Izdvajamo
Naslovna » Koncerti u Beogradu

Koncerti u Beogradu

Koncerti – februar 2016.
Koncerti zabavne i klasične muzike, svirke i žurke u Beogradu
(kliknite na naziv lokacije)

Od marta 2016. sve informacije o aktuelnim koncertima i žurkama u Beogradu pronađite OVDE.
koncerti - dub logo

Akademija 28
Dom omladine Beograda
Mikser House
UK Parobrod
Dvorana Doma sindikata
Sava centar
KC Čukarica
Kuća kralja Petra I
KC Rex
Dom kulture „Studentski grad“
Scena „Stamenković“
Galerija SANU
KCB – Galerija Artget
SKC
Klub Fest
Zadužbina Ilije M. Kolarca
Guarnerius
Kombank arena
Bitefartcafe
KC Grad
Ušće
Drugi prostori

Akademija 28

Nemanjina 28
Petak, 5. februar (22.00) Atomsko sklonište
Subota, 6. februar (22.00) Johnny Cash Tribute
Četvrtak, 11. februar (21.00) Premijera: Kabare „Talenti“
Petak, 12. februar (22.00) ZZ Top Tribute
Subota, 13. februar (22.00) Doors Tribute
Nedelja, 14. februar (21.00) Duo Speciale
Petak, 19. februar (22.00) Koncert iznenađenja
Subota, 20. februar (22.00) Rain Dogs
Nedelja, 28. februar (22.00) Arctic Monkeys Tribute

10. Rođendan džeza
Četvrtak, 25. februar (21.30) Milan Petrović kvartet
Petak, 26. februar (20.00) Beogradski diksilend orkestar
Petak, 26. februar (22.00) Jovan Maljoković & Balkan Salsa bend
Subota, 27. februar (22.00) Fish In Oil
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 5. februar (20.00) Samostalni referenti
Subota, 6. februar (20.00) Horkestar i gosti
Subota, 13. februar (18.00) 2. Festival srpskog podzemlja
Petak, 19. februar (22.00) Vatra – 5. rođendan: Just Blaze
Subota, 20. februar (21.00) Greg Dulli
********************************************

Mikser House

Karađorđeva 46
Petak, 5. februar (22.00) Onyx & Bad Copy
Ponedeljak, 8. februar (22.00) Sabaton
Nedelja, 14. februar (21.00) Double Date 2: Ničim izazvan i Silente
Ponedeljak, 15. februar (10.00-18.00) 5. Festival ljubavi i duhovnosti
Ponedeljak, 15. februar (20.00) Blue Flower
Petak, 19. februar (21.00) Katarina Pejak & Friends: Old, New, Borrowed & Blue Songs

Petak, 4. mart (21.00) Duh Katalonije: Roger Mas
********************************************

UK Parobrod

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Velika dvorana
Subota, 6. februar (20.00) Braća Teofilović
Nedelja, 14. februar (20.30) Massimo Savić
Subota, 20. februar (20.00) Legende
Utorak, 8. mart (20.00) Amadeus bend
Subota, 12. mart (20.00) Luz Kasal
Četvrtak, 17. mart (20.00) Goran Karan
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5
Utorak, 2. februar (20.00) Akademski ciklus: Studenti klavira u klasi prof. Vlade Miloševića
Subota, 20. februar (16.30) Folklor KC Čukarica i KUD Izvor D.T.
Ponedeljak, 22. februar (19.00) Galina Đorđević, violina
Utorak, 23. februar (20.00) Eho Odiseja
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40
Ponedeljak, 22. februar (18.00) Studenti – Master Art akademija
Sreda, 24. februar (18.00) Svet flaute: Učenice MŠ „Josip Slavenski“
********************************************

KC Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179
Ponedeljak, 1. februar (19.00) Više od muzike – Bob Marley
Sreda, 10. februar (21.00) E-Play
Petak, 12. februar (21.00) Fish In Oil
Četvrtak, 18. februar (21.00) Jarboli
Sreda, 24. februar (21.00) Killo Killo Banda
********************************************

