Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – april 2022.
Pozorišni repertoari - april 2022: 24 godine Pan teatra
Pozorišni repertoari - april 2022: 24 godine Pan teatra

Pozorišni repertoari – april 2022.

Ovo su pozorišni repertoari za april 2022. godine. Ovog meseca pripremljeno je nekoliko premijera, a Pinokio i Pan teatar obeležiće svoje jubileje.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – april 2022.
(kliknite na naziv pozorišta)

Opera i teatar Madlenianum
Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
Kombank dvorana / MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
KPGT
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Stand up komedija
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Teatrijum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
Jevrejski kulturni centar
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32, tel. 011/316 27 97, blagajna@madlenianum.rs
Muzej Zepter, Knez Mihailova 42, tel. 011/21 80 400; 011/33 00 111, biletarnica@madlenianum.rs

 

Madlenianum - repertoar april 2022

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Petak, 8. april (20.00) Šećerna vodica
Subota, 9. april (20.00) Šećerna vodica
Nedelja, 10. april (20.00) Kao da smo bile nekad
Sreda, 13. april (20.00) Šećerna vodica
Subota, 16. april (20.00) Kao da smo bile nekad
Nedelja, 17. april (20.00) Lutke

Cena ulaznice 500 RSD
Rezervacije: studiocentar@gmail.com

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 2. april (20.00) Kretanje
Petak, 15. april (20.00) Mogućnost zabavljanja kod ptica – premijera
Nedelja, 17. april (20.00) Adresa svemir
Sreda, 20. april (20.00) Dunjaluk – Baletska škola „Lujo Davičo“
Četvrtak, 21. april (20.00) Mogućnost zabavljanja kod ptica
Četvrtak, 28. april (20.00) Mogućnost zabavljanja kod ptica 

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena Danilo Bata Stojković
Petak, 1. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 6. april (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Četvrtak, 7. april (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Petak, 8. april (19.30) Tre sorele
Ponedeljak, 11. april (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Utorak, 12. april (19.30) Deca paklene pomorandže – Pozorište mladih, NS
Sreda, 13. april (19.30) Tre sorele
Četvrtak, 14. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 16. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 17. april (19.30) Sportsko srce
Ponedeljak, 18. april (19.30) Pasivno pušenje
Sreda, 20. april (19.30) Sportsko srce
Četvrtak, 21. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 28. april (19.30) Ljubav u Savamali
Petak, 29. april (19.30) Berači snova
Subota, 30. april (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Subota, 9. april (20.00) Voz
Nedelja, 10. april (20.00) Knjiga o Milutinu
Sreda, 13. april (20.00) Voz
Subota, 16. april (20.00) Knjiga o Milutinu
Utorak, 19. april (20.00) Knjiga o Milutinu
Sreda, 20. april (20.00) Knjiga o Milutinu
Utorak, 26. april (20.00) Generalna proba samoubistva
Petak, 29. april (20.00) Knjiga o Milutinu 

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Subota, 9. april (17.00) Sudbina jednog Čarlija
Nedelja, 10. april (12.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Subota, 16. april (17.00) Mala škola rokenrola
Subota, 30. april (17.00) Dečja soba – opera za decu

Večernja / tinejdž scena
Utorak, 5. april (20.00) Romeo i Julija
Utorak, 12. april (20.00) Romeo i Julija
Četvrtak, 14. april (20.00) Dečak sa koferom
Utorak, 19. april (20.00) Priča o majci
Sreda, 20. april (20.00) San letnje noći
Četvrtak, 28. april (20.00) Romeo i Julija 

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. april (19.30) Godine vrana
Subota, 2. april (19.30) Don Kihot
Nedelja, 3. april (19.30) Vuci i ovce
Ponedeljak, 4. april (19.30) Godine vrana
Utorak, 5. april (19.30) Uspavana lepotica
Sreda, 6. april (19.30) Don Đovani
Četvrtak, 7. april (19.30) Mamac
Petak, 8. april (17.30) Nezaboravni romski velikani Balkana
Subota, 9. april (19.30) Travijata
Nedelja, 10. april (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 11. april (19.30) Nora – lutkina kuća
Utorak, 12. april (19.30) Don Kihot
Sreda, 13. april (19.30) Don Kihot
Petak, 15. april (19.30) Uspavana lepotica
Subota, 16. april (10.00) Školsko takmičenje – SBŠ „Lujo Davičo“
Subota, 16. april (19.30) Toska
Nedelja, 17. april (10.00) Školsko takmičenje – SBŠ „Lujo Davičo“
Nedelja, 17. april (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 18. april (19.30) Godine vrana
Utorak, 19. april (12.00) Pesničko podne – Zadužbina „Dositej Obradović“
Utorak, 19. april (17.00 i 20.30) Kus petlić – NP Subotica
Sreda, 20. april (19.30) Trubadur
Četvrtak, 21. april (19.30) Don Kihot
Utorak, 26. april (19.30) Godine vrana
Sreda, 27. april (19.30) Orfej i Euridika
Četvrtak, 28. april (19.30) Gospoda Glembajevi – Hrvatsko narodno kazalište
Petak, 29. april (19.30) Ko to tamo peva – 200. izvođenje; Svetski dan igre
Subota, 30. april (19.00) Karmen

