Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. septembar – 5. oktobar 2022)
Bioskopski repertoari (29. septembar - 5. oktobar 2022): Ala je lep ovaj svet
Bioskopski repertoari (29. septembar - 5. oktobar 2022): Ala je lep ovaj svet

Bioskopski repertoari (29. septembar – 5. oktobar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 29. septembra do 5. oktobra 2022. Vreme je idealno za bioskope, nove i stare filmove, kao i festivale…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 29. septembra do 5. oktobra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 29. septembar 2022.
Hari Poter i Kamen mudrosti… 19.30
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 19.00, 21.10
Avatar… 16.00
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.30, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 17.15

Petak, 30. septembar 2022.
Karta za raj… 15.40, 20.00, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 19.00, 21.00
Avatar… 17.20
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.30, 21.10
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 17.15

Subota, 1. oktobar 2022.
Hari Poter i Dvorana tajni… 19.30
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 19.00, 21.10
Avatar… 16.00
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.30, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 17.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 13.30

Nedelja, 2. oktobar 2022.
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 17.00, 19.00, 21.00
Avatar… 17.20
Avatar 3D… 14.15, 20.30
Ne brini, draga… 18.30, 21.10
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 17.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 10.45, 11.45, 13.45, 15.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 13.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 3. oktobar 2022.
Trag divljači… 20.30 – premijera
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 17.00, 19.00, 21.00
Avatar… 17.20
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.30, 21.10
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 17.15

Utorak, 4. oktobar 2022.
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 17.00, 19.00, 21.00
Avatar… 17.20
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.30, 21.10
Sveta Petka – Krst u pustinji… 16.00, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 17.15

Sreda, 5. oktobar 2022.
Hari Poter i zatvorenik iz Azkabana… 19.30
Karta za raj… 15.40, 19.15, 21.30
Osmeh… 22.10
Pećina… 17.45
Ala je lep ovaj svet… 17.00, 19.00, 21.10
Avatar… 16.00
Avatar 3D… 20.30
Ne brini, draga… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.30, 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 17.15 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. septembar – sreda, 5. oktobar
Iščezavanje… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 21.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.00
Put oko sveta oko 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 21.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Sveta Petka – Krst u pustinji… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 21.00

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Redovan repertoar
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar / subota, 1. oktobar
Pećina… 21.00

Nedelja, 2. oktobar
Pećina… 18.00
Vrba… 20.00 – beogradska premijera

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Pećina… 18.00
Vrba… 20.00

Dani ruskog filma
Sreda, 28. septembar
Bronzani konjanik Rusije… 17.00

Četvrtak, 29. septembar
Nebo… 18.00

Petak, 30. septembar
Vladivostok… 18.00

Subota, 1. oktobar
Jedanaest ćutljivih muškaraca… 17.30

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Osmeh… 17.00, 19.15, 21.30
Pećina… 17.00
After – Posle srećnog kraja… 19.00
Ajkula ljudožder… 22.10
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 17.40 3D, 20.30, 22.00 3D
Brzina metka… 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Ne brini, draga… 18.45, 21.15
Pad… 19.45
Pozivnica za pakao… 18.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.20, 20.45
Top Gan – Maverik… 21.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Pećina… 17.00
After – Posle srećnog kraja… 19.00
Ajkula ljudožder… 22.10
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 15.30, 17.40 3D, 20.30, 22.00 3D
Brzina metka… 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.45, 14.30, 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Leto kada sam naučila da letim… 14.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.00, 15.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Ne brini, draga… 18.45, 21.15
Pad… 19.45
Pozivnica za pakao… 18.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.20, 20.45
Top Gan – Maverik… 21.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Osmeh… 17.00, 19.15, 21.30
Pećina… 17.00
After – Posle srećnog kraja… 19.00
Ajkula ljudožder… 22.10
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 17.40 3D, 20.30, 22.00 3D
Brzina metka… 19.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.00, 18.10, 20.15, 22.20
Ne brini, draga… 18.45, 21.15
Pad… 19.45
Pozivnica za pakao… 18.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.20, 20.45
Top Gan – Maverik… 21.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00, 22.00
Avatar 3D… 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15
Karta za raj… 19.30, 21.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.15
Ne brini, draga… 16.00
Osmeh… 22.15