Scena „Stamenković“

UK „Palilula“, Mitropolita Petra 8
Subota, 6. februar (19.00) Godišnji koncert Škole gusala „Sandić“
Sreda, 24. februar (20.00) Nacionalni ansambl „Kolo“
********************************************

Galerija SANU

Knez Mihailova 35; ulaz je za dž na sve koncerte
Ponedeljak, 1. februar (18.00)
Tatjana Simonović (klavir) i Anja Ovaskainen (dečji sopran)
Program: Mocart, Šubert, Šopen, Šuman

Četvrtak, 4. februar (18.00)
Ivan Jarić (violončelo) i Dejana Kravarušić-Bajić (klavir)
Program: Bah, Betoven, Šuman

Ponedeljak, 8. februar (18.00)
Una Stanić (violina), Uki Ovaskainen (klavir)
Program: Isai, Frank, Betoven

Četvrtak, 11. februar (18.00)
Klavirski kvartet Animato
Program: Maler, R. Štraus, Vujić

Četvrtak, 18. februar (18.00)
Sofija Glavičić (violina) i Kosta Jevtić (klavir)
Program: Betoven, Paganini, Vijenjavski

Ponedeljak, 22. februar (18.00)
Klevis Đerđi (klavir)
Program: Musorgski, Ravel

Četvrtak, 25. februar (18.00)
Ksenija Djačenko (klavir)
Program: Šnitke, Kabalevski, Šopen

Ponedeljak, 29. februar (18.00)
Miona Topalović (violina) i Istra Pečvari (klavir)
Program: Šuman, Lalo
********************************************

KCB – Galerija Artget

Trg Republike 5; ulaz je za dž na sve koncerte
Ponedeljak, 1. februar (20.00) Leana Nikolov (violina) i Jovana Nikolov (klavir)
Ponedeljak, 1. februar (21.00) Vuk Musterović (klavir)
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Barokni vitraž
Ponedeljak, 8. februar (21.00) Zagrljaj duše: Dalida Grmuša (klavir) i gosti
Ponedeljak, 22. februar (20.00) Tea Andrijić (klavir)
Ponedeljak, 22. februar (21.00) Dušan Panajotović (violina) i Aleksandra Dragosavac (klavir)
Utorak, 23. februar (20.00) Trio Cremeloque iz Lisabona
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Mina Mladenović (violina) i Neda Aleksić (klavir)
Ponedeljak, 29. februar (21.00) Trio (Milan Janković, Vladimir Vasiljević i Mirjana Vujović

Baby Artysh
Nedelja, 14. februar (10.00) Koncert za bebe
Nedelja, 14. februar (11.30) Koncert za decu od 18 meseci do tri godine
Nedelja, 28. februar (10.00) Koncert za bebe
Nedelja, 28. februar (11.30) Koncert za decu od 18 meseci do tri godine
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Četvrtak, 4. februar (20.00) Studenti klavira FMU
Ponedeljak, 8. februar (20.00) Studenti klavira FMU
Utorak, 9. februar (20.00) Kamerni ansambli FMU
Sreda, 10. februar (20.00) Aleksandra Bengin (klavir)
Sreda, 17. februar (20.00) Aleksandar Lazović (klarinet)
Petak, 19. februar (20.00) 12. koncert iz ciklusa „12 alhemijskih interakcija“
Utorak, 23. februar (20.00) Solistički koncert Atanasije Stanišić (FMU)
Sreda, 24. februar (20.00) Studenti violončela FMU
Ponedeljak, 29. februar (20.00) Solistički koncert Viktora Radića (FMU)
********************************************