pozorišta - dub logo

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. april (20.30) Iranska konferencija
Subota, 2. april (20.30) Orlando
Nedelja, 3. april (20.30) Pelikan
Ponedeljak, 4. april (20.30) Balkanski špijun
Utorak, 5. april (20.30) Iluzijæ
Sreda, 6. april (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 7. april (20.30) Balkanski špijun
Petak, 8. april (20.30) Ribarske svađe – NP Priština
Subota, 9. april (20.30) Balkanski špijun
Nedelja, 10. april (20.30) Pelikan
Ponedeljak, 11. april (20.30) Iranska konferencija
Utorak, 12. april (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 13. april (20.30) Zli dusi
Četvrtak, 14. april (20.30) Vlast
Petak, 15. april (20.30) Vlast
Subota, 16. april (20.30) Ženski orkestar
Nedelja, 17. april (20.30) Pelikan
Ponedeljak, 18. april (20.30) Pu spas za sve nas
Subota, 30. april (20.30) Uspavanka za Aleksiju Rajčić – premijera 

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava – pozorište se renovira.
Predstave se igraju u DKSG.

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 2. april (12.00) Veseli raspust

Subota, 2. april (17.00) Medvedova ženidba – Pozorište „Lane“
Pan teatar obeležiće 2. aprila 24 godine postojanja predstavom pozorišta „Lane“ iz Kikinde i maskenbalom na temu bajke „Petar Pan“. Prostor će biti tematski dekorisan tako da će se deca osećati kao u bajci. Spremna su i iznenađenja za sve mališane koji će doći na predstavu, učestvovati u maskenbalu i ulepšati proslavu.

Subota, 2. april (17.00) Medvedova ženidba
Nedelja, 3. april (12.00) Veliki svet male Zoe
Nedelja, 3. april (17.00) Crvenkapa
Subota, 9. april (12.00) Konjski zubić u našega cara
Subota, 9. april (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 10. april (12.00) Ja imam talenat
Nedelja, 10. april (17.00) Mačak i petao
Subota, 16. april (12.00) Pinokio
Subota, 16. april (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 17. april (12.00) Petar Pan
Nedelja, 17. april (17.00) Tri praseta

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Petak, 1. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 2. april (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 3. april (12.00) Aladinova čarobna lampa
Ponedeljak, 4. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Utorak, 5. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 9. april (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji – premijera
Nedelja, 10. april (20.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji – premijera
Utorak, 12. april (12.00) Hajdi
Sreda, 13. april (12.00) Hajdi
Četvrtak, 14. april (12.00) Hajdi
Subota, 16. april (12.00) Mačor u čizmama
Nedelja, 17. april (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji
Ponedeljak, 18. april (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji
Četvrtak, 21. april (12.00) Snežana i sedam patuljaka
Subota, 30. april (12.00) Snežana i sedam patuljaka

Večernja scena
Četvrtak, 14. april (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 18. april (20.00) Bokeški D mol
Četvrtak, 21. april (20.00) 39 stepenika 

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Povodom 50. godišnjice od osnivanja Pozorišta lutaka „Pinokio“, moći će da se kupe karte sa popustom od 50% za predstave 2. i 3. aprila.

