Izdvajamo
Naslovna » Porodica » Hajmo, hajde, od škole ima vajde
Hajmo, hajde, od škole ima vajde

Hajmo, hajde, od škole ima vajde

Manifestacija „Hajmo, hajde, od škole ima vajde“ biće organizovana u atrijumu Delta City-ja, od 28. avgusta do 5. septembra.

U susret novoj školskoj godini, za sve đake i njihove roditelje, u okviru ove zabave u tržnom centru posetioci će imati priliku da se druže i pohađaju brojne zabavne i edukativne radionice.

Od kreativnog pisanja, muzičkih radionica, časova javnog nastupa, predavanja o zdravoj i pravilnoj ishrani, do brojnih sportskih takmičenja… To je samo deo programa manifestacije „Hajmo, hajde, od škole ima vajde“ koja ima za cilj da kroz igru i zabavu što bolje pripremi đake za prve školske dane.

Posebno zanimljiva biće i radionica „Karate za tata-mate“, u okviru koje će roditelji zajedno sa decom imati priliku da nauče osnove ove drevne borilačke veštine, dok će tokom trajanja manifestacije biti organizovane i dečije predstave, filmske radionice, kao i kreativni likovni konkursi.

Svakog dana manifestacija će biti otvorena od 11.00 do 20.00. (danubeogradu.rs)

Hajmo, hajde, od škole ima vajde

Hajmo, hajde, od škole ima vajde – program

Petak, 28. avgust
Teren:
11.00 – 13.00… Ko je ovde sportista? – BG Vrapci
16.30 – 18.00… Spretni, pokretni, brzi, okretni – Sport Kids
18.00 – 20.00… Čas spretnosti i okretnosti

Učionice:
11.00 – 13.00… Let’s Talk! – Connect Studio
11.00 – 13.00… Radionica kreativnog pisanja – Ranko Trifković Slovostrojitelj
11.00 – 13.00… Imale ruke prave velika dela – BIC
15.00 – 17.00… Likovna radionica – Stabilo
16.00 – 18.00… Principi pravilne ishrane – Nutricionistička ordinacija „Lilo“
17.00 – 20.00… Čas misaonih igara – C22
17.00 – 20.00… Škola glume – škola života – Teatar Talija
18.00 – 20.00… Čas pravljenja ukrasnih detalja za kosu za prve dane u školi – Mala maštaonica

Subota, 29. avgust
Teren:
11.00 – 13.00… Spretni, pokretni, brzi, okretni – Sport Kids
15.00 – 17.00… Super raspust!
17.00 – 19.00… Poligon kordinacije – Aktiv Kids
19.00 – 20.00… Karate za tata – mate – BG Vrapci

Učionice:
11.00 – 13.00… Radionica kreativnog pisanja – Ranko Trifković Slovostrojitelj
11.00 – 13.00… Ono što zamislim mogu i da napravim – Mala maštaonica
17.00 – 18.00… Lets talk! – Connect Studio
11.00 – 12.00… Čarolija glume – Teatar Talija
12.00 – 13.00… Predstava Pračarolija – Teatar Talija
15.00 – 18.00… I male ruke prave velika dela – BIC
16.00 – 18.00… Čas misaonih igara – C22
18.00 – 20.00… Nutritivne navike dece – Nutricionistička ordinacija „Lilo“
18.00 – 20.00… Likovna radionica – Stabilo
18.00 – 20.00… Igrale se ruke dve – Predškolska ustanova „Pametni patuljak“

Nedelja, 30. avgust
Teren:
11.00 – 13.00… Spretni, pokretni, brzi, okretni – Sport Kids
13.00 – 15.00… Super raspust!
15.00 – 17.00… Predstava i radionica Bubamarci – Teatar Talija
17.00 – 18.00… Poligon kordinacije – Aktiv Kids
18.00 – 20.00… Čas spretnosti i okretnosti

Učionice:
11.00 – 13.00… Radionica kreativnog pisanja – Ranko Trifković Slovostrojitelj
11.00 – 13.00… Sa Vulkančićem na put oko sveta! – Vulkančić
11.00 – 12.00… Čas o reciklaži – Alter Art Studio
12.00 – 13.00… I male ruke prave velika dela – BIC
14.00 – 16.00… Radionica Kuća od reči – Institut za strane jezike
14.00 – 17.00… Likovna radionica – Stabilo
17.00 – 18.00… Let’s Talk! – Connect Studio
17.00 – 18.00… Škola filma – Kaktus film
17.00 – 18.00… Kroz igru do znanja – Predškolska ustanova „Pametni patuljak“
18.00 – 20.00… Dete i fizička aktivnost – Nutricionistička ordinacija „Lilo“
18.00 – 20.00… Ono što zamislim mogu i da napravim – Mala maštaonica

Ponedeljak, 31. avgust
Teren:
11.00 – 13.00… Mačevalački klub “Sindjelić”
16.00 – 18.00… Zvuk, pokret, igra – Teatar Talija
18.00 – 20.00… Takmičenje za najspremnijeg đaka prvaka – Karate klub Čukarica

Učionice:
11.00 – 17.00… Likovni konkurs: Planeta na kojoj živimo – Dečji klub „Milutin Milanković“
11.00 – 13.00… Moderna muzička radionica – Moderna muzička radionica
11.00 – 18.00… I male ruke prave velika dela – BIC
17.00 – 18.00… Radionica Kuća od reči – Institut za strane jezike
17.00 – 18.00… Ritam, pokret, glas – dramsko, muzička radionica
18.00 – 20.00… Takmičenje za najspremnijeg đaka prvaka – Nutricionistička ordinacija „Lilo“
18.00 – 20.00… Mala škola elektronike – „Junk robot“ – Udruženje elektroničara Srbije
18.00 – 20.00… Kviz za najspremnijeg đaka prvaka – nagrade za najbolje

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.