Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (15-21. septembar 2022)
Bioskopski repertoari (15-21. septembar 2022): Tamo gde rakovi pevaju
Bioskopski repertoari (15-21. septembar 2022): Tamo gde rakovi pevaju

Bioskopski repertoari (15-21. septembar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 15. do 21. septembra 2022. Uskoro dolazi jesen idealna za bioskope, a tu su i novi filmovi i (novi) festivali…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 15. do 21. septembra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 15. septembar 2022.
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 19.00, 20.20, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30

Petak, 16. septembar 2022.
7. veličanstvenih: Film sa balkona… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 19.00, 20.20, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 17. septembar 2022.
7. veličanstvenih: Vetar koji nas pokreće… 18.00
7. veličanstvenih: Mladi Platon… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 14.00, 15.15, 17.45, 19.00, 20.20, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Tor: Ljubav i grom… 14.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.30, 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 13.45, 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.15, 16.30

Nedelja, 18. septembar 2022.
7. veličanstvenih: Zaborav… 18.00
7. veličanstvenih: Jedna provincijska bolnica… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 14.00, 15.15, 17.45, 19.10, 21.40
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.30
Brzina metka… 17.00, 20.40
Tor: Ljubav i grom… 14.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.30, 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 10.30, 13.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.30

Ponedeljak, 19. septembar 2022.
7. veličanstvenih: Blaga Krima… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 19.00, 20.20, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30

Utorak, 20. septembar 2022.
7. veličanstvenih: Zoo Lockdown… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 19.00, 20.20, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 21. septembar 2022.
Avatar 3D… 19.30 – remasterovana verzija; premijera
7. veličanstvenih: Matter Out of Place… 20.00
Pad… 21.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15, 17.45, 19.00, 21.30
Iščezavanje… 19.40
Tri hiljade godina čežnje… 18.20
Najgora osoba na svetu… 18.30
Tamo gde rakovi pevaju… 21.40
Brzina metka… 17.00, 20.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 15. septembar – sreda, 21. septembar
Iščezavanje… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 15. septembar
Dokumentarni film: Sava… 19.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 21.00

Petak, 16. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Najgora osoba na svetu… 21.00

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Najgora osoba na svetu… 21.00

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar / sreda, 21. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Najgora osoba na svetu… 21.00 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 15. septembar
Dani izraelskog filma: Otvaranje festivala
Tel Aviv u plamenu… 19.00

Više informacija o festivalu objavili smo na OVOM LINKU.

Petak, 16. septembar
Dani izraelskog filma: Dan komedije
MOSAD… 18.00
Oproštaj… 20.00

Subota, 17. septembar
Redovan bioskopski repertoar
Nun Of Your Business… 18.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Nedelja, 18. septembar
Dani izraelskog filma: Dan ljubavi
Čežnja… 18.00
Ko će sad da me voli?… 20.00

Ponedeljak, 19. septembar
Dani izraelskog filma: Dokumentarni dan
Senke Bagdada… 18.00
Muzej… 20.00

Utorak, 20. septembar / sreda, 21. septembar
Redovan bioskopski repertoar
Nun Of Your Business… 18.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 19.40, 21.50
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.15
Ajkula ljudožder… 19.50, 21.40
Brzina metka… 20.20, 22.00
Crni telefon… 17.30
Elvis… 18.20
Iščezavanje… 21.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ne… 17.50
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.10
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 19.40, 21.50
100% vuk (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.15
Ajkula ljudožder… 19.50, 21.40
Brzina metka… 20.20, 22.00
Crni telefon… 17.30
Elvis… 18.20
Iščezavanje… 21.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.20, 15.00
Leto kada sam naučila da letim… 14.40, 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.15, 16.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.45 3D, 13.45, 16.00 3D
Ne… 17.50
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 18.00, 19.30, 21.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.10
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 19.40, 21.50
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.15
Ajkula ljudožder… 19.50, 21.40
Brzina metka… 20.20, 22.00
Crni telefon… 17.30
Elvis… 18.20
Iščezavanje… 21.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ne… 17.50
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.10
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10

