Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari – jun 2022.
Pozorišni repertoari - jun 2022: Madlenianum - Jadnici (foto: Vladimir Nešović)
Pozorišni repertoari - jun 2022: Madlenianum - Jadnici (foto: Vladimir Nešović)

Pozorišni repertoari – jun 2022.

Ovo su pozorišni repertoari za jun 2022. Sezona se polako završava, ali u pojedinim pozorištima ćemo imati uzbudljiv mesec sa novim predstavama.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – jun 2022.
(kliknite na naziv pozorišta)

Opera i teatar Madlenianum
Scena „Studio“
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
KPGT
Le Studio
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Stand up komedija
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
KC Magacin
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Teatrijum
Pozorištance Puž
Pozorište „Slavija“
Voždovački centar „Šumice“
Jevrejski kulturni centar
********************************************

BELEF 2022

Botanička bašta, Trg republike i pozorišta
Četvrtak, 23. jun – subota, 9. jul 2022.
30. Beogradski letnji festival: Želim magiju!
Više informacija i program pogledajte na OVOM LINKU.

Studentski park

Dah teatar, scena na otvorenom
Subota, 11. jun (21.00) Drveće pleše

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32, tel. 011/316 27 97, blagajna@madlenianum.rs
Muzej Zepter, Knez Mihailova 42, tel. 011/21 80 400; 011/33 00 111, biletarnica@madlenianum.rs

Madlenianum - repertoari za jun 2022

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Nema najavljenih predstava.

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Sreda, 1. jun (20.00) Sveta Prada
Nedelja, 5. jun (14.00, 16.00, 18.00, 20.00) Kao da kraj nije ni sasvim blizu
Četvrtak, 9. jun (20.00) Handke projekat ili pravda za Peterovu ludost
Petak, 10. jun (20.00) Handke projekat ili pravda za Peterovu ludost

BITEF ZONA 2022
Utorak, 7. jun (20.00) Aplikacija Voland
Subota, 11. jun (20.00) Korrrupcija – Muzički monodramski esej; za dž
Nedelja, 12. jun (20.00) Ruža; za dž
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Misterija bosanskih piramida – Na
rubu prošlosti; za dž
Utorak, 14. jun (16.00, 18.00, 20.00) Simpozijum – Rod i rad u srpskom teatru; za dž
Sreda, 15. jun (20.00) Ništa komercijalno
Četvrtak, 16. jun (20.00) Milena Pavlović Barili –
Dihotomija njenog meseca (u okviru Starogradskog leta); za dž
Ponedeljak, 27.jun (20.00) Filozofski teatar: Srećko Horvat i Maja Pelević; za dž

BELEF 2022
Utorak, 28. jun (20.00) Smrt i devojka

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena Danilo Bata Stojković
Petak, 3. jun (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Nedelja, 5. jun (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 7. jun (19.30) Ljubav u Savamali
Sreda, 8. jun (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 12. jun (19.30) Bajka o pozorištu
Utorak, 14. jun (19.30) Tre sorele
Subota, 18. jun (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Subota, 4. jun (20.00) Knjiga o Milutinu
Sreda, 8. jun (20.00) Voz
Subota, 11. jun (20.00) Knjiga o Milutinu
Četvrtak, 16. jun (20.00) Knjiga o Milutinu
Petak, 17. jun (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 19. jun (20.00) Knjiga o Milutinu 

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Nedelja, 5. jun (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Nedelja, 12. jun (12.00) Snežna kraljica
Nedelja, 19. jun (12.00) Hoću kući

Večernja / tinejdž scena
Sreda, 1. jun (20.00) Priča o majci
Četvrtak, 2. jun (20.00) Utopija
Subota, 4. jun (20.00) Masterklas Jagoša Markovića, završni koncert
Sreda, 15. jun (20.00) Bolje polje ili igranje republike – premijera 

