Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. maj 2023)
Bioskopski repertoari (4-10. maj 2023): Broker
Bioskopski repertoari (4-10. maj 2023): Broker

Bioskopski repertoari (4-10. maj 2023)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 4. do 10. maja 2023. Zbog tragedije u osnovnoj školi biće redukovani programi uz poštovanje propisanih protokola.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Zbog velike tragedije koja se dogodila u Beogradu mnoge projekcije su otkazane, a 5, 6. i 7. maj 2023. Vlada Srbije je proglasila za dane žalosti.

Bioskopski repertoari od 4. do 10. maja 2023. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Moguće su promene repertoara narednih dana…

Razne lokacije

Dom omladine Beograda, Dvorana KCB, Art bioskop Kolarac, Jugoslovenska kinoteka i Muzej JK, CK „Vlada Divljan“, Cineplexx Ušće, Barutana
Sreda, 10. maj 2023. – sreda, 17. maj 2023.
16. BELDOCS – Međunarodni festival dokumentarnog filma
INFO.
Ovde preuzmite ceo program 16. BELDOCS-a! (188 downloads)  

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Utorak, 9. maj 2023.
Nirnberg… 19.00 – premijera
INFO.
Ovde preuzmite ceo program 16. BELDOCS-a! (188 downloads)  

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 4. maj 2023. / petak, 5. maj 2023.
Broker… 20.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Praznik rada… 18.30
Tri musketara: D’Artanjan… 21.00
Neizmernost… 19.00
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.00
Zli mrtvi: Buđenje… 20.00, 22.00
Izazov… 17.30, 20.30
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 16.45, 18.00
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.45, 17.45
Džon Vik 4… 19.45

Subota, 6. maj 2023. / nedelja, 7. maj 2023.
Broker… 20.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Praznik rada… 18.30
Tri musketara: D’Artanjan… 21.00
Neizmernost… 19.00
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.00
Zli mrtvi: Buđenje… 20.00, 22.00
Izazov… 14.30, 17.30, 20.30
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 10.45, 12.45, 14.45, 16.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 10.30, 11.45 3D, 12.30, 13.45 3D, 15.45, 17.45 3D
Džon Vik 4… 19.45

Ponedeljak, 8. maj 2023. / utorak, 9. maj 2023.
Broker… 20.45
Praznik rada… 18.30
Mafija mama… 21.00
Izazov… 17.30, 20.30
Neizmernost… 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 22.00
Munje: Opet!… 18.00, 20.00
Džon Vik 4… 19.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.00
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 16.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.45, 17.45

Sreda, 10. maj 2023.
Čuvari galaksije vol. 3 3D… 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 – premijera
Broker… 20.45
Praznik rada… 18.30
Mafija mama… 21.00
Zli mrtvi: Buđenje… 22.00
Munje: Opet!… 16.00, 19.00
Džon Vik 4… 19.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 16.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.45, 17.45

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 4. maj – nedelja, 7. maj
Nema najavljenih projekcija.

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj / sreda, 10. maj
Praznik rada… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13
Bioskop Fontana je prestao sa radom.
INFO

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. maj – nedelja, 7. maj
Nema najavljenih projekcija.

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj / sreda, 10. maj
Broker… 17.30
Kajmak… 20.00

Četvrtak, 11. maj – utorak, 16. maj
Beldocs festival 2023
INFO

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. maj
Air… 19.15
Džon Vik 4… 20.10
Indigo kristal… 19.45, 21.40
Izazov… 17.10, 20.20
Mafija mama… 18.40
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 17.20
Munje: Opet!… 16.45, 20.00, 22.00
Papin egzorcista… 17.40, 20.40
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.00, 21.00

Petak, 5. maj
Air… 19.15
Indigo kristal… 19.45, 21.40
Izazov… 17.10, 20.20
Mafija mama… 18.40
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 17.20
Papin egzorcista… 17.40, 20.40
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.00, 21.00

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Air… 19.15
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 15.45
Indigo kristal… 19.45, 21.40
Izazov… 17.10, 20.20
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 12.20, 14.15, 16.15
Papin egzorcista… 17.20, 20.40
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.00, 21.00

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Air… 19.15
Džon Vik 4… 20.10
Indigo kristal… 19.45, 21.40
Izazov… 17.10, 20.20
Mafija mama… 18.40
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 17.20
Munje: Opet!… 16.45, 20.00, 22.00
Papin egzorcista… 17.40, 20.40
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.00, 21.00

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 20.00 3D – premijera
Air… 19.15
Džon Vik 4… 20.40
Indigo kristal… 19.45, 21.30
Izazov… 17.10, 20.20
Mafija mama… 18.40
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 17.20
Munje: Opet!… 16.45, 20.10, 22.00
Papin egzorcista… 17.40, 20.50
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 3D, 18.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.00, 21.00

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. maj / petak, 5. maj
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.10
Izazov… 16.00, 19.00, 22.00
Papin egzorcista… 19.30, 21.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Renfild… 17.45
Indigo kristal… 18.00, 20.00, 21.15

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.30 3D
Izazov… 16.00, 19.00, 22.00
Papin egzorcista… 19.30, 21.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Renfild… 17.45
Indigo kristal… 18.00, 20.00, 21.15

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.10
Izazov… 16.00, 19.00, 22.00
Papin egzorcista… 19.30, 21.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Renfild… 17.45
Indigo kristal… 18.00, 20.00, 21.15

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3 3D… 19.00 – premijera
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.10
Izazov… 16.00, 22.00
Papin egzorcista… 19.30, 21.45
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Renfild… 17.45
Indigo kristal… 18.00, 20.00, 21.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. maj
Renfild… 18.20, 21.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Mafija mama… 20.00
Praznik rada… 19.30
Broker… 21.50
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30
Tri musketara: D’Artanjan… 17.10
Zli mrtvi: Buđenje… 21.00
Zveri… 17.30
Izazov… 19.00
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.50
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.20, 17.00 3D
Air… 20.20
Munje: Opet!… 19.10, 22.00

Petak, 5. maj
Tri musketara: D’Artanjan… 19.00, 21.30
Broker… 20.30
Air… 18.00, 20.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.20
Praznik rada… 18.50
Zli mrtvi: Buđenje… 21.00
Izazov… 17.00, 20.00
Zveri… 17.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30, 17.10
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Tri musketara: D’Artanjan… 19.00, 21.30
Broker… 20.30
Air… 18.00, 20.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 12.20, 13.10 3D, 14.20, 15.10 3D, 16.20
Praznik rada… 18.50
Zli mrtvi: Buđenje… 21.00
Izazov… 17.00, 20.00
Zveri… 17.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 13.20, 15.10, 16.50
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 12.10, 13.40, 15.30, 17.10
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.50

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj / sreda, 10. maj
Renfild… 18.20, 21.30
Mafija mama… 20.00
Tri musketara: D’Artanjan… 17.10
Broker… 21.50
Air… 20.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.20
Praznik rada… 19.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.00
Munje: Opet!… 19.10, 22.00
Izazov… 19.00
Zveri… 17.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30, 17.10
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.50

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. maj
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 21.30
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 19.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.50 MX4D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.45

Petak, 5. maj
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Papin egzorcista… 21.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.50 MX4D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.30

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 11.30, 13.50, 16.15
Papin egzorcista… 21.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00 MX4D 3D, 13.00, 15.00 3D, 16.00 3D, 16.50 3D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.30
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 12.10, 14.10

Ponedeljak, 8. maj
Džon Vik 4… 20.30
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 19.30
Papin egzorcista… 21.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.50 MX4D 3D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.30

Utorak, 9. maj
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 21.45
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 19.30
Papin egzorcista… 21.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.50 MX4D 3D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.30

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D – premijera
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 21.45
Izazov… 18.15
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 17.30
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Papin egzorcista… 21.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00 MX4D 3D, 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 21.30.

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 4. maj – sreda, 10. maj
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 10. maj – sreda, 17. maj
16. BELDOCS
INFO.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 4. maj
Air… 19.10
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 21.15
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 18.15
Izazov… 17.30, 20.45
Mafija mama… 22.00
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 17.20, 19.20
Papin egzorcista… 21.30
Renfild… 17.10
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.30 3D
Tri musketara: D’Artanjan… 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.45

Petak, 5. maj
Air… 19.10
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 21.15
Indigo kristal… 18.15
Izazov… 17.30, 20.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Papin egzorcista… 21.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.30 3D
Tri musketara: D’Artanjan… 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.45

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Air… 19.10
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 21.15
Indigo kristal… 18.15
Izazov… 17.30, 20.45
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.15
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Papin egzorcista… 21.30
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.30, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D
Tri musketara: D’Artanjan… 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.45

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Air… 19.10
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 21.15
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 18.15
Izazov… 17.30, 20.45
Mafija mama… 22.00
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 17.20, 19.20
Papin egzorcista… 21.30
Renfild… 17.10
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.30 3D
Tri musketara: D’Artanjan… 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.45

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 20.00 3D – premijera
Air… 19.10
Dungeons & Dragons: Odanost među lopovima… 21.00
Džon Vik 4… 20.30
Indigo kristal… 18.15
Izazov… 17.30, 20.45
Mafija mama… 21.15
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.15
Munje: Opet!… 19.20
Papin egzorcista… 21.30
Renfild… 17.10
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.30 3D
Tri musketara: D’Artanjan… 18.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.15

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 4. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.00
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 17.55, 19.30
Air… 17.00, 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 16.30

Petak, 5. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 17.00, 19.30
Air… 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 17.00, 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 16.30

Subota, 6. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 11.15, 14.00, 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 19.30
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 11.30, 15.25
Air… 17.00, 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.00 4DX 3D, 11.45, 13.00 4DX 3D, 13.35 3D, 15.00 4DX 3D, 15.30, 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 17.00, 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 11.15, 14.00, 16.30
Vatreno srce (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Meda sa severa 4: Porodično putovanje (sinhronizovano)… 13.15

Nedelja, 7. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 11.15, 14.00, 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 17.00, 19.30
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 11.30, 15.25
Air… 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.00 4DX 3D, 11.45, 13.00 4DX 3D, 13.35 3D, 15.00 4DX 3D, 15.30, 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 17.00, 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 11.15, 14.00, 16.30
Vatreno srce (sinhronizovano)… 11.30, 13.30
Meda sa severa 4: Porodično putovanje (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 8. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.00
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 17.55, 19.30
Air… 17.00, 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 16.30

Utorak, 9. maj
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 17.00, 19.30
Air… 20.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.30
Džon Vik 4… 19.00 4DX, 22.05 4DX
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 16.30

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 19.00 4DX 3D, 20.00 3D, 21.55 4DX 3D – premijera
Mafija mama… 20.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Renfild… 21.25
Tri musketara: D’Artanjan… 19.05, 21.55
Zli mrtvi: Buđenje… 17.55, 19.15, 21.15
Izazov… 21.45
Divna propast… 19.45, 21.45
Detektiv Marlou… 19.30
Air… 17.00
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 17.00 4DX 3D, 17.25
Munje: Opet!… 16.00, 18.00
Džon Vik 4… 17.00
P’Astanjan i tri njušketara (sinhronizovano)… 16.00 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 4. maj
Džon Vik 4… 20.50
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.15, 21.00
Mafija mama… 21.25
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 18.00
Munje: Opet!… 20.10, 22.10
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 17.15
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.30

Petak, 5. maj
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.15, 21.00
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 18.00
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 17.15
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.30

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.20, 21.00
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 12.30, 14.45, 16.40
Papin egzorcista… 15.20
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.15, 14.15 3D, 15.15, 16.15 3D, 17.15, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.30
Tri musketara. D’Artanjan… 18.30

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Džon Vik 4… 20.50
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.15, 21.00
Mafija mama… 22.00
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 18.00
Munje: Opet!… 20.10, 22.10
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 17.15
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 18.45

Utorak, 9. maj
Džon Vik 4… 20.50
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.15, 21.00
Mafija mama… 21.25
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 18.00
Munje: Opet!… 20.10, 22.10
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 17.15
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 18.45

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 20.00 3D – premijera
Džon Vik 4… 20.50
Indigo kristal… 19.40
Izazov… 18.15, 21.00
Mafija mama… 21.25
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 18.00
Munje: Opet!… 20.10, 22.10
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 17.15
Renfild… 18.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.15 3D, 17.45, 19.00
Zli mrtvi: Buđenje… 19.30

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za maj 2023. objavili smo na OVOM LINKU.

Četvrtak, 4. maj – nedelja, 7. maj
Sve projekcije su otkazane zbog dana žalosti.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 4. maj
Air… 19.20, 21.30
Džon Vik 4… 20.15
Indigo kristal… 17.25
Izazov… 17.40, 20.45
Mafija mama… 18.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.30
Munje: Opet!… 19.40, 21.40
Renfild… 18.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.45, 17.45 3D
Zli mrtvi: Buđenje… 17.20, 20.50

Petak, 5. maj
Air… 19.20, 21.30
Indigo kristal… 17.25
Izazov… 17.40, 20.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.45, 17.45 3D
Zli mrtvi: Buđenje… 17.20, 20.50

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Air… 19.20, 21.30
Indigo kristal… 17.25
Izazov… 17.40, 20.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 12.50, 13.45 3D, 14.45, 15.45 3D, 16.45, 17.45 3D
Zli mrtvi: Buđenje… 17.20, 20.50

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Air… 19.20, 21.30
Džon Vik 4… 20.15
Indigo kristal… 17.25
Izazov… 17.40, 20.45
Mafija mama… 18.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.30
Munje: Opet!… 19.40, 21.40
Renfild… 18.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.45, 17.45 3D
Zli mrtvi: Buđenje… 17.20, 20.50

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 20.00 IMAX – premijera
Air… 19.20, 21.30
Džon Vik 4… 20.15
Indigo kristal… 21.40
Izazov… 17.40, 20.45
Mafija mama… 18.45
Marmadjuk – Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.30
Munje: Opet!… 19.40
Renfild… 18.20
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 16.45, 17.45 3D
Zli mrtvi: Buđenje… 17.20, 20.50

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija.

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 4. maj – sreda, 10. maj
Nema najavljenih projekcija.

Četvrtak, 11. maj – sreda, 17. maj
16. BELDOCS
INFO.

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 10. maj
Divljan dan: Nebeska tema… 17.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 4. maj / petak, 5. maj
Praznik rada… 18.00
Broker… 20.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00
Tri musketara: D’Artanjan… 19.15
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.30, 19.30, 21.30
Izazov… 17.45, 20.45
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Indigo kristal… 20.15

Subota, 6. maj / nedelja, 7. maj
Praznik rada… 18.00
Broker… 20.30
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Tri musketara: D’Artanjan… 19.15
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.30, 19.30, 21.30
Izazov… 17.45, 20.45
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 11.00, 11.45, 13.45, 15.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.15, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Indigo kristal… 20.15

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj
Broker… 22.00
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00
Renfild… 22.15
Mafija mama… 19.15
Tri musketara: D’Artanjan… 21.15
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30
Zli mrtvi: Buđenje… 17.30, 19.30, 21.30
Izazov… 17.45, 20.45
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.15, 17.15 3D, 18.15
Munje: Opet… 18.00, 20.00
Indigo kristal… 20.15

Sreda, 10. maj
Čuvari galaksije vol. 3… 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 – premijera
Mafija mama… 22.00
Renfild… 22.15
Munje: Opet!… 18.00
Tri musketara: D’Artanjan… 21.15
Izazov… 17.45, 20.45
Zli mrtvi: Buđenje… 17.30, 19.30, 21.30
Indigo kristal… 20.15
Marmadjuk: Buntovnik na četiri noge (sinhronizovano)… 16.00
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 15.30
Mačke u muzeju (sinhronizovano)… 15.45
Super Mario braća – Film (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.00 3D, 18.15

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija.

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija.

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 4. maj – utorak, 9. maj
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 10. maj
Rain Man… 21.00

Četvrtak, 11. maj
The Passenger… 21.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550; Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 4. maj – nedelja, 7. maj
Nema najavljenih projekcija.

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj / sreda, 10. maj
Praznik rada… 18.30
Broker… 20.20

Četvrtak, 11. maj – utorak, 16. maj
16. BELDOCS
INFO.

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovni repertoar
Četvrtak, 4. maj / petak, 5. maj
Nema najavljenih projekcija

Subota, 6. maj
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 18.00

Nedelja, 7. maj
Princeza Late i magični vodeni kamen (sinhronizovano)… 16.00
Zli mrtvi: Buđenje… 20.30

Ponedeljak, 8. maj / utorak, 9. maj / sreda, 10. maj
Nema najavljenih projekcija.

17. turneja Slobodne zone
Ulaz je besplatan na sve projekcije
Četvrtak, 4. maj (20.00) Ljubav, nemačke marke i smrt
Petak, 5. maj (20.00) Časna sestra fudbalski trener 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 4. maj – sreda, 10. maj
Nema najavljenih projekcija. 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…