Sreda, 21. septembar
Avatar… 20.30 3D – remasterovana verzija; premijera
Pad… 19.40, 21.50
After – Posle srećnog kraja… 17.00, 19.15
Ajkula ljudožder… 19.50, 21.40
Brzina metka… 20.20, 22.00
Crni telefon… 17.30
Elvis… 18.20
Iščezavanje… 21.20
Leto kada sam naučila da letim… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.00 3D
Ne… 17.50
Pozivnica za pakao… 16.45, 19.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.30, 18.00, 19.30, 21.00
Tamo gde rakovi pevaju… 17.10
Top Gan – Maverik… 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.30
Tri hiljade godina čežnje… 21.30
Zver… 21.10 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Pad… 18.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Pad… 18.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 12.10, 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.45, 16.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 14.15
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.00
Leto kada sam naučila da letim… 14.15

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar / sreda, 21. septembar
Ajkula ljudožder… 22.00
Pad… 18.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.30, 17.45, 20.00, 21.30
Iščezavanje… 22.15
Pozivnica za pakao… 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Tamo gde rakovi pevaju… 17.15
100% vuk (sinhronizovano)… 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 18.10, 21.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.20, 17.50, 18.40, 20.20
Iščezavanje… 17.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 19.30
Tri hiljade godina čežnje… 20.00
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.50
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.20
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.30
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.20
Leto kada sam naučila da letim… 15.10

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 18.10, 21.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 13.10, 15.20, 17.50, 18.40, 20.20
Iščezavanje… 17.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 19.30
Tri hiljade godina čežnje… 20.00
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 15.50
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
100% vuk (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 16.20
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 13.40, 16.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.20
Leto kada sam naučila da letim… 15.10

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar / sreda, 21. septembar
Pad… 18.10, 21.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.20, 17.50, 18.40, 20.20
Iščezavanje… 17.30
Ajkula ljudožder… 22.00
Rumba terapija… 19.30
Tri hiljade godina čežnje… 20.00
Pozivnica za pakao… 21.40
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.50
Tamo gde rakovi pevaju… 19.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.20
Brzina metka… 21.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.30
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 16.50
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.20
Leto kada sam naučila da letim… 15.10  

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 20.20
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Pozivnica za pakao… 16.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 20.20
100% vuk (sinhronizovano)… 14.15
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.20, 14.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.00, 13.30 MX4D, 14.45, 15.45 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.40 3D, 16.30, 18.30 3D
Pozivnica za pakao… 16.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.00 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 20.20
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Pozivnica za pakao… 16.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00

Sreda, 21. septembar
Pad… 20.20
Avatar… 19.30 3D – remasterovana verzija; premijera
After – Posle srećnog kraja… 19.10
Brzina metka… 20.30 MX4D
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00 MX4D, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.30, 18.30 3D
Pozivnica za pakao… 16.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Tor: Ljubav i grom… 18.10 MX4D 3D
Tri hiljade godina čežnje… 21.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar / subota, 17. septembar
Najgora osoba na svetu… 20.00

Utorak, 20. septembar 2022.
Projekat „Istorija – Film – Istorija“… 19.00
Uvodna reč: Branislav Erdeljanović

Četvrtak, 22. septembar / petak, 23. septembar / subota, 24. septembar
Čovek po tvojoj meri… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 18.45, 21.00
After – Posle srećnog kraja… 18.30
Ajkula ljudožder… 20.30
Brzina metka… 20.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40 3D
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.15, 20.45

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 18.45, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.45
After – Posle srećnog kraja… 18.30
Ajkula ljudožder… 20.30
Brzina metka… 20.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.30, 15.15, 17.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.15, 15.30, 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.50, 16.40 3D
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.45, 18.15, 20.45

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 18.45, 21.00
After – Posle srećnog kraja… 18.30
Ajkula ljudožder… 20.30
Brzina metka… 20.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40 3D
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.15, 20.45