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00, 22.00
Avatar 3D… 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 13.00, 14.30, 16.15
Karta za raj… 19.30, 21.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.30, 15.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.15
Ne brini, draga… 16.00
Osmeh… 22.15
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.30
100% vuk (sinhronizovano)… 11.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.15
Leto kada sam naučila da letim… 12.15

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00, 22.00
Avatar 3D… 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15
Karta za raj… 19.30, 21.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00, 20.15
Ne brini, draga… 16.00
Osmeh… 22.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 18.40, 21.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Pećina… 17.30
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 18.00, 20.00, 21.40
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.20
Tri hiljade godina čežnje… 17.20
Pad… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.00, 19.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.40
Brzina metka… 21.30

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 18.40, 21.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.30, 14.10, 15.50
Pećina… 17.30
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 18.00, 20.00, 21.40
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.00, 14.40, 16.20
Tri hiljade godina čežnje… 17.20
Pad… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.00, 19.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.20, 13.50, 15.40
Brzina metka… 21.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.10, 14.00
Malci 2 – Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.40, 14.30

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 18.40, 21.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Pećina… 17.30
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 18.00, 20.00, 21.40
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.20
Tri hiljade godina čežnje… 17.20
Pad… 22.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.00, 19.20
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 15.40
Brzina metka… 21.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. septembar
Osmeh… 16.30, 18.15 MX4D, 20.45
Ala je lep ovaj svet… 18.45, 21.00
Avatar… 17.30, 20.30 MX4D 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Karta za raj… 17.15, 19.30, 21.40
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15 MX4D
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.45

Petak, 30. septembar
Osmeh… 16.30, 18.15 MX4D, 20.45
Ala je lep ovaj svet… 18.45, 21.00
Avatar… 17.30, 20.30 MX4D 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Karta za raj… 17.15, 19.30, 21.40
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15 MX4D
Ne brini, draga… 20.15
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.45

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 16.30, 18.15 MX4D, 20.45
Ala je lep ovaj svet… 18.45, 21.00
Avatar… 13.10 MX4D 3D, 17.30, 20.30 MX4D 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.30, 16.45, 18.30
Karta za raj… 17.15, 19.30, 21.40
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00 MX4D, 11.50, 14.00, 15.15, 16.15 MX4D
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.20, 12.15 3D, 13.15, 14.15 3D
Ne brini, draga… 20.15
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.10, 13.00, 15.00, 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.45

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Osmeh… 16.30, 18.15 MX4D, 20.45
Ala je lep ovaj svet… 18.45, 21.00
Avatar… 17.30, 20.30 MX4D 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Karta za raj… 17.15, 19.30, 21.40
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15 MX4D
Ne brini, draga… 20.15
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.45 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Artfest
Četvrtak, 29. septembar
Princ poezije – Branko Miljković… 18.00
(Film Miomira Mikija Stamenkovića o pesniku B. Miljkoviću.)
Nekoliko dana sa Stefanom… 18.50
(Film Miroslava Bate Petrovića o violinisti S. Milenkoviću.)
Svečano otvaranje + film Linija života… 20.00
(FIlm Darka Bajića o Milošu Bajiću.)
Dijadem… 20.55
(Film Milana Majara o balerini Juli Bnajat.)

Petak, 30. septembar
Bajka o Bogosavu… 18.00
(Film Nikole Lorencina o skulptoru B. Živkoviću.)
Pozno leto… 18.25
(Film Veska Butrića o slikaru Momčilu Macanoviću.)
Milena… 18.40
(Film Čarne Radoičić o M. Pavlović Barili.)
Forme ispovesti… 20.00
(Film Andrije Dimitrijevića o slikaru i vajaru Milanu Tucoviću.)
Vilenjak… 20.45
(Film Milana Belegišanina o pesniku Jovanu Grčiću Milenku.)
Učitelj iz Drimkola… 21.30
(Film Boška Milosavljevića o piscu Anđelku Krstiću.)

Subota, 1. oktobar
Olga Jančevedska… 18.00
(Film Anite Panić o pevačici O. Jančevedskoj.)
Rajko Petrov Nogo… 18.35
(Film Snježana Lalovića o pesniku.)
Jozef Klaćik… 20.00
(Film Martina Prebuđile o slikaru.)
Neki novi Brodvej… 20.30
(Film Denisa Bojića o socijalizaciji dece sa Daunovim sindromom.)