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 1. jun (19.30) Godine vrana – 67. Sterijino pozorje
Četvrtak, 2. jun (19.30) Godine vrana
Subota, 4. jun (19.30) Žizela – premijerna obnova
Nedelja, 5. jun (19.30) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 6. jun (19.30) Žizela
Sreda, 8. jun (19.30) Rat i mir
Četvrtak, 9. jun (19.30) Derviš i smrt
Subota, 11. jun (20.00) Ožalošćena porodica
Nedelja, 12. jun (19.30) Pokojnik – NP Niš
Ponedeljak, 13. jun (19.30) Žizela
Utorak, 14. jun (19.30) Rat i mir
Sreda, 15. jun (19.30) Godine vrana
Četvrtak, 16. jun (19.30) Ko to tamo peva
Petak, 17. jun (19.30) Velika drama
Subota, 18. jun (19.30) Don Kihot
Nedelja, 19. jun (19.30) Godine vrana
Ponedeljak, 20. jun (19.30) Travijata
Četvrtak, 23. jun (19.30) Izbiračica
Petak, 24. jun (19.30) Rat i mir
Ponedeljak, 27. jun (19.30) Velika drama
Četvrtak, 30. jun (19.30) Ivanov

pozorišta - dub logo

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 1. jun (20.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 2. jun (20.30) Tačka pre zasićenja – Puls teatar
Petak, 3. jun (20.30) Balkanski špijun
Nedelja, 5. jun (20.30) Ana Frank – Fakultet savremenih umetnosti
Ponedeljak, 6. jun (20.30) Brod za lutke – studenti AU
Utorak, 7. jun (20.30) Krvavi presto – studenti FSU
Četvrtak, 9. jun (20.30) Pelikan
Petak, 10. jun (20.30) Zločin na Kozjem ostrvu – studenti FDU
Subota, 11. jun (20.30) Iluzijæ
Nedelja, 12. jun (18.00) Snežana i sedam patuljaka – opera za decu; premijera
Ponedeljak, 13. jun (20.30) Noć bogova – Banjalučko studentsko pozorište
Utorak, 14. jun (20.30) Osam žena – studenti AU
Sreda, 15. jun (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 16. jun (20.30) Uspavanka za Aleksiju Rajčić
Petak, 17. jun (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 18. jun (20.30) Iranska konferencija
Nedelja, 19. jun (18.00) Snežana i sedam patuljaka – opera za decu
Ponedeljak, 20. jun (20.30) Kajsije u oktobru – studenti FSU
Utorak, 21. jun (20.30) Iluzijæ
Sreda, 22. jun (20.30) Ženski orkestar
Četvrtak, 30. jun (20.30) Gospođa Ajnštajn – premijera

Petak, 1. jul (20.30) Metronomija – sutdenti IUI
Utorak, 5. jul (20.30) Elektra ili Pad maski – studenti FDU 

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava – pozorište se renovira.
Predstave se igraju u DKSG.

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 4. jun (17.00) Ja imam talenat
Nedelja, 5. jun (12.00) Šalalajkina čarolija
Subota, 11. jun (12.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 11. jun (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 12. jun (12.00) Lazina rođendanska žurka
Subota, 18. jun (12.00, 17.00) Crveni nosić

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 4. jun (12.00) Aladinova čarobna lampa
Ponedeljak, 6. jun (12.00) Hajdi
Sreda, 8. jun (12.00) Hajdi
Subota, 11. jun (12.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Četvrtak, 16. jun (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Nedelja, 19. jun (12.00) Zvezdarski vitezi

Večernja scena
Sreda, 15. jun (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 20. jun (20.00) Bokeški D mol
Petak, 24. jun (19.30) Gospođa ministarka 

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 4. jun (12.00) Vuk i sedam jarića
Nedelja, 5. jun (12.00) Ružno pače
Subota, 11. jun (12.00) Tri praseta
Nedelja, 12. jun (12.00) Pepeljuga
Subota, 18. jun (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 19. jun (12.00) Princeza na zrnu graška

