Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2022.
Pozorišni repertoari - novembar 2022. (foto: arhiva MP "Duško Radović")
Pozorišni repertoari - novembar 2022. (foto: arhiva MP "Duško Radović")

Pozorišni repertoari – novembar 2022.

Ovo su pozorišni repertoari za novembar 2022. godine. Jesen u Beogradu je idealna za pozorište što pokazuju premijere i tradicionalna Noć pozorišta.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – novembar 2022.
(kliknite na naziv pozorišta)

Scena „Studio“
Opera i teatar Madlenianum
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar Vuk
DKSG
MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
KPGT
KC Magacin
Studentski kulturni centar
Reflektor teatar
DKCB
CZKD
Pozorište „Slavija“
KC Čukarica
Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica
Kuća kralja Petra I
Stand up komedija
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
Centar za kulturu Lazarevac
Pozorištance Puž
SKC Obrenovac
Atelje 212
BDP
JDP
Teatrijum
********************************************

Scena „Studio“

Kneginje Zorke 11b, 063/7794-441
Sreda, 16. novembar (20.00) Kavez
Po motivima knjige „Cveće za Aldžernona“, Daniela Kiz
U Malom pozorištu „Duško Radović“
Ulaznice!

Studio Centar - Kavez

Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Lutke
Inspirisano knjigom „Moja genijalna prijateljica“, Elene Ferante
U Kamernoj sceni „Studio“
→ Ulaznice: studiocentar@gmail.com

Utorak, 22. novembar (20.00) Ovo nije bajka
Predstava o našem mraku, zasnovana na istinitom događaju
U Kamernoj sceni „Studio“
→ Ulaznice: studiocentar@gmail.com

Utorak, 29. novembar (20.00) Je l’ imaš gram?
Po motivima knjige „Pitaj Alisu: Dnevnik jedne narkomanke“, nepoznate autorke
U Akademiji 28
Ulaznice! 

Opera i teatar Madlenianum

Glavna 32, tel. 011/316 27 97, blagajna@madlenianum.rs
Muzej Zepter, Knez Mihailova 42, tel. 011/21 80 400; 011/33 00 111, biletarnica@madlenianum.rs
Velika scena
Ponedeljak, 7. novembar (19.30) Pariski život – engleski titl
Petak, 11. novembar (19.30) Veliki Getsbi
Nedelja, 13. novembar (19.30) Gospođica Julija

Mala scena
Utorak, 1. novembar (20.00) Feliks i Doris
Nedelja, 6. novembar (20.00) Dolce vita
Utorak, 8. novembar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Subota, 19. novembar (20.00) Feliks i Doris
Sreda, 23. novembar (20.00) Pluća 

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Sreda, 2. novembar (20.00) Adresa svemir – nekoliko poruka
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Mogućnost zabavljanja kod ptica
Petak, 4. novembar (20.00) Filozofski teatar: Feministička teorija nasilja
Nedelja, 6. novembar (20.00) Adresar svemir – nekoliko poruka
Sreda, 9. novembar (20.00) Smrt i devojka
Subota, 12. novembar (18.00) Uzbudljivi svet mapa – Festival „Pozorište čuda“
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Kretanje
Sreda, 16. novembar (20.00) Trpele
Utorak, 22. novembar (20.00) Životinjska farma
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Lepa Brena prodžekt
Petak, 25. novembar (20.00) Sveta Prada
Nedelja, 27. novembar (20.00) Životinjska farma 

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena Danilo Bata Stojković
Nedelja, 6. novembar (19.30) Tre sorele
Utorak, 8. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 11. novembar (19.30) Sportsko srce
Nedelja, 13. novembar (19.30) Tre sorele
Sreda, 16. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Petak, 18. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 20. novembar (19.30) Sportsko srce
Sreda, 23. novembar (19.30) Tre sorele
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Utorak, 29. novembar (19.30) Bajka o pozorištu

Nova scena
Subota, 5. novembar (20.00) Knjiga O Milutinu
Petak, 11. novembar (20.00) Knjiga O Milutinu
Subota, 12. novembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Long Way To The Stars – Festival „Pozorište čuda“
Subota, 19. novembar (20.00) Knjiga O Milutinu
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Knjiga O Milutinu
Nedelja, 27. novembar (20.00) Knjiga O Milutinu
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Voz
Sreda, 30. novembar (20.00) Voz 