Nedelja, 2. oktobar
Građanje… 18.00
(Film Svetlane Miljanić o umetniku Đorđu Laziću Đapši.)
5. Betovenova simfonija po Jovi Petijeviću i H. fon Karajanu… 18.30
(Film Miroslava Bate Petrovića o skulptoru J. Petijeviću.)
Dugo putovanje… 19.00
(Film Ramadana Demirovića o slikaru Paji Jovanoviću.)
Sreten, zaboravljeni vajar… 20.00
(Filma Danijela Pavlovića o vajaru S. Stojanoviću.)

Utorak, 4. oktobar – nedelja, 9. oktobar
19. Balkanima
Više informacija pročitajte na OVOM LINKU.

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Dok Cinema DOB
Nedelja, 9. oktobar 2022.
Kosma… 20.00
Razgovor sa autorkom filma Sonjom Blagojević Đekić
Moderatorka: Jovana Nikolić
Ulaz: za dž

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Osmeh… 16.00, 18.15, 20.30
Ala je lep ovaj svet… 18.30, 20.45
Avatar… 17.00, 20.00 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.45, 19.00, 21.10
Ne brini, draga… 17.45, 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.45

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 15.45, 18.15, 20.30
100% vuk (sinhronizovano)… 11.45
Ala je lep ovaj svet… 18.30, 20.45
Avatar… 15.15 3D, 17.00, 20.00 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.30, 19.00, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 12.00, 13.45 3D
Ne brini, draga… 18.40, 21.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.45
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.45

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Osmeh… 16.00, 18.15, 20.30
Ala je lep ovaj svet… 18.30, 20.45
Avatar… 17.00, 20.00 3D
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15, 18.00
Karta za raj… 16.45, 19.00, 21.10
Ne brini, draga… 17.45, 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.45

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 29. septembar 2022.
Osmeh… 20.15, 22.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ne brini draga… 20.00, 22.15
Avatar… 17.25 4DX 3D, 19.00 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
Pozivnica za pakao… 22.05
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.55

Petak, 30. septembar
Osmeh… 20.15, 22.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ne brini draga… 19.45, 22.15
Avatar… 17.25 4DX 3D, 19.00 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Ajkula ljudožder… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
After: Posle srećnog kraja… 16.00
Pozivnica za pakao… 22.05
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.55

Subota, 1. oktobar
Osmeh… 20.15, 22.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ne brini draga… 19.45, 22.15
Avatar… 11.00 4DX 3D, 14.15 4DX 3D, 17.25 4DX 3D, 19.00 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.00, 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Ajkula ljudožder… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
After: Posle srećnog kraja… 16.00
Pozivnica za pakao… 22.05
100% vuk (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 16.55
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.15
Loši momci (sinhronizovano)… 14.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.00

Nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 20.15, 22.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ne brini draga… 19.45, 22.15
Avatar… 11.00 4DX 3D, 14.15 4DX 3D, 17.25 4DX 3D, 19.00 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.00, 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Ajkula ljudožder… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
After: Posle srećnog kraja… 16.00
Pozivnica za pakao… 22.05
100% vuk (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 16.55
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.30, 15.15
Loši momci (sinhronizovano)… 14.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 13.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar
Osmeh… 20.15, 22.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Ne brini draga… 19.45, 22.15
Avatar… 17.25 4DX 3D, 19.00 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Ajkula ljudožder… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
After: Posle srećnog kraja… 16.00
Pozivnica za pakao… 22.05
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.55

Sreda, 5. oktobar
Osmeh… 19.00, 22.15
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 17.00, 20.15, 22.15
Majerling… 20.15 – prenos baleta uživo
Ne brini draga… 19.45, 22.15
Avatar… 16.00 3D, 17.25 4DX 3D, 20.30 4DX 3D, 21.30
Ala je lep ovaj svet… 19.30, 21.35
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45, 18.30
Pad… 19.25
Ajkula ljudožder… 18.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
After: Posle srećnog kraja… 16.00 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Osmeh… 16.15, 18.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 15.45 3D, 18.15, 21.30 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Karta za raj… 17.30, 19.45, 22.00
Ne brini, draga… 17.45, 20.30
Pad… 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.15
Top Gan – Maverik… 21.15

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 16.30, 18.45, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 15.45 3D, 18.15, 21.30 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.30
Karta za raj… 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 13.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 15.00
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.30 3D, 13.30, 15.30 3D
Ne brini, draga… 17.45, 20.30
Pad… 20.15
Pozivnica za pakao… 16.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 14.10, 19.15
Top Gan – Maverik… 21.15