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Subota, 4. jun (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 5. jun (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 9. jun (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 10. jun (19.30) Sa druge strane jastuka
Subota, 11. jun (19.30) Čikago
Petak, 17. jun (19.30) Flashdance
Subota, 18. jun (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 19. jun (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 25. jun (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 26. jun (19.30) Flashdance 

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Večernja scena
Sreda, 1. jun (20.00) Ma… skinućeš se ti
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Šta je sobar video
Sreda, 15. jun (20.00) Dok bude love biće i para – Puls teatar

Teatar “Levo”

Resavska 11; 064/2371-417
Ponedeljak, 6. jun (20.30) #samosedesilo – druga premijera
Utorak, 7. jun (20.30) #samosedesilo – treća premijera
Četvrtak, 9. jun (20.30) Lari Tompson
Nedelja, 26. jun (20.30) Orkestar – premijera
Utorak, 28. jun (20.30) Misuri
Četvrtak, 30. jun (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Nema najavljenih predstava.

Scena „Aleksandar Popović“
Nema najavljenih predstava. 

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Pozorišni program International Theater Days
Prisustvo je besplatno uz obavezno prijavljivanje na mejl office@dksg.rs.
Sreda, 8. jun (11.00, 13.00, 19.00) Billennium – na srpskom jeziku
Sreda, 8. jun (17.00) Billennium – na engleskom jeziku
Četvrtak, 9. jun (11.00, 13.00, 19.00) Billennium – na srpskom jeziku
Četvrtak, 9. jun (17.00) Billennium – na engleskom jeziku
Petak, 10. jun (11.00, 13.00, 19.00) Billennium – na srpskom jeziku
Petak, 10. jun (17.00) Billennium – na engleskom jeziku
Subota, 11. jun (17.00) Billennium – na engleskom jeziku
Subota, 11. jun (17.00) Billennium – na srpskom jeziku
Ponedeljak, 20. jun (19.00) To Those Born Later – online; promo code: SERBIA10 

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Utorak, 14. jun (18.00) Gruzijski nacionalni balet

Sreda, 16. novembar (20.00) Jimmy Carr – Terribly Funny 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava.

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 3. jun (20.00) Šta me snađe
Petak, 10. jun (20.00) Priča se po gradu
Četvrtak, 23. jun (20.00) Jednostavno idioti
Petak, 24. jun (20.00) Smrt na sahrani
Subota, 25. jun (20.00) Iza kulisa

Dečja scena
Nema najavljenih predstava. 

KPGT

Radnička 3, Stara Šećerana; 066 977 31 29
Nema najavljenih predstava.

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava.

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Četvrtak, 2. jun (20.00) Ćao svima
Subota, 11. jun (20.00) Muškarčine
Četvrtak, 23. jun (20.00) Betmen Robin Beograd
Utorak, 28. jun (20.00) Sumnjivo lice

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Subota, 4. jun (20.00) Autentična tumačenja: ’68.
Nedelja, 5. jun (20.00) Autentična tumačenja: ’68.
Nedelja, 12. jun (20.00) Performans „Zemlja“ – Dah teatar
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Svi smo mi odnekud došli
Utorak, 21. jun (20.00) Nisam prijavila

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Scena za mlade – Studio BIS!
Nema najavljenih predstava.

Dečja scena
Četvrtak, 9. jun (12.00) Poslala me mama – premijera

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečje pozorište „Cvrle“
Nema najavljenih predstava.

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Stand up komedija

Bitefartcafe Summer Stage, Kalemegdan
Subota, 4. jun (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 7. jun (21.00) Veče 5 komičara
Subota, 11. jun (21.00) Nikola Radojlović feat. Darko Crnogorac
Utorak, 14. jun (21.00) Crnji humor
Subota, 18. jun (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 21. jun (21.00) Veče 6 komičara
Subota, 25. jun (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 28. jun (21.00) Nikola Radojlović – Mala neprijatnost