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Nedelja, 6. novembar (12.00) Kradljivci kokosovih oraha
Subota, 12. novembar (17.00) Bajka o čarobnom kamenu
Nedelja, 13. novembar (12.00) Bambi
Subota, 19. novembar (17.00) Ukradeni princ i izgubljena princeza
Nedelja, 20. novembar (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Subota, 26. novembar (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 27. novembar (12.00) Aska i vuk

Večernja / tinejdž scena
Utorak, 1. novembar (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Sreda, 2. novembar (20.00) Aska i vuk
Četvrtak, 10. novembar (20.00) San letnje noći
Utorak, 15. novembar (20.00) Dečak sa koferom
Četvrtak, 17. novembar (20.00) San letnje noći
Petak, 18. novembar (20.00) Utopija

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Utorak, 1. novembar (19.30) Žizela
Sreda, 2. novembar (19.30) Toska
Četvrtak, 3. novembar (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Petak, 4. novembar (19.30) Derviš i smrt
Subota, 5. novembar (19.30) Orfej i Euridika
Nedelja, 6. novembar (19.30) Velika drama
Utorak, 8. novembar (19.00 i 21.30) Deca – opera u 17 pesama
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Ko to tamo peva
Nedelja, 13. novembar (19.30) Nora – lutkina kuća
Utorak, 15. novembar (19.30) Godine vrana
Sreda, 16. novembar (19.30) Travijata
Utorak, 22. novembar (12.00) Dan Narodnog pozorišta
Utorak, 22. novembar (19.30) Magbet – premijera
Sreda, 23. novembar (19.30) Magbet
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Don Kihot
Petak, 25. novembar (19.30) Godine vrana
Subota, 26. novembar (19.30) Boemi
Nedelja, 27. novembar (19.30) Rat i mir
Utorak, 29. novembar (19.30) Ožalošćena porodica

pozorišta - dub logo

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 3. novembar (20.30) O (od)ustajanju – kompanija „Strune u plesu“
Petak, 4. novembar (20.30) Gospođa Ajnštajn
Subota, 5. novembar (20.30) Sitnice koje život znače
Utorak, 8. novembar (20.00) XXVI Festival koreografskih minijatura
Četvrtak, 10. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 12. novembar (20.30) Curious – Projekat FDU
Nedelja, 13. novembar (20.20) XXVI Festival koreografskih minijatura
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Carstvo mraka
Petak, 18. novembar (20.30) Usud po Grigoriju – NP Priština
Subota, 19. novembar (12.00) Sećanje na glumca Radovana Miljanića
Subota, 19. novembar (20.30) Ženski orkestar – 10 godina od premijere
Nedelja, 20. novembar (13.00) De si bože iz mašine – Deusexmaki, doktorski umetnički projekat Marije Barne Lipkovski
Ponedeljak, 21. novembar (15.00) De si bože iz mašine – Deusexmaki
Utorak, 22. novembar (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 23. novembar (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 24. novembar (20.30) Uspavanka za Aleksiju Rajčić
Petak, 25. novembar (20.30) Gospođa Ajnštajn
Subota, 26. novembar (20.30) Iranska konferencija
Utorak, 29. novembar (20.30) Pelikan
Sreda, 30. novembar (20.30) Sitnice koje život znače 

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
DADOV u narednoj godini nastavlja sa premijerama u rekonstruisanoj zgradi u Ulici Desanke Maksimović 6. Svečano otvaranje obnovljene zgrade biće upriličeno 27. decembra premijerom predstave „Izbiračica“, u režiji Darijana Mihajlovića.

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Scena za decu
Subota, 5. novembar (12.00) Crveni nosić
Subota, 5. novembar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 6. novembar (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 6. novembar (17.00) Zlatokosa – premijera
Subota, 12. novembar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Subota, 12. novembar (17.00) Alisa u zemlji čuda
Nedelja, 13. novembar (12.00) Veliki svet male Zoe
Nedelja, 13. novembar (17.00) Carevo novo odelo
Subota, 19. novembar (12.00) Pinokio
Subota, 19. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 20. novembar (12.00) Palčica – premijera
Nedelja, 20. novembar (17.00) Uspavana lepotica
Subota, 26. novembar (17.00) Petar Pan
Nedelja, 27. novembar (12.00) Aska i vuk
Nedelja, 27. novembar (17.00) Snežana u zemlji patuljaka

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Sreda, 2. novembar (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji
Četvrtak, 3. novembar (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji
Petak, 4. novembar (12.00) Hajdi
Ponedeljak, 7. novembar (12.00) Pepeljuga
Subota, 12. novembar (12.00) Hajdi
Nedelja, 13. novembar (12.00) Snežna kraljica
Utorak, 15. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Sreda, 16. novembar (12.00) Zvezdarski vitez
Subota, 19. novembar (17.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Nedelja, 20. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Utorak, 22. novembar (12.00) Mačor u čizmama
Sreda, 23. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Četvrtak, 24. novembar (12.00) Snežna kraljica
Subota, 26. novembar (17.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Nedelja, 27. novembar (12.00) Snežana i sedam patuljaka
Utorak, 29. novembar (12.00) Zvezdarski vitez

Večernja scena
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Četvrtak, 10. novembar (20.00) 39 stepenika
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Ubistvo u Orijent ekspresu
Petak, 18. novembar (20.00) Ubistvo u Orijent ekspresu
Petak, 25. novembar (20.00) Ubistvo u Orijent ekspresu 

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 5. novembar (12.00) Dečak i Mesec
Subota, 5. novembar (17.00) Ručno pače
Nedelja, 6. novembar (12.00) Bajka o začaranoj lepotici
Nedelja, 6. novembar (17.00) Tri praseta
Subota, 12. novembar (12.00) Šešir pun boja
Subota, 12. novembar (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 13. novembar (12.00) Tužni psić
Nedelja, 13. novembar (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 19. novembar (12.00) Pinokio
Subota, 19. novembar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 20. novembar (12.00) Čudna šuma
Nedelja, 20. novembar (17.00) Bela griva
Subota, 26. novembar (12.00) Devojka cara nadmudrila
Subota, 26. novembar (17.00) Knjiga o džungli
Nedelja, 27. novembar (12.00) Vuk i sedam jarića
Nedelja, 27. novembar (17.00) Ivica i Marica 

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Subota, 5. novembar (19.30) Crni leptir
Nedelja, 6. novembar (19.30) Crni leptir
Utorak, 8. novembar (19.30) Brodvejske vragolije
Sreda, 9. novembar (19.30) Brodvejske vragolije
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 12. novembar (19.30) Sa druge strane jastuka
Nedelja, 13. novembar (19.30) Sa druge strane jastuka
Petak, 18. novembar (19.30) Flashdance
Subota, 19. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 20. novembar (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 22. novembar (19.30) La Gerilla – NP Niš
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 25. novembar (19.30) Flashdance
Subota, 26. novembar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 27. novembar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 29. novembar (19.30) Crni leptir
Sreda, 30. novembar (19.30) Crni leptir 

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Večernja scena
Petak, 18. novembar (20.00) Udaj se muški
Subota, 19. novembar (12.00) Ko se boji straha još
Nedelja, 20. novembar (17.00) Iza duge
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Biće naknadno objavljeno
Utorak, 22. novembar (18.00) Žrtva
Sreda, 30. novembar (20.00) Ja(o) meni 

Teatar “Levo”

Resavska 11; 064/2371-417
* Ulaz je besplatan na sve predstave tokom novembra ’22.
Sreda, 2. novembar (20.30) Orkestar – druga premijera
Petak, 4. novembar (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable
Nedelja, 6. novembar (19.00) #samosedesilo – FAPOR, Leskovac
Petak, 11. novembar (20.00) Srpska posla, gostovanje; Književni klub „Đura Jakšić“, Scena „Čičak“, Jagodina
Nedelja, 13. novembar (19.00) Mrzim zimu – koprodukcija Pozorišne radionice „DD“ i Teatra Levo
Petak, 18. novembar (20.30) Iza zatvorenih vrata – gostovanje; Blue Gloves Features
Četvrtak, 24. novembar (20.30) Dom Bernarde Albe
Petak, 25. novembar (20.30) Lari Tompson
Nedelja, 27. novembar (19.30) Seks i selo
Utorak, 29. novembar (20.30) Misuri

Teatar Vuk

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Ponedeljak, 7. novembar (19.30) Bez pogovora
Subota, 12. novembar (19.30) Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja
Nedelja, 13. novembar (19.30) Ne oklevaj – improvizuj
Ponedeljak, 14. novembar (18.00) Festival „Pozorište čuda“
Utorak, 15. novembar (19.30) Balon
Petak, 25. novembar (19.30) Ružičasto – I premijera
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) Ružičasto – II premijera
Utorak, 29. novembar (19.30) Ja sam Akiko

Scena „Aleksandar Popović“
Sreda, 16. novembar (20.00) Femkanje

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 7. novembar (19.00) Svi smo mi odnekud došli, a neko i malo ranije
Utorak, 8. novembar (19.00) Na litici
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Mileva Marić Ajnštajn
Petak, 18. novembar (9.30-18.00) 9. Mater Terra Festival
Subota, 19. novembar (9.00-21.00) 9. Mater Terra Festival

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Nedelja, 13. novembar (20.00) Državni posao: Velika seoba arhivatora
Sreda, 16. novembar (20.00) Jimmy Carr: Terribly Funny
Petak, 18. novembar (20.00) Vesele devojke

Utorak, 13. decembar (20.00) Daniel Sloss: Can’t
Nedelja, 18. decembar (16.00) Igorov magični show
Subota, 24. decembar (16.00) Potraga za Deda Mrazom 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 18. novembar (20.00) Soundtrack za film koji nije snimljen – beogradska premijera + koncert Kralja Čačka 

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Dijalektika spontanosti – autorski projekat Dušanske Glid Stojanović
Subota, 12. novembar (20.00) Zagonetka revolucije – DAH teatar
Ponedeljak, 21. novembar – subota, 26. novembar (20.00) 2. Pozorišni festival Parobrod

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Kruševac geto
Petak, 4. novembar (20.00) Škola za ljubavnike
Nedelja, 6. novembar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Noćni prevoz i stanica
Utorak, 8. novembar (20.00) One stvari
Nedelja, 13. novembar (20.00) Slučaj nevine udovice
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Iza kulisa
Petak, 18. novembar (20.00) Semir Gicić: Beskompromisni stend-ap
Subota, 19. novembar (19.00) Mađioničar Strahinja Tadić: Magična komedija
Sreda, 23. novembar (20.00) Neša Bridžis: Šifra F40.01
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Priča sa zapadne strane
Subota, 26. novembar (20.00) Ubi me kurje oko
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Raj na Zemlji

Dečja scena
Subota, 5. novembar (17.00) Cvrčak Cvrle i mrav Mrle
Nedelja, 6. novembar (12.00) Mačak u čizmama
Subota, 12. novembar (17.00) Nema bauka zabavna je nauka
Nedelja, 13. novembar (12.00) Baš je čar biti gusar
Subota, 19. novembar (17.00) Malo kraljevstvo
Nedelja, 20. novembar (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 20. novembar (16.00) Baš čarobna frula
Subota, 26. novembar (17.00) Ostrvo s blagom
Nedelja, 27. novembar (12.00) Šumska zavrzlama 

KPGT

Radnička 3, Stara Šećerana; 066 977 31 29
Nema najavljenih predstava.

KC Magacin

Krajevića Marka 4
Subota, 5. novembar (20.30) Oslobađanje i odbrana Milene – 113. krug – performans Miodraga Kovačevića
Nedelja, 13. novembar (18.00) Proširena sinteza – Arenberg; Festival „Pozorište čuda“

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Petak, 18. novembar (19.00) Reminiscencija – premijera
Petak, 25. novembar (19.00) Dekameron 2020 – plesna predstava

Reflektor teatar

Dorćol Platz, Dobračina 59b; 060/3008-886
Sreda, 2. novembar (20.00) Devojčice
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Devojčice
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Betmen Robin Beograd
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Ćao, svima
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Ustav

Ponedeljak, 5. decembar (20.00) Ćao, svima
Sreda, 7. decembar (20.00) Betmen Robin Beograd
Ponedeljak, 12. decembar (20.00) Ustav

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.

Pozorište „Slavija“

Svetog Save 16-18
Utorak, 1. novembar (20.00) Ljubav & padeži
Sreda, 2. novembar (20.00) Sokin i Bosina
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Vlast
Petak, 4. novembar (20.00) Opasna ljubavna igra – 100. izvođenje
Subota, 5. novembar (20.00) Brak mrak
Nedelja, 6. novembar (20.00) Tuđe slađe
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Komedija zabune
Utorak, 8. novembar (20.00) Švaleri
Sreda, 9. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Crvena
Petak, 11. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 12. novembar (20.00) Kirija
Nedelja, 13. novembar (20.00) Bračni prevrtljivci
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Udaj se muški
Utorak, 15. novembar (20.00) Kabare Brak od A do Š
Sreda, 16. novembar (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Sokin i Bosina
Petak, 18. novembar (20.00) Sponzoruša
Subota, 19. novembar (20.00) Krevet za šestoro
Nedelja, 20. novembar (20.00) Reče mi jedan čoek…
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Lopuže
Utorak, 22. novembar (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Sreda, 23. novembar (20.00) Koštana
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Putujuće pozorište Šopalović
Petak, 25. novembar (20.00) Cabares cabarei
Subota, 26. novembar (20.00) Ima nešto što bi trebalo da znaš
Nedelja, 27. novembar (20.00) Udaj se muški
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Bračni prevrtljivci
Utorak, 29. novembar (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Sreda, 30. novembar (20.00) Autobiografija

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 3. novembar (19.30) Ne igraj na Engleze
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Ona i on – premijera

Noć pozorišta
Subota, 19. novembar
(17.00) Ko se šeta oko sveta – Studio „BIS!“
(19.00) Uspomena na Milenu Dravić – Tamara Petrović
(20.30) Dva mirisa ruže – M. Pantić i M. Đurović

Četvrtak, 24. novembar (19.30) Vojcek

Scena za mlade – Studio BIS!
Petak, 18. novembar (19.30) San letnje noći
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) San letnje noći

Dečja scena
Subota, 5. novembar (12.00) Aladinova šašava lampa
Subota, 19. novembar (12.00) Ja imam talenat
Subota, 26. novembar (12.00) Aska i vuk

Centar za kulturu i obrazovanje Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 5. novembar (17.00) Aladin i čarobna lampa
Nedelja, 6. novembar (12.00) Hari Poterić
Subota, 12. novembar (17.00) Super Mario – premijera
Nedelja, 13. novembar (12.00) Santiago od mora – potraga za gusarskim blagom
Nedelja, 20. novembar (12.00) Mačak u čizmama
Subota, 26. novembar (17.00) Hrabri krojač
Nedelja, 27. novembar (12.00) Čarobna šargarepa

Festival pobednika festivala
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Sitnice koje život znače – NP Beograd
Utorak, 15. novembar (20.00) Tramvaj zvani želja – NP Sombor
Sreda, 16. novembar (20.00) Ako se probudiš ili kao da je važno – NP Leskovac i NP u Prištini
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Za sada je sve OK – Kruševačko pozorište
Petak, 18. novembar (20.00) Gde smo ono stali – NP Niš
Subota, 19. novembar (19.30) Dodela nagrada i koncert Jovana Kolundžije i Nade Kolundžije

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.

Stand up komedija

Bitefartcafe, Velika scena
Subota, 5. novembar (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 8. novembar (21.00) Rođendanski specijal
Subota, 12. novembar (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 15. novembar (21.00) Radomir Nestorović – Bez pritiska!
Subota, 19. novembar (21.00) Nikola Radojlović – Specijal: Crni humor
Utorak, 22. novembar (21.00) Marina Orsag – Ružičaste naočale
Subota, 26. novembar (21.00) Srđan Dinčić – U procesu
Utorak, 29. novembar (21.00) Veče novog materijala

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
8. Festival pozorišta za decu „Pozorišni ringišpil“
Utorak, 1. novembar (18.00) Životinjske priče – Poz. za mlade Kragujevac
Sreda, 2. novembar (18.00) Strahinja
Četvrtak, 3. novembar (18.00) Dečak i mesec – NP „Toša Jovanović“, Zrenjanin
Petak, 4. novembar (18.00) Bajka o čarobnom kamenu – MP „Duško Radović“

Četvrtak, 17. novembar (20.00) Kao da ne bismo
Sreda, 23. novembar (20.00) Naši preci, jedite sa nama
Petak, 25. novembar (20.00) Maslačak i retard – Međunarodni dan borbe protiv nasilja nad ženama

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Utorak, 1. novembar (20.00) Dejt
Subota, 5. novembar (20.00) Kerovi
Sreda, 9. novembar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Subota, 12. novembar (20.00) Petrijin venac
Nedelja, 13. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Utorak, 15. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 16. novembar (20.00) Dejt
Petak, 18. novembar (20.00) Frenki i Džoni
Nedelja, 20. novembar (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 22. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 23. novembar (20.00) #mačkapečena
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Dejt
Petak, 25. novembar (20.00) Celo telo tu me boli
Nedelja, 27. novembar (20.00) Boing Boing
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Utorak, 29. novembar (20.00) Zaustavite Zemlju hoću da izađem 

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Sreda, 9. novembar (20.00) Bajbok
Četvrtak, 10. novembar (18.00) Magična komedija – mađioničar Strahinja
Utorak, 29. novembar (18.00) Aladinova šašava lampa
Sreda, 30. novembar (20.00) Državni posao: Velika seoba arhivatora

Četvrtak, 8. decembar (20.00) Smrt i devojka

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21
Petak, 4. novembar (18.00) Gusarijada
Subota, 5. novembar (12.00 i 17.00) Crvenkapa
Nedelja, 6. novembar (12.00 i 17.00) Džinovska torta
Petak, 11. novembar (18.00) Čarobni nos
Subota, 12. novembar (12.00 i 17.00) U laži su kratke noge
Nedelja, 13. novembar (12.00 i 17.00) Princeza Dušica u zamku duhova
Petak, 18. novembar (18.00) Brankov urnebes
Subota, 19. novembar (12.00 i 17.00) Besna glista
Nedelja, 20. novembar (12.00 i 17.00) Zlatna ribica
Petak, 25. novembar (18.00) Gusarijada
Subota, 26. novembar (12.00 i 17.00) Princeza Snežana i 10 patuljaka
Nedelja, 27. novembar (12.00 i 17.00) Cvrčak i mrav 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Neša Bridžis – Život
Sreda, 30. novembar (20.00) Sumnjivo lice

Atelje 212

Svetogorska 21
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 2. novembar (20.00) Solo und allein von Danko Rabrenović – predstava na nemačkom jeziku
Četvrtak, 3. novembar (20.00) 64
Petak, 4. novembar (20.00) Ljubavno pismo
Nedelja, 6. novembar (20.00) Ansambl Kolo: Sokolova pesma – 6. Etno samit „Tradicija nova“
Utorak, 8. novembar (20.00) Kao i sve slobodne djevojke
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Noćna straža
Subota, 12. novembar (20.00) Noćna straža – Dan pozorišta
Nedelja, 13. novembar (20.00) Pristanak
Sreda, 16. novembar (20.00) Moja ti
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Kao i sve slobodne djevojke
Petak, 18. novembar (20.00) 64
Subota, 19. novembar (20.00) Rolerkoster
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Dabogda te majka rodila
Utorak, 22. novembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Sreda, 23. novembar (20.00) Petrijin venac
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Ljubavno pismo
Petak, 25. novembar (20.00) Sin
Subota, 26. novembar (20.00) Kao i sve slobodne djevojke
Nedelja, 27. novembar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Ponedeljak, 28. novembar (19.00) Ansambl Kolo: Sokolova pesma
Utorak, 29. novembar (20.00) Moja ti

Scena „Petar Kralj“
Sreda, 2. novembar (20.30) Čista kuća
Četvrtak, 3. novembar (20.30) Slavna Florens
Petak, 4. novembar (20.30) Jedan Pikaso
Subota, 5. novembar (20.30) Ovaj će biti drugačiji
Nedelja, 6. novembar (20.30) Ova će biti ista
Ponedeljak, 7. novembar (20.30) Posaditi drvo
Utorak, 8. novembar (20.30) Strujosek
Četvrtak, 10. novembar (20.30) Režim ljubavi
Subota, 12. novembar (20.30) Čista kuća – Dan pozorišta
Nedelja, 13. novembar (20.30) The Principle Of Uncertainty – Festival „Pozorište čuda“
Utorak, 15. novembar (20.30) Amsterdam
Sreda, 16. novembar (20.30) Čista kuća
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Posaditi drvo
Petak, 18. novembar (20.30) Jedan Pikaso
Subota, 19. novembar (20.30) Slavna Florens
Nedelja, 20. novembar (20.30) Ruska smrt
Sreda, 23. novembar (20.30) Strujosek
Četvrtak, 24. novembar (20.30) Čekaonica
Petak, 25. novembar (20.30) Posaditi drvo
Subota, 26. novembar (20.30) Lažljivica
Nedelja, 27. novembar (20.30) Drama o kraju sveta
Ponedeljak, 28. novembar (20.30) Ova će biti ista
Utorak, 29. novembar (20.30) Ovaj će biti drugačiji 

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a
Velika scena „Olivera i Rade Marković“
Utorak, 1. novembar (19.30) Antigona
Sreda, 2. novembar (19.30) Antigona
Četvrtak, 3. novembar (19.30) Living Room
Petak, 4. novembar (19.30) Living Room
Ponedeljak, 7. novembar (19.30) Baal
Utorak, 8. novembar (19.30) Baal
Sreda, 9. novembar (19.30) Kad su cvetale tikve
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Kad su cvetale tikve
Petak, 11. novembar (19.30) Cement (ZKM)
Nedelja, 13. novembar (19.30) Cement (SNG)
Ponedeljak, 14. novembar (19.30) Cement (Beograd)
Utorak, 15. novembar (19.30) Zelena čoja Montenegra
Sreda, 16. novembar (19.30) Zelena čoja Montenegra
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Tiho teče Misisipi
Petak, 18. novembar (19.30) Tiho teče Misisipi
Subota, 19. novembar (19.30) Divlje meso
Nedelja, 20. novembar (19.30) Divlje meso
Utorak, 22. novembar (19.30) Ko se boji Virdžinije Vulf
Sreda, 23. novembar (19.30) Ko se boji Virdžinije Vulf
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Liliom
Petak, 25. novembar (19.30) Liliom
Subota, 26. novembar (19.30) Zaljubljeni Šekspir
Nedelja, 27. novembar (19.30) Zaljubljeni Šekspir
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) Božanstvena komedija
Utorak, 29. novembar (19.30) Božanstvena komedija

Mala scena „Predrag Pepi Laković“
Subota, 5. novembar (20.00) Yankee Rose – premijera
Nedelja, 6. novembar (20.00) Yankee Rose
Petak, 11. novembar (20.00) Crna kutija
Subota, 12. novembar (20.00) Crna kutija
Nedelja, 13. novembar (20.00) Tramvaj zvani želja
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Tramvaj zvani želja
Utorak, 15. novembar (20.00) Sumrak bogova
Sreda, 16. novembar (20.00) Sumrak bogova
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Trpele
Petak, 18. novembar (20.00) Trpele
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Helverova noć – premijera
Petak, 25. novembar (20.00) Helverova noć
Utorak, 29. novembar (20.00) Mizantrop
Sreda, 30. novembar (20.00) Mizantrop 

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50
Velika scena „Ljuba Tadić“
Petak, 4. novembar (20.00) Lorencačo
Subota, 5. novembar (20.00) Zašto je poludeo gospodin R?
Nedelja, 6. novembar (20.00) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Utorak, 8. novembar (20.00) Edip
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Gospođica
Subota, 12. novembar (20.00) Široka zemlja
Nedelja, 13. novembar (20.00) Zagreb-Beograd via Sarajevo
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Kaspar
Petak, 18. novembar (20.00) Putujuće pozorište Šopalović
Subota, 19. novembar (20.00) Hotel Slobodan promet
Nedelja, 20. novembar (20.00) Pučina
Utorak, 22. novembar (20.00) Mnogo buke ni oko čega
Sreda, 23. novembar (20.00) Alisa u zemlji strahova
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Vrat od stakla
Petak, 25. novembar (20.00) Vrat od stakla
Subota, 26. novembar (20.00) Ujka Vanja
Nedelja, 27. novembar (20.00) Edip
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Edip
Sreda, 30. novembar (20.00) Edip

Studio JDP
Petak, 4. novembar (20.30) Audijencija
Sreda, 9. novembar (20.30) Moj muž
Četvrtak, 10. novembar (20.30) Moj muž
Subota, 12. novembar (20.30) Moj muž
Nedelja, 13. novembar (20.30) Audijencija
Petak, 18. novembar (20.30) Beogradska trilogija
Sreda, 23. novembar (20.30) Natan Mudri
Petak, 25. novembar (20.30) Beogradska trilogija
Subota, 26. novembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Nedelja, 27. novembar (20.30) Audijencija
Utorak, 29. novembar (20.30) Moj muž 

Teatrijum – nova letnja scena

Kapetan Mišino zdanje, Studentski trg 1
Nema najavljenih predstava

Moguće su izmene u repertoarima u toku meseca!

(danubeogradu.rs)

loading...