Sportska takmičenja u Beogradu (Trofej Beograda 2025) biće aktuelna tokom vikenda, 11. i 12. oktobra 2025. na nekoliko lokacija.
Trofej Beograda u bodi-bildingu i fitnesu
Takmičenja Trofej Beograda 2025 u bodi-bildingu i fitnesu i Prvenstvo Beograda za juniore u bodi-bildingu i fitnesu biće održana u subotu, 11. oktobra od 15.00, u Kulturnom centru Palilula na velikoj sceni „Vlada Divljan“, saopšteno je iz Sekretarijata za sport i omladinu.
Na takmičenju će nastupiti skoro 100 takmičara, juniora, seniora i veterana, u 25 kategorija.
Takmičenje organizuje Beogradski savez za bodi-bilding i fitnes.
Trofej Beograda 2025u boćanju
Beograd će 11. oktobra biti domaćin turnira u boćanju pod nazivom Trofej Beograda 2025 u boćanju, koji će biti održan na terenima Boćarskog kluba Kozara na Novom Beogradu.
Naš glavni grad imaće priliku da ugosti takmičare iz regiona, a i šire. Očekuje se 21 učesnik.
Sportisti će odmeravati snage u boćanju u kategoriji juniora. Otvaranju će prisustvovati naši osvajači medalja na svetskom prvenstvu, Milica Kolundžija, Nevena Maksimović i Dejan Kovačević.
Ceremonija otvaranja je u subotu u 9.00. Početak takmičenja je u 9.30 na terenima BK Kozara (Dr Ivana Ribara 91a), a dodela nagrada najboljima je u 14.00.
Organizator ovog takmičenja je Boćarski savez Beograda, a pokrovitelj Sekretarijat za sport i omladinu Grada Beograda.
Trofej Beograda 2025 u stonom tenisu
Ranije smo najavili i ovo takmičenje. Više informacija je na OVOM LINKU.
(danubeogradu.rs / Beoinfo)

Dan u Beogradu osnovan je 2011. godine i jedan je od najčitanijih lokalnih portala u Srbiji. Osnivač i glavni urednik je Nenad Mandić – Ah Neša.




