Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. jun 2022)
Bioskopski repertoari, 9-15. jun 2022: Svet iz doba jure - Nadmoć
Bioskopski repertoari, 9-15. jun 2022: Svet iz doba jure - Nadmoć

Bioskopski repertoari (9-15. jun 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 9. do 15. juna 2022. I ove nedelje: festivali, premijere, novi filmovi, klasici u Kinoteci i Nedelja srpskog filma.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. juna 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. jun 2022.
Svet iz doba jure – Nadmoć… 17.30, 20.00, 21.00
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.10, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 21.00
Točak sreće i fantazije… 21.30
Kockar… 19.15
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.15, 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 10. jun 2022.
Svet iz doba jure – Nadmoć… 17.30, 20.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.10, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 21.00
Točak sreće i fantazije… 21.30
Kockar… 19.15
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.15, 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 11. jun 2022. / nedelja, 12. jun 2022.
Svet iz doba jure – Nadmoć… 13.00, 17.30, 20.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.10, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 21.00
Točak sreće i fantazije… 21.30
Kockar… 19.15
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.15, 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 14.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.15, 15.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 13.30
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 13. jun 2022. / utorak, 14. jun 2022. / sreda, 15. jun 2022.
Svet iz doba jure – Nadmoć… 17.30, 20.30
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 16.10, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 21.00
Točak sreće i fantazije… 21.30
Kockar… 19.15
Top Gan: Maverik… 15.45, 18.15, 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. jun – sreda, 15. jun
Kockar… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Divljaci… 16.30
Top Gan: Maverik… 18.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 21.00

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Loši momci (sinhronizovano)… 12.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 14.30
Divljaci… 16.30
Top Gan: Maverik… 18.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 21.00

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Nema najavljenih projekcija 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Nedelja srpskog filma
Cena karte: 300 dinara.
Četvrtak, 9. jun
Skok… 18.00
Kelti… 20.00

Petak, 10. jun
Kelti… 20.00

Subota, 11. jun
Skok… 18.00
Kelti… 20.00

Nedelja, 12. jun / ponedeljak, 13. jun
Čekajući Handkea… 18.00
Mrak… 20.00

Utorak, 14. jun
Mrak… 18.00
Nebesa… 20.00

Sreda, 15. jun
Nebesa… 18.00
Heroji… 20.00 – beogradska premijera 

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00 3D, 22.00
Zločin u Holivudu… 16.15, 18.40, 21.15
Dautonska opatija – Nova epoha… 18.50
Divljaci… 17.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.40, 18.15 3D, 19.10, 21.40
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.40
Izgubljeni grad… 22.10
Kockar… 19.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Severnjak… 21.30
Top Gan: Maverik… 15.40, 18.00, 19.30, 20.30, 21.50

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.00, 14.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00 3D, 22.00
Zločin u Holivudu… 16.15, 18.40, 21.15
Dautonska opatija – Nova epoha… 18.50
Divljaci… 17.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.40 3D, 16.40, 18.15 3D, 19.10, 21.40
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.40
Izgubljeni grad… 22.10
Kockar… 19.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci (sinhronizovano)… 13.15, 14.15 3D, 15.15, 16.30 3D, 18.30 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.45, 15.50, 17.40
Severnjak… 21.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 14.30
Top Gan: Maverik… 15.30, 18.00, 19.30, 20.30, 21.50

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 19.00 3D, 20.00 3D, 21.00 3D, 22.00
Zločin u Holivudu… 16.15, 18.40, 21.15
Dautonska opatija – Nova epoha… 18.50
Divljaci… 17.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.40, 18.15 3D, 19.10, 21.40
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.40
Izgubljeni grad… 22.10
Kockar… 19.40
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.50, 17.40
Severnjak… 21.30
Top Gan: Maverik… 15.40, 18.00, 19.30, 20.30, 21.50 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.30, 19.00, 21.30
Kockar… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15
Zločin u Holivudu… 22.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.45
Top Gan: Maverik… 20.00

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.30, 19.00, 21.30
Kockar… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 15.15
Zločin u Holivudu… 22.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Leto kada sam naučila da letim… 12.30, 14.30, 16.45
Top Gan: Maverik… 20.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.30

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.30, 19.00, 21.30
Kockar… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15
Zločin u Holivudu… 22.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.45
Top Gan: Maverik… 20.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.20, 18.10
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.40
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 17.50
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.30
Kockar… 20.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Top Gan: Maverik… 18.30, 21.00
Pariz: Ljubavna priča… 22.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.30
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 12.30, 15.20, 18.10
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.40
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 17.50
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.30
Kockar… 20.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.20, 15.10, 17.00
Top Gan: Maverik… 18.30, 21.00
Pariz: Ljubavna priča… 22.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 12.20, 14.30, 16.30
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.50
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.20, 18.10
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.40
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 17.50
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.30
Kockar… 20.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Top Gan: Maverik… 18.30, 21.00
Pariz: Ljubavna priča… 22.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.30
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20, 17.10 3D, 18.10, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Zločin u Holivudu… 18.00, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu… 18.45, 22.00 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.35, 17.25
Top Gan – Maverik… 16.30 MX4D, 19.15, 21.15