Petak, 1. april (20.00) Bajka o začaranoj lepotici – premijera
Subota, 2. april (12.00) Bajka o začaranoj lepotici
Subota, 2. april (17.00) Vuk i sedam jarića
Nedelja, 3. april (12.00) Pinokio
Nedelja, 3. april (17.00) Tri praseta
Subota, 9. april (17.00) Alisa u zemlji čuda
Nedelja, 10. april (12.00) Čudna šuma
Nedelja, 10. april (17.00) Knjiga o džungli
Subota, 16. april (12.00) Zooteka
Subota, 16. april (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 17. april (12.00) Bajka o začaranoj lepotici
Nedelja, 17. april (17.00) Bela griva
Subota, 30. april (12.00) Rečna sirena
Subota, 30. april (17.00) Aladinova čarobna lampa 

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 1. april (19.30) Čikago
Subota, 2. april (19.30) Flashdance
Nedelja, 3. april (19.30) Flashdance
Utorak, 5. april (19.30) Tri musketara – Pozorište mladih, NS
Petak, 8. april (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 10. april (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 13. april (19.30) Brodvejske vragolije
Četvrtak, 14. april (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 15. april (19.30) San o Boki – Produkcija „Bruna“, Herceg Novi
Subota, 16. april (19.30) Glavo luda – poslednje izvođenje
Nedelja, 17. april (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 19. april (19.30) Sa druge strane jastuka
Sreda, 20. april (19.30) Sa druge strane jastuka
Četvrtak, 21. april (19.30) Flashdance
Utorak, 26. april (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 28. april (19.30) Fantom iz opere
Petak, 29. april (19.30) Fantom iz opere
Subota, 30. april (19.30) Flashdance 

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Dečije predstave
Petak, 29. april (20.00) Placebo
Podela karata će se vršiti u utorak, 26. aprila od 10.00 do 20.00.

Subota, 30. april (13.00) Humanitarna predstava

Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Teatar “Levo”

Resavska 11; 064/2371-417
Mesec pozorišta u Teatru Levo
(besplatan ulaz na sve predstave)
Nedelja, 3. april (20.30) Dom Bernarde Albe
Petak, 29. april (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Nedelja, 3. april (20.00) Ajduci – Sterijino pozorje i NP Priština
Subota, 9. april (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Utorak, 12. april (20.00) Ukalupljivanje
Četvrtak, 14. april (20.00) Balon
Subota, 16. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Nedelja, 17. april (20.00) Kiseonik – master predstava Sofije Mijatović
Ponedeljak, 18. april (20.00) Večito u ofsajdu – premijera
Utorak, 19. april (20.00) Nikad nismo bili ovde
Četvrtak, 28. april (20.00) Balon

Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 15. april (20.00) Sećanje vode
Sreda, 20. april (20.00) Femkanje
Sreda, 27. april (20.00) Venera u krznu 

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 1. april (20.00) Bombona – OP Dadov
Utorak, 5. april (20.00) Pošto gvožđe – Otvoreno pozorište DKSG i FDU
Petak, 15. april (20.00) Životinjska farma – OP Dadov
Utorak, 19. april (20.00) Bajke za decu i odrasle – OP Dadov
Subota, 23. april (18.00) To Those Born Later – online (uputstvo

Kombank dvorana / MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Petak, 1. april (20.00) Stand up show
Petak, 8. april (20.00) Da, to su bili dani
Subota, 16. april (20.00) Stand up komedija „Slepilo“ – Darko Mitrović

Nedelja, 15. maj (17.00) Magični show
Petak, 20. maj (20.00) Veselo devojačko veče

Utorak, 14. jun (18.00) Gruzijski nacionalni balet

Sreda, 16. novembar (20.00) Jimmy Carr – Terribly Funny 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Subota, 2. april (20.00) Tajne žena
Subota, 9. april (20.00) Mehanizam – predstava fizičkog teatra
Sreda, 27. april (20.00) Kontrabas
Četvrtak, 28. april (20.00) Parobrodske priče 

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 1. april (20.00) Beskompromisni stend-ap
Subota, 2. april (20.00) Noć u kući gospodina Kolaka
Utorak, 5. april (20.00) Ulaz za krupnu stoku
Subota, 9. april (20.00) Idealna polovina
Nedelja, 10. april (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Ponedeljak, 11. april (20.00) Priča se po gradu
Utorak, 12. april (20.00) Kako ste?
Četvrtak, 14. april (20.00) Osmi život – pretpremijera
Petak, 15. april (20.00) Osmi život – premijera
Subota, 16. april (20.00) Šta me snađe?
Nedelja, 17. april (20.00) Naše veče
Ponedeljak, 18. april (20.00) Ženski razgovori
Utorak, 19. april (20.00) Plastika
Sreda, 20. april (20.00) Život (Neše Bridžisa)
Četvrtak, 21. april (20.00) Škola za ljubavnike
Utorak, 26. april (20.00) Žaklina, žena iz naroda
Sreda, 27. april (20.00) Kruševac geto
Petak, 29. april (20.00) Žena moga muža

