Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari, 20-26. jun 2024.
Bioskopski repertoari, 20-26. jun 2024: U mojoj glavi 2
Bioskopski repertoari, 20-26. jun 2024: U mojoj glavi 2

Bioskopski repertoari, 20-26. jun 2024.

Bioskopski repertoari aktuelni su od 20. do 26. juna 2024. Vreme je idealno za bioskope: tu su novi filmovi, filmski festivali i open air cinema.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 20. do 26. juna 2024. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Art bioskop Kolarac
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Bioskop Zvezda
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Filmska dvorana Grocka
TC Galerija Belgrade Open Air
********************************************

Festival francuskog filma 2024

Kosančićev venac, plato između kula PC „Ušće“, Silosi Beograd, MTS dvorana i Beograd bašta na Zvezdari
Četvrtak, 20. jun 2024. – nedelja, 23. jun 2024.
Festival francuskog filma
INFO i program.

Kapetan Mišino zdanje

Studentski trg 1; ulaz iz Vuka Karadžića
Četvrtak, 20. jun 2024. – nedelja, 23. jun 2024.
Revija Klasici Zastava filma
INFO i program.

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 20. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 14.15
Za danas toliko… 16.30, 19.15
Home Games… 17.00
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30

Petak, 21. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 14.15
Za danas toliko… 16.30, 19.15
Veštice sa istoka… 17.00
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30

Subota, 22. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 14.15
Za danas toliko… 16.30, 19.15
Veštice sa istoka… 17.00
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 12.15

Nedelja, 23. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.15
Za danas toliko… 16.30, 19.15
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 13.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 12.15, 14.15

Ponedeljak, 24. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.15
Za danas toliko… 19.15
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 13.30,
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 14.15

Utorak, 25. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.30
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.15
Za danas toliko… 19.15
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 13.30,
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 14.15

Sreda, 26. jun 2024.
Bajkeri… 19.30, 21.45
Objašnjenje za sve… 21.00
Ubod… 21.15
Posmatrači… 22.00
Loši momci: Sve ili ništa… 18.30
Furioza: Pobesneli Maks saga… 20.45
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.15
Za danas toliko… 19.15
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 15.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 19.00, 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 13.30,
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 14.15

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Stari hrast… 19.00

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550; Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 20. jun – ponedeljak, 24. jun
Bonar, Pjer i Marta… 18.30
Porodični ručak… 20.30

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Objašnjenje za sve… 17.30
Porodični ručak… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Repertoar možete pogledati na OVOM LINKU.

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun
Objašnjenje za sve… 21.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 17.00
U mojoj glavi 2… 18.15
Ubod… 21.15
Garfild 3D (sinhronizovano)… 16.45
Egzorcizam… 19.00
Bajkeri… 19.30
Za danas toliko… 21.00

Subota, 22. jun
Objašnjenje za sve… 21.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2… 18.15
Ubod… 21.15
Garfild 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.15, 16.45
Egzorcizam… 19.00
Bajkeri… 19.30
Za danas toliko… 21.00

Nedelja, 23. jun
Grozan ja 4… 19.00
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 12.30
U mojoj glavi 2… 18.15
Ubod… 21.15
Garfild 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.45
Egzorcizam… 19.30
Bajkeri… 21.00

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun / sreda, 26. jun
Grozan ja 4… 19.00
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 17.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
U mojoj glavi 2… 18.15
Ubod… 21.15
Garfild 3D (sinhronizovano)… 16.45
Egzorcizam… 19.30
Bajkeri… 21.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun
Egzorcizam… 21.20
Bajkeri… 20.50
Ubod… 21.50
Porodični ručak… 19.20
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano) 3D… 16.20
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Ezra… 19.00
Dečko ubija svet… 19.40
Zver… 21.30
Loši momci: Sve ili ništa… 21.10
Moj jaguar… 17.40
Bonar, Pjer i Marta… 17.00
Furioza: Pobesneli Maks saga… 18.20
Garfild (sinhronizovano)… 16.40
Izmišlјeni prijatelјi (sinhronizovano)… 15.40
Za danas toliko… 18.40
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 22. jun
Egzorcizam… 21.20
Bajkeri… 20.50
Ubod… 21.50
Porodični ručak… 19.20
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano) 3D… 12.20, 14.20, 16.20
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 13.20, 15.20, 17.10
Ezra… 19.00
Dečko ubija svet… 19.40
Zver… 21.30
Loši momci: Sve ili ništa… 21.10
Moj jaguar… 17.40
Bonar, Pjer i Marta… 17.00
Furioza: Pobesneli Maks saga… 18.20
Garfild (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.40
Izmišlјeni prijatelјi (sinhronizovano)… 13.40, 15.40
Za danas toliko… 18.40
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.00, 15.10

Nedelja, 23. jun
Grozan ja 4 (sinhronizovano) 3D… 12.10, 13.50
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Grozan ja 4… 19.20
Egzorcizam… 21.20
Bajkeri… 20.50
Ubod… 21.50
Porodični ručak… 19.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 13.20, 15.20, 17.10
Ezra… 19.00
Dečko ubija svet… 19.40
Zver… 21.30
Loši momci: Sve ili ništa… 21.10
Moj jaguar… 17.40
Bonar, Pjer i Marta… 17.00
Garfild (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.40
Izmišlјeni prijatelјi (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Za danas toliko… 18.40
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.00, 15.10

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun / sreda, 26. jun
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 15.40, 17.30
Grozan ja 4… 19.20
Egzorcizam… 21.20
Bajkeri… 20.50
Ubod… 21.50
Porodični ručak… 19.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Ezra… 19.00
Dečko ubija svet… 19.40
Zver… 21.30
Loši momci: Sve ili ništa… 21.10
Moj jaguar… 17.40
Bonar, Pjer i Marta… 17.00
Garfild (sinhronizovano)… 16.40
Izmišlјeni prijatelјi (sinhronizovano)… 15.30
Za danas toliko… 18.40
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 15.10 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Repertoar možete pogledati na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Subota, 22. jun 2024.
Grozan ja 4… 18.15 3D (sinhronizovano) i 19.00 – premijera

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun / subota, 22. jun
Ja kapetan… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija. 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Repertoar možete pogledati na OVOM LINKU

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun / subota, 22. jun
Ghost: Rite Here Rite Now… 19.30 – koncertni film
Ezra… 19.10
Egzorcizam… 17.30, 19.30, 21.30, 22.20
Bajkeri… 20.05, 22.15
Ubod… 21.15
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 3D, 11.45 4DX 3D, 13.05, 13.30, 13.30 3D, 14.00 4DX 3D, 15.15, 15.30 3D, 16.00, 17.15, 17.30 3D, 18.00 4DX 3D
Posmatrači… 22.20
Loši momci: Sve ili ništa… 19.20, 20.10 4DX, 21.40
Furioza: Pobesneli Maks saga… 14.00, 22.30 4DX
Garfild (sinhronizovano)… 11.30 3D, 11.45, 13.45 3D, 16.00 4DX 3D, 16.55, 18.00
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 11.55, 14.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.30
Nojeva barka: Mjuzikl avantura (sinhronizovano)… 11.15, 15.30

Nedelja, 23. jun
Grozan ja 4… 18.30
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 11.30 3D, 11.55 4DX 3D, 13.05, 13.45 3D, 14.15 4DX 3D, 15.10, 16.00 3D, 16.30 4DX 3D, 17.15
Ezra… 19.10
Egzorcizam… 17.30, 19.30, 21.30, 22.20
Bajkeri… 20.05, 22.15
Ubod… 21.15
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.30, 16.00, 18.00 3D
Posmatrači… 19.30, 21.45
Loši momci: Sve ili ništa… 18.45 4DX, 20.35
Furioza: Pobesneli Maks saga… 14.00,19.30, 21.15 4DX
Garfild (sinhronizovano)… 11.30 3D, 11.45, 13.45 3D, 16.55
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 11.55, 14.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.30
Nojeva barka: Mjuzikl avantura (sinhronizovano)… 11.15, 15.30

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun / sreda, 26. jun
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.30 4DX 3D, 17.15
Grozan ja 4… 18.30
Ezra… 19.10
Egzorcizam… 17.30, 19.30, 21.30, 22.20
Bajkeri… 20.05, 22.15
Ubod… 21.15
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 16.00, 18.00 3D
Posmatrači… 19.30, 21.45
Loši momci: Sve ili ništa… 18.45 4DX, 20.35
Furioza: Pobesneli Maks saga… 19.30, 21.15 4DX
Garfild (sinhronizovano)… 16.55
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 11.55, 14.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 16.30 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Repertoar možete pogledati na OVOM LINKU

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoare za jun 2024. pogledajte na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Repertoar možete pogledati na OVOM LINKU

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija. 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Velika sala
Četvrtak, 20. jun
Komičar, Mihail Idov… 20.00

Mala sala
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun
Za danas toliko… 20.00

Subota, 22. jun / nedelja, 23. jun
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 18.00
Za danas toliko… 20.00

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun / sreda, 26. jun
Za danas toliko… 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 20. jun – sreda, 26. jun
Porodični ručak… 20.00

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 20. jun
8 1/2… 21.00 – sa eng. titlom

Petak, 21. jun
Total Recall… 21.00

Subota, 22. jun
Alphaville… 21.00 – bez titla

Nedelja, 23. jun
Death and the Maiden… 21.00

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 26. jun
American Psycho… 21.00

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 20. jun / petak, 21. jun
Bajkeri… 19.15, 21.30
Ubod… 21.00
Egzorcizam… 20.30, 22.00
Objašnjenje za sve… 20.45
Posmatrači… 18.45
Loši momci: Sve ili ništa… 19.30, 21.45
Furioza: Pobesneli Maks saga… 16.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 15.45
Za danas toliko… 18.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2… 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 14.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Garfild… 17.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 14.15, 16.30
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.45

Subota, 22. jun
Bajkeri… 19.15, 21.30
Ubod… 21.00
Egzorcizam… 20.30, 22.00
Objašnjenje za sve… 20.45
Posmatrači… 18.45
Loši momci: Sve ili ništa… 19.30, 21.45
Furioza: Pobesneli Maks saga… 16.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 15.45
Za danas toliko… 18.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2… 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Garfild… 17.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.30
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.45
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.45

Nedelja, 23. jun
Bajkeri… 19.15, 21.30
Ubod… 21.00
Egzorcizam… 20.30, 22.00
Objašnjenje za sve… 20.45
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 13.30
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Posmatrači… 18.45
Loši momci: Sve ili ništa… 19.30, 21.45
Furioza: Pobesneli Maks saga… 16.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 15.45
Za danas toliko… 18.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2… 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Garfild… 17.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.45
Kuce u operi (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 24. jun / utorak, 25. jun / sreda, 26. jun
Bajkeri… 19.15, 21.30
Ubod… 21.00
Egzorcizam… 20.30, 22.00
Objašnjenje za sve… 20.45
Grozan ja 4 (sinhronizovano)… 17.30
Grozan ja 4 3D (sinhronizovano)… 13.30
Posmatrači… 18.45
Loši momci: Sve ili ništa… 19.30, 21.45
Furioza: Pobesneli Maks saga… 16.15
Nova planeta majmuna: Kraljevstvo… 15.45
Za danas toliko… 18.30
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
U mojoj glavi 2 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00
U mojoj glavi 2… 20.00
Garfild (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Garfild 3D (sinhronizovano)… 15.30
Izmišljeni prijatelji (sinhronizovano)… 14.15
Kung fu panda 4 (sinhronizovano)… 13.45 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija.

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Sreda, 26. jun
Shadow Game… 19.00
Projekcija dokumentarnog filma (2021, 90 min) i razgovor.
Napomena: dešavanje će biti na engleskom jeziku.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 21. jun
Francuski filmski karavan: Slalom… 20.00 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija. 

Filmska dvorana Grocka

Hajduk Stankova 1
Petak, 21. jun / subota, 22. jun / nedelja, 23. jun
U mojoj glavi 2 (sinhronizovano)… 18.00
Bajkeri… 20.00

TC Galerija Belgrade – Open Air Cinema

Sava promenada, kod ulaza 4
Petak, 21. jun
Mamurluk 2… 20.30

Subota, 22. jun
Ruski konzul… 20.30

Petak, 28. jun
Čuvari Galaksije… 20.30

Subota, 29. jun
Ala je lep ovaj svet… 20.30

Petak, 5. jul
Stigla vam je pošta… 20.30

Subota, 6. jul
Komedija na tri sprata… 20.30

Petak, 12. jul
Za danas toliko… 20.30

Subota, 13. jul
Što se bore misli moje… 20.30

Petak, 19. jul
Pirati sa Kariba: Prokletstvo crnog bisera… 20.30

Subota, 20. jul
Mi nismo anđeli… 20.30

Petak, 26. jul
Ratovi zvezda: Epizoda V – Imperija uzvraća udarac… 20.30

Subota, 27. jul
Balkan ekspres… 20.30

Petak, 2. avgust
Kruela… 20.30

Subota, 3. avgust
Sivi kamion crvene boje… 20.30

Petak, 9. avgust
Beležnica… 20.30

Subota, 10. avgust
Kako je propao rokenrol… 20.30

Petak, 16. avgust
Loši momci… 20.30

Subota, 17. avgust
Povratak otpisanih… 20.30

Petak, 23. avgust
Openhajmer… 20.30

Subota, 24. avgust
Orlovi rano lete… 20.30 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Uređuje: Ah Neša

Novinar iz Beograda od 1992. godine, osnivač je i glavni i odgovorni urednik portala Dan u Beogradu.