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Utorak, 7. jun (20.00) Kao da ne bismo
Utorak, 21. jun (20.00) Na litici – Udruženje „Budi“, Pančevo
Četvrtak, 23. jun (10.00) Damojed
Sreda, 29. jun (20.00) Ljubav se nosi u tri

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Nedelja, 5. jun (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Utorak, 7. jun (20.00) Dejt
Sreda, 8. jun (20.00) Frenki i Džoni – otkazano
Četvrtak, 9. jun (20.00) Dejt
Petak, 10. jun (20.00) #Mačkapečena
Subota, 11. jun (20.00) Prah
Nedelja, 12. jun (20.00) Dejt
Sreda, 15. jun (20.00) Dejt
Petak, 17. jun (20.00) Dejt
Subota, 18. jun (20.00) Celo telo tu me boli
Nedelja, 19. jun (20.00) Kerovi
Subota, 25. jun (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Nedelja, 26. jun (20.00) Petrijin venac 

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Nema najavljenih predstava.

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava.

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 1. jun (19.30) 64
Četvrtak, 2. jun (19.30) Noćna straža
Subota, 4. jun (19.30) Rolerkoster
Nedelja, 5. jun (19.30) Rolerkoster
Ponedeljak, 6. jun (19.30) Režim ljubavi
Utorak, 7. jun (19.30) Lažljivica
Četvrtak, 9. jun (19.30) Art
Petak, 10. jun (19.30) Sin
Subota, 11. jun (19.30) Sokolova pesma – Ansambl Kolo
Nedelja, 12. jun (19.30) Pristanak
Ponedeljak, 13. jun (19.30) Slavna Florens
Utorak, 14. jun (19.30) Čudo u Šarganu – Kruševačko pozorište
Petak, 17. jun (19.30) Ova će biti ista
Subota, 18. jun (19.30) Jedan Pikaso
Nedelja, 19. jun (19.30) Ljubavno pismo
Utorak, 21. jun (19.30) Hasanaginica

Scena „Petar Kralj“
Petak, 3. jun (20.00) Posaditi drvo – pretpremijera
Subota, 4. jun (20.00) Posaditi drvo – premijera
Nedelja, 5. jun (20.00) Posaditi drvo
Četvrtak, 9. jun (20.00) Amsterdam
Petak, 10. jun (20.00) Posaditi drvo
Nedelja, 12. jun (20.00) Konstelacije
Utorak, 14. jun (20.00) Ovaj će biti drugačiji
Četvrtak, 16. jun (20.00) Strujosek
Petak, 17. jun (20.00) Čekaonica
Nedelja, 19. jun (20.00) Posaditi drvo

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Sreda, 8. jun (19.00) Living Room
Četvrtak, 9. jun (19.00) Living Room
Petak, 10. jun (19.00) Baal
Subota, 11. jun (19.00) Baal
Nedelja, 12. jun (19.00) Liliom
Ponedeljak, 13. jun (19.00) Liliom
Utorak, 14. jun (19.00) Kad su cvetale tikve
Sreda, 15. jun (19.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 21. jun (19.00) Nije to to – Studije Fausta po tekstu Simone Semenič
Sreda, 22. jun (19.00) Nije to to – Studije Fausta po tekstu Simone Semenič
Četvrtak, 23. jun (19.00) Čitač
Petak, 24. jun (19.00) Čitač
Utorak, 28. jun (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Sreda, 29. jun (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf
Četvrtak, 30. jun (19.00) Ko se boji Virdžinije Vulf