Klub Fest

SC Pinki, Gradski park 2
Subota, 6. februar (22.00)… Irie FM
Ponedeljak, 8. februar (22.00)… Punk rock night: Heavy Heart (Fra) & Traverse (Fra) & TBA
Petak, 12. februar (22.00)… Prti Bee Gee
Subota, 13. februar (22.00)… Atomsko sklonište
Nedelja , 14. februar (22.00)… Jailbreak Band
Petak, 19. februar (22.00)… El Kachon El Brew
Subota 20. februar (22.00)… Bandx AC/DC Tribute – Tribute to Bon Scot
Petak, 4. mart (22.00)… Kraljevski apartman
subota, 5. mart (22.00)… (Ne)normalni Balašević tribute
********************************************

Zadužbina Ilije M. Kolarca

Studentski trg 5
Sreda, 3. februar (18.00) Jovana Lađević (klarinet) i Antonela Grgin (klavir)
Četvrtak, 4. februar (20.00) Operski gala koncert: Dan Velike dvorane
Petak, 5. februar (20.00) Beogradska filharmonija
Subota, 6. februar (20.00) Simfonijski orkestar RTS
Nedelja, 7. februar (11.00) Sofija Grek (mecosopran), Sanja Stefanović (klavir)
Sreda, 10. februar (18.00) Duo gitara Anonimus
Nedelja, 14. februar (11.00) Pavle Krstić (klavir)
Sreda, 17. februar (18.00) Marija Ligeti Balint (klavir), Atila Balint (citra), Robert Balint (fagot)
Sreda, 17. februar (20.00) Nemanja Bogunović (gitara)
Nedelja, 21. februar (11.00) Metropoliten oktet
Nedelja, 21. februar (15.30 i 17.00) Koncert za bebe
Utorak, 23. februar (18.00) Javno snimanje emisije Art fantazija
Sreda, 24. februar (18.00) Muzička radionica
Četvrtak, 25. februar (20.00) Svetosimeonovska akademija
Petak, 26. februar (20.00) Beogradska filharmonija
Subota, 27. februar (11.00) Mala škola bontona – Kako se sluša koncert
Subota, 27. februar (20.00) Simfonijski orkestar RTS
Nedelja, 28. februar (11.00) BGO Dušan Skovran
Ponedeljak, 29. februar (18.00) Duo gitara Srđan Bulatović i Darko Nikčević
********************************************

Centar lepih umetnosti – Guarnerius

Džordža Vašingtona 12
Petak, 5. februar (20.00) Dušan Panajotović (violina)
Subota, 20. februar (20.00) Jovana Stošić (violina)
Subota, 27. februar (20.00) Lidija Jovanović (alt)
Petak, 18. mart (20.00) Ana Radoičić (flauta)
********************************************

Kombank arena

Bulevar Arsenija Čarnojevića 58
Subota, 5. mart 2016. (20.00) Tony Cetinski
********************************************

Bitefartcafe

Mitropolita Petra 8
Klupske večeri petkom i subotom od 22.00
Sreda, 9. mart (21.00) Mario Biondi
Četvrtak, 10. mart (21.00) Mario Biondi
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4
Sreda, 3. februar (21.00) Big Band Music DJ set
Četvrtak, 4. februar (20.00) Bašta Fest
Petak, 5. februar (23.00) Dirty Beats
Subota, 6. februar (21.00) Night Beats
Nedelja, 7. februar (16.00) Radionica afro-brazilskih plesova
Petak, 12. februar (21.00) Friday Night Feeva
Subota, 13. februar (23.00) St. Valentino’s Eve
Petak, 19. februar (21.00) Baby Blue
Subota, 20. februar (22.00) Midnight Orient Cafe
********************************************

Ušće

Novi Beograd
Nema najavljenih koncerata
********************************************

Drugi prostori

Dadov organizuje…
Subota, 30. april (19.00) Međunarodni dan džeza

Tree house vila
Dedinje
Subota, 13. februar (22.00) Noć zaljubljenih – Mi jesmo anđeli

Depo Magacin
Travnička
Subota, 6. februar (21.00) Atheist Rap, Goblini, Gužva u 16-ercu i LUR

Hangar
Luka Beograd
Petak, 26. februar (22.00) DJ Matador

KC Rakovica
Nedelja, 14. februar (20.00) The Bestbeat
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.