubavi… 20.10
Jazavac pred sudom… 16.20
Jagnje… 22.00
Visoka moda… 18.10
Aleja noćnih mora… 20.40
Zlatni dečko… 17.50, 19.50, 21.50
King’s Man: Početak… 21.00
Vrisak… 18.40
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.40
Vuk i lav… 16.50
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.50
Gučijevi… 17.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Jazavac pred sudom… 19.45
Knjiga ljubavi… 15.40, 20.45
Mesečev pad… 17.15, 19.30 MX4D, 21.00, 22.00 MX4D
Aleja noćnih mora… 21.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
King’s Man – Početak… 18.10
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 17.00, 19.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 16.40 MX4D 3D, 18.30 3D, 21.20
Vrisak… 16.15
Zlatni dečko… 18.20, 20.20, 22.20

Subota, 5. februar / nedelja, 6. januar
Jazavac pred sudom… 19.45
Knjiga ljubavi… 15.40, 20.45
Mesečev pad… 14.00 MX4D, 17.15, 19.30 MX4D, 21.00, 22.00 MX4D
Aleja noćnih mora… 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.45 3D, 16.00 3D
King’s Man – Početak… 18.10
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 17.00, 19.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.40, 13.15, 15.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.45, 15.00 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.10 MX4D 3D, 16.40 MX4D 3D, 18.30 3D, 21.20
Vrisak… 16.15
Vuk i lav… 13.30
Zlatni dečko… 18.20, 20.20, 22.20

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Jazavac pred sudom… 19.45
Knjiga ljubavi… 15.40, 20.45
Mesečev pad… 17.15, 19.30 MX4D, 21.00, 22.00 MX4D
Aleja noćnih mora… 21.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
King’s Man – Početak… 18.10
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 17.00, 19.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 16.40 MX4D 3D, 18.30 3D, 21.20
Vrisak… 16.15
Zlatni dečko… 18.20, 20.20, 22.20

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu… 18.30, 21.50 – premijera
Jazavac pred sudom… 19.45
Knjiga ljubavi… 15.40, 20.45
Mesečev pad… 17.15, 19.30 MX4D, 21.00, 22.00 MX4D
Aleja noćnih mora… 21.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
King’s Man – Početak… 18.10
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 17.00
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 16.40 MX4D 3D, 19.00 3D
Vrisak… 16.15
Zlatni dečko… 18.20, 20.20, 22.20

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar / subota, 5. februar
Zlatni dečko… 19.00

Četvrtak, 10. februar
Nagrađeni filmovi sa 15. međunarodnog festivala „Prvi kadar“… 19.00

Četvrtak, 17. februar / petak, 18. februar / subota, 19. februar
Potreba za mržnjom… 19.00

Četvrtak, 24. februar / petak, 25. februar / subota, 26. februar
Leto kada sam naučila da letim… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 4. februar
Tribina „Gnevni filmovi“: Zlatni dečko… 20.00
Gosti kritičara Zorana Jankovića i Đorđa Bajića su reditelj/scenarista/producent Ognjen Janković, glumci Jovana Gavrilović i Ljubomir Bulajić i producent Uglješa Jokić. Ulaz je slobodan.

Četvrtak, 10. februar
DOK Cinema DOB: Telenovela sivo u koloru
Projekcija i razgovor o filmu
Gost: Filip Martinović, reditelj, scenarista i producent
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz za dž 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Jazavac pred sudom… 16.00, 19.45, 21.30
Knjiga ljubavi… 19.10, 21.40
Mesečev pad… 17.15, 20.30, 21.50
Aleja noćnih mora… 21.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.45
King’s Man – Početak… 21.20
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30, 17.30, 19.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.15 3D, 17.45, 20.45 3D
Visoka moda… 18.20
Vrisak… 17.00, 19.30
Zlatni dečko… 15.15, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Jazavac pred sudom… 15.15, 19.45, 21.30
Knjiga ljubavi… 19.10, 21.40
Mesečev pad… 17.15, 20.30, 21.50
Aleja noćnih mora… 21.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.30, 16.45 3D
King’s Man – Početak… 21.20
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30, 19.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 12.45, 14.40, 16.30
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.30, 15.00 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.00, 14.50, 16.15 3D, 17.45, 20.45 3D
Visoka moda… 18.20
Vrisak… 17.00, 19.30
Vuk i lav… 12.10, 14.15
Zlatni dečko… 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Jazavac pred sudom… 16.00, 19.45, 21.30
Knjiga ljubavi… 19.10, 21.40
Mesečev pad… 17.15, 20.30, 21.50
Aleja noćnih mora… 21.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.45
King’s Man – Početak… 21.20
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30, 17.30, 19.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.15 3D, 17.45, 20.45 3D
Visoka moda… 18.20
Vrisak… 17.00, 19.30
Zlatni dečko… 15.15, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00