BDP arena
Sreda, 8. jun (20.00) Antigona
Četvrtak, 9. jun (20.00) Antigona
Petak, 10. jun (20.00) Trpele
Subota, 11. jun (20.00) Trpele
Nedelja, 12. jun (20.00) U raljama života
Ponedeljak, 13. jun (20.00) U raljama života
Četvrtak, 16. jun (20.00) Fine mrtve d(j)evojke
Petak, 17. jun (20.00) Fine mrtve d(j)evojke
Subota, 18. jun (20.00) Kamen
Nedelja, 19. jun (20.00) Kamen
Utorak, 21. jun (20.00) Divlje meso
Sreda, 22. jun (20.00) Divlje meso
Četvrtak, 23. jun (20.00) Demokratija
Petak, 24. jun (20.00) Demokratija
Subota, 25. jun (20.00) Kišne kapi na vrelom kamenju
Nedelja, 26. jun (20.00) Kišne kapi na vrelom kamenju
Ponedeljak, 27. jun (20.00) Tiho teče Misisipi
Utorak, 28. jun (20.00) Tiho teče Misisipi
Sreda, 29. jun (20.00) Zaljubljeni Šekspir
Četvrtak, 30. jun (20.00) Zaljubljeni Šekspir

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Petak, 3. jun (20.00) Vrat od stakla
Subota, 4. jun (20.00) U agoniji – HNK, Zagreb
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Alisa u zemlji strahova
Utorak, 7. jun (20.00) Čudo u Šarganu
Sreda, 8. jun (20.00) Hotel Slobodan promet
Četvrtak, 9. jun (20.00) Ujka Vanja
Nedelja, 12. jun (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Utorak, 14. jun (21.00) Kaspar
Sreda, 15. jun (20.00) Gospođica
Četvrtak, 16. jun (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Petak, 17. jun (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Subota, 18. jun (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Nedelja, 19. jun (20.00) Lorencačo
Petak, 24. jun (20.00) Čudo u Šarganu
Nedelja, 26. jun (20.00) Široka zemlja
Ponedeljak, 27. jun (20.00) Tri zime – Pozorište Promena, Novi Sad

Studio JDP
Sreda, 8. jun (20.30) Beogradska trilogija
Petak, 10. jun (20.30) Natan Mudri
Sreda, 15. jun (20.30) Beogradska trilogija
Utorak, 21. jun (20.30) Moj muž
Sreda, 22. jun (20.30) Moj muž
Subota, 25. jun (20.30) Moj muž

Teatrijum – nova letnja scena

Kapetan Mišino zdanje, Studentski trg 1
Nema najavljenih predstava.

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Subota, 4. jun (17.00) Četiri praseta i jedan bik
Nedelja, 5. jun (12.00) Crvenkapa
Subota, 6. jun (17.00) Džinovska torta
Nedelja, 12. jun (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 18. jun (17.00) Princeza Dušica u zamku duhova
Nedelja, 19. jun (12.00) Gusarijada

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Sreda, 1. jun (20.00) Upoznaj mog tatu
Četvrtak, 2. jun (20.00) Brak mrak
Petak, 3. jun (20.00) Dr Feler
Subota, 4. jun (20.00) Sokin i Bosina
Nedelja, 5. jun (20.00) Sponzoruša
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Ljubav & padeži
Utorak, 7. jun (20.00) Sumnjivo lice
Sreda, 8. jun (20.00) Vlast
Četvrtak, 9. jun (20.00) Ubiću se, majke mi
Petak, 10. jun (20.00) Ima nešto što bi trebalo da znaš
Subota, 11. jun (20.00) Koštana
Nedelja, 12. jun (20.00) Tuđe slađe
Utorak, 14. jun (20.00) Lopuže
Sreda, 15. jun (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 16. jun (20.00) Opasna ljubavna igra
Petak, 17. jun (20.00) Samci i samice
Subota, 18. jun (20.00) Reče mi jedan čoek…
Nedelja, 19. jun (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Sreda, 22. jun (20.00) Krevet za šestoro
Četvrtak, 23. jun (20.00) Kirija
Petak, 24. jun (20.00) Brak mrak
Subota, 25. jun (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 26. jun (20.00) Sokin i Bosina
Ponedeljak, 27. jun (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 28. jun (20.00) Crvena

Voždovački centar „Šumice“

Ustanička 125/1
Nema najavljenih predstava.

Jevrejski kulturni centar

Jevrejska 16 (rezervacije: jevrejski.kc@gmail.com)
Nema najavljenih predstava.

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.