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Osmeh… 16.15, 18.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.30, 21.45
Avatar… 15.45 3D, 18.15, 21.30 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 19.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Karta za raj… 17.30, 19.45, 22.00
Ne brini, draga… 17.45, 20.30
Pad… 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00, 17.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.15
Top Gan – Maverik… 21.15

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za septembar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Repertoar za oktobar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Osmeh… 16.15, 18.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 15.45, 19.00, 21.20
Avatar… 18.15 IMAX 3D, 21.30 IMAX 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.30, 19.30, 21.45
Ne brini, draga… 17.30, 20.30
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.30
Top Gan – Maverik… 20.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Osmeh… 16.15, 18.45, 21.00
100% vuk (sinhronizovano)… 13.00
Ala je lep ovaj svet… 15.45, 19.00, 21.20
Avatar… 12.00 IMAX 3D, 15.10 IMAX 3D, 18.20 IMAX 3D, 21.30 IMAX 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.30, 19.30, 21.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 15.00
Ne brini, draga… 17.30, 20.30
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.30
Top Gan – Maverik… 20.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Osmeh… 16.15, 18.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 15.45, 19.00, 21.20
Avatar… 18.15 IMAX 3D, 21.30 IMAX 3D
Brzina metka Dolby Atmos… 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Karta za raj… 16.30, 19.30, 21.45
Ne brini, draga… 17.30, 20.30
Pad… 21.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.30
Top Gan – Maverik… 20.00 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 25. oktobar
Izvođenje poezije na filmu: Stihovi Alfreda Tenisona… 19.00
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 1. oktobar – petak, 7. oktobar
Najgora osoba na svetu… 20.00

Subota, 8. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 17.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Nedelja, 9. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.00
Najgora osoba na svetu… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 29. septembar – sreda, 5. oktobar
Pećina… 20.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Karta za raj… 17.45, 20.00, 21.30
Osmeh… 20.15, 22.30
Pećina… 17.00
Ala je lep ovaj svet… 15.00, 17.15, 19.15, 21.30
Avatar… 14.45, 21.00
Avatar 3D… 18.00
Ne brini, draga… 19.00, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 18.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Karta za raj… 17.45, 20.00, 21.30
Osmeh… 20.15, 22.30
Pećina… 17.00
Ala je lep ovaj svet… 15.00, 17.15, 19.15, 21.30
Avatar… 14.45, 21.00
Avatar 3D… 18.00
Ne brini, draga… 19.00, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.15, 16.30, 18.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 14.15, 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.15
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Karta za raj… 17.45, 20.00, 21.30
Osmeh… 20.15, 22.30
Pećina… 17.00
Ala je lep ovaj svet… 15.00, 17.15, 19.15, 21.30
Avatar… 14.45, 21.00
Avatar 3D… 18.00
Ne brini, draga… 19.00, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.20, 20.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15, 16.30, 18.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 16.00
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 16.15 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Petak, 7. oktobar u 20.00 – četvrtak, 13. oktobar u 20.00
Festival video-plesa: Tela kao instrument
Onlajn projekcije; ciklus filmova će biti dostupan na Vimeo kanalu Instituta Servantes.

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 29. septembar
The Double Life Of Veronique… 20.00 – srpski titl

Petak, 30. septembar
Heat… 20.00 – srpski titl

Subota, 1. oktobar
Jujutsu Kaisen – season 1… 11.00 – engleski titl

Nedelja, 2. oktobar
Jujutsu Kaisen… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 5. oktobar
The Big Lebowski… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 6. oktobar
Scenes From A Marriage… 20.00 – engleski titl

Petak, 7. oktobar
Crumb… 20.00 – srpski titl

Subota, 8. oktobar
Being John Malkovich… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 9. oktobar
Spirited Away… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 29. septembar – nedelja, 2. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Pećina… 18.30
Najgora osoba na svetu… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 29. septembar
Pećina… 20.00

Petak, 30. septembar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 18.00
Karta za raj… 20.00

Subota, 1. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00
Karta za raj… 18.00
Osmeh… 20.00

Nedelja, 2. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00
Sveta Petka – Krst u pustinji… 18.00
After – Posle srećnog kraja… 20.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 18.00
Avatar… 20.00

Subota, 1. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Nedelja, 2. oktobar
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 18.00
Avatar… 20.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Nema najavljenih projekcija 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Uređuje: Ah Neša

Novinar iz Beograda od 1992. godine, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.