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 11.20 3D, 13.15 MX4D 3D, 14.15 3D, 15.20, 17.10 3D, 18.10, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Zločin u Holivudu… 18.00, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu… 18.45, 22.00 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 11.10 MX4D 3D, 11.45, 13.45, 14.45 3D, 15.45, 16.45 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.35, 17.25
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.15
Top Gan – Maverik… 13.00, 16.30 MX4D, 19.15, 21.15

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.20, 17.10 3D, 18.10, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Zločin u Holivudu… 18.00, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu… 18.45, 22.00 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.35, 17.25
Top Gan – Maverik… 16.30 MX4D, 19.15, 21.15 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 9. jun
BEOSEF – Festival srednjoškolskog filma… 20.00

Utorak, 14. jun – petak, 17. jun
Festival Dok’n’Ritam
Više informacija pročitajte OVDE.

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 9. jun
Razgovor o Goranu Paskaljeviću: Susret posvećen gorostasu velikog platna… 18.00
Učestvuju: Radoslav Zelenović, Filip David, Saša Radojević, Dragan Ćosić, Nebojša Milovanović, Miljen Kreka Kljaković, Đorđe Sibinović…
Moderator: Tanja Nježić

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Zločin u Holivudu… 18.45, 21.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30, 19.30, 22.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15
Top Gan – Maverik… 17.15, 19.45, 21.00, 22.00

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Zločin u Holivudu… 18.45, 21.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.00, 15.00 3D, 16.00, 18.00 3D, 19.00, 20.45 3D, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30, 19.30, 22.20
Loši momci (sinhronizovano)… 13.15, 14.15 3D, 15.15, 16.30 3D, 17.30 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.40, 16.15
Top Gan – Maverik… 17.15, 19.45, 21.00, 22.00

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Zločin u Holivudu… 18.45, 21.15
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30, 19.30, 22.20
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15
Top Gan – Maverik… 17.15, 19.45, 21.00, 22.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 9. jun
Svet iz doba jure – Nadmoć… 14.35, 15.50 4DX 3D, 17.25, 18.40 4DX 3D, 19.20 3D, 20.15, 21.30 4DX 3D, 22.00 3D
Zločin u Holivudu… 17.35, 20.00, 22.15
Top Gan: Maverik… 16.50, 19.00, 21.30
Sećanja ubice… 19.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10, 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.30
Loši momci (sinhronizovano)… 17.55
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.55

Petak, 10. jun
Svet iz doba jure – Nadmoć… 14.35, 15.50 4DX 3D, 17.25, 18.40 4DX 3D, 19.20 3D, 20.15, 21.30 4DX 3D, 22.00 3D
Zločin u Holivudu… 17.35, 20.00, 22.15
Top Gan: Maverik… 16.50, 19.00, 21.30
Sećanja ubice… 19.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10, 22.00
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Operacija Minsmit… 19.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 17.55
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.55

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure – Nadmoć… 11.10 3D, 11.55, 13.00 4DX 3D, 14.00 3D, 14.35, 15.50 4DX 3D, 17.25, 18.40 4DX 3D, 19.20 3D, 20.15, 21.30 4DX 3D, 22.00 3D
Zločin u Holivudu… 17.35, 20.00, 22.15
Top Gan: Maverik… 16.50, 19.00, 21.30
Sećanja ubice… 19.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 12.10, 15.10, 22.00
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Operacija Minsmit… 19.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.30, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.55, 13.55, 17.55
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 15.55
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45, 14.40

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure – Nadmoć… 14.35, 15.50 4DX 3D, 17.25, 18.40 4DX 3D, 19.20 3D, 20.15, 21.30 4DX 3D, 22.00 3D
Zločin u Holivudu… 17.35, 20.00, 22.15
Top Gan: Maverik… 16.50, 19.00, 21.30
Sećanja ubice… 19.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10, 22.00
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.10
Operacija Minsmit… 19.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.05
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 17.55
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.55 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 9. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 Dolby Atmos 3D, 17.15 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 Dolby Atmos 3D, 21.30
Zločin u Holivudu… 18.15, 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00
Izgubljeni grad… 19.15
Leto kada sam naučila da letim… 17.00
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 18.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45
Top Gan – Maverik… 16.20, 18.45 Dolby Atmos, 20.30, 21.45

Petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 Dolby Atmos 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.15 Dolby Atmos 3D, 21.30
Zločin u Holivudu… 18.15, 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00
Izgubljeni grad… 19.15
Kockar… 21.00
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 18.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45
Top Gan – Maverik… 16.20, 18.45 Dolby Atmos, 20.30, 21.45