Dečja scena
Subota, 2. april (17.00) Ušećerena Pepeljuga
Nedelja, 3. april (12.00) Crvenkapa
Subota, 9. april (17.00) Aladinova šašava lampa
Nedelja, 10. april (12.00) Tri musketara
Nedelja, 10. april (16.00) Štrumpfovi – najlepše uskršnje jaje
Subota, 16. april (17.00) Robin Hud
Nedelja, 17. april (12.00) Ivica i Marica
Nedelja, 17. april (16.00) Tri zlatne vlasi 

KPGT

Radnička 3, Stara Šećerana; 066 977 31 29
Petak, 1. april (20.00) Buba u uhu
Subota, 2. april (20.00) Psovanje publike
Nedelja, 3. april (20.00) Ljubavna priča
Sreda, 6. april (20.00) Ričard III
Petak, 8. april (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Subota, 9. april (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 10. april (20.00) Ljubavna priča
Utorak, 12. april (20.00) Veliki pad
Sreda, 13. april (20.00) Strah i nada u SR Nemačkoj
Četvrtak, 14. april (20.00) Ričard III
Petak, 15. april (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 17. april (20.00) Psovanje publike
Sreda, 20. april (20.00) Veliki pad 

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Petak, 29. april (19.00) Boemi – opera 

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Subota, 2. april (20.00) Sumnjivo lice
Četvrtak, 7. april (20.00) Mesto dobre radnice
Četvrtak, 14. april (20.00) Betmen Robin Beograd
Četvrtak, 21. april (20.00) Betmen Robin Beograd
Četvrtak, 28. april (20.00) Ćao svima

Utorak, 10. maj (20.00) Urednik
Četvrtak, 19. maj (20.00) Muškarčine
Četvrtak, 26. maj (20.00) Betmen Robin Beograd

Četvrtak, 2. jun (20.00) Ćao svima
Subota, 11. jun (20.00) Muškarčine
Četvrtak, 23. jun (20.00) Betmen Robin Beograd
Utorak, 28. jun (20.00) Sumnjivo lice

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 7. april (19.30) Kovači
Četvrtak, 14. april (19.30) Bog

Scena za mlade – Studio BIS!
Utorak, 5. april (20.00) Društvo mrtvih pesnika
Ponedeljak, 18. april (20.00) Šta je bilo, deda?

Dečja scena
Subota, 2. april (12.00) Ceca Pereca
Subota, 9. april (12.00) Dorine avanture
Subota, 16. april (12.00) Uskršnja zavrzlama
Subota, 30. april (12.00) Pčelica Maja 

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 2. april (17.00) U svetu bajke
Subota, 9. april (17.00) Aladin i čarobna lampa
Nedelja, 10. april (12.00) Hari Poterić
Subota, 16. april (17.00) Lilihip Lilihop – muzičko-scenski spektakl za decu
Nedelja, 17. april (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 30. april (17.00) Pepeljuga

Večernja scena
Nema najavljenih predstava

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Stand up komedija

Bitefartcafe, Mitropolita Petra 8
Subota, 2. april (20.00) Srđan Dinčić – U procesu
Subota, 9. april (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Subota, 16. april (21.00) Srđan Dinčić – U procesu

Soul Society, Drinčićeva 1
Utorak, 5. april (21.00) Radomir Nestorović – Bez pritiska!
Sreda, 6. april (21.00) Veče novih komičara
Utorak, 12. april (21.00) Nikola Radojlović – Mala neprijatnost
Četvrtak, 14. april (21.00) Žensko veče i specijalni gost
Utorak, 19. april (21.00) Veče novog materijala
Sreda, 20. april (21.00) Crnji humor 

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Utorak, 5. april (18.00) Studenko
Četvrtak, 7. april (20.00) Violina, daire i pegla
Sreda, 13. april (20.00) Dok bude love, biće i para
Petak, 29. april (18.00) Srebrni car – Svetski dan plesa

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Petak, 1. april (20.00) #Mačkapečena
Subota, 2. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Utorak, 5. april (20.00) Dejt
Četvrtak, 7. april (20.00) Kerovi
Petak, 8. april (20.00) Celo telo tu me boli
Subota, 9. april (20.00) Frenki i Džoni
Nedelja, 10. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Utorak, 12. april (20.00) Dejt
Četvrtak, 14. april (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 15. april (20.00) #Mačkapečena
Subota, 16. april (20.00) Petrijin venac
Nedelja, 17. april (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Ponedeljak, 18. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Utorak, 19. april (20.00) Celo telo tu me boli
Sreda, 20. april (20.00) Prah
Utorak, 26. april (20.00) Dejt
Petak, 29. april (20.00) Dejt 

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Četvrtak, 21. april (20.00) Marija Ručara – Hleb teatar

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Utorak, 19. april (20.00) Pošteni provalnik

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Ponedeljak, 11. april (20.00) Knjiga o Milutinu
Sreda, 20. april (20.00) Samo da ti kažem koliko te volim

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Petak, 1. april (19.30) Ljubavno pismo
Subota, 2. april (19.30) Noćna straža
Utorak, 5. april (19.30) Pristanak
Sreda, 6. april (19.30) 64
Petak, 8. april (19.30) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 9. april (19.30) Petrijin venac
Nedelja, 10. april (19.30) Ljubavno pismo
Petak, 15. april (19.30) Pristanak
Subota, 16. april (19.30) Noćna straža
Nedelja, 17. april (19.30) Dabogda te majka rodila
Ponedeljak, 18. april (19.30) Rolerkoster
Utorak, 19. april (19.30) 64
Sreda, 20. april (19.30) Sin
Četvrtak, 21. april (19.30) Slavna Florens
Petak, 29. april (19.30) Art
Subota, 30. april (19.30) Rolerkoster

Scena „Petar Kralj“
Petak, 1. april (20.00) Čekaonica
Subota, 2. april (20.00) Ruska smrt
Nedelja, 3. april (20.00) Jedan Pikaso
Četvrtak, 7. april (20.00) Konstelacije
Petak, 8. april (20.00) Ovaj će biti drugačiji
Subota, 9. april (20.00) Amsterdam
Utorak, 12. april (20.00) Jedan Pikaso
Četvrtak, 14. april (20.00) Strujosek
Petak, 15. april (20.00) Lažljivica
Subota, 16. april (20.00) Režim ljubavi
Nedelja, 17. april (20.00) Ova će biti ista
Ponedeljak, 18. april (20.00) Režim ljubavi
Utorak, 19. april (20.00) Ova će biti ista
Sreda, 20. april (20.00) Amsterdam
Četvrtak, 28. april (20.00) Jedan Pikaso
Petak, 29. april (20.00) Ovaj će biti drugačiji
Subota, 30. april (20.00) Ovaj će biti drugačiji 

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Petak, 1. april (19.00) Zaljubljeni Šekspir
Subota, 2. april (19.00) Zaljubljeni Šekspir
Nedelja, 3. april (19.00) Zaljubljeni Šekspir
Ponedeljak, 4. april (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Utorak, 5. april (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 6. april (19.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Petak, 8. april (19.00) Kamen
Subota, 9. april (19.00) Kamen
Nedelja, 10. april (19.00) Kamen
Utorak, 12. april (19.00) Zelena čoja Montenegra
Sreda, 13. april (19.00) Zelena čoja Montenegra
Četvrtak, 14. april (19.00) Zelena čoja Montenegra
Subota, 16. april (19.00) Living Room
Nedelja, 17. april (19.00) Living Room
Ponedeljak, 18. april (19.00) Cement Beograd
Utorak, 19. april (19.00) Cement Beograd
Sreda, 20. april (19.00) Ružni, prljavi, zli
Četvrtak, 21. april (19.00) Ružni, prljavi, zli
Utorak, 26. april (19.00) Baal
Sreda, 27. april (19.00) Baal
Petak, 29. april (19.00) Kad su cvetale tikve
Subota, 30. april (19.00) Kad su cvetale tikve

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Utorak, 5. april (19.30) Demokratija
Sreda, 6. april (19.30) Demokratija
Utorak, 12. april (19.30) Plastelin
Sreda, 13. april (19.30) Plastelin
Četvrtak, 14. april (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Petak, 15. april (19.30) Kišne kapi na vrelom kamenju
Subota, 16. april (19.30) Sumrak bogova
Nedelja, 17. april (19.30) Sumrak bogova
Ponedeljak, 18. april (19.30) Crna kutija
Utorak, 19. april (19.30) Crna kutija
Utorak, 26. april (19.30) Trpele
Sreda, 27. april (19.30) Trpele 

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Subota, 2. april (20.00) Čudo u Šarganu – premijera
Nedelja, 3. april (20.00) Čudo u Šarganu
Sreda, 6. april (20.00) Široka zemlja
Četvrtak, 7. april (20.00) Alisa u zemlji strahova
Petak, 8. april (20.00) Putujuće pozorište Šopalović
Subota, 9. april (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Nedelja, 10. april (20.00) Kaspar
Ponedeljak, 11. april (20.00) Gospođica
Sreda, 13. april (20.00) Hotel Slobodan promet
Četvrtak, 14. april (20.00) Čudo u Šarganu
Petak, 15. april (20.00) Ujka Vanja
Subota, 16. april (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Nedelja, 17. april (20.00) Pučina
Ponedeljak, 18. april (20.00) Vrat od stakla
Utorak, 19. april (20.00) Vrat od stakla
Sreda, 20. april (20.00) Lorencačo
Četvrtak, 21. april (20.00) Alisa u zemlji strahova
Utorak, 26. april (20.00) Pučina
Sreda, 27. april (20.00) Čudo u Šarganu
Četvrtak, 28. april (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Petak, 29. april (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Subota, 30. april (20.00) Alisa u zemlji strahova

Studio JDP
Četvrtak, 7. april (20.30) Beogradska trilogija
Nedelja, 10. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Sreda, 13. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Petak, 15. april (20.30) Moj muž
Nedelja, 17. april (20.30) Beogradska trilogija
Sreda, 20. april (20.30) Moj muž
Četvrtak, 21. april (20.30) Natan Mudri
Četvrtak, 28. april (20.30) Moj muž
Petak, 29. april (20.30) Moj muž
Subota, 30. april (20.30) Natan Mudri 

Teatrijum – nova letnja scena

Kapetan Mišino zdanje, Studentski trg 1
Nema najavljenih predstava

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 2. april (12.00 i 17.00) Brankov urnebes
Nedelja, 3. april (12.00 i 17.00) Besna glista
Subota, 9. april (12.00 i 17.00) U laži su kratke noge
Nedelja, 10. april (12.00 i 17.00) Lunja i Maza
Petak, 15. april (18.00) Zlatna ribica – premijera
Subota, 16. april (12.00 i 17.00) Zlatna ribica
Nedelja, 17. april (12.00 i 14.00) Zlatna ribica
Subota, 7. maj (12.00 i 17.00) Zlatna ribica
Nedelja, 8. maj (12.00 i 14.00) Zlatna ribica

Etnografski muzej (Studentski trg 13)
Do 6. aprila 2022.
Izložba „Bajka lično“
45 godina Pozorištanceta Puž

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Petak, 1. april (20.00) Ubiću se majke mi
Subota, 2. april (20.00) Sex Bomb
Nedelja, 3. april (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Ponedeljak, 4. april (20.00) Tuđe slađe
Utorak, 5. april (20.00) Lopuže
Sreda, 6. april (20.00) Brak mrak
Četvrtak, 7. april (20.00) Crvena
Petak, 8. april (20.00) Ma… skinućeš se ti!
Subota, 9. april (20.00) Sokin i Bosina
Nedelja, 10. april (20.00) Samci i samice
Ponedeljak, 11. april (20.00) Reče mi jedan čoek…
Utorak, 12. april (20.00) Koštana
Sreda, 13. april (20.00) Komedija zabune
Četvrtak, 14. april (20.00) Ima nešto što bi trebalo da znaš
Petak, 15. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 16. april (20.00) Kirija
Nedelja, 17. april (20.00) Opasna ljubavna igra
Ponedeljak, 18. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 19. april (20.00) Sokin i Bosina
Sreda, 20. april (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 21. april (20.00) Krevet za šestoro
Petak, 22. april (20.00) Karamazovi
Subota, 23. april (20.00) Cabares cabarei
Ponedeljak, 25. april (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Utorak, 26. april (20.00) Sumnjivo lice
Sreda, 27. april (20.00) Sponzoruša
Četvrtak, 28. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 29. april (20.00) Sokin i Bosina
Subota, 30. april (20.00) Ljubav na seoski način 

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
Nema najavljenih predstava 

Jevrejski kulturni centar

Jevrejska 16 (rezervacije: jevrejski.kc@gmail.com)
Četvrtak, 14. april (20.00) Gospođa Roza
Nedelja, 17. april (20.00) Adresat nepoznat

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.