Sreda, 9. februar
Ti si taj… 20.00 – premijera
Smrt na Nilu… 18.20, 21.00 – premijera
Jazavac pred sudom… 16.00, 19.45, 21.30
Knjiga ljubavi… 19.10, 21.40
Mesečev pad… 17.15, 20.30, 21.50
Aleja noćnih mora… 21.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.45
King’s Man – Početak… 21.20
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30, 17.30, 19.20
Pčelica Maja 3 – Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Spajdermen: Put bez povratka… 16.15 3D, 17.45
Visoka moda… 18.20
Vrisak… 17.00, 19.30
Zlatni dečko… 15.15, 18.00, 19.00, 22.15 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Mesečev pad… 16.30 4DX, 17.30, 19.00 4DX, 20.00, 21.30 4DX, 22.30
Knjiga ljubavi…18.15, 20.20, 22.25
Visoka moda… 17.45
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.40
Vrisak… 19.40, 22.30
The King’s Man: Početak… 17.10, 22.35
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Matriks – Uskrsnuća… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 19.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.50, 17.05
Zlatni dečko… 18.00, 20.15, 22.15
Vuk i lav… 15.15
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Mesečev pad… 13.30, 16.30 4DX, 17.30, 19.00 4DX, 20.00, 21.30 4DX, 22.30
Knjiga ljubavi…18.15, 20.20, 22.25
Visoka moda… 17.45
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.40
Vrisak… 19.40, 22.30
The King’s Man: Početak… 17.10, 22.35
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Matriks – Uskrsnuća… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 19.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 15.50, 17.05
Zlatni dečko… 18.00, 20.15, 22.15
Vuk i lav… 13.20, 15.15
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.15, 16.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.05, 13.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Mesečev pad… 16.30 4DX, 17.30, 19.00 4DX, 20.00, 21.30 4DX, 22.30
Knjiga ljubavi…18.15, 20.20, 22.25
Visoka moda… 17.45
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.40
Vrisak… 19.40, 22.30
The King’s Man: Početak… 17.10, 22.35
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Matriks – Uskrsnuća… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 19.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.50, 17.05
Zlatni dečko… 18.00, 20.15, 22.15
Vuk i lav… 15.15
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu… 20.00, 22.30 – premijera
Mesečev pad… 16.30 4DX, 17.30, 19.00 4DX, 20.00, 21.30 4DX, 22.30
Knjiga ljubavi…18.15, 20.20, 22.25
Visoka moda… 17.45
Aleja noćnih mora… 18.50, 21.40
Vrisak… 19.40, 22.30
The King’s Man: Početak… 17.10, 22.35
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00
Matriks – Uskrsnuća… 15.00
Spajdermen: Put bez povratka… 19.45
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 15.50, 17.05
Zlatni dečko… 18.00
Vuk i lav… 15.15
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Jazavac pred sudom… 19.45, 21.45
Knjiga ljubavi… 17.15, 20.50
Mesečev pad… 16.45, 19.15, 22.00
Aleja noćnih mora… 20.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 21.20
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.45, 17.45 3D, 20.40 3D
Visoka moda… 18.30
Vrisak… 15.00, 18.15
Zlatni dečko… 15.15, 17.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Jazavac pred sudom… 19.45, 21.45
Knjiga ljubavi… 17.15, 20.50
Mesečev pad… 16.45, 19.15, 22.00
Aleja noćnih mora… 20.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.15 3D, 13.45, 16.00 3D
Gučijevi… 21.20
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.00
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 13.00, 14.15, 16.10
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.00, 13.30, 15.30 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.40 3D, 15.45, 17.45 3D, 20.40 3D
Visoka moda… 18.30
Vrisak… 15.00, 18.15
Vuk i lav… 14.45
Zlatni dečko… 14.45, 15.15, 17.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Jazavac pred sudom… 19.45, 21.45
Knjiga ljubavi… 17.15, 20.50
Mesečev pad… 16.45, 19.15, 22.00
Aleja noćnih mora… 20.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 21.20
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.45, 17.45 3D, 20.40 3D
Visoka moda… 18.30
Vrisak… 15.00, 18.15
Zlatni dečko… 15.15, 17.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu… 19.15 – premijera
Jazavac pred sudom… 19.45, 21.45
Knjiga ljubavi… 17.15, 20.50
Mesečev pad… 16.45, 19.15, 22.00
Aleja noćnih mora… 20.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.30, 18.00
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 16.10
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen: Put bez povratka… 15.45, 17.45 3D, 21.20
Visoka moda… 18.30
Vrisak… 15.00, 18.15
Zlatni dečko… 15.15, 17.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za februar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Četvrtak, 3. februar – nedelja, 6. februar
Velikani svetskog filma: Piter Bogdanović

Petak, 4. februar – sreda, 9. februar
Festival iranskog filma 

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Jazavac pred sudom… 16.45, 19.45, 21.40
Knjiga ljubavi… 18.30, 21.00
Mesečev pad… 16.15 IMAX, 17.15, 19.00 IMAX, 20.00, 21.45 IMAX
Jagnje… 17.30
Aleja noćnih mora… 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 18.15
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Spajdermen: Put bez povratka Dolby Atmos 3D… 17.40, 20.45
Visoka moda… 17.00
Vrisak… 19.20, 22.00
Zlatni dečko… 15.50, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Jazavac pred sudom… 16.45, 19.45, 21.40
Knjiga ljubavi… 18.30, 21.00
Mesečev pad… 13.30 IMAX, 16.15 IMAX, 17.15, 19.00 IMAX, 20.00, 21.45 IMAX
Jagnje… 17.30
Aleja noćnih mora… 21.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.20, 16.00 3D
Gučijevi… 18.15
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 13.10, 15.20
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 13.40, 14.45
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.15, 15.40 3D
Spajdermen: Put bez povratka Dolby Atmos 3D… 14.30, 17.40, 20.45
Visoka moda… 17.00
Vrisak… 19.20, 22.00
Zlatni dečko… 13.45, 15.50, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Jazavac pred sudom… 16.45, 19.45, 21.40
Knjiga ljubavi… 18.30, 21.00
Mesečev pad… 16.15 IMAX, 17.15, 19.00 IMAX, 20.00, 21.45 IMAX
Jagnje… 17.30
Aleja noćnih mora… 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 18.15
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Spajdermen: Put bez povratka Dolby Atmos 3D… 17.40, 20.45
Visoka moda… 17.00
Vrisak… 19.20, 22.00
Zlatni dečko… 15.50, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu… 20.00 IMAX – premijera
Jazavac pred sudom… 16.45, 19.45, 21.40
Knjiga ljubavi… 18.30, 21.00
Mesečev pad… 17.10, 17.15 IMAX, 20.00, 22.35 IMAX
Jagnje… 17.30
Aleja noćnih mora… 21.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Gučijevi… 18.15
King’s Man – Početak… 18.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 15.30
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Spajdermen: Put bez povratka Dolby Atmos 3D… 17.40, 20.45
Visoka moda… 17.00
Vrisak… 19.20, 22.00
Zlatni dečko… 15.50, 18.00, 20.15, 21.30, 22.30 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Konačni izveštaj… 19.00

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00
Konačni izveštaj… 19.00

Ponedeljak, 7. februar – petak, 11. februar
Konačni izveštaj… 19.00

Subota, 12. februar / nedelja, 13. februar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00
Konačni izveštaj… 19.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 3. februar / petak, 4. februar
Mesečev pad… 16.40, 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 17.15, 19.00
Jagnje… 21.40
Visoka moda… 19.15
Aleja noćnih mora… 20.45, 22.00
Zlatni dečko… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
The King’s Man: Početak… 17.00, 19.30
Vrisak… 21.15
Spajdermen: Put bez povratka… 18.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.40
Vuk i lav… 15.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 5. februar / nedelja, 6. februar
Mesečev pad… 16.40, 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 17.15, 19.00
Jagnje… 21.40
Visoka moda… 19.15
Aleja noćnih mora… 20.45, 22.00
Zlatni dečko… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
The King’s Man: Početak… 17.00, 19.30
Vrisak… 21.15
Spajdermen: Put bez povratka… 18.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.40
Vuk i lav… 15.15
Pčelica Maja 3: Zlatno jaje (sinhronizovano)… 10.45, 12.45
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 12.00, 13.15, 14.00, 16.00, 18.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.15
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.15, 14.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar
Mesečev pad… 16.40, 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 17.15, 19.00
Jagnje… 21.40
Visoka moda… 19.15
Aleja noćnih mora… 20.45, 22.00
Zlatni dečko… 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
The King’s Man: Početak… 17.00, 19.30
Vrisak… 21.15
Spajdermen: Put bez povratka… 18.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.40
Vuk i lav… 15.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.45

Sreda, 9. februar
Smrt na Nilu.. 19.30 – premijera
Mesečev pad… 16.40, 20.00, 22.30
Jazavac pred sudom… 17.15, 19.00
Jagnje… 21.40
Visoka moda… 19.15
Aleja noćnih mora… 20.45, 22.00
Zlatni dečko… 15.30, 17.30, 22.15
The King’s Man: Početak… 17.00, 19.30
Vrisak… 21.15
Spajdermen: Put bez povratka… 18.40
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.40
Vuk i lav… 15.15
Kliford – veliki crveni pas (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.45 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 3. februar
Au revoir les enfants… 20.00 – srpski titl

Petak, 4. februar
Cronos… 20.00 – srpski titl

Subota, 5. februar
Flowers of Shanghai… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 6. februar
Cowboy Bebop: The Movie… 20.00 – engleski titl

Sreda, 9. februar
Le samourai… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 10. februar
Ugetsu… 20.00 – engleski titl

Petak, 11. februar
Rosemary’s Baby… 20.00 – srpski titl

Subota, 12. februar
Thief… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 13. februar
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 3. februar – sreda, 9. februar
Jagnje… 18.30
Baksuzni seks ili luda pornografija… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 3. februar
Jagnje… 20.00

Petak, 4. februar
Luka (sinhronizovano)… 18.00
Knjiga ljubavi… 20.00

Subota, 5. februar
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Jazavac pred sudom… 18.00
Mesečev pad… 20.00

Nedelja, 6. februar
Luka (sinhronizovano)… 16.00
Knjiga ljubavi… 18.00
Jazavac pred sudom… 20.00

Ponedeljak, 7. februar / utorak, 8. februar / sreda, 9. februar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.