Sreda, 21. septembar
Pad… 18.45, 21.00
Avatar… 19.00 3D – remasterovana verzija; premijera
After – Posle srećnog kraja… 18.30
Ajkula ljudožder… 20.30
Brzina metka… 20.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40 3D
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.15, 18.15, 20.45

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 18.05, 20.00, 22.15
Ajkula ljudožder… 20.30, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25, 19.45
Tri hiljade godina čežnje… 20.25
After: Posle srećnog kraja… 20.15
Zver… 19.15 4DX, 22.05
Pozivnica za pakao… 19.00
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 22.30
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Elvis… 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Brzina metka… 18.00, 21.05 4DX
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15, 17.05 4DX, 18.25
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 18.05, 20.00, 22.15
Ajkula ljudožder… 20.30, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25, 19.45
Tri hiljade godina čežnje… 20.25
After: Posle srećnog kraja… 20.15
Zver… 19.15 4DX, 22.05
Pozivnica za pakao… 19.00
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 22.30
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Elvis… 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.00, 18.00
Brzina metka… 18.00, 21.05 4DX
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.55, 14.00, 16.15, 18.25
DC Liga superljubimaca 4DX (sinhronizovano)… 11.00, 13.05, 17.05
Tor: Ljubav i grom… 15.05
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.30, 14.30, 15.15 4DX 3D, 16.15
Svet iz doba jure – Nadmoć… 14.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.45
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.15, 13.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 13.00

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar / sreda, 21. septembar
Pad… 18.05, 20.00, 22.15
Ajkula ljudožder… 20.30, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25, 19.45
Tri hiljade godina čežnje… 20.25
After: Posle srećnog kraja… 20.15
Zver… 19.15 4DX, 22.05
Pozivnica za pakao… 19.00
Slepi putnik… 16.00
Ne… 22.15
Tamo gde rakovi pevaju… 22.30
Siroče: Prvo ubistvo… 17.00
Elvis… 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Brzina metka… 18.00, 21.05 4DX
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15, 17.05 4DX, 18.25
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 16.15 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 16.30, 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Ajkula ljudožder… 21.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45, 18.15, 20.45
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.15

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 16.30, 20.15
100% vuk (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Ajkula ljudožder… 21.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.15, 14.15, 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00 3D, 15.00, 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 14.00, 16.45, 18.15, 20.45
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.15

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 16.30, 20.15
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Ajkula ljudožder… 21.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45, 18.15, 20.45
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.15

Sreda, 21. septembar
Pad… 16.30, 20.15
Avatar… 20.00 3D – remasterovana verzija; premijera
After – Posle srećnog kraja… 19.30
Ajkula ljudožder… 21.45
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00, 21.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 17.00 3D
Pozivnica za pakao… 18.00
Siroče – Prvo ubistvo… 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45, 18.15, 20.45
Top Gan – Maverik… 19.15
Tor: Ljubav i grom… 18.45
Tri hiljade godina čežnje… 21.40
Zver… 21.15 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 18.30, 21.20
After – Posle srećnog kraja… 18.20
Ajkula ljudožder… 21.00
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40
Pozivnica za pakao… 19.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.10, 20.45
Tamo gde rakovi pevaju… 20.15
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 18.30, 21.20
100% vuk (sinhronizovano)… 16.15
After – Posle srećnog kraja… 18.20
Ajkula ljudožder… 21.00
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.00, 17.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 14.30, 16.40
Pozivnica za pakao… 19.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 15.45, 18.10, 20.45
Tamo gde rakovi pevaju… 20.15
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 18.30, 21.20
After – Posle srećnog kraja… 18.20
Ajkula ljudožder… 21.00
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40
Pozivnica za pakao… 19.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.10, 20.45
Tamo gde rakovi pevaju… 20.15
Top Gan – Maverik… 18.00 Dolby Atmos, 20.00 IMAX
Tor: Ljubav i grom… 17.30 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D

Sreda, 21. septembar
Pad… 18.30, 21.20
Avatar… 20.00 IMAX 3D – remasterovana verzija; premijera
After – Posle srećnog kraja… 18.20
Ajkula ljudožder… 21.00
Brzina metka Dolby Atmos… 18.45, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 17.10
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.40
Pozivnica za pakao… 19.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.10, 20.45
Tamo gde rakovi pevaju… 20.15
Top Gan – Maverik… 17.20 IMAX, 20.30 Dolby Atmos
Tor: Ljubav i grom… 18.00 Dolby Atmos 3D 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 27. septembar
Izvođenje poezije na filmu: Stihovi Silvije Plat… 19.00

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 21. septembar / četvrtak, 22. septembar / petak, 23. septembar
Festival dokumentarnog filma „Evropska saradnja: filmska priča“
Više o manifestaciji i program pročitajte na OVOM LINKU.

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 28. septembar
Skandinavski kutak i KinoKauč: O beskonačnosti… 19.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar
Pad… 19.15, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 18.30, 19.45, 21.00
Iščezavanje… 15.30, 20.00
Ajkula ljudožder… 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 22.00
After: Posle srećnog kraja… 18.45
Pozivnica za pakao… 20.45
Brzina metka… 17.30, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.45, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 17. septembar / nedelja, 18. septembar
Pad… 19.15, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 14.15, 16.00, 18.30, 19.45, 21.00
Iščezavanje… 15.30, 20.00
Ajkula ljudožder… 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 22.00
After: Posle srećnog kraja… 18.45
Pozivnica za pakao… 20.45
Brzina metka… 17.30, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Tor: Ljubav i grom 3D… 11.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 12.45, 13.30, 14.30, 16.15, 18.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 12.30, 13.45, 14.45, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 16.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 10.45, 15.45

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Pad… 19.15, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 18.30, 19.45, 21.00
Iščezavanje… 15.30, 20.00
Ajkula ljudožder… 22.15
Tri hiljade godina čežnje… 22.00
After: Posle srećnog kraja… 18.45
Pozivnica za pakao… 20.45
Brzina metka… 17.30, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.45, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.45

Sreda, 21. septembar
Avatar 3D… 20.00 – remasterovana verzija; premijera
Pad… 19.15, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 18.30, 21.00
Iščezavanje… 15.30, 20.00
Tri hiljade godina čežnje… 22.00
After: Posle srećnog kraja… 18.45
Pozivnica za pakao… 20.45
Brzina metka… 17.30, 20.15
Tor: Ljubav i grom… 17.45
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.45, 17.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 16.45
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 15.45 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 15. septembar
Diamonds Of The Night… 12.30
The Cremator… 14.30
Valerie And Her Week Of Wonders… 17.30
The Ascent… 20.00

Petak, 16. septembar
Chopping Mall… 12.00
Surf Nazis Must Die… 14.30
The Toxic Avenger… 17.00
The Pornographers… 20.00

Subota, 17. septembar
Blow Out… 10.30
Demonlover… 13.30
Boyz N The Hood… 16.30
Late August Early September… 20.00

Nedelja, 18. septembar
Fantastic Planet… 12.30
Peter Pan… 14.30
Shrek… 17.00
Kirikou And The Sorceress… 20.00

Ponedeljak, 19. septembar / utorak, 20. septembar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 21. septembar
Trainspotting… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 22. septembar
Salo, Or The 120 Days Of Sodom… 20.00 – engleski titl

Petak, 23. septembar
Army Of Darkness… 20.00 – engleski titl

Subota, 24. septembar
Satantango… 14.00 – engleski titl

Nedelja, 25. septembar
Serial Experiments Lain… 14.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 15. septembar – sreda, 21. septembar
Nema najavljenih projekcija

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 15. septembar – sreda, 21. septembar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 15. septembar / petak, 16. septembar / nedelja, 18. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 20.00

Francuski filmski karavan
Sreda, 21. septembar
Školski život… 20.00

Sreda, 28. septembar
Meteoriti… 20.00 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…