Četvrtak,  
13. novembar 2025.  
 

Karavan zimnice na pijaci „Blok 44“, 15. i 16. novembra 2025.

Karavan zimnice (foto: Pixabay) Karavan zimnice (foto: Pixabay)
Karavan zimnice (foto: Pixabay)

Tokom vikenda, u subotu i nedelju, 15. i 16. novembra 2025. od 8.00 do 16.00, na pijaci „Blok 44“ biće organizovan Karavan zimnice.

Sajam na otvorenom, Karavan zimnice, organizuje JKP „Gradske pijace“, a predstaviće se poljoprivredni proizvođači sa svojom slatkom i slanom zimnicom, medom, zanatskim proizvodima, vinima.

Svi posetioci pijace „Blok 44“ imaće priliku da, pored svežeg voća i povrća, pazare domaće proizvode pripremljene po tradicionalnoj recepturi. Raznovrsnu ponudu, osim zdravih i kvalitetnih namirnica, činiće i širok asortiman ajvara, ukusnih i zdravih zimskih salata, kompota, pekmeza, sirupa, suvog voća, sokova, kao i mnogi drugi autentični specijaliteti.

Sajam Karavan zimnice organizuje se od 2015. godine na centralno-gradskim pijacama koje su u sistemu preduzeća, kako bi Beograđani imali mogućnost kupovine najkvalitetnijih proizvoda na pijaci u svom komšiluku. (danubeogradu.rs)