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.00, 16.00 Dolby Atmos 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.15 Dolby Atmos 3D, 21.30
Zločin u Holivudu… 18.15, 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.45, 17.45, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00
Izgubljeni grad… 19.15
Kockar… 21.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.15, 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 12.15, 13.30 3D, 15.30 3D, 16.30, 18.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.00, 16.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30, 15.45
Top Gan – Maverik… 12.00 Dolby Atmos, 14.45 Dolby Atmos, 16.20, 18.45 Dolby Atmos, 20.30, 21.45

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 Dolby Atmos 3D, 17.30 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.15 Dolby Atmos 3D, 21.30
Zločin u Holivudu… 18.15, 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.00
Izgubljeni grad… 19.15
Kockar… 21.00
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 18.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.10, 16.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45
Top Gan – Maverik… 16.20, 18.45 Dolby Atmos, 20.30, 21.45 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jun 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Četvrtak, 9. jun – četvrtak, 16. jun
Festival nitratnog filma 2022
Više pročitajte OVDE

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 9. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 20.00 IMAX 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Zločin u Holivudu… 17.00, 19.30, 21.40
Divljaci… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 18.30, 21.20 3D
Kockar… 18.50, 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.10, 18.15
Potera… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00, 17.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.30

Petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Zločin u Holivudu… 17.00, 19.30, 21.40
Divljaci… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 18.30, 21.00 3D
Kockar… 18.50, 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.10, 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 19.20
Potera… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.00 IMAX 3D, 14.45 Dolby Atmos 3D, 16.00 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Zločin u Holivudu… 17.10, 19.30, 21.40
Divljaci… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.15, 15.45 3D, 18.30, 21.00 3D
Kockar… 18.50, 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.00, 15.10 3D, 16.10, 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 19.20
Potera… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.45, 16.30
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 15.00 Dolby Atmos, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15

Ponedeljak, 13. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 20.30 IMAX 3D, 21.15 Dolby Atmos 3D
Zločin u Holivudu… 17.00, 19.30, 21.40
Divljaci… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 18.30, 21.00 3D
Kockar… 18.50, 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.10, 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 19.20
Potera… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15

Utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Zločin u Holivudu… 17.00, 19.30, 21.40
Divljaci… 20.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 18.30, 21.00 3D
Kockar… 18.50, 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.10, 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 19.20
Potera… 21.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 21. jun
Ciklus: Izvođenje poezije na filmu
Tema: Stihovi Kristine Roseti
Predavanje i razgovor sa analizom inserata iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 9. jun
B4 i Scream For Me Sarajevo… 20.00
Dokumentarni filmovi i razgovori sa autorima Alenom Š̌imićem i Jasenkom Pašićem.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 9. jun – nedelja, 19. jun
Ko to tamo peva… 20.00

Ponedeljak, 20. jun – četvrtak, 30. jun
Varljivo leto ’68… 19.30 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 29. jun
Skandinofilmsko veče… 19.00 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 9. jun / petak, 10. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.00, 20.00
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.30, 18.30, 21.30
Zločin u Holivudu… 20.15, 22.30
Kockar… 19.30, 21.45
Top Gan: Maverik… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Bekstvo sa polja smrti… 17.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 18.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 11. jun / nedelja, 12. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 12.30, 17.00, 20.00
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.30, 18.30, 21.30
Zločin u Holivudu… 20.15, 22.30
Kockar… 19.30, 21.45
Top Gan: Maverik… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Bekstvo sa polja smrti… 17.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 18.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 10.45, 13.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45, 15.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 8. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.00, 20.00
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 15.30, 18.30, 21.30
Zločin u Holivudu… 20.15, 22.30
Kockar… 19.30, 21.45
Top Gan: Maverik… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Bekstvo sa polja smrti… 17.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 18.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.15, 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.15 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 9. jun
Five Easy Pieces… 21.00 – srpski titl

Petak, 10. jun
Rio Bravo… 21.00 – srpski titl

Subota, 11. jun
Cat People… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 12. jun
Toy Story 2… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 15. jun
Roman Holiday… 21.00 – srpski titl

Četvrtak, 16. jun
La notte… 21.00 – srpski titl

Petak, 17. jun
Mean Streets… 21.00 – engleski titl

Subota, 18. jun
Koyaanisqatsi… 21.00 – engleski titl

Nedelja, 19. jun
Castle In The Sky… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 9. jun – sreda, 15. jun
Tri sprata… 18.30
Točak sreće i fantazije… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Četvrtak, 9. jun

Operacija Gladio, drugi deo: Lutkari… 19.00

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 9. jun
Nema najavljenih projekcija

Petak, 10. jun
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 19.00
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 21.00

Subota, 11. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 19.00
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 21.00

Nedelja, 12. jun
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00
Top Gan: Maverik… 18.00
Zločin u Holivudu… 21.00

Ponedeljak, 13. jun / utorak, 14. jun / sreda, 